مشاوره وردپرس و سئو (❤️ راه اندازی و توسعه کسب و کار اینترنتی)

سلام دوست من
سپاس از اینکه وردپرس باران را برای مشاوره کسب و کار خود انتخاب نمودید.

مشاوره وردپرس و سئو + کلاس خصوصی (مقدماتی تا تخصصی)

جلسات مشاوره خصوصی وردپرس باران شامل مشاوره راه اندازی و توسعه کسب و کار در حوزه وردپرس و سئو به شرح زیر ارائه می شود.

  1. مشاوره عمومی راه اندازی کسب و کار
  2. کلاس خصوصی وردپرس
  3. کلاس خصوصی تخصصی
  4. مشاوره تخصصی توسعه کسب و کار

توضیحات تکمیلی در مورد موضوع جلسات و نحوه برگزاری در ادامه آمده است.

1- مشاوره وردپرس عمومی راه اندازی کسب و کار

این مشاوره برای شروع کسب و کار و راه اندازی سایت ارائه می شود. پیشنهاد می شود پیش از اقدام به رزرو وقت مشاوره عمومی حتما در دوره 3 ماهه پرچمداران صفر وردپرس ثبت نام کنید یا این دوره را به صورت کلاس خصوصی فشرده در وردپرس باران بگذرانید. راهنمای جامعی برای شروع یک کسب و کار و راه اندازی سایت در این دوره آماده شده است و پاسخ بسیاری از سوالات شما در این دوره ارائه شده است. پس از پایان دوره در صورت هرگونه سوال در مورد آموزش های مرتبط با سرفصل ها می توانید از خدمات مشاوره عمومی استفاده نمایید. این جلسات مشاوره به صورت تماس صوتی و ارتباط مستقیم برگزار می شود.

2- کلاس خصوصی وردپرس

این کلاس ها به صورت آنلاین وبیناری برای شروع راه اندازی سایت ارائه می شوند و سرفصل های ضروری وردپرس به صورت خصوصی و فشرده ارائه می شود. امکان برگزاری کلاس خصوصی به صورت گروهی نیز وجود دارد.

3- کلاس خصوصی تخصصی

این کلاس ها به صورت آنلاین وبیناری و در حوزه طراحی سایت تخصصی موضوعی و سئو (افزایش بازدید سایت) در موضوع مورد نظر دانشجو برگزار می شود.

4- مشاوره وردپرس و سئو تخصصی توسعه کسب و کار

هر نوع سوال و درخواست مشاوره تخصصی خارج از موارد قبلی در مورد وردپرس و سئو به صورت اختصاصی و در موضوع مورد نظر به صورت تماس صوتی یا تصویری در جلسات مشاوره تخصصی توسعه کسب و کار ارائه می شود.

لطفا موارد درخواستی خود را به ایمیل info@wpbaran.ir یا از طریق تلگرام پشتیبانی سایت @wpbaranir ارسال کنید تا شما را راهنمایی کنیم.

یا تماس بگیرید : 09027222779

با سپاس

فهرست