وردپرس باران / افزونه وردپرس / افزونه های EDD ، افزونه فروشگاهی وردپرس ، افزونه افزایش فروش وردپرس

فروش ویژه محصولات EDD با افزونه EDD Sale Price فارسی (دانلود افزونه حراج EDD + آموزش)

فروش ویژه محصولات EDD با افزونه EDD Sale Price فارسی - حراج ویژه محصولات EDD

به نام خدا. با معرفی یکی دیگر از افزونه های EDD با عنوان افزونه EDD Sale Price فارسی در خدمت شما هستیم. در این آموزش وردپرس افزونه فروش ویژه محصولات EDD در وردپرس را بررسی خواهیم کرد. افزونه حراج ویژه محصولات EDD برای اضافه کردن ویژگی فروش ویژه به افزونه Easy Digital Downloads به کار می رود. در حالت پیش فرض، افزونه ایزی دیجیتال دانلود امکان گذاشتن قیمت ویژه محصول یا فروش ویژه محصولات EDD را ندارد. به کمک افزونه EDD Sale Price فارسی به سادگی می توانید برای محصولات EDD فروش ویژه یا حراج تعریف کنید. در این مقاله به معرفی کامل این افزونه رایگان EDD خواهیم پرداخت. در پایان نیز نسخه فارسی وردپرس باران این افزونه وردپرس را ارائه خواهیم کرد. برای آموزش و دانلود افزونه EDD Sale Price فارسی تا پایان این آموزش وردپرس با ما همراه باشید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
103,600 تومان

دانلود آنی و مستقیم

بلافاصله پس از پرداخت

30 روز ضمانت

بازگشت سفارش مشروط

یک عمر بروزرسانی

رایگان و همیشگی

یک عمر پشتیبانی

رایگان و همیشگی

نصب رایگان قالب ها

توسط پشتیبانی فنی

100+ فونت فارسی

تغییر فونت آسان قالب
مشخصات افزونه در یک نگاه

پیش‌نمایش افزونه

نسخه فعلی

1.0.5.1

آخرین بروزرسانی

1401.01.09

فارسی و راستچین

ترجمه شده به فارسی

فعال‌سازی امکانات

نسخه کامل

هدیه وردپرس باران

-

معرفی کامل افزونه

افزونه EDD Sale Price فارسی (افزونه فروش ویژه محصولات EDD)

افزونه EDD Sale Price فارسی چه فایده ای دارد؟

مطالعات متعددی نشان می دهد که کاربران، رقبت بیشتری به خرید یک محصول دارای تخفیف نشان می دهند. این موضوع زمانی قوت بیشتری می گیرد که کاربر از قبل نیز نیاز به محصول شما داشته باشد. در این حالت با مشاهده فروش ویژه محصول یا قیمت ویژه حراجی به احتمال زیاد محصول شما را خریداری خواهد کرد. (به نقل از توسعه دهنده)

محصولات خود را با افزونه EDD Sale Price فارسی در کانون توجه قرار دهید. تخفیف باعث می شود مشتری علاقه مند، خیلی سریع محصولات شما را خریداری کند.

چرا به افزونه فروش ویژه محصولات EDD یا افزونه EDD Sale Price فارسی نیاز دارید؟

کاهش قیمت محصولات فروشگاه در جذب کاربر و تبدیل به مشتری اهمیت ویژه ای دارد. در افزونه EDD امکان تعریف تنها یک قیمت برای هر محصول دانلودی پیش بینی شده است. بنابراین شما می توانید با کاهش قیمت در هر محصول، آن را با قیمت پایین تری جهت جذب مشتری ارائه دهید. اما بسیاری از کاربران از اینکه شما محصول را با قیمت پایین یا فروش ویژه ارائه می دهید با خبر نیستند. بنابراین ترقیب مشتری به خرید با کاهش قیمت جواب نخواهد داد. بنابراین نیازمند روشی برای اعلام قیمت تخفیف خورده به مشتری هستید. افزونه EDD Sale Price یا فروش ویژه EDD این امکان را به شما می دهد که برای محصولات خود، قیمت ویژه یا حراج تعریف کنید.مسئله ای که در افزونه EDD به طور پیش فرض امکان نداشت.

افزونه EDD Sale Price فارسی برای فروش ویژه محصولات EDD چه کار می کند؟

افزونه EDD Sale Price فارسی

یکی از امکانات جالب افزونه فروشگاهی ووکامرس امکان اختصاص قیمت ویژه به محصولات است. این امکان در افزونه فروشگاهی ایزی دیجیتال دانلود وجود ندارد. بنابراین نیازمند افزونه جانبی قیمت ویژه EDD هستید. افزونه حراج یا قیمت ویژه EDD امکان تعریف قیمت حراجی یا فروش ویژه برای محصولات را فراهم می کند. بنابراین کاربران با مشاهده قیمت اصلی و قیمت فروش ویژه تحت تاثیر قرار خواهند گرفت. مشاهده قیمت تخفیفی برای یک محصول در کنار قیمت اصلی یک عامل بسیار مهم در تبدیل کاربران به خریدار می باشد. افزونه EDD Sale Price فارسی با نمایش قیمت اصلی خط خورده و در کنار آن قیمت جدید فروش ویژه به خوبی این امکان را در فروشگاه فایل شما ایجاد خواهد کرد.

افزونه فروش ویژه محصولات در وردپرس در EDD با قیمت های متغیر سازگار است؟

افزونه EDD Sale Price فارسی حراج محصولات EDD

شاید شما محصولاتی داشته باشید که با امکانات مختلف و قیمت های متفاوت ارائه می شوند. مثلا یک محصول که با پشتیبانی یک ساله، دو ساله و سه ساله ارائه می شود و برای هر مورد قیمت مشخصی تعریف کرده اید. حالا قصد تعریف قیمت حراجی برای فروش ویژه این محصول EDD را دارید. با کمک افزونه EDD Sale Price فارسی این امکان وجود دارد تا برای محصولات با قیمت متغیر نیز فروش ویژه تعریف کنید. افزونه فروش ویژه محصولات EDD کاملا با محصولات با قیمت متغیر نیز سازگار است.

آموزش افزونه EDD Sale Price فارسی

کار با افزونه حراج محصولات EDD بسیار ساده می باشد. همچنین افزونه به طور کامل توسط وردپرس باران فارسی سازی شده است که کا با آن را به مراتب آسان تر نیز می نماید. در این بخش نیز به آموزش مختصری از افزونه EDD Sale Price فارسی خواهیم پرداخت. با ما در مرجع آموزش وردپرس همراه باشید.

آموزش افزودن قیمت فروش ویژه EDD به یک محصول

آموزش افزونه EDD Sale Price فارسی

افزونه فروش ویژه EDD امکان اضافه کردن قیمت حراج را به محصولات ایزی دیجیتال دانلود فراهم می کند. کافی است پس از نصب و فعال سازی افزونه EDD Sale Price فارسی به صفحه ویرایش یکی از محصولات مراجعه نمایید. در بخش قیمت گذاری محصول می توانید قیمت گذاری را مطابق آنچه از قبل داشتید انجام دهید. همچنین برای قیمت گذاری فروش ویژه نیز یک باکس در کنار قیمت اصلی اضافه شده است. بنابراین به سادگی می توانید قیمت فروش ویژه محصول را نیز درج نمایید.

آموزش افزودن قیمت فروش ویژه در قیمت گذاری متغیر

آموزش افزونه فروش ویژه محصولات EDD

علاوه بر امکان تعیین قیمت فروش ویژه EDD با قیمت ثبت، امکان قیمت گذاری حراجی در قیمت گذاری متغیر نیز توسط افزونه EDD Sale Price فارسی پیش بینی شده است. بنابراین حتی زمانی که یک محصول با چند تعرفه قیمتی دارید که در EDD با قیمت گذاری متغیر تعریف می کنید می توانید از افزونه فروش ویژه EDD نیز استفاده کنید. برای اینکار نیز وارد صفحه ویرایش محصول مورد نظر می شوید. مشاهده می کنید که در باکس قیمت گذاری متغیر در کنار هر قیمت مشخص شده یک باکس برای وارد کردن قیمت حراجی نیز اضافه شده است. کافی است برای هر از تعرفه های قیمتی مشخص شده، قیمت فروش ویژه را نیز درج نمایید. به همین سادگی!

قیمت حراج ویژه محصولات در EDD با EDD Sale Price

افزونه EDD Sale Price فارسی حراج محصولات EDD

پس از اینکه توسط افزونه EDD Sale Price فارسی، قیمت گذاری فروش ویژه را روی محصول خود انجام دادید نیاز به کار دیگری نخواهید داشت. همین که قیمت گذاری انجام شود، نتیجه کار در صفحه محصول در سایت قابل مشاهده است. نمایش به این ترتیب است که قیمت اصلی به شکل خط خورده و در کنار آن قیمت فروش ویژه نمایش داده می شوند. بنابراین برای نمایش قیمت حراجی در سایت نیازی به تغییر در سایت خود نخواهید داشت.

دانلود رایگان افزونه EDD Sale Price فارسی

با یک بار تهیه افزونه فروش ویژه محصولات وردپرس، دانلود افزونه EDD Sale Price فارسی رایگان برای نسخه های بعدی ارائه می شود. بنابراین با یک بار خرید برای همیشه می توانید اقدام به دانلود رایگان افزونه وردپرس نمایید.

دانلود افزونه فروش ویژه محصولات EDD در وردپرس به صورت کاملا فارسی هم اکنون آماده ارائه می باشد. برای خرید و دانلود افزونه می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
103,600 تومان

1 دیدگاه برای فروش ویژه محصولات EDD با افزونه EDD Sale Price فارسی (دانلود افزونه حراج EDD + آموزش)

 1. مجید تبسمی

  مجید تبسمی

  سلام دوستان.
  با توجه به سوالات متداول شما در مشاوره های انتخاب محصولات توضیح دهیم که تمام محصولات وردپرس باران با پشتیبانی و بروزرسانی رایگان و همیشگی همراه با 30 روز ضمانت بازگشت سفارش مشروط ارائه می شوند. قالب ها و افزونه های ارائه شده در وردپرس باران (برخلاف سایت های دیگر) صرفا یک قالب یا افزونه خام نیستند و تا حداکثر امکان فعال سازی می شوند. در نتیجه علاوه بر فارسی سازی و راستچین سازی و نصب فونت های فارسی، امکانات قالب ها نظیر درون ریزی دمو ها و امکانات افزونه ها تا حداکثر امکان فعال می شوند. توضیحات کامل در صفحه هر محصول نیز درج شده است.

  ⭐⭐⭐مزیت های نسخه وردپرس باران نسبت به سایر نسخه ها⭐⭐⭐
  ✅مرجع خرید و دانلود انواع قالب و افزونه وردپرس اورجینال
  ✅ترجمه شده به زبان فارسی و راستچین +100 فونت فارسی
  ✅دانلود آنی و مستقیم و دسترسی همیشگی
  ✅30 روز ضمانت بازگشت سفارش (برای اولین بار در ایران)
  ✅یک عمر بروزرسانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅یک عمر پشتیبانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅فعال سازی امکانات و رفع محدودیت ها (اختصاصی)
  ✅ارائه کاملترین نسخه قالب و افزونه های وردپرس در جهان (اختصاصی)
  ✅همراه با بسته دموها و قالب های آماده (هدیه اختصاصی)
  ✅بسته نصبی آسان با چند کلیک
  ✅همراه با آموزش های ویدئویی ویژه کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست