وردپرس باران / افزونه وردپرس / افزونه های EDD ، افزونه فروشگاهی وردپرس ، افزونه ایمیل وردپرس

افزونه EDD Per Product Emails فارسی برای ارسال ایمیل سفارشی در EDD (اورجینال + آموزش)

افزونه EDD Per Product Emails فارسی

به نام خدا. با معرفی یکی دیگر از افزونه های جانبی EDD برای ارسال ایمیل سفارشی در EDD در خدمت شما هستیم. در این آموزش وردپرس به معرفی افزونه EDD Per Product Emails فارسی برای ارسال ایمیل در EDD خواهیم پرداخت. این افزونه برای سفارشی سازی ایمیل رسید خرید EDD براساس هر محصول در افزونه Easy Digital Downloads می باشد. به عبارتی به کمک افزونه EDD Per Product Emails فارسی می توانید برای هر محصول ارسال ایمیل سفارشی در EDD تعریف نمایید. امروز در مرجع وردپرس فارسی به معرفی کامل این افزونه مکمل ایزی دیجیتال دانلود خواهیم پرداخت. سپس آموزش کار با این افزونه ارسال ایمیل در EDD را توضیح خواهیم داد. در پایان نیز نسخه اورجینال و فارسی سازی شده دانلود افزونه EDD Per Product Emails فارسی را ارائه خواهیم داد. با معرفی، آموزش و دانلود این افزونه وردپرس با ما در وردپرس باران همراه باشید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
88,800 تومان

دانلود آنی و مستقیم

بلافاصله پس از پرداخت

30 روز ضمانت

بازگشت سفارش مشروط

یک عمر بروزرسانی

رایگان و همیشگی

یک عمر پشتیبانی

رایگان و همیشگی

نصب رایگان قالب ها

توسط پشتیبانی فنی

100+ فونت فارسی

تغییر فونت آسان قالب
مشخصات افزونه در یک نگاه

پیش‌نمایش افزونه

نسخه فعلی

1.1.7

آخرین بروزرسانی

1400.02.07

فارسی و راستچین

ترجمه شده به فارسی

فعال‌سازی امکانات

نسخه کامل

هدیه وردپرس باران

-

معرفی کامل افزونه

ارسال ایمیل در EDD (رسید خرید محصول)

افزونه Easy Digital Downloads یک افزونه فروشگاه ساز برای وردپرس می باشد. در صورتی که از افزونه ایزی دیجیتال دانلود در وردپرس خود استفاده نمی کنید این مقاله برای شما نمی باشد. افزونه EDD برای ایجاد فروشگاه فایل در وردپرس به کار می رود. پس از خرید هر محصول در فروشگاه مبتنی بر EDD یک رسید خرید برای خریدار ایمیل می شود. در حالت پیش فرض، فرمت و متن تمام رسید های ایمیل ارسالی مشابه می باشد. تنها تفاوت ایمیل رسید خرید مشتریان در مشخصات مشتری و محصولات می باشد. در این مقاله قصد داریم افزونه EDD Per Product Emails فارسی را جهت ارسال ایمیل در EDD به صورت سفارشی برای هر محصول معرفی نماییم. با دانلود این افزونه می توانید ارسال ایمیل رسید خرید برای مشتری را متناسب با هر محصول اختصاصی و سفارشی سازی نمایید.

افزونه EDD Per Product Emails فارسی

ارسال ایمیل رسید خرید سفارشی برای محصولات EDD

افزونه EDD Per Product Emails فارسی امکان ارسال ایمیل های سفارشی برای هر محصول را به مدیر فروشگاه می دهد. به کمک این افزونه می توانید برای ارسال ایمیل در EDD به صورت کاملا سفارشی سازی شده استفاده نمایید. در صورتی که محصولات متفاوتی در سایت داشته باشید که نیاز باشد در رسید خرید اطلاعات اضافی نیز به کاربر ارائه شود، این افزونه جانبی EDD بسیار برای شما مفید است. برای مثال ممکن است شما محصولاتی به فروش می رسانید که نیاز به ارائه توضیحاتی برای راه اندازی یا نحوه استفاده از محصول باشد. در این صورت با شخصی سازی ایمیل رسید خرید برای هر محصول می توانید توضیحات ضروری هر محصول را پس از خرید به طور خودکار برای مشتری ایمیل نمایید. (سایت رسمی توسعه دهنده)

افزونه EDD Per Product Emails فارسی چه کار می کند؟

به کمک افزونه EDD Per Product Emails فارسی و سفارشی سازی ایمیل خرید EDD می توانید رسید خرید هر محصول را منحصربفرد نمایید. بنابراین اگر خریدار محصول شماره یک را خرید کند، رسید خرید شماره 1 برای او ارسال می شود. همچنین اگر محصول شماره دو را خریداری نماید، رسید خرید شماره 2 که متفاوت از رسید شماره 1 است برای او ارسال می شود.

 • ارسال ایمیل سفارشی در EDD براساس هر محصول
 • ارسال ایمیل در EDD در قالب های هماهنگ با پیکربندی ایزی دیجیتال دانلود
 • امکان ارسال ایمیل تست جهت بررسی که ارسال ایمیل سفارشی در EDD را براساس ایمیل تعریف شده به عنوان اطلاعیه های مدیر انجام می دهد.
 • ایمیل های سفارشی EDD را می توانید فعال، غیرفعال یا حذف نمایید. (از این موارد برای بررسی های عملکرد مختلف می توانید استفاده کنید.)
 • امکان استفاده از برچسب اختصاصی نام محصول در ایمیل سفارشی

آموزش افزونه EDD Per Product Emails فارسی برای ارسال ایمیل سفارشی در EDD

هر بار که یک مشتری از فروشگاه ایزی دیجیتال دانلود شما خریدی انجام  می دهد، این افزونه یک رسید خرید به آدرس ایمیل خریدار ارسال می کند.

افزونه EDD Per Product Emails فارسی به شما اجازه می دهد تا علاوه بر رسید خرید اصلی، یک ایمیل منحصربفرد و جداگانه برای هر محصول به صورت سفارشی ارسال نمایید. همچنین می توانید ارسال ایمیل رسید خرید پیش فرض برای محصولاتی که ارسال ایمیل سفارشی در EDD برای آن ها تعریف شده است را نیز غیرفعال نمایید.

آموزش ساخت ایمیل سفارشی محصول در سایت رسمی توسعه دهنده به طور خلاصه ارائه شده است. ما در وردپرس باران نیز، در این بخش به آموزش کار با این افزونه و نحوه پیکربندی و تنظیم ایمیل سفارشی در EDD خواهیم پرداخت. با ما در مرجع آموزش وردپرس همراه باشید.

دانلود افزونه EDD Per Product Emails فارسی و نصب و فعال سازی آن

دانلود افزونه ارسال ایمیل در EDD

افزونه ارسال ایمیل سفارشی در EDD یک افزونه حرفه ای برای افزایش امکانات Easy Digital Downloads می باشد. تیم وردپرس باران نسخه اورجینال این افزونه را تهیه و فارسی سازی نموده و در همین صفحه جهت دریافت ارائه نموده است. پیش از هر چیز جهت کار با افزونه می توانید از بخش دانلود همین صفحه اقدام به تهیه نسخه اورجینال و فارسی آن نمایید.

نصب افزونه ارسال ایمیل در EDD

پس از دانلود افزونه EDD Per Product Emails فارسی نوبت به نصب آن می رسد. نصب این افزودنی جانبی EDD مانند هر افزونه دیگر بوده و فرق خاصی با دیگر افزونه ها ندارد. بنابراین می توانید این افزونه را از طریق هاست یا از پیشخوان وردپرس خود و بخش افزونه ها نصب نمایید. در مقاله ای جداگانه به معرفی و آموزش تصویری هر 2 روش نصب افزونه در وردپرس پرداخته ایم. در صورت نیاز به آموزش نصب افزونه در وردپرس می توانید به دوره آموزش رایگان وردپرس و جلسه مربوطه مراجعه نمایید.

شروع کار با افزونه EDD Per Product Emails فارسی

هنگامی که افزونه EDD Per Product Emails فارسی را نصب و فعال نمودید، یک گزینه با عنوان ایمیل سفارشی محصول به زیر منوی دانلودها در پیشخوان وردپرس شما اضافه می شود. برای شروع روی این گزینه کلیک نمایید تا وارد صفحه مدیریت ایمیل های محصولات شوید.

پیشخوان وردپرس ← دانلود ها ← ایمیل سفارشی محصول

آموزش افزونه EDD Per Product Emails فارسی

آموزش اضافه کردن ارسال ایمیل سفارشی در EDD Per Product Emails فارسی

پس از کلیک بر روی گزینه ایمیل سفارشی محصول در زیر منوی دانلود ها وارد مدیریت ایمیل های محصولات می شوید. در این بخش می توانید لیستی از ایمیل های اختصاصی ساخته شده برای محصولات را مشاهده نمایید. طبیعتا در صورتی که اولین بار وارد این صفحه شوید موردی در لیست مشاهده نخواهید کرد.

برای اضافه کردن یک مورد جهت ارسال ایمیل در EDD Per Product Emails فارسی از دکمه افزودن در بالای این صفحه استفاده نمایید. پس از کلیک بر روی افزودن یک صفحه ویرایشگر دقیقا مشابه صفحه ویرایش ایمیل های ارسالی EDD نمایش داده می شود. از این ویرایشگر و تنظیمات آن می توانید ایمیل سفارشی براساس محصول مورد نظر را تنظیم نمایید.

ارسال ایمیل سفارشی در EDD با افزونه EDD Per Product Emails فارسی

 • دانلود را انتخاب کنید: در این بخش محصول مورد نظر را که قصد دارید برای آن یک رسید خرید سفارشی بسازید انتخاب کنید.
 • موضوع ایمیل خرید: عنوان مورد نظر را برای ارسال ایمیل سفارشی در این بخش وارد نمایید.
 • ایمیل: محتوای ایمیل ارسالی را در بخش ایمیل بنویسید. در این بخش ویرایشگر اصلی وردپرس را برای تنظیم قالب ایمیل در EDD در اختیار خواهید داشت. برای تنظیم ایمیل می توانید از متن ساده استفاده نمایید. همچنین از بخش متن (ویرایشگر کد) می توانید از فرمت های HTML استفاده کنید.

شورتکد های قابل استفاده در متن ایمیل سفارشی EDD Per Product Emails

در متن ایمیل سفارشی خود می توانید از انواع برچسب های EDD نیز استفاده نمایید. برچسب ها در ایمیل ارسالی به طور هوشمند تبدیل به متن های مناسبی می شوند. در ادامه لیست برچسب های قابل استفاده در متن ارسالی ایمیل سفارشی EDD را برای شما آماده کرده ایم.

 • {download_list} – یک لیست از لینک دانلودها برای هر خرید
 • {file_urls} – یک لیست از لینک دانلود برای هر محصول خریداری شده
 • {name} – نام کوچک خریدار
 • {fullname} – نام کامل خریدار
 • {username} – نام کاربری خریدار در این فروشگاه، اگر آن‌ها نام‌نویسی کرده باشند
 • {user_email} – آدرس‌ایمیل خریدار
 • {billing_address} – آدرس خریدار
 • {date} – تاریخ خرید
 • {subtotal} – قیمت (بدون حساب مالیات)
 • {tax} – قیمت با حساب مالیات
 • {price} – کل هزینه خرید
 • {payment_id} – شماره یکتا برای این خرید
 • {receipt_id} – شماره یکتا برای رسید خرید
 • {payment_method} – روش پرداخت انتخاب شده برای این خرید
 • {sitename} – نام سایت شما
 • {receipt_link} – لینک سفارش که مشتری می‌تواند از طریق آن سفارش را در مرورگر خود ببیند.
 • {discount_codes} – یک لیست از کدهای تخفیف اعمال شده به این خرید را ایجاد می‌کند
 • {ip_address} – آدرس آی‌پی خریدار
 • {download_name} – نام دانلود

ویرایش ایمیل های سفارشی افزونه EDD Per Product Emails فارسی

با نگه داشتن ماوس بر روی هر یک از ایمیل های موجود در لیست، گزینه های ویرایشی آن ظاهر می شود. گزینه های موجود و عملکرد هر یک در این بخش شرح داده شده اند.

ارسال ایمیل در EDD رسید خرید سفارشی محصول

 • ویرایش: برای ویرایش کردن یک ایمیل رسید محصول که پیشتر ایجاد کرده اید می توانید با کلیک بر روی نام آن یا گزینه ویرایش وارد بخش ویرایش آن شوید و تنظیماتی که موقع ایجاد ایمیل سفارشی انجام داده بودید را تغیرر دهید.
 • غیر فعال کردن: در صورتی که بخواهید از ارسال یک ایمیل رسید خرید سفارشی به طور موقت صرف نظر کنید ولی اطلاعات آن برای استفاده های بعدی حفظ شود، می توانید با کلیک بر روی غیر فعال کردن آن این کار را انجام دهید.
 • ارسال ایمیل آزمایشی: برای بررسی فرمت ایمیل و صحت عملکرد کار افزونه EDD Per Product Emails فارسی می توانید از ارسال ایمیل آزمایشی استفاده نمایید.
 • حذف: مشخصا برای حذف یک ایمیل سفارشی می توانید از این گزینه استفاده کنید.

تنظیمات افزونه EDD Per Product Emails فارسی

افزونه EDD Per Product Emails فارسی تنظیمات خاصی ندارد و تقریبا تمام موارد مربوط به ارسال ایمیل سفارشی محصول در EDD در بخش قبل بررسی شد. تنظیماتی که توسعه دهنده برای این افزونه در نظر گرفته است در بخش پیکربندی پیش فرض EDD اضافه می شوند. برای ورود به تنظیمات این افزونه طبق مسیر زیر پیش بروید.

دانلود ها ← پیکربندی ← افزودنی ها

تنظیمات افزونه EDD Per Product Emails فارسی برای ارسال ایمیل در EDD

تنها گزینه موجود در این بخش رسید خرید استاندارد را غیرفعال کنید می باشد. انتخاب این گزینه از ارسال رسید خرید استاندارد به مشتری جلوگیری می کند، اگر مشتری از دانلود ها خرید کند و رسید خرید سفارشی برای محصول تعریف نشده باشد، رسید خرید استاندراد را دریافت خواهد کرد.

دانلود افزونه EDD Per Product Emails فارسی

با یک بار تهیه افزونه ارسال ایمیل سفارشی در EDD، دانلود EDD Per Product Emails فارسی رایگان برای نسخه های بعدی ارائه می شود. بنابراین با یک بار خرید برای همیشه می توانید اقدام به دانلود رایگان افزونه وردپرس نمایید.

 • آپدیت: دانلود افزونه EDD Per Product Emails 1.1.7 فارسی در تاریخ 1400.02.07 به وردپرس باران اضافه شد.
 • اولین ارائه: افزونه ارسال ایمیل سفارشی در EDD به وردپرس باران اضافه شد.

دانلود افزونه EDD Per Product Emails وردپرس به صورت کاملا فارسی هم اکنون آماده ارائه می باشد. برای خرید و دانلود افزونه می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
88,800 تومان

1 دیدگاه برای افزونه EDD Per Product Emails فارسی برای ارسال ایمیل سفارشی در EDD (اورجینال + آموزش)

 1. مجید تبسمی

  مجید تبسمی

  سلام دوستان.
  با توجه به سوالات متداول شما در مشاوره های انتخاب محصولات توضیح دهیم که تمام محصولات وردپرس باران با پشتیبانی و بروزرسانی رایگان و همیشگی همراه با 30 روز ضمانت بازگشت سفارش مشروط ارائه می شوند. قالب ها و افزونه های ارائه شده در وردپرس باران (برخلاف سایت های دیگر) صرفا یک قالب یا افزونه خام نیستند و تا حداکثر امکان فعال سازی می شوند. در نتیجه علاوه بر فارسی سازی و راستچین سازی و نصب فونت های فارسی، امکانات قالب ها نظیر درون ریزی دمو ها و امکانات افزونه ها تا حداکثر امکان فعال می شوند. توضیحات کامل در صفحه هر محصول نیز درج شده است.

  ⭐⭐⭐مزیت های نسخه وردپرس باران نسبت به سایر نسخه ها⭐⭐⭐
  ✅مرجع خرید و دانلود انواع قالب و افزونه وردپرس اورجینال
  ✅ترجمه شده به زبان فارسی و راستچین +100 فونت فارسی
  ✅دانلود آنی و مستقیم و دسترسی همیشگی
  ✅30 روز ضمانت بازگشت سفارش (برای اولین بار در ایران)
  ✅یک عمر بروزرسانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅یک عمر پشتیبانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅فعال سازی امکانات و رفع محدودیت ها (اختصاصی)
  ✅ارائه کاملترین نسخه قالب و افزونه های وردپرس در جهان (اختصاصی)
  ✅همراه با بسته دموها و قالب های آماده (هدیه اختصاصی)
  ✅بسته نصبی آسان با چند کلیک
  ✅همراه با آموزش های ویدئویی ویژه کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست