کلاس آموزش وردپرس + مدرک معتبر وردپرس (راهنمای جامع)

دوره آموزش وردپرسکلاس آموزش وردپرس – دوره وردپرس پیشرفته – دوره مجازی وردپرس – مدرک معتبر وردپرس – بهترین آموزش وردپرس

به نام خدا. در این مقاله از وردپرس باران در مورد کلاس آموزش وردپرس و آموزشگاه های وردپرس صحبت می کنیم. دوره مجازی وردپرس و کلاس های حضوری را به عنوان دو نوع کلاس معرفی می کنیم. مزایا و معایب هر کدام از روش های آموزشی را معرفی و مقایسه می کنیم. چندین دوره مجازی و کلاس آموزش وردپرس را معرفی و مشخصات آن ها شامل مدت زمان آموزش، تعداد جلسات، مدرس و هزینه کلاس و… را بررسی می کنیم. همچنین سرفصل های هر دوره آموزشی را لیست می کنیم. در پایان نیز به عنوان نتیجه گیری پیشنهادهای وردپرس باران را برای انتخاب یک کلاس آموزش وردپرس مناسب ارائه می دهیم. در ادامه با ارائه این راهنمای جامع، همراه ما باشید.

وردپرس چیست؟

کلاس آموزش وردپرس چیست

ابتدا با یک مقدمه خیلی کوتاه در مورد اینکه وردپرس چیست آغاز می کنیم. دو تعریف ساده یکی از زبان وردپرس باران و دیگری به نقل از ویکی پدیا در ادامه ارائه شده است.

تعریف وردپرس به زبان ساده از وردپرس باران

تعریف: به زبان ساده می توانیم بگوییم که وردپرس یک نرم افزار تحت وب است. با نصب وردپرس بر روی یک سرور می توانیم به سادگی و در 5 دقیقه یک سایت راه اندازی کنیم. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا محسوب می شود. با نصب وردپرس در سرور می توانیم محتوای سایت را مدیریت کنیم و برای کاربران به انتشار بگذاریم. با توجه به محبوبیت این سیستم مدیریت محتوا، انواع کلاس آموزش وردپرس آنلاین و حضوری در سراسر دنیا برگزار می شود. آنچه در این کلاس های آموزشی نیز ارائه می شود همین تعریف ساده را محقق می کند. آموزش مدیریت محتوای سایت و انتشار آن برای نمایش در سایت.

تعریف وردپرس از ویکی پدیا

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا برای سایت ها و وبلاگ ها می باشد. وردپرس از ابتدا تنها یک سرویس وبلاگ نویسی رایگان بود و امکانات خوبی را در اختیار وبلاگ نویسان قرار می داد. سپس به صورت یک سیستم مدیریت محتوا برای مدیریت سایت معرفی شد. وردپرس با زبان برنامه نویسی PHP نوشته شده و از دیتابیس MySQL بهره می برد. وردپرس در پیشبرد پروژه موفق بی تو و در سال ۲۰۰۳ میلادی شکل گرفت. نام وردپرس را کریستین اسلک، دوست مت مولنوگ (توسعه دهنده پایه وردپرس) پیش نهاد داد. از آن پس وردپرس با سرعت و پیشرفتی قابل ملاحظه همه گیر شد. اکنون نیز می توان وردپرس را معروف ترین و پرکاربردترین ابزار ساخت وبلاگ و سایت حرفه ای دانست. (منبع: ویکی پدیا)

در مقاله ای جداگانه از وردپرس باران توضیحات جامعتری برای تعریف وردپرس ارائه داده ایم. در صورت نیاز به مطالعه بیشتر می توانید به لینک مقاله وردپرس چیست مراجعه نمایید.

دوره آموزش وردپرس پیشرفته (آموزش پیشرفته وردپرس)

کلاس های آموزش وردپرس متعددی در سراسر کشور عزیزمان به صورت حضوری یا آنلاین برگزار می شوند. موسسات و شرکت های مختلفی دوره آموزش وردپرس رایگان یا شامل هزینه را ارائه می دهند. اما…

 • یک آموزش وردپرس باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟
 • کدام کلاس آموزش وردپرس مناسب شما می باشد؟

در این بخش قصد داریم کمی در مورد این موضوع صحبت کنیم.

یک کلاس آموزشی، زمانی می تواند مفید و موثر باشد که تمام نیاز های دانشجو را برای شروع کار و پیشرفت فراهم کند. متاسفانه اکثر دوره های وردپرس تنها به بررسی مقدماتی و شروع کار با وردپرس می پردازند. کمتر دیده شده که یک دوره وردپرس پیشرفته برگزار شود و در آن به مباحث حرفه ای تر پرداخته شود.

نکته جالب توجه اینجاست که اکثر مباحث مبتدی برای شروع کار با وردپرس به صورت رایگان در سطح وب موجود می باشند. ولی با این وجود دیده می شود کاربران زیادی برای شرکت در دوره های آموزش وردپرس ثبت نام می کنند یا تنها در یک کلاس آموزش مبتدی وردپرس شرکت می کنند. ولی وقتی وارد بازار کار و طراحی سایت می شوند می بینند که آموخته های آن ها پاسخگوی طراحی سایت برای مشتری نمی باشد.

کلاس آموزش وردپرس پیشرفته

کلاس آموزش وردپرس پیشرفته

برای شرکت در یک دوره آموزشی وردپرس حتما به این نکته توجه داشته باشید که کلاس آموزش وردپرس سطح بندی باشد. در یک دوره سطح بندی شده شما می توانید آموزش های مبتدی تا پیشرفته را به طور کامل و قدم به قدم آموزش ببینید. ابتدا با شرکت در کلاس آموزش وردپرس مبتدی، پایه کار را خواهید آموخت. سپس با ادامه آموزش در دوره پیشرفته وردپرس به مهارت های بیشتری در طراحی سایت با وردپرس دست خواهید یافت.

دوره مجازی وردپرس

استفاده از کلاس آموزش وردپرس حضوری می تواند فرصت شرکت در یک دوره سطح بندی شده را در اختیار شما قرار دهد. اما اکثر کلاس های حضوری به مباحث پیشرفته نمی پردازند. شرکت در دوره مجازی وردپرس محدودیت های مکان و زمان را ندارند. همچنین امکان مقایسه و بررسی کامل دوره های  آنلاین در اینترنت وجود دارد. مشاهده پیش نمایش دوره که معمولا در سایت ها ارائه می شود به خوبی می تواند نمایانگر تسلط و نحوه ارائه مدرس باشد. همچنین بررسی سر فصل ها و سطوح دروس می تواند در انتخاب دوره مجازی وردپرس مناسب به شما کمک کند.

آموزش های وردپرس

نکته بسیار مهم در کلاس آموزش وردپرس ارائه آموزش های کاربردی در دوره آموزشی می باشد. آموزش های وردپرس شامل نصب وردپرس و کار با پیشخوان آن می باشد. اما معرفی افزونه های کاربردی و کار با قالب های معروف می تواند انسجام دوره را بیشتر کند. یک دوره وردپرس پیشرفته باید سریع تر از مقدمات گذر کرده و با معرفی ابزار ها و روش های کاربردی، دانشجو را برای انجام پروژه های عملی آماده سازد.

آموزش وردپرس حرفه ای

یک کلاس آموزش وردپرس مفید باید به آموزش وردپرس حرفه ای بپردازد. آموزش ساخت سایت شرکتی، فروشگاهی، خبری و هر آنچه در بازار کار نیاز است باید به دانشجو آموزش داده شود. صرفا آموزش کار با وردپرس و معرفی چند افزونه و قالب نمی تواند پاسخگوی بازار کار باشد. بنابراین یک کلاس مفید باید به آموزش حرفه ای وردپرس بپردازد.

آموزش طراحی قالب وردپرس حرفه ای

از مباحثی که می تواند در دوره پیشرفته وردپرس مورد بررسی قرار گیرد، آموزش طراحی قالب وردپرس حرفه ای می باشد. در این نوع دوره بیشتر به مباحث کدنویسی و طراحی پرداخته می شود. بنابراین نیاز است کاربر با مفاهیمی اولیه کدنویسی وب آشنا باشد. آشنایی با کدنویسی HTML و CSS از مهمترین مباحث در طراحی قالب وردپرس می باشد. همچنین دانش برنامه نویسی PHP می تواند تاثیر زیادی در یادگیری سریعتر این مباحث داشته باشد. به هر ترتیب آموزش طراحی قالب وردپرس حرفه ای شاید برای ورود به بازار کار طراحی سایت با وردپرس نیاز نباشد. چرا که وردپرس امکان طراحی سایت بدون کدنویسی را فراهم کرده است. با استفاده از قالب های آماده و افزونه های حرفه ای ارائه شده، یک طراح سایت وردپرس، اصولا نیازی به دانش طراحی قالب نخواهد داشت.

کلاس آموزش وردپرس حضوری یا مجازی (آنلاین) ❓

کلاس آموزش وردپرس می تواند به دو صورت حضوری یا مجازی برگزار شود. در ادامه به بررسی معایب و مزایای هر یک این دو روش می پردازیم.

کلاس های آموزش وردپرس حضوری

کلاس آموزش وردپرس حضوری

کلاس های آموزش وردپرس حضوری می توانند مزایا و معایبی داشته باشند. در ادامه به بررسی مزایا و معایب آموزشگاه وردپرس حضوری خواهیم پرداخت.

✅ مزایا:

 • ارتباط مستقیم با مدرس
 • ارتباط با سایر هم دوره ای ها و تبادل نظر
 • سطح بندی کلاس آموزش وردپرس در برخی آموزشگاه ها

❌ معایب:

 • هرینه بسیار بالا
 • جامع نبودن
 • عدم تمرکز در یادگیری
 • عدم سطح بندی کلاس آموزش وردپرس در بیشتر آموزشگاه ها

کلاس های آموزش وردپرس غیر حضوری

کلاس آموزش وردپرس آنلاین

کلاس های آموزش وردپرس غیر حضوری یا آنلاین می توانند مزایا و معایبی داشته باشند. در ادامه به بررسی مزایا و معایب آموزش وردپرس آنلاین یا مجازی خواهیم پرداخت.

✅ مزایا:

 • برخی دوره ها توسط مدرسین خوبی آموزش داده می شوند.
 • امکان مرور مطالب در هر زمان
 • امکان دسترسی به آموزش ها برای همیشه

❌ معایب:

 • هرینه بالا
 • جامع نبودن
 • بروز نبودن
 • عدم سطح بندی کلاس آموزش وردپرس

هزینه کلاس آموزش وردپرس ❗

هزینه کلاس آموزش وردپرس

با توجه به سیاست های قیمت گذاری شرکت ها و آموزشگاه ها ممکن است با تعرفه های قیمت متفاوتی مواجه شوید. هزینه کلاس آموزش وردپرس از دوره های بسیار با کیفیت رایگان تا کلاس های بسیار سطح پایین گران قیمت ممکن است متغیر باشد. اما دوره های رایگان بسیار ضعیف و کلاس های آموزش وردپرس بسیار خوبی نیز در سطح کشور برگزار می شوند. بنابراین اگر قصد شرکت در یک دوره آمورشی که شامل شهریه می شود را داشته باشید، بهتر است تحقیقات لازم را پیش از ثبت نام داشته باشید.

در ادامه به بررسی چند دوره و کلاس آموزش وردپرس خواهیم پرداخت. با ما در وردپرس باران همراه باشید.


دوره های وردپرس باران

وردپرس باران به عنوان مرجع آموزش وردپرس دوره های متعددی در زمینه طراحی سایت با وردپرس ارائه می کند. دوره های وردپرس باران به صورت ویدئویی و غیرحضوری از ابتدای سال 1399 با هدف آموزش جامع طراحی سایت بدون کدنویسی آغاز شده اند و هم اکنون در حال برگزاری می باشند. دوره ها به نحوی طراحی شده اند تا همانند یک کلاس آموزش وردپرس تمام تکنیک های طراحی سایت در موضوعات مختلف با معرفی و آموزش پروژه محور پرفروش ترین قالب ها و افزونه های جهان در هر زمینه ارائه شوند. در پایان دوره ها شرکت کنندگان تبدیل به طراحان سایت حرفه ای در همه موضوعات طراحی سایت (فروشگاهی، شرکتی، مجله خبری، آموزشی و…) و متخصص وردپرس در زمینه افزایش سرعت، امنیت و… خواهند شد.

دوره های وردپرس باران از پرچمداران صفر وردپرس آغاز می شوند.

پرچمداران صفر وردپرس (کاملترین آموزش وردپرس در جهان)

در این دوره از صفر وردپرس یعنی مقدمات راه اندازی سایت با وردپرس کار شروع می شود. آشنایی با هاست و دامنه و همچنین لوکال هاست در فصل 0 این دوره بررسی می شوند تا کاربرانی که برای اولین بار قصد یادگیری طراحی سایت بدون کدنویسی دارند با آموزش ها همراه شوند. راهنمایی در مورد مشخصات یک هاست خوب و مناسب برای وردپرس و آماده سازی پیش نیاز های راه اندازی سایت با  وردپرس در این فصل بررسی می شوند.

راه اندازی سایت با وردپرس در هاست و لوکال هاست

دانلود وردپرس و انواع روش های نصب وردپرس در هاست و لوکال هاست ارائه می شوند و سپس به آموزش مدیریت سایت وردپرسی از پیشخوان پرداخته می شود.

تولید و مدیریت محتوا در وردپرس

در پرچمداران صفر وردپرس به آموزش تولید محتوا در وردپرس به سبک پرچمداران پرداخته می شود. این سبک از تولید محتوا به عنوان حرفه ای ترین روش تولید محتوای حرفه ای در وردپرس و برای اولین بار در جهان توسط وردپرس باران ارائه می شود.

مدیریت محتوا در وردپرس شاید در بسیاری از دوره های آموزشی به معرفی دسته بندی ها و برچسب ها خلاصه شود. ولی در پرچمداران صفر وردپرس به آموزش سازماندهی اصولی محتوا و برچسب گذاری حرفه ای می پردازد تا آینده یک کسب و کار به دلیل اشتباهات ساختار دسته بندی و برچسب گذاری به خطر نیفتد. موضوعی که بسیاری از کسب و کارها به همین دلیل محکوم به شکست می شوند!

سفارشی سازی ظاهر و امکانات سایت

در ادامه سفارشی سازی ظاهر و امکانات سایت با نصب انواع قالب و افزونه ارائه می شود. 6 روش نصب قالب و افزونه برای اولین بار در جهان در یک دوره آموزشی ارائه می شود و همچنین روش نصب انواع قالب و افزونه در شرایط مختلف با عنوان روش پرچمداران به عنوان جامع ترین روش ارائه می شود تا پرچمداران وردپرس در هر شرایط بتوانند به نصب قالب و افزونه در سایت خود یا مشتری بپردازند.

آموزش کار با تنظیمات قالب های رایگان و حرفه ای و همچنین روش درون ریزی دموهای آماده برای راه اندازی سایت های آماده با یک کلیک آمو.زش داده می شود.

کار با منو ها و ابزارک ها، ساخت مگامنو، جستجوی زنده و بسیاری از موارد دیگر در بخش منوها و ابزارک ها بررسی می شود. افزودن دسته بندی ها به منو یا سایدبار سایت، ساخت منوهای چند ردیفی و چندستونه و… در بخش سفارشی سازی ظاهر و امکانات وردپرس بررسی می شوند.

پرچمداران صفر وردپرس در چندین فصل دیگر نیز ادامه دارد که پیشنهاد می کنیم برای بررسی کامل سرفصل های این دوره بی نظیر به صفحه معرفی این دوره مراجعه کنید.

این دوره شامل پشتیبانی تلگرامی و ارتباط با مدرس نیز می باشد تا همانند یک کلاس آموزش وردپرس بتوانید از یک دوره بی نظیر نهایت استفاده را داشته باشید.

دوره آموزش وردپرس پرچمداران صفر وردپرس

مشخصات دوره پرچمداران صفر وردپرس باران:

 • یک دوره فوق جامع
 • سطح دوره: مقدماتی تا پیشرفته سطح بندی شده
 • تعداد جلسات: ضبط دوره های وردپرس باران همیشه ادامه دارند و بروزرسانی می شوند
 • برگزار کننده: وردپرس باران – مرجع آموزش وردپرس
 • مدرس: مجتبی تبسمی
 • شهریه دوره: مشاهده در سایت

یک پیشنهاد ویژه برای شما: ثبت نام با تخفیف 50 درصدی با کد تخفیف wpclass ویژه ثبت نام کنندگان دوره که از این صفحه وارد دوره می شوند به مدت محدود فعال است. لینک ثبت نام

سر فصل دوره پرچمداران صفر وردپرس:

 • از دید پرچمداران وردپرس تعریف سایت چیست؟
  • تعریف سایت از دید حرفه ای برای پرچمداران صفر وردپرس
  • بخش مدیریت سایت
  • بخش ظاهری
 • مقدمه و پیش نیاز های راه اندازی سایت و نتیجه پرچمداران صفر وردپرس
  • هاست چیست؟
  • دامنه چیست؟
  • لوکال هاست چیست؟
  • سیستم مدیریت محتوا چیست؟
  • وردپرس چیست؟
  • ویژگی های وردپرس چیست؟
  • چه سایت هایی می توانیم با وردپرس راه اندازی کنیم؟
 • راه اندازی سریع سایت به روش پرچمداران وردپرس
  • چطور وردپرس را نصب کنیم؟
  • آموزش نصب وردپرس به سبک پرچمداران در 5 قدم ساده و در کمتر از 5 دقیقه
  • آیا امکان نصب وردپرس بر روی کامپیوتر شخصی وجود دارد؟
  • چطور وردپرس را در کمتر از 5 دقیقه روی لوکال هاست نصب کنیم؟
  • چطور وردپرس را در کمتر از 5 دقیقه روی هاست سی پنل نصب کنیم؟
  • چطور وردپرس را در کمتر از 5 دقیقه روی هاست دایرکت ادمین نصب کنیم؟
 • معرفی کلی امکانات وردپرس آشنایی با پیشخوان مدیریت
  • معرفی امکانات اصلی مدیریتی سایت وردپرس
  • معرفی امکانات اصلی پیشخوان
  • معرفی منوهای اصلی پیشخوان
  • معرفی امکانات بیشتر پیشخوان
 • تنظیمات اولیه وردپرس
  • آماده سازی و تنظیمات اولیه وردپرس
  • پیوند یکتا چیست؟
  • بهترین پیوند یکتا چیست؟
  • چطور پیوند یکتا را تغییر دهیم؟
 • محتوا از دید پرچمداران وردپرس چیست؟
  • تعریف محتوا
  • کاربرد محتوا
 • چگونه به سبک پرچمداران تولید محتوا کنیم؟
  • نوشته ها در وردپرس
  • چطور مقالات خود را در سایت منتشر کنیم؟
  • افزودن نوشته به سایت
  • چطور متن نوشته های خود را فهرست بندی کنیم؟
  • چطور متن نوشته های خود را فرمت بندی کنیم؟
  • چطور در متن خود از لیست ها استفاده کنیم؟
  • چطور در داخل متن به سایر مقالات سایت یا سایت های دیگر لینک دهیم؟
  • ادامه مطلب چیست؟
  • چطور برای محتوای خود ادامه مطلب قرار دهیم؟
 • مدیریت محتوا چیست؟
 • چگونه محتوای سایت را به سبک پرچمداران دسته بندی و مدیریت کنیم؟
  • ویرایش نوشته های وردپرس
  • حذف نوشته های قبلی
  • چطور محتوای سایت را سازماندهی کنیم؟
  • دسته بندی نوشته ها
  • برچسب گذاری حرفه ای به سبک پرچمداران
  • تفاوت دسته ها و برچسب ها
 • رسانه چیست؟
  • تعریف رسانه وردپرس
  • کاربرد رسانه وردپرس
 • چگونه در محتوای سایت از تصاویر، صوت یا ویدئو استفاده کنیم؟
  • چطور در وردپرس عکس، صوت یا فیلم ویدئو آپلود کنیم؟
  • چطور در محتوا از تصاویر استفاده کنیم؟
  • چطور در محتوا از ویدئو با قابلیت پخش آنلاین استفاده کنیم؟
  • چطور در محتوا از صوت با قابلیت پخش آنلاین استفاده کنیم؟
  • تنظیمات کامل رسانه ها در وردپرس
 • برگه چیست؟ کاربرد برگه ها در وردپرس چیست؟
  • معرفی برگه ها
  • کاربرد برگه ها
 • ساخت و مدیریت برگه ها در وردپرس
  • افزودن برگه
  • تفاوت برگه ها با نوشته ها چیست؟
  • چطور برگه ها را مدیریت کنیم؟
 • آیا امکانات وردپرس بدون محدودیت قابل افزایش است؟
 • افزونه یا پلاگین چیست؟
  • تعریف افزونه وردپرس
  • کاربرد افزونه وردپرس
  • انواع افزونه وردپرس
  • مراجع دانلود افزونه وردپرس
 • چگونه امکانات بیشتر را به سایت وردپرس اضافه کنیم؟
  • آموزش نصب افزونه وردپرس به 3 روش
 • آیا ظاهر و زیبایی سایت وردپرس قابل سفارشی سازی است؟
 • قالب یا پوسته وردپرس چیست؟
  • تعریف قالب وردپرس
  • کاربرد قالب وردپرس
  • انواع قالب وردپرس
  • مراجع دانلود قالب های وردپرس
 • چگونه ظاهر سایت خود را به روش پرچمداران وردپرس شخصی سازی کنیم؟
  • آموزش نصب قالب وردپرس به 4 روش
 • منو چیست؟
  • تعریف فهرست یا منو
  • کاربرد فهرست ها
 • مدیریت منوها در وردپرس

آموزش فهرست ها در وردپرس

 • مگامنو چیست؟
  • تعریف مگامنو
  • چطور در وردپرس مگامنو بسازیم؟
 • جستجوی زنده چیست؟
  • تعریف جستجوی زنده
  • چطور در وردپرس جستجوی زنده داشته باشیم؟
 • ابزارک چیست؟
  • تعریف ابزارک
  • کاربرد ابزارک ها
 • مدیریت ابزارک ها در وردپرس
  • چطور ابزارک ها را مدیریت کنیم؟
 • ساخت برگه های حرفه ای به سبک پرچمداران وردپرس
  • صفحه ساز چیست؟
  • معرفی افزونه صفحه ساز پیشرفته
  • چطور در وردپرس برگه های حرفه ای به سبک پرچمداران طراحی کنیم؟
 • طراحی و سفارشی سازی صفحه اصلی سایت به سبک پرچمداران
  • طراحی صفحه اصلی سایت با صفحه ساز پیشرفته و بدون کدنویسی
  • تنظیمات خواندن وردپرس
 • گالری چیست؟
  • تعریف گالری
  • چطور در وردپرس گالری تصاویر بسازیم؟
 • اسلایدر چیست؟
  • تعریف اسلایدر
  • چطور در وردپرس اسلایدر داشته بسازیم؟
 • چطور از کاربران اطلاعات دریافت کنیم؟
  • فرم چیست؟
  • چطور در وردپرس فرم بسازیم؟
 • سیستم عضوگیری و سایت های کاربر محور
  • ایجاد فرم ثبت نام کاربران
  • فرم ورود کاربران
  • فرم رمز عبور فراموش شده کاربران
  • چطور در وردپرس صفحه حساب کاربری به سبک پرچمداران بسازیم؟
 • دیدگاه چیست؟
  • معرفی دیدگاه ها
  • مدیریت دیدگاه ها و نظرات در وردپرس
  • تنظیمات دیدگاه های وردپرس به سبک پرچمداران
 • چطور از نفوذ هکرها به سایت خود جلوگیری کنیم؟
  • اهمیت امنیت در سایت
  • روش های افزایش امنیت سایت
  • کپچا چیست؟
  • چطور در وردپرس از کپچا استفاده کنیم؟
  • افزونه امنیت وردپرس
 • عاقبت اندیشی پرچمداران برای روزی که سایت هک شود یا اطلاعات حذف شوند
  • بکاپ چیست؟
  • از چه اطلاعاتی باید بکاپ بگیریم؟
  • روش های بکاپ گیری پرچمداران صفر وردپرس
  • چطور فرایند بکاپ گیری را خودکار کنیم؟
 • چطور وردپرس خود را بروزرسانی کنیم؟
  • بروزرسانی وردپرس از پیشخوان
  • بروزرسانی دستی وردپرس
 • چطور قالب وردپرس خود را بروزرسانی کنیم؟
  • آموزش بروزرسانی قالب وردپرس به 3 روش
 • چطور افزونه وردپرس خود را بروزرسانی کنیم؟
  • آموزش بروزرسانی افزونه وردپرس به 3 روش
 • چگونه با وردپرس یک سایت فروشگاهی بسازیم؟
  • چگونه وردپرس را به یک سایت فروشگاهی تبدیل کنیم؟
  • چگونه سایت فروشگاهی را مدیریت کنیم؟
  • معرفی بهترین قالب های فروشگاهی وردپرس
 • چگونه با وردپرس یک فروشگاه فایل بسازیم؟
  • چگونه وردپرس را به یک فروشگاه فایل تبدیل کنیم؟
  • چگونه فروشگاه فایل را مدیریت کنیم؟
  • معرفی بهترین قالب های فروش فایل وردپرس
 • چگونه سایت خود را چندزبانه کنیم؟
  • سایت چند زبانه چیست؟
  • یک سایت چندزبانه چه امکاناتی دارد؟
  • چگونه سایت وردپرس خود را چند زبانه کنیم؟
 • خبرنامه چیست؟
  • خبرنامه چیست؟
  • خبرنامه ایمیلی یا ایمیل مارکتینگ چیست؟
 • چگونه در سایت خود خبرنامه ایمیلی ایجاد کنیم؟
  • چطور ایمیل کاربران سایت را دریافت کنیم؟
  • چطور لیست ایمیل خود را مدیریت کنیم؟
  • چطور برای مشترکان خبرنامه سایت کمپین های ایمیلی به سبک پرچمداران ارسال کنیم؟
  • چطور فرایند ایمیل مارکتینگ را خودکار کنیم؟
 • انتشار خودکار مطالب سایت در شبکه های اجتماعی
  • چطور محتوای سایت را در شبکه های اجتماعی متشر کنیم؟
  • شبکه های اجتماعی اینستاگرام، فیسبوک، توییتر، پینترست، لینکدین و…
  • چطور محتوای سایت را در کانال تلگرام منتشر کنیم؟
 • آمار بازدید چیست؟
  • تعریف آمار بازدید سایت
  • انواع آمار بازدید سایت
 • چگونه آمار بازدید سایت را مشاهده کنیم؟
  • راه اندازی سیستم آمارگیر سایت
  • تحلیل انواع آمار بازدید
 • افزایش بازدید سایت با بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو
  • چطور بازدید سایت را افزایش دهیم؟
  • سئو چیست؟
  • چطور وردپرس را برای موتورهای جستجو بهینه کنیم؟
  • چطور یک محتوای عالی به سبک پرچمداران وردپرس تولید کنیم تا یک رتبه عالی در گوگل کسب کنیم؟
  • چطور اطلاعات دلخواه را برای نمایش در گوگل و موتورهای جستجو تعریف کنیم؟
 • افزایش سرعت سایت وردپرسی
  • چطور سرعت سایت را بررسی کنیم؟
  • عوامل موثر بر سرعت سایت کدامند؟
  • چطور سرعت سایت وردپرسی خود را افزایش دهیم؟

یک پیشنهاد ویژه برای شما: ثبت نام با تخفیف 50 درصدی با کد تخفیف wpclass ویژه ثبت نام کنندگان دوره که از این صفحه وارد دوره می شوند به مدت محدود فعال است. لینک ثبت نام

دوره پرچمداران صفر وردپرس باران: لینک صفحه

پکیج دوره های پرچمداران وردپرس

پرچمداران وردپرس

کلاس آموزش وردپرس غیر حضوری وردپرس باران به پرچمداران صفر وردپرس خلاصه نمی شود و این تنها ابتدای راه است.

دوره های حرفه ای شامل دوره های متعدد کار با انواع افزونه ها و قالب ها و همچنین دوره های آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی در موضوعات مختلف (فروشگاهی، شرکتی، مجله خبری، آموزشی و…) و دوره های تخصصی وردپرس در زمینه افزایش سرعت، امنیت و… می شود. فهرستی از دوره ها در ادامه آمده است.

دوره ها در موضوعات جامع و کاربردی به ترتیب شامل موارد زیر ارائه می شوند:

 1. دوره پرچمداران صفر وردپرس
 2. دوره پرچمداران صفحه سازی
 3. دوره پرچمداران فرم سازی
 4. دوره پرچمداران مدیریت کاربران
 5. دوره پرچمداران عضویت ویژه
 6. دوره پرچمداران اسلایدر
 7. دوره پرچمداران سایت شرکتی
 8. دوره پرچمداران سایت خبری
 9. دوره پرچمداران فروشگاه اینترنتی
 10. دوره پرچمداران فروشگاه فایل
 11. دوره پرچمداران آموزش آنلاین
 12. دوره پرچمداران سایت چند منظوره
 13. دوره پرچمداران سایت چندزبانه
 14. دوره پرچمداران سرعت وردپرس
 15. دوره پرچمداران امنیت وردپرس
 16. و چند دوره دیگر که در دست طراحی می باشند.

لینک دسترسی به تمام دوره ها: دوره های وردپرس باران


دوره های همیار وردپرس

دوره آموزش وردپرس مجازی مجموعه همیار وردپرس یکی از آموزش های مقدماتی وردپرس می باشد. با این آموزش نصب وردپرس و آموزش ابتدایی از محیط پیشخوان وردپرس را خواهید آموخت.

همانطور که پیشتر اشاره شد آموزش های مقدماتی وردپرس بسیار خوبی به صورت رایگان موجود می باشند. لذا پرداخت هزینه برای شرکت در هیچ دوره آموزشی مقدماتی وردپرس توصیه نمی شود. در ادامه به معرفی مختصری از این دوره خواهیم پرداخت.

مشخصات دوره های همیار وردپرس:

 • مدت زمان دوره: 2 ساعت
 • سطح دوره: مقدماتی
 • تعداد جلسات: 16 جلسه
 • مدرس: آقای علی حاجی محمدی
 • شهریه دوره: 69 هزار تومان

سر فصل دوره های همیار وردپرس:

 • جلسه یک – مقدمه
 • جلسه دو – نصب وردپرس روی کنترل‌پنل DirectAdmin
 • جلسه سه – نصب وردپرس روی کنترل‌پنل Cpanel
 • جلسه چهار – نصب وردپرس در هاست رایگان
 • جلسه پنج – نصب وردپرس روی کامپیوتر‌های ویندوزی
 • جلسه شش – نصب وردپرس روی کامپیوتر‌های مک
 • جلسه هفت – بخش نوشته‌ها
 • جلسه هشت – بخش رسانه
 • جلسه نه – بخش برگه‌ها
 • جلسه ده – بخش دیدگاه‌ها
 • جلسه یازده – نصب قالب
 • جلسه دوازده – افزونه‌های وردپرس
 • جلسه سیزده – مدیریت کاربران و دسترسی‌ها
 • جلسه چهارده – بخش ابزارها
 • جلسه پانزده – بخش تنظیمات وردپرس
 • جلسه شانزده – صحبت‌های پایانی

آموزش مجازی هرمس

یکی از موسسات آموزش مجازی معروف در ایران مجموعه هرمس می باشد. این موسسه با ارائه آموزش های مجازی و امکان ارائه مدرک معتبر یکی از شرکت های معروف در این حوزه می باشد. اما دوره آموزش وردپرس مجازی هرمس نیز تنها شامل دوره مقدماتی بوده و نمونه های مشابه و با کیفیت آن را می توانید به صورت رایگان تهیه نمایید. این کلاس آموزشی مجازی پس از ثبت نام در قالب دی وی دی به آدرس شما ارسال می شود. در ادامه به بررسی بیشتر این دوره خواهیم پرداخت.

مشخصات آموزش مجازی هرمس برای وردپرس:

 • مدت دوره: ۴۵۰ دقیقه
 • سطح دوره: مقدماتی
 • مدرس دوره: موسسه فرهنگی سینا
 • شهریه دوره: حداقل 55 هزار تومان

سر فصل های آموزش مجازی هرمس برای وردپرس:

 • ۱- معرفی نرم افزار و آنچه در این آموزش خواهید دید.
 • ۲-آموزش نحوه دانلود و نصب WordPress روی سیستم بصورت محلی
 • ۳-آموزش نصب بانک اطلاعاتی Mysql و راه ندازی وب سایت
 • ۴-آموزش محیط نرم افزار WordPress و تنظیمات اولیه آن
 • ۵-آموزش اضافه کردن تصویر به عنوان سربرگ و زمینه سایت
 • ۶- اضافه کردن پست جدید همراه با کلمات کلیدی و انتشار نوشته
 • ۷-آموزش اضافه کردن رسانه و عکس بصورت Online و لوکال
 • ۸- آموزش اضافه کردن انواع Page و فهرست بندی
 • ۹-اضافه کردن یک Theme و پوسته جدید همچنین ویرایش آن
 • ۱۰-آموزش سفارش سازی یک پوسته جدید
 • ۱۱-آموزش اضافه کردن یک پوسته ی حرفه ای همراه بامحتویات آن
 • ۱۲-آموزش اضافه کردن یک پلاگین جدید و Reset کردن WordPress
 • ۱۳-آموزش کار با پلاگین ساخت گالری واسلاید در تصاویر Envira
 • ۱۴-آموزش ساخت اسلاید و تصاویر و قرار دادن در تمامی صفحات
 • ۱۵-آموزش پلاگین Icegram و مدیریت پیام های وب سایت
 • ۱۶-آموزش اضافه کردن آیکون شبکه های اجتماعی در وب سایت
 • ۱۷-آموزش اضافه کردن آیکون وب سایت و بخش Copyright
 • ۱۸-آموزش نصب و راه اندازی پوسته ی فروشگاهی
 • ۱۹- آموزش اضافه کردن صفحه ومنو و اسلاید در فروشگاه
 • ۲۰-آموزش نصب Woocommerce وراه اندازی فروشگاه Online
 • ۲۱-آموزش اضافه کردن محصولات فروشگاهی و قیمت گزاری روی آنها
 • ۲۲-آموزش اضافه کردن پلاگین Edd, وارتباط با Zarinpal
 • ۲۳-آموزش آپلود کردن وب سایت و راه اندازی وب سایت بصورت آنلاین
 • ۲۴-آموزش راه اندازی seo و بهینه سازی  وب سایت برای موتورهای جستجو
 • ۲۵- مباحث پایانی ومعرفی پلاگین های معتبر

آموزش مجازی هرمس برای وردپرس: لینک صفحه


کلاس وردپرس سماتک

با توجه به تعریف هایی که از دوره های آموزش سماتک شنیده بودیم سری هم به سایت این موسسه زدیم. ظاهر سایت سماتک در نگاه اول تمام انتظارات ما را از این مجموعه نقش بر آب کرد. به شما قول میدهیم که اگر شما نیز برای آموزش طراحی سایت به این سایت مراجعه کنید بلافاصله این سایت را خواهید بست. چون وقتی برای شرکت در کلاس آموزش وردپرس یا طراحی سایت به سایت این موسسه مراجعه می کنید و با یک رابط کاربری ضعیف در سایت خود این موسسه مواجه شوید، اعتماد شما نیز به این مجموعه از بین خواهد رفت.

تمرکز این مجموعه بر روی کلاس های آموزشی شبکه و حوزه IT می باشد. با این وجود آموزش های مرتبط با برنامه نویسی و طراحی سایت نیز در لیست دوره های این مجموعه به چشم می خورد. ظاهرا این موسسه بر روی آموزش و ثبت نام مجازی تمرکزی نداشته است. تمام اطلاعاتی که در مورد کلاس آموزش وردپرس سماتک در سایتشان یافت می شود موارد زیر است. حتی برای ثبت نام و مشاهده شهریه در این دوره هیچ اطلاعاتی در این سایت پیدا نکردیم.

مشخصات کلاس وردپرس سماتک:

 • مدت دوره: 20 ساعت
 • سطح دوره: مقدماتی
 • مدرس دوره: نامشخص
 • شهریه دوره: نامشخص

سر فصل های کلاس وردپرس سماتک:

 • 1. مبانی سیستم های مدیریت محتوای وب
 • 2. نصب و راه اندازی سیستم وردپرس بر روی سیستم لوکال و هاست
 • 3. اصول طراحی و مدیریت پست ها
 • 4. اصول مدیریت تصاویر و اسناد و ویدیو ها
 • 5. اصول طراحی و مدیریت صفحات
 • 6. مدیریت قالب وبسایت با انتخاب و سفارشی سازی قالب ها از خزانه وردپرس
 • 7. مدیریت افزونه های وردپرس و نصب و استفاده از آنها از خزانه وردپرس
 • 8. مدیریت کاربران وبسایت و تعیین سطوح دسترسی آنها
 • 9. تنظیمات و پیکربندی وردپرس
 • 10. مدیریت آمار بازدید کاربران
 • 11. امنیت وبسایت های وردپرس
 • 12. ساخت فروشگاه آنلاین با Woocommerce
 • 13. اتصال فروشگاه آنلاین به درگاه های پرداخت

کلاس وردپرس سماتک: لینک صفحه


کلاس آموزش وردپرس مجتمع فنی تهران

مجتمع فنی تهران از برند های برگزرای کلاس آموزشی در حوزه های مختلف می باشد. این موسسه با سابقه خوبی که از خود نشان داده یکی از خوب های آموزشی کشور می باشد. در لیست دوره های برگزاری در این موسسه یک کلاس آموزش وردپرس نیز به چشم می خورد. در ادامه به مرور این کلاس آموزش حضوری وردپرس می پردازیم.

مشخصات کلاس آموزش وردپرس مجتمع فنی تهران:

 • مدت زمان دوره: 50 ساعت
 • سطح دوره: مقدماتی
 • مدرس: نامشخص
 • شهریه دوره: 715 هزار تومان

سر فصل های کلاس آموزش وردپرس مجتمع فنی تهران:

 • A brief history
 • Finding a domain
 • Registering a domain
 • WordPress feature through your host
 • How to install script
 • Content Management using WordPress
 • Archiving content
 • Naming a category
 • Creating a new category
 • Dressing up links
 • Checking Links with Your Server
 • Selecting the Right Tools
 • Picking a text editor
 • Cross-browser compatibility
 • Setting up for FTP
 • Transferring files
 • File Permissions
 • Image Formats, Fonts and Colors
 • Image types and formats
 • Comparing image formats
 • Raster based software
 • Vector based software
 • Image optimization
 • Color schemes
 • Creating colors using codes
 • Fonts for graphic design
 • Designing Your WordPress Site
 • Choosing a site with
 • Responsive Layouts
 • Content display options
 • The WordPress Default Layout, Themes and Templates
 • Customizing the header image
 • Custom navigation
 • Adding widgets to a sidebar or footer
 • Using PHP
 • Managing your database
 • Template files
 • Template tags, values, and parameters
 • More on Widgets and Template Tags
 • Common template tags
 • Calendar
 • List pages
 • Content Types
 • Adding widget areas to template files
 • Names templates
 • Parent and Child, Themes, Creating a Custom Site
 • Creating a child theme
 • Customizing the parent theme style
 • Overriding parent template files
 • Modifying theme functions file
 • CSS Selectors
 • Classes and Ids
 • Changing background mage or colors
 • Positioning your header image using CSS
 • Setting font, Color, and size
 • Inserting links
 • Using WordPress as a Content Management System
 • Creating the front page
 • Creating a static page
 • Using a static page as your front page
 • Making a blog look like a website
 • Creating blank blog pages
 • Creating custom page templates
 • Using different sidebar and footer templates
 • Custom styles for sticky, category, and tag
 • Posts
 • Using WordPress Plugins
 • Installing plugins using the dashboard
 • Finding plugins
 • Installing and activating plugins
 • Installing plugins manually
 • Ecommerce plugins
 • Photo galleries and portfolios

کلاس آموزش وردپرس مجتمع فنی تهران: لینک صفحه


بررسی چندین کلاس آموزش وردپرس دیگر بزودی…


✅ چک لیست تحقیق در مورد کلاس آموزش وردپرس:

 • بررسی کیفیت آموزش ارائه شده
 • تسلط مدرس بر موضوع
 • نحوه ارائه مطلب توسط مدرس
 • سطح بندی کلاس آموزش وردپرس به سطوح مختلف
 • بررسی هزینه و مقایسه با سایر دوره ها

این نسخه ابتدایی مقاله کلاس آموزش وردپرس می باشد که بزودی بروزرسانی می شود

بهترین آموزش وردپرس

با توجه به وجود دوره های آموزشی آنلاین و حضوری متعددی که وجود دارد، انتخاب یک کلاس آموزش وردپرس مناسب شاید کار دشواری باشد. ما در این مقاله از وردپرس باران سعی کردیم با معرفی معیارهای انتخاب یک دوره مناسب راهنمای مناسبی برای شما عزیزان فراهم کنیم.

اگر از کاربران قدیمی وردپرس باران باشید، حتما می دانید در قسمت پایانی مقالات مقایسه برترین ها یا راهنمای انتخاب جامع سایت موارد پیشنهادی وردپرس باران ارائه می شوند. در این قسمت نیز قصد داریم تا جهت ارائه یک نتیجه گیری جهت انتخاب کلاس آموزش مناسب موارد پیشنهادی را ارائه دهیم.

✅ پیشنهاد وردپرس باران در انتخاب دوره آموزش وردپرس مناسب

 1. کلاس آموزش وردپرس غیرحضوری مجازی اصولا مفیدتر خواهد بود.
 2. دوره آموزش وردپرس حتما سطح بندی شده باشد.
 3. کیفیت آموزش و مدرس حتما بررسی شود.
 4. هزینه اضافی برای دوره آموزشی پرداخت نکنید!

کلاس آموزش وردپرس مجازی وردپرس باران (100% رایگان💥)

ما در وردپرس باران ادعا می کنیم بهترین آموزش وردپرس را ارائه می دهیم. تمام تلاش ما ارائه بهترین ها برای کاربران عزیز فارسی زبان می باشد. تیم وردپرس باران با بررسی کلاس های آموزش وردپرس و دوره های آموزشی آنلاین متعددی تلاش خود را برای ارائه بهترین آموزش وردپرس نموده است.

در وردپرس باران 3 نوع دوره برای شما آماده شده است.

 • 1️⃣ فیلم آموزش وردپرس : یک دوره فیلم آموزش رایگان وردپرس برای یک شروع به کار سریع (دوره مقدماتی رایگان شد)
 • 2️⃣ دوره های جامع وردپرس باران: دوره های غیرحضوری وردپرس باران به صورت فیلم آموزشی و پشتیبانی (فیلم دوره های حرفه ای)
 • 3️⃣ دوره تصویری: آموزش تصویری رایگان در 33 مقاله برای علاقه مندان به مطالعه (رایگان)

آموزش وردپرس ارائه شده در وردپرس باران به صورت کاملا رایگان و از سطح مبتدی تا پیشرفته تنظیم شده است. بنابراین با شرکت در دوره رایگان آموزش وردپرس باران نیاز به شرکت در هیچ کلاس آموزش وردپرس دیگری نخواهید داشت. از آن جا که چندین دوره وردپرس باران رایگان می باشد و هیچ ضرری برای شما در پی نخواهد داشت، پیشنهاد می کنیم حتما چند جلسه اول آموزش های رایگان را مشاهده کنید. در صورت تمایل ادامه کلاس را نیز به طور رایگان ادامه دهید. این نوید را به شما می دهیم که نه تنها از شرکت در کلاس آموزش وردپرس باران پشیمان نمی شوید، بلکه از شرکت در این دوره مجازی وردپرس شگفت زده خواهید شد.

برای شروع آموزش رایگان وردپرس هم اکنون بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

👇👇👇

فیلم آموزش وردپرس (رایگان شد)

آموزش وردپرس (تصویری)

همچنین برای دریافت آموزش های حرفه ای تر و جامع تر می توانید در دوره های وردپرس باران ثبت نام کنید.

پرچمداران وردپرسبرای آموزش های حرفه ای در دوره های وردپرس باران ثبت نام کنید.

👇👇👇

دوره های وردپرس باران

پرچمداران صفر وردپرس (از این دوره شروع کنید)

کد تخفیف ویژه ثبت نام دوره پرچمداران صفر وردپرس
برای بازدیدکنندگان این صفحه به مدت محدود فعال است:

کد تخفیف 50 درصدی: wpclass

👆👆👆

موفق باشید.

فهرست