1. وردپرس باران
 2. آموزش ها
 3. آموزش وردپرس رایگان فارسی (33 جلسه آموزش WordPress رایگان) + دوره های حرفه ای 🔥

آموزش وردپرس رایگان فارسی (33 جلسه آموزش WordPress رایگان) + دوره های حرفه ای 🔥

[آموزش وردپرس آپدیت شد: جلسه 32 و 33 اضافه شد][لینک دوره پایه فیلم آموزش وردپرس اضافه شد] به نام خدا. به دوره آموزش وردپرس رایگان فارسی 🔥 خوش آمدید. خوشحالیم که دوره آموزش تصویری وردپرس باران را برای شروع کار خود انتخاب نمودید. در این آموزش WordPress فارسی قصد داریم یک دوره کامل آموزش WordPress رایگان 🔥 را برای آموزش WordPress ارائه دهیم. در این دوره به آموزش گام به گام و 0 تا 100 طراحی سایت بدون کد نویسی خواهیم پرداخت. به شما قول می دهیم کامل ترین و بهترین آموزش وردپرس فارسی 🔥 را ارائه دهیم. با وردپرس باران در این دوره جامع و بی نظیر همراه باشید.

این صفحه یک مسیر راه کامل برای شروع کار با وردپرس تا تبدیل شدن به یک طراح سایت حرفه ای است.

در این صفحه:

 • 1️⃣ دوره پایه وردپرس باران (شروع به کار سریع) را برای علاقه مندان به آموزش ویدئویی معرفی می کنیم. (دوره مقدماتی) رایگان شد 🔥💯
 • 2️⃣ دوره های جامع طراحی سایت بدون کدنویسی وردپرس باران را برای حرفه ای شدن معرفی می کنیم. (دوره جامع پرچمداران) 🔥💯
 • 3️⃣ لینک جلسات آموزش وردپرس رایگان که در 33 جلسه متنی با تصویر تهیه شده را برای علاقه مندان به یادگیری از طریق مطالعه ارائه می دهیم. (آموزش تصویری)

این صفحه را در مرورگر خود بوکمارک کنید تا از این دوره فوق جامع وردپرس نهایت استفاده را ببرید.

برای دسترسی سریع به بخش های مختلف این صفحه پیشنهاد می شود از فهرست زیر استفاده کنید.

فهرست

1️⃣ دوره مقدماتی آموزش وردپرس فارسی 🔥

اجازه دهید پیش از شروع دوره 33 جلسه ای و معرفی سرفصل ها، برای دوستانی که بیشتر به ویدئو های آموزشی علاقه دارند یک پیشنهاد ویژه داشته باشیم.

وردپرس باران به درخواست بسیاری از کاربران، یک دوره آموزش جدید با عنوان آموزش پایه وردپرس طراحی کرده است که آموزش به صورت ویدئویی ارائه می شود. این دوره یک راهنمای سریع برای شروع کار با وردپرس می باشد.

دوره پایه وردپرس یک دوره جدید از وردپرس باران است که به صورت ویدئویی آماده شده است. این دوره علاوه بر این 33 جلسه که به صورت جلسات تصویری آماده شده است می تواند راهنمای ویدئویی شما برای یک شروع سریع باشد.

معرفی دوره مقدماتی آموزش وردپرس باران

👇👇👇 همین حالا می توانید ویدئوی معرفی دوره مقدماتی وردپرس باران را مشاهده کنید تا در صورت تمایل از این آموزش ویدئویی استفاده کنید.

این دوره در 3 گام ارائه می شود و از شروع کار با وردپرس تا مدیریت کامل سایت را خیلی سریع یاد می گیرید.

دوره پایه آموزش ویدئویی وردپرس باران

1- آموزش راه اندازی سایت

ویدئو ها از دانلود وردپرس برای شروع کار با WordPress آغاز می شوند. سپس با نصب وردپرس و راه اندازی سایت در 5 دقیقه کار عملی آغاز می شود.

2- آموزش تولید و مدیریت محتوا

پس از معرفی ساده ترین روش راه اندازی سایت با وردپرس به آموزش مدیریت سایت پرداخته می شود. مدیریت محتوا از تولید محتوا در نوشته ها و برگه ها شروع می شود و با یادگیری دسته بندی و مدیریت کامل آن ها به تسلط در این بخش خواهید رسید.

3- آموزش سفارشی سازی ظاهر و امکانات سایت

در این دوره آموزش وردپرس رایگان به زیبایی و ظاهر سایت و همچنین توسعه امکانات آن پرداخته می شود. معرفی و آموزش کار با بخش های ظاهری مثل قالب سایت، منوها و ابزارک ها ارائه می شود. کار با افزونه های مختلف برای افزایش امکانات سایت نیز در این دوره بررسی می شوند.

🎁 دانلود دوره آموزش وردپرس فارسی

فیلم آموزش وردپرس از مبتدی تا پیشرفته

❓ویدئوی معرفی دوره آموزش پایه وردپرس باران برای شما جذاب بود؟ برای دانلود ویدئو های دوره پایه وردپرس باران می توانید همین حالا به لینک زیر مراجعه کنید.

✅ لینک صفحه دانلود دوره پایه وردپرس: فیلم آموزش وردپرس (رایگان شد)

رایگان شد: فیلم آموزش وردپرس
فیلم راهنمای سریع شروع کار با وردپرس را به رایگان دریافت کنید
به شما قول می دهیم از شیوه آموزش این دوره شگفت زده شوید
قیمت محصول: 49000 تومان
رایگان به مدت محدود

2️⃣دوره های جامع آموزش طراحی سایت با وردپرس 🔥

دوره های آموزش وردپرس باران به صورت ویدئویی و غیرحضوری از ابتدای سال 1399 با هدف آموزش جامع طراحی سایت بدون کدنویسی آغاز شده اند و هم اکنون در حال برگزاری می باشند. دوره ها به نحوی طراحی شده اند تا تمام تکنیک های طراحی سایت در موضوعات مختلف با معرفی و آموزش پروژه محور پرفروش ترین قالب ها و افزونه های جهان در هر زمینه ارائه شوند. در پایان دوره ها شرکت کنندگان تبدیل به طراحان سایت حرفه ای در همه موضوعات طراحی سایت (فروشگاهی، شرکتی، مجله خبری، آموزشی و…) و متخصص وردپرس در زمینه افزایش سرعت، امنیت و… خواهند شد.

دوره آموزش وردپرس فارسی پرچمداران وردپرس

دوره ها در موضوعات جامع و کاربردی به ترتیب شامل موارد زیر ارائه می شوند:

 1. دوره پرچمداران صفر وردپرس
 2. دوره پرچمداران صفحه سازی
 3. دوره پرچمداران فرم سازی
 4. دوره پرچمداران مدیریت کاربران
 5. دوره پرچمداران عضویت ویژه
 6. دوره پرچمداران اسلایدر
 7. دوره پرچمداران سایت شرکتی
 8. دوره پرچمداران سایت خبری
 9. دوره پرچمداران فروشگاه اینترنتی
 10. دوره پرچمداران فروشگاه فایل
 11. دوره پرچمداران آموزش آنلاین
 12. دوره پرچمداران سایت چند منظوره
 13. دوره پرچمداران سایت چندزبانه
 14. دوره پرچمداران سرعت وردپرس
 15. دوره پرچمداران امنیت وردپرس
 16. و چند دوره دیگر که در دست طراحی می باشند.

هم اکنون پیش فروش بخشی از آموزش های WordPress دوره جامع با مبلغ سرمایه گذاری ویژه در سایت قرار گرفته اند.

مجموع تمام آموزش های فوق در دوره جامع پرچمداران وردپرس جمع آوری و به صورت یک پکیج کامل ارائه شده است.

لینک ثبت نام دوره جامع پرچمداران وردپرس (شامل تمام دوره های وردپرس باران)

لینک ثبت نام پرچمداران صفر وردپرس (شروع دوره پرچمداران)

لینک ثبت نام سایر دوره ها (زیر مجموعه پرچمداران)

ضبط دوره ها از فروردین 1399 آغاز شده اند و ادامه دارند.


و اما در ادامه می رسیم به آموزش های تصویری… در دوره آموزش تصویری، آموزش ها به صورت متنی به صورت کاملا خلاصه و کاربردی در 33 جلسه کامل تهیه شده و 0 تا 100 آموزش ها شامل تصاویر از نحوه کار با وردپرس می باشد.

به کمک این آموزش ها می توانید در چند دقیقه یک سایت وردپرسی راه اندازی کنید و در چند ساعت آن را به یک سایت حرفه ای تبدیل کنید.

3️⃣ دوره آموزش وردپرس رایگان فارسی (آموزش تصویری)🔥

در قسمت قبل، دوره پایه آموزش وردپرس باران را معرفی کردیم که در صورت تمایل به دانلود ویدئوی آموزشی می توانید به این دوره مراجعه کنید. در ادامه نیز به آموزش جامع 33 جلسه ای که به صورت تصویری ارائه می شود می پردازیم. در همین ابتدای دوره، به شما این نوید را می دهیم که این دوره آموزشی، یک دوره آموزش کامل وردپرس می باشد. همچنین تضمین می کنیم با گذراندن این دوره آموش رایگان وردپرس، کاملا به WordPress مسلط خواهید شد. کلیه مباحث گفته شده در این دوره حاصل تجربه شخصی ما در وردپرس باران می باشد. لذا محتوای آموزشی این دوره هیچ شباهتی به هیچ یک از دوره های آموزشی موجود در جهان نخواهد داشت. بنابراین برای شروع آموزش کار، نیاز به هیچ منبع آموزشی دیگری نخواهید داشت. سعی ما بر این است تا یک آموزش 0 تا 100 را برای شما ارائه دهیم. این دوره همانند یک کلاس درس برگزار می شود. بنابراین در صورتی که در هر کجای دوره برایتان سوالی ایجاد شد، در همان جلسه با ما در میان بگذارید.

آموزش وردپرس رایگان

آموزش وردپرس فارسی تصویری

در این دوره آموزش وردپرس فارسی سعی شده است تا یک مرجع آموزش فارسی تولید شود. دوره آموزش پیش رو بدون شک کاملترین دوره آموزش کار با WordPress می باشد. پیش از تهیه این دوره آموزش کامل سعی کردیم بهترین دوره های موجود در جهان را بررسی نماییم تا نکته ای در آموزش رایگان ارائه شده از قلم نیفتد. بنابراین دوره آموزش فارسی پیش رو با دید جامعی از بهترین های جهان تهیه و ارائه شده است. از معروفترین دوره های آموزشی بررسی شده عبارتند از:

آموزش 0 تا 100 وردپرس (بهترین آموزش وردپرس رایگان)

در دوره آموزش کامل ارائه شده به آموزش 0 تا 100 وردپرس خواهیم پرداخت. برای شروع کار به این سوال که وردپرس چیست؟ پاسخ می دهیم. با معرفی و دانلود و آموزش نصب آن ادامه می دهیم. سپس به آموزش بخش های مختلف پیشخوان مدیریت این سیستم مدیریت محتوای محبوب می پردازیم. سعی شده است تا بهترین آموزش وردپرس رایگان فارسی در این دوره شامل 25 جلسه اصلی ارائه شود. آموزش های جلسات بعدی مربوط به دوره حرفه ای پیشرفته می باشند که پیشنهاد می شود حتما از آموزش های این جلسات بی بهره نمانید. جلسات آموزش حرفه ای پیشرفته در ادامه دوره به طور منظم بروزرسانی می شوند. هر درس با توضیحات کامل ارائه می شود. بنابراین آموزش ها، پاسخگوی نیاز آموزشی کاربران عزیز با هر سطح دانشی خواهند بود. پس تا پایان این دوره آموزشی بی نظیر با ما همراه باشید. امیدواریم از محتوای آموزشی این دوره آموزش 0 تا 100 وردپرس استفاده لازم را داشته باشید. در ادامه لیستی از سرفصل های این دوره آموزش WordPress آمده است.

آموزش تصویری طراحی سایت با وردپرس

در این دوره آموزش رایگان سعی بر تولید یک آموزش کامل می باشد. لذا آموزش تصویری طراحی سایت در کلیه جلسات مورد توجه ما بوده است. به این معنی که برای آموزش کار در هر بخش کلیه آموزش ها با تصویر و توضیح کامل ارائه می شوند. بنابراین دوره آموزش کامل ارائه شده را می توان دوره آموزش تصویری طراحی سایت با وردپرس نیز نامگذاری کرد. امیدواریم که از این دوره نهایت استفاده را در یادگیری WordPress ببرید. در ادامه لیستی از جلسات این دوره آموزش وردپرس رایگان آمده است. با ما در وردپرس باران همراه باشید.

ویدئوی معرفی دوره آموزش وردپرس تصویری

پیشنهاد می کنیم حتما حتما همین حالا ویدئو معرفی دوره را ببینید تا به جامع و کامل بودن آن پی ببرید. همچنین با سر فصل های دوره آموزش وردرس فارسی تصویری آشنا شوید. سپس به مشاهده جلسات این کلاس آموزشی رایگان در ادامه مطلب بپردازید.

ویدئو معرفی این دوره 33 جلسه ای را دیدید؟ در همین مقاله فهرست کامل تمام جلسات آموزش تصویری وردپرس را تنظیم کرده ایم. در این مقاله به تمام جلسات این دوره دسترسی خواهید داشت. اما قبل از شروع این دوره به معرفی یک دوره ویدئویی آموزش سریع وردپرس می پردازیم.

دوره آموزش WordPress رایگان فارسی (فهرست کامل)🔥

آموزش وردپرس رایگان: آموزش کامل وردپرس

بدون شک نام دوره آموزش کامل وردپرس فاسی برای این دوره آموزش WordPress کاملا برازنده است. با مقایسه سر فصل های ارائه شده برای دوره آموزش وردپرس رایگان به سادگی به کامل بودن این دوره پی خواهید برد. دوره آموزش فارسی شامل مباحث زیر می باشد که به تفصیل در جلساتی جداگانه مورد بررسی قرار می گیرند. سر فصل های دوره آموزش تصویری طراحی سایت با WordPress در ادامه آمده است.

دوره کامل آموزش WordPress رایگان

 • وردپرس چیست؟ ویژگی های وردپرس چیست؟
 • دانلود وردپرس و توضیحاتی در مورد تفاوت نسخه فارسی و انگلیسی
 • مقدمه نصب وردپرس
 • نصب وردپرس روی لوکال هاست ویندوز، لینوکس و مکینتاش
 • نصب وردپرس روی هاست سی پنل cPanel
 • نصب وردپرس در دایرکت ادمین
 • پیشخوان وردپرس و بروزرسانی وردپرس
 • مدیریت وردپرس از پیشخوان
 • چگونه در وردپرس مطلب بگذاریم؟ – نوشته ها در وردپرس
 • دسته بندی مطالب در وردپرس – دسته ها و برچسب ها
 • گذاشتن عکس در پست وردپرس – رسانه در وردپرس
 • ساخت برگه در وردپرس – مدیریت برگه ها در وردپرس
 • مدیریت دیدگاه ها در وردپرس – مدیریت نظرات وردپرس

آموزش کامل مدیریت وردپرس

 • نصب قالب وردپرس – پوسته ها در وردپرس
 • فهرست ها در وردپرس – مدیریت منوها در وردپرس
 • معرفی ابزارک و مدیریت ابزارک ها در وردپرس
 • تنظیمات وردپرس – آموزش کامل تنظیمات WordPress
 • تنظیمات رسانه وردپرس – تنظیمات خواندن وردپرس
 • تغییر پیوندهای یکتا در وردپرس – تنظیمات پیوندهای یکتا در وردپرس
 • تنظیمات دیدگاه ها یا نظرات در وردپرس
 • افزونه یا پلاگین چیست؟ – تعریف افزونه وردپرس
 • نصب افزونه وردپرس – 2 روش نصب افزونه وردپرس
 • آپدیت افزونه وردپرس – آپدیت دستی افزونه وردپرس
 • معرفی و کار با افزونه وردپرس فارسی یا wp-jalali
 • معرفی و کار با افزونه اکیسمت یا Akismet

آموزش وردپرس حرفه ای پیشرفته

 • عضو گیری , ثبت نام کاربران در وردپرس
 • بکاپ گرفتن از وردپرس با معرفی 8 تا از بهترین افزونه های بکاپ گیری
 • افزایش امنیت فرم ها و جلوگیری از اسپم در وردپرس با افزونه کد امنیتی
 • فشرده سازی تصاویر وردپرس با معرفی 8 تا از بهترین افزونه بهینه سازی تصاویر
 • بهینه سازی سرعت سایت وردپرس با معرفی 12 تا از بهترین افزونه های کش
 • افزایش بازدید سایت با بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یا سئو سایت وردپرسی
 • معرفی روش های بررسی آمار بازدید سایت و معرفی بهترین ابزارها
 • معرفی و کار با افزونه آمار وردپرس فارسی
 • دوره آموزش WordPress حرفه ای پیشرفته ادامه دارد…

دوره آموزش وردپرس رایگان فارسی (شروع آموزش تصویری)🔥

در ادامه برای شروع کار لیست جلسات دوره آموزش وردپرس رایگان فارسی آمده است. ابتدا یک توضیح کوتاه از محتوای هر جلسه ارائه شده است. سپس لینک ارائه کامل هر جلسه از آموزش گام به گام و تصویری در دسترس می باشد. امیدواریم از این دوره آموزش WordPress رایگان استفاده لازم را ببرید. لیست جلسات گویای واقعیت کامل بودن و آموزش 0 تا 100 دوره می باشد. لذا با گذراندن این دوره آموزشی رایگان، نیازی به هیچ دوره دیگری نخواهید داشت. با ما در وردپرس باران همراه باشید.

آموزش وردپرس رایگان فارسی

جلسه 1: وردپرس چیست؟ ویژگی های وردپرس چیست؟

همان طور که اشاره کردیم، پیش از شروع آموزش آموزش، با یک مقدمه به این سوال که وردپرس چیست پاسخ می دهیم. توضیحات مختصری در مورد WordPress ارائه می دهیم. برخی ویژگی های وردپرس را بررسی می کنیم. سپس کار عملی را آغاز خواهیم کرد.

آموزش وردپرس رایگان: آموزش WordPress چیست؟

بخشی از مطالب جلسه اول کلاس این دوره در پاسخ به سوال وردپرس چیست به زبان ساده از وردپرس باران:

برای ارائه یک پاسخ ساده و سریع به پرسش وردپرس چیست می توانیم بگوییم که WordPress یک نرم افزار تحت وب است. با نصب وردپرس بر روی یک سرور می توانیم به سادگی و در 5 دقیقه یک سایت راه اندازی کنیم. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا محسوب می شود. با طراحی سایت با وردپرس به سادگی می توانیم یک سایت راه اندازی کنیم. سپس با پنل مدیریتی ساده آن به مدیریت محتوای سایت بپردازیم. تولید محتوا کنیم. مطلب منتشر نماییم. حتی با تبدیل وردپرس به فروشگاه توسط افزونه های قدرتمند آن به فروش آنلاین محصولات خود بپردازیم.

برای شروع کار و آموزش وردپرس رایگان فارسی در جلسه اول به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 1 : وردپرس چیست


دوره آموزش وردپرس رایگان تصویری جلسه 2: دانلود وردپرس

در جلسه دوم آموزش WordPress فارسی، برای شروع کار، به معرفی نسخه های مختلف وردپرس می پردازیم. وردپرس فارسی و انگلیسی و تفاوت آن ها را بررسی می کنیم. همچنین منابع دانلود وردپرس فارسی و انگلیسی را معرفی می کنیم. همچنین لینک دانلود آخرین نسخه وردپرس فارسی و انگلیسی در این پست قرار دارد. همواره جدیدترین نسخه وردپرس در صفحه مربوط به این جلسه بروز می گردد.

آموزش وردپرس فارسی یا انگلیسی دانلود رایگان

بخشی از مطالب جلسه دوم کلاس این دوره در مورد دانلود وردپرس فارسی و انگلیسی و تفاوت آن ها:

 • نکته 1: وردپرس انگلیسی امکان تغییر زبان به وردپرس فارسی را دارد.(و بر عکس!)
 • نکته 2: امکان نصب افزونه وردپرس جلالی بر روی وردپرس انگلیسی وجود دارد.
 • نکته 3: با نصب وردپرس انگلیسی، تغییر زبان آن به فارسی و نصب افزونه وردپرس جلالی بر روی آن انگار که وردپرس فارسی را نصب کرده اید.

برای مشاهده جلسه دوم آموزش وردپرس رایگان فارسی و یا دانلود وردپرس به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 2 : دانلود وردپرس


جلسه 3: مقدمه نصب وردپرس

آموزش وردپرس فارسی با مقدمات و توضیحات کامل ابتدایی شروع شد. اکنون وقت کار عملی و نصب رسیده است. در جلسه سوم از این دوره رایگان آموزش WordPress ، به مقدمات نصب وردپرس می پردازیم. با معرفی مفاهیمی که برای شروع کار با وردپرس نیاز است بدانیم آموزش را آغاز می کنیم. در این جلسه با مفاهیمی چون هاست، دامنه و لوکال هاست را معرفی می کنیم. بخشی از مطالب جلسه سوم کلاس این دوره که به آن ها خواهیم پرداخت: پس از دانلود وردپرس که یک فایل فشرده شده می باشد، باید محلی برای نصب وردپرس داشته باشید. این فضا می تواند هاست متصل به دامنه یا لوکال هاست باشد. وردپرس امکان نصب روی ویندوز، لینوکس و مکینتاش یا به اصطلاح لوکال هاست را دارا است. همچنین در صورتی که هاست و دامنه داشته باشید می توانید آن را روی هاست خود نصب نمایید. در ادامه به طور خلاصه به پرسش های زیر پاسخ می دهیم و آماده نصب وردپرس می شویم.

 • لوکال هاست چیست؟
 • هاست چیست؟
 • دامنه چیست؟

برای مشاهده این جلسه به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 3 : مقدمه نصب


جلسه 4 دوره آموزش WordPress : نصب وردپرس فارسی روی لوکال هاست

در جلسه قبل از دوره آموزش WordPress فارسی با مقدمات نصب وردپرس آشنا شدیم. در این جلسه به ادامه جلسه سوم خواهیم پرداخت. این جلسه را به نصب وردپرس روی لوکال هاست اختصاص می دهیم. در واقع می آموزیم چگونه روی ویندوز، لینوکس یا مکینتاش، وردپرس را راه اندازی کنیم.

آموزش نصب وردپرس رایگان روی لوکال هاست

بخشی از مطالب جلسه چهارم:

همان طور که در مقدمه اشاره کردیم برای نصب وردپرس روی لوکال هاست باید محیط هاست را روی کامپیوتر شبیه سازی کنیم. شبیه سازی هاست روی کامپیوتر با نصب نرم افزار های شبیه ساز امکان پذیر می باشد. نرم افزار های مختلفی برای شبیه سازی هاست و سرور وجود دارند. دراین مقاله به بررسی کامل 2 نرم افزار محبوب برای نصب وردپرس روی لوکال هاست می پردازیم.

برای مشاهده جلسه 4 کار با وردپرس به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 4 : نصب وردپرس روی لوکال هاست


دوره آموزش وردپرس رایگان فارسی جلسه 5: نصب وردپرس روی هاست سی پنل

تا اینجای آموزش رایگان وردپرس، با وردپرس آشنا شدیم. چگونگی دانلود و نصب وردپرس روی لوکال هاست را آموختیم. در این جلسه و جلسه بعدی به آموزش نصب وردپرس روی هاست می پردازیم. این جلسه از آموزش کار با WordPress را به آموزش نصب وردپرس روی هاست سی پنل اختصاص می دهیم. جلسه بعدی آموزش کامل وردپرس نیز به آموزش نصب وردپرس در دایرکت ادمین خواهیم پرداخت.

آموزش نصب وردپرس رایگان روی هاست

بخشی از مطالب جلسه پنجم: مراحل نصب وردپرس روی هاست شاید برای کاربران مبتدی بسیار پیچیده و عجیب باشد! اما در وردپرس باران قبل از شروع آموزش WordPress یک چشم انداز برای مراحل نصب وردپرس معرفی می کنیم. با این روش و مشخص بودن مسیر راه، خواهید دید که نصب WordPress چقدر ساده و لذت بخش است. مراحل اصلی طریقه نصب وردپرس در هاست عبارتند از:

 • دانلود وردپرس فارسی یا انگلیسی
 • آپلود وردپرس روی هاست سی پنل
 • استخراج فایل های فشرده پکیج وردپرس
 • ساخت دیتابیس وردپرس در سی پنل
 • اتصال وردپرس به دیتابیس
 • نصب وردپرس و راه اندازی آن
 • ورود به پیشخوان وردپرس

در صورتی که هاست سی پنل دارید برای ورود به صفحه آموزش وردپرس رایگان در جلسه 5 به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 5 : آموزش نصب وردپرس روی هاست سی پنل


جلسه 6: نصب وردپرس روی هاست دایرکت ادمین

در جلسه 6 از دوره آموزش کامل وردپرس به آموزش نصب وردپرس در دایکرت ادمین می رسیم. هاست دایرکت ادمین نیز یکی از هاست های محبوب می باشد. در این جلسه آموزش WordPress کار با وردپرس به صورت اختصاصی به دایرکت ادمین پرداخته ایم.

آموزش نصب وردپرس رایگان روی دایرکت ادمین

بخشی از مطالب جلسه 6 آموزش وردپرس رایگان فارسی: روش کار برای نصب وردپرس در دایرکت ادمین دقیقا مشابه نصب در سی پنل می باشد. از دانلود وردپرس شروع می کنیم و شروع به نصب می کنیم. مراحل به شرح زیر می باشند.چک لیست نصب وردپرس در دایرکت ادمین در ادامه آمده است:

 • دانلود وردپرس فارسی یا انگلیسی
 • آپلود وردپرس در دایرکت ادمین
 • استخراج فایل های فشرده پکیج وردپرس
 • ساخت دیتابیس وردپرس در دایرکت ادمین
 • اتصال وردپرس به دیتابیس
 • نصب وردپرس و راه اندازی آن
 • ورود به پیشخوان وردپرس – پنل مدیریت وردپرس

در صورتی که هاست دایرکت ادمین دارید، برای مشاهده این جلسه از آموزش رایگان WordPress به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 6 آموزش وردپرس فارسی: نصب وردپرس روی دایرکت ادمین


جلسه 7: معرفی پیشخوان وردپرس

در 6 جلسه اول دوره آموزش کامل وردپرس، وردپرس را شناختیم. مرجع دانلود وردپرس فارسی و انگلیسی را معرفی نمودیم. آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست و هاست را در این جلسه آموزش وردپرس فارسی ارائه دادیم. بنابراین تا این جلسه آموزش وردپرس رایگان راه اندازی و آماده کار شده است. برای شروع آموزش کار با وردپرس از این جلسه به معرفی پیشخوان می رسیم. در جلسه 7 به آموزش بروزرسانی وردپرس و کار با بخش های مختلف آن خواهیم پرداخت. پس برای مشاهده این جلسه از دوره آموزش کار با WordPress به لینک زیر مراجعه نمایید. بخشی از مطالب جلسه هفتم این دوره آموزشی: در این جلسه و جلسات بعدی قصد داریم در مورد پیشخوان وردپرس ، بروزرسانی وردپرس و تک تک منوهای آن به طور کامل صحبت کنیم. پس برای شروع آموزش کار با وردپرس در ادامه با ما همراه باشید. مطالب کلی این جلسه شامل موارد زیر می باشد.

 • معرفی پیشخوان یا داشبورد
 • آموزش پیشخوان
 • به وردپرس فارسی خوش آمدید!
 • در یک نگاه
 • پیش نویس سریع
 • فعالیت
 • اخبار و رویداد های وردپرس
 • بروزرسانی وردپرس از پیشخوان

برای مشاهده جلسه 7 و شروع کار با وردپرس WordPress به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 7 : معرفی پیشخوان وردپرس


جلسه 8: مدیریت وردپرس از پیشخوان

در جلسه قبل از آموزش تصویری وردپرس فارسی، در مورد پیشخوان وردپرس صحبت کردیم. عناصر صفحه پیشخوان را مورد بررسی قرار دادیم. در این جلسه آموزش رایگان وردپرس به معرفی بخش های مختلف و منوهای پیشخوان و توضیح مختصری از هر کدام خواهیم پرداخت. آنچه در ارائه بهترین آموزش وردپرس رایگان مهم است، یک شروع به کار قدرتمند می باشد. در دوره آموزشی رایگان WordPress ارائه شده سعی شده است همانند یک کتاب آموزشی منسجم به تمام جزئیات پرداخته شود.

بهترین دوره آموزش وردپرس فارسی رایگان

در جلسه 8 از این کلاس آموزشی به طور کامل به معرفی تمام منو های پیشخوان وردپرس خواهیم پرداخت. با گذراندن این جلسه شما به طور کامل با بخش های مختلف داشبورد وردپرس آشنا خواهید شد و به طور کامل کاربرد هر یک از منو های پیشخوان را فرا خواهید گرفت. آموزش منو های پیشخوان وردپرس به زبان ساده:

 • پیشخوان: ارائه گزارش کلی وضعیت و آمار سایت
 • نوشته ها: افزودن نوشته، ویرایش مطالب، دسته بندی و…
 • رسانه: مدیریت فایل های کتابخانه وردپرس مثل تصاویر و ویدئو ها
 • برگه ها: افزودن برگه های ثابت مثل تماس با ما و درباره ما
 • دیدگاه ها: مدیریت کامل نظرات سایت
 • نمایش: تغییرات و سفارشی سازی های مربوط به ظاهر سایت مثل قالب، فهرست ها و ابزارک ها
 • افزونه ها: مدیریت افزونه ها، نصب و حذف و بروزرسانی
 • کاربران: مدیریت کاربران سایت
 • ابزارها: درون ریزی و برون بری داده ها و امکانات دیگر
 • تنظیمات: پیکربندی و سفارشی سازی تمام تنظیمات سایت وردپرسی

برای آموزش کار با وردپرس در جلسه 8 و آشنایی کامل با منو های پیشخوان به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 8 آموزش WordPress فارسی: مدیریت وردپرس از پیشخوان


جلسه 9: نوشته ها در وردپرس و گذاشتن مطلب در سایت

نوشته ها بدون شک مهمترین بخش یک سایت را تشکیل می دهند. نوشته ها در وردپرس بخش ویژه تولید و مدیریت نوشته های سایت می باشد. تولید محتوا از این بخش صورت می گیرد. در دنیای وب امروز محتوا حرف اول را می زند. تسلط بر ابزار های تولید محتوا می تواند تمرکز شما را در فرایند تولید محتوا بالا برده و سرعت کار را افزایش دهد. در این جلسه از دوره آموزش WordPress کار با وردپرس به همین موضوع خواهیم پرداخت. بخش نوشته ها در وردپرس ابزار تولید و مدیریت محتوای وردپرس می باشد. در این جلسه به آموزش نوشته ها در وردپرس می پردازیم. به عبارتی در این آموزش وردپرس رایگان می آموزیم چگونه در وردپرس مطلب بگذاریم و آن ها را مدیریت کنیم. برای مشاهده این جلسه آموزش کامل وردپرس به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 9 : چگونه در وردپرس مطلب بگذاریم؟ – نوشته ها در وردپرس


دوره آموزش وردپرس رایگان فارسی جلسه 10: دسته بندی مطالب در وردپرس با دسته ها و برچسب ها

دسته بندی مطالب در وردپرس را در جلسه 10 آموزش کار با وردپرس می آموزیم. کار با دسته ها و برچسب ها را به طور کامل در این جلسه آموزش رایگان وردپرس شرح می دهیم. چگونگی اختصاص برچسب به نوشته ها یا اضافه کردن نوشته ها در دسته بندی ها در این جلسه آموزش داده می شوند. برای مشاهده ادامه آموزش کامل وردپرس در این جلسه به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 10 : دسته بندی مطالب در وردپرس


جلسه 11 آموزش WordPress : رسانه و گذاشتن عکس در پست وردپرس

کار با رسانه در وردپرس موضوع جلسه 11 دوره آموزش وردپرس رایگان می باشد. در این جلسه از آموزش کار با وردپرس، گذاشتن عکس در پست وردپرس را می آموزیم. آپلود عکس، ویدئو و صوت را نیز به طور کامل بررسی خواهیم کرد. برای آموزش این جلسه از آموزش کامل وردپرس به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 11 آموزش وردپرس فارسی: گذاشتن عکس در پست وردپرس و رسانه در وردپرس


جلسه 12: ساخت و مدیریت برگه ها در وردپرس

در این جلسه از آموزش کار با وردپرس از وردپرس باران مدیریت برگه ها در وردپرس را می آموزیم. آموزش ساختن برگه در وردپرس را بررسی می کنیم. برگه ها برای ساخت صفحات تماس با ما، درباره ما و… به کار می روند. در این جلسه از دوره آموزش رایگان وردپرس کار با برگه ها در وردپرس را به طور کامل می آموزیم. برای مشاهده این جلسه از آموزش کامل وردپرس WordPress  به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 12 : ساخت برگه در وردپرس و مدیریت برگه ها در وردپرس


جلسه 13: مدیریت دیدگاه ها یا نظرات در وردپرس

بخش جذاب دیدگاه ها در وردپرس موضوع جلسه 13 دوره آموزش وردپرس رایگان تصویری می باشد. چگونگی حذف دیدگاه ها، ویرایش دیدگاه ها، بستن دیدگاه ها در وردپرس یا حذف ارسال دیدگاه ها و پاسخ به دیدگاه را بررسی می کنیم. برای آموزش کار با وردپرس در بخش دیدگاه ها به آموزش لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 13 : مدیریت دیدگاه ها در وردپرس


جلسه 14: نصب قالب وردپرس به 2 روش جامع

یکی از مباحث پرطرفدار وردپرس قالب ها در وردپرس می باشند. در جلسه 14 از دوره آموزش کامل وردپرس به آموزش نصب قالب وردپرس خواهیم پرداخت. در حالت کلی دو روش برای نصب قالب وردپرس وجود دارد. هر دو روش در این جلسه از آموزش کار با وردپرس به طور کامل شرح داده می شوند. برای آموزش این جلسه از آموزش رایگان وردپرس WordPress که به نصب قالب می پردازد به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 14 : آموزش نصب قالب وردپرس


آموزش وردپرس تصویری رایگان جلسه 15: مدیریت فهرست ها یا منوها در وردپرس

منو ها یا به ترجمه فارسی فهرست ها در وردپرس موضوع جلسه 15 آموزش وردپرس رایگان می باشد. آموزش اضافه کردن گزینه جدید به منوهای سایت و یا ویرایش و حذف منوها را می آموزیم. آموزش فهرست ها به طور کامل در این جلسه دوره آموزش کامل وردپرس وردپرس مورد بررسی قرار می گیرد. برای مشاهده جلسه 15 از دوره آموزش تصویری کار با وردپرس مراجعه نمایید.

لینک جلسه 15 : فهرست ها در وردپرس و مدیریت منوها در وردپرس


جلسه 16 آموزش WordPress : معرفی ابزارک و مدیریت ابزارک ها در وردپرس

در جلسه 16 از دوره آموزش کامل وردپرس، به ابزارک وردپرس می پردازیم. آموزش کار با وردپرس در بخش مدیریت ابزارک ها در وردپرس را ارائه می دهیم. تنظیمات ابزارک وردپرس را نیز بررسی خواهیم نمود. برای آموزش وردپرس رایگان در جلسه 16 به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 16 آموزش وردپرس فارسی : ابزارک وردپرس و مدیریت ابزارک ها در وردپرس


جلسه 17: آموزش کامل تنظیمات وردپرس فارسی

تنظیمات وردپرس یکی از بخش های مهم مدیریتی سایت وردپرسی می باشد. تنظیمات وردپرس در 4 جلسه از دوره آموزش وردپرس رایگان به طور کامل بررسی و آموزش داده می شود. در جلسه 17 از دوره آموزش کامل وردپرس WordPress، به تنظیمات عمومی وردپرس و تنظیمات نوشتن وردپرس خواهیم پرداخت. ادامه آموزش تنظیمات وردپرس در جلسات بعدی دوره آموزش کار با وردپرس بررسی می شوند. برای مشاهده جلسه 17 به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 17 : آموزش تنظیمات وردپرس


جلسه 18: تنظیمات رسانه و تنظیمات خواندن در وردپرس

در قسمت دوم آموزش کار با وردپرس در بخش تنظیمات، تنظیمات رسانه وردپرس و تنظیمات خواندن وردپرس را بررسی می کنیم. این جلسه از دوره آموزش رایگان وردپرس کاملا به تنظیمات رسانه اختصاص دارد. تنظیمات نمایش صفحه اصلی سایت، تعداد مطالب در هر صفحه و… در تنظیمات خواندن مورد بررسی قرار می گیرند. اندازه های تصویر و سازماندهی ماهانه یا سالانه پرونده ها و… نیز در بخش تنظیمات رسانه وردپرس بررسی می شوند. برای مشاهده جلسه دوم از تنظیمات وردپرس به لینک جلسه 18 از دوره آموزش کامل وردپرس مراجعه نمایید.

لینک جلسه 18 : تنظیمات رسانه وردپرس و تنظیمات خواندن وردپرس


جلسه 19: تنظیمات پیوندهای یکتا در وردپرس

یکی از بخش های مهم تنظیمات وردپرس، تنظیمات پیوندهای یکتا در وردپرس می باشد. تغییر پیوندهای یکتا در شروع آموزش کار با وردپرس امری ضروری است. دلایل تغییر پیوندهای یکتا در این جلسه بیان می شوند. آموزش تغییر پیوندهای یکتا در وردپرس و سایر تنظیمات این بخش در این جلسه از آموزش رایگان وردپرس مورد بررسی قرار می گیرند.

پیوندهای یکتا می توانند یکی از دلایل افزایش بازدید سایت شما باشند.

پیشنهاد اکید می کنیم پیش از شروع کار با وردپرس حتما پیوندهای یکتا را تغییر دهید. برای مشاهده دوره آموزش کامل وردپرس در جلسه 19 به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 19 آموزش WordPress: تغییر پیوندهای یکتا در وردپرس


دوره آموزش وردپرس رایگان فارسی جلسه 20: تنظیمات دیدگاه ها در وردپرس

در این جلسه از دوره آموزش فارسی وردپرس، در مورد تنظیمات دیدگاه ها در وردپرس صحبت می کنیم. تنظیمات بخش نظرات یا دیدگاه ها برای کنترل بیشتر روی بخش دیدگاه های سایت می باشد.

دیدگاه های وردپرس یکی از مهمترین کانال های ارتباطی و ایجاد تعامل با بازدیدکنندگان سایت می باشد.

در این آموزش رایگان وردپرس بخش های مختلف تنظیمات دیدگاه ها در وردپرس را شرح خواهیم داد. برای مشاهده این جلسه از آموزش کار با وردپرس به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 20 : تنظیمات دیدگاه ها در وردپرس


جلسه 21 دوره آموزش WordPress : افزونه چیست؟ پلاگین چیست؟

در جلسه 21 از دوره آموزش کار با وردپرس، به آموزش افزونه ها می رسیم. کار با افزونه ها را در 3 جلسه از آموزش رایگان WordPress به طور کامل می آموزیم. در جلسه اول آموزش افزونه ها به تعریف افزونه وردپرس و پاسخ به سوال افزونه چیست؟ پلاگین چیست؟ می پردازیم. با یک مثال مفهوم افزونه را ملموس تر بیان می کنیم. در دو جلسه بعدی آموزش افزونه ها در وردپرس، به آموزش نصب افزونه ها و آموزش آپدیت افزونه ها خواهیم پرداخت. برای مشاهده جلسه اول آموزش افزونه ها از دوره آموزش کامل وردپرس به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 21 آموزش وردپرس فارسی : افزونه چیست؟ – پلاگین چیست؟ – تعریف افزونه وردپرس


جلسه 22: نصب افزونه وردپرس به 2 روش جامع

از جلسه بیست و یکم از آموزش وردپرس رایگان، به آموزش افزونه ها در وردپرس رسیدیم. با مفهوم افزونه ها آشنا شدیم. اکنون در جلسه دوم آموزش کامل وردپرس در بخش افزونه ها، 2 روش آموزش نصب افزنه در وردپرس را بررسی می کنیم. برای مشاهده آموزش کار با وردپرس در جلسه 22 به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 22 : نصب افزونه وردپرس


جلسه 23: آپدیت افزونه ها در وردپرس

در جلسه 23 آموزش رایگان وردپرس به آپدیت افزونه ها می رسیم. یکی از مباحثی که همواره برای مدیران وبسایت های وردپرسی چالش برانگیز بوده آپدیت افزونه وردپرس می باشد. شاید یکی از پر جستجوترین عبارات جستجو شده در مورد وردپرس در گوگل همین آموزش آپدیت افزونه وردپرس باشد. در جلسه 23 از دوره آموزش تصویری وردپرس، 2 روش آپدیت افزونه وردپرس از پیشخوان و آموزش آپدیت دستی افزونه وردپرس را ارائه می دهیم. برای آموزش آپدیت افزونه وردپرس به لینک این جلسه از آموزش کار با WordPress مراجعه نمایید.

لینک جلسه 23 : آپدیت افزونه وردپرس


جلسه 24: تاریخ شمسی و پشتیبانی امکانات فارسی در وردپرس

تا این جلسه از دوره آموزش رایگان وردپرس فارسی پنل وردپرس به طور کامل آموزش داده شده است. افزونه وردپرس فارسی یک تقویم شمسی یا جلالی یا خورشیدی کامل می باشد. افزونه وردپرس فارسی همچنین یک پکیج پشتیبانی زبان فارسی برای وردپرس می باشد. این افزونه به طور پیش فرض در پکیج وردپرس فارسی نصب می باشد. در جلسه 24 دوره آموزش کامل وردپرس به معرفی و آموزش افزونه wp-jalali – افزونه تقویم جلالی وردپرس می پردازیم. برای مشاهده این جلسه از آموزش کار یا وردپرس به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 24 : آموزش WordPress افزونه وردپرس فارسی – افزونه تقویم جلالی وردپرس – افزونه wp-jalali


دوره آموزش وردپرس رایگان فارسی جلسه 25: جلوگیری خودکار از دیدگاه اسپم در وردپرس

در جلسه قبل دوره آموزش رایگان وردپرس به افزونه وردپرس فارسی پرداختیم. افزونه Akismet وردپرس یک افزونه جهت جلوگیری از ارسال دیدگاه های اسپم در وردپرس است. تشخیص دیدگاه های شامل لینک تبلیغاتی کار اصلی این افزونه می باشد. این افزونه به طور پیش فرض در بسته نصبی وردپرس موجود می باشد. لذا آموزش این افزونه را در دوره آموزش کامل وردپرس قرار می دهیم. برای جلوگیری از اسپمرها پیشنهاد می کنیم حتما این افزونه را فعال کنید. همچنین نحوه دریافت کد فعالسازی رایگان افزونه در این جلسه آموزش داده شده است. برای مشاهده جلسه 25 از آموزش کار با وردپرس به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 25 : آموزش افزونه اکیسمت وردپرس – افزونه Akismet + آموزش فعالسازی


دوره آموزش تصویری وردپرس (حرفه ای پیشرفته)🔥

در ادامه جلسات این دوره به مباحث آموزش وردپرس حرفه ای پیشرفته خواهیم پرداخت.

آموزش کار با وردپرس حرفه ای پیشرفته آموزش وردپرس رایگان فارسی

جلسه 26: عضو گیری و ثبت نام کاربران در وردپرس

تا جلسه 25 از آموزش وردپرس رایگان تقریبا یک وردپرس کار شده اید. از این جلسه به بعد آموزش حرفه ای پیشرفته وردپرس را خواهیم داشت. آموزش فعالسازی عضویت در وردپرس، عضوگیری در وردپرس با فرم ثبت نام وردپرس موضوع جلسه 26 دوره آموزش تصویری وردپرس می باشد. در این جلسه همانند سایر جلسه ها به آموزش گام به گام وردپرس این بار برای ثبت نام کاربران در وردپرس می پردازیم. همچنین هدایت کاربران به صفحه ثبت نام و هدایت کاربران به لینک ورود به وردپرس را در این جلسه بررسی می کنیم. در صورتی که در سایت خود نیاز به عضویت کاربران می باشد از همین شروع آموزش کار با وردپرس باید این سیستم را راه اندازی کنید. برای مشاهده این جلسه از آموزش وردپرس به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 26 آموزش وردپرس فارسی : آموزش عضو گیری در وردپرس – ثبت نام کاربران در وردپرس


جلسه 27: بکاپ گرفتن از وردپرس

بکاپ گرفتن از اطلاعات وردپرس یکی از اقدامات پیشگیرانه اساسی در آموزش کار با وردپرس می باشد. هنگامی که وبسایتی راه اندازی می کنیم بهتر است از همان ابتدای کار از اطلاعات بکاپ گیری نماییم. بکاپ وردپرس این امکان را به ما می دهد تا در صورت بروز مشکل یا پاک شدن اطلاعات بتوانیم همه چیز را به حالت قبل برگردانیم. در این جلسه از دوره آموزش کامل وردپرس به آموزش بکاپ گرفتن از وردپرس می پردازیم. همچنین ویژپی های افزونه ها را برای انتخاب بهترین افزونه بکاپ گیری از وردپرس بررسی می کنیم. برای مشاهده این جلسه از آموزش رایگان وردپرس به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 27 : آموزش بکاپ گرفتن از وردپرس


جلسه 28: افزایش امنیت فرم ها در وردپرس

جلسه 28 دوره آموزش وردپرس رایگان فارسی یکی از جلسات مورد علاقه کاربران می باشد. همان طور که در بسیاری از سایت ها دیده ایم، گاهی هنگام پر کردن فرم ها از ما یک سوال امنیتی پرسیده می شود. مثلا محاسبه یک حاصل جمع ساده یا خواندن حروف از یک تصویر مخدوش. به این بخش از فرم کد امنیتی کپچا می گویند. از کپچا برای جلوگیری از دسترسی ربات ها به ارسال فرم و… استفاده می شود. شاید در شروع کار کمتر با دیدگاه های اسپم مواجه شوید. ولی مطمئنا به این آموزش نیاز خواهید داشت.

افزونه های کپچا از ثبت فرم ها توسط ربات ها و ثبت نام های اسپم در سایت شما جلوگیری می کنند.

در این جلسه از دوره آموزش کامل وردپرس به معرفی کامل کپچا و انواع آن می پردازیم. در ادامه بهترین افزونه کد امنیتی برای وردپرس را با مقایسه لیستی از بهترین ها معرفی می کنیم. برای مشاهده این جلسه از آموزش کار با وردپرس با ما در جلسه 28 در لینک زیر همراه باشید.

لینک جلسه 28 : افزونه کپچا یا افزونه CAPTCHA – معرفی 8 بهترین افزونه کد امنیتی برای وردپرس


جلسه 29: بهینه سازی تصاویر وردپرس

با ادامه آموزش رایگان وردپرس با ما همراه باشید. در ادامه آموزش وردپرس فارسی به معرفی روشی برای افزایش بازدید سایت می پردازیم. بهینه سازی تصاویر یا عکس ها در وردپرس یکی از اقدامات هوشمندانه جهت کاهش حجم صفحات سایت می باشد. کاهش حجم صفحات مزایای زیادی خواهد داشت. با کم شدن حجم صفحه سرعت بارگذاری بالا می رود. سرعت بیشتر سایت موجب بازدید بیشتر و افزایش ماندگاری کاربران در سایت می شود. سرعت بیشتر، بازدید بیشتر، افزایش زمان حضور کاربران در سایت همه و همه به بهبود رتبه سایت و بازدید بیشتر و بیشتر کمک خواهد کرد.

با بهینه سازی تصاویر وردپرس، سرعت سایت چندین برابر می شود.

در جلسه 29 از دوره آموزش کامل وردپرس به موضوع فشرده سازی تصاویر وردپرس خواهیم پرداخت. با معرفی 8 تا از بهترین افزونه های بهینه سازی تصاویر در لینک زیر، عکس های سایت خود را بهینه می کنیم.

لینک جلسه 29 آموزش WordPress : فشرده سازی تصاویر وردپرس – معرفی 8 بهترین افزونه بهینه سازی تصاویر وردپرس


جلسه 30: بهینه سازی سرعت سایت وردپرس

در جلسه 30 در ادامه دوره آموزش تصویری کار با وردپرس به یک مسئله مهم یعنی بهینه سازی سایت وردپرس می پردازیم. این جلسه از آموزش را خیلی جدی بگیرید. هرچه سایت بهینه تر باشد و سرعت بارگذاری آن بیشتر باشد، رتبه بهتری در نتیاج جستجو کسب می کند.  در جلسه قبل دوره آموزش WordPress در مورد بهینه سازی تصاویر وردپرس صحبت کردیم. بهینه سازی منابع و صفحات سایت موضوع این جلسه آموزش رایگان وردپرس باشد. یکی از مهمترین اقدامات برای بهینه سازی وردپرس، کش کردن صفحات می باشد. همچنین افزونه های کش معرفی شده در این جلسه اقدامات بهینه سازی سایت وردپرس در موارد بسیار دیگری را نیز انجام می دهند. مواردی چون فشرده سازی منابع، بهینه سازی کدها و ترکیب فایل ها و… پیشنهاد ویژه وردپرس باران نیز بهینه سازی سایت وردپرس با استفاده از روش های این دو جلسه از ابتدای شروع آموزش کامل وردپرس می باشد.

لینک جلسه 30 : 12 بهترین افزونه کش وردپرس (مقایسه + دانلود افزونه کش وردپرس)


جلسه 31: افرایش بازدید سایت وردپرسی با سئو

در جلسه 31 از دوره آموزش وردپرس WordPress به مبحث مهم افزایش بازدید سایت می پردازیم. در این جلسه با مفهوم مهم سئو و تاثیر آن در جذب ترافیک از موتورهای جستجو صحبت می کنیم. سئو یعنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو. یعنی هر کاری کنیم که موتورهای جستجو سایت ما را در نتایج بالاتری نمایش دهند. در نتیجه با سئو سایت می توان به افزایش بازدید رایگان سایت دست یافت. در این جلسه بهترین افزونه های سئو سایت را معرفی و مقایسه می کنیم. همچنین بهترین موارد را برای بهره برداری در سایت شما پیشنهاد خواهیم کرد. پیشنهاد ویژه وردپرس باران بهینه سازی سایت یا سئو از شروع کار با WordPress می باشد. برای مشاهده این جلسه از آموزش کار با وردپرس به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 31 آموزش وردپرس فارسی : بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو با افزونه سئو وردپرس


جلسه 32: معرفی روش های بررسی آمار بازدید سایت و معرفی بهترین ابزارها

پس از اینکه سایت خود را مهیای افزایش بازدید سایت نمودیم باید از وضعیت بازدید هم با خبر شویم. در جلسه 32 می آموزیم چگونه آمار بازدید سایت خود را بدست آوریم. در این جلسه تمام روش های موجود برای ثبت و بررسی آمار سایت وردپرس بررسی می کنیم. 3 روش کلی بررسی آمار سایت را معرفی و مقایسه می کنیم. 3 روش ثبت آمار بازدید سایت وردپرس

 • استفاده از کدنویسی اختصاصی ثبت آمار
 • آمارگیر سایت برای وردپرس و جوملا
 • استفاده از ابزارهای آمارگیر سایت

در بین ابزارهای موجود 5 تا بهترین ابزارها را در این جلسه معرفی و مقایسه می کنیم. همچنین جلسه بعدی را به صورت جداگانه به افزونه های وردپرسی آمار بازدید سایت اختصاص خواهیم داد. برای آموزش وردپرس رایگان در این جلسه به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 32 آموزش WordPress : مقایسه 5 بهترین آمارگیر سایت در آمار بازدید سایت


جلسه 33 دوره آموزش WordPress : افزونه آمار وردپرس

همان طور که در جلسه قبل اشاره شد سه روش برای بررسی آمار وردپرس وجود دارد. در این جلسه به معرفی بهترین آمارگیر وردپرس یا افزونه آمار وردپرس خواهیم پرداخت. مزایا و معایب استفاده از افزونه آمارگیر سایت نسبت به روش های دیگر را بررسی خواهیم کرد. افزونه آمار وردپرس فارسی یکی از بهترین افزونه ها در این زمینه می باشد. معرفی کامل این افزونه و ارائه آموزش کامل تمام بخش ها و تنظیمات آن موضوع جلسه 33 آموزش کار با وردپرس می باشد. برای یادگیری کامل این افزونه وردپرسی به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 33 : معرفی و آموزش کار با افزونه آمار وردپرس

دوره آموزش وردپرس رایگان فارسی در وردپرس باران🔥

در این دوره آموزشی WordPress سعی شده تمام مباحث وردپرس به طور کامل پوشش داده شود. این دوره آموزشی پاسخگوی تمام نیاز های آموزشی شما برای طراحی سایت بدون کدنویسی خواهد بود. این دوره آموزش رایگان وردپرس دائما بروزرسانی گردد. تغییرات و امکانات جدید وردپرس نیز در بروزرسانی های بعدی این دوره اعمال خواهند شد. از شروع کار با وردپرس با شماییم. در ادامه راه تنهایتان نخواهیم گذاشت. با ما در وردپرس باران همراه باشید.

آموزش وردپرس رایگان : دوره آموزش وردپرس فارسی

دوره آموزش تصویری وردپرس (آخرین آپدیت ها)

 • آموزش عضو گیری به دوره اضافه شد.
 • بکاپ گرفتن از وردپرس به دوره اضافه شد.
 • امنیت فرم ها در وردپرس و کار با افزونه کپچا به دوره اضافه شد.
 • بهینه سازی تصاویر وردپرس به دوره اضافه شد.
 • بهینه سازی سایت وردپرس جهت افزایش سرعت سایت به دوره اضافه شد.
 • آموزش بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو جهت افزایش بازدید سایت به دوره اضافه شد.
 • معرفی روش های بررسی آمار بازدید سایت و معرفی بهترین ابزارها به این دوره آموزشی اضافه شد.
 • معرفی و کار با افزونه آمار به دوره آموزش WordPress رایگان اضافه شد.
 • ادامه دارد…

آموزش وردپرس حرفه ای پیشرفته ادامه دارد…

سوالات متداول در مورد دوره های وردپرس باران

وردپرس چیست؟ و چرا یادگیری وردپرس یک سرمایه گذاری هوشمندانه است؟

وردپرس یک نرم افزار رایگان تحت وب برای راه اندازی سایت بدون کدنویسی می باشد. به کمک وردپرس می توانید خیلی سریع یک سایت حرفه ای راه اندازی کنید. طراحی سایت یکی از کسب و کارهای اینترنتی پردرآمد بوده و پروژه های طراحی سایت با وردپرس خیلی سریع قابل اجرا هستند.

چه نوع سایت هایی را می توانیم با وردپرس طراحی کنیم؟

وردپرس دارای امکانات، قالب ها و افزونه های حرفه ای و متعددی است. به کمک وردپرس امکان طراحی هر نوع سایت (خبری مجله ای، شرکتی، فروشگاهی، آموزشی، چند منظوره و…) را بدون هیچ محدودیتی خواهید داشت.

آیا در طراحی سایت با وردپرس نیاز به مهارت کدنویسی هم داریم؟

خیر. وردپرس رویای طراحی سایت بدون کدنویسی را محقق کرده است. در دوره های وردپرس باران به طراحی سایت با وردپرس و آن هم بدون کدنویسی مسلط می شوید.

در دوره آموزش رایگان وردپرس باران چه مطالبی یاد می گیریم؟

در این دوره از نصب و راه اندازی سایت با وردپرس شروع می کنیم. کار با پنل مدیریتی سایت را به طور کامل یاد می گیرید. تولید و مدیریت محتوا، افزودن امکانات و سفارشی سازی ظاهر سایت را نیز می آموزید. همچنین نقشه راه برای تبدیل شدن به یک طراح سایت حرفه ای را با معرفی فیلم آموزش وردپرس در اختیار شما قرار خواهیم داد.

در پایان دوره های وردپرس باران به چه سطحی در طراحی سایت می رسیم؟

با شرکت در دوره های وردپرس باران یک طراح سایت حرفه ای می شوید و می توانید با طراحی انواع سایت خبری مجله ای، شرکتی، فروشگاهی و… بدون کدنویسی کسب درآمد کنید.

دسترسی سریع به دوره های وردپرس

دوره پایه وردپرس باران رایگان شد

دوره آموزش وردپرس باران

هم اکنون می توانید دوره پایه که در 3 گام ویدئویی آماده شده است را در ایمیل خود دریافت کنید. فقط فرم زیر را تکمیل کنید تا ویدئوها برای شما ارسال شوند:

دانلود رایگان فیلم آموزش وردپرس
فیلم راهنمای سریع شروع کار با وردپرس را به صورت رایگان دریافت کنید
فیلم های آموزش وردپرس به ایمیل شما ارسال می شوند

این دوره در دست بروزرسانی است.
لینک های جدید آموزش WordPress 🔥 نیز بزودی اضافه می شوند.

دسته بندی های این مطلب: آموزش ها،آموزش های وردپرس،دوره آموزش وردپرس رایگان،وبلاگ وردپرس باران،وردپرس

68 دیدگاه. دیدگاهی بگذارید

 • کامل ترین دوره آموزش وردپرس که دیدم. واقعا کامل و گام به گامه. من هیچی از طراحی سایت نمیدونستم. فکر می کردم باید برنامه نویسی بلد باشم. الان جلسه 15 هستم. کلی چیز تا حالا ازتون یاد گرفتم. مرسی بابت آموزش وردپرس اونم رایگان.

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2018-07-27 12:28

   سلام دوست من. خوشحالیم که دوره آموزش وردپرس مورد توجه شما قرار گرفته. امیدواریم استفاده لازم را از این دوره آموزشی ببرید. موفق باشید

   پاسخ
 • Avatar
  مهندس بیکار
  2018-08-29 11:50

  کل نت را گشتم و از چنجا سعی کردم یاد بگیرم. اکثر سایت ها توضیح کم میدن ادم متوجه نمیشه. ولی دوره شما نظیر نداره. سرفصل های کامل و توضیحات دروسش واقعا کامل هست. ممنون بابت آموزش کامل و رایگان وردپرس فارسی

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2018-08-29 11:53

   سلام خدمت شما.
   بله در این دوره سعی کردیم یک دوره کامل آموزش وردپرس را ارائه بدیم که بدون نیاز به دانش قبلی و یا حتی دانش بعدی بتونید به یک وردپرس کار کامل تبدیل بشید. و بسیار خوشحالیم که رضایت شما را جلب کردیم.
   موفق باشید

   پاسخ
 • ممنون بابت تولید این آموزش فارسی وردپرس

  پاسخ
 • سلام خدمت شما مهندس تبسمی عزیز. من مدت زیادی نیست با سایت شما آشنا شدم. ولی تو این مدت کم تونستم بدون برنامه نویسی طبق دوره آموزش وردپرس فارسی که ارائه دادید برای خودم یک سایت شخصی بسازم. در مورد ساخت فروشگاه اینترنتی هم در صورت امکان آموزش تهیه کنید. مقالات سایت شما را هر روز دنبال می کنم. خیلی ممنون از زحمات شما. به تمام دوستانم وردپرس باران را معرفی می کنم. ممنون ممنون ممنون

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2018-09-02 11:52

   سلام خدمت شما. خوشحالم که دوره آموزش وردپرس برای شما مفید واقع شده. برای سایتتون هم تبریک میگم. در مورد فروشگاه اینترنتی با وردپرس هم در برنامه آینده سایت هست. از لطف شما سپاسگزارم. موفق و پیروز باشید

   پاسخ
 • Avatar
  عرفان حسن زاده
  2018-09-19 19:04

  سلام و عرض خسته نباشید خدمت مدیر محترم سایت وردپرس باران. بنده در حال یادگیری وردپرس طبق جلسات این دوره هستم. خواستم تشکر ویژه داشته باشم بابت این دوره کامل که با حوصله و دقیق به آموزش وردپرس پرداخته شده. تشکر بسیار از زحمات شما

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2018-09-19 19:05

   سلام خدمت شما. خوشحالیم که دوره آموزش کامل وردپرس از وردپرس باران را برای آموزش وردپرس انتخاب کردید. امیدواریم از این دوره استفاده لازم را ببرید. موفق باشید

   پاسخ
 • عالیه. مرسی برای آموزش رایگان وردپرس فارسی. خیلی وقت بودم دنبال یه آموزش طراحی سایت بدون کد نویسی می گشتم. من دانشجوی لیسانس کامپیوترم ولی چیزی تو دانشگاه بهمون یاد نمیدن واقعا. باید خودمون به فکر یادگیری باشیم. مرسییییییییی

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2018-09-30 13:07

   سلام دوست من. خوشحالیم که دوره آموزش رایگان وردپرس ما را برای یادگیری انتخاب کردید. حق با شماست. در دانشگاه معمولا به آموزش کاربردی پرداخته نمیشه و معمولا روی مباحث پایه و تئوری تمرکز میشه. امیدواریم از این دوره نهایت استفاده را ببرید. موفق باشید

   پاسخ
 • سلام مهندس تبسمی عزیز. برای دانلود افزونه فرم ساز گراویتی فرم اومده بودم سایت که خریدمش یه سری هم به این صفحه زدم دیدم چندیدن جلسه جدید به دوره آموزش وردپرس فارسی اضافه شده. واقعا شگفت زده شدم از این همه آموزش رایگان وردپرس که در اختیار ما قرار میدید. راستش تو فکر راه اندازی کپچا هم بودم که الان دیگه با مطمئنا با آموزش شما خیلی راحت میتونم این کار را بکنم. من سایتم را مدیون شما و آموزش های بی نظیرتون هستم. خدا خیرتون بده

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2018-11-02 23:19

   سلام بر شما آقا سینای عزیز. خوشحالم که از آموزش های وردپرس باران رضایت دارید. سپاس از انرژی که به ما می دید. آرزوی موفقیت برای شما دارم. موفق باشید

   پاسخ
 • Avatar
  علی دانیال
  2019-03-22 16:27

  بهترین آموزش وردپرس فارسی که دیدم. مرسی وردپرس باران. مرجع آموزش وردپرس برازندته

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2019-03-22 16:28

   سلام دوست من. خوشحالم که دوره آموزش وردپرس فارسی وردپرس باران مورد رضایت شما واقع شده. موفق و پیروز باشید

   پاسخ
 • یکی از بهترین دوره های آموزشی که تو عمرم شرکت کردم

  پاسخ
 • Avatar
  دکتر اکبری
  2019-04-22 13:16

  سلام و سپاس از زحمات بی دریغ شما آقای تبسمی و تشکر ویژه برای این مجموعه آموزش وردپرس جامع و فوق العاده. در صورت امکان آموزش کار با قالب های وردپرس معروف مثل قالب بی تم و قالب سون هم آموزش تهیه بفرمایید. پایدار باشید

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2019-04-22 17:10

   سلام دوست من
   سپاس از نظر لطف و پر انرژی شما. خوشحالم که دوره آموزش وردپرس برای شما مفید واقع شده. آموزش کار با قالب های حرفه ای وردپرس معرفی شده در سایت در برنامه آتی سایت هست و سعی بر این هست که آموزش ویدئویی برای محصولات ارائه شده آماده بشه. موفق و پیروز باشید

   پاسخ
   • برای ساخت دیتابیس سایت:http:lookalhost/phpmyadmin ارور می دهد

    پاسخ
    • مجتبی تبسمی
     مجتبی تبسمی
     2020-05-09 18:08

     سلام دوست من
     برای نصب وردپرس بر روی کامپیوتر می توانید مطابق راهنمای موجود در لینک نصب وردپرس در لوکال هاست یا فیلم آموزش وردپرس اقدام کنید. شما در آدرس لینک نوشته شده در این دیدگاه اشتباه تایپی زیادی دارید که مورد صحیح در لینک های راهنمای معرفی شده موجود است.
     با آرزوی موفقت برای شما

     پاسخ
 • Avatar
  mostafa dolati
  2019-05-11 12:51

  خیلی مرسی از این دوره آموزش وردپرس فارسی کامل و جامع. بازم از این کارها بکنید 🙂 برای آموزش ووکامرس و ساخت فروشگاه اینترنتی منتظر یه آموزش جامع مثل این دوره هستم و البته هر چی زودتر بهتر 🙂

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2019-05-11 16:38

   سلام دوست من. آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس و ووکامرس در برنامه آتی سایت هست و حتما در این زمینه آموزش جامع خواهیم داشت. همچنین آموزش کار با قالب های وردپرس فروشگاهی نطیر وودمارت، کات شاپ، فلت سام و… نیز در برنامه سایت می باشد. با آرزوی موفقیت برای شما

   پاسخ
 • Avatar
  محمد امین
  2019-05-17 22:37

  ممنون برای این آموزش وردپرس فارسی کامل و جامع که زحمت کشید. خسته نباشید استاد

  پاسخ
 • Avatar
  ثابت قدم
  2019-06-21 21:58

  به این میگن یه آموزش جامع وردپرس. از سر فصل های دوره آموزشی مشخص هست که با یک دوره بی نظیر روبرو هستم. از همین امروز دارم شروع میکنم به آموزش طراحی سایت و برای شروع کار طبق تحقیقاتم بهترین روش یادگیری وردپرس هست. امیدوارم این آموزش وردپرس رایگان ادامه دار باشه.

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2019-06-22 17:40

   سلام دوست من. سپاس از نظر لطف شما. مطمئن باشید از شرکت در این دوره وردپرس پشیمان نخواهید شد. در تدوین سر فصل های این دوره آموزشی، آموزش های برتر جهان بررسی شده اند تا کاملترین آموزش وردپرس ارائه شود. امیدوارم با آموزش های وردپرس باران قدم بلندی در راستای اهداف خود بردارید. برای شما آرزوی موفقیت دارم

   پاسخ
 • سلام وقت بخیر
  این دوره وردپرس تون فایل ویدیوی هم داره ؟> همش متنی هست >؟ اگه ویدیوی داره لطفا راهنمایی کنید تا ببینم

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2019-07-07 19:27

   سلام دوست من. آموزش وردپرس فارسی ارائه شده به صورت جامع و متنی ارائه شده است. تهیه فیلم آموزش وردپرس از مبتدی تا پیشرفته نیز در برنامه آتی وردپرس باران می باشد. برای اطلاع از آخرین بروزرسانی های این دوره می توانید در خبرنامه این صفحه عضو شوید. با آرزوی موفقیت برای شما

   پاسخ
 • Avatar
  فرزین
  2019-07-18 10:23

  سلام و خسته نباشید. برای شروع کار با وردپرس و ورود به بازار کار به نظر شما این آموزش وردپرس مناسب است؟

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2019-07-18 10:27

   سلام دوست من. بله. آموزش رایگان وردپرس ارائه شده از سطح مبتدی تا پیشرفته تنظیم شده است و برای آموزش کار با وردپرس و رسیدن به سطوح بالا می تواند بهترین شروع باشد. برای شما آرزوی موفقیت دارم

   پاسخ
 • بدون شک بهترین دوره آموزشی که تو عمرم شرکت کردم. حالا من یه سایت دارم و سپاس از تمام زحمات شما.

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2019-08-20 17:10

   سلام دوست من. این نظر لطف شماست. برای شما موفقیت روز افزون آرزو می کنم.

   پاسخ
 • Avatar
  حسن برنامه نویس
  2019-09-20 12:00

  سلام
  اسم قالبتون چیه خیلی جذابه

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2019-09-20 13:00

   سلام دوست من. سپاس از نظر لطف شما. قالب وردپرس باران سفارشی شده و اختصاصی هست. اما شما با یک قالب چند منظوره قدرتمند نظیر قالب ایمپرزا و… و کمی دانش CSS (یا افزونه ای مثل مداد زرد) می توانید قالبی مشابه و دلخواه خود طراحی نمایید. با آرزوی موفقیت برای شما

   پاسخ
 • Avatar
  متخصص سئو
  2019-10-13 12:03

  دوره آموزش وردپرس تهیه شده در وردپرس باران یکی از کاملترین دوره های موجود در حال حاضر می باشد. سرفصل ها و برخی از محتواهای آموزشی این دوره را بررسی کردم. اگر چند سال پیش که کار با وردپرس را شروع کردم، چنین آموزشی ارائه می شد بدون شک خیلی سریعتر و به موفقیت های بیشتری می رسیدم. برای شما موفقیت روز افزون طلب می کنم. پایدار باشید

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2019-10-13 16:10

   سلام دوست من. سپاس از نظر لطف شما در مورد دوره آموزش رایگان وردپرس باران. من هم برای شما آرزوی موفقیت دارم

   پاسخ
 • Avatar
  مجید کامپیوتر
  2019-10-19 00:51

  دوره پایه آموزش وردپرس که نوشتین به صورت فیلم آموزش ویدئویی هست کی قرار میگیره؟

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2019-10-19 00:55

   سلام دوست من. دوره دست ساخت هست و به بزودی رونمایی میشه. برای اطلاع از آخرین خبرها می تونید در فرم همین صفحه ثبت نام کنید. با سپاس

   پاسخ
 • Avatar
  فرشاد
  2019-10-29 20:25

  با سلام و احترام خدمت شما
  بهتر بود به جای مقاله از فیلم آموزشی استفاد میکردید هر چند که مقاله هم مفید بود ممنون

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2019-10-30 10:23

   سلام و سپاس از نظر لطف شما. دوره های آموزش وردپرس ویدئویی وردپرس باران در دست آماده سازی هستند و بزودی رونمایی می شوند. برای اطلاعات بیشتر در مورد دوره ها می توانید به لینک فیلم آموزش وردپرس و همچنین لینک پکیج پرچمداران وردپرس مراجعه کنید. با سپاس

   پاسخ
   • Avatar
    فرشاد
    2019-10-30 20:18

    سپاس از شما مدیر محتـــرم سایت وردپرس باران
    لطفا فیلم ها که کامل شده و بروری سایت قرار دادید حتما اطلاع بدید.
    بازم ممنون.

    پاسخ
    • مجتبی تبسمی
     مجتبی تبسمی
     2019-10-31 10:08

     سپاس از شما. در فرم اطلاع رسانی همین صفحه ایمیل خود را ثبت کنید، اطلاع رسانی برای شما ارسال می شود. با آرزوی موفقیت برای شما

     پاسخ
 • Avatar
  مجتبی رحیمی
  2019-12-14 15:09

  با سلام بنده wordpress xampp را روی لوکال هاست (ویندوز ) کردم و وارد قسمت پیشخوان هم شدم ولی برای استفاده هر کدام از قسمت ها وقتی روی آن کلیک میکنم قابل استفاده نیست وبا پیغام This site can’t be reachedlocalhost refused to connect.
  Search Google for localhost admin update core
  ERR_CONNECTION_REFUSED
  رو برو میشوم لطفا بنده را راهنمایی کنید ممنون.

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2019-12-14 17:14

   سلام دوست من. احتمالا تداخلی بین پورت های نرم افزار XAMPP با دیگر نرم افزار های ویندوز شما وجود دارد. پیشنهاد می کنم نرم افزار WampServer را به جای XAMPP نصب کنید و مورد را مجددا بررسی کنید. احتمالا مشکل حل می شود. لطفا سوالات مربوط به هر جلسه را در زیر صفحه مربوطه ثبت کنید. با آرزوی موفقیت برای شما

   پاسخ
 • سلام جناب مهندس اگر لطف کنید کل لینک اموزش ورد پرس رو به صورت یکجا بگذارید برای دنلود ممنون میشم انشالله همیشه موفق باشید باتشکر از سایت خوبتون

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2019-12-23 16:09

   سلام دوست من. لینک تمام جلسات در همین صفحه موجود است. فقط کافی است این صفحه را در بوکمارک مرورگر خود ذخیره کنید تا تمام جلسات همواره در دسترس شما باشند. به زودی دانلود دوره پایه آموزش وردپرس نیز برای دانلود ارائه می شود. با آرزوی موفقیت برای شما

   پاسخ
 • سلام وقت بخیر دوبار ایمیل دادم اما چیزی برام ارسال نشده، میشه بگین مشکل از کجاست؟

  پاسخ
  • Avatar
   مجید تبسمی
   2020-03-28 19:23

   سلام دوست من.
   احتمالا آدرس ایمیل شما در سرویس دهنده ایمیل ما مسدود شده است. لطفا از یک آدرس ایمیل دیگر برای دریافت آموزش ها استفاده کنید و در صورت وجود مشکل اطلاع دهید.
   با تشکر

   پاسخ
 • Avatar
  نفیسه کیان
  2020-03-30 12:44

  سلام من خارج از کشور هستم سایت لوکال هاست برام باز نمیشه باید با ای پی ایران باشم؟

  پاسخ
  • Avatar
   مجید تبسمی
   2020-03-30 13:12

   سلام دوست من
   لوکال هاست یعنی هاست محلی. یعنی شبیه سازی هاست واقعی در کامپیوتر شما. برای استفاده از وردپرس در لوکال هاست باید نرم افزار شبیه ساز هاست را روی کامپیوتر خود نصب کنید تا امکان استفاده از لوکال هاست را داشته باشید. در جلسه نصب وردپرس در لوکال هاست راهنمای کامل لوکال هاست و لینک دانلود نرم افزارهای مورد نیاز قرار گرفته است. همچنین آموزش ویدئویی نصب وردپرس را می توانید در لینک فیلم آموزش وردپرس مشاهده کنید.
   با تشکر

   پاسخ
 • Avatar
  نفیسه کیان
  2020-04-03 19:43

  سلام اگر امکانش هست فیلم های گام سه رو برام ایمیل کنید

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2020-04-04 11:52

   سلام خانم کیان
   دوره آموزش وردپرس پایه در دست بروزرسانی بوده و دانلود رایگان ویدئوهای جدید پس از آماده سازی اضافه می شوند.
   همچنین در صورت تمایل می توانید در دوره حرفه ای پرچمداران صفر وردپرس که از این هفته آغاز شده است ثبت نام کنید و راه اندازی و مدیریت سایت با وردپرس را از مبتدی تا پیشرفته آموزش ببینید.
   با سپاس

   پاسخ
 • Avatar
  داریا
  2020-04-06 00:16

  سلام
  برای ساخت چند سایت با وردپرس چه باید کرد ، آیا لازمه که برای هر سایت وردپرس را جداگانه نصب کرد ؟

  پاسخ
  • Avatar
   مجید تبسمی
   2020-04-06 14:46

   سلام دوست من
   برای نصب چند سایت با وردپرس بر روی یک هاست ابتدا باید مطمئن شوید هاست شما از چند دیتابیس پشتیبانی می کند یا خیر. در صورتی که امکان ایجاد چند دیتابیس دارید می توانید سایت های جداگانه ای با وردپرس راه اندازی کنید. روش دیگر استفاده از وردپرس شبکه است. به کمک مقاله راهنمای وردپرس شبکه می توانید در وردپرس چند سایت ایجاد کنید.
   با تشکر

   پاسخ
 • هر چی ایمیل و اسمم را می زنم نمی فرستد

  پاسخ
  • Avatar
   مجید تبسمی
   2020-04-24 13:59

   سلام دوست من
   ایمیل برای شما ارسال شده است. در صورتی که در صندوق ورودی inbox ایمیل را مشاهده نمی کنید به تب Promotion یا تبلیغات در جیمیل خود مراجعه کنید.
   در صورت وجود هر مشکلی اطلاع دهید.
   با تشکر

   پاسخ
   • کلا برایم ایمیل نمی شود

    پاسخ
    • مجتبی تبسمی
     مجتبی تبسمی
     2020-04-25 02:32

     سلام دوست من
     ایمیل به آدرس جیمیلی که در دیدگاه قبلی ثبت کردید ارسال شده است. مجدد نیز برای همان آدرس برای شما ارسال کردیم. آدرس ایمیلی که در این دیدگاه ثبت کرده اید به اشتباه بجای gmail عبارت gmil تایپ کرده اید.
     لطفا ایمیل خود را در بخش اسپم یا پروموشن نیز بررسی کنید.
     با آرزوی موفقیت برای شما

     پاسخ
 • Avatar
  مریم طاهرزاده
  2020-05-23 04:21

  دوره آموزش وردپرس مقدماتی عالی بود. ویدئو های کوتاه و کاربردی و به دور از اتلاف وقت. مرسی از شما

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2020-05-23 18:36

   سلام و سپاس از نظر لطف شما
   خوشحالم که آموزش ها مفید بوده است.
   برای آموزش بیشتر می توانید از منوی سایت بر روی گزینه دوره های وردپرس کلیک نمایید. برای شروع پرچمداران صفر وردپرس پیشنهاد می شود.
   با سپاس

   پاسخ
  • Avatar
   آرمان محمدی
   2020-06-24 18:16

   ‌سلام و خسته نباشید من این دوره رو دانلود نکردم بنظرتون با دیدن این دوره واقعا من میتونم یک سایت فروشگاهی و شخصی انجام بدم و بدون مشکل باشه ؟

   پاسخ
   • مجتبی تبسمی
    مجتبی تبسمی
    2020-06-24 18:32

    سلام آقای محمدی
    چرا که نه.
    سیستم مدیریت محتوای وردپرس برای طراحی سایت بدون کدنویسی ارائه شده است و به کمک آن می توانیم حرفه ای ترین سایت ها را به ساده ترین شکل طراحی کنیم. سایتی با امکانات زیاد مثل وردپرس باران نیز با وردپرس طراحی شده است.
    پیشنهاد می کنم حتما از لینک پرچمداران صفر وردپرس در دوره ویژه تابستان ثبت نام کنید و در چند هفته آینده خودتان یک سایت حرفه ای طراحی خواهید کرد و از عملکرد خودتان شگفت زده خواهید شد و تا پایان دوره نیز به مدیریت کامل سایت، افزایش امکانات و سفارشی سازی ظاهر سایت مسلط خواهید شد.
    من نیز به عنوان مدرس دوره این مورد را برای شما تضمین می کنم و به همراه سایر همکارانم پاسخگوی تمام سوالات و مشکلات شما نیز در این مسیر خواهیم بود.
    لینک ثبت نام دوره
    برای شما آرزوی موفقیت دارم

    پاسخ
 • Avatar
  سهراب
  2020-06-09 19:49

  سلام
  من وقتی میخوام نوشته ای تو سایت منتشر کنم. نوشته داخل دسته بندی نمیره. و وقتی تو سایت دسته بندی رو میزنم مطلبی داخلش موجود نیست.
  نوشته داخل سایت هست ولی با کلیک رویدسته بندی، داخل دسته بندی نیست.
  با این که تیک دسته بندی هارو موقع انتشار نوشته زده ام.
  چه مشکلی ممکنه وجود داشته باشه؟

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2020-06-09 20:06

   سلام آقای سهراب
   ابتدا باید مطمئن شوید که نوشته با دسته بندی انتخاب شده به درستی ذخیره می شود یا خیر. برای بررسی این مورد باید ویرایش نوشته را باز کنید و ببینید دسته بندی در نوشته انتخاب شده است یا خیر.
   در صورت ذخیره صحیح نوشته در دسته بندی، احتمالا مشکل از قالب وردپرس شما باشد. با تغییر قالب وردپرس خود می توانید بررسی کنید که آیا در قالب دیگر نیز چنین مشکلی وجود دارد یا خیر.
   در صورت نیاز به یک قالب مناسب برای سایت خود می توانید از لینک قالب وردپرس دیدن فرمایید یا با شماره های مستقیم ما جهت مشاوره رایگان انتخاب قالب در تماس باشید.
   با آرزوی موفقیت برای شما

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید در فیلم های آموزشی فیلم نصب وردپرس روی هاست نبود و نمی دونم چکار کنم لطفا کمک کنید

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2020-06-21 10:33

   سلام آقای حق شناس
   برخی ویدئوهای دوره پایه در دست بروزرسانی هستند و با توجه به تمرکز ما روی دوره جامع و حرفه ای پرچمداران صفر وردپرس ممکن است بروزرسانی دوره پایه با تاخیر همراه باشد.
   اما یک پیشنهاد ویژه برای شما دارم:
   هم اکنون ثبت نام دوره تابستان پرچمداران صفر وردپرس آغاز شده است و با ثبت نام زودهنگام می توانید از تخفیف ویژه برای ثبت نام در این دوره جامع بهره مند شوید. پرچمداران صفر وردپرس کاملترین دوره آموزش وردپرس در جهان است و پیشنهاد می کنم این فرصت ویژه را از دست ندهید.
   همچنین به عنوان مدرس دوره به شما قول می دهم از شرکت در این دوره شگفت زده خواهید شد. حتی اگر به هر دلیل از دوره راضی نباشید می توانید از ضمانت 30 روزه بازگشت سفارش بدون سوال نیز استفاده کنید.
   هم اکنون می توانید از لینک پرچمداران صفر وردپرس سرفصل ها را بررسی و برای ثبت نام زودهنگام اقدام کنید.
   با سپاس

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست