1. وردپرس باران
 2. دوره های وردپرس
 3. پکیج آموزش وردپرس
 4. پرچمداران فروشگاه اینترنتی: پکیج آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس (فوق جامع)

پرچمداران فروشگاه اینترنتی: پکیج آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس (فوق جامع)

پرچمداران فروشگاه اینترنتی: پکیج آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

به نام خدا. پکیج آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس به عنوان محبوب ترین قسمت دوره جامع پرچمداران وردپرس رونمایی شد. پرچمداران فروشگاه اینترنتی عنوان دوره جدید طراحی سایت با وردپرس از مجموعه پرچمداران وردپرس باران می باشد. پس از آموزش طراحی سایت خبری با وردپرس و آموزش طراحی سایت شرکتی با وردپرس که پیش تر معرفی شدند به یک گام حرفه ای تر از طراحی سایت رسیده ایم. آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی با وردپرس یکی از پرطرفدارترین و پرکابردترین آموزش ها در زمینه راه اندازی سایت است و مخصوصا برای طراحان سایت می تواند مهارتی ضروری باشد. این آموزش وردپرس یک پکیج آموزش کامل ساخت سایت فروشگاهی با وردپرس می باشد که به صورت فیلم آموزش وردپرس ارائه می شود.

پرچمداران فروشگاه اینترنتی کاملترین دوره آموزش طراحی سایت فروشگاهی در جهان است. در این پکیج آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی با وردپرس و 11 تا از بهترین قالب های فروشگاهی وردپرس به صورت پروژه محور ارائه می شود. این پکیج شامل تمام دوره های آموزش طراحی سایت فروشگاهی وردپرس باران می باشد. دوره های موجود در این مجموعه بی نظیر:

0- دوره آموزش جامع ووکامرس، درگاه بانکی، روش های حمل و نقل، هزینه ارسال و آموزش طراحی سایت فروشگاهی با 1- قالب وودمارت 2- قالب فلت سام 3- قالب کات شاپ 4- قالب مکس شاپ 5- قالب زفایر 6- قالب ایمپرزا 7- قالب دیوی 8- قالب سون 9- قالب بی تم 10- قالب آوادا 11- قالب انفولد

سفارش با مبلغ سرمایه گذاری ویژه:
990,000 تومان

دانلود آنی و مستقیم

بلافاصله پس از انتشار

30 روز ضمانت

بازگشت بدون سوال

یک عمر بروزرسانی

رایگان و همیشگی

یک عمر پشتیبانی

رایگان و همیشگی

نصب رایگان قالب ها

توسط پشتیبانی فنی

100+ فونت فارسی

تغییر فونت آسان قالب
اطلاعات دوره در یک نگاه

سطح دوره

مقدماتی تا پیشرفته

زمان و جلسات

در دست تولید

مدرس دوره

مجتبی تبسمی

محصول مرتبط

معرفی کامل دوره

چطور حرفه ای ترین سایت های فروشگاهی وردپرس را بدون کدنویسی طراحی کنیم و ظاهر و امکانات را سفارشی سازی کنیم؟

دوره پرچمداران فروشگاه اینترنتی در یک نگاه

 • محتوای آموزش: فیلم آموزش پروژه محور شامل تمام دوره های آموزش طراحی سایت فروشگاهی وردپرس باران
 • هدف دوره: یادگیری طراحی فروشگاه اینترنتی با وردپرس و انواع قالب های فروشگاهی و چندمنظوره
 • مخاطبان: علاقه مندان به یادگیری طراحی سایت بدون کدنویسی، مدیران سایت ها و طراحان سایت
 • نوع آموزش: فیلم آموزش ویدئویی
 • روش دریافت: دانلود با لینک مستقیم و دسترسی همیشگی به لینک های دانلود دوره پرچمداران فروشگاه اینترنتی وردپرس
 • فرمت آموزش: فایل های ویدئویی با فرمت MP4
 • قابلیت پخش: امکان پخش بر روی تلویزیون، کامپیوتر، موبایل، تبلت و…
 • کیفیت ویدئوها: فیلم با کیفیت HD 720p
 • مدت زمان دوره: ضبط آموزش ها ادامه دارد
 • مدرس دوره: مجتبی تبسمی، مدیر سایت وردپرس باران

مزیت های پکیج آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

 • شیوه تدریس متفاوت بدون حاشیه و مقدمه چینی اضافی
 • راهنمای کاملا عملی و کاربردی با شروع طراحی سایت فروشگاهی از دقیقه اول آموزش
 • آموزش جامع راه اندازی فروشگاه اینترنتی با امکانات و درگاه پرداخت ایرانی
 • آموزش طراحی انواع سایت فروشگاهی به صورت پروژه محور
 • آموزش طراحی سایت با 11 تا از بهترین قالب های فروشگاهی وردپرس
 • آموزش ساخت سریع فروشگاه به کمک دموهای آماده
 • آموزش ساخت فروشگاه از صفر
 • آموزش طراحی صفحه اصلی سایت و فروشگاه حرفه ای با چیدمان دلخواه محصولات
 • آموزش طراحی صفحه اصلی و فروشگاه با استفاده از صفحه ساز ها
 • آموزش فوق جامع و بی نیاز شدن از هر آموزش دیگر
 • آموزش قدم به قدم با ارائه چک لیست های اجرایی برای هر موضوع
 • قابلیت اجرای سریع آموزش ها و پیاده سازی آن ها بلافاصله پس از هر جلسه
 • تاکید بر موارد مهم در طول آموزش برای رسیدن به تسلط بر مباحث اصلی دوره
 • و…

فروشگاه اینترنتی چیست؟ در دوره آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس چه مطالبی ارائه می شوند؟

به طور کلی هر فروشگاهی که از بستر اینترنت برای فروش محصولات راه اندازی شود یک فروشگاه اینترنتی است. در آموزش ارائه شده منظور از طراحی فروشگاه اینترنتی، آموزش کامل ساخت سایت فروشگاهی با وردپرس می باشد. در یک سایت فروشگاهی امکان نمایش محصولات و معرفی کامل امکانات و ویژگی های هر محصول می باشد. به علاوه خرید آنلاین و ثبت سفارش محصول از طریق سایت نیز امکان پذیر است.

از معروف ترین انواع سایت های فروشگاهی می توان به فروشگاه های فروش محصولات دیجیتال، موبایل، لوازم جانبی، لوازم خانگی، کولر، لباس و پوشاک، لوازم آرایشی بهداشتی، لوازم تزئینی، کادویی، محصولات غذایی و… اشاره کرد.

دوره آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی وردپرس باران

پرچمداران فروشگاه اینترنتی کاملترین پکیج آموزش کامل ساخت سایت فروشگاهی با وردپرس در جهان است. در این مجموعه آموزش پروژه محور طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس و 11 تا از بهترین قالب ها ارائه می شود.

در قدم صفر، آموزش ها با تبدیل وردپرس به فروشگاه اینترنتی آغاز می شوند. راه اندازی کامل تنظیمات فروشگاه، روش های پرداخت و درگاه های پرداخت ایرانی، روش های حمل و نقل و هزینه ارسال، افزونه های ضروری جهت سفارشی سازی فروشگاه و… را یاد می گیرید.

طراحی صفحات مختلف فروشگاه، دسته بندی های محصولات، صفحه محصول، برگه های حساب کاربری، سبد خرید، برگه پرداخت و… به طور کامل در تمام قالب ها بررسی می شوند و به طور عملی و به صورت کاملا سفارشی طراحی می شوند.

در ادامه فهرستی از دوره های موجود در این پکیج فوق جامع و بی نظیر آمده است.

سرفصل های دوره پرچمداران فروشگاه اینترنتی

پرچمداران فروشگاه اینترنتی: پکیج آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

دوره آموزش جامع ووکامرس، اتصال درگاه بانکی، افزودن روش های حمل ونقل، هزینه ارسال و آموزش طراحی سایت فروشگاهی با 11 تا از بهترین قالب های فروشگاهی و چند منظوره وردپرس:

0- دوره آموزش جامع راه اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس و ووکامرس

1- دوره آموزش طراحی سایت فروشگاهی وردپرس با قالب وودمارت

2- دوره … با قالب فلت سام

3- دوره … با قالب کات شاپ

4- دوره … با قالب مکس شاپ

5- دوره … با قالب زفایر

6- دوره … با قالب ایمپرزا

7- دوره … با قالب دیوی

8- دوره … با قالب سون

9- دوره … با قالب بی تم

10- دوره … با قالب آوادا

11- دوره … با قالب انفولد

سرفصل های معرفی شده برای دوره پرچمداران فروشگاه اینترنتی برای طراحی اولیه دوره است و احتمال تغییر در سرفصل ها وجود دارد. همچنین جزئیات بیشتر در مورد هر یک از دوره های فهرست شده بزودی اضافه خواهند شد.

چرا پرچمداران فروشگاه اینترنتی یک سرمایه گذاری بزرگ است؟

اگر طراح سایت هستید بدون شک می دانید که اکثر پروژه های طراحی سایت شامل فروشگاه اینترنتی می شوند. با گسترش فرهنگ خرید اینترنتی و نیاز کسب و کارها به فروش اینترنتی محصولات، آموزش طراحی سایت فروشگاهی می تواند یکی از بهترین منابع کسب درآمد برای شما باشد. بنابراین با سرمایه گذازی برای آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی می توانید سهم بزرگی از بازار هدف طراحی سایت را پوشش دهید.

همچنین اگر مدیر یک کسب و کار هستید و نمی خواهید هزینه های اضافی برای طراحی سایت فروشگاهی خود بپردازید بدون شک وردپرس برای شما یک معجزه است. شما می توانید با یادگیری ساخت فروشگاه اینترنتی با وردپرس، بدون کدنویسی سایت خود را راه اندازی کنید.

اما برای آمورش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس چه راه هایی وجود دارد؟

 1. خودتان با سعی و خطا با قالب های فروشگاهی دست و پنجه نرم کنید، کار با افزونه های فروشگاهی مختلف را تجربه کنید، راه اندازی سیستم درگاه پرداخت، روش های حمل و نقل و… را با آزمون و خطا یاد بگیرید: در این روش برای یادگیری فقط یک قالب یا افزونه نیاز است تا مدت ها زمان صرف کنید. در اینترنت به دنبال روش های حل مشکل باشید و کار با بخش های مختلف آن را تجربه کنید و شاید وقت و هزینه زیادی برای یادگیری بپردازید.
 2. از سایر آموزش های انگلیسی یا فارسی استفاده کنید: در این روش نیز با توجه به جامع نبودن دوره ها و آموزش های مبتنی بر تنها یک قالب و چند افزونه با محدودیت های زیادی در طراحی مواجه خواهید شد. مثلا برای طراحی یک سایت فروشگاهی حرفه ای قالب فلت سام و وودمارت بهترین گزینه ها هستند. اما اگر سایتی طراحی می کنید که در کنار معرفی شرکت و اعضای تیم تعدادی محصول نیز ارائه می دهد شاید انتخاب یک قالب چندمنظوره مثل ایمپرزا یا زفایر انتخاب هوشمندانه تری باشد. همچنین برخی امکانات نیز ممکن است فقط در برخی قالب هایی مثل بی تم و سون، آوادا، انفولد یا دیوی باشند که در قالب های فروشگاهی با محدودیت همراه باشید. اگر قصد دارید یک مارکت پلیس یا سیستم چند فروشندگی راه اندازی کنید چه طور؟ همچنین اگر طراح سایت هستید برای اینکه نمونه کارهایی برای خود داشته باشید لازم است در طراحی های خود تنوع داشته باشید. تکیه بر یک قالب به هیچ عنوان نمی تواند شما را به یک طراح سایت حرفه ای تبدیل کند.
 3. از دوره پرچمداران فروشگاه اینترنتی وردپرس باران استفاده کنید: پیشنهاد ما به شما شرکت در این دوره و یادگیری کامل طراحی سایت فروشگاهی وردپرس با 11 تا از بهترین قالب ها در این زمینه می باشد. با این روش با صرف کمترین وقت و هزینه از هر آموزش دیگری بی نیاز خواهید بود و به یک طراح سایت حرفه ای تبدیل خواهید شد.

سفارش دوره پرچمداران فروشگاه اینترنتی

دوره های موجود در پکیج پرچمداران فروشگاه اینترنتی که در این صفحه معرفی شده اند به ترتیب در دست آماده سازی می باشند و هر دوره پس از آماده سازی به عنوان بروزرسانی به این مجموعه اضافه خواهد شد. با هر بروزرسانی احتمالا مبلغ سرمایه گذاری دوره نیز افزایش خواهد یافت.

هم اکنون می توانید برای پیش خرید دوره پرچمداران فروشگاه اینترنتی وردپرس باران با مبلغ سرمایه گذاری ویژه از طریق لینک زیر اقدام کنید و تمام دوره های آموزش طراحی سایت فروشگاهی وردپرس باران را بلافاصله پس از آماده سازی دریافت کنید.

سفارش با مبلغ سرمایه گذاری ویژه:
990,000 تومان

4 دیدگاه برای پرچمداران فروشگاه اینترنتی: پکیج آموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس (فوق جامع)

 1. Avatar

  عطا

  سلام . چرا طراحی سایت با المنتور پرو جزو آموزشتان نیست؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   سرفصل های معرفی شده برای دوره پرچمداران فروشگاه اینترنتی طرح اولیه این دوره است و احتمال تغییر در سرفصل ها وجود دارد. سرفصل های آموزش طراحی سایت فروشگاهی با المنتور و ویژوال کامپوزر با قالب فروشگاهی حرفه ای مثل وودمارت و… در برنامه تولید آموزش برای این پکیج می باشند.
   ب سپاس

 2. Avatar

  عطا

  سلام مجدد. منظورتان از مبلغ سرمایه گذاری ویژه چیست؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلامی دوباره
   با توجه به اینکه ضبط دوره های وردپرس ادامه دارد و برخی دوره ها هنوز شروع نشده اند، پس احتمالا با اضافه شدن آموزش ها مبلغ سرمایه گذاری پکیج ها نیز افزایش می یابد. چون کاربرانی که یک بار پکیج را تهیه می کنند به تمام آپدیت های بعدی نیز دسترسی خواهند داشت از عبارت سرمایه گذاری ویژه استفاده کرده ایم.
   با سپاس

 3. Avatar

  معصومیان

  سلام
  این پکیج فقط روی فروشگاه اینترنتی تمرکز داره یا اینکه خود این قالبها رو هم آموزش داده؟
  و یه سوال دیگه لطفا بفرمایید آموزش تخصصی قالبها رو به صورت جداگانه دارید مثلا من قالب وود مارت رو تهیه کردم بیشتر میخوام تمرکز آموزش روی این قالب باشه
  ممنون

  • مجید تبسمی

   مجید تبسمی

   سلام آقای معصومیان
   پکیج پرچمداران فروشگاه اینترنتی شامل تمام دوره های مرتبط با فروشگاه اینترنتی اعم از افزونه ها و قالب های فروشگاهی ارائه شده در سایت وردپرس باران می شود و شامل آموزش قالب وودمارت نیز است. دوره آموزش قالب وودمارت هنوز ضبط نشده است و به صورت آپدیت به این پکیج اضافه خواهد شد.
   با تشکر

 4. Avatar

  حسن معصومیان

  سلام
  من قالب وود مارت رو از سایت شما تهیه کردم آیا آموزش تخصصی برای همین قالب رو دارید یا همین آموزش کفایت میکنه؟

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست