وردپرس باران / افزونه وردپرس / افزونه بکاپ گیری وردپرس ، افزونه امنیتی وردپرس ، افزونه ربات خودکارسازی وردپرس

دانلود افزونه Snapshot Pro وردپرس

افزونه Snapshot Pro

به نام خدا. در این آموزش وردپرس به معرفی افزونه Snapshot Pro وردپرس به عنوان افزونه بکاپ سایت وردپرس می پردازیم. افزونه اسنپ شات پرو یک افزونه وردپرس برای افزایش امنیت سایت با بکاپ گرفتن منظم از سایت نیز محسوب می شود. پیشتر افزونه Defender را به عنوان یک افزونه امنیتی حرفه ای برای وردپرس معرفی نمودیم. با ترکیب افزونه دیفندر و افزونه Snapshot Pro امنیت سایت شما کاملا تضمین خواهد شد. در این مقاله از مرجع وردپرس فارسی به معرفی کامل افزونه اسنپ شات پرو وردپرس می پردازیم. همچنین نسخه اورجینال این افزونه حرفه ای بکاپ گرفتن از وردپرس را ارائه خواهیم داد. با معرفی این افزونه حرفه ای برای بکاپ گرفتن از وردپرس با ما در وردپرس باران همراه باشید.

فروش این افزونه به دلیل عدم بروزرسانی منظم از طرف سایت سازنده و عدم هماهنگی با نسخه های جدید وردپرس متوقف شد. بهترین افزونه پیشنهادی جایگزین در لینک زیر معرفی شده است.

برای مشاهده افزونه جایگزین پیشنهای به لینک زیر مراجعه کنید:

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
500 تومان

در انبار موجود نمی باشد

دانلود آنی و مستقیم

بلافاصله پس از پرداخت

30 روز ضمانت

بازگشت سفارش مشروط

یک عمر بروزرسانی

رایگان و همیشگی

یک عمر پشتیبانی

رایگان و همیشگی

نصب رایگان قالب ها

توسط پشتیبانی فنی

100+ فونت فارسی

تغییر فونت آسان قالب
مشخصات افزونه در یک نگاه

پیش‌نمایش افزونه

نسخه فعلی

نامشخص

آخرین بروزرسانی

نامشخص

فارسی و راستچین

نامشخص

فعال‌سازی امکانات

نامشخص

هدیه وردپرس باران

-

معرفی کامل افزونه

افزونه Snapshot Pro وردپرس

افزونه Snapshot Pro وردپرس

وقت پشتیبان گرفتن از وردپرس است. زمان آن رسیده تا افزونه Snapshot Pro وردپرس را نصب کنید. اما افزونه اسنپ شات پرو چیست و چه کار می کند؟

افزونه Snapshot Pro وردپرس یک افزونه کامل برای بکاپ گیری از وردپرس می باشد. این افزونه با بکاپ گرفتن از وردپرس به صورت هوشمند و زمان بندی شده امنیت اطلاعات و سایت شما را تضمین می کند. همچنین در هر زمان که نیاز به بازیابی بکاپ وردپرس باشد، تنها با یک کلیک بازیابی را برای شما انجام می دهد. (به نقل از توسعه دهنده: شرکت WPMU DEV)

افزونه Snapshot Pro وردپرس با بیش از 470 هزار دانلود یکی از محبوب ترین افزونه های بکاپ گرفتن از وردپرس پرمیوم می باشد. سازگاری بالای این افزونه با قالب ها و افزونه های دیگر و بروزرسانی منظم آن توسط توسعه دهنده را می توان از مهمترین دلایل محبوبیت این افزونه بکاپ وردپرس دانست. در ادامه به معرفی مهمترین ویژگی های این افزونه وردپرس می پردازیم. با ما در وردپرس باران همراه باشید.

 

بکاپ وردپرس به صورت زمان بندی شده

بکاپ گیری خودکار و زمان یندی شده در وردپرس

یکی از دلایل اهمیت بکاپ و نیاز به بازگردانی بک آپ وردپرس، اشکالاتی است که در اثر تغییر کدها یا نصب افزونه ها رخ می دهد. افزونه Snapshot Pro وردپرس با بکاپ گیری از وردپرس پیش از هر گونه تغییری در سایت، پایدارترین حالت وردپرس را پیش از خرابی ثبت می کند. بنابراین با افزونه بکاپ سایت وردپرس به صورت زمان بندی شده، جبران اشتباهات و خطاهای به وجود آمده، به سادگی ممکن می شود.

بکاپ وردپرس خارج از هاست میزبانی

بکاپ گرفتن از وردپرس بر روی هاست سایت یکی از سریع ترین روش های افزونه بکاپ سایت وردپرس می باشد. اما کار افزونه Snapshot Pro وردپرس به همین جا خلاصه نمی شود. چرا؟ اگر هاست شما هک شود یا کلا هاست از دسترس خارج شود و اطلاعات روی هاست در دسترس نباشد عملا به بکاپ های سایت خود نیز دسترسی نخواهید داشت.

افزونه Snapshot Pro وردپرس (افزونه بکاپ سایت وردپرس)

افزونه Snapshot Pro وردپرس امکان بکاپ گرفتن از وردپرس در خارج از فضای هاست سایت را نیز فراهم می کند. بنابراین شما می توانید علاوه برا هاست سایت خود، بکاپ ها را در یک هاست دیگر نیز داشته باشید. همچنین محبوب ترین فضاهای ذخیره سازی ابری نیز در افزونه اسنپ شات وردپرس پشتیبانی می شوند.

 • Dropbox
 • Amazon S3
 • Google Drive
 • FTP
 • SFTP

تنظیمات دقیق و کنترل شده

یکی از مسائلی که در بکاپ گیری مهم می باشد، انتخاب موارد و دوره بکاپ گرفتن از هر کدام می باشد. برای مثال بکاپ از دیتابیس وردپرس یکی از موارد بسیار مهم و اساسی سایت می باشد. فایل ها و اسناد سایت نیز از موارد دیگر مهم در بک آپ گرفتن محسوب می شوند. برای یک سایت که با تراکنش های مالی در ارتباط است شاید نیاز به بکاپ گیری ساعتی از اطلاعات دیتابیس باشد. همچنین سایتی که تولید محتوای سنگینی در برنامه دارد فایل ها و دیتابیس ارزشمندی دارند. انتخاب یک استراتژی مناسب برای بکاپ گیری از سایت وردپرس بسیار مهم است.

افزونه Snapshot Pro وردپرس با در اختیار قرار دادن ابزارهای کامل مورد نیاز برای بکاپ گیری، هر نوع برنامه ریزی را برای شما فراهم می کند. مثلا می توانید با افزونه بکاپ سایت وردپرس به صورت هفتگی از فایل های سایت و همچنین بکاپ گیری روزانه از دیتابیس وردپرس، اطلاعات خود را همیشه امن نگاه دارید.

افزونه Snapshot Pro مدیریت بکاپ سایت وردپرس

افزونه اسنپ شات پرو وردپرس، برای جلوگیری از اشغال بیش از حد فضای محل ذخیره سازی از فایل های بکاپ قدیمی نیز برنامه دارد. با توجه به اهمیت فایل ها و زمان نگه داری آن ها به سادگی می توانید فضای ذخیره سازی بکاپ ها را مدیریت نمایید. افزونه Snapshot Pro وردپرس با تنظیمات اختصاصی جهت پاک کردن فایل های قدیمی تر این امکان را به سادگی در اختیار شما قرار می دهد.

بکاپ از وردپرس شبکه

افزونه بکاپ سایت وردپرس از وردپرس شبکه

از وردپرس شبکه استفاده می کنید و به دنبال یک راه کار ساده برای بکاپ گرفتن از وردپرس شبکه ای هستید؟ افزونه Snapshot Pro وردپرس با وردپرس شبکه نیز سازگار است. با نصب افزونه اسنپ شات پرو به سادگی می توانید امکانات بکاپ گیری از وردپرس شبکه را در سایت شبکه ای خود تنظیم نمایید. بنابراین به سادگی از تمام امکانات یک افزونه بکاپ گیری حرفه ای وردپرس در سایت شبکه ای خود بهره مند شوید.

بازگردانی بک آپ وردپرس از پیشخوان

افزونه Snapshot Pro وردپرس علاوه برا امکانات افزونه بکاپ سایت وردپرس، امکان بازگردانی آسان بک آپ را نیز فراهم کرده است. به سادگی چند کلیک در پیشخوان وردپرس خود و بدون نیاز به هیچ گونه دانش دیتابیس و… می توانید بکاپ سایت را بازیابی کنید. همچنین استفاده از بکاپ های برچسب گذاری شده امکان پیدا کردن سریع و بازیابی بکاپ را برای شما بسیار ساده خواهد کرد. علاوه بر این مورد، بازگردانی بک آپ وردپرس به روش دستی نیز در بکاپ های ایجاد شده توسط افزونه اسنپشات پرو امکان پذیر می باشد.

رفع مشکل خرابی سایت در اثر نصب افزونه معیوب

نصب قالب ها و افزونه های وردپرس یکی از دلایل مهم محبوبیت وردپرس می باشد. استفاده از قالب و افزونه، طراحی سایت بدون کدنویسی را محقق می سازد. اما گاهی ممکن است نصب یک قالب یا افزونه منجر به از کار افتادن سایت شما شود. رفع مشکل خرابی سایت در اثر نصب افزونه یا قالب معیوب یکی دیگر از امکانات افزونه Snapshot Pro وردپرس می باشد. با افزونه بکاپ سایت وردپرس اسنپ شات نگرانی ای در نصب افزونه و قالب بر روی سایت خود نخواهید داشت. خراب کاری های احتمالی با بازگردانی بکاپ حل خواهند شد.

افزونه اسنپ شات پرو وردپرس

افزونه Snapshot Pro وردپرس امکانات کاملی به عنوان افزونه بکاپ سایت وردپرس در اختیار شما قرار می دهد. برخی از این ویژگی ها را تاکنون معرفی کردیم. در ادامه به معرفی فهرست بیشتری از امکانات و ویژگی های افزونه اسنپ شات پرو خواهیم پرداخت.

افزونه اسنپ شات پرو وردپرس

 • افزونه بکاپ سایت وردپرس حرفه ای و قدرتمند
 • بکاپ های مدیریت شده
 • نمایش اطلاعات سرور در افزونه اسنپ شات پرو
 • مدیریت منابع و نمایش حافظه مصرفی
 • بهترین افزونه بکاپ سایت وردپرس شبکه ای
 • بکاپ گرفتن و فشرده سازی همزمان در ZIP
 • پشتیبانی از ZipArchive
 • پشتیبانی از PclZip
 • بخش بندی پردازش جهت جلوگیری از توقف بکاپ گیری
 • افزونه بکاپ سایت وردپرس زمان بندی شده
 • تنظیم زمان بکاپ گرفتن دوره ای از سایت وردپرس
 • بکاپ گرفتن در زمان دلخواه
 • بکاپ گرفتن دستی
 • فول بکاپ از سایت با افزونه اسنپ شات وردپرس
 • پشتیبان گیری از فایل ها و رسانه ها
 • جلوگیری از بکاپ فایل های دلخواه و غیر ضروری
 • اسنپ شات های اضافی
 • تعیین فولدر دلخواه جهت گرفتن بکاپ
 • فایل های گزارش بکاپ قابل دانلود
 • بازیابی بکاپ وردپرس با یک کلیک
 • استفاده از جداول استاندارد وردپرس
 • همگام سازی میرور
 • تنظیم تعداد بکاپ جهت ذخیره سازی
 • حذف خودکار قدیمی ترین فایل بکاپ
 • هماهنگی کامل افزونه Snapshot Pro با سرویس گوگل درایو
 • هماهنگ با سرویس دراپ باکس
 • هماهنگ با سرویس آمازون اس تری
 • هماهنگ با پروتکل FTP و SFTP

دانلود رایگان افزونه Snapshot Pro

با یک بار تهیه نسخه حرفه ای افزونه اسنپ شات پرو وردپرس، دانلود رایگان افزونه Snapshot Pro برای نسخه های بعدی ارائه می شود. بنابراین با یک بار خرید برای همیشه می توانید اقدام به دانلود رایگان افزونه بکاپ وردپرس نمایید.

 • آپدیت: دانلود افزونه Snapshot Pro 3.1.9.2 در تاریخ 1398.01.10 به وردپرس باران اضافه شد.
 • اولین ارائه: نسخه حرفه ای دانلود افزونه اسنپ شات پرو به وردپرس باران اضافه شد.

دانلود Snapshot Pro

دانلود افزونه Snapshot Pro برای وردپرس هم اکنون آماده ارائه می باشد. برای خرید و دانلود افزونه اسنپ شات پرو می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

بروزرسانی:

استفاده از بکاپ های زمان بندی شده در نسخه جدید افزونه اسنپ شات پرو ملزم به داشتن اکانت سایت سازنده بوده و بکاپ ها صرفا در فضای ابری توسعه دهنده ذخیره می شوند. بنابراین عملا استفاده از بکاپ های زمان بندی شده در این افزونه با محدودیت های زیادی همراه است. بنابراین افزونه Backupbuddy وردپرس را که خودمان در پروژه های مختلف از آن استفاده می کنیم به عنوان بهترین گزینه جایگزین به شما پیشنهاد می کنیم.

پیشنهاد ویژه وردپرس باران به شما استفاده از افزونه BackupBuddy به عنوان بهترین افزونه بکاپ گیری وردپرس می باشد. به کمک افزونه بکاپ بادی می توانید بکاپ های دستی و خودکار (برنامه ریزی شده) از دیتابیس، فایل ها، تمام سایت و… بگیرید. همچنین برای ذخیره فایل های بکاپ می توانید از هاست سایت، FTP، ایمیل، فضاهای ابری دراپ باکس، گوگل درایو و… استفاده کنید. برای تهیه این افزونه فوق العاده هم اکنون می توانید از لینک زیر اقدام نمایید.

بهترین جایگزین افزونه Snapshot Pro

فروش این افزونه به دلیل عدم بروزرسانی منظم از طرف سایت سازنده و عدم هماهنگی با نسخه های جدید وردپرس متوقف شد. بهترین افزونه پیشنهادی جایگزین در لینک زیر معرفی شده است.

برای مشاهده افزونه جایگزین پیشنهای به لینک زیر مراجعه کنید:

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
500 تومان

در انبار موجود نمی باشد

1 دیدگاه برای دانلود افزونه Snapshot Pro وردپرس

 1. مجید تبسمی

  مجید تبسمی

  سلام دوستان. فروش این محصول متوقف شده است. با توجه به سیاست وردپرس باران در ارائه محصولات با کیفیت و بدون مشکل برای کاربران لطفا درخواست فعال شدن امکان خرید نفرمایید. برای مشاهده محصولات مشابه از منوهای بالای سایت بر روی گزینه افزونه وردپرس کلیک کنید. با سپاس

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست