وردپرس باران / افزونه وردپرس / افزونه فرم ساز وردپرس

دانلود افزونه ARForms فارسی وردپرس – افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس

دانلود افزونه ARForms وردپرس - افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس

به نام خدا. در این مقاله از وردپرس باران قصد داریم یک افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس را معرفی نماییم. دانلود افزونه ARForms فارسی وردپرس موضوع مقاله امروز ما در مرجع آموزش وردپرس می باشد. ابتدا با یک مقدمه کوتاه معرفی افزونه را آغاز خواهیم کرد. سپس به مرور برخی از مهمترین ویژگی های این افزونه قدرتمند خواهیم پرداخت. نهایتا دانلود افزونه ARForms فارسی وردپرس نسخه اورجینال را ارائه خواهیم داد. نسخه ارائه شده توسط وردپرس باران نسخه اصلی و با لایسنس فعال و مادام العمر می باشد. همچنین برای کلیه افزونه های وردپرس باران بروزرسانی رایگان نسخه های جدید ارائه خواهد شد. در ادامه با معرفی این افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس با ما همراه باشید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
60,000 تومان

دانلود آنی و مستقیم

بلافاصله پس از پرداخت

30 روز ضمانت

بازگشت سفارش مشروط

یک عمر بروزرسانی

رایگان و همیشگی

یک عمر پشتیبانی

رایگان و همیشگی

نصب رایگان قالب ها

توسط پشتیبانی فنی

100+ فونت فارسی

تغییر فونت آسان قالب
مشخصات افزونه در یک نگاه

پیش‌نمایش افزونه

نسخه فعلی

5.6.1

آخرین بروزرسانی

1400.08.17

فارسی و راستچین

ترجمه شده به فارسی

فعال‌سازی امکانات

نسخه کامل

هدیه وردپرس باران

+ 9 افزودنی

معرفی کامل افزونه

فهرست

دانلود افزونه ARForms فارسی وردپرس

افزونه ARForms یک افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس می باشد. ظاهر جذاب و امکانات فوق العاده آن دلیلی بر فروش فوق العاده این افزونه فرم ساز حرفه ای می باشد. به ادعای توسعه دهنده در صفحه معرفی آن، افزونه ARForms پر فروش ترین افزونه فرم ساز جهان در سال 2018 می باشد. با این افزونه بدون کدنویسی و بدون نیاز به تجربه طراحی می توانید فرم های خود را بسازید. همچنین امکان طراحی فرم های پاپ آپ نیز در نسخه اخیر آن فراهم شده است. افزونه AR Forms فقط برای طراحی فرم تماس وردپرس نیست. به کمک آن می توانید هر نوع فرمی را در سایت خود طراحی نمایید. در ادامه مهمترین امکانات و ویژگی های این افزونه قدرتمند وردپرس را بررسی خواهیم کرد.

ویژگی های افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس

1- ظاهری زیبا و هسته ای قدرتمند

دانلود افزونه ARForms وردپرس - افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس

دانلود افزونه ARForms فارسی وردپرس به شما کمک می کند بهترین فرم ها را طراحی کنید. رابط کاربری زیبا و قدرمتند این افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس اجازه مشاهده فرم در لحظه را به شما میدهد. یعنی در زمان طراحی می توانید خروجی را مشاهده نمایید. همچنین رابط کاربری افزونه AR Forms سبک بوده و سریع اجرا می شود.

2- فرم های چند ستونه فقط در افزونه ARForms با قابلیت تعیین اندازه

با قابلیت فرم های چند ستونه دانلود افزونه ARForms فارسی می توانید فرم دلخواه خود را طراحی کنید. فرم های چند ستونه این افزونه فرم ساز پیشرفته قابلیت های بسیاری دارد. مهمترین ویژگی آن امکان تغییر اندازه ستون ها تنها با کشیدن و رها کردن است. این قابلیت افزونه آن را به طرز چشمگیری منعطف می کند.

3- انواع فیلد ورودی مختلف برای طراحی هر نوع فرم پیشرفته وردپرس

دانلود افزونه ARForms وردپرس - افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس

به کمک افزونه ARForms فارسی بهترین فرم ها را با جدیدترین استاندارد های طراحی وب پیاده سازی نمایید. این افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس از جدیدترین انواع فیلد ورودی مطابق استاندارد نسخه جدید HTML پشتیبانی می کند.

4- طراحی فرم وردپرس در انواع گرد، متریال و استاندارد

دانلود افزونه ARForms وردپرس - افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس

قابلیت طراحی فرم های متریال در وردپرس و انواع گرد و استاندارد دانلود افزونه ARForms فارسی وردپرس فوق العاده است. معدود افزونه های فرم سازی پیدا می شوند که چنین امکاناتی را ارائه دهند. به کمک این افزونه فرم ساز پیشرفته برای وردپرس، طراحی زیباترین فرم ها بسیار آسان است.

5- طراحی فرم کاملا ریسپانسو با دانلود افزونه ARForms فارسی

دانلود افزونه ARForms وردپرس - افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس

یکی از عوامل بسیار مهم در طراحی فرم برای سایت نمایش صحیح آن در همه دستگاه ها می باشد. با دانلود افزونه ARForms فارسی وردپرس تمرکز خود را روی طراحی فرم ها بگذارید. نمایش صحیح فرم ها در موبایل، تبلت، لپ تاپ و دسکتاپ توسط این افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس کنترل می شود. فرم هایی کاملا ریسپانسیو و نمایش کامل و صحیح در کادر صفحه قالب وردپرس شما.

6- 15 طرح رنگ بندی موثر در افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس

دانلود افزونه ARForms وردپرس - افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس

در دانلود افزونه ARForms فارسی به طور پیش فرض 15 طرح رنگ بندی جذاب موجود است. بنابراین برای طراحی فرم های حرفه ای خود نیازی به صرف وقت زیادی ندارید. تنها با یک کلیک طرح رنگ بندی فرم خود را انتخاب کنید. قابلیت شخصی سازی بیشتر نیز در این مورد پیش بینی شده است. با این افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس می توانید در کوتاه ترین زمان، زیباترین فرم ها را طراحی کنید.

7- افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس بدون اسپم

دانلود افزونه ARForms وردپرس - افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس

با موارد پیش بینی شده در دانلود افزونه ARForms از دریافت اسپم خلاص شوید. این افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس با جلوگیری از ارسال اسپم مانع بر هم ریختن تمرکز شما برای مدیریت اطلاعات ورودی می شود.

8- نمایش فرم پاپ آپ داخلی سایت به روش صحیح

به قول توسعه دهنده: خبرهای خوب! این افزونه فرم ساز حرفه ای و کامل وردپرس از فرم های پاپ آپ داخلی نیز پشتیبانی می کند. بنابراین نیازی به خرید افزونه پاپ آپ جداگانه ندارید. فرم های شما می توانند از بیرون به داخل بیایند، به پایین صفحه بچسبند یا با بارگذاری صفحه بصورت پاپ آپ نمایش داده شوند. همه این ها با دانلود افزونه AR Forms برای وردپرس آسان است. نمایش پاپ آپ به صورت های گوناگون قابل تنظیم است.

 • هنگام بارگذاری صفحه
 • پس از گذشت زمانی معین از حضور کاربر در صفحه
 • هنگام اسکرول صفحه به پایین
 • هنگام کلیک
 • هنگام خروج کاربر از صفحه
 • در سایدبار

9- فرم های چند مرحله ای و فرم نظر سنجی در افزونه ARForms فارسی

دانلود افزونه ARForms وردپرس - افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس

این افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس انعطاف بالایی در طراحی فرم های مورد نیازتان فراهم می کند. با دانلود افزونه ARForms فارسی به راحتی می توانید فرم های چند مرحله ای یا فرم های نظرسنجی در وردپرس طراحی کنید. با کمک تب ها یا صفحه بندی فرم ها و همچنین نمایش نوار پیشرفت، کاربر حس بهتری برای تکمیل فرم طولانی خواهد داشت.

10- فرم های پاپ آپ در منوی سایت

دانلود افزونه ARForms وردپرس - افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس

با نمایش فرم های پاپ آپ با کلیک بر روی یکی از گزینه های منوی سایت تجربه کاربری بهتری به کاربران خود هدیه دهید. بنابراین با این افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس نیازی به افزونه جداگانه برای نمایش پاپ آپ از منو نخواهید داشت. از این امکان افزونه ARForms برای مواردی مثل فرم عضویت در خبرنامه می توانید استفاده نمایید.

11- چک باکس و رادیو باکس تصویری فقط در دانلود افزونه ARForms فارسی وردپرس

دانلود افزونه ARForms وردپرس - افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس

پس از مدت ها انتظار سرانجام این قابلیت به دانلود افزونه ARForms فارسی وردپرس اضافه شد. از این پس شما می توانید از تصاویر بجای گزینه های انتخاب چک باکس یا رادیو باکس ها استفاده کنید. حتما از این قابلیت افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس برای جذابیت فرم های خود استفاده کنید. مثلا بجای متن انتخاب مذکر یا مونث می توانید از دو تصویر جذاب برای انتخاب جنسیت استفاده نمایید.

12- افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس با منطق شرطی قدرتمند

دانلود افزونه ARForms وردپرس - افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس

با استفاده از منطق شرطی افزونه ARForms فرم های خود را منعطف کنید. این قابلیت امکان نمایش یا مخفی کردن یک فیلد، فعال یا غیر فعال کردن یک فیلد و… براساس فیلدهای دیگر پر شده توسط کاربر را فراهم می کند. توسط منظق شرطی این افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس پیچیده ترین فرم ها را بدون هیچ دانشی می توانید پیاده سازی کنید.

13- منطق ریاضی افزونه AR Forms

دانلود افزونه ARForms وردپرس - افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس

با دانلود افزونه AR Forms می توانید در فرم های خود محاسبات ریاضی را بر روی ورودی های کاربر نیز انجام دهید. با این قابلیت افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس بدون دانش برنامه نویسی عملیات ریاضی متعددی را در فرم های خود داشته باشید. این قابلیت افزونه برای فرم های ثبت سفارش و پرداخت بسیار کاربرد دارد. مثلا کاربر با انتخاب نوع خدمات مورد نظر و مدت زمان دریافت خدمات، هزینه را مشاهده و پرداخت نماید. و تمام این قابلیت ها توسط افزونه ARForms فارسی مدیریت می شوند.

14- 4 نوع مختلف ثبت فرم در ARForms فارسی

افزونه فرم ساز ARForms برای وردپرس 4 نوع مختلف ثبت فرم را ارائه می دهد.

 • ثبت شرطی
 • جلوگیری از ثبت تکراری
 • مخفی کردن فرم پس از ارسال
 • ثبت فرم در بازه زمانی مشخص

15- تائیدیه یا خلاصه فرم پیش از ارسال

دانلود افزونه ARForms وردپرس - افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس

امکان نمایش تائیدیه یا خلاصه اطلاعات پر شده پیش از ثبت فرم به افزونه ARForms وردپرس اضافه شد. با این ویژگی افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس امکان ارسال اطلاعات اشتباه توسط کاربر کاهش می یابد. اگر فیلدی اشتباه پر شده باشد، کاربر می تواند به فرم بازگردد و اطلاعات را اصلاح نماید. همچنین پس از ارسال فرم نیز خلاصه ای از فرم را نیز می توانید به کاربر نمایش دهید.

16- استفاده از افزونه ARForms فارسی وردپرس برای ایمیل مارکتینگ

دانلود افزونه ARForms وردپرس - افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس

دانلود افزونه ARForms فارسی امکان تکمیل لیست ایمیل مارکتینگ شما را فراهم می کند. این افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس با سیستم های ایمیل مارکتینگ متعددی هماهنگ است. بنابراین به سادگی می توانید بازدیدکنندگان خود را عضو سیستم ایمیل مارکتینگ خود نمایید. هماهنگی با سیستم ایمیل مارکتینگ از طریق Webform یا API صورت می گیرد. ARForms همچنین با Mailchimp for WordPress یکپارچه شده و هماهنگی بی نظیری را فراهم خواهد کرد.

 • میل چیمپ
 • میلرلایت
 • AWeber
 • iContact
 • GetResponse
 • Constant Contact
 • ActiveCampaign
 • و…

17- اطلاع رسانی ایمیلی افزونه ARForms

دانلود افزونه ARForms وردپرس - افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس

با اطلاع رسانی ایمیلی افزونه ARForms سریعا از دریافت فرم های جدید با خبر شوید. این افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس پس از ثبت هر فرم ایمیلی به مدیر یا ایمیل دلخواه شما می فرستد. همچنین با کدهای کوتاهی که افزونه در اختیار شما قرار می دهد می توانید عنوان و متن ایمیل را شخصی سازی نمایید. بنابراین ایمیل اطلاع رسانی ارسالی، کاملا پویا و مناسب خواهد بود.

18- فرم های چند زبانه و راستچین توسط افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس

دانلود افزونه ARForms وردپرس - افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس

به سادگی از پیشخوان وردپرس می توانید فرم ها را به زبان های مختلف ترجمه نمایید. در افزونه ARForms ترجمه تعدادی از زبان های زنده دنیا نیز به طور پیش فرض موجود می باشند.

19- فرم های Ajax در افزونه AR Forms

فرم های این افزونه فرم ساز پیشرفته از تکنولوژی Ajax کاملا پشتیبانی می کند. لذا ارسال فرم ها به صورت تعاملی با کاربر صورت می گیرد.

20- قالب های فرم آماده جذاب

دانلود افزونه ARForms وردپرس - افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس

در افزونه فرم ساز ARForms فارسی قالب های فرم آماده متعددی برای سرعت در طراحی فرم های زیبا پیش بینی شده است. 12 قالب جذاب که برای شروع کار با افزونه فرم ساز پیشرفته کار شما را بسیار سریع پیش خواهند برد. بلافاصله هنگام ساخت یک فرم و پیش از هر کاری می توانید از قالب آماده استفاده کنید و طراحی را سریعتر پیش ببرید.

21- 40 قالب فرم آماده دانلودی رایگان

علاوه بر قالب های فرم آماده موجود در افزونه ARForms فارسی امکان دانلود موارد بیشتر نیز با تهیه اشتراک سایت سازنده وجود دارد. بیش از 40 مورد قالب فرم رایگان تاکنون برای این افزونه فرم ساز پیشرفته ساخته شده است. دانلود موارد بیشتر قالب فرم ARForms رایگان است. همچنین تعداد این قالب ها نیز احتمالا در آینده افزایش یابد. توجه داشته باشید امکان درون ریزی آنلاین قالب های اضافه فقط با تهیه اشتراک سایت سازنده  رایگان می باشد.

دانلود افزونه ARForms وردپرس - افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس

22- آمارگیری قدرتمند توسط افزونه فرم ساز پیشرفته

نمایش آمار دقیق و جذاب گزارش فرم های سایت توسط نمودارها امکان پذیر است.

دانلود افزونه ARForms وردپرس - افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس

23- افزودنی های افزونه ARForms فارسی وردپرس

برای توسعه امکانات افزونه ARForms افزودنی های رایگان و حرفه ای متعددی طراحی شده است. از مهمترین افزودنی های افزونه این افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس می توان به ریکپچا اشاره کرد.

دانلود افزونه ARForms وردپرس - افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس

لیست افزودنی های ARForms (هدیه اختصاصی وردپرس باران)

 • Active Campaign
 • Digital Product
 • Google Captcha
 • Ignature
 • Mymail
 • Paypal
 • Pdf Creator
 • Post Creator
 • SMS

n- سازگار با صفحه ساز ها، جایگذاری ویدئو، فونت های گوگل، FontAwesome و…

دانلود افزونه ARForms وردپرس - افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس

افزونه ARForms با بسیاری از افزونه ها و تکنولوژی های طراحی سازگار است. از فیلدهای جدید HTML5 پشتیبانی می کند. امکان جایگذاری ویدئو در فرم ها نیز امکان پذیر است. همچنین از استایل دلخواه نیز می توانید در فرم خود استفاده نمایید. امکان خروجی گرفتن از فرم های ثبت شده یا بخشی از آن ها امکان پذیر است. این افزونه فرم ساز پیشرفته بسیاری امکانات دیگر نیز در اختیار شما قرار خواهد داد که توضیح تمام این موارد، مقدمه نگارش کتابی برای تحریر می شود!

افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس افزونه ARForms فارسی وردپرس باران

دانلود افزونه ARForms وردپرس - افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس

 • نسخه اورجینال افزونه ARForms
 • لایسنس فعال
 • لایسنس مادام العمر و دائمی وردپرس باران
 • ترجمه به زبان فارسی
 • بروزرسانی رایگان
 • فعال بودن کلیه تنظیمات
 • امکانات کامل
 • بدون محدودیت

دانلود رایگان افزونه ARForms فارسی

با یک بار تهیه نسخه حرفه ای افزونه، کلیه بروزرسانی ها را به صورت رایگان دریافت نمایید.

 • آپدیت: دانلود افزونه ARForms 5.6.1 فارسی در تاریخ 1400.08.17 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 5.0 در تاریخ 1400.04.19 به وردپرس باران اضافه شد.
 • افزونه های جانبی هدیه وردپرس باران به 9 مورد افزایش یافت.
 • آپدیت: نسخه 4.3.1 در تاریخ 1399.09.17 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 4.2.1 در تاریخ 1399.05.27 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 4.0.3 در تاریخ 1398.11.27 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 4.0.2 در تاریخ 1398.11.21 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: مشکل استفاده از افزونه های جانبی ARForms در نسخه 3.7.1 حل شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 3.7.1 در تاریخ 1398.02.03 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 3.6.1 در تاریخ 1397.12.29 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 3.6 در تاریخ 1397.09.29 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: افزونه فرم ساز نسخه 3.5.2 در تاریخ 1397.07.13 به وردپرس باران اضافه شد.
 • اولین ارائه: افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس ARForms 3.5.1 به وردپرس باران اضافه شد.

دانلود افزونه ARForms فارسی

دانلود افزونه فرم ساز فارسی برای وردپرس به صورت کاملا فارسی هم اکنون آماده ارائه می باشد. برای خرید و دانلود افزونه ARForms فارسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
60,000 تومان

7 دیدگاه برای دانلود افزونه ARForms فارسی وردپرس – افزونه فرم ساز پیشرفته وردپرس

 1. Avatar

  لیلا چهاردوری

  با سلام و درود، میخواستم یک افزونه فرم ساز تهیه کنم نمی دونم کدوم را انتخاب کنم میشه راهنمایی کنید با تشکر.

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام خانم چهاردوری
   افزونه های فرم ساز وردپرس هر کدام مزایا و ویژگی هایی دارند که با توجه به نوع کسب و کار و موارد مورد نیاز شما می توانند بررسی و مقایسه شوند.
   در مقاله معرفی و مقایسه بهترین فرمساز ها در لینک افزونه فرم ساز می توانید یک مقایسه کلی از افزونه ها را بررسی کنید.
   همچنین برای مشاوره رایگان انتخاب محصولات می توانید با شماره های مستقیم ما مندرج در صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.
   با سپاس

 2. Avatar

  ابراهیم

  با سلام
  در قسمت افزودنی ها گوگل شیت رو هم داره یا نه؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   تعدادی از افزونه های جانبی افزونه ARForms تهیه شده اند و به زودی به عنوان هدیه به حساب کاربری خریداران اضافه می شوند که البته فعلا شامل گوگل شیت نمی شود. افزودنی گوگل شیت فقط فرم ها را به گوگل شیت ارسال می کند که با قابلیت خروجی گرفتن اطلاعات افزونه می توانید اطلاعات را بدون نیاز به افزودنی خاصی خروجی بگیرید.
   البته پیشنهاد می شود افزونه گراویتی فرم را نیز بررسی کنید که افزونه فرم ساز پیشنهادی وردپرس باران می باشد.
   با سپاس

 3. Avatar

  مجتبی

  با سلام من میخوام فرمی درست کنم جهت ثبت نام کاربران منتهی چند تا فرمول هم میخوام استفاده کنم فقط چهار عمل اصلی الان بیشتر کار رو با گراویتی فرم انجام دادم متاسفانه توی قسمت تاریخ گیر کردم حالا در مورد این افزونه سوال اینه که میخوام در صورتی که شروع کار کاربر 1398/01/01ثبت شده و پایان 1399/01/01ثبت بشه هیچ پاداشی نگیرد بعد از این تاریخ و سابقه شامل تشویق گردد این رو چند جای فرم باید انجام بدم مثلا کسی که کمتر از 25روز درماه کار کرده باید جریمه بشه آیا میتونم از این افزونه استفاده کنم؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   هر دو افزونه گراویتی فرم و افزونه ARForms امکانات محاسباتی دارند که البته ARForms امکانات محاسبات پیچیده تر و حرفه ای تری را شامل می شود. برای بررسی جزئیات پروژه مورد نظر باید با افزونه ها کار کنید و پیاده سازی فرم و پروژه شما نیازمند تفکر و تحلیل و بررسی بیشتر نیز می باشد.
   با سپاس

 4. Avatar

  ghadir.webmaster

  سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم این افزونه با قالب آسترا هم سازگاری داره؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   بله. مشکلی در نصب افزونه ARForms در کنار قالب Astra وجود ندارد و فرم ها مشابه تمام فرم های دیگر قالب به کاربران نمایش داده می شوند.
   با سپاس

 5. Avatar

  ansaryir

  با سلام و سپاس از به روز رسانی افزونه ARForms ، آیا افزونه های جانبی ارایه شده توسط شما با نسخه آپدیت شده (5.6.1) سازگار هستند؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   افزونه های جانبی هدیه هم در بازه های زمانی مختلف آپدیت می شوند و هدایا نیز معمولا آپدیت خواهند شد. لطفا برای سوالات پس از خرید از طریق حساب کاربری بخش پشتیبانی در ارتباط باشید.
   با سپاس

 6. مجید تبسمی

  مجید تبسمی

  سلام دوستان.
  با توجه به سوالات متداول شما در مشاوره های انتخاب محصولات توضیح دهیم که تمام محصولات وردپرس باران با پشتیبانی و بروزرسانی رایگان و همیشگی همراه با 30 روز ضمانت بازگشت سفارش مشروط ارائه می شوند. قالب ها و افزونه های ارائه شده در وردپرس باران (برخلاف سایت های دیگر) صرفا یک قالب یا افزونه خام نیستند و تا حداکثر امکان فعال سازی می شوند. در نتیجه علاوه بر فارسی سازی و راستچین سازی و نصب فونت های فارسی، امکانات قالب ها نظیر درون ریزی دمو ها و امکانات افزونه ها تا حداکثر امکان فعال می شوند. توضیحات کامل در صفحه هر محصول نیز درج شده است.

  ⭐⭐⭐مزیت های نسخه وردپرس باران نسبت به سایر نسخه ها⭐⭐⭐
  ✅مرجع خرید و دانلود انواع قالب و افزونه وردپرس اورجینال
  ✅ترجمه شده به زبان فارسی و راستچین +100 فونت فارسی
  ✅دانلود آنی و مستقیم و دسترسی همیشگی
  ✅30 روز ضمانت بازگشت سفارش (برای اولین بار در ایران)
  ✅یک عمر بروزرسانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅یک عمر پشتیبانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅فعال سازی امکانات و رفع محدودیت ها (اختصاصی)
  ✅ارائه کاملترین نسخه قالب و افزونه های وردپرس در جهان (اختصاصی)
  ✅همراه با بسته دموها و قالب های آماده (هدیه اختصاصی)
  ✅بسته نصبی آسان با چند کلیک
  ✅همراه با آموزش های ویدئویی ویژه کاربران

 7. Avatar

  احمد ثمریها

  سلام وقت بخیر آموزش افزونه ARForm را از کجا میتوانم پیدا کنم؟ فرم را ساخته ام ولی امکان انتشار آنرا ندارم، ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید باتشکر

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام آقای ثمریها
   افزونه های فرم ساز معمولا یک شورتکد برای درج فرم در وردپرس به شما می دهند. همچنین در بالای ویرایشگر متنی نیز بعضی افزونه ها دکمه دسترسی سریع اضافه می کنند. اگر افزونه را از وردپرس باران تهیه کرده اید از حساب کاربری بخش پشتیبانی در ارتباط باشید همکاران شما را بهتر راهنمایی می کنند. سوالات آموزشی و پس از خرید معمولا در بخش دیدگاه ها تائید نمی شوند.
   با سپاس

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست