وردپرس باران / افزونه وردپرس / افزونه های EDD ، افزونه فروشگاهی وردپرس ، افزونه آمار بازدید وردپرس

بررسی رفتار مشتریان سایت با افزونه EDD User History فارسی

به نام خدا. در این آموزش وردپرس به معرفی افزونه EDD User History فارسی به عنوان یکی از کاربردی ترین افزونه های EDD برای بررسی رفتار مشتریان سایت می پردازیم. افزونه سابقه مشتری یا تاریخچه کاربر یکی از افزونه های جانبی Easy Digital Downloads بوده که می تواند اطلاعات بسیار مفیدی از مشتریان سایت در اختیار شما قرار دهد. در صورتی که فروشگاه اینترنتی شما بر پایه افزونه ایزی دیجیتال دانلود بنا شده است، پیشنهاد ویژه وردپرس باران استفاده از این افزونه حرفه ای است. در این مقاله به معرفی کامل افزونه بررسی رفتار مشتریان سایت EDD خواهیم پرداخت. در پایان نیز دانلود افزونه EDD User History فارسی را به صورت کاملا فارسی سازی شده و اورجینال خدمت شما ارائه خواهیم داد. با معرفی این افزونه مکمل EDD با ما در وردپرس باران همراه باشید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
103,600 تومان

دانلود آنی و مستقیم

بلافاصله پس از پرداخت

30 روز ضمانت

بازگشت سفارش مشروط

یک عمر بروزرسانی

رایگان و همیشگی

یک عمر پشتیبانی

رایگان و همیشگی

نصب رایگان قالب ها

توسط پشتیبانی فنی

100+ فونت فارسی

تغییر فونت آسان قالب
مشخصات افزونه در یک نگاه

پیش‌نمایش افزونه

نسخه فعلی

1.6.2

آخرین بروزرسانی

1401.04.22

فارسی و راستچین

ترجمه شده به فارسی

فعال‌سازی امکانات

نسخه کامل

هدیه وردپرس باران

-

معرفی کامل افزونه

افزونه بررسی رفتار مشتریان سایت EDD در وردپرس

مسیر صفحات بازدید شده و رفتار مشتریان سایت تا رسیدن به صفحه پرداخت و انجام یک خرید کامل را با افزونه EDD User History فارسی بررسی کنید. اگر شما از نحوه رفتار کاربران سایت خود اطلاعی ندارید و نمی دانید از چه صفحاتی بازدید می کنند تا مشتری سایت شما شوند، افزودنی سابقه کاربر EDD راهنمای شما خواهد بود. این افزونه برای فروشگاه های مبتنی بر افزونه ایزی دیجیتال دانلود طراحی شده است. (به نقل از توسعه دهنده)

چقدر در مورد رفتار مشتریان سایت خود می دانید؟

 • آیا می دانید مشتریان از چه مسیر صفحاتی از سایت شما بازدید می کنند تا یک خرید کامل انجام دهند؟
 • آیا می دانید کاربران چگونه سایت شما را پیدا می کنند؟
 • آیا می دانید چقدر زمان می برد تا کاربران به سایت شما اعتماد کنند و مبلغ محصول شما را جهت خرید پرداخت کنند؟
 • آیا می دانید یک مشتری چقدر محصول از شما خریده است و تاکنون چقدر به شما سود رسانده است؟

در صورتی که فروشگاه اینترنتی شما با افزونه Easy Digital Downloads راه اندازی شده است، با افزونه EDD User History فارسی تمام این موارد را به سادگی خواهید دانست!

افزونه EDD User History فارسی

افزونه EDD User History فارسی بررسی رفتار مشتریان سایت

با افزونه بررسی رفتار مشتریان سایت EDD از علایق مشتریان خود اطلاع کسب کنید و تجربه کاربری دلخواه را برای آن ها ایجاد کنید. افزونه EDD User History فارسی مرور و بررسی رفتار مشتریان سایت را آسان می کند. بنابراین بهبود رابط کاربری و همچنین بهبود تجربه کاربری برای مرور بهترین صفحات سایت شما برای افزایش فروش بسیار آسان خواهد شد. با بهبود تجربه کاربری و هدایت کاربران به سمت مسیر خرید محصولات، فروش سایت شما افزایش می یابد. علاوه بر این بسیار جالب است بدانید که کاربران پیش از اینکه تصمیم بگیرند تا از شما خرید کنند، در کجای سایت شما جستجو می کنند.

افزونه بررسی رفتار مشتریان سایت EDD امکان ردیابی سایت های بازدید شده توسط کاربر پیش از سایت شما را فراهم می کند. با این ویژگی به سادگی می توانید مراجع لینک دهنده به سایت خود را پیدا کنید. موتورهای جستجو را تحلیل کنید و عبارات جستجو شده که کاربران را به سایت شما می رساند به دست آورید. صفحاتی از سایت خود را که کاربران پیش از خرید محصولات مرور می کنند، کشف کنید. تاثیر واقعی یک کمپین ایمیلی را به سادگی مشخص کنید.

افزونه بررسی رفتار مشتریان سایت EDD ، ساده و موثر

یکی از ویژگی های بی نظیر افزونه EDD User History فارسی، راه اندازی بسیار ساده آن است. پس از دانلود، نصب و فعالسازی افزونه، نیاز به هیچ تنظیم خاصی نخواهید داشت. بلافاصله پس از فعالسازی، ردیابی و بررسی رفتار مشتریان سایت شروع می شود. تاریخچه کاربر EDD به عنوان بخشی از فرایند خرید در سابقه پراخت او ثبت می شود. بررسی داده های افزونه و مشاهده اطلاعات ثبت شده از منوی دانلود ها و در بخش سابقه پرداخت در دسترس می باشد. همچنین امکان جستجو در سابقه پرداخت برای صفحاتی که توسط مشتریان مرور شده است نیز در امکانات این پلاگین پیش بینی شده است.

ویژگی های افزونه EDD User History فارسی

 • نمایش سابقه بازدید مشتری: امکان دیدن تمام صفحاتی که یک کاربر تا خرید یک محصول بازدید داشته است.
 • اطلاعات منبع ارجاع دهنده: امکان بررسی سایت هایی که کاربران را به خرید از سایت شما هدایت می کنند. همچنین در صورتی که کاربران عباراتی را در موتورهای جستجو سرچ کنند و به سایت شما برسند، (در صورتی که موتور جستجو عبارت ها را مبهم سازی نکرده باشد) می توانید عین عبارت جستجو شده کاربر را نیز مشاهده کنید.

امکانات جدید بررسی رفتار مشتریان سایت با افزونه EDD User History فارسی

 • زمان بازدید از هر صفحه و کل زمان حضور مشتری در سایت پیش از خرید: امکان نمایش مدت زمانی که کاربر در هر صفحه از سایت شما بازدید داشته است و همچنین زمان حضور کاربر در سایت تا اینکه یک خرید از شما داشته باشد.
 • ارزش واقعی مشتری از زمان اولین روز حضور در سایت: در افزونه EDD User History فارسی، امکان مشاهده تمام خرید ها و تراکنش های موفق یک کاربر در تمام زمان ها وجود دارد. همچنین امکان نمایش کل پرداختی های که کاربر در سایت شما داشته و به شما سود رسانده است. این مورد براساس سفارش های پرداخت کامل بوده و پرداخت های ناموفق و سفارش های برگشتی یا لغو شده نیز از آمار درآمد ها کم خواهند شد.
 • جستجو براساس سابقه بازدید: امکان جستجو در سابقه پرداخت براساس صفحه خاصی که کاربران پیش از خرید مرور کرده اند نیز وجود دارد. مثلا می توانید بررسی کنید چه تعداد از کاربران پیش از خرید یک محصول، صفحه تماس با ما، قوانین و مقررات سایت یا هر صفحه دلخواه دیگر را مرور می کنند.
 • تگ های اختصاصی ایمیل اطلاع رسانی مدیر: افزونه بررسی رفتار مشتریان سایت EDD دو تگ ایمیل برای استفاده در اطلاع رسانی ایمیلی به ایزی دیجیتال دانلود اضافه می کند. شما با استفاده از دو تگ کاربردی می توانید “سابقه بازدید” و “تاریخچه خرید” را در ایمیل اطلاع رسانی استفاده کنید. بنابراین در هر کجا باشید، همراه با دریافت ایمیل اطلاعیه فروش جدید، به این موارد نیز می توانید دسترسی داشته باشید.

دانلود افزونه EDD User History فارسی برای بررسی رفتار مشتریان سایت

 • آپدیت: دانلود افزونه EDD User History 1.6.2 فارسی در تاریخ 1401.04.22 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 1.6.1 در تاریخ 1400.02.07 به وردپرس باران اضافه شد.
 • اولین ارائه: دانلود افزونه EDD User History 1.6.0 به وردپرس باران اضافه شد.

دانلود افزونه بررسی رفتار مشتریان سایت به صورت کاملا فارسی هم اکنون آماده ارائه می باشد. برای خرید و دانلود افزونه می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
103,600 تومان

2 دیدگاه برای بررسی رفتار مشتریان سایت با افزونه EDD User History فارسی

 1. Avatar

  فرهاد

  این افزونه آیا تعداد دانلود ها را برای کسانی که اشتراک با all access خرید کرده اند رو نمایش میده؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام آقای فرهاد
   این افزونه بیشتر برای بررسی رفتار مشتریان سایت از زمان ورود به سایت تا خرید است. توضیحات کامل امکانات افزونه مستقیما از سایت سازنده ایزی دیجیتال دانلود در این صفحه ترجمه شده است و امکان بررسی آمار دانلود در این افزونه ذکر نشده است. البته در بخش گزارش های افزونه EDD فهرستی از دانلود های کاربران، زمان دانلود و آیپی و… گزارش گیری می شود که می توانید این بخش را نیز بررسی کنید.
   با سپاس

 2. مجید تبسمی

  مجید تبسمی

  سلام دوستان.
  با توجه به سوالات متداول شما در مشاوره های انتخاب محصولات توضیح دهیم که تمام محصولات وردپرس باران با پشتیبانی و بروزرسانی رایگان و همیشگی همراه با 30 روز ضمانت بازگشت سفارش مشروط ارائه می شوند. قالب ها و افزونه های ارائه شده در وردپرس باران (برخلاف سایت های دیگر) صرفا یک قالب یا افزونه خام نیستند و تا حداکثر امکان فعال سازی می شوند. در نتیجه علاوه بر فارسی سازی و راستچین سازی و نصب فونت های فارسی، امکانات قالب ها نظیر درون ریزی دمو ها و امکانات افزونه ها تا حداکثر امکان فعال می شوند. توضیحات کامل در صفحه هر محصول نیز درج شده است.

  ⭐⭐⭐مزیت های نسخه وردپرس باران نسبت به سایر نسخه ها⭐⭐⭐
  ✅مرجع خرید و دانلود انواع قالب و افزونه وردپرس اورجینال
  ✅ترجمه شده به زبان فارسی و راستچین +100 فونت فارسی
  ✅دانلود آنی و مستقیم و دسترسی همیشگی
  ✅30 روز ضمانت بازگشت سفارش (برای اولین بار در ایران)
  ✅یک عمر بروزرسانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅یک عمر پشتیبانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅فعال سازی امکانات و رفع محدودیت ها (اختصاصی)
  ✅ارائه کاملترین نسخه قالب و افزونه های وردپرس در جهان (اختصاصی)
  ✅همراه با بسته دموها و قالب های آماده (هدیه اختصاصی)
  ✅بسته نصبی آسان با چند کلیک
  ✅همراه با آموزش های ویدئویی ویژه کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست