وردپرس باران / افزونه وردپرس / افزونه های EDD ، افزونه فروشگاهی وردپرس ، افزونه کاربری وردپرس

دانلود افزونه کیف پول و موجودی حساب EDD Wallet فارسی + آموزش

افزونه EDD Wallet فارسی: افزونه کیف پول و موجودی حساب EDD

به نام خدا. در این آموزش وردپرس به معرفی یکی دیگر از افزونه های جانبی EDD با عنوان افزونه EDD Wallet فارسی خواهیم پرداخت. افزونه کیف پول EDD Wallet فارسی یک افزونه وردپرس کاربردی برای اضافه کردن ویژگی کیف پول برای EDD یا افزونه ایزی دیجیتال دانلود می باشد. این افزونه حرفه ای وردپرس با عنوان افزونه کیف پول و موجودی حساب EDD یا افزونه کیف پول ایزی دیجیتال دانلود نیز شناخته می شود. در این مقاله از وردپرس باران به معرفی کامل این افزونه EDD وردپرس خواهیم پرداخت. همچنین در پایان دانلود نسخه اورجینال و فارسی سازی شده آن را ارائه خواهیم کرد. تا پایان این مقاله کاربردی با ما در مرجع وردپرس فارسی همراه باشید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
74,000 تومان

دانلود آنی و مستقیم

بلافاصله پس از پرداخت

30 روز ضمانت

بازگشت سفارش مشروط

یک عمر بروزرسانی

رایگان و همیشگی

یک عمر پشتیبانی

رایگان و همیشگی

نصب رایگان قالب ها

توسط پشتیبانی فنی

100+ فونت فارسی

تغییر فونت آسان قالب
مشخصات افزونه در یک نگاه

پیش‌نمایش افزونه

نسخه فعلی

1.1.6

آخرین بروزرسانی

1401.04.22

فارسی و راستچین

ترجمه شده به فارسی

فعال‌سازی امکانات

نسخه کامل

هدیه وردپرس باران

-

معرفی کامل افزونه

افزونه کیف پول و موجودی حساب EDD

افزونه EDD Wallet فارسی یک افزونه جانبی برای فروشگاه ایزی دیجیتال دانلود می باشد. (Extension) به کمک این افزونه به سادگی می توانید ویژگی یک افزونه کیف پول و موجودی حساب EDD را به فروشگاه فایل خود اضافه کنید. پس از فعال‌سازی افزونه کیف پول برای EDD کاربران سایت شما می توانند موجودی حساب سایت خود را شارژ نمایند و در هر زمان از این موجودی برای خرید از فروشگاه شما استفاده کنند. در واقع افزونه EDD Wallet فارسی یک سیستم سپرده گذاری در فروشگاه سایت شما ایجاد می کند که کاربران را به مشتری دائمی شما تبدیل خواهد کرد.

مشتریان سایت شما با افزونه کیف پول EDD Wallet فارسی می توانند حساب های مالی خود را در سایت شما مدیریت نمایند. به این ترتیب با شارژ حساب خود در سایت شما و افزایش موجود، هر زمان که بخواهند می توانند از سایت شما خرید داشته باشند.

افزونه کیف پول EDD Wallet فارسی (افزونه کیف پول ایزی دیجیتال دانلود)

برای ایجاد کیف پول در افزونه EDD و ارائه موجودی حساب به کاربران، افزونه EDD Wallet توسط توسعه دهنده رسمی این شرکت ارائه شده است. این افزونه جانبی EDD امکانات کامل کیف پول مجازی و موجودی حساب را به فروشگاه فایل Easy Digital Downloads اضافه می کند. در ادامه به معرفی مهمترین ویژگی های این افزونه حرفه ای می پردازیم.

افزونه EDD Wallet فارسی: افزونه کیف پول و موجودی حساب EDD

ویژگی ها و امکانات افزونه EDD Wallet فارسی

 • کاربران در هر زمانی می توانند افزونه کیف پول و موجودی حساب EDD خود را شارژ کنند
 • مدیران سایت می تواند مقادیر قابل شارژ موجود حساب EDD را تعریف نمایند
 • امکان تعریف فیلد مبلغ دلخواه جهت شارژ کیف پول
 • ایمیل های تایید پرداخت و شارژ کیف پول EDD برای مشتری و مدیران فروشگاه ارسال می شوند
 • کاربران در هر زمانی که بخواهند می توانند از موجودی حساب افزونه EDD Wallet فارسی برای خرید از فروشگاه شما اقدام کنند
 • مدیران سایت می توانند با تعریف کدهای تخفیف برای شارژ موجودی حساب توسط افزونه کیف پول EDD کاربران را ترغیب به شارژ کیف پولشان نمایند
 • مدیران سایت می توانند در هر زمان مبلغ دلخواه را به صورت دستی به حساب کاربر اضافه کنند یا در صورت نیاز کسر نمایند
 • مدیران فروشگاه در هر زمان می توانند موجودی حساب کیف پول EDD Wallet کاربران را مشاهده کنند
 • افزونه کیف پول EDD Wallet فارسی با درگاه های بانکی کاملا هماهنگ است
 • افزونه کیف پول ایزی دیجیتال دانلود با افزونه جانبی بازاریابی وردپرس با عنوان افزونه AffiliateWP کاملا سازگار است

آموزش افزونه EDD Wallet فارسی (آموزش افزونه کیف پول EDD Wallet)

افزونه کیف پول EDD Wallet فارسی همانند یک درگاه پرداخت در فروشگاه فایل EDD عمل می کند. بنابراین کاربران هنگامی که صفحه پرداخت برای خرید یک محصول هدایت می شوند به سادگی می توانند پرداخت را از طریق افزونه کیف پول ایزی دیجیتال دانلود انجام دهند. در این بخش قصد داریم به آموزش افزونه EDD Wallet فارسی و نحوه راه اندازی کیف پول در EDD بپردازیم. با ما در وردپرس باران همراه باشید.

فعال سازی افزونه کیف پول EDD

پیش از هر چیز افزونه را از همین صفحه تهیه نمایید و پس از نصب افزونه و فعال کردن آن به آموزش زیر توجه نمایید.

آموزش افزونه EDD Wallet فارسی: افزونه کیف پول و موجودی حساب EDD

همانطور که در بالا اشاره شده افزونه EDD Wallet همانند یک درگاه بانک رفتار می کند. بنابراین برای فعال سازی افزونه کیف پول EDD باید وارد تنظیمات پیکربندی افزونه Easy Digital Downloads و بخش درگاه های پرداخت بروید. طبق مسیر زیر از پیشخوان وردپرس:

دانلود ها ← پیکربندی ← تب درگاه های پرداخت

سپس در بین لیست درگاه های پرداخت، مشاهده می کنید که گزینه Wallet اضافه شده است. با فعال کردن این گزینه و ذخیره تنظیمات، کیف پول EDD به صفحه پرداخت اضافه خواهد شد. ازین پس کاربران می توانند با انتخاب گزینه کیف پول در صفحه پرداخت، مبلغ فاکتور را از موجودی حساب خود پرداخت نمایند.

تنظیمات افزونه EDD Wallet ایزی دیجیتال دانلود

برای تنظیمات افزونه کیف پول EDD ابتدا باید وارد بخش تنظیمات در مسیر زیر شوید:

دانلود ها ← پیکربندی ← تب درگاه های پرداخت ← تب کیف پول

آموزش تنظیمات افزونه EDD Wallet فارسی: افزونه کیف پول و موجودی حساب EDD

در این بخش می توانید تنظیمات کاملی در افزونه کیف پول ایزی دیجیتال دانلود داشته باشید. برای مثال می توانید نام دلخواه برای کیف پول در نظر بگیرید. همچنین توضیحات تکمیلی در مورد کیف پول را نیز می توانید وارد نمایید. علاوه بر این ها تنظیمات کاربردی دیگری نیز در این افزونه وجود دارند که تماما توسط وردپرس باران فارسی سازی شده و تنظیم و شخصی سازی آن برای شما آسان شده است.

تنظیمات ایمیل اطلاع رسانی شارژ موجودی حساب کیف پول EDD

تنظیمات افزونه EDD Wallet در بخش ایمیل ها نیز قابل شخصی سازی می باشد. شما با مراجعه به پیکربندی ایمیل ها در تنظیمات افزونه Easy Digital Downloads می توانید فرمت ایمیل های شارژ حساب را نیز تنظیم نمایید. برای شروع ابتدا به مسیر زیر در پیشخوان وردپرس خود مراجعه نمایید:

دانلود ها ← پیکربندی ← ایمیل ها

پیکربندی ایمیل افزونه EDD Wallet فارسی: افزونه کیف پول و موجودی حساب EDD

در این صفحه در بخش اعلان های کیف پول به سادگی تنظیمات سایر ایمیل های افزونه EDD می توانید فرمت ایمیل برای افزونه کیف پول EDD را نیز شخصی سازی کنید.

تنظیمات ظاهری افزونه کیف پول و موجودی حساب EDD

بخش بعدی تنظیمات افزونه EDD Wallet فارسی در تنظیمات ظاهری ایزی دیجیتال دانلود می باشد. برای مشاهده تنظیمات این بخش باید از پیشخوان وردپر خود وارد مسیر زیر شوید.

دانلود ها ← پیکربندی ← سبک ها

در این بخش می توانید استایل های پیش فرض افزونه کیف پول EDD را غیر فعال کنید و از استایل های شخصی خود استفاده نمایید.

مدیریت حساب کیف پول مشتریان فروشگاه

مدیریت مشتریان فروشگاه افزونه EDD Wallet فارسی: افزونه کیف پول و موجودی حساب EDD

در بخش مدیریت مشتریان فروشگاه EDD امکان مدیریت کیف پول مشتریان توسط افزونه EDD Wallet فراهم می شود. کافی است وارد بخش دانلود ها و مشتریان شوید. از تب جدید ایجاد شده در مدیریت مشتریان، امکانات افزونه موجودی و کیف پول EDD در دسترس خواهند بود.

شارژ موجودی کیف پول EDD

افزونه EDD Wallet فارسی به سادگی امکان ایجاد بخش کاربری جهت شارژ موجودی کیف پول EDD را فراهم کرده است. کافی است کد کوتاه (شورتکد) [edd_deposit] را در یک برگه یا هر بخش دلخواه از سایت خود قرار دهید تا امکانات کامل شارژ حساب برای مشتریان فروشگاه شما فراهم شود.

مدیریت مشتریان فروشگاه افزونه EDD Wallet فارسی: افزونه کیف پول و موجودی حساب EDD

مشاهده موجودی کیف پول EDD در وردپرس

برای نمایش میزان موجودی حساب کیف پول حساب کاربری نیز می توانید از کد کوتاه (شورتکد) [edd_wallet_value] استفاده کنید. همانند کد کوتاه قبلی، از این کد نیز می توانید در هر کجای سایت وردپرسی خود استفاده نمایید. برای مثال در تصویر نمونه بالا ما هر دو شورتکد نمایش و شارژ کیف پول را در یک صفحه قرار داده ایم.

دانلود افزونه EDD Wallet فارسی (افزونه کیف پول برای EDD)

با یک بار تهیه افزونه کیف پول برای EDD وردپرس، دانلود رایگان افزونه EDD Wallet فارسی برای نسخه های بعدی ارائه می شود. بنابراین با یک بار خرید برای همیشه می توانید اقدام به دانلود رایگان این افزونه وردپرس نمایید.

 • آپدیت: دانلود افزونه EDD Wallet 1.1.6 فارسی در تاریخ 1401.04.22 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 1.1.5 در تاریخ 1400.04.10 به وردپرس باران اضافه شد.
 • اولین ارائه: دانلود افزونه کیف پول برای EDD به وردپرس باران اضافه شد.

نسخه اورجینال این افزونه حرفه ای وردپرس هم اکنون فارسی سازی شده و آماده خرید می باشد. هم اکنون می توانید برای خرید این افزونه از وردپرس باران از لینک زیر اقدام نمایید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
74,000 تومان

5 دیدگاه برای دانلود افزونه کیف پول و موجودی حساب EDD Wallet فارسی + آموزش

 1. Avatar

  علی

  سلام خدمت شما
  می خواستم بدونم الان من edd wallet رو نصب کردم ولی زمانی که کسی با افزونه affiliatewp همکاری در فروش انجام میده کمیسیون اون به wallet اضافه نمیشه و باید بعدا دستی وارد کنم مشکل از کجاست ممنون میشم جواب بدید

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من.
   طبق توضیحات سایت سازنده افزونه کیف پول EDD Wallet با افزونه بازاریابی AffiliateWP کاملا هماهنگ است و امکان واریز مبلغ کمیسیون از افزونه بازاریابی به کیف پول بازاریاب وجود دارد. سوالات آموزشی محصولات نیز تا جای امکان در بخش پشتیبانی فنی پاسخ داده می شود. در صورتی که محصول را از وردپرس باران تهیه کرده اید می توانید سوال خود را تیکت کنید تا همکاران راهنمایی لازم را ارائه دهند.
   با آرزوی موفقیت برای شما

 2. Avatar

  امیرحسین

  سلام من افزونه رو نصب کردم اما وقتی میخواهم پرداخت کنم وقتی موجودیم صفر باشد بعد از زدن روی دکمه پرداخت برام ایمیل رسید خرید میاید حالا من باید چیکارکنم لطفا راهنمایی کنید.

  • مجید تبسمی

   مجید تبسمی

   سلام دوست من.
   شما این افزونه را از وردپرس باران تهیه نکرده اید. یک عمر پشتیبانی رایگان برای محصولات سایت به کاربران سایت ارائه می شود.
   با تشکر

 3. Avatar

  محمد

  با سلام وبسایتی دارم که در آن نیاز دارم مشتریان در پنل کاربری خودشون بتونن شارژ کیف انجام بدهند و موجودی کیف پول رو هم ببینن، وبسایت فروشگاهی نیست و فقط مشتریان با ثبت سفارش صرفا مبلغی را پرداخت میکنن، و شارژ کیف پول رو برای زمانی که مثلا یک سازمان بخواد حساب خودش را از قبل شارژ کنه بتونه همون لحظه مبلغ را با کیف پول پرداخت کنه، پیشنهاد شما برای انجام این کار چی هست؟ با تشکر

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام آقای محمد
   افزونه کیف پول EDD که در این صفحه معرفی شده است در واقع امکانی را به سایت شما اضافه می کند که هر کاربر یک بخش کیف پول یا اعتبار در سایت شما داشته باشد. کاربران می توانند حساب خود را طبق مبلغ هایی که شما تعیین می کنید یا مبلغ دلخواهی که خودشان وارد می کنند شارژ کنند. همچنین امکان خرید محصولات که به صورت مجازی یا دانلودی تعریف می شود به کمک اعتبار کیف پول نیز وجود دارد. اگر این امکانات با پروژه مورد نظر شما همخوانی دارد می توانید از این افزونه استفاده کنید.
   با سپاس

 4. Avatar

  محمد

  ممنون از پاسخ شما دوست گرامی، میخواستم بدونم برای استفاده از افزونه EDD آیا نیاز به نصب افزونه وابسته ای داره؟ مثلا برای استفاده از کیف پول ووکامرس حتما نیازه که افزونه سنگین ووکامرس نصب باشه…!

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلامی دوباره
   به طور کلی افزونه EDD یک پلاگین سبک برای فروش محصولات مجازی است و در بهینه ترین شکل ممکن کدنویسی شده است. از نظر بهینه بودن در تمام نقد و بررسی های سایت های برتر جهان، این پلاگین به شدت سبک تر از ووکامرس معرفی شده است و در ایران نیز بسیاری از سایت های فروش خدمات یا محصولات مجازی و دانلودی از این افزونه قدت گرفته اند. البته مشخصا برای فروش محصولات فیزیکی، ووکامرس بهترین پلتفرم فروشگاهی جهان است.
   با سپاس

 5. مجید تبسمی

  مجید تبسمی

  سلام دوستان.
  با توجه به سوالات متداول شما در مشاوره های انتخاب محصولات توضیح دهیم که تمام محصولات وردپرس باران با پشتیبانی و بروزرسانی رایگان و همیشگی همراه با 30 روز ضمانت بازگشت سفارش مشروط ارائه می شوند. قالب ها و افزونه های ارائه شده در وردپرس باران (برخلاف سایت های دیگر) صرفا یک قالب یا افزونه خام نیستند و تا حداکثر امکان فعال سازی می شوند. در نتیجه علاوه بر فارسی سازی و راستچین سازی و نصب فونت های فارسی، امکانات قالب ها نظیر درون ریزی دمو ها و امکانات افزونه ها تا حداکثر امکان فعال می شوند. توضیحات کامل در صفحه هر محصول نیز درج شده است.

  ⭐⭐⭐مزیت های نسخه وردپرس باران نسبت به سایر نسخه ها⭐⭐⭐
  ✅مرجع خرید و دانلود انواع قالب و افزونه وردپرس اورجینال
  ✅ترجمه شده به زبان فارسی و راستچین +100 فونت فارسی
  ✅دانلود آنی و مستقیم و دسترسی همیشگی
  ✅30 روز ضمانت بازگشت سفارش (برای اولین بار در ایران)
  ✅یک عمر بروزرسانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅یک عمر پشتیبانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅فعال سازی امکانات و رفع محدودیت ها (اختصاصی)
  ✅ارائه کاملترین نسخه قالب و افزونه های وردپرس در جهان (اختصاصی)
  ✅همراه با بسته دموها و قالب های آماده (هدیه اختصاصی)
  ✅بسته نصبی آسان با چند کلیک
  ✅همراه با آموزش های ویدئویی ویژه کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست