1. وردپرس باران
 2. دوره های وردپرس
 3. پکیج آموزش وردپرس
 4. پرچمداران آموزش آنلاین: پکیج آموزش طراحی سایت آموزشی با وردپرس (فوق جامع)

پرچمداران آموزش آنلاین: پکیج آموزش طراحی سایت آموزشی با وردپرس (فوق جامع)

پرچمداران آموزش آنلاین: پکیج آموزش طراحی سایت آموزشی با وردپرس

به نام خدا. با معرفی یک آموزش وردپرس دیگر از مجموعه پرچمداران وردپرس با عنوان پرچمداران آموزش آنلاین در خدمت شما هستیم. در این دوره که به صورت فیلم آموزش وردپرس ارائه می شود، به طور تخصصی و پروژه محور به آموزش طراحی سایت آموزشی با وردپرس خواهیم پرداخت. پیش از هر چیز با آموزش طراحی سایت LMS با محبوب ترین افزونه های مدیریت سیستم آموزش آنلاین برای راه اندازی آموزشگاه آنلاین شروع می کنیم. سپس به آموزش طراحی سایت آموزشی به کمک پرفروش ترین قالب های آموزشی وردپرس و به صورت پروژه محور خواهیم پرداخت. پرچمداران آموزش آنلاین وردپرس باران کاملترین دوره آموزش طراحی سایت آموزش آنلاین با وردپرس در جهان است. در این پکیج آموزشی به آموزش تخصصی افزونه های LearnPress و LearnDash و همچنین 4 قالب آموزشی وردپرس پرداخته می شود. این مجموعه شامل تمام دوره های آموزش طراحی سایت آموزشی وردپرس باران می باشد. 6 دوره موجود در این پکیج فوق العاده:

آموزش راه اندازی سایت آموزشی با 2 افزونه مدیریت سیستم آموزش آنلاین 1- دوره آموزش افزونه LearnPress لرن پرس 2- دوره آموزش افزونه LearnDash و آموزش طراحی سایت آموزش آنلاین با 4 قالب آموزشی و چند منظوره 1- قالب Eduma ادوما 2- قالب Studiare استادیار 3- قالب ایمپرزا 4- قالب زفایر

سفارش با مبلغ سرمایه گذاری ویژه:
990,000 تومان

دانلود آنی و مستقیم

بلافاصله پس از انتشار

30 روز ضمانت

بازگشت بدون سوال

یک عمر بروزرسانی

رایگان و همیشگی

یک عمر پشتیبانی

رایگان و همیشگی

نصب رایگان قالب ها

توسط پشتیبانی فنی

100+ فونت فارسی

تغییر فونت آسان قالب
اطلاعات دوره در یک نگاه

سطح دوره

مقدماتی تا پیشرفته

زمان و جلسات

در دست تولید

مدرس دوره

مجتبی تبسمی

معرفی کامل دوره

چطور حرفه ای ترین سایت های آموزش آنلاین را بدون کدنویسی با وردپرس طراحی و سفارشی سازی کنیم؟

دوره پرچمداران آموزش آنلاین در یک نگاه

 • محتوای آموزش: فیلم آموزش پروژه محور شامل تمام دوره های آموزش طراحی سایت آموزشی وردپرس باران
 • هدف دوره: یادگیری راه اندازی سایت آموزشی با افزونه های مدیریت سیستم آموزش و انواع قالب های حرفه ای وردپرس
 • مخاطبان: علاقه مندان به یادگیری طراحی سایت بدون کدنویسی، مدیران سایت ها و طراحان سایت
 • نوع آموزش: فیلم آموزش ویدئویی
 • روش دریافت: دانلود با لینک مستقیم و دسترسی همیشگی به لینک های دانلود دوره پرچمداران آموزش آنلاین وردپرس
 • فرمت آموزش: فایل های ویدئویی با فرمت MP4
 • قابلیت پخش: امکان پخش بر روی تلویزیون، کامپیوتر، موبایل، تبلت و…
 • کیفیت ویدئوها: فیلم با کیفیت HD 720p
 • مدت زمان دوره: ضبط آموزش ها ادامه دارد
 • مدرس دوره: مجتبی تبسمی، مدیر سایت وردپرس باران

مزیت های پکیج آموزش طراحی سایت آموزشی با وردپرس

 • شیوه تدریس متفاوت بدون حاشیه و مقدمه چینی اضافی
 • راهنمای کاملا عملی و کاربردی با شروع راه اندازی سیستم آموزش آنلاین و طراحی سایت آموزشی از دقیقه اول آموزش
 • آموزش طراحی سایت آموزش آنلاین با وردپرس و به صورت پروژه محور
 • آموزش جامع طراحی سایت LMS با وردپرس و 4 قالب آموزشی حرفه ای
 • آموزش جامع افزونه LearnPress لرن پرس
 • آموزش جامع افزونه LearnDash لرن دش
 • آموزش راه اندازی سیستم آموزش آنلاین به کمک دموهای آماده
 • آموزش طراحی سایت از صفر
 • آموزش فوق جامع و بی نیاز شدن از هر آموزش دیگر
 • آموزش قدم به قدم با ارائه چک لیست های اجرایی برای هر موضوع
 • قابلیت اجرای سریع آموزش ها و پیاده سازی آن ها بلافاصله پس از هر جلسه
 • تاکید بر موارد مهم در طول آموزش برای رسیدن به تسلط بر مباحث اصلی دوره
 • و…

سیستم آموزش آنلاین چیست؟ در آموزش طراحی سایت آموزش آنلاین با وردپرس چه مطالبی ارائه می شوند؟

از گذشته تا امروز همواره آموزش نقش بسیار مهمی در زندگی افراد داشته است. در دنیای دیجیتالی امروز و فراگیر شدن استفاده از ابزارهای دیجیتالی، کتاب های آموزشی به نسخه دیجیتالی تبدیل شده اند و آموزشگاه های فیزیکی جای خود را به وبینار ها، فیلم های آموزشی و سایت های اینترنتی داده اند. به طور کلی هر وبسایتی که به منظور ارائه آموزش در اینترنت راه اندازی شود را سایت آموزشی می گویند.

سیستم مدیریت آموزش آنلاین در وردپرس

در پشت صحنه طراحی سایت آموزشی یک سیستم مدیریت آموزش وجود دارد که برای مدیریت آموزش ها، دوره ها و مشخصات آن ها استفاده می شود. به این سیستم مدیریتی اصطلاحا LMS می گویند که مخفف عبارت Learning Management System به معنی سیستم مدیریت آموزش می باشد. در وردپرس افزونه های مدیریت سیستم آموزشی مختلفی وجود دارند که محبوب ترین و پرفروش ترین آن ها در جهان افزونه LearnPress لرن پرس و LearnDash لرن دش می باشند. دوره آموزش جامع این 2 افزونه همراه با افزودنی های جانبی آن ها به طور کامل در پرچمداران آموزش آنلاین وردپرس باران ارائه می شود.

طراحی سایت با قالب آموزشی

یکی از مسائل مهم در یک سیستم آموزشی آنلاین رابط کاربری سایت می باشد. نمایش زیبا و کاربرپسند دوره ها و آموزش در سایت، ظاهر جذاب و ارائه بی نقص اطلاعات باعث خلق یک تجربه کاربری خوب برای کاربران می شود. بنابراین طراحی ظاهری و قالب سایت می تواند به حرفه ای تر شدن سایت کمک زیادی بکند. در دوره آموزش طراحی سایت آموزشی یا وردپرس پرچمداران علاوه بر آموزش افزونه های LMS به طراحی ظاهر سایت با 4 تا از بهترین قالب های وردپرسی نیز پرداخته می شود.

دوره آموزش طراحی سایت آموزشی وردپرس باران

در دوره پرچمداران آموزش آنلاین یاد می گیرید چطور با وردپرس و بدون کدنویسی انواع سایت آموزشی طراحی کنید و امکانات و ظاهر آن را سفارشی سازی کنید.

در این پکیج آموزشی یاد می گیرید:

 • با آموزش افزونه LearnPress سایت های آموزشی راه اندازی کنید.
 • با آموزش افزونه LearnDash سایت های آموزشی راه اندازی کنید.
 • در افزونه های سیستم مدیریت آموزش آنلاین دروس و دوره تعریف کنید.
 • برای آموزش ها مدرس، زمان دوره و مشخصات دیگر را تعریف کنید.
 • انواع فروشگاه آنلاین محصولات آموزشی طراحی کنید.
 • دوره ها و دروس آموزشی را برای فروش بگذارید.
 • آموزش طراحی سایت LMS بدون کدنویسی
 • آموزش طراحی سایت آموزش آنلاین با 4 قالب آموزشی حرفه ای وردپرس
 • و صدها نکته دیگر که در طراحی سایت آموزشی با وردپرس باید بدانید.

سرفصل های دوره پرچمداران آموزش آنلاین

پرچمداران آموزش آنلاین: پکیج آموزش طراحی سایت آموزشی با وردپرس

در پکیج پرچمداران آموزش آنلاین، تمام دوره های ساخت سیستم مدیریت سیستم آموزش آنلاین وردپرس باران ارائه شده است. طراحی اولیه این دوره شامل 6 دوره اصلی بوده و با ارائه 2 دوره آموزشی افزونه LearnDash و  LearnPress آغاز می شود. در ادامه نیز به آموزش طراحی سایت آموزش آنلاین با وردپرس و 4 قالب حرفه ای آموزشی پرداخته می شود. 6 دوره آموزشی موجود در این پکیج :

1- دوره آموزش راه اندازی سایت آموزشی با افزونه مدیریت سیستم آموزش آنلاین LearnPress لرن پرس

2- دوره آموزش راه اندازی سایت آموزشگاهی با افزونه LearnDash لرن دش

3- دوره آموزش طراحی سایت آموزشی با قالب Eduma ادوما

4- دوره… با قالب Studiare استادیار

5- دوره… با قالب Impreza ایمپرزا

6- دوره… با قالب Zephyr زفایر

سرفصل های معرفی شده در دوره پرچمداران آموزش آنلاین برای طراحی اولیه دوره است و احتمال تغییر در سرفصل ها وجود دارد. همچنین جزئیات بیشتر در مورد هر یک از دوره های فهرست شده بزودی اضافه خواهند شد.

چرا پرچمداران آموزش آنلاین یک سرمایه گذاری بزرگ است؟

اگر طراح سایت باشید حتما بسیاری از افراد برای پروژه های طراحی سایت آموزشی به شما مراجعه می کنند. سیستم مدیریت آموزش آنلاین یکی از بهترین روش های ارائه آموزش است و با حذف محدودیت های جغرافیایی امکان تدریس به هزاران و میلیون ها نفر را از راه دور فراهم می کند. همچنین در این سیستم ها امکان ایجاد دوره ها و آموزش ها یکبار برای همیشه و کسب درآمد از فروش دائمی آن ها وجود دارد. از این رو راه اندازی چنین سایت هایی در جهان و ایران طرفداران بسیار زیادی دارد و یک موضوع عالی برای دریافت پروژه طراحی وبسایت به شمار می آید. بنابراین با سرمایه گذاری برای یادگیری طراحی و راه اندازی سیستم آموزشی آنلاین می توانید برای علاقه مندان زیادی سایت طراحی کنید.

همچنین اگر علاقه مند به آموزش آنلاین و تدریس هستید و قصد طراحی یک سایت آموزشی برای خودتان دارید و نمی خواهید هزینه های اضافی برای راه اندازی سایت بپردازید، وردپرس برای شما یک معجزه است. شما می توانید با یادگیری ساخت سایت آموزش آنلاین، بدون کدنویسی و با هزینه بسیار کم سایت خود را راه اندازی کنید.

اما برای آموزش طراحی سایت آموزشی با وردپرس چه راه هایی وجود دارد؟

 1. خودتان با سعی و خطا با افزونه های آموزشی دست و پنجه نرم کنید، کار با افزونه های مدیریت سیستم آموزش آنلاین مختلف را تجربه کنید، راه اندازی سیستم فروشگاه محصولات آموزشی و درگاه پرداخت و… را با آزمون و خطا یاد بگیرید. همچنین با قالب های مختلف کار کنید تا با تنظیمات و نحوه کار با آن ها آشنا شوید: در این روش برای یادگیری فقط یک قالب یا افزونه نیاز است تا مدت ها زمان صرف کنید. در اینترنت به دنبال روش های حل مشکل باشید و کار با بخش های مختلف آن را تجربه کنید و شاید وقت و هزینه زیادی برای یادگیری بپردازید.
 2. از سایر آموزش های انگلیسی یا فارسی استفاده کنید: در این روش نیز با توجه به جامع نبودن دوره ها و آموزش های مبتنی بر تنها یک قالب و افزونه با محدودیت های زیادی در طراحی مواجه خواهید شد. همچنین منابع آموزشی در زمینه طراحی سایت آموزشی با وردپرس در دنیا بسیار محدود بوده و حتی برای پیدا کردن آموزش ها به چالش کشیده می شوید. سایر آموزش ها عموما با آموزش یک افزونه و کار با آن و همچنین معرفی یک قالب به پایان می رسند و کار با قالب و سفارشی سازی سایت مورد توجه قرار نمی گیرد. همچنین برخی امکانات ممکن است فقط در برخی قالب ها موجود باشند که در آموزش متکی بر یک قالب با محدودیت همراه باشید. اگر طراح سایت هستید برای اینکه نمونه کارهایی برای خود داشته باشید لازم است در طراحی های خود تنوع داشته باشید. تکیه بر یک قالب به هیچ عنوان نمی تواند شما را به یک طراح سایت حرفه ای تبدیل کند.
 3. از دوره پرچمداران آموزش آنلاین وردپرس باران استفاده کنید: پیشنهاد ما به شما شرکت در این دوره و یادگیری کامل ساخت سیستم مدیریت آموزش آنلاین با 2 افزونه آموزشی محبوب همراه با افزودنی ها و 4 تا از بهترین قالب های آموزشی وردپرس می باشد. با این روش با صرف کمترین وقت و هزینه از هر آموزش دیگری بی نیاز خواهید بود و به یک طراح سایت حرفه ای تبدیل خواهید شد.

سفارش دوره پرچمداران آموزش آنلاین وردپرس باران

دوره های موجود در پکیج آموزش طراحی سایت آموزشی پرچمداران که در این صفحه معرفی شده اند به ترتیب در دست آماده سازی می باشند و هر دوره پس از آماده سازی به عنوان بروزرسانی به این پکیج فوق جامع اضافه خواهد شد. با هر بروزرسانی احتمالا مبلغ سرمایه گذاری دوره نیز افزایش خواهد یافت.

هم اکنون می توانید برای پیش خرید دوره پرچمداران آموزش آنلاین با مبلغ سرمایه گذاری ویژه از طریق لینک زیر اقدام کنید و تمام دوره های طراحی سایت آموزش آنلاین وردپرس باران را بلافاصله پس از آماده سازی دریافت کنید.

سفارش با مبلغ سرمایه گذاری ویژه:
990,000 تومان

6 دیدگاه برای پرچمداران آموزش آنلاین: پکیج آموزش طراحی سایت آموزشی با وردپرس (فوق جامع)

 1. Avatar

  محمد علی نبی زاده

  با سلام
  1-آیا افزونه های مورد نظر فارسی شده اند ؟
  2-چه Add on در پکیج وجود دارند؟

  • مجید تبسمی

   مجید تبسمی

   سلام دوست من
   این پکیج برای آموزش راه اندازی سایت آموزشی با وردپرس و محبوب ترین افزونه های سیستم آموزش آنلاین طراحی شده است و در ادامه دوره جامع پرچمداران وردپرس ارائه می شود. همچنین به صورت پروژه محور، آموزش طراحی سایت آموزشی با چند قالب محبوب نیز پیش بینی شده است. دوره جامع پرچمداران وردپرس از فروردین 1399 آغاز شده و هم اکنون دوره پرچمداران صفر وردپرس در حال برگزاری است و به ترتیب لیست شده در دوره جامع، سایر دوره ها نیز ارائه خواهند شد. افزونه ها و قالب های آموزش داده شده نیز به صورت اورجینال تهیه، فعال سازی و فارسی سازی شده اند و به صورت جداگانه در وردپرس باران ارائه می شوند.
   با تشکر

 2. Avatar

  محمد علی نبی زاده

  با سلام مجدد
  درصورت امکان بخشی از ویدئوی آموزشی را ارائه کنید.درضمن اگر تخفیف سال نودارید کد آنرا اعلام کنید.

  • مجید تبسمی

   مجید تبسمی

   سلام مجدد آقای نبی زاده
   دوره پرچمداران آموزش آنلاین در ادامه دوره های پرچمداران طراحی شده است و به صورت پیش فروش برای ثبت نام قرار گرفته است. ویدئوهای این دوره در حال حاضر ضبط نشده اند. ترتیب ارائه دوره ها را می توانید در صفحه معرفی دوره جامع پرچمداران وردپرس مطالعه بفرمایید و در صورت هر سوالی در مورد دوره ها با شماره های مستقیم ما در تماس باشید.
   با تشکر

 3. Avatar

  محمد علی نبی زاده

  باسلام
  ازدیروز دوبار پیغام دادم جواب ندادید.صبح امروزهم تلفن کردم.متاسفانه پاسخ ندادید.لطفا” بفرماییدپکیج آموزش سایت آموزشی شامل خود قالبها وافزونه های فارسی شده میباشد یا نه.درضمن چه ADDON هایی دارد.

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   ضمن پوزش اگر پاسخ های همکارم کامل نبودند. در این پکیج، آموزش های طراحی سایت با افزونه ها و قالب های سیستم مدیریت سیستم آموزش ارائه می شوند و افزونه ها و قالب های آموزش داده شده به صورت جداگانه در سایت ارائه خواهند شد. محصولات مرتبط با دوره ها برای شرکت کنندگان دوره با تخفیف ویژه ارائه خواهند شد.
   با آرزوی موفقیت برای شما

 4. Avatar

  محمد علی نبی زاده

  باسلام مجدد
  درحقیقت این پکیج آموزشی است وشامل افزونه ها وقالب ها نمیشود.من درحال طراحی سایت هستم وفقط نیاز به آموزش لرن پرس دارم وافزونه فارسی شده آن اگر امکان خرید این دو وجود دارد لطفا” اعلام به فرمائید.

  • مجید تبسمی

   مجید تبسمی

   سلام دوست من
   دوره به صورت پیش فروش ارائه شده است و در ادامه دوره های پرچمداران آماده خواهد. در حال حاضر آموزش لرن پرس آماده نیست. بزودی افزونه لرن پرس همراه با تمام افزودنی های آن به آرشیو افزونه های سایت اضافه خواهد ولی زمان مشخصی برای ارائه تعیین نشده است.
   با تشکر

 5. Avatar

  محمد علی نبی زاده

  درضمن ساعت 5/30بعداز ظهر امروزدوشنبه تماس گرفتم تلفنهای شما پاسخ ندادند.

  • مجید تبسمی

   مجید تبسمی

   سلامی دوباره
   همان طور که در صفحه تماس با ما اشاره شده است تا پایان رفع محدودیت های رفت و آمد به خاطر شیوع ویروس جدید کرونا می توانید با شماره همراه ما در تماس باشید. ساعت کاری نیز ممکن است مطابق برنامه اعلامی نباشد.
   با تشکر

 6. Avatar

  محمد طاها

  سلام و عرض ادب ببخشید میشه بفرمایید که برای پکیج های آموزشی فوق حرفه‌ای کی و چطور تخفیف ویژه اعمال میکنید آخه چندین مدت منتظر تخفیف ویژه برای پکیج ها هستم مخصوصا پرچمداران آموزش آنلاین و فروشگاه اینترنتی و دو سه مورد دیگه ممنون میشم بفرمایید چطور و چه زمانی تخفیف ویژه اعمال میکنید

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام آقای محمد طاها
   جشنواره ها و فروش های ویژه را از کانال تلگرام، اینستاگرام و خبرنامه ایمیلی سایت پیگیری کنید. هم اکنون پیش فروش محصولات آموزشی مجموعه پرچمداران وردپرس با مبلغ سرمایه گذاری ویژه فعال است و با شروع آموزش ها افزایش قیمت خواهیم داشت.
   با سپاس

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست