1. وردپرس باران
 2. دوره های وردپرس
 3. پکیج آموزش وردپرس
 4. پرچمداران امنیت وردپرس: پکیج آموزش امنیت، نگهداری و بروزرسانی وردپرس (فوق جامع)

پرچمداران امنیت وردپرس: پکیج آموزش امنیت، نگهداری و بروزرسانی وردپرس (فوق جامع)

پرچمداران امنیت وردپرس: پکیج آموزش امنیت، نگهداری و بروزرسانی وردپرس (فوق جامع)

به نام خدا. دوره پرچمداران امنیت وردپرس از پکیج پرچمداران وردپرس رونمایی شد. پرچمداران امنیت وردپرس کاملترین آموزش وردپرس در جهان برای افزایش امنیت وردپرس، نگهداری و بروزرسانی وردپرس می باشد. این دوره یک پکیج کامل آموزش کانفیگ امنیتی وردپرس است که در این صفحه به معرفی آن خواهیم پرداخت. دوره پرچمداران امنیت وردپرس شامل تمام دوره های آموزش افزایش امنیت وردپرس و نگهداری و بروزرسانی سایت ارائه شده در وردپرس باران ست. در این پکیج آموزش کامل بیش از 10+ افزونه امنیتی وردپرس همراه با آموزش نگهداری و بروزرسانی وردپرس ارائه شده است. لیست دوره های موجود در این مجموعه:

1- دوره آموزش نگهداری و بروزرسانی وردپرس 2- دوره آموزش افزونه امنیتی iThemes Security Pro آیتم 3- دوره آموزش افزونه امنیتی Wordfence Security Pro وردفنس 4- دوره آموزش افزونه Hide My WP مخفی کردن وردپرس 5- دوره آموزش افزونه بکاپ BackupBuddy بکاپ بادی 6- دوره آموزش افزونه Duplicator Pro داپلیکیتور 7- دوره آموزش افزونه Akismet اکیسمت 8- دوره آموزش کپچا و کد امنیتی وردپرس

سفارش با مبلغ سرمایه گذاری ویژه:
990,000 تومان

دانلود آنی و مستقیم

بلافاصله پس از انتشار

30 روز ضمانت

بازگشت بدون سوال

یک عمر بروزرسانی

رایگان و همیشگی

یک عمر پشتیبانی

رایگان و همیشگی

نصب رایگان قالب ها

توسط پشتیبانی فنی

100+ فونت فارسی

تغییر فونت آسان قالب
اطلاعات دوره در یک نگاه

سطح دوره

مقدماتی تا پیشرفته

زمان و جلسات

در دست تولید

مدرس دوره

مجتبی تبسمی

معرفی کامل دوره

چطور امنیت وردپرس را تا 99.99% بالا ببریم و از هک سایت و عواقب آن جلوگیری کنیم؟

دوره پرچمداران امنیت وردپرس در یک نگاه

 • محتوای آموزش: فیلم آموزش عملی و کاربردی شامل تمام دوره های آموزش افزایش امنیت وردپرس وردپرس باران
 • هدف دوره: یادگیری افزایش امنیت سایت، نگهداری و بروزرسانی سایت و عاقبت اندیشی برای زمانی که سایت هک شد یا اطلاعات از دست رفت
 • مخاطبان: علاقه مندان به یادگیری امنیت، نگهداری و بروزرسانی وردپرس، طراحی سایت بدون کدنویسی، مدیران سایت ها و طراحان سایت
 • نوع آموزش: فیلم آموزش ویدئویی
 • روش دریافت: دانلود با لینک مستقیم و دسترسی همیشگی به لینک های دانلود دوره پرچمداران امنیت وردپرس
 • فرمت آموزش: فایل های ویدئویی با فرمت MP4
 • قابلیت پخش: امکان پخش بر روی تلویزیون، کامپیوتر، موبایل، تبلت و…
 • کیفیت ویدئوها: فیلم با کیفیت HD 720p
 • مدت زمان دوره: ضبط آموزش ها ادامه دارد
 • مدرس دوره: مجتبی تبسمی، مدیر سایت وردپرس باران

مزیت های دوره پرچمداران امنیت وردپرس

 • شیوه تدریس متفاوت بدون حاشیه و مقدمه چینی اضافی
 • راهنمای کاملا عملی و شروع افزایش امنیت وردپرس از دقیقه اول آموزش
 • آموزش بیش از 10+ افزونه امنیت وردپرس حرفه ای و رایگان همراه با آموزش های نگهداری و بروزرسانی وردپرس در یک پکیج
 • آموزش جامع و بی نیاز شدن از هر آموزش دیگر در حوزه افزایش امنیت، نگهداری و برزورسانی سایت
 • ارائه چک لیست کانفیگ امنیتی وردپرس در زمان کوتاه
 • ارائه روش های حرفه ای نگهداری و بروزرسانی وردپرس به سبک پرچمداران
 • آموزش قدم به قدم با ارائه چک لیست های اجرایی برای هر موضوع
 • قابلیت اجرای سریع آموزش ها و پیاده سازی آن ها بلافاصله پس از هر جلسه
 • تاکید بر موارد مهم در طول آموزش برای رسیدن به تسلط بر مباحث اصلی دوره
 • و…

آیا در مورد اهمیت کانفیگ امنیتی وردپرس اطلاع دارید؟

اگر تاکنون به دنبال یادگیری طراحی سایت بدون کدنویسی رفته باشید بدون شک به این نتیجه رسیده اید که بهترین انتخاب وردپرس می باشد. اما با توجه به محبوبیت وردپرس و با توجه به تعداد بسیار زیاد سایت های طراحی شده با وردپرس در جهان توجه هکر ها و سارقان اینترنتی نیز به این سیستم مدیریت محتوا جلب شده است.

هر روزه سایت های زیادی در سراسر جهان هک می شوند و آمار سایت های وردپرسی نیز در این میان بسیار زیاد است. دلیل این موضوع نیز نداشتن آگاهی از امنیت و نداشتن لایه های امنیتی مناسب برای سایت است. بنابراین مدیر یک سایت وردپرسی برای حفظ امنیت در برابر خطرات امنیتی هک و جلوگیری از از دست دادن اطلاعات باید با کانفیگ امینتی مناسب برای سایت خود از حملات هکر ها به سایت جلوگیری کند.

همچنین یک مدیر سایت با هوش همیشه برای روزی که سایت هک شود آماده است. یک پرچمدار وردپرس دقیقا می داند وقتی سایت هک شد باید چه اقدامی انجام دهد تا خیلی سریع سایت را به وضعیت قبل برگداند و اقدامات لازم را جهت جلوگیری از نفوذ مجدد انجام دهد.

در دوره پرچمداران امنیت وردپرس یاد می گیرید چطور از نفوذ هکر ها جلوگیری کنید و برای روزی که سایت هک شد برنامه داشته باشید تا خیلی سریع و با کمترین خسارت یا حتی بدون هیچ خسارتی، سایت را بازیابی کنید و امنیت را برقرار کنید.

سرفصل های دوره پرچمداران امنیت وردپرس

پرچمداران امنیت وردپرس: پکیج آموزش امنیت، نگهداری و بروزرسانی وردپرس (فوق جامع)

1- دوره آموزش نگهداری و بروزرسانی وردپرس (تائید شده)

2- دوره آموزش افزونه امنیتی iThemes Security Pro (تائید شده)

3- دوره آموزش افزونه امیتی Wordfence Security Pro

4- دوره آموزش افزونه Hide My WP

5- دوره آموزش افزونه بکاپ BackupBuddy (تائید شده)

6- دوره آموزش افزونه Duplicator Pro (تائید شده)

7- دوره آموزش افزونه Akismet (تائید شده)

8- دوره آموزش کپچا و کد امنیتی وردپرس (تائید شده)

سرفصل های معرفی شده برای دوره پرچمداران امنیت وردپرس برای طراحی اولیه دوره است و احتمال تغییر در سرفصل ها وجود دارد. دوره هایی که با برچسب تائید شده مشخص شده اند برای ارائه نهایی قطعی شده اند. همچنین جزئیات بیشتر در مورد هر یک از دوره های فهرست شده بزودی اضافه خواهند شد.

چرا پرچمداران امنیت وردپرس یک سرمایه گذاری بزرگ است؟

اگر مدیر یا صاحب یک سایت هستید یا اگر خدمات طراحی سایت ارائه می دهید حتما به ارزش اطلاعات آگاه هستید. وقت و انرژی زیادی که صرف طراحی یک سایت می شود و اطلاعاتی مثل مقالات، محصولات، سفارش ها، لیست مشتریان و… آن قدر ارزشمند هستند که شاید از دست دادن آن ها به هیچ طریقی قابل جبران نباشد. اگر از اطلاعات حفاظت نکنید ممکن است حاصل سال ها تلاش شما برای یک کسب و کار و اعتبار و برند شما یک شبه بر باد رود.

با فراگیر شدن وردپرس و افزایش سایت های وردپرسی و به دنباله آن توسعه قالب ها و افزونه های متعدد وردپرس راه های نفوذ هکر ها به سایت های وردپرسی بسیار بیشتر شده است. سایت های وردپرسی بیشتر، هدف های بیشتری برای هکر ها ایجاد کرده اند و هوشمندانه است که برای روزی که سایت شما مورد حمله قرار گرفت آماده باشید.

سرمایه گذاری برای افزایش امنیت وردپرس و اقدامات لازم برای نگهداری و بروزرسانی وردپرس امری ضروری است. همچنین عاقبت اندیشی برای روزی که سایت هک شود یکی از اقدامات مهمی است که هر مدیر سایت هوشمندی باید برای آن سرمایه گذاری کند.

همچنین اگر طراحی سایت می کنید و خدمات وردپرس ارائه می دهید، خدمات نگهداری و بروزرسانی وردپرس نیز می تواند یکی از خدمات جدید برای کسب و کار شما و یک منبع درآمد جدید و عالی برای توسعه خدمات باشد.

بهترین روش یادگیری افزایش امنیت، نگهداری و بروزرسانی وردپرس

همان طور که اشاره شد، اگر طراح سایت هستید و خدمات وردپرس ارائه می دهید یا خودتان یک وبسایت وردپرسی دارید، حتما نیازمند یادگیری کانفیگ امنیتی وردپرس و روش های جلوگیری از هک سایت می باشید. همچنین یادگیری اقدامات لازم برای بازیابی سریع سایت و برقراری مجدد امنیت برای روزی که سایت هک شود امری ضروری است. اما برای یادگیری افزایش امنیت وردپرس و موارد ضروری دیگر چه روش هایی وجود دارد؟

 1. خودتان با جستجو و تحقیق با روش های افزایش امنیت آشنا شوید و با سعی و خطا موارد امنیتی را تجربه کنید: در این روش برای یادگیری باید وقت و انرژی زیادی برای تحقیق و مطالعه منابع مختلف خارجی و ایرانی بگذارید. منابع مختلف را پیدا کنید و روش های معرفی شده را بررسی و آزمایش کنید و با کسب تجربه و به مرور به مهارت در زمینه افزایش امنیت وردپرس برسید. در این روش شاید برای یادگیری فقط یک افزونه نیاز است تا مدت ها زمان صرف کنید و البته امنیت فقط نصب یک افزونه نیست!
 2. از سایر آموزش های انگلیسی یا فارسی استفاده کنید: در این روش نیز با توجه به جامع نبودن دوره ها و آموزش های متمرکز بر نصب و آموزش یک افزونه با محدودیت های یک افزونه مواجه خواهید شد. ضمن اینکه برای اکثر افزونه های امنیتی آموزش مناسبی پیدا نمی کنید که کانفیگ امنیتی وردپرس مناسب را به شما معرفی کنند.
 3. از دوره پرچمداران امنیت وردپرس باران استفاده کنید: پیشنهاد ما به شما شرکت در این دوره و یادگیری کامل بیش از 10+ افزونه امنیتی وردپرس می باشد. به علاوه روش های نگهداری و بروزرسانی سایت و عاقبت اندیشی برای روزی که سایت هک شود نیز در این پکیج ارائه شده اند. در این دوره برخلاف سایر دوره ها، کار با تمام روش های افزایش امنیت سایت، روش های نگهداری و بروزرسانی سایت و روش های بازیابی و برقراری مجدد امنیت در سایت را بدون حاشیه و مقدمات اضافی یاد می گیرید و به یک متخصص امنیت وردپرس و ارائه دهنده خدمات نگهداری و بروزرسانی سایت تبدیل می شوید.

سفارش دوره پرچمداران امنیت وردپرس

دوره های موجود در پکیج پرچمداران امنیت که در این صفحه معرفی شده اند به ترتیب در دست آماده سازی می باشند و هر دوره پس از آماده سازی به عنوان بروزرسانی به این پکیج اضافه خواهد شد. با هر بروزرسانی احتمالا مبلغ سرمایه گذاری دوره نیز افزایش خواهد یافت.

هم اکنون می توانید برای پیش خرید دوره پرچمداران امنیت وردپرس باران با مبلغ سرمایه گذاری ویژه از طریق لینک زیر اقدام کنید و تمام دوره های آموزش امنیت، نگهداری و بروزرسانی وردپرس باران را بلافاصله پس از آماده سازی دریافت کنید.

سفارش با مبلغ سرمایه گذاری ویژه:
990,000 تومان

1 دیدگاه برای پرچمداران امنیت وردپرس: پکیج آموزش امنیت، نگهداری و بروزرسانی وردپرس (فوق جامع)

 1. Avatar

  پریا کمالی

  سلام وقت بخیر تخفیفی برای این اموزش دارین یا بعدا اعمال میکنین ایا؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام خانم کمالی
   در حال حاضر پیش فروش دوره با مبلغ سرمایه گذاری ویژه فعال است و احتمالا با شروع و بروزرسانی دوره در سال 1400 با توجه به سرفصل هایی که اضافه می شود مبلغ سرمایه گذاری دوره نیز افزایش خواهد داشت.
   با سپاس

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست