وردپرس باران / افزونه وردپرس / افزونه های EDD ، افزونه فروشگاهی وردپرس ، افزونه کاربری وردپرس

محدودیت محتوا برای مشتریان سایت با افزونه EDD Content Restriction فارسی (دانلود + آموزش)

محدودیت محتوا برای مشتریان سایت با افزونه EDD Content Restriction فارسی (دانلود + آموزش)

به نام خدا. با یک آموزش وردپرس دیگر و معرفی یکی دیگر از افزونه های جانبی EDD برای محدودیت محتوا برای مشتریان سایت در خدمت شما هستیم. افزونه EDD Content Restriction فارسی یک افزونه محدودیت محتوا برای EDD می باشد که دسترسی به محتوا را به مشتریان محصولات Easy Digital Downloads محدود می کند. در این آموزش وردپرس از مرجع وردپرس فارسی به معرفی کامل این افزونه محدودیت محتوای EDD برای مشتریان سایت خواهیم پرداخت. آموزش کار با افزونه و شورتکد های کاربردی افزونه محدودیت محتوا برای مشتریان سایت را معرفی خواهیم کرد. در پایان نیز دانلود افزونه EDD Content Restriction فارسی را ارائه خواهیم نمود. برای آموزش و دانلود این افزونه جانبی ایزی دیجیتال دانلود با ما در وردپرس باران همراه باشید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
88,800 تومان

دانلود آنی و مستقیم

بلافاصله پس از پرداخت

30 روز ضمانت

بازگشت سفارش مشروط

یک عمر بروزرسانی

رایگان و همیشگی

یک عمر پشتیبانی

رایگان و همیشگی

نصب رایگان قالب ها

توسط پشتیبانی فنی

100+ فونت فارسی

تغییر فونت آسان قالب
مشخصات افزونه در یک نگاه

پیش‌نمایش افزونه

نسخه فعلی

2.3

آخرین بروزرسانی

98.03.22

فارسی و راستچین

ترجمه شده به فارسی

فعال‌سازی امکانات

نسخه کامل

هدیه وردپرس باران

-

معرفی کامل افزونه

محدودیت محتوای EDD برای مشتریان سایت

محدودیت محتوا برای مشتریان سایت با افزونه EDD Content Restriction فارسی (محدودیت محتوای EDD)

با استفاده از این افزونه جانبی ایزی دیجیتال دانلود می توانید محتوای دلخواه سایت خود را به مشتریان سایت محدود کنید. تنها در چند ثانیه می توانید محتوای نوشته، برگه، پست تایپ دلخواه و حتی انجمن ها و تاپیک های bbpress را به خریداران تایید شده محصول دلخواه محدود کنید. با محدودیت محتوا برای مشتریان سایت، کاربرانی که خریدار محصول مورد نظر نباشند، قادر به مشاهده محتوای محدود شده نخواهند بود. در این حالت می توانید یک پیام دلخواه به کاربر نمایش دهید و اطلاع رسانی کنید که مشاهده محتوا فقط برای خریداران محصول امکان پذیر است.

با افزونه افزونه EDD Content Restriction فارسی، می توانید محتوای سایت را به مشتریان سایت خود محدود کنید.(توسعه دهنده)

افزونه EDD Content Restriction فارسی (آموزش محدودیت محتوا EDD)

با دانلود افزونه EDD Content Restriction فارسی و فعال سازی آن، متاباکس محدودیت محتوای EDD به تمام نوشته ها و برگه ها و پست تاپ های دلخواه اضافه می شود. در این بخش می توانید دانلود مورد نظر جهت مشاهده محتوا را انتخاب نمایید. ازین پس تنها خریداران محصول مشخص شده قادر به مشاهده محتوای محدود شده خواهند بود.

افزونه EDD Content Restriction فارسی محدودیت محتوا EDD

آموزش محدودیت محتوا EDD

محدودیت محتوا برای مشتریان سایت توسط افزونه EDD Content Restriction فارسی تنها شامل یک محتوای کامل نمی شود. با استفاده از شوتکد پیش بینی شده در این افزونه می توانید بخشی از محتوای داخل یک نوشته یا برگه یا هر پست تایپ دلخواه را نیز محدود کنید. برای مثال یک بند از محتوای نوشته شده را می توانید فقط به خریداران یک محصول خاص نمایش دهید.

محدودیت محتوای EDD ایجاد شده با این افزونه مکمل EDD از منطق “یا” پیروی می کند. بنابراین در صورتی که بخواهید می توانید دسترسی به محتوای محدود شده را مشروط به خرید یکی از محصولات مورد نظر نمایید. در این حالت در صورتی که کاربر یکی از محصولات مورد نظر را خریداری کرده باشد امکان مشاهده محتوا را خواهد داشت.

شورتکد اصلی محدودیت محتوا برای مشتریان سایت

شورتکد اصلی محدود کننده محتوا به صورت زیر می باشد.

[edd_restrict id="#"]This content is restricted.[/edd_restrict]

در فرمت بالا بجای # آیدی دانلود مورد نظر را باید جایگزین نمایید. همچنین محتوای مورد نظر برای محدود شدن را بجای عبارت داخل براکت قرار دهید.

شورتکد محدودیت محتوای EDD برای چند محصول

در صورت نیاز این امکان وجود دارد که محتوای مورد نظر را تنها به خریداران چند محصول محدود کنید. در این حالت تنها کاربرانی که همه محصولات مشخص شده را خریداری کرده باشند به محتوا دسترسی خواهند داشت. برای مثال برای محدود کردن محتوا به خریداران محصولات با آیدی 21 و 313 می توانید از شورتکد زیر استفاده کنید.

[edd_restrict id="21,313"]This content is restricted.[/edd_restrict]

همچنین با استفاده از گزینه “any” می توانید دسترسی به محتوا را برای کاربرانی که حداقل یک محصول از شما خرید کنند باز کنید.

[edd_restrict id="any"]This content is restricted.[/edd_restrict]

محدودیت محتوا EDD و خریداران آینده !

نوع دیگری از محدودیت محتوا نیز وجود دارد که برای نمایش محتوا به کاربرانی که یک محصول خاص را خریداری نکرده اند وجود دارد. در این حالت می توانید محتوای دلخواه را برای کاربرانی که خرید کرده اند مخفی نمایید و فقط به کاربران جدید نمایش دهید.

[edd_cr_no_access id="#"]Preview of locked content here[/edd_cr_no_access]

محدودیت محتوا برای مشتریان سایت

محدودیت محتوا EDD برای مشتریان سایت و نمایش پس از خرید

محدودیت محتوا برای مشتریان سایت با افزونه EDD Content Restriction

زمانی که شما نوشته ها، برگه ها یا پست تایپ های دلخواهی را به یک محصول دانلودی محدود می کنید، امکان مشاهده برای کاربران وجود ندارد. محتوای محدود شده صرفا پس از پرداخت برای مشتریان قابل نمایش می باشد. یکی از قابلیت های کاربردی افزونه EDD Content Restriction فارسی نمایش لیستی از صفحات محدود شده به یک دانلود در صفحه تائید پرداخت آن محصول می باشد. با این قابلیت هنگامی که کاربر محصولی را که برای باز کردن محتوا لازم است خرید می کند، در صفحه پرداخت موفقیت آمیز، لیست محتواهای محدود شده نیز به او نمایش داده می شود. در نتیجه خریدار به زیبایی و سادگی می تواند به محتوای مورد نظر نیز دسترسی داشته باشد.

نمایش محتوای محدود شده افزونه EDD Content Restriction فارسی

روش های دیگری نیز برای برداشتن محدودیت محتوا برای مشتریان سایت و نمایش محتوا به آن ها در سایت وجود دارد. همانند شورتکد نمایش لیست دانلود های خریداری شده در سایت یک شورتکد نیز برای نمایش محتوای محدود شده به خریداران وجود دارد. با قرار دادن این شورتکد در یک برگه به سادگی لیستی از محتواهای محدود شده که توسط کاربر خریداری و در دسترس هستند نمایش داده می شوند. شورتکد نمایش محتوای محدود شده به صورت زیر می باشد.

[edd_restricted_pages]

عضویت کاربران برای مشاهده محتوای محدود شده (پیشنهاد ویژه)

افزونه عضویت خودکار EDD Auto Register فارسی

برای اینکه کاربر پس از پرداخت، قادر به مشاهده محتوای محدود شده باشد، لازم است با ایمیل خود در سایت ثبت نام نماید. برای جلوگیری از طولانی شدن فرایند دسترسی مشتری به محتوای سایت بهتر است ثبت نام کاربر به طور خودکار در فرایند خرید انجام شود. برای این کار پیشنهاد می کنیم که با نصب افزونه EDD Auto Register فارسی و بدون هیچ کار اضافه دیگری، ثبت نام خودکار خریداران را فعال نمایید. با نصب افزونه عضویت خودکار، کاربری که پرداخت موفق انجام می دهد بلافاصه عضو سایت می شود. همچنین مشخصات حساب کاربری نیز به آدرس ایمیل او ارسال خواهد شد. برای مشاهده توضیحات کامل این افزونه کاربردی EDD و دانلود آن به لینک زیر مراجعه نمایید.

معرفی، آموزش و دانلود افزونه EDD Auto Register فارسی: عضویت خودکار خریداران EDD

محدودیت محتوای EDD و لیست محتوای محدود شده در ایمیل رسید خرید

ارائه رسید خرید ایمیلی نیز یکی از مزیت های افزونه ایزی دیجیتال دانلود می باشد. افزونه EDD Content Restriction فارسی کاملا با پیکربندی تنظیمات افزونه EDD هماهنگ می باشد. پس از نصب افزونه محدودیت محتوای EDD یک برچسب ایمیل به تنظیمات ایمیل EDD اضافه می شود. به کمک این برچسب و استفاده از آن در فرمت ایمیل ارسالی، به سادگی می توانید لیستی از محتوا های محدود شده برای مشتریان محصول را به خریدار ارائه دهید. برچسب معرفی شده برای استفاده در فرمت ایمیل به صورت زیر می باشد.

{page_list}

پیکربندی افزونه محدودیت محتوا EDD Content Restriction فارسی

تنظیمات افزونه بسیار ساده بوده و با نسخه فارسی که توسط وردپرس باران ارائه شده است کار با افزونه بسیار آسان شده است. در ادامه به آموزش ساده ای از پیکربندی افزونه EDD Content Restriction فارسی براساس ترجمه فارسی وردپرس باران خواهیم پرداخت. در ادامه با ما همراه باشید.

برای شروع پیکربندی ابتدا از پیشخوان وردپرس خود وارد منوی دانلود ها و سپس پیکربندی شوید و از تب افزودنی ها، تنظیمات افزونه را مشاهده نمایید.

پیشخوان وردپرس ← دانلود ها ← پیکربندی ← افزودنی ها

پیکربندی افزونه محدودیت محتوای EDD Content Restriction فارسی

حذف یا نمایش منو فهرست

یکی از ویژگی های دیگر افزونه Content Restriction فارسی کنترل نمایش فهرست برای خریداران یک محصول می باشد. به کمک این ویژگی می توانید نمایش یک گزینه در فهرست های سایت را به خریداران محصولی خاص محدود کنید. فعال کردن این قابلیت در تنظیماتی که برای این افزونه در پیکربندی Easy Digital Downloads در نظر گرفته شده است، امکان پذیر است. پس از ورود به تنظیمات پیکربندی در بخش تنظیمات افزونه محدودیت محتوا با انتخاب گزینه مخفی کردن گزینه های فهرست می توانید این قابلیت را فعال کنید. با انتخاب این مورد فهرست های محدود شده تنها برای مشتریان نمایش داده خواهند شد.

سفارشی سازی پیام محدودیت محتوا برای خریدارن

فرمت نمایش پیام محدودیت محتوا برای خریداران در ادامه تنظیمات پیکربندی افزونه قابل سفارشی سازی می باشد. البته این موارد برای تنظیم عمومی بوده و برای هر محتوا نیز به طور جداگانه قابل شخصی سازی می باشد.

پیام محدودیت تکی: در این بخش می توانید پیام نمایشی برای محتوایی که محدود به خرید یک محصول باشد را سفارشی سازی کنید.

پیام محدودیت چندگانه: در بخش پیام محدودیت چنگانه نیز می توانید پیام مورد نظر برای محدودیت محتوا که به خرید چند محصول نیاز دارد را تعیین کنید.

محدودیت برای “هر محصول”: در صورتی که می خواهید کاربر حداقل یک خرید از سایت شما داشته باشد تا مجوز مشاهده محتوا را داشته باشد، پیام مورد نظر را در این بخش شخصی سازی نمایید و در متاباکس ویرایش محتوا نیز گزینه با همین عنوان را انتخاب کنید.

دانلود افزونه EDD Content Restriction فارسی

با یک بار تهیه افزونه محدودیت محتوا برای EDD، دانلود رایگان افزونه EDD Content Restriction فارسی برای نسخه های بعدی ارائه می شود. بنابراین با یک بار خرید برای همیشه می توانید اقدام به دانلود رایگان افزونه وردپرس نمایید.

 • آپدیت: دانلود افزونه EDD Content Restriction 2.3 فارسی در تاریخ 1398.03.22 به وردپرس باران اضافه شد.
 • اولین ارائه: دانلود افزونه محدودیت محتوای EDD به وردپرس باران اضافه شد.

دانلود افزونه محدودیت محتوا EDD

دانلود افزونه EDD Content Restriction فارسی به صورت کاملا فارسی هم اکنون آماده ارائه می باشد. برای خرید و دانلود افزونه می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
88,800 تومان

2 دیدگاه برای محدودیت محتوا برای مشتریان سایت با افزونه EDD Content Restriction فارسی (دانلود + آموزش)

 1. Avatar

  علی خاکپور

  سلام خسته نباشید
  در این افزونه امکان سفارشی سازی فرم ثبتنام هم وجود داره؟ مثلا ما بخوایم هنگام ثبتنام فیلد های دیگه ای رو قرار بدیم

  • مجید تبسمی

   مجید تبسمی

   سلام دوست من
   افزونه EDD Content Restriction در فروشگاه مبتنی بر افزونه ایزی دیجیتال دانلود امکانات محدودیت محتوا را به افزونه اضافه می کند و فرایند پرداخت توسط افزونه EDD انجام می شود. شما به کمک افزونه ویرایش صفحه پرداخت EDD می توانید فیلدهای دلخواه را به کاربر نمایش دهید تا در هنگام خرید اطلاعات دلخواه را از مشتری دریافت کنید.
   با تشکر

 2. مجید تبسمی

  مجید تبسمی

  سلام دوستان.
  با توجه به سوالات متداول شما در مشاوره های انتخاب محصولات توضیح دهیم که تمام محصولات وردپرس باران با پشتیبانی و بروزرسانی رایگان و همیشگی همراه با 30 روز ضمانت بازگشت سفارش مشروط ارائه می شوند. قالب ها و افزونه های ارائه شده در وردپرس باران (برخلاف سایت های دیگر) صرفا یک قالب یا افزونه خام نیستند و تا حداکثر امکان فعال سازی می شوند. در نتیجه علاوه بر فارسی سازی و راستچین سازی و نصب فونت های فارسی، امکانات قالب ها نظیر درون ریزی دمو ها و امکانات افزونه ها تا حداکثر امکان فعال می شوند. توضیحات کامل در صفحه هر محصول نیز درج شده است.

  ⭐⭐⭐مزیت های نسخه وردپرس باران نسبت به سایر نسخه ها⭐⭐⭐
  ✅مرجع خرید و دانلود انواع قالب و افزونه وردپرس اورجینال
  ✅ترجمه شده به زبان فارسی و راستچین +100 فونت فارسی
  ✅دانلود آنی و مستقیم و دسترسی همیشگی
  ✅30 روز ضمانت بازگشت سفارش (برای اولین بار در ایران)
  ✅یک عمر بروزرسانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅یک عمر پشتیبانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅فعال سازی امکانات و رفع محدودیت ها (اختصاصی)
  ✅ارائه کاملترین نسخه قالب و افزونه های وردپرس در جهان (اختصاصی)
  ✅همراه با بسته دموها و قالب های آماده (هدیه اختصاصی)
  ✅بسته نصبی آسان با چند کلیک
  ✅همراه با آموزش های ویدئویی ویژه کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست