وردپرس باران / افزونه وردپرس / افزونه طراحی و مربوط به قالب وردپرس ، افزونه جستجو وردپرس

افزونه UberMenu اوبر منو فارسی (بهترین افزونه مگامنو وردپرس)

افزونه UberMenu اوبرمنو فارسی (بهترین افزونه مگامنو وردپرس)

به نام خدا. در این آموزش وردپرس به معرفی افزونه UberMenu وردپرس می پردازیم. افزونه اوبر منو بهترین افزونه مگامنو وردپرس است که توسط وردپرس باران فارسی سازی شده است. به کمک این افزونه ساخت مگامنو در وردپرس می توانید انواع منوهای جذاب را طراحی و در سایت وردپرسی خود قرار دهید. افزونه منو حرفه ای وردپرس، انواع مگامنو، منوهای کشویی، آبشاری، منوهای دارای ردیف و ستون با امکان استفاده از تصویر، فرم، نوشته ها و دسته بندی ها، شورتکد، کد خام و… در ادامه می توانید با امکانات و تنظیمات این افزونه مگامنو فارسی وردپرس با ما همراه باشید. امکان خرید نسخه اورجینال و فارسی دانلود افزونه UberMenu فارسی وردپرس باران نیز در همین صفحه فراهم شده است.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
52,800 تومان

دانلود آنی و مستقیم

بلافاصله پس از پرداخت

30 روز ضمانت

بازگشت سفارش مشروط

یک عمر بروزرسانی

رایگان و همیشگی

یک عمر پشتیبانی

رایگان و همیشگی

نصب رایگان قالب ها

توسط پشتیبانی فنی

100+ فونت فارسی

تغییر فونت آسان قالب
مشخصات افزونه در یک نگاه

پیش‌نمایش افزونه

نسخه فعلی

3.7.7

آخرین بروزرسانی

1400.11.23

فارسی و راستچین

ترجمه شده به فارسی

فعال‌سازی امکانات

نسخه کامل

هدیه وردپرس باران

-

معرفی کامل افزونه

بهترین افزونه مگامنو وردپرس (افزونه UberMenu فارسی)

سر انجام پس از تحقیق و بررسی تیم وردپرس باران بر روی تعدای افزونه ساخت مگامنو وردپرس به یک جمع بندی رسیدیم و با معرفی بهترین افزونه مگامنو وردپرس در خدمت شما هستیم. افزونه ای که در این محتوا معرفی کنیم افزونه اوبر منو نام دارد. در ادامه در مورد اینکه افزونه UberMenu چیست؟ اینکه آیا این افزونه نسخه رایگان دارد یا خیر، افزونه مگامنو فارسی رایگان و افزونه منو حرفه ای وردپرس برای ساخت منو و مگامنو صحبت می کنیم. سپس به معرفی کامل دانلود افزونه UberMenu فارسی وردپرس باران می پردازیم.

افزونه ubermenu چیست

وردپرس به طور پیش فرض امکانات ساخت منو را برای طراحی سایت بدون کدنویسی فراهم کرده است. اما منو وردپرس حرفه ای نیست و بدون دانلود افزونه ساخت منو یا افزونه منو حرفه ای وردپرس امکان طراحی و ساخت مگامنو، منوهای کشویی، منوهای دارای تب، تصویر و… وجود ندارد. اما افزونه UberMenu چیست ؟ افزونه اوبر منو یک افزونه ساخت و مدیریت منو حرفه ای است که امکان تغییر منو در وردپرس به یک منوی جذاب و حرفه ای را در وردپرس فراهم می کند. به کمک این افزونه می توانید هر نوع منویی که تصور کنید را با رنگ بندی و طرح بندی دلخواه طراحی و سفارشی سازی کنید.

افزونه UberMenu رایگان

بسیاری از کاربران سوال می کنند که آیا دانلود افزونه UberMenu رایگان هم وجود دارد. پاسخ منفی است. افزونه اوبر منو یک افزونه تجاری است و سازنده افزونه آن را برای فروش در مارکت خارجی کدکنیون عرضه کرده است. بنابراین این افزونه رایگان نیست و اگر منابعی این افزونه را به صورت رایگان منتشر کنند بدون شک یک افزونه نال شده و شامل کدهای مخرب است و با نصب آن امنیت سایت شما در خطر خواهد بود. در مورد افزونه های نال شده و خطرات استفاده از آن ها به زودی مقاله ای منتشر خواهیم کرد.

پس اگر می خواهید از این افزونه استفاده کنید لازم است این افزونه را خریداری کنید. اما سایت رسمی فروش افزونه با توجه به هزینه های بالای دلاری و تحریم های بین الملی کار تهیه افزونه را برای ایرانیان دشوار کرده است. ولی شما می توانید نسخه اورجینال افزونه را با خدمات فارسی سازی وردپرس باران از همین صفحه تهیه کنید و از یک عمر پشتیبانی و بروزرسانی رایگان نیز بهره مند شوید.

افزونه مگامنو فارسی رایگان

در مقایسه افزونه های ساخت مگامنو وردپرس و با بررسی امکانات و ویژگی های آن ها به این نتیجه رسیدیم که دانلود افزونه UberMenu وردپرس را برای کاربران ایرانی فارسی سازی کنیم. شما می توانید با یکبار تهیه این افزونه از وردپرس باران از امکانات بی نظیر تمام نسخه های بعدی افزونه مگامنو فارسی رایگان استفاده کنید. یعنی پشتیبانی و بروزرسانی این افزونه در وردپرس باران رایگان ارائه می شود تا هزینه تمدید سالیانه و… نیز برای استفاده از افزونه وجود نداشته باشد.

افزونه منو حرفه ای وردپرس (دانلود افزونه ساخت منو)

تنظیمات مگامنو در وردپرس به کمک دانلود افزونه UberMenu فارسی وردپرس باران بی نظیر هستند. با دانلود افزونه ساخت منو وردپرس اوبر امکانات نامحدود یک افزونه منو حرفه ای وردپرس در اختیار شما قرار می گیرد. امکانات بی نظیری چون ساخت مگامنو با ستون ها، زبانه ها، ردیف ها، تصاویر، نمادها، نقشه ها، فرم ها و… که در هیچ افزونه دیگری وجود ندارد. همچنین امکانت سفارشی سازی بی نظیری که در تنظیمات مگامنو وردپرس در نظر گرفته شده است مثل رنگ ها، فاصله ها، خطوط، حاشیه ها و… نیز یک طراحی لذت بخش را برای شما به ارمغان می آورد.

در ادامه مهمترین امکانات و ویژگی های این افزونه منو حرفه ای وردپرس را بررسی می کنیم.

افزونه UberMenu وردپرس (افزونه مگامنو فارسی)

تا اینجا در مورد افزونه مگامنو وردپرس و معرفی ابتدایی افزونه اوبر منو پرداختیم. در این بخش به معرفی امکانات و ویژگی های ای افزونه منو حرفه ای وردپرس می پردازیم. پس با بررسی امکانات بی نظیر دانلود افزونه UberMenu با ما در وردپرس باران همراه باشید.

طراحی منوهای حرفه ای با افزونه منو حرفه ای وردپرس

طراحی منوهای حرفه ای با افزونه منو حرفه ای وردپرس

با دانلود افزونه ساخت منو اوبرمنو شما به یک افزونه منو حرفه ای وردپرس دسترسی خواهید داشت و هر نوع منویی را می توانید طراحی کنید. المان های طراحی منوها در این افزونه حرفه ای تمام امکانات ساخت مگامنو در وردپرس، منو کشویی وردپرس، منوهای دارای تب، نقشه، فرم و بسیاری امکانات دیگر را در اختیار شما قرار می دهد. به سادگی افزودن ردیف ها و ستون ها می توانید بهترین افزونه مگامنو را در وردپرس خود داشته باشید.

 • ستون ها
 • زبانه ها
 • ردیف ها
 • تصاویر
 • نمادها
 • نقشه ها
 • فرم ها
 • و…

ساخت مگامنو ریسپانسیو در وردپرس

ساخت مگامنو ریسپانسیو در وردپرس

یکی از ویژگی های بی نظیر افزونه UberMenu امکان طراحی منوهای سازگار با موبایل و صفحه های نمایش کوچک است. به علاوه امکان ساخت منوی موبایلی لمسی محبوبیت این افزونه را چندین برابر کرده است. حتی در این افزونه تغییر منو در وردپرس شما می توانید ابعاد شکست صفحه را برای نمایش در موبایل و تبلت تعیین کنید تا در اندازه دلخواه نمایش مناسب برای هر دستگاهی را کنترل کنید.

افزونه اوبر منو و استفاده از تصویر در منو

افزونه اوبر منو و استفاده از تصویر در منو

با استفاده از درج تصاویر در منو وردپرس کاربران سایت را به یک تجربه کاربری لذت بخش مهمان کنید. استفاده از تصویر در منو وردپرس زیبایی سایت را به شدت افزایش می دهد. کاربران تعامل بهتری با سایت برقرار می کنند. امکان کلیک در منوها افزایش می یابد و در نتیجه بازدید سایت نیز بالا می رود.

 • امکان درج تصاویر در منو وردپرس
 • کنترل کامل ابعاد تصویر
 • تعیین محل استفاده از تصویر
 • و…

افزونه مگامنو فارسی با شورتکد و ابزارک های رایگان

افزونه مگامنو فارسی با شورتکد و ابزارک های رایگان

یکی از امکاناتی که شاید در هیچ افزونه منوی دیگری جز افزونه UberMenu فارسی وردپرس باران پیدا نکنید امکان درج شورتکد و ابزارک ها در منوی وردپرس است. شما می توانید با استفاده از این ویژگی هر نوع محتوایی را به کمک شورتکدها در منوی خود نمایش دهید یا به کمک ابزارک ها یک منوی حرفه ای طراحی کنید.

علاوه بر این موارد امکان استفاده از کدهای HTML در منوها نیز وجود دارد. بنابراین اگر قطعه کدی از جایی داشته باشید یا با کدنویسی HTML آشنا باشید دست شما در طراحی با کدنویسی نیز کاملا باز است.

به کمک امکانات درج محتوا که شامل شورتکد، ابزارک و کدهای HTML است شما می توانید هر نوع نقشه، فرم تماس، جستجو در سایت و… را در منوهای خود داشته باشید.

 • نقشه
 • جستجو
 • فرم تماس
 • بهترین مطالب و نوشته ها
 • پر فروش ترین محصولات
 • ورود به سایت
 • آمار
 • و…

تنظیمات مگامنو در وردپرس با افزونه UberMenu

تنظیمات مگامنو در وردپرس با افزونه UberMenu

دانلود افزونه UberMenu وردپرس تنظیمات نامحدودی را به عنوان یک افزونه تغییر منو در وردپرس در اختیار شما قرار می دهد. به کمک بخش سفارشی سازی افزونه شما می توانید هر نوع ظاهر دلخواهی را برای افزونه مگامنو وردپرس داشته باشید.

افزونه اوبر منو تعداد زیادی پوسته های آماده دارد که با 50 گزینه قابل سفارشی سازی می باشند. در بخش سفارشی سازی مگامنو در وردپرس می توانید رنگ و طرح دلخواه را برای منو سایت شخصی سازی کنید و منوی دلخواه خود را داشته باشید.

 • رنگ ها
 • فاصله ها
 • خطوط
 • حاشیه ها
 • و…

نمایش نوشته ها و دسته ها در منو وردپرس

نمایش نوشته ها و دسته ها در منو وردپرس

بسیاری از مدیران سایت ها علاقه دارند یک فهرست پویا داشته باشند. مثلا در بخشی از منو فهرستی از آخرین نوشته های سایت را نمایش دهند. یا شاید نمایش دسته بندی مطالب در سایت مورد توجه بسیاری از وبمستران باشد.

افزونه UberMenu فارسی با ایجاد امکان درج محتوای پویا از نوشته ها و دسته ها و… این امکان را برای شما فراهم می کند تا یک مگامنوی پویا داشته باشید. همچنین امکانات فیلتر کردن محتوای مورد نظر امکان سفارشی سازی بی نظیر محتوای نمایشی را در کنترل شما قرار می دهد.

 • نمایش نوشته ها در منو
 • برگه ها
 • دسته ها
 • برچسب ها
 • ترم ها
 • محصولات
 • دسته محصولات
 • نوشته های دلخواه کاستوم پست تایپ
 • تکسونامی دلخواه

ساخت زیرمنوهای تب دار در وردپرس

ساخت زیرمنوهای تب دار در وردپرس

اگر تعداد زیادی المان در زیرمنوها داشته باشید شاید مدیریت آن ها سخت شود. اما توسعه دهنده افزونه UberMenu فکر اینجای کار را نیز کرده است. با امکان ایجاد تب در زیرمنوها شما می توانید المان های متعددی را در هر زیمنو قرار دهید و با کمک تب ها آن ها را سازماندهی کنید.

در افزونه اوبر منو هر امکاناتی که اضافه شده است امکان سفارشی سازی کامل آن نیز فراهم شده است. شما می توانید تب ها را در محل دلخواه هر زیرمنو قرار دهید. تب های تو در تو ایجاد کنید و تعیین کنید که تب ها با کلیک باز شوند یا با حرکت ماوس روی آن.

 • امکان ایجاد تب ها در زیرمنو های وردپرس
 • تعیین محل دقیق تب ها در منو (پایین، بالا، چپ یا راست)
 • کنترل بازشدن تب با کلیک یا حرکت ماوس
 • امکان ایجاد تب های تو در تو با ساختار درختی

آیکن ها در دانلود افزونه ساخت منو

آیکن ها در دانلود افزونه ساخت منو

بیش از 50 آیکن از کتابخانه محبوب فونت آوسام به طور پیش فرض در افزونه ساخت منو حرفه ای وردپرس اضافه شده است. به سادگی یک کلیک شما می توانید برای هر المان منو در دانلود افزونه UberMenu یک آیکن جذاب اضافه کنید. همچنین یک افزودنی پریموم نیز برای تهیه جداگانه توسط توسعه دهنده طراحی شده است تا در صورت نیاز بتوانید از یک مجموعه آیکن کاملتر بالغ بر 1500+ فونت آیکن حرفه ای استفاده کنید. در بخش آیکن افزونه اوبر منو وردپرس نیز امکانات سفارشی سازی کاملی برای محل درج آیکن و… پیش بینی شده است.

رابط کاربری تنظیمات مگامنو در وردپرس

رابط کاربری تنظیمات مگامنو در وردپرس

تمام المان هایی که می توانید در افزونه مگامنو فارسی استفاده کنید، شامل تنظیمات مگامنو در وردپرس نیز می شوند. تنظیمات هر المان بدون بارگذاری مجدد صفحه و به صورت آجاکسی ذخیره می شوند تا سریعترین طراحی و سفارشی سازی را در تنظیمات منو داشته باشید.

هنگامی که کوچکترین تغییری در هر یک از بخش های یک المان انجام دهید افزونه مگامنو وردپرس به طور خودکار تشخصی داده و شما را برای ذخیره تنظیمات هدایت می کند.

دانلود رایگان افزونه فارسی UberMenu

افزونه UberMenu رایگان نیست و یک افزونه تجاری است ولی با یکبار تهیه افزونه اوبر منو از وردپرس باران تمام نسخه های بعدی افزونه مگامنو فارسی رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

 • آپدیت: دانلود افزونه UberMenu 3.7.7 فارسی در تاریخ 1400.11.23 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 3.7.6 در تاریخ 1400.10.02 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 3.7.4 در تاریخ 1400.03.23 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 3.7.3 در تاریخ 1399.11.06 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 3.7.0.1 به وردپرس باران اضافه شد.
 • اولین ارائه: دانلود افزونه اوبر منو فارسی به وردپرس باران اضافه شد.

دانلود افزونه UberMenu وردپرس (خرید افزونه UberMenu)

نسخه اورجینال افزونه اوبر منو وردپرس هم اکنون فارسی سازی شده و آماده خرید می باشد. همچنین دانلود نسخه های بعدی افزونه با یک بار خرید افزونه UberMenu فارسی رایگان می باشد. هم اکنون می توانید برای خرید این افزونه از وردپرس باران از لینک زیر اقدام نمایید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
52,800 تومان

4 دیدگاه برای افزونه UberMenu اوبر منو فارسی (بهترین افزونه مگامنو وردپرس)

 1. Avatar

  امیر دین محمدی

  سلام
  وقت بخیر
  نسخه:3.7.2 آمده، شما آپدیت نمی کنید؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام آقای دین محمدی
   آپدیت رایگان تمام بروزرسانی ها در اختیار کاربران قبلی نیز قرار می گیرد. برای اطلاع از بروزرسانی ها می توانید کانال تلگرام وردپرس باران را دنبال کنید. آخرین نسخه اوبر منو 3.7.3 بزودی اضافه می شود.
   با سپاس

 2. Avatar

  امیر دین محمدی

  سلام
  من نیاز به فونت Awesome های بیشتری در مگامنو هستم
  چگونه می تونم تهیه کنم
  و چطور ایمپورت کنم درون پلاگین
  با تشکر

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام آقای دین محمدی
   افزونه UberMenu وردپرس به طور پیش فرض بیش از 50+ فونت آیکن زیبا از کتابخانه فونت آوسام را در خود دارد. برای افزودن فونت های بیشتر نیاز به تغییر در کدها یا استفاده از افزودنی های پرمیوم آن خواهید داشت.
   با سپاس

 3. مجید تبسمی

  مجید تبسمی

  سلام دوستان.
  با توجه به سوالات متداول شما در مشاوره های انتخاب محصولات توضیح دهیم که تمام محصولات وردپرس باران با پشتیبانی و بروزرسانی رایگان و همیشگی همراه با 30 روز ضمانت بازگشت سفارش مشروط ارائه می شوند. قالب ها و افزونه های ارائه شده در وردپرس باران (برخلاف سایت های دیگر) صرفا یک قالب یا افزونه خام نیستند و تا حداکثر امکان فعال سازی می شوند. در نتیجه علاوه بر فارسی سازی و راستچین سازی و نصب فونت های فارسی، امکانات قالب ها نظیر درون ریزی دمو ها و امکانات افزونه ها تا حداکثر امکان فعال می شوند. توضیحات کامل در صفحه هر محصول نیز درج شده است.

  ⭐⭐⭐مزیت های نسخه وردپرس باران نسبت به سایر نسخه ها⭐⭐⭐
  ✅مرجع خرید و دانلود انواع قالب و افزونه وردپرس اورجینال
  ✅ترجمه شده به زبان فارسی و راستچین +100 فونت فارسی
  ✅دانلود آنی و مستقیم و دسترسی همیشگی
  ✅30 روز ضمانت بازگشت سفارش (برای اولین بار در ایران)
  ✅یک عمر بروزرسانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅یک عمر پشتیبانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅فعال سازی امکانات و رفع محدودیت ها (اختصاصی)
  ✅ارائه کاملترین نسخه قالب و افزونه های وردپرس در جهان (اختصاصی)
  ✅همراه با بسته دموها و قالب های آماده (هدیه اختصاصی)
  ✅بسته نصبی آسان با چند کلیک
  ✅همراه با آموزش های ویدئویی ویژه کاربران

 4. Avatar

  باقری

  با سلام
  ما در شرکت میخواییم یه سایت داخل شبکه داشته باشیم که صرفا لوکال خواهد بود
  سوالم اینکه اگه برای افزونه مشکلی داشته باشیم پشتیبانی میتونه با Anydesk وصل بشه و حل کنه؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   قوانین پشتیانی محصولات را در صفحه قوانین و مقررات سایت مطالعه کنید تمام موارد با جزئیات شرح داده شده است. لینک صفحه قوانین و مقررات در پایین تمام صفحات سایت موجود است.
   با سپاس

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست