قالب پورتو وردپرس: دانلود قالب Porto فارسی (اورجینال)

قالب پورتو وردپرس: دانلود قالب Porto فارسی (اورجینال)

[ دانلود قالب Porto : قالب پورتو وردپرس نسخه 5.0.1 ]. به نام خدا. در این بخش از قالب وردپرس به معرفی قالب وردپرس چند منظوره پورتو می پردازیم. قالب Porto یک قالب وردپرس حرفه ای و قالب وردپرس چند منظوره می باشد که برای راه اندازی هر نوع کسب و کاری مناسب و مفید است. همچنین با استفاه از سیستم ووکامرس شما می توانید محصولات خود به فروش برسانید. قالب پورتو وردپرس یک تم وردپرس چند منظوره و قالب وردپرس ووکامرس است که برای هر کسب و کار و سایت های ووکامرسی مناسب می باشد. قالب Porto فارسی عناصر گوناگون و ویژگی های قدرتمندی را فراهم می کند، که می تواند تمام مواردی را که می خواهید تنظیم کنیم. برای خرید قالب پورتو وردپرس با ما در وردپرس باران همراه باشید.

قالب Porto وردپرس

دانلود قالب Porto : قالب پورتو وردپرس (اورجینال)

قالب Porto در مقایسه با قالب های دیگر دارای ویژگی های چند منظوره تجارت الکترونیکی مانند سیستم ووکامرس می باشد، که برای کسب و کار شما و فروشگاه های woocommerce ضروری است. سرعت قالب Porto بسیار بالا می باشد. آخرین نسخه ارائه شده قالب پورتو وردپرس با ووکامرس نسخه 3 به بالا و همچنین وردپرس نسخه 5 سازگاری کامل دارد. تم Porto یک قالب وردپرس چند منظوره بسیار سریع با ویژگی های منحصر بفرد ووکامرسی می باشد. با خرید قالب پورتو وردپرس از داشتن یک سایت حرفه ای لدت ببرید.

سرعت بالا و بهینه برای سئو

قالب porto وردپرس

با استفاده از ابزار بهینه سازی در قالب پورتو شما می توانید یک سایت با درجه کلاس A و سرعت بالا بسازید. حتی با داشتن دو افزونه قدرتمند ویژوال کامپوزر و افزونه روولوشن اسلایدر در سایت باز هم سایت شما بهینه و دارای سرعت بالا می باشد. کافیست قالب Porto را با دیگر قالب های وردپرس از نظر بهینه سازی و سرعت مقایسه نمایید. اکثر سایت ها دارای قدرت بهینه بودن 80 تا 90 درصد در سایت GtMetrix و PageSpeed Insights می باشند اما قالب وردپرس پورتو این مقدار را به 900 تا 100 درصد رسانده است.

سیستم فروشگاهی ووکامرس

شما می توانید با استفاده از قالب Porto یک سایت فروشگاهی راه اندازی نمایید. قالب پورتو با فراهم نمودن این امکان دست شما را در انتخاب این قالب وردپرس چند منظوره باز گذاشته است. با خرید قالب وردپرس پورتو شما می توانید یک فروشگاه حرفه ای را راه اندازی نمایید. این قالب با افزونه ووکامرس نسخه 3 به بالا سازگاری کامل دارد.

امکانات قدرتمند قالب پورتو

قالب پورتو دارای امکانات و ویژگی های خاص و قدرتمند می باشد. همه آن چیزی را که شما برای راه اندازی یک سایت حرفه ای نیاز دارید در قالب Porto وجود دارد. همگی این امکانات و ابزار ها در پنل قدرتمند این قالب موجود می باشد.

سیستم امتیازدهی حرفه ای

اگر اکثر قالب های وردپرس را مشاهده نمایید و به سیستم امتیاز دهی آنها دقت کرده باشید، نواقصی را خواهید دید. اما قالب Porto دارای یک سیستم امتیاز دهی حرفه ای می باشد که آمار دقیق امتیازات حتی تا اعشار هزارم محاسبه نموده و در سیستم امتیاز دهی نمایش خواهد داد. داشتن سیستم امتیاز دهی یکی از مزایای مهم یک قالب وردپرس می باشد. چون با ارائه محصول و ثبت امتیاز توسط مشتریان و کاربران، کیفیت محصول و یا مطلب مورد نظر براحتی برای کاربران جدید روشن خواهد شد.

اجرای بی نقص در سرور های ضعیف با کدنویسی بهینه

قالب porto فارسی

یکی دیگر از ویژگی ها خوب و منحصر بفرد در قالب وردپرس Porto لود کردن سایت در سرور های ضعیف می باشد. اگر کسی از هاست ضعیف که درای سرور های ضعیف است، استفاده می کند، قالب Porto به گونه ای طراحی گردیده است که حتی در سررورهای ضعیف به خوبی کار کند. اکثر قالب های حرفه و مدرن در صورتی که از سرور ضعیف استفاده شود قابل بارگذاری نیستند و یا ناقص اجرا خواهند شد.

بروزرسانی رایگان قالب Potro فارسی

از سال 2015 تا کنون قالب Porto وردپرس توسط شرکت سازنده p-themes به صورت مداوم بروزرسانی گردیده است. در هر بروزرسانی برخی از مشکلات موجود برطرف گردیده و بسیاری از ویژگی های جدید به این قالب وردپرس اضافه شده است. سازندگان این قالب سعی بر این دارند که قالب پورتو را همیشه با آخرین نسخه وردپرس و ووکامرس هماهنگ کنند تا صاحبان قالب پورتو با مشکلات احتمالی مواجه نشوند. وردپرس باران نسخه اورجینال این قالب چند منظوره را تهیه کرده و با ارائه منظم بروزرسانی رایگان آن، همواره جدیدترین نسخه ها را در اختیار خریداران محترم قرار می دهد. نسخه های ارائه شده توسط وردپرس باران شامل خدمات فارسی سازی شده قالب و نصب پکیج 72 فونت فارسی اختصاصی نیز می باشد. امیدواریم رضایت شما کاربران محترم را با ارائه خدمات بی نظیر در وردپرس جلب نماییم.

قالب پورتو فارسی

قالب پورتو دارای طراحی خاص و ویژه می باشد. این قالب حرفه ای یک پوسته وردپرس چند منظوره می باشد که شما به راحتی می توانید با ابزاهایی که در اختیار شما قرار دارد، یک سایت بر اساس نیاز خود طراحی کنید. امکاناتی نظیر طراحی دلخواه هدر سایت، انتخاب چند ستونه بودن سایت، مگا منوی قدرتمند و … همگی از امکانات منحصر به فرد قالب وردپرس Porto می باشد.

طراحی هدر در قالب پورتو

دانلود قالب Porto : قالب پورتو وردپرس (اورجینال)

در قالب پورتو می توانید هدر سایت خود را بر اساس طراحی خود بسازید. طراحی هدر در قالب Porto بسیار آسان است. با استفاده از کشیدن و رها کردن المان ها در هدر، شما می توانید به راحتی هدر سایت خود را بسازید. همچنین این قالب حرفه ای وردپرس دارای طرح های از پیش آماده بسیاری می باشد که با ایده گفتن از آن ها می توانید طرح دلخواه خود را ایجاد نمایید. در ابتدا به این طرح ها نگاه کنید. طرح های متنوع هدر در قالب پورتو وردپرس بسیار زیاد است.

طرح بندی دلخواه در قالب Porto

دانلود قالب Porto : قالب پورتو وردپرس (اورجینال)

انتخاب عرض سایت به دلخواه شما می باشد. شما می توانید بر اساس نیاز خود عرض سایت را تغییر دهید. همچنین می توانید ساید بار سایت را تعیین کنید که در کدام سمت قرار داشته باشد. می توانید ساید بار سایت را در سمت راست قرار دهید و یا چپ و در صورت نیاز حتی می توانید سایت خود را بدون ساید بار طراحی نمایید. امکان دیگر که در قالب پورتو وردپرس تعبیه شده است، این است که شما می توانید حالات مختلفی برای اسلایدر انتخاب نمایید. همچنین امکان انتخاب تعداد ستون های سایت برای دسته بندی محصولات و یا مطالب سایت شما وجود دارد.

مگا منو قدرتمند در قالب پورتو

دانلود قالب Porto : قالب پورتو وردپرس (اورجینال)

این قالب وردپرس همانند سایت های حرفه ای دیگر دارای مگا منو عمودی می باشد. منوی عمودی جذابیت خاصی را به سایت شما می بخشد. همچنین در این منوی قدرتمند شما می توانید عکس محصولات و یا مطالب خود را در دسته بندی خاص خود به نمایش بگذارید.

تنظیمات فروشگاهی قالب Porto

در قالب وردپرس پورتو شما می توانید تنظیمات خاصی را برای قسمت فروشگاه سایت راه اندازی نمایید. در قدم اول می توانید تعداد ستون های قابل نمایش را تا 8 ستون هم انتخاب نمایید. یا می توانید انتخاب نمایید که محصولات بصورت Box نمایش داده شوند و یا بصورت اسلایدر. همچنین شما می توانید در این قسمت انتخاب کنید که آیا سایدبار سایت وجود داشته باشد یا خیر.

کاملا ریسپانسیو

دانلود قالب Porto : قالب پورتو وردپرس (اورجینال)

قالب Poto وردپرس یک قالب کاملا ریسپانسیو می باشد. این قالب وردپرس چند منظوره در تمامی دستگاه ها به خوبی نمایش داده می شود. همچنین سرعت بارگذاری این قالب در نسخه موبایل و یا تبلت همانند نسخه دسکتاپ بوده و دارای رتبه A می باشد. قالب پورتو از ویژگی Retina Ready پشتیبانی می کند. توسعه دهنده این قالب با تمرکز بر روی سرعت و کیفیت نمایش سایت در موبایل توانسته یک قالب بهینه برای موبایل را ارائه دهد.

پنل مدیریت حرفه ای

در بالا برخی از امکانات و ابزار های قالب پورتو بیان نمودیه ایم. همگی این امکانات را می توانید در پنل مدیریت حرفه ای که در این قالب برای مدیریت سایت طراحی گردیده است مدیریت کنید. امکانی نظیر انتخاب رنگ، فونت، تعیین سایز عرض سایت، انتخاب هدر و ساخت هدر سایت و … . دیگر نیازی به کد نویسی نیست. شما حتی بدون نوشتن یک خط کد همگی این تنظیمات را انجام خواهید داد.

سازگار با افزونه ووکامرس و افزونه WPML

قالب فروشگاهی ووکامرس Porto چندمنظوره

قالب چند منظوره Porto وردپرس، را همان طور که پیش تر توضیح دادیم، برای فروشگاه هم استفاده نمود. یکی از قابلیت های خوب و مهم این قالب وردپرس، سازگاری با سیستم ووکامرس می باشد. شما با نصب افزونه ووکامرس به راحتی و در عرض چند دقیقه سایت خود را به فروشگاه تبدیل خواهید نمود. در جدیدترین آپدیت قالب پورتو وردپرس این قالب با افزونه ووکامرس نسخه 3 به بالا هماهنگ شد. بنابراین با یک خرید قالب وردپرس با یک تیر به دو نشان خواهید زد. در واقع یک قالب چندمنظوره و یک قالب فروشگاهی را به طور همزمان در سایت خود خواهید داشت.

همچنین قالب وردپرس پورتو با پشتیبانی از افزونه چندزبانه وردپرس یا WPML می تواند یک انتخاب مناسب برای سایت چندزبانه شما باشد.

ویژگی قالب چند منظوره Porto وردپرس

قالب porto

 • یک قالب چند منظوره
 • چند زبانه با استفاده از افزونه WPML
 • متناسب برای سایت هایی با موضوع ساخت و ساز، هتل، رستوران، شرکت حقوقی، آژانس دیجیتال و …
 • پشتیبانی از ابزارک
 • ابزار بهینه سازی سرعت قدرتمند
 • سازگاری با افزونه ویژوال کامپوزر
 • قابلیت ساخت سایت تک صفحه ای
 • قابلیت اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
 • کاملا سئو شده
 • طراحی تعاملی
 • پشتبانی از زبان فارسی و راست چین
 • کد HTML5 معتبر
 • طراحی نامحدود در رنگ
 • پشتبانی از انواع مرورگر ها از جمله فایرفاکس ، کروم ، اپرا ، اینترنت اکسپلورر ، سافاری و …
 • بیش از 20 طرح آماده برای هدر
 • دارای صفحات فروشگاهی
 • حالت کاتالوگ Woocommerce
 • گزینه های قدرتمند صفحه
 • انیمیشن های زیبا CSS3
 • اشتراک گذاری آیکون ها را در صفحه پروژه و محصول
 • فرم تماس و خبرنامه
 • ویجت خوراک توییتر
 • دارای 33 آیتم سفارشی برای ویژوال کامپوزر
 • امکان کنترل فونت ها
 • سازگار با افزونه Filter Woocommerce Product Filter
 • سازگار با افزونه نمایش پست Counter plugin
 • سازگار با افزونه GeoDirectory
 • سازگار با افزونه WooCommerce چند زبانه
 • سازگار با پلاگین های عمده فروشندگان چندگانه مانند Dokan، WC
 • سازگار با افزونه YITH WooCommerce Plugin Wishlist
 • سازگار با افزونه پلاگین جستجو YITH WooCommerce Ajax
 • سازگار با افزونه مدیریت پلاگین YITH WooCommerce Badge
 • سازگار با پلاگین Polylang
 • سازگار با پلاگین qTranslate X
 • سازگار با افزونه WooCommerce Currency Switcher
 • و …

پیش نمایش قالب پورتو وردپرس

قالب Porto وردپرس دارای امکانات بی نظیری جهت طرح بندی و طراحی صفحات وب می باشد. چندین پیش نمایش قالب پورتو وردپرس در سایت رسمی طراح و توسعه دهنده این قالب ارائه شده است. با مشاهده نسخه های پیش نمایش قالب پورتو که در این سایت ارائه شده است، به سادگی می توانید ایده های جذابی برای طراحی سایت خود داشته باشید. برای مشاهده دموهای قالب پورتو ارائه شده از سایت سازنده می توانید به این لینک مراجعه نمایید.

قالب پورتو

دانلود رایگان قالب فارسی Porto وردپرس

با یک بار خرید قالب Porto فارسی از وردپرس باران، کلیه بروزرسانی ها را به صورت رایگان دریافت نمایید. سعی ما در وردپرس باران نیز ارائه منظم بروزرسانی برای دانلود رایگان قالب فارسی Porto وردپرس می باشد. لذا دانلود رایگان قالب پورتو فارسی به صورت دائمی و مادام العمر خدمت خریداران محترم این قالب ارائه خواهد شد.

 • آپدیت: دانلود رایگان قالب فارسی Porto 5.0.1 وردپرس در تاریخ 1398.06.30 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان قالب فارسی Porto 5.0 وردپرس در تاریخ 1398.06.10 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 4.11.7 در تاریخ 1398.05.06 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 4.11.6 در تاریخ 1398.04.10 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 4.11.5 در تاریخ 1398.03.27 به وردپرس باران اضافه شد.(نسخه کامل با تمام دمو ها اضافه شد)
 • آپدیت: دانلود نسخه 4.11.4 در تاریخ 1398.03.14 به وردپرس باران اضافه شد.(بهبود استایل های راستچین)
 • آپدیت: دانلود قالب وردپرس پورتو فارسی 4.11.3 در تاریخ 1398.03.04 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 4.11.2 در تاریخ 1398.02.07 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 4.10 در تاریخ 1398.01.06 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 4.9.4 در تاریخ 1397.12.04 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 4.9.2 در تاریخ 1397.11.20 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان قالب Porto 4.9.1 فارسی در تاریخ 1397.11.09 به وردپرس باران اضافه شد.
 • اولین ارائه: دانلود قالب Porto فارسی به وردپرس باران اضافه شد.

خرید قالب وردپرس پورتو فارسی (خرید قالب Porto اورجینال)

خرید قالب وردپرس پورتو فارسی نسخه اورجینال بالاخره توسط وردپرس باران ارائه شد. سعی ما ارائه قالب های با کیفیت جهانی و خرید آسان نسخه اورجینال قالب ها با قیمت مناسب می باشد. همچنین قالب های ارائه شده توسط وردپرس باران به صورت کاملا فارسی سازی شده و راستچین می باشد. به علاوه برای سهولت استفاده کاربران عزیز ایرانی بسته فونت فارسی اختصاصی وردپرس باران شامل 72 فونت زیبای فارسی نیز به قالب ها اضافه شده اند. خرید قالب Porto اورجینال نیز کاملا فارسی سازی شده و شامل بسته فونت فارسی می باشد. هم اکنون می توانید برای خرید قالب وردپرس پورتو از لینک زیر اقدام نمایید. دانلود رایگان قالب Porto فارسی برای بروزرسانی های بعدی نیز به خریداران ارائه می گردد.

5/5 (5 رأی)

دریافت لینک دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین :

قیمت محصول: 59000 تومان
اگر مطلب را می پسندید لطفا آن را به اشتراک بگذارید.

2
یک پاسخ بگذارید

avatar
1 دیدگاه ها
1 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین بازخورد
داغ ترین دیدگاه
2 نویسندگان دیدگاه
مجتبی تبسمیرضا راد نویسندگان دیدگاه های اخیر
  اشتراک  
مشترک شدن در
رضا راد
مهمان
رضا راد

قالب پورتو چند منظوره برای طراحی سایت فروشگاهی با ووکامرس هم مناسب است یا پیشنهاد دیگری دارید؟

مجتبی تبسمی
مدیر
مجتبی تبسمی

سلام دوست من. قالب چند منظوره پورتو یک قالب حرفه ای بوده و امکانات کامل ساخت فروشگاه با ووکامرس را نیز در اختیار شما قرار می دهد. اما در صورتی که به قالب فروشگاهی حرفه ای که اختصاصا برای کاربرد فروشگاهی طراحی شده است نیاز دارید قالب وودمارت (اینجا ببینید) و فلت سام (اینجا ببینید) پیشنهاد می شوند.