قوانین و مقررات سایت

به نام خدا. در این صفحه قوانین و مقررات سایت وردپرس باران به آدرس wpbaran.ir تنظیم شده است. کاربران محترم موظف هستند پیش از خرید محصول از سایت، موارد موجود در این صفحه را کاملا مطالعه کرده باشند. بدیهی است خرید هر یک از محصولات سایت به معنی پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد.

آدرس سایت وردپرس باران

سایت وردپرس باران تنها بر روی دامنه wpbaran.ir فعال است. کلیه خدمات این شرکت توسط همین آدرس دامنه ارائه می گردد. خرید هرگونه محصول از آدرسی غیر از wpbaran.ir طبیعتا ارتباطی به شرکت وردپرس باران نداشته و این شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال خرید محصولات از دیگر وبسایت ها ندارد.

راه های ارتباطی سایت

راه های ارتباطی وردپرس باران به طور واضح برای واحد های داخلی شرکت مشخص شده اند. کاربران با مراجعه به صفحه تماس با ما می توانند راه ارتباطی با واحد مربوطه را پیدا کنند. لذا کاربران در تماس با واحد مربوطه دقت لازم را داشته باشند تا هنگام تماس با شرکت با واحد اشتباه تماس نگیرند.

قوانین عمومی سایت

ارائه کلیه خدمات، پشتیبانی و دریافت بروزرسانی محصولات مستلزم رعایت قوانین عمومی سایت می باشد.

وردپرس باران موظف است پس از تکمیل خرید توسط کاربر، فاکتور خرید، شامل لینک دانلود محصول خریداری شده را به صورت ایمیل ارائه دهد.

تمامی اطلاعات حساب کاربران نزد وردپرس باران محفوظ است.

هر شخص حقیقی یا حقوقی می تواند تنها یک حساب کاربری در سایت داشته باشد. در صورت مشاهده چند حساب کاربری توسط یک شخص یا شرکت، کلیه حساب ها مسدود خواهند شد و دسترسی کلی کاربر به سایت (اعم از خدمات، پشتیبانی و دریافت بروزرسانی محصولات)، برای همیشه مسدود خواهد شد و حق هرگونه شکایتی از کاربر سلب می شود.

چنانچه خریدار با هویت غیر واقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، وردپرس باران حق دارد سفارش را باطل کند.

کاربران موظف هستند برای دریافت هرگونه خدمات و پشتیبانی از وردپرس باران، احترام تیم پشتیبانی را حفظ نمایند. در صورت هرگونه بی احترامی کاربر به شرکت یا اعضای تیم وردپرس باران، دسترسی کلی کاربر به سایت (اعم از خدمات، پشتیبانی و دریافت بروزرسانی محصولات)، برای همیشه مسدود خواهد شد و حق هرگونه شکایتی از کاربر سلب می شود.

وردپرس باران حق هرگونه ویرایش در قوانین سایت را در هر زمانی خواهد داشت. لذا کاربران باید همواره پیگیر آخرین تغییرات قوانین و مقررات مندرج در این صفحه باشند.

پشتیبانی سایت

کلیه مشکلات حساب کاربری و مالی توسط پشتیبانی وردپرس باران قابل پیگیری می باشند. پشتیبانی سایت از طریق راه های ارتباطی مندرج در صفحه تماس با ما صورت می گیرد.

پشتیبانی وردپرس باران موظف است مشکلات احتمالی فرایند خرید را برای کاربران حل نماید. اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی رسید خرید از وردپرس باران به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی شود.

پشتیبانی وردپرس باران موظف است پرداخت های بانکی که به هر دلیل با مشکل مواجه شده است را پیگیری نماید. اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود کاربر پس از پرداخت فاکتور، محصول را دریافت نکند، موجب از بین رفتن حق کاربر نخواهد شد.

تنها راه شناسایی کاربران در وردپرس باران ایمیل آن ها می باشد. لذا کاربران موظف هستند در هنگام خرید یا ثبت نام در سایت از آدرس ایمیل حقیقی و فعال خود استفاده نمایند. راه ارتباطی وردپرس باران با کاربران نیز صرفا ایمیل کاربر می باشد.

محصولات سایت وردپرس باران

محصولات وردپرس باران شامل قالب ها، افزونه ها و محصولات آموزشی مرتبط می باشد.

ارائه دانلود رایگان بروزرسانی محصولات خریداری شده، مشروط به رعایت قوانین و مقررات سایت از سوی کاربر، بر عهده وردپرس باران می باشد. بروزرسانی محصولات خریداری شده پس از معرفی در سایت به پنل کاربری خریداران قبلی نیز اضافه می شوند. مادامی که بروزرسانی محصول در سایت ادامه داشته باشد، دانلود رایگان بروزرسانی ها نیز به خریداران قبلی ارائه می شود. بنابراین در صورتی که به دلیل وجود مشکلات در نسخه های آتی یک محصول یا عدم بروزرسانی از سوی سازنده یا هر دلیل دیگر، فروش یک محصول در سایت متوقف شود، ارائه بروزرسانی های بعدی به خریداران نیز متوقف خواهد شد.

محصولات خریداری شده صرفا برای استفاده شخص یا شرکت خریدار می باشد. انتشار تمام یا بخشی از محصول خریداری شده در سایر سایت ها خلاف قوانین می باشد و پیگرد قانونی خواهد داشت.

کلیه قالب ها و افزونه های ارائه شده توسط وردپرس باران برای استفاده در یک سایت و دامنه می باشند. برای استفاده در ساب دامین نیز این محدودیت وجود خواهد داشت. در مورد نصب محصولات در لوکال هاست محدودیتی وجود نخواهد داشت.

برخی قالب ها و افزونه ها برای نصب دموها یا استفاده از کتابخانه نیازمند به خرید کد لایسنس سازنده از سازنده اصلی می باشند. همچنین برخی قالب ها و افزونه ها برای فعال شدن تمامی بخش ها نیازمند به خرید لایسنس سازنده از سایت اصلی می باشند. وردپرس بارن صرفا محصولات را خریداری و معمولا بصورت فارسی سازی شده ارائه می دهد. ارائه دموها، قابلیت درون ریزی دمو و کتابخانه محصولات و فعال کردن بخش های نیازمند لایسنس سازنده بر عهده وردپرس باران نمی باشد. اما وردپرس باران تا جای امکان فعال سازی محصولات را انجام دهد و کاملترین نسخه را به خریداران محترم ارائه دهد.

قالب ها و افزونه های خارجی ارائه شده توسط وردپرس بارن تنها شامل خدمات فارسی سازی می باشد. لذا مشکلات ساختاری احتمالی در برخی نسخه های قالب و افزونه ارائه شده باید در بروزرسانی از سوی سازنده رفع گردد و مسئولتی در این مورد متوجه وردپرس باران نمی باشد.

برای برخی از قالب ها، افزونه هایی از سوی سازنده به عنوان افزونه ضروری یا هدیه ارائه می شوند. بروزرسانی افزونه ها در صورت ارائه نسخه جدید از سوی سازنده همراه با نسخه جدید قالب ارائه خواهد شد. فارسی سازی یا بروزرسانی این افزونه ها بر عهده وردپرس باران نمی باشد.

اعمال تحریم ها از سوی برخی از سرویس های خارجی ممکن است روی محصولات یا برخی از قابلیت های آنها تاثیر گذار باشد. رفع چنین مشکلاتی بر عهده وردپرس باران نمی باشد. اما وردپرس باران تمام سعی خود را جهت رفع چنین مشکلاتی خواهد نمود.

پشتیبانی فنی (پشتیبانی محصولات خریداری شده)

وردپرس باران برای کلیه قالب ها و افزونه های تجاری ارائه شده پشتیبانی به صورت تیکت و فرم درخواست نصب قالب در نظر گرفته است.

ارائه پشتیبانی رایگان محصولات خریداری شده، مشروط به رعایت قوانین و مقررات سایت از سوی کاربر، بر عهده وردپرس باران می باشد.

پشتیبانی محصولات تنها از طریق تیکت و فرم درخواست نصب قالب انجام می شود. لذا در مورد پشتیبانی فنی محصولات، از اشغال کردن خطوط شرکت جدا خودداری فرمایید.

زمان پاسخگویی به تیکت ها حداقل 1 دقیقه و حداکثر تا 2 روز کاری می باشد. بدیهی است ثبت پاسخ های متوالی در تیکت روند پشتیبانی را به تعویق خواهد انداخت. تلاش وردپرس باران پاسخگویی به تیکت ها در کمترین زمان ممکن و رفع مشکل کاربران محترم می باشد.

در بسیاری از موارد برای بررسی موردی مشکل در سایت خریدار نیاز به دسترسی های وردپرس یا هاست می باشد. بدیهی در صورت عدم ارائه دسترسی لازم جهت بررسی یا رفع مشکل، ارائه خدمات پشتیبانی از سوی وردپرس باران امکان پذیر نخواهد بود و مسئولیتی در این مورد بر عهده وردپرس باران نمی باشد.

پشتیبانی محصولات شامل نصب رایگان قالب ها و یکبار برای هر خرید می باشد. نصب قالب تنها برای قالب های دارای پیش نمایش فارسی در سایت، مشابه نسخه پیش نمایش صورت می گیرد. کاربر فرصت دارد در مدت حداکثر 2 روز کاری اقدام به ثبت درخواست نصب قالب نماید. درخواست نصب قالب باید از فرم ثبت درخواست نصب قالب صورت گیرد. همچنین کاربر موظف است پیش از ثبت درخواست نصب قالب، قوانین درخواست نصب قالب در فرم درخواست را مطالعه کرده باشد.

پشتیبانی محصولات صرفا برای هاست های سی پنل و دایرکت ادمین ارائه می شود. لذا هاست های لینوکسی با سایر سیستم عامل ها، هاست های ویندوزی و همچنین لوکال هاست شامل پشتیبانی نمی شوند.

تنظیمات قالب و شخصی سازی آن شامل پشتیبانی رایگان محصولات وردپرس باران نمی شود. خدمات سفارشی سازی صرفا از بخش خدمات سایت ارائه می گردد.

آموزش کار با قالب ها و افزونه های ارائه شده شامل پشتیبانی محصولات نمی باشد. اما در وردپرس باران سعی می شود محصولات آموزشی مرتبط به صورت محصولات جداگانه تولید و ارائه شوند.

نصب افزونه های وردپرس با توجه به سهولت فرایند نصب، شامل پشتیبانی نصب رایگان نمی شود.

با توجه به تنوع و تعدد قالب ها و افزونه های وردپرسی، احتمال بروز تداخل بین آنها امری طبیعی است. کلیه قالب ها و افزونه های وردپرس باران پیش از ارائه، مورد بررسی و آزمایش قرار می گیرند و وردپرس باران مسئولیتی در قبال حل مشکل تداخل محصول با سایر قالب ها و افزونه ها نخواهد داشت.

کاربران موظف هستند برای دریافت پشتیبانی، اطلاعات دسترسی به سایت خود، شامل اطلاعات ورود به سایت وردپرسی و در صورت نیاز اطلاعات ورود به پنل هاست سایت را در اختیار تیم فنی قرار دهند. ارائه خدمات پشتیبانی بدون ارائه دسترسی های لازم، از سوی وردپرس باران امکان پذیر نخواهد بود.

کاربرانی که از سرویس هاست با منابع کم استفاده می‌کنند ممکن است با مشکلاتی مواجه شوند که این موارد از سوی تیم پشتیبانی فنی وردپرس باران به کاربر اطلاع داده می شود، تا نسبت به تعویض هاست خود اقدام نمایند.

خدمات وردپرس باران

وردپرس باران در کنار ارائه محصولات معرفی شده، خدمات طراحی سایت متعددی نیز ارائه می دهد. خدمات وردپرس باران شامل طراحی سایت، ویرایش قالب، افزونه نویسی، ویرایش افزونه، افزایش سرعت سایت، افزایش امنیت سایت، خدمات سئو و سفارشات اختصاصی می باشد.

قوانین مربوط به خدمات وردپرس باران در هر سفارش متفاوت است و در فرم قرارداد سفارش ثبت می گردد.

بدیهی است سفارش خدمات به وردپرس باران مستلزم رعایت قوانین کلی سایت، مندرج این صفحه نیز می باشد.

بازگشت وجه

از کاربران محترم خواهشمندیم در خرید محصولات از سایت دقت لازم را داشته باشند.

توضیحات کامل هر محصول در صفحه معرفی آن به طور کامل درج شده است.

همچنین کاربران می توانند جهت مشاوره رایگان خرید محصولات از راه های ارتباطی معرفی شده در صفحه تماس با ما با کارشناسان وردپرس باران در تماس باشند.

با توجه به ماهیت محصولات سایت وردپرس باران که فایل های دانلودی می باشند، امکان مرجوع آن وجود نخواهد داشت. بازگشت وجه تنها در صورت تشخیص واحد پشتیبانی فنی وردپرس باران امکان پذیر خواهد بود و تشخیص این موضوع تماما از سوی این واحد صورت می گیرد.

در صورت خرید محصول اشتباه یا غیر مناسب برای اهداف مورد نظر، به هیچ وجه امکان تغییر سفارش یا بازگشت وجه وجود ندارد. لذا از کاربران محترم خواهشمندیم پیش از خرید، محصول مورد نظر را به طور کامل بررسی نمایند.

آخرین بروزرسانی: بهمن 1397