1. وردپرس باران
 2. دوره های وردپرس
 3. آموزش قالب های وردپرس
 4. پرچمداران سایت چند زبانه: پکیج آموزش طراحی سایت چند زبانه با وردپرس (فوق جامع)

پرچمداران سایت چند زبانه: پکیج آموزش طراحی سایت چند زبانه با وردپرس (فوق جامع)

پرچمداران سایت چند زبانه: پکیج آموزش طراحی سایت چند زبانه با وردپرس (فوق جامع)

به نام خدا. با معرفی یک آموزش وردپرس با عنوان پرچمداران سایت چند زبانه از مجموعه پرچمداران وردپرس در خدمت شما هستیم. در این دوره که به صورت فیلم آموزش وردپرس ارائه می شود به طور تخصصی و پروژه محور به آموزش طراحی سایت چند زبانه با وردپرس می پردازیم. این مجموعه جدید از وردپرس باران کاملترین دوره آموزش طراحی سایت چند زبانه با وردپرس در جهان است. در این پکیج فوق جامع آموزش جامع طراحی سایت بین المللی با افزونه ها و 9 تا از بهترین قالب های وردپرس جهان به صورت کاملا عملی و کاربردی ارائه می شود. این مجموعه شامل تمام دوره های طراحی سایت چندزبانه وردپرس باران می باشد. دوره های موجود در این پکیج بی نظیر:

آموزش طراحی سایت چند زبانه با وردپرس و افزونه ها و آموزش پروژه محور با 9 قالب وردپرس شامل: 1- دوره آموزش جامع افزونه WPML وردپرس همراه با افزونه های جانبی 2- دوره آموزش پروژه محور با قالب ایمپرزا 3- قالب زفایر 4- قالب دیوی 5- قالب سون 6- قالب بی تم 7- قالب آوادا 8- قالب انفولد 9- دوره طراحی سایت فروشگاهی چند زبانه با قالب فلت سام 10- قالب فروشگاهی وودمارت

سفارش با مبلغ سرمایه گذاری ویژه:
990,000 تومان

دانلود آنی و مستقیم

بلافاصله پس از انتشار

30 روز ضمانت

بازگشت بدون سوال

یک عمر بروزرسانی

رایگان و همیشگی

یک عمر پشتیبانی

رایگان و همیشگی

نصب رایگان قالب ها

توسط پشتیبانی فنی

100+ فونت فارسی

تغییر فونت آسان قالب
اطلاعات دوره در یک نگاه

سطح دوره

مقدماتی تا پیشرفته

زمان و جلسات

در دست تولید

مدرس دوره

مجتبی تبسمی

معرفی کامل دوره

چطور حرفه ای ترین سایت های چند زبانه وردپرس را بدون کدنویسی طراحی و سفارشی سازی کنیم؟

دوره پرچمداران سایت چند زبانه در یک نگاه

 • محتوای آموزش: فیلم آموزش کامل افزونه چند زبانه همراه با آموزش پروژه محور شامل تمام دوره های آموزش طراحی سایت چند زبانه وردپرس باران
 • هدف دوره: یادگیری طراحی سایت های چند زبانه حرفه ای بدون کدنویسی با محبوب ترین افزونه ها و قالب های وردپرس
 • مخاطبان: علاقه مندان به یادگیری طراحی سایت بدون کدنویسی، مدیران سایت ها و طراحان سایت
 • نوع آموزش: فیلم آموزش ویدئویی
 • روش دریافت: دانلود با لینک مستقیم و دسترسی همیشگی به لینک های دانلود دوره پرچمداران سایت چند زبانه وردپرس
 • فرمت آموزش: فایل های ویدئویی با فرمت MP4
 • قابلیت پخش: امکان پخش بر روی تلویزیون، کامپیوتر، موبایل، تبلت و…
 • کیفیت ویدئوها: فیلم با کیفیت HD 720p
 • مدت زمان دوره: ضبط آموزش ها ادامه دارد
 • مدرس دوره: مجتبی تبسمی، مدیر سایت وردپرس باران

مزیت های پکیج آموزش طراحی سایت چند زبانه وردپرس

 • شیوه تدریس متفاوت بدون حاشیه و مقدمه چینی اضافی
 • راهنمای کاملا عملی و کاربردی با شروع چند زبانه کردن کردن سایت وردپرسی از دقیقه اول آموزش
 • آموزش طراحی انواع سایت چند زبانه به صورت عملی، کاربردی و پروژه محور
 • چند زبانه کردن تمام بخش های سایت شامل نوشته ها، برگه ها، محصولات، منوها، ابزارک ها و…
 • آموزش جامع طراحی سایت چندزبانه با افزونه ها و قالب های محبوب دنیا
 • آموزش طراحی صفحه اصلی و برگه های چند زبانه با استفاده از صفحه ساز های محبوب وردپرس
 • آموزش فوق جامع و بی نیاز شدن از هر آموزش دیگر
 • آموزش قدم به قدم با ارائه چک لیست های اجرایی برای هر موضوع
 • قابلیت اجرای سریع آموزش ها و پیاده سازی آن ها بلافاصله پس از هر جلسه
 • تاکید بر موارد مهم در طول آموزش برای رسیدن به تسلط بر مباحث اصلی دوره
 • و…

سایت چند زبانه چیست؟ در پکیج آموزش طراحی سایت چند زبانه با وردپرس چه مطالبی یاد می گیرید؟

سایت های چند زبانه یا بین المللی به سایت هایی گفته می شود که ظاهر سایت قابلیت نمایش به چندین زبان را داشته باشد یا در هر زبان ظاهری متفاوت داشته باشد. با استفاده از روش های تشخیص هوشمند، هنگامی که کاربری یک سایت بین المللی را در مرورگر خود باز می کند، سایت به زبان همان کاربر به او نمایش داده می شود.

مثلا اگر موقعیت جغرافیایی کاربر از یک کشور انگلیسی زبان باشد نمایش سایت نیز به همین زبان خواهد بود. یا اگر زبان سیستم عامل کاربر مثلا یک گوشی اندرویدی به زبان فرانسوی باشد، سایت به طور خودکار به این زبان نمایش داده خواهد شد. معیارهای مختلفی برای تشخیص و نمایش زبان سایت وجود دارند. علاوه بر این امکان نمایش پرچم یا دکمه تغییر زبان می تواند امکان تغییر زبان را برای کاربر در سایت فراهم کند. مثلا قرار دادن یک فهرست بازشو از چند زبان در منو به کاربر این امکان را می دهد تا در صورت نیاز سایت را به زبان دیگری مشاهده کند.

وردپرس نیز به عنوان یک سیستم مدیریت محتوای محبوب امکان طراحی سایت بین المللی را به کمک افزونه های چندزبانه و قالب های هماهنگ شده با این سیستم فراهم می کند. بنابراین به کمک وردپرس می توان بدون کدنویسی سایت های بین المللی با قابلیت نمایش به چندین زبان طراحی کرد.

دوره آموزش ساخت سایت چند زبانه وردپرس باران

دوره پرچمداران سایت چند زبانه وردپرس باران کاملترین پکیج آموزشی در این زمینه بوده و با ارائه آموزش چندین افزونه و آموزش طراحی پروژه محور چندین سایت چند زبانه، راهنمای جامعی برای چند زبانه کردن سایت های وردپرسی یا شروع ساخت سایت های جدید بین المللی می باشد.

چند زبانه کردن تمام بخش های یک سایت وردپرسی موضوعی است که شاید در هیچ دوره آموزشی به طور کامل بررسی نشود. در این دوره به طور کامل یاد می گیرید تا تمام بخش های یک سایت را بین المللی کنید تا مخاطبان شما در هر موقیت جغرافیایی و با هر زبانی که هستند بتوانند از سایت شما استفاده کنند. چند زبانه کردن برگه های سایت، صفحات اصلی، آرشیو، دسته ها و برچسب های وبلاگ و فروشگاه، نوشته ها و محصولات و تمام انواع نوشته های سفارشی، منوها و ابزارک ها و… تماما با جزئیات کامل آموزش داده خواهند شد.

در ادامه فهرستی از دوره های موجود در این پکیج بی نظیر آمده است.

سرفصل های دوره پرچمداران سایت چند زبانه

پرچمداران سایت چند زبانه: پکیج آموزش طراحی سایت چند زبانه با وردپرس (فوق جامع)

دوره آموزش جامع چند افزونه و آموزش پروژه محور طراحی سایت چند زبانه با چندین قالب محبوب وردپرس در این دوره ارائه خواهند شد.

1- دوره آموزش جامع افزونه WPML وردپرس

2- دوره آموزش طراحی سایت چند زبانه با قالب ایمپرزا

3- دوره …با  قالب زفایر

4- دوره … با قالب دیوی

5- دوره … با قالب سون

6- دوره … با قالب بی تم

7- دوره … با قالب آوادا

8- دوره … با قالب انفولد

9- دوره طراحی سایت فروشگاهی چند زبانه با قالب فلت سام

10- دوره … با قالب فروشگاهی وودمارت

سرفصل های معرفی شده برای دوره پرچمداران سایت چند زبانه برای طراحی اولیه دوره است و احتمال تغییر در سرفصل ها وجود دارد. همچنین جزئیات بیشتر در مورد هر یک از دوره های فهرست شده بزودی اضافه خواهند شد.

چرا پرچمداران سایت چند زبانه یک سرمایه گذاری بزرگ است؟

اگر طراح سایت هستید می دانید که بسیاری از مشتریان علاقه مند به داشتن یک سایت چند زبانه هستند. معمولا شرکت ها و موسسات تمایل دارند تا سایتشان علاوه بر زبان فارسی از زبان انگلیسی نیز برای نمایش پشتیبانی کند. همچنین بسیاری از کسب و کارها با توجه به بازار جهانی و بین المللی برای اینکه مخاطبان بیشتری از سرار دنیا کسب کنند نیاز دارند تا یک سایت بین المللی داشته باشند. در بسیاری از پروژه ها حتی اگر مشتری از شما یک سایت دو زبانه یا چندزبانه نخواهد، پیشنهاد شما به عنوان طراح سایت می تواند یک پیشنهاد جذاب برای او باشد.

با سرمایه گذاری برای آموزش طراحی سایت های چند زبانه می توانید برای علاقه مندان زیادی سایت طراحی کنید و حتی در اولین پروژه خود چندین برابر مبلغ سرمایه گذاری این آموزش، کسب درآمد کنید.

همچنین اگر می خواهید برای خودتان یا شرکت محل کارتان یک سایت راه اندازی کنید و نمی خواهید هزینه های بالایی به طراح سایت بپردازید وردپرس بهترین راه حل است. با سرمایه گذاری برای تهیه دوره پرچمداران سایت چند زبانه می توانید خودتان طراح سایت خود باشید و یک سایت بین المللی حرفه ای طراحی کنید. شما می توانید با یادگیری وردپرس و افزونه ها و قالب های آموزش داده شده در این دوره آموزشی، بدون کدنویسی و با هزینه بسیار کم سایت چند زبانه خود را راه اندازی کنید.

اما برای آموزش طراحی سایت چند زبانه با وردپرس چه راه هایی وجود دارد؟

 1. خودتان با سعی و خطا با افزونه های چن زبانه و قالب های چند منظوره، شرکتی و فروشگاهی دست و پنجه نرم کنید، کار با افزونه ها و قالب های مختلف را تجربه کنید، سایر سایت ها را بررسی و تحلیل کنید و با آزمون و خطا طراحی و سفارشی سازی و چندزبانه کردن بخش های مختلف سایت را یاد بگیرید: در این روش برای یادگیری فقط یک قالب یا افزونه نیاز است تا مدت ها زمان صرف کنید. در اینترنت به دنبال روش های حل مشکل باشید و کار با بخش های مختلف آن را تجربه کنید و شاید وقت و هزینه زیادی برای یادگیری بپردازید.
 2. از سایر آموزش های انگلیسی یا فارسی استفاده کنید: در این روش نیز با توجه به جامع نبودن دوره ها و آموزش های مبتنی بر تنها یک قالب و افزونه با محدودیت های زیادی در طراحی مواجه خواهید شد. آموزش ها عموما با آموزش یک افزونه و بدون در نظر گرفتن شرایط و نیاز های مخالف ساخته می شوند و سفارشی سازی امکانات و چند زبانه کردن بخش های مختلف در موضوعات مختلف (شرکتی، فروشگاهی و…) مورد توجه قرار نمی گیرد. همچنین در آموزش متکی بر یک قالب یا افزونه با محدودیت های زیادی همراه هستید. اگر طراح سایت هستید برای اینکه نمونه کارهایی برای خود داشته باشید لازم است در طراحی های خود تنوع داشته باشید. تکیه بر یک افزونه و قالب به هیچ عنوان نمی تواند شما را به یک طراح سایت حرفه ای تبدیل کند.
 3. از دوره پرچمداران سایت چندزبانه وردپرس باران استفاده کنید: پیشنهاد ما به شما شرکت در این دوره و یادگیری کامل کار با بهترین افزونه ها و قالب های محبوب وردپرس می باشد. با این روش با صرف کمترین وقت و هزینه از هر آموزش دیگری بی نیاز خواهید بود و به یک طراح سایت حرفه ای تبدیل خواهید شد.

سفارش دوره پرچمداران سایت چند زبانه وردپرس باران

دوره های موجود در پکیج پرچمداران سایت چند زبانه که در این صفحه معرفی شده اند به ترتیب در دست آماده سازی می باشند و هر دوره پس از آماده سازی به عنوان بروزرسانی به این پکیج فوق جامع اضافه خواهد شد. با هر بروزرسانی احتمالا مبلغ سرمایه گذاری دوره نیز افزایش خواهد یافت.

هم اکنون می توانید برای پیش خرید دوره پرچمداران سایت چند زبانه با مبلغ سرمایه گذاری ویژه از طریق لینک زیر اقدام کنید و تمام دوره های آموزش طراحی سایت چند زبانه وردپرس باران را بلافاصله پس از آماده سازی دریافت کنید.

سفارش با مبلغ سرمایه گذاری ویژه:
990,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پرچمداران سایت چند زبانه: پکیج آموزش طراحی سایت چند زبانه با وردپرس (فوق جامع)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست