آموزش وردپرس فارسی و کار با WordPress در 33 جلسه کامل و رایگان

آموزش وردپرس فارسی و کار با WordPress در 33 جلسه کامل و رایگان

[آموزش وردپرس آپدیت شد: جلسه 32 و 33 اضافه شد][لینک دوره پایه فیلم آموزش وردپرس از مبتدی تا پیشرفته اضافه شد] به نام خدا. به مرجع آموزش وردپرس فارسی خوش آمدید. خوشحالیم که دوره آموزش کامل وردپرس باران را برای شروع کار خود انتخاب نمودید. در این آموزش فارسی قصد داریم یک دوره آموزش رایگان را برای شروع آموزش کار با WordPress ارائه دهیم. در این دوره به آموزش گام به گام و 0 تا 100 طراحی سایت و بدون کد نویسی خواهیم پرداخت. به شما قول می دهیم کامل ترین و بهترین آموزش وردپرس فارسی را ارائه دهیم. با وردپرس باران در این دوره جامع و بی نظیر همراه باشید.

فهرست

✅ معرفی دوره پایه آموزش وردپرس باران (دوره فیلم ویدئویی)

اجازه دهید پیش از شروع دوره 33 جلسه ای و معرفی سرفصل ها، برای دوستانی که بیشتر به فیلم های آموزشی علاقه دارند هم یک پیشنهاد ویژه داشته باشیم.

وردپرس باران به درخواست بسیاری از کاربران، یک دوره آموزش جدید با عنوان آموزش پایه وردپرس طراحی کرده است که آموزش به صورت فیلم ویدئویی ارائه می شود. این دوره یک راهنمای سریع برای شروع کار با وردپرس می باشد.

دوره پایه وردپرس یک دوره جدید از وردپرس باران است که به صورت فیلم ویدئویی آماده شده است. این دوره علاوه بر این 33 جلسه که به صورت جلسات تصویری آماده شده است می تواند راهنمای ویدئویی شما برای یک شروع سریع باشد.

فیلم معرفی دوره پایه آموزش وردپرس باران

👇👇👇 همین حالا می توانید فیلم معرفی دوره پایه وردپرس باران را مشاهده کنید تا در صورت تمایل از این آموزش ویدئویی استفاده کنید.

این دوره در 3 گام ارائه می شود و از شروع کار با وردپرس تا مدیریت کامل سایت را خیلی سریع یاد می گیرید.

دوره پایه آموزش ویدئویی وردپرس باران

1️⃣ آموزش راه اندازی سایت با WordPress

ویدئو ها از دانلود وردپرس برای شروع کار آغاز می شوند. سپس با نصب وردپرس و راه اندازی سایت در 5 دقیقه کار عملی آغاز می شود.

2️⃣ آموزش تولید و مدیریت محتوا در WordPress

پس از معرفی ساده ترین روش راه اندازی سایت با وردپرس به آموزش مدیریت سایت پرداخته می شود. مدیریت محتوا از تولید محتوا در نوشته ها و برگه ها شروع می شود و با یادگیری دسته بندی و مدیریت کامل آن ها به تسلط در این بخش خواهید رسید.

3️⃣ آموزش سفارشی سازی ظاهر و امکانات WordPress

در این دوره آموزش وردپرس به زیبایی و ظاهر سایت و همچنین توسعه امکانات آن پرداخته می شود. معرفی و آموزش کار با بخش های ظاهری مثل قالب سایت، منوها و ابزارک ها ارائه می شود. کار با افزونه های مختلف برای افزایش امکانات سایت نیز در این دوره بررسی می شوند.

🎁 دانلود دوره پایه آموزش وردپرس باران

فیلم آموزش وردپرس از مبتدی تا پیشرفته

❓فیلم معرفی دوره آموزش پایه وردپرس باران برای شما جذاب بود؟

برای دانلود فیلم های دوره پایه وردپرس باران می توانید همین حالا به لینک زیر مراجعه کنید.

✅ لینک صفحه دانلود دوره پایه وردپرس: فیلم آموزش وردپرس از مبتدی تا پیشرفته بزودی…


و اما در ادامه می رسیم به آموزش های تصویری…

آموزش رایگان وردپرس

در قسمت قبل، دوره پایه آموزش وردپرس باران را معرفی کردیم که در صورت تمایل به دانلود فیلم آموزشی می توانید به این دوره مراجعه کنید. در ادامه نیز به آموزش جامع 33 جلسه ای که به صورت تصویری ارائه می شود می پردازیم.

در همین ابتدای دوره، به شما این نوید را می دهیم که این دوره آموزشی، یک دوره آموزش کامل وردپرس می باشد. همچنین تضمین می کنیم با گذراندن این دوره آموش رایگان وردپرس، کاملا به WordPress مسلط خواهید شد. کلیه مباحث گفته شده در این دوره حاصل تجربه شخصی ما در وردپرس باران می باشد. لذا محتوای آموزشی این دوره هیچ شباهتی به هیچ یک از دوره های آموزشی موجود در جهان نخواهد داشت. بنابراین برای شروع آموزش کار، نیاز به هیچ منبع آموزشی دیگری نخواهید داشت. سعی ما بر این است تا یک آموزش 0 تا 100 را برای شما ارائه دهیم. این دوره همانند یک کلاس درس برگزار می شود. بنابراین در صورتی که در هر کجای دوره برایتان سوالی ایجاد شد، در همان جلسه با ما در میان بگذارید.

آموزش وردپرس فارسی: آموزش رایگان وردپرس

آموزش وردپرس فارسی

در این دوره آموزش وردپرس فارسی سعی شده است تا یک مرجع آموزش فارسی تولید شود. دوره آموزش پیش رو بدون شک کاملترین دوره آموزش کار با WordPress می باشد. پیش از تهیه این دوره آموزش کامل سعی کردیم بهترین دوره های موجود در جهان را بررسی نماییم تا نکته ای در آموزش رایگان ارائه شده از قلم نیفتد. بنابراین دوره آموزش فارسی پیش رو با دید جامعی از بهترین های جهان تهیه و ارائه شده است. از معروفترین دوره های آموزشی بررسی شده عبارتند از:

آموزش 0 تا 100 وردپرس (بهترین آموزش وردپرس)

در دوره آموزش کامل ارائه شده به آموزش 0 تا 100 وردپرس خواهیم پرداخت. برای شروع کار با WordPress به این سوال که وردپرس چیست؟ پاسخ می دهیم. با معرفی و دانلود و آموزش نصب آن ادامه می دهیم. سپس به آموزش بخش های مختلف پیشخوان مدیریت این سیستم مدیریت محتوای محبوب می پردازیم.

سعی شده است تا بهترین آموزش وردپرس فارسی در این دوره شامل 25 جلسه اصلی ارائه شود. آموزش های جلسات بعدی مربوط به دوره پیشرفته می باشند که پیشنهاد می شود حتما از آموزش های این جلسات بی بهره نمانید. جلسات آموزش پیشرفته در ادامه دوره به طور منظم بروزرسانی می شوند.

هر درس با توضیحات کامل ارائه می شود. بنابراین آموزش ها، پاسخگوی نیاز آموزشی کاربران عزیز با هر سطح دانشی خواهند بود. پس تا پایان این دوره آموزشی بی نظیر با ما همراه باشید. امیدواریم از محتوای آموزشی این دوره آموزش 0 تا 100 وردپرس استفاده لازم را داشته باشید. در ادامه لیستی از سرفصل های این دوره آموزش کامل و رایگان WordPress آمده است.

آموزش تصویری طراحی سایت با وردپرس

در این دوره آموزش رایگان سعی بر تولید یک آموزش کامل WordPress می باشد. لذا آموزش تصویری طراحی سایت در کلیه جلسات مورد توجه ما بوده است. به این معنی که برای آموزش کار در هر بخش کلیه آموزش ها با تصویر و توضیح کامل ارائه می شوند. بنابراین دوره آموزش کامل ارائه شده را می توان دوره آموزش تصویری طراحی سایت با وردپرس نیز نامگذاری کرد. امیدواریم که از این دوره رایگان نهایت استفاده را در یادگیری WordPress ببرید. در ادامه لیستی از جلسات این دوره آموزش وردپرس آمده است. با ما در وردپرس باران همراه باشید.

فیلم معرفی دوره رایگان آموزش وردپرس فارسی از مبتدی تا پیشرفته

پیشنهاد می کنیم حتما حتما همین حالا فیلم معرفی دوره را ببینید تا به جامع و کامل بودن آن پی ببرید. همچنین با سر فصل های دوره آموزش وردرس فارسی آشنا شوید. سپس به مشاهده جلسات این کلاس آموزشی رایگان در ادامه مطلب بپردازید.

فیلم معرفی این دوره 33 جلسه ای را دیدید؟ در همین مقاله فهرست کامل تمام جلسات آموزش تصویری وردپرس را تنظیم کرده ایم. در این مقاله به تمام جلسات این دوره دسترسی خواهید داشت.

اما قبل از شروع این دوره به معرفی یک دوره ویدئویی آموزش سریع وردپرس می پردازیم.

آموزش کامل وردپرس

آموزش وردپرس فارسی: آموزش کامل وردپرس

بدون شک نام دوره آموزش کامل وردپرس برای این دوره آموزش رایگان WordPress کاملا برازنده است. با مقایسه سر فصل های ارائه شده برای دوره آموزش وردپرس به سادگی به کامل بودن این دوره پی خواهید برد. دوره آموزش فارسی شامل مباحث زیر می باشد که به تفصیل در جلساتی جداگانه مورد بررسی قرار می گیرند. سر فصل های دوره آموزش تصویری طراحی سایت با WordPress در ادامه آمده است.

دوره کامل آموزش وردپرس

 • وردپرس چیست؟ ویژگی های وردپرس چیست؟
 • دانلود وردپرس و توضیحاتی در مورد تفاوت نسخه فارسی و انگلیسی
 • مقدمه نصب وردپرس
 • نصب وردپرس روی لوکال هاست ویندوز، لینوکس و مکینتاش
 • نصب وردپرس روی هاست سی پنل cPanel
 • نصب وردپرس در دایرکت ادمین
 • پیشخوان وردپرس و بروزرسانی وردپرس
 • مدیریت وردپرس از پیشخوان
 • چگونه در وردپرس مطلب بگذاریم؟ – نوشته ها در وردپرس
 • دسته بندی مطالب در وردپرس – دسته ها و برچسب ها
 • گذاشتن عکس در پست وردپرس – رسانه در وردپرس
 • ساخت برگه در وردپرس – مدیریت برگه ها در وردپرس
 • مدیریت دیدگاه ها در وردپرس – مدیریت نظرات وردپرس

آموزش مدیریت وردپرس

 • نصب قالب وردپرس – پوسته ها در وردپرس
 • فهرست ها در وردپرس – مدیریت منوها در وردپرس
 • معرفی ابزارک و مدیریت ابزارک ها در وردپرس
 • تنظیمات وردپرس – آموزش کامل تنظیمات وردپرس
 • تنظیمات رسانه وردپرس – تنظیمات خواندن وردپرس
 • تغییر پیوندهای یکتا در وردپرس – تنظیمات پیوندهای یکتا در وردپرس
 • تنظیمات دیدگاه ها یا نظرات در وردپرس
 • افزونه یا پلاگین چیست؟ – تعریف افزونه وردپرس
 • نصب افزونه وردپرس – 2 روش نصب افزونه وردپرس
 • آپدیت افزونه وردپرس – آپدیت دستی افزونه وردپرس
 • معرفی و کار با افزونه وردپرس فارسی یا wp-jalali
 • معرفی و کار با افزونه اکیسمت یا Akismet

آموزش وردپرس پیشرفته

 • عضو گیری , ثبت نام کاربران در وردپرس
 • بکاپ گرفتن از وردپرس با معرفی 8 تا از بهترین افزونه های بکاپ گیری
 • افزایش امنیت فرم ها و جلوگیری از اسپم در وردپرس با افزونه کد امنیتی
 • فشرده سازی تصاویر وردپرس با معرفی 8 تا از بهترین افزونه بهینه سازی تصاویر
 • بهینه سازی سرعت سایت وردپرس با معرفی 12 تا از بهترین افزونه های کش
 • افزایش بازدید سایت با بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یا سئو سایت وردپرسی
 • معرفی روش های بررسی آمار بازدید سایت و معرفی بهترین ابزارها
 • معرفی و کار با افزونه آمار وردپرس فارسی
 • ادامه دارد…

آموزش وردپرس فارسی به زبان ساده

در ادامه برای شروع کار لیست جلسات دوره آموزش وردپرس فارسی آمده است. ابتدا یک توضیح کوتاه از محتوای هر جلسه ارائه شده است. سپس لینک ارائه کامل هر جلسه از آموزش گام به گام و تصویری WordPress در دسترس می باشد. امیدواریم از این دوره برای آموزش رایگان WordPress استفاده لازم را ببرید. لیست جلسات گویای واقعیت کامل بودن و آموزش 0 تا 100 دوره می باشد. لذا با گذراندن این دوره آموزشی رایگان، نیازی به هیچ دوره دیگری نخواهید داشت. با ما در وردپرس باران همراه باشید.

آموزش وردپرس فارسی

جلسه 1 (شروع آموزش): وردپرس چیست؟ ویژگی های وردپرس چیست؟

همان طور که اشاره کردیم، پیش از شروع آموزش آموزش، با یک مقدمه به این سوال که وردپرس چیست پاسخ می دهیم. توضیحات مختصری در مورد WordPress ارائه می دهیم. برخی ویژگی های وردپرس را بررسی می کنیم. سپس کار عملی را آغاز خواهیم کرد.

آموزش وردپرس فارسی : وردپرس چیست؟ WordPress چیست؟

بخشی از مطالب جلسه اول کلاس این دوره در پاسخ به سوال وردپرس چیست به زبان ساده از وردپرس باران:

برای ارائه یک پاسخ ساده و سریع به پرسش وردپرس چیست می توانیم بگوییم که WordPress یک نرم افزار تحت وب است. با نصب وردپرس بر روی یک سرور می توانیم به سادگی و در 5 دقیقه یک سایت راه اندازی کنیم. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا محسوب می شود. با طراحی سایت با وردپرس به سادگی می توانیم یک سایت راه اندازی کنیم. سپس با پنل مدیریتی ساده آن به مدیریت محتوای سایت بپردازیم. تولید محتوا کنیم. مطلب منتشر نماییم. حتی با تبدیل وردپرس به فروشگاه توسط افزونه های قدرتمند آن به فروش آنلاین محصولات خود بپردازیم.

برای شروع کار و آموزش وردپرس فارسی در جلسه اول به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 1 : وردپرس چیست


آموزش وردپرس فارسی جلسه 2: دانلود وردپرس

در جلسه دوم آموزش وردپرس فارسی، برای شروع کار با WordPress، به معرفی نسخه های مختلف وردپرس می پردازیم. وردپرس فارسی و انگلیسی و تفاوت آن ها را بررسی می کنیم. همچنین منابع دانلود وردپرس فارسی و انگلیسی را معرفی می کنیم. همچنین لینک دانلود آخرین نسخه وردپرس فارسی و انگلیسی در این پست قرار دارد. همواره جدیدترین نسخه وردپرس در صفحه مربوط به این جلسه بروز می گردد.

آموزش وردپرس فارسی یا انگلیسی دانلود رایگان نسخه جدید

بخشی از مطالب جلسه دوم کلاس این دوره در مورد دانلود وردپرس فارسی و انگلیسی و تفاوت آن ها:

 • نکته 1: وردپرس انگلیسی امکان تغییر زبان به وردپرس فارسی را دارد.(و بر عکس!)
 • نکته 2: امکان نصب افزونه وردپرس جلالی بر روی وردپرس انگلیسی وجود دارد.
 • نکته 3: با نصب وردپرس انگلیسی، تغییر زبان آن به فارسی و نصب افزونه وردپرس جلالی بر روی آن انگار که وردپرس فارسی را نصب کرده اید.

برای مشاهده جلسه دوم آموزش وردپرس فارسی و یا دانلود وردپرس به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 2 : دانلود وردپرس


جلسه 3: مقدمه نصب وردپرس

آموزش وردپرس فارسی با مقدمات و توضیحات کامل ابتدایی شروع شد. اکنون وقت کار عملی و نصب رسیده است. در جلسه سوم از این دوره رایگان، به مقدمات نصب وردپرس می پردازیم. با معرفی مفاهیمی که برای شروع کار با وردپرس نیاز است بدانیم آموزش را آغاز می کنیم. در این جلسه با مفاهیمی چون هاست، دامنه و لوکال هاست را معرفی می کنیم.

بخشی از مطالب جلسه سوم کلاس این دوره که به آن ها خواهیم پرداخت:

پس از دانلود وردپرس که یک فایل فشرده شده می باشد، باید محلی برای نصب وردپرس داشته باشید. این فضا می تواند هاست متصل به دامنه یا لوکال هاست باشد. وردپرس امکان نصب روی ویندوز، لینوکس و مکینتاش یا به اصطلاح لوکال هاست را دارا است. همچنین در صورتی که هاست و دامنه داشته باشید می توانید آن را روی هاست خود نصب نمایید. در ادامه به طور خلاصه به پرسش های زیر پاسخ می دهیم و آماده نصب وردپرس می شویم.

 • لوکال هاست چیست؟
 • هاست چیست؟
 • دامنه چیست؟

برای مشاهده این جلسه به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 3 : مقدمه نصب


جلسه 4: آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست

در جلسه قبل از دوره آموزش وردپرس فارسی با مقدمات نصب وردپرس آشنا شدیم. در این جلسه به ادامه جلسه سوم خواهیم پرداخت. این جلسه را به نصب وردپرس روی لوکال هاست اختصاص می دهیم. در واقع می آموزیم چگونه روی ویندوز، لینوکس یا مکینتاش، وردپرس را راه اندازی کنیم.

آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست Wamp - آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست XAMPP

بخشی از مطالب جلسه چهارم:

همان طور که در مقدمه اشاره کردیم برای نصب وردپرس روی لوکال هاست باید محیط هاست را روی کامپیوتر شبیه سازی کنیم. شبیه سازی هاست روی کامپیوتر با نصب نرم افزار های شبیه ساز امکان پذیر می باشد. نرم افزار های مختلفی برای شبیه سازی هاست و سرور وجود دارند. دراین مقاله به بررسی کامل 2 نرم افزار محبوب برای نصب وردپرس روی لوکال هاست می پردازیم.

برای مشاهده جلسه 4 کار با وردپرس به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 4 : نصب وردپرس روی لوکال هاست


آموزش وردپرس فارسی جلسه 5: نصب وردپرس روی هاست سی پنل

تا اینجای آموزش رایگان وردپرس، با وردپرس آشنا شدیم. چگونگی دانلود و نصب وردپرس روی لوکال هاست را آموختیم. در این جلسه و جلسه بعدی به آموزش نصب وردپرس روی هاست می پردازیم. این جلسه از آموزش کار با وردپرس را به آموزش نصب وردپرس روی هاست سی پنل اختصاص می دهیم. جلسه بعدی آموزش کامل وردپرس نیز به آموزش نصب وردپرس در دایرکت ادمین خواهیم پرداخت.

آموزش نصب وردپرس روی هاست سی پنل cPanel - آموزش نصب وردپرس فارسی - آموزش نصب وردپرس روی هاست رایگان - طریقه نصب وردپرس روی هاست - مراحل نصب وردپرس

بخشی از مطالب جلسه پنجم:

مراحل نصب وردپرس روی هاست شاید برای کاربران مبتدی بسیار پیچیده و عجیب باشد! اما در وردپرس باران قبل از شروع آموزش یک چشم انداز برای مراحل نصب وردپرس معرفی می کنیم. با این روش و مشخص بودن مسیر راه، خواهید دید که نصب WordPress چقدر ساده و لذت بخش است. مراحل اصلی طریقه نصب وردپرس در هاست عبارتند از:

 • دانلود وردپرس فارسی یا انگلیسی
 • آپلود وردپرس روی هاست سی پنل
 • استخراج فایل های فشرده پکیج وردپرس
 • ساخت دیتابیس وردپرس در سی پنل
 • اتصال وردپرس به دیتابیس
 • نصب وردپرس و راه اندازی آن
 • ورود به پیشخوان وردپرس

در صورتی که هاست سی پنل دارید برای ورود به صفحه آموزش رایگان وردپرس در جلسه 5 به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 5 : آموزش نصب وردپرس روی هاست سی پنل


جلسه 6: نصب وردپرس روی هاست دایرکت ادمین

در جلسه 6 از دوره آموزش کامل وردپرس به آموزش نصب وردپرس در دایکرت ادمین می رسیم. هاست دایرکت ادمین نیز یکی از هاست های محبوب می باشد. در این جلسه آموزش کار با وردپرس به صورت اختصاصی به دایرکت ادمین پرداخته ایم.

آموزش نصب وردپرس روی دایرکت ادمین

بخشی از مطالب جلسه 6 آموزش وردپرس فارسی:

روش کار برای نصب وردپرس در دایرکت ادمین دقیقا مشابه نصب در سی پنل می باشد. از دانلود وردپرس شروع می کنیم و شروع به نصب می کنیم. مراحل به شرح زیر می باشند.چک لیست نصب وردپرس در دایرکت ادمین در ادامه آمده است:

 • دانلود وردپرس فارسی یا انگلیسی
 • آپلود وردپرس در دایرکت ادمین
 • استخراج فایل های فشرده پکیج وردپرس
 • ساخت دیتابیس وردپرس در دایرکت ادمین
 • اتصال وردپرس به دیتابیس
 • نصب وردپرس و راه اندازی آن
 • ورود به پیشخوان وردپرس – پنل مدیریت وردپرس

در صورتی که هاست دایرکت ادمین دارید، برای مشاهده این جلسه از آموزش رایگان وردپرس به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 6 آموزش وردپرس فارسی: نصب وردپرس روی دایرکت ادمین


جلسه 7: معرفی پیشخوان وردپرس

در 6 جلسه اول دوره آموزش کامل وردپرس، وردپرس را شناختیم. مرجع دانلود وردپرس فارسی و انگلیسی را معرفی نمودیم. آموزش نصب وردپرس روی لوکال هاست و هاست را در این جلسه آموزش وردپرس فارسی ارائه دادیم. بنابراین تا این جلسه آموزش رایگان وردپرس راه اندازی و آماده کار شده است. برای شروع آموزش کار با وردپرس از این جلسه به معرفی پیشخوان می رسیم. در جلسه 7 به آموزش بروزرسانی وردپرس و کار با بخش های مختلف آن خواهیم پرداخت. پس برای مشاهده این جلسه از دوره آموزش کار با وردپرس به لینک زیر مراجعه نمایید.

بخشی از مطالب جلسه هفتم این دوره آموزشی:

در این جلسه و جلسات بعدی قصد داریم در مورد پیشخوان وردپرس ، بروزرسانی وردپرس و تک تک منوهای آن به طور کامل صحبت کنیم. پس برای شروع آموزش کار با وردپرس در ادامه با ما همراه باشید. مطالب کلی این جلسه شامل موارد زیر می باشد.

 • معرفی پیشخوان یا داشبورد
 • آموزش پیشخوان
 • به وردپرس فارسی خوش آمدید!
 • در یک نگاه
 • پیش نویس سریع
 • فعالیت
 • اخبار و رویداد های وردپرس
 • بروزرسانی وردپرس از پیشخوان

برای مشاهده جلسه 7 و شروع کار با وردپرس به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 7 : معرفی پیشخوان وردپرس


جلسه 8: مدیریت وردپرس از پیشخوان

در جلسه قبل از آموزش کامل وردپرس، در مورد پیشخوان وردپرس صحبت کردیم. عناصر صفحه پیشخوان را مورد بررسی قرار دادیم. در این جلسه آموزش رایگان وردپرس به معرفی بخش های مختلف و منوهای پیشخوان و توضیح مختصری از هر کدام خواهیم پرداخت. آنچه در ارائه بهترین آموزش وردپرس مهم است، یک شروع به کار قدرتمند می باشد. در دوره آموزشی رایگان ارائه شده سعی شده است همانند یک کتاب آموزش WordPress به طور منسجم به تمام جزئیات پرداخته شود.

بهترین دوره آموزش وردپرس فارسی رایگان

در جلسه 8 از این کلاس آموزشی به طور کامل به معرفی تمام منو های پیشخوان وردپرس خواهیم پرداخت. با گذراندن این جلسه شما به طور کامل با بخش های مختلف داشبورد وردپرس آشنا خواهید شد و به طور کامل کاربرد هر یک از منو های پیشخوان را فرا خواهید گرفت.

آموزش منو های پیشخوان وردپرس به زبان ساده:

 • پیشخوان: ارائه گزارش کلی وضعیت و آمار سایت
 • نوشته ها: افزودن نوشته، ویرایش مطالب، دسته بندی و…
 • رسانه: مدیریت فایل های کتابخانه وردپرس مثل تصاویر و ویدئو ها
 • برگه ها: افزودن برگه های ثابت مثل تماس با ما و درباره ما
 • دیدگاه ها: مدیریت کامل نظرات سایت
 • نمایش: تغییرات و سفارشی سازی های مربوط به ظاهر سایت مثل قالب، فهرست ها و ابزارک ها
 • افزونه ها: مدیریت افزونه ها، نصب و حذف و بروزرسانی
 • کاربران: مدیریت کاربران سایت
 • ابزارها: درون ریزی و برون بری داده ها و امکانات دیگر
 • تنظیمات: پیکربندی و سفارشی سازی تمام تنظیمات سایت وردپرسی

برای آموزش کار با وردپرس در جلسه 8 و آشنایی کامل با منو های پیشخوان به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 8 : مدیریت وردپرس از پیشخوان


جلسه 9: نوشته ها در وردپرس و گذاشتن مطلب در سایت

نوشته ها بدون شک مهمترین بخش یک سایت را تشکیل می دهند. نوشته ها در وردپرس بخش ویژه تولید و مدیریت نوشته های سایت می باشد. تولید محتوا از این بخش صورت می گیرد. در دنیای وب امروز محتوا حرف اول را می زند. تسلط بر ابزار های تولید محتوا می تواند تمرکز شما را در فرایند تولید محتوا بالا برده و سرعت کار را افزایش دهد. در این جلسه از دوره آموزش کار با وردپرس به همین موضوع خواهیم پرداخت.

بخش نوشته ها در وردپرس ابزار تولید و مدیریت محتوای وردپرس می باشد. در این جلسه به آموزش نوشته ها در وردپرس می پردازیم. به عبارتی در این آموزش رایگان وردپرس می آموزیم چگونه در وردپرس مطلب بگذاریم و آن ها را مدیریت کنیم. برای مشاهده این جلسه آموزش کامل وردپرس به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 9 : چگونه در وردپرس مطلب بگذاریم؟ – نوشته ها در وردپرس


آموزش وردپرس فارسی جلسه 10: دسته بندی مطالب در وردپرس با دسته ها و برچسب ها

دسته بندی مطالب در وردپرس را در جلسه 10 آموزش کار با وردپرس می آموزیم. کار با دسته ها و برچسب ها را به طور کامل در این جلسه آموزش رایگان وردپرس شرح می دهیم. چگونگی اختصاص برچسب به نوشته ها یا اضافه کردن نوشته ها در دسته بندی ها در این جلسه آموزش داده می شوند. برای مشاهده ادامه آموزش کامل وردپرس در این جلسه به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 10 : دسته بندی مطالب در وردپرس


جلسه 11: رسانه و گذاشتن عکس در پست وردپرس

کار با رسانه در وردپرس موضوع جلسه 11 دوره آموزش رایگان وردپرس می باشد. در این جلسه از آموزش کار با وردپرس، گذاشتن عکس در پست وردپرس را می آموزیم. آپلود عکس، فیلم و صوت را نیز به طور کامل بررسی خواهیم کرد. برای آموزش این جلسه از آموزش کامل وردپرس به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 11 آموزش وردپرس فارسی: گذاشتن عکس در پست وردپرس و رسانه در وردپرس


جلسه 12: ساخت و مدیریت برگه ها در وردپرس

در این جلسه از آموزش کار با وردپرس از وردپرس باران مدیریت برگه ها در وردپرس را می آموزیم. آموزش ساختن برگه در وردپرس را بررسی می کنیم. برگه ها برای ساخت صفحات تماس با ما، درباره ما و… به کار می روند. در این جلسه از دوره آموزش رایگان وردپرس کار با برگه ها در وردپرس را به طور کامل می آموزیم. برای مشاهده این جلسه از آموزش کامل وردپرس به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 12 : ساخت برگه در وردپرس و مدیریت برگه ها در وردپرس


جلسه 13: مدیریت دیدگاه ها یا نظرات در وردپرس

بخش جذاب دیدگاه ها در وردپرس موضوع جلسه 13 دوره آموزش رایگان وردپرس می باشد. چگونگی حذف دیدگاه ها، ویرایش دیدگاه ها، بستن دیدگاه ها در وردپرس یا حذف ارسال دیدگاه ها و پاسخ به دیدگاه را بررسی می کنیم. برای آموزش کار با وردپرس در بخش دیدگاه ها به آموزش رایگان وردپرس در لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 13 : مدیریت دیدگاه ها در وردپرس


جلسه 14: نصب قالب وردپرس به 2 روش جامع

یکی از مباحث پرطرفدار وردپرس قالب ها در وردپرس می باشند. در جلسه 14 از دوره آموزش کامل وردپرس به آموزش نصب قالب وردپرس خواهیم پرداخت. در حالت کلی دو روش برای نصب قالب وردپرس وجود دارد. هر دو روش در این جلسه از آموزش کار با وردپرس به طور کامل شرح داده می شوند. برای آموزش این جلسه از آموزش رایگان وردپرس که به نصب قالب می پردازد به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 14 : آموزش نصب قالب وردپرس


آموزش وردپرس فارسی جلسه 15: مدیریت فهرست ها یا منوها در وردپرس

منو ها یا به ترجمه فارسی فهرست ها در وردپرس موضوع جلسه 15 آموزش رایگان وردپرس می باشد. آموزش اضافه کردن گزینه جدید به منوهای سایت و یا ویرایش و حذف منوها را می آموزیم. آموزش فهرست ها به طور کامل در این جلسه دوره آموزش کامل وردپرس وردپرس مورد بررسی قرار می گیرد. برای مشاهده جلسه 15 از دوره آموزش کار با وردپرس مراجعه نمایید.

لینک جلسه 15 : فهرست ها در وردپرس و مدیریت منوها در وردپرس


جلسه 16: معرفی ابزارک و مدیریت ابزارک ها در وردپرس

در جلسه 16 از دوره آموزش کامل وردپرس، به ابزارک وردپرس می پردازیم. آموزش کار با وردپرس در بخش مدیریت ابزارک ها در وردپرس را ارائه می دهیم. تنظیمات ابزارک وردپرس را نیز بررسی خواهیم نمود. برای آموزش رایگان وردپرس در جلسه 16 به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 16 آموزش وردپرس فارسی : ابزارک وردپرس و مدیریت ابزارک ها در وردپرس


جلسه 17: آموزش کامل تنظیمات وردپرس

تنظیمات وردپرس یکی از بخش های مهم مدیریتی سایت وردپرسی می باشد. تنظیمات وردپرس در 4 جلسه از دوره آموزش رایگان وردپرس به طور کامل بررسی و آموزش داده می شود. در جلسه 17 از دوره آموزش کامل وردپرس، به تنظیمات عمومی وردپرس و تنظیمات نوشتن وردپرس خواهیم پرداخت. ادامه آموزش تنظیمات وردپرس در جلسات بعدی دوره آموزش کار با وردپرس بررسی می شوند. برای مشاهده جلسه 17 به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 17 : آموزش تنظیمات وردپرس


جلسه 18: تنظیمات رسانه و تنظیمات خواندن در وردپرس

در قسمت دوم آموزش کار با وردپرس در بخش تنظیمات، تنظیمات رسانه وردپرس و تنظیمات خواندن وردپرس را بررسی می کنیم. این جلسه از دوره آموزش رایگان وردپرس کاملا به تنظیمات رسانه اختصاص دارد. تنظیمات نمایش صفحه اصلی سایت، تعداد مطالب در هر صفحه و… در تنظیمات خواندن مورد بررسی قرار می گیرند. اندازه های تصویر و سازماندهی ماهانه یا سالانه پرونده ها و… نیز در بخش تنظیمات رسانه وردپرس بررسی می شوند. برای مشاهده جلسه دوم از تنظیمات وردپرس به لینک جلسه 18 از دوره آموزش کامل وردپرس مراجعه نمایید.

لینک جلسه 18 : تنظیمات رسانه وردپرس و تنظیمات خواندن وردپرس


جلسه 19: تنظیمات پیوندهای یکتا در وردپرس

یکی از بخش های مهم تنظیمات وردپرس، تنظیمات پیوندهای یکتا در وردپرس می باشد. تغییر پیوندهای یکتا در شروع آموزش کار با وردپرس امری ضروری است. دلایل تغییر پیوندهای یکتا در این جلسه بیان می شوند. آموزش تغییر پیوندهای یکتا در وردپرس و سایر تنظیمات این بخش در این جلسه از آموزش رایگان وردپرس مورد بررسی قرار می گیرند.

پیوندهای یکتا می توانند یکی از دلایل افزایش بازدید سایت شما باشند.

پیشنهاد اکید می کنیم پیش از شروع کار با وردپرس حتما پیوندهای یکتا را تغییر دهید. برای مشاهده دوره آموزش کامل وردپرس در جلسه 19 به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 19 : تغییر پیوندهای یکتا در وردپرس


آموزش وردپرس فارسی جلسه 20: تنظیمات دیدگاه ها در وردپرس

در این جلسه از دوره آموزش کامل وردپرس، در مورد تنظیمات دیدگاه ها در وردپرس صحبت می کنیم. تنظیمات بخش نظرات یا دیدگاه ها برای کنترل بیشتر روی بخش دیدگاه های سایت می باشد.

دیدگاه های وردپرس یکی از مهمترین کانال های ارتباطی و ایجاد تعامل با بازدیدکنندگان سایت می باشد.

در این آموزش رایگان وردپرس بخش های مختلف تنظیمات دیدگاه ها در وردپرس را شرح خواهیم داد. برای مشاهده این جلسه از آموزش کار با وردپرس به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 20 : تنظیمات دیدگاه ها در وردپرس


جلسه 21: افزونه چیست؟ پلاگین چیست؟

در جلسه 21 از دوره آموزش کار با وردپرس، به آموزش افزونه ها می رسیم. کار با افزونه ها را در 3 جلسه از آموزش رایگان وردپرس به طور کامل می آموزیم. در جلسه اول آموزش افزونه ها به تعریف افزونه وردپرس و پاسخ به سوال افزونه چیست؟ پلاگین چیست؟ می پردازیم. با یک مثال مفهوم افزونه را ملموس تر بیان می کنیم. در دو جلسه بعدی آموزش افزونه ها در وردپرس، به آموزش نصب افزونه ها و آموزش آپدیت افزونه ها خواهیم پرداخت. برای مشاهده جلسه اول آموزش افزونه ها از دوره آموزش کامل وردپرس به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 21 آموزش وردپرس فارسی : افزونه چیست؟ – پلاگین چیست؟ – تعریف افزونه وردپرس


جلسه 22: نصب افزونه وردپرس به 2 روش جامع

از جلسه بیست و یکم از آموزش رایگان وردپرس، به آموزش افزونه ها در وردپرس رسیدیم. با مفهوم افزونه ها آشنا شدیم. اکنون در جلسه دوم آموزش کامل وردپرس در بخش افزونه ها، 2 روش آموزش نصب افزنه در وردپرس را بررسی می کنیم. برای مشاهده آموزش کار با وردپرس در جلسه 22 به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 22 : نصب افزونه وردپرس


جلسه 23: آپدیت افزونه ها در وردپرس

در جلسه 23 آموزش رایگان وردپرس به آپدیت افزونه ها می رسیم. یکی از مباحثی که همواره برای مدیران وبسایت های وردپرسی چالش برانگیز بوده آپدیت افزونه وردپرس می باشد. شاید یکی از پر جستجوترین عبارات جستجو شده در مورد وردپرس در گوگل همین آموزش آپدیت افزونه وردپرس باشد. در جلسه 23 از دوره آموزش کامل وردپرس، 2 روش آپدیت افزونه وردپرس از پیشخوان و آموزش آپدیت دستی افزونه وردپرس را ارائه می دهیم. برای آموزش آپدیت افزونه وردپرس به لینک این جلسه از آموزش کار با وردپرس مراجعه نمایید.

لینک جلسه 23 : آپدیت افزونه وردپرس


جلسه 24: تاریخ شمسی و پشتیبانی امکانات فارسی در وردپرس

تا این جلسه از دوره آموزش رایگان وردپرس پنل وردپرس به طور کامل آموزش داده شده است. افزونه وردپرس فارسی یک تقویم شمسی یا جلالی یا خورشیدی کامل می باشد. افزونه وردپرس فارسی همچنین یک پکیج پشتیبانی زبان فارسی برای وردپرس می باشد. این افزونه به طور پیش فرض در پکیج وردپرس فارسی نصب می باشد. در جلسه 24 دوره آموزش کامل وردپرس به معرفی و آموزش افزونه wp-jalali – افزونه تقویم جلالی وردپرس می پردازیم. برای مشاهده این جلسه از آموزش کار یا وردپرس به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 24 : آموزش افزونه وردپرس فارسی – افزونه تقویم جلالی وردپرس – افزونه wp-jalali


آموزش وردپرس فارسی جلسه 25: جلوگیری خودکار از دیدگاه اسپم در وردپرس

در جلسه قبل دوره آموزش رایگان وردپرس به افزونه وردپرس فارسی پرداختیم. افزونه Akismet وردپرس یک افزونه جهت جلوگیری از ارسال دیدگاه های اسپم در وردپرس است. تشخیص دیدگاه های شامل لینک تبلیغاتی کار اصلی این افزونه می باشد. این افزونه به طور پیش فرض در بسته نصبی وردپرس موجود می باشد. لذا آموزش این افزونه را در دوره آموزش کامل وردپرس قرار می دهیم. برای جلوگیری از اسپمرها پیشنهاد می کنیم حتما این افزونه را فعال کنید. همچنین نحوه دریافت کد فعالسازی رایگان افزونه در این جلسه آموزش داده شده است. برای مشاهده جلسه 25 از آموزش کار با وردپرس به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 25 : آموزش افزونه اکیسمت وردپرس – افزونه Akismet + آموزش فعالسازی


آموزش کار با وردپرس (پیشرفته)

در ادامه جلسات این دوره به مباحث آموزش وردپرس پیشرفته خواهیم پرداخت.

آموزش وردپرس فارسی: آموزش کار با وردپرس پیشرفته

جلسه 26: عضو گیری و ثبت نام کاربران در وردپرس

تا جلسه 25 از آموزش رایگان وردپرس تقریبا یک وردپرس کار شده اید. از این جلسه به بعد آموزش پیشرفته وردپرس را خواهیم داشت. آموزش فعالسازی عضویت در وردپرس، عضوگیری در وردپرس با فرم ثبت نام وردپرس موضوع جلسه 26 دوره آموزش کامل وردپرس می باشد. در این جلسه همانند سایر جلسه ها به آموزش گام به گام وردپرس این بار برای ثبت نام کاربران در وردپرس می پردازیم. همچنین هدایت کاربران به صفحه ثبت نام و هدایت کاربران به لینک ورود به وردپرس را در این جلسه بررسی می کنیم. در صورتی که در سایت خود نیاز به عضویت کاربران می باشد از همین شروع آموزش کار با وردپرس باید این سیستم را راه اندازی کنید. برای مشاهده این جلسه از آموزش رایگان وردپرس به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 26 آموزش وردپرس فارسی : آموزش عضو گیری در وردپرس – ثبت نام کاربران در وردپرس


جلسه 27: بکاپ گرفتن از وردپرس

بکاپ گرفتن از اطلاعات وردپرس یکی از اقدامات پیشگیرانه اساسی در آموزش کار با وردپرس می باشد. هنگامی که وبسایتی راه اندازی می کنیم بهتر است از همان ابتدای کار از اطلاعات بکاپ گیری نماییم. بکاپ وردپرس این امکان را به ما می دهد تا در صورت بروز مشکل یا پاک شدن اطلاعات بتوانیم همه چیز را به حالت قبل برگردانیم. در این جلسه از دوره آموزش کامل وردپرس به آموزش بکاپ گرفتن از وردپرس می پردازیم. همچنین ویژپی های افزونه ها را برای انتخاب بهترین افزونه بکاپ گیری از وردپرس بررسی می کنیم. برای مشاهده این جلسه از آموزش رایگان وردپرس به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 27 : آموزش بکاپ گرفتن از وردپرس


جلسه 28: افزایش امنیت فرم ها در وردپرس

جلسه 28 دوره آموزش وردپرس یکی از جلسات مورد علاقه کاربران می باشد. همان طور که در بسیاری از سایت ها دیده ایم، گاهی هنگام پر کردن فرم ها از ما یک سوال امنیتی پرسیده می شود. مثلا محاسبه یک حاصل جمع ساده یا خواندن حروف از یک تصویر مخدوش. به این بخش از فرم کد امنیتی کپچا می گویند. از کپچا برای جلوگیری از دسترسی ربات ها به ارسال فرم و… استفاده می شود. شاید در شروع کار کمتر با دیدگاه های اسپم مواجه شوید. ولی مطمئنا به این آموزش نیاز خواهید داشت.

افزونه های کپچا از ثبت فرم ها توسط ربات ها و ثبت نام های اسپم در سایت شما جلوگیری می کنند.

در این جلسه از دوره آموزش کامل وردپرس به معرفی کامل کپچا و انواع آن می پردازیم. در ادامه بهترین افزونه کد امنیتی برای وردپرس را با مقایسه لیستی از بهترین ها معرفی می کنیم. برای مشاهده این جلسه از آموزش کار با وردپرس با ما در جلسه 28 در لینک زیر همراه باشید.

لینک جلسه 28 : افزونه کپچا یا افزونه CAPTCHA – معرفی 8 بهترین افزونه کد امنیتی برای وردپرس


جلسه 29: بهینه سازی تصاویر وردپرس

با ادامه آموزش رایگان وردپرس با ما همراه باشید. در ادامه آموزش وردپرس فارسی به معرفی روشی برای افزایش بازدید سایت می پردازیم. بهینه سازی تصاویر یا عکس ها در وردپرس یکی از اقدامات هوشمندانه جهت کاهش حجم صفحات سایت می باشد. کاهش حجم صفحات مزایای زیادی خواهد داشت. با کم شدن حجم صفحه سرعت بارگذاری بالا می رود. سرعت بیشتر سایت موجب بازدید بیشتر و افزایش ماندگاری کاربران در سایت می شود. سرعت بیشتر، بازدید بیشتر، افزایش زمان حضور کاربران در سایت همه و همه به بهبود رتبه سایت و بازدید بیشتر و بیشتر کمک خواهد کرد.

با بهینه سازی تصاویر وردپرس، سرعت سایت چندین برابر می شود.

در جلسه 29 از دوره آموزش کامل وردپرس به موضوع فشرده سازی تصاویر وردپرس خواهیم پرداخت. با معرفی 8 تا از بهترین افزونه های بهینه سازی تصاویر در لینک زیر، عکس های سایت خود را بهینه می کنیم.

لینک جلسه 29 : فشرده سازی تصاویر وردپرس – معرفی 8 بهترین افزونه بهینه سازی تصاویر وردپرس


جلسه 30: بهینه سازی سرعت سایت وردپرس

در جلسه 30 در ادامه دوره آموزش کار با وردپرس به یک مسئله مهم یعنی بهینه سازی سایت وردپرس می پردازیم. این جلسه از آموزش وردپرس را خیلی جدی بگیرید. هرچه سایت بهینه تر باشد و سرعت بارگذاری آن بیشتر باشد، رتبه بهتری در نتیاج جستجو کسب می کند.  در جلسه قبل در مورد بهینه سازی تصاویر وردپرس صحبت کردیم. بهینه سازی منابع و صفحات سایت موضوع این جلسه آموزش رایگان وردپرس باشد. یکی از مهمترین اقدامات برای بهینه سازی وردپرس، کش کردن صفحات می باشد. همچنین افزونه های کش معرفی شده در این جلسه اقدامات بهینه سازی سایت وردپرس در موارد بسیار دیگری را نیز انجام می دهند. مواردی چون فشرده سازی منابع، بهینه سازی کدها و ترکیب فایل ها و… پیشنهاد ویژه وردپرس باران نیز بهینه سازی سایت وردپرس با استفاده از روش های این دو جلسه از ابتدای شروع آموزش کامل وردپرس می باشد.

لینک جلسه 30 : 12 بهترین افزونه کش وردپرس (مقایسه + دانلود افزونه کش وردپرس)


جلسه 31: افرایش بازدید سایت وردپرسی با سئو

در جلسه 31 از دوره آموزش وردپرس به مبحث مهم افزایش بازدید سایت می پردازیم. در این جلسه با مفهوم مهم سئو و تاثیر آن در جذب ترافیک از موتورهای جستجو صحبت می کنیم. سئو یعنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو. یعنی هر کاری کنیم که موتورهای جستجو سایت ما را در نتایج بالاتری نمایش دهند. در نتیجه با سئو سایت می توان به افزایش بازدید رایگان سایت دست یافت. در این جلسه بهترین افزونه های سئو سایت را معرفی و مقایسه می کنیم. همچنین بهترین موارد را برای بهره برداری در سایت شما پیشنهاد خواهیم کرد. پیشنهاد ویژه وردپرس باران بهینه سازی سایت یا سئو از شروع کار می باشد. برای مشاهده این جلسه از آموزش کار با وردپرس به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 31 آموزش وردپرس فارسی : بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو با افزونه سئو وردپرس


جلسه 32: معرفی روش های بررسی آمار بازدید سایت و معرفی بهترین ابزارها

پس از اینکه سایت خود را مهیای افزایش بازدید سایت نمودیم باید از وضعیت بازدید هم با خبر شویم. در جلسه 32 می آموزیم چگونه آمار بازدید سایت خود را بدست آوریم. در این جلسه تمام روش های موجود برای ثبت و بررسی آمار سایت وردپرس بررسی می کنیم. 3 روش کلی بررسی آمار سایت را معرفی و مقایسه می کنیم.

3 روش ثبت آمار بازدید سایت وردپرس

 • استفاده از کدنویسی اختصاصی ثبت آمار
 • آمارگیر سایت برای وردپرس و جوملا
 • استفاده از ابزارهای آمارگیر سایت

در بین ابزارهای موجود 5 تا بهترین ابزارها را در این جلسه معرفی و مقایسه می کنیم. همچنین جلسه بعدی را به صورت جداگانه به افزونه های وردپرسی آمار بازدید سایت اختصاص خواهیم داد. برای آموزش وردپرس فارسی در این جلسه به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 32 : مقایسه 5 بهترین آمارگیر سایت در آمار بازدید سایت


جلسه 33: افزونه آمار وردپرس

همان طور که در جلسه قبل اشاره شد سه روش برای بررسی آمار وردپرس وجود دارد. در این جلسه به معرفی بهترین آمارگیر وردپرس یا افزونه آمار وردپرس خواهیم پرداخت. مزایا و معایب استفاده از افزونه آمارگیر سایت نسبت به روش های دیگر را بررسی خواهیم کرد. افزونه آمار وردپرس فارسی یکی از بهترین افزونه ها در این زمینه می باشد. معرفی کامل این افزونه و ارائه آموزش کامل تمام بخش ها و تنظیمات آن موضوع جلسه 33 آموزش کار با وردپرس می باشد. برای یادگیری کامل این افزونه وردپرسی به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک جلسه 33 : معرفی و آموزش کار با افزونه آمار وردپرس


دوره آموزش رایگان وردپرس در وردپرس باران

در این دوره آموزشی سعی شده تمام مباحث وردپرس به طور کامل پوشش داده شود. این دوره آموزشی پاسخگوی تمام نیاز های آموزشی شما برای طراحی سایت بدون کدنویسی خواهد بود. این دوره آموزش رایگان وردپرس دائما بروزرسانی گردد. تغییرات و امکانات جدید وردپرس نیز در بروزرسانی های بعدی این دوره اعمال خواهند شد. از شروع کار با وردپرس با شماییم. در ادامه راه تنهایتان نخواهیم گذاشت. با ما در وردپرس باران همراه باشید.

آموزش وردپرس فارسی: دوره آموزش رایگان وردپرس

آموزش کار با وردپرس (آخرین آپدیت ها)

 • آموزش عضو گیری به دوره اضافه شد.
 • بکاپ گرفتن از وردپرس به دوره اضافه شد.
 • امنیت فرم ها در وردپرس و کار با افزونه کپچا به دوره اضافه شد.
 • بهینه سازی تصاویر وردپرس به دوره اضافه شد.
 • بهینه سازی سایت وردپرس جهت افزایش سرعت سایت به دوره اضافه شد.
 • آموزش بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو جهت افزایش بازدید سایت به دوره اضافه شد.
 • معرفی روش های بررسی آمار بازدید سایت و معرفی بهترین ابزارها به این دوره آموزشی اضافه شد.
 • معرفی و کار با افزونه آمار به دوره آموزش رایگان اضافه شد.
 • ادامه دارد…

آموزش وردپرس پیشرفته ادامه دارد…

برای اطلاع از جدیدترین جلسات اضافه شده به دوره و آخرین بروزرسانی ها، حتما در فرم اطلاع رسانی این دوره ثبت نام نمایید.

اطلاع از آخرین بروزرسانی های این دوره
با عضویت در بخش اطلاع رسانی دوره آموزش وردپرس از جدیدترین جلسات اضافه شده و بروزرسانی های این دوره با خبر شوید
اطلاعات شما نزد وردپرس باران محفوظ است
4.9/5 (62 رأی)
اگر مطلب را می پسندید لطفا آن را به اشتراک بگذارید.

38
یک پاسخ بگذارید

avatar
19 دیدگاه ها
19 پاسخ ها
3 دنبال کنندگان
 
بیشترین بازخورد
داغ ترین دیدگاه
18 نویسندگان دیدگاه
مجید کامپیوترمتخصص سئوحسن برنامه نویسdr4gonفرزین نویسندگان دیدگاه های اخیر
  اشتراک  
مشترک شدن در
سینا
مهمان
سینا

کامل ترین دوره آموزش وردپرس که دیدم. واقعا کامل و گام به گامه. من هیچی از طراحی سایت نمیدونستم. فکر می کردم باید برنامه نویسی بلد باشم. الان جلسه ۱۵ هستم. کلی چیز تا حالا ازتون یاد گرفتم. مرسی بابت آموزش وردپرس اونم رایگان.

مهندس بیکار
مهمان
مهندس بیکار

کل نت را گشتم و از چنجا سعی کردم یاد بگیرم. اکثر سایت ها توضیح کم میدن ادم متوجه نمیشه. ولی دوره شما نظیر نداره. سرفصل های کامل و توضیحات دروسش واقعا کامل هست. ممنون بابت آموزش کامل و رایگان وردپرس فارسی

BaBack
مهمان
BaBack

ممنون بابت تولید این آموزش فارسی وردپرس

سینا
مهمان
سینا

سلام خدمت شما مهندس تبسمی عزیز. من مدت زیادی نیست با سایت شما آشنا شدم. ولی تو این مدت کم تونستم بدون برنامه نویسی طبق دوره آموزش وردپرس فارسی که ارائه دادید برای خودم یک سایت شخصی بسازم. در مورد ساخت فروشگاه اینترنتی هم در صورت امکان آموزش تهیه کنید. مقالات سایت شما را هر روز دنبال می کنم. خیلی ممنون از زحمات شما. به تمام دوستانم وردپرس باران را معرفی می کنم. ممنون ممنون ممنون

عرفان حسن زاده
مهمان
عرفان حسن زاده

سلام و عرض خسته نباشید خدمت مدیر محترم سایت وردپرس باران. بنده در حال یادگیری وردپرس طبق جلسات این دوره هستم. خواستم تشکر ویژه داشته باشم بابت این دوره کامل که با حوصله و دقیق به آموزش وردپرس پرداخته شده. تشکر بسیار از زحمات شما

عسل
مهمان
عسل

عالیه. مرسی برای آموزش رایگان وردپرس فارسی. خیلی وقت بودم دنبال یه آموزش طراحی سایت بدون کد نویسی می گشتم. من دانشجوی لیسانس کامپیوترم ولی چیزی تو دانشگاه بهمون یاد نمیدن واقعا. باید خودمون به فکر یادگیری باشیم. مرسییییییییی

سینا
مهمان
سینا

سلام مهندس تبسمی عزیز. برای دانلود افزونه فرم ساز گراویتی فرم اومده بودم سایت که خریدمش یه سری هم به این صفحه زدم دیدم چندیدن جلسه جدید به دوره آموزش وردپرس فارسی اضافه شده. واقعا شگفت زده شدم از این همه آموزش رایگان وردپرس که در اختیار ما قرار میدید. راستش تو فکر راه اندازی کپچا هم بودم که الان دیگه با مطمئنا با آموزش شما خیلی راحت میتونم این کار را بکنم. من سایتم را مدیون شما و آموزش های بی نظیرتون هستم. خدا خیرتون بده

علی دانیال
مهمان
علی دانیال

بهترین آموزش وردپرس فارسی که دیدم. مرسی وردپرس باران. مرجع آموزش وردپرس برازندته

jalal
مهمان
jalal

یکی از بهترین دوره های آموزشی که تو عمرم شرکت کردم

دکتر اکبری
مهمان
دکتر اکبری

سلام و سپاس از زحمات بی دریغ شما آقای تبسمی و تشکر ویژه برای این مجموعه آموزش وردپرس جامع و فوق العاده. در صورت امکان آموزش کار با قالب های وردپرس معروف مثل قالب بی تم و قالب سون هم آموزش تهیه بفرمایید. پایدار باشید

mostafa dolati
مهمان
mostafa dolati

خیلی مرسی از این دوره آموزش وردپرس فارسی کامل و جامع. بازم از این کارها بکنید 🙂 برای آموزش ووکامرس و ساخت فروشگاه اینترنتی منتظر یه آموزش جامع مثل این دوره هستم و البته هر چی زودتر بهتر 🙂

محمد امین
مهمان
محمد امین

ممنون برای این آموزش وردپرس فارسی کامل و جامع که زحمت کشید. خسته نباشید استاد

ثابت قدم
مهمان
ثابت قدم

به این میگن یه آموزش جامع وردپرس. از سر فصل های دوره آموزشی مشخص هست که با یک دوره بی نظیر روبرو هستم. از همین امروز دارم شروع میکنم به آموزش طراحی سایت و برای شروع کار طبق تحقیقاتم بهترین روش یادگیری وردپرس هست. امیدوارم این آموزش وردپرس رایگان ادامه دار باشه.

حجت
مهمان
حجت

سلام وقت بخیر
این دوره وردپرس تون فایل ویدیوی هم داره ؟> همش متنی هست >؟ اگه ویدیوی داره لطفا راهنمایی کنید تا ببینم

فرزین
مهمان
فرزین

سلام و خسته نباشید. برای شروع کار با وردپرس و ورود به بازار کار به نظر شما این آموزش وردپرس مناسب است؟

dr4gon
مهمان
dr4gon

بدون شک بهترین دوره آموزشی که تو عمرم شرکت کردم. حالا من یه سایت دارم و سپاس از تمام زحمات شما.

حسن برنامه نویس
مهمان
حسن برنامه نویس

سلام
اسم قالبتون چیه خیلی جذابه

متخصص سئو
مهمان
متخصص سئو

دوره آموزش وردپرس تهیه شده در وردپرس باران یکی از کاملترین دوره های موجود در حال حاضر می باشد. سرفصل ها و برخی از محتواهای آموزشی این دوره را بررسی کردم. اگر چند سال پیش که کار با وردپرس را شروع کردم، چنین آموزشی ارائه می شد بدون شک خیلی سریعتر و به موفقیت های بیشتری می رسیدم. برای شما موفقیت روز افزون طلب می کنم. پایدار باشید

مجید کامپیوتر
مهمان
مجید کامپیوتر

دوره پایه آموزش وردپرس که نوشتین به صورت فیلم آموزش ویدئویی هست کی قرار میگیره؟