وردپرس باران / افزونه وردپرس / افزونه های EDD ، افزونه فروشگاهی وردپرس

افزونه EDD Purchase Limit فارسی (محدودیت در تعداد فروش یک محصول | محدود کردن زمان خرید)

افزونه EDD Purchase Limit فارسی افزونه محدودیت در تعداد فروش یک محصول

به نام خدا. در این مقاله از مرجع وردپرس فارسی به معرفی افزونه EDD Purchase Limit فارسی برای ایجاد محدودیت در تعداد محصول EDD می پردازیم. افزونه محدودیت در تعداد فروش یک محصول EDD معرفی شده، یکی از افزونه های EDD بوده که از آن به عنوان افزونه محدود کردن تعداد فروش EDD یاد می شود. در این آموزش رایگان وردپرس به معرفی کامل این افزونه جانبی EDD خواهیم پرداخت. همچنین آموزش کامل کار با این افزونه وردپرس را ارائه خواهیم داد. در پایان نیز نسخه اورجینال و فارسی سازی شده افزونه محدودیت در تعداد فروش یک محصول EDD را ارائه می دهیم. در ادامه با این آموزش وردپرس و دانلود افزونه EDD Purchase Limit فارسی با ما در وردپرس باران همراه باشید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
88,800 تومان

دانلود آنی و مستقیم

بلافاصله پس از پرداخت

30 روز ضمانت

بازگشت سفارش مشروط

یک عمر بروزرسانی

رایگان و همیشگی

یک عمر پشتیبانی

رایگان و همیشگی

نصب رایگان قالب ها

توسط پشتیبانی فنی

100+ فونت فارسی

تغییر فونت آسان قالب
مشخصات افزونه در یک نگاه

پیش‌نمایش افزونه

نسخه فعلی

1.2.23

آخرین بروزرسانی

1401.04.22

فارسی و راستچین

ترجمه شده به فارسی

فعال‌سازی امکانات

نسخه کامل

هدیه وردپرس باران

-

معرفی کامل افزونه

افزونه EDD Purchase Limit فارسی

افزونه EDD Purchase Limit فارسی

افزونه EDD Purchase Limit فارسی یک افزودنی Easy Digital Downloads برای ایجاد محدودیت در تعداد محصول می باشد. این افزونه در سایت رسمی ایزی دیجیتال دانلود به قیمت 29 دلار برای یک سایت به فروش می رسد. در این بخش به معرفی کامل افزونه و امکانات آن خواهیم پرداخت. در ادامه همین مقاله نیز آموزش کاملی جهت نصب و راه اندازی اولیه، تنظیمات و نحوه کار با افزونه ارائه خواهیم داد. با معرفی این افزونه وردپرس با ما در وردپرس باران همراه باشید.

افزونه محدودیت در تعداد فروش یک محصول

این افزونه که به افزونه محدود کردن تعداد فروش EDD نیز معروف است به سادگی امکان محدودیت در تعداد فروش یک محصول را برای EDD فراهم می کند. می خواهید یک محصول را مثلا فقط به 5 نفر بفروشید؟ با افزونه Purchase Limit فارسی برای EDD این کار به سادگی امکان پذیر است. کافی است افزونه را نصب و فعال کنید. سپس برای محصول مورد نظر محدودیت تعداد فروش را تعریف کنید. به همین سادگی!

محدودیت زمان خرید محصول با افزونه EDD Purchase Limit فارسی (مهلت خرید)

افزونه محدودیت فروش EDD علاوه بر ایجاد محدودیت در تعداد محصول امکان ایجاد محدودیت خرید محصول در زمان مشخص را نیز دارد. به کمک این افزونه می توانید محصول مورد نظر را فقط در بازه زمانی مورد نظر به فروش برسانید. همچنین می توانید تاریخ فروش محصول را تا زمان مشخصی فعال کنید. در حالت کلی می توانید فروش محصول را با تعیین زمان شروع و/یا پایان مهلت خرید محدود کنید.

محدودیت زمان خرید محصول با افزونه EDD Purchase Limit فارسی (مهلت خرید)

ویژگی های افزونه EDD Purchase Limit فارسی

 • نصب و راه اندازی سریع
 • استفاده آسان و بدون پیچیدگی
 • ایجاد محدودیت در تعداد محصول جهت فروش در EDD
 • افزونه محدود کردن تعداد فروش محصولات با قیمت های متغیر
 • محدودیت زمان خرید محصول با افزونه EDD Purchase Limit فارسی یا به عبارتی ایجاد مهلت خرید
 • شروع فروش از تاریخ مشخص
 • اتمام فروش در تاریخ مشخص
 • محدودیت مهلت خرید محصول بین تاریخ شروع و پایان فروش
 • سفارشی سازی پیام های نمایشی محدودیت در تعداد فروش یک محصول یا مهلت خرید
 • سفارشی سازی متن دکمه خرید محصول برای تعداد باقی مانده محصول بزودی در نسخه بعدی
 • سفارشی سازی متن دکمه خرید برای محصولاتی که فرصت یا تعداد خرید آن ها منقضی شده است
 • سفارشی سازی پیام های اتمام تعداد محصول یا زمان خرید برای کاربرانی که محصول را به سبد خرید اضافه کرده اند
 • پنل تنظیمات ساده و کاربر پسند برای مدیریت آسان محدودیت فروش
 • کاملا فارسی سازی شده توسط وردپرس باران
 • و…

آموزش افزونه EDD Purchase Limit فارسی

در صفحه مستندات توسعه دهنده توضیحات ساده ای از نصب و راه اندازی و آموزش کار با افزونه EDD Purchase Limit ارائه شده است. ما نیز در ادامه همین مقاله از وردپرس باران نیز سعی می کنیم با یک آموزش کامل به زبان فارسی، تنظیمات افزونه و نحوه کار با آن را ارائه دهیم. در ادامه با آموزش وردپرس باران همراه باشید.

دانلود افزونه EDD Purchase Limit فارسی و نصب اولیه

پیش از هر چیز باید افزونه را دانلود و نصب نمایید. نسخه اورجینال و فارسی سازی شده افزونه محدود کردن تعداد فروش در EDD در همین صفحه ارائه شده است. پس از دانلود کافی است آن را از طریق پیشخوان وردپرس یا هاست خود نصب نمایید. سپس افزونه را فعال نمایید تا امکانات آن به افزونه ایزی دیجیتال دانلود اضافه شود. در ادامه نیز طبق آموزش هایی که ارائه می شود می توانید تنظیمات افزونه را سفارشی سازی کنید.

پیکربندی افزونه محدودیت در تعداد فروش یک محصول (تنظیمات)

پس از نصب و فعالسازی افزونه EDD Purchase Limit فارسی یک تب جدید به پیکربندی افزونه Easy Digital Downloads اضافه می شود. برای دسترسی به تنظیمات افزونه ایجاد محدودیت در تعداد محصول EDD کافی است از پیشخوان وردپرس خود به مسیر زیر مراجعه کنید.

دانلود ها ← پیکربندی ← افزودنی ها ← محدودیت خرید

آموزش افزونه EDD Purchase Limit فارسی پیکربندی تنظیمات

ایجاد محدودیت در تعداد محصول

برچسب دکمه فروخته شده است:

متن مورد نظر خود را برای دکمه در موارد فروخته شده وارد کنید. در صورتی که حد نصاب تعداد مورد نظر برای فروش تکمیل شود، فروش محصول متوقف شده و پیامی که در این بخش وارد می کنید نمایش داده می شود.

افزونه محدودیت در تعداد فروش یک محصول EDD ایزی دیجیتال دانلود

محدوده:

در این بخش از تنظیمات می توانید تعیین کنید که تنظیمات افزونه محدودیت در تعداد فروش یک محصول برای یک کاربر باشد یا برای تمام کاربران در نظر گرفته شود.

نمایش خریدهای باقی مانده:

با فعال کردن این گزینه می توانید تعداد موجودی محصول را در صفحه خرید نمایش دهید. با هر خرید جدید نیز تعداد موجودی کاهش می یابد و نهایتا فروش محصول متوقف خواهد شد.

برچسب خریدهای باقی مانده:

در صورتی که نمایش خریدهای باقی مانده فعال باشد می توانید یک برچسب برای نمایش تعداد باقی مانده نیز در نظر بگیرید. برای این منظور کافی است متن مورد نظر را در این بخش وارد کنید. برای مثال: عدد موجود در انبار وردپرس باران!

محدودیت زمانی خرید محصولات در EDD

فعال کردن محدودیت زمانی:

همانطور که اشاره شد، علاوه بر محدودیت در تعداد فروش یک محصول، امکان محدودیت زمانی یا مهلت خرید نیز توسط افزونه EDD Purchase Limit فارسی وجود دارد. با فعال کردن این گزینه می توانید زمان شروع و پایان را برای فرصت خرید محصولات فعال کنید.

تاریخ شروع کلی و تاریخ پایان کلی:

در این بخش ها زمان شروع و پایان فروش را تعیین کنید. تنظیماتی که در این بخش انجام می شود برای حالت کلی بوده و برای هر محصول به طور جداگانه نیز قابل ویرایش می باشد.

برچسب تاریخ نرسیده:

در صورتی که یک محصول را برای فروش در آینده قرار می دهید و تاریخ فروش آن هنوز نرسیده است، می توانید متن مورد نظر را در صفحه محصول نمایش دهید.

افزونه محدودیت در تعداد فروش یک محصول EDD

برچسب تاریخ گذشته:

هنگامی که مهلت خرید یک محصول پایان یابد می توانید با یک متن دلخواه آن را به کاربر اطلاع رسانی کنید. کافی است متن مورد نظر را در این بخش بنویسید تا در صفحه فروش محصول نمایش داده شود.

محدودیت زمان خرید محصول با افزونه EDD Purchase Limit فارسی (مهلت خرید)

افزودن محصول با تنظیمات افزونه EDD Purchase Limit فارسی

برای ایجاد محدودیت در تعداد محصول EDD کافی است طبق روال معمولی یک محصول جدید اضافه کنیم یا ویرایش یکی از محصولات قبلی را باز کنیم. در شرایطی که افزونه محدود کردن تعداد فروش EDD فعال باشد، تنظیمات محدویت خرید برای محصولات در دسترس خواهند بود. افزونه EDD Purchase Limit فارسی از هر دو نوع محصولات با قیمت ثابت و متغیر پشتیبانی می کند.

افزونه محدودیت در تعداد فروش یک محصول با قیمت ثابت

تنظیمات افزونه برای ایجاد محدودیت در تعداد محصول EDD بسیار ساده است. در بخش قیمت گذاری پس از گزینه تعیین قیمت برای محصول بخشی با عنوان محدودیت خرید توسط افزونه EDD Purchase Limit فارسی اضافه شده است. در این بخش می توانید تعداد موجودی محصول را جهت فروش تعیین نمایید. در صورتی که می خواهید هیچ محدودیتی در تعداد خرید وجود نداشته باشد می توانید این بخش را خالی بگذارید یا با عدد 0 پر کنید. همچنین برای توقف فروش و نمایش پیام تمام شدهن محصول نیز می توانید از عدد 1 استفاده کنید.

پس از تنظیمات محدودیت خرید در بخش قیمت گذاری، گزینه محدود کردن خرید به بازه زمانی وجود دارد. از این بخش می توانید برای زمان فروش محصول محدودیت در نظر بگیرید. مثلا شروع فروش محصول را به آینده موکول کنید یا مهلت خرید را تا زمان خاصی در نظر بگیرید.

ایجاد محدودیت در تعداد محصول با قیمت متغیر

افزودن محصول با تنظیمات افزونه EDD Purchase Limit فارسی

افزونه EDD Purchase Limit فارسی به خوبی از محصولات با قیمت متغیر نیز پشتیبانی می کند. کافی است در بخش قیمت گذاری محصول گزینه فعال‌کردن قیمت‌گذاری متغیر را فعال کنید. سپس می توانید برای محصول خود گزینه های مختلف با قیمت متفاوت تعیین کنید. برای تعیین تعداد موجودی محصول نیز می توانید گزینه نمایش تنظیمات پیشرفته را بزنید تا گزینه مربوط به تنظیمات محدودیت خرید فعال شود. در این بخش همانند محصولات با قیمت ثابت می توانید با ایجاد محدودیت در تعداد محصول، تعداد فروش هر مورد از گزینه ها را کنترل کنید. پس از تعیین قیمت و محدودیت تعداد، امکان ایجاد محدودیت زمانی نیز همانند حالت قبل فراهم شده است.

محدود کردن تعداد فروش یا زمان خرید محصول در تنظیمات کلی همیشه اعمال می شود!

توجه داشته باشید در صورتی که محدودیت زمانی کلی در تنظیمات افزونه در نظر گرفته باشید، محدودیت روی تمام محصولات اعمال می شود. در نتیجه اگر مثلا مهلت خرید کلی تعریف شده در تنظیمات برای 4 روز تعریف شده باشد، هر محدوده ای که در قیمت گذاری محصول در نظر بگیرید به این بازه 4 روزه محدود می شود. مثلا می توانید مهلت خرید محصول را 3 روز در نظر بگیرید اما نمی توانید محدودیت را از 4 روز بیشتر کنید.

دانلود افزونه EDD Purchase Limit فارسی

 • آپدیت: دانلود افزونه EDD Purchase Limit 1.2.23 فارسی در تاریخ 1401.04.22 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 1.2.21 در تاریخ 1400.05.20 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 1.2.20 در تاریخ 1400.02.29 به وردپرس باران اضافه شد.
 • اولین ارائه: دانلود نسخه 1.2.19 به وردپرس باران اضافه شد.

دانلود افزونه محدود کردن تعداد فروش به صورت کاملا فارسی هم اکنون آماده ارائه می باشد. برای خرید و دانلود افزونه می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
88,800 تومان

5 دیدگاه برای افزونه EDD Purchase Limit فارسی (محدودیت در تعداد فروش یک محصول | محدود کردن زمان خرید)

 1. Avatar

  احسان

  درود بر شما
  من یه افزونه میخوام که بتونم شرایط زیر رو اعمال کنم
  برای یک گروه یا تمام محصولات هر کاربر در طی یک بازه زمانی که خودم تعیین کنم ( به فرض یک سال) تعداد محدودی ( مثلا دوعدد ) فقط بتونه خرید کنه
  این افزونه این قابلیت نداره؟

  • مجید تبسمی

   مجید تبسمی

   سلام دوست من
   افزونه EDD Purchase Limit تنها افزونه ایزی دیجیتال دانلود است که امکان محدود کردن تعداد و زمان فروش محصول را به روش های زیر دارد.
   محدودیت در تعداد فروش یک محصول (تعیین تعداد موجودی انبار)
   محدودیت زمان خرید به یک بازه زمانی (مثلا 10 فرودین تا 25 فروردین)
   محدودیت زمانی برای معرفی محصول پیش از رونمایی
   تعیین مهلت خرید محصول مثلا تا 20 اردیبهشت
   یا محدود کردن امکان خرید با ترکیب روش های بالا
   امکان محدود کردن برای یک کاربر وجود ندارد
   با تشکر

 2. Avatar

  علی

  سلام وقت بخیر
  آیا این افزونه می تواند محدودیت روزانه ایجاد کند مثلا : روزی 10 عدد از یک محصول فقط برای هر کاربر قابل دانلود باشد؟
  بیشتر توضیح بدم : یعنی هر کاربر جداگانه روزی 10 عدد محصول بتواند دانلود کند و بعد از 10 عدد تا فردای آنروز دیگر نتواند دانلود کند؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام آقای حبیبی
   پلاگین معرفی شده در این صفحi برای محدودیت در فروش محصولات EDD است که براساس تعداد خرید، محدودیت زمان خرید یا… خرید محصول محدود می شود. این افزونه برای ایجاد محدودیت در تعداد دانلود وردپرس نیست.
   با سپاس

 3. Avatar

  f.zahedi04

  سلام
  ببخشید شما افزونه ای دارید که بشه تعداد دانلود روزانه رو باهاش محدود کرد؟ یعنی خریدار یک اشترک مثلا دانلود روزی ده عدد رو بخره و فقط بتونه روزی ده عدد دانلود کنه
  دارید یا میشناسید همچین افزونه ای رو؟ که با ووکامرس هم سازگار باشه

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   چنین افزونه ای در وردپرس باران معرفی نشده است.
   با سپاس

 4. Avatar

  امین

  آیا این افزونه این امکان دارد که مشتری در سبد خرید edd تعداد محصولات همواره روی عدد یک باشد و قابل تغییر نباشد؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   در تنظیمات پیکربندی پیش فرض افزونه EDD می توانید گزینه تعداد خرید را غیرفعال کنید.
   با سپاس

 5. مجید تبسمی

  مجید تبسمی

  سلام دوستان.
  با توجه به سوالات متداول شما در مشاوره های انتخاب محصولات توضیح دهیم که تمام محصولات وردپرس باران با پشتیبانی و بروزرسانی رایگان و همیشگی همراه با 30 روز ضمانت بازگشت سفارش مشروط ارائه می شوند. قالب ها و افزونه های ارائه شده در وردپرس باران (برخلاف سایت های دیگر) صرفا یک قالب یا افزونه خام نیستند و تا حداکثر امکان فعال سازی می شوند. در نتیجه علاوه بر فارسی سازی و راستچین سازی و نصب فونت های فارسی، امکانات قالب ها نظیر درون ریزی دمو ها و امکانات افزونه ها تا حداکثر امکان فعال می شوند. توضیحات کامل در صفحه هر محصول نیز درج شده است.

  ⭐⭐⭐مزیت های نسخه وردپرس باران نسبت به سایر نسخه ها⭐⭐⭐
  ✅مرجع خرید و دانلود انواع قالب و افزونه وردپرس اورجینال
  ✅ترجمه شده به زبان فارسی و راستچین +100 فونت فارسی
  ✅دانلود آنی و مستقیم و دسترسی همیشگی
  ✅30 روز ضمانت بازگشت سفارش (برای اولین بار در ایران)
  ✅یک عمر بروزرسانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅یک عمر پشتیبانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅فعال سازی امکانات و رفع محدودیت ها (اختصاصی)
  ✅ارائه کاملترین نسخه قالب و افزونه های وردپرس در جهان (اختصاصی)
  ✅همراه با بسته دموها و قالب های آماده (هدیه اختصاصی)
  ✅بسته نصبی آسان با چند کلیک
  ✅همراه با آموزش های ویدئویی ویژه کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست