افزونه EDD Google Drive فارسی (اتصال وردپرس به گوگل درایو)

افزونه EDD Google Drive فارسی (اتصال وردپرس به گوگل درایو)

به نام خدا. در این مقاله از مرجع وردپرس فارسی به معرفی افزونه EDD Google Drive فارسی می پردازیم. اتصال وردپرس به گوگل درایو با این افزودنی EDD به سادگی امکان پذیر می شود. با اتصال وردپرس و Easy Digital Downloads به گوگل درایو به سادگی می توانید محل ذخیره تمام انواع فایل های سایت وردپرس را برای EDD به گوگل درایو تغییر دهید. به علاوه افزونه گوگل درایو ایزی دیجیتال دانلود امکاناتی برای فروش فایل و اسناد گوگل در وردپرس ایجاد می کند. در این آموزش از وردپرس باران به معرفی این افزونه کاربردی EDD خواهیم پرداخت. در پایان نیز نسخه فارسی سازی شده این افزونه را ارائه خواهیم داد. تا پایان این آموزش وردپرس با ما در وردپرس باران همراه باشید.

افزونه EDD Google Drive فارسی (اتصال وردپرس به گوگل درایو)

افزونه EDD Google Drive فارسی به شما اجازه می دهد تا به سادگی وردپرس و ایزی دیجیتال دانلود را به گوگل درایو متصل کنید. با افزونه اتصال وردپرس به گوگل درایو برای Easy Digital Downloads به سادگی می توانید از فایل های گوگل درایو در وردپرس استفاده کنید. با امکان انتخاب فایل از درایو گوگل می توانید به سادگی فایل های دانلودی را در EDD برای فروش قرار دهید.

امکانات افزونه EDD Google Drive فارسی

  • استفاده از گوگل درایو به عنوان محل ذخیره تمام انواع فایل های وردپرس برای فروش در ایزی دیجیتال دانلود
  • فروش اسناد صفحه گسترده گوگل (شیت ها در اکسل XLS)
  • فروش اسناد متنی گوگل (فایل های DOC)
  • استفاده از مکانیزم اعتبار سنجی گوگل درایو
  • فرستادن اطلاعیه ها و بروزرسانی ها از طریق درایو گوگل در تغییر محتوا

آپلود فایل های وردپرس در گوگل درایو و امکانات بیشتر

کار اصلی افزونه EDD Google Drive فارسی در درجه اول به اشتراک گذاری فایل از گوگل می باشد. علاوه بر این، افزونه اتصال وردپرس به گوگل درایو برای ایزی دیجیتال دانلود امکان استفاده از سیستم مجوز های اشتراک گذاری را نیز پس از فروش فایل و تکمیل خرید از طرف مشتری امکان پذیر می کند. با تنظیم مجوز تنها نمایش محتوا می توانید از دانلود و کپی محتوا توسط کاربران جلوگیری کنید.

افزونه گوگل درایو ایزی دیجیتال دانلود را فعال کنید و به کاربران اجازه دهید تا بر روی فایل ها و اسناد گوگل کار کنند. با این کار علاوه بر اشتراک گذاری ساده، فایل هایی که می فروشید همواره تازه و بروز خواهند بود. همچنین فعال کردن همکاری در تولید محتوا با نظر دادن کاربران نیز امکان پذیر است. به این طریق که کاربرانی که محصول شما را خرید می کنند امکان درج دیدگاه در اسناد را خواهند داشت. با ثبت دیدگاه مشتریان در محصول علاوه بر بروز بودن محتوای شما، ارزش محتوایی آن نیز افزایش می یابد.

دانلود افزونه EDD Google Drive فارسی

با استفاده از افزونه EDD Google Drive فارسی راه های جدیدی برای فروش فایل در سایت وردپرس شما ایجاد می شود. آخرین نسخه این افزونه توسط وردپرس باران فارسی سازی شده است و آماده ارائه می باشد. توجه داشته باشید که بروزرسانی این محصول از سوی سازنده متوقف شده است و عملکرد آن با نسخه های جدید وردپرس و افزونه های دیگر بررسی نشده است. وردپرس باران تنها نسخه فارسی افزونه را ارائه می کند و عملکرد آن توسط تیم فنی آزموده نشده است. هم اکنون از لینک زیر می توانید برای دانلود این افزونه کاربردی EDD جهت اتصال به گوگل درایو اقدام کنید.

لینک دانلود بزودی…

5/5 (3 رأی)
اگر مطلب را می پسندید لطفا آن را به اشتراک بگذارید.

2
یک پاسخ بگذارید

avatar
1 دیدگاه ها
1 پاسخ ها
2 دنبال کنندگان
 
بیشترین بازخورد
داغ ترین دیدگاه
2 نویسندگان دیدگاه
مجتبی تبسمیحسین نویسندگان دیدگاه های اخیر
  اشتراک  
مشترک شدن در
حسین
مهمان
حسین

لینکش نیست که