1. وردپرس باران
 2. دوره های وردپرس
 3. پکیج آموزش وردپرس
 4. پرچمداران سرعت وردپرس: پکیج آموزش افزایش سرعت وردپرس (فوق جامع)

پرچمداران سرعت وردپرس: پکیج آموزش افزایش سرعت وردپرس (فوق جامع)

پرچمداران سرعت وردپرس: پکیج آموزش افزایش سرعت وردپرس (فوق جامع)

به نام خدا. دوره پرچمداران سرعت وردپرس از پکیج پرچمداران وردپرس رونمایی شد. پرچمداران سرعت وردپرس کاملترین آموزش وردپرس در جهان برای افزایش سرعت وردپرس و جلوگیری از کاهش سرعت سایت می باشد. این دوره یک پکیج کامل آموزش بهنیه سازی سرعت وردپرس است که در این صفحه به معرفی آن خواهیم پرداخت. دوره پرچمداران سرعت وردپرس شامل تمام دوره های آموزش افزایش سرعت وردپرس و بهنیه سازی سرعت سایت ارائه شده در وردپرس باران ست. در این پکیج از مبانی افزایش سرعت سایت تا آموزش کامل بیش از 10+ افزونه سرعت وردپرس همراه با آموزش تکنیک های پیشرفته افزایش سرعت وردپرس ارائه شده است. لیست دوره های موجود در این مجموعه:

1- دوره جامع مبانی افزایش سرعت سایت 2- دوره پایه آموزش افزونه WP Rocket موشک وردپرس 3- دوره حرفه ای آموزش افزونه WP Rocket راکت 4- دوره پایه آموزش افزونه Hummingbird Pro مرغ مگس خوار 5- دوره حرفه ای آموزش افزونه مرغ مگس خوار 6- دوره آموزش بهینه سازی تصاویر وردپرس 7- دوره آموزش افزونه WP Smush Pro اسموش 8- دوره آموزش افزونه Autoptimize اتوپتیمایز 9- دوره آموزش افزونه W3 Total Cache توتال کش 10- دوره آموزش افزونه WP Super Cache سوپرکش 11- دوره آموزش افزونه Fastest Cache سریعترین کش 12- دوره حرفه ای آموزش افزایش سرعت وردپرس 13- دوره پروژه محور افزایش سرعت سایت فروشگاهی ووکامرس

سفارش با مبلغ سرمایه گذاری ویژه:
990,000 تومان

دانلود آنی و مستقیم

بلافاصله پس از انتشار

30 روز ضمانت

بازگشت بدون سوال

یک عمر بروزرسانی

رایگان و همیشگی

یک عمر پشتیبانی

رایگان و همیشگی

نصب رایگان قالب ها

توسط پشتیبانی فنی

100+ فونت فارسی

تغییر فونت آسان قالب
اطلاعات دوره در یک نگاه

سطح دوره

مقدماتی تا پیشرفته

زمان و جلسات

در دست تولید

مدرس دوره

مجتبی تبسمی

معرفی کامل دوره

چطور سرعت وردپرس را تا حداکثر امکان بالا ببریم و از کاهش سرعت سایت در شرایط مختلف جلوگیری کنیم؟

دوره پرچمداران سرعت وردپرس در یک نگاه

 • محتوای آموزش: فیلم آموزش عملی و کاربردی شامل تمام دوره های آموزش افزایش سرعت وردپرس وردپرس باران
 • هدف دوره: یادگیری افزایش سرعت سایت، بهینه سازی سرعت در انوع سایت های وردپرس و جلوگیری از کاهش سرعت در شرایط مختلف
 • مخاطبان: علاقه مندان به یادگیری بهینه سازی و افزایش سرعت سایت، طراحی سایت بدون کدنویسی، مدیران سایت ها و طراحان سایت
 • نوع آموزش: فیلم آموزش ویدئویی
 • روش دریافت: دانلود با لینک مستقیم و دسترسی همیشگی به لینک های دانلود دوره پرچمداران سرعت وردپرس
 • فرمت آموزش: فایل های ویدئویی با فرمت MP4
 • قابلیت پخش: امکان پخش بر روی تلویزیون، کامپیوتر، موبایل، تبلت و…
 • کیفیت ویدئوها: فیلم با کیفیت Full HD 1080p
 • مدت زمان دوره: ضبط آموزش ها ادامه دارد
 • مدرس دوره: مجتبی تبسمی، مدیر سایت وردپرس باران

مزیت های دوره پرچمداران سرعت وردپرس

 • شیوه تدریس متفاوت بدون حاشیه و مقدمه چینی اضافی
 • راهنمای کاملا عملی و شروع فرآیند افزایش سرعت وردپرس از دقیقه اول آموزش
 • آموزش بیش از 10+ افزونه افزایش سرعت وردپرس حرفه ای و رایگان همراه با آموزش ترفندها و روش های حرفه ای بهینه سازی
 • آموزش جامع و بی نیاز شدن از هر آموزش دیگر در حوزه افزایش سرعت وردپرس
 • ارائه چک لیست کانفیگ افزایش سرعت وردپرس در زمان کوتاه
 • ارائه روش های حرفه ای افزایش سرعت وردپرس به سبک پرچمداران
 • آموزش قدم به قدم با ارائه چک لیست های اجرایی برای هر موضوع
 • قابلیت اجرای سریع آموزش ها و پیاده سازی آن ها بلافاصله پس از هر جلسه
 • تاکید بر موارد مهم در طول آموزش برای رسیدن به تسلط بر مباحث اصلی دوره
 • و…

آیا در مورد اهمیت افزایش سرعت وردپرس اطلاع دارید؟

شاید شما مدیر یک سایت باشید یا یک طراح سایت یا فردی که خدمات پشتیبانی وردپرس ارائه می دهد. در هر شرایط مطمئنا سرعت پایین سایت را تجربه کرده اید. مخصوصا وقتی یک سایت وردپرسی با امکانات بیشتر و افزونه های بیشتر دارید و کاهش سرعت را به صورت خیلی محسوس تجربه می کنید.

اما آیا واقعا وردپرس کند است؟

خیر. وردپرس به تنهایی کند نیست ولی وقتی تعدادی افزونه و یک قالب بر روی سایت نصب می شود سرعت سایت کاهش پیدا می کند. دلیل این موضوع هم کاملا مشخص است. وقتی حجم و تعداد منابع زیاد می شود، فایل هایی که توسط توسعه دهنده های مختلف ارائه شده اند بهینه نیستند و برخی مواقع ناهماهنگی بین آن ها وجود دارد و بسیار موارد دیگر موجب کند شدن سایت می شود.

یک مدیر سایت یا فردی که طراحی و پشتیبانی وردپرس را بر عهده می گیرد باید بر افزایش سرعت سایت نیز مسلط شود. چون هیچ سایت وردپرسی نیست که از قالب و افزونه های کاربردی استفاده نکند و هیچ سایتی نیست که کاهش سرعت سایت را تجربه نکند.

در دوره پرچمداران سرعت وردپرس یاد می گیرید چطور بهترین بهینه سازی های سرور را انجام دهید. منابع و فایل های سایت را بهینه کنید. با چالش تداخل پنهان افزونه ها و کاهش سرعت سایت مقابله کنید. و ترفندهای فوق حرفه ای بهینه سازی سرعت سایت های وردپرسی را برای رسیدن به بالاترین سرعت ممکن آموزش می بینید.

سرفصل های دوره پرچمداران سرعت وردپرس

پرچمداران سرعت وردپرس: پکیج آموزش افزایش سرعت وردپرس (فوق جامع)

1- دوره جامع مبانی افزایش سرعت سایت (تائید شده)

2- دوره پایه آموزش افزونه WP Rocket (تائید شده)

3- دوره حرفه ای آموزش افزونه WP Rocket (تائید شده)

4- دوره پایه آموزش افزونه مرغ مگس خوار (تائید شده)

5- دوره حرفه ای آموزش افزونه مرغ مگس خوار (تائید شده)

6- دوره آموزش بهینه سازی تصاویر وردپرس (تائید شده)

7- دوره آموزش افزونه WP Smush Pro (تائید شده)

8- دوره آموزش افزونه Autoptimize

9- دوره آموزش افزونه W3 Total Cache (تائید شده)

10- دوره آموزش افزونه WP Super Cache

11- دوره آموزش افزونه Fastest Cache

12- دوره حرفه ای آموزش افزایش سرعت وردپرس (تائید شده)

13- دوره پروژه محور افزایش سرعت سایت فروشگاهی ووکامرس

سرفصل های معرفی شده برای دوره پرچمداران سرعت وردپرس برای طراحی اولیه دوره است و احتمال تغییر در سرفصل ها وجود دارد. دوره هایی که با برچسب تائید شده مشخص شده اند برای ارائه نهایی قطعی شده اند. همچنین جزئیات بیشتر در مورد هر یک از دوره های فهرست شده بزودی اضافه خواهند شد.

چرا پرچمداران سرعت وردپرس یک سرمایه گذاری بزرگ است؟

اگر مدیر یا صاحب یک سایت هستید یا اگر خدمات طراحی و پشتیبانی وردپرس ارائه می دهید حتما می دانید که سرعت سایت چقدر مهم است. کاربران اینترنت از سایتی که سرعت خوبی ندارد استقبال نمی کنند و  تمام تلاش های تولید محتوا و بازاریابی و تبلیغات به در خواهد رفت. اگر یک سایت سرعت خوبی نداشته باشد از نظر سئو نیز رتبه های خوبی در نتایج جستجو نخواهد داشت.

با توجه به محبوبیت وردپرس و فراگیر شدن سایت های وردپرسی و به دنباله آن توسعه قالب ها و افزونه های متعدد، کنترل حفظ کیفیت و بهینه بودن سایت های وردپرسی از توسعه دهندگان وردپرس خارج است. هر سایت ممکن است قالب و افزونه های مختلفی داشته باشد و ایجاد هماهنگی بین آن ها و جلوگیری از کاهش سرعت کار سختی شده است. همچنین ارائه یک راهکار برای افزایش سرعت همه سایت ها مشخصا امکان پذیر نیست.

سرمایه گذاری برای افزایش سرعت وردپرس و اقدامات لازم برای جلوگیری از کاهش سرعت در شرایط مختلف امری ضروری است. یادگیری افزایش سرعت سایت یکی از اقدامات مهمی است که هر مدیر سایت هوشمندی باید برای آن سرمایه گذاری کند.

همچنین اگر طراح سایت هستید و خدمات پشتیبانی وردپرس نیز ارائه می دهید، خدمات افزایش سرعت وردپرس نیز می تواند یکی از خدمات جدید برای کسب و کار شما و یک منبع درآمد جدید و عالی برای توسعه خدمات باشد.

بهترین روش یادگیری افزایش سرعت وردپرس

همان طور که اشاره شد، اگر طراح سایت هستید و خدمات پستیبانی وردپرس ارائه می دهید یا خودتان یک وبسایت وردپرسی دارید، حتما نیازمند یادگیری افزایش سرعت وردپرس و جلوگیری از کاهش سرعت سایت می باشید. اما برای یادگیری تکنیک های افزایش سرعت وردپرس چه روش هایی وجود دارد؟

 1. خودتان با جستجو و تحقیق با روش های افزایش سرعت وردپرس آشنا شوید و با سعی و خطا تکنیک های جلوگیری از کاهش سرعت سایت را تجربه کنید: در این روش برای یادگیری باید وقت و انرژی زیادی برای تحقیق و مطالعه منابع مختلف خارجی و ایرانی بگذارید. منابع مختلف را پیدا کنید و روش های معرفی شده را بررسی و آزمایش کنید و با کسب تجربه و به مرور به مهارت در زمینه افزایش سرعت وردپرس برسید. در این روش شاید برای یادگیری فقط یک افزونه یا جلوگیری از کاهش سرعت در یک شرایط خاص نیاز است تا مدت ها زمان صرف کنید و البته سرعت فقط نصب یک افزونه نیست!
 2. از سایر آموزش های انگلیسی یا فارسی استفاده کنید: در این روش نیز با توجه به جامع نبودن دوره ها و آموزش های متمرکز بر نصب و آموزش یک افزونه با محدودیت های یک افزونه مواجه خواهید شد. ضمن اینکه برای اکثر افزونه های افزایش سرعت آموزش مناسب و جامعی پیدا نمی کنید که تکنیک های حرفه ای افزایش سرعت وردپرس را به شما آموزش دهند.
 3. از دوره پرچمداران سرعت وردپرس باران استفاده کنید: پیشنهاد ما به شما شرکت در این دوره و یادگیری کامل تکنیک های افزایش سرعت وردپرس با یادگیری مبانی و روش کار با بیش از 10+ افزونه سرعت وردپرس می باشد. به علاوه تکنیک های حرفه ای افزایش سرعت نیز در این پکیج ارائه شده اند. در این دوره برخلاف سایر دوره ها، از مبانی تا مباحث فوق حرفه ای افزایش سرعت را همراه با آموزش کار با افزونه های این حوزه بدون حاشیه و مقدمات اضافی یاد می گیرید و به یک متخصص سرعت وردپرس و ارائه دهنده خدمات افزایش سرعت سایت تبدیل می شوید.

سفارش دوره پرچمداران سرعت وردپرس

دوره های موجود در پکیج پرچمداران سرعت که در این صفحه معرفی شده اند به ترتیب در دست آماده سازی می باشند و هر دوره پس از آماده سازی به عنوان بروزرسانی به این پکیج اضافه خواهد شد. با هر بروزرسانی احتمالا مبلغ سرمایه گذاری دوره نیز افزایش خواهد یافت.

هم اکنون می توانید برای پیش خرید دوره پرچمداران سرعت وردپرس باران با مبلغ سرمایه گذاری ویژه از طریق لینک زیر اقدام کنید و تمام دوره های آموزش افزایش سرعت وردپرس باران را بلافاصله پس از آماده سازی دریافت کنید.

سفارش با مبلغ سرمایه گذاری ویژه:
990,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پرچمداران سرعت وردپرس: پکیج آموزش افزایش سرعت وردپرس (فوق جامع)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست