وردپرس باران / افزونه وردپرس / افزونه های EDD ، افزونه فروشگاهی وردپرس ، افزونه عضویت و مدیریت کاربران وردپرس

عضویت خودکار خریداران EDD با افزونه EDD Auto Register (فارسی + آموزش)

افزونه عضویت خودکار خریداران EDD - افزونه EDD Auto Register فارسی

به نام خدا. در این آموزش وردپرس به معرفی یکی دیگر از افزونه های EDD با عنوان افزونه EDD Auto Register فارسی برای عضویت خودکار خریداران EDD خواهیم پرداخت. در افزونه ایزی دیجیتال دانلود در حالت پیش فرض امکان خرید بدون ثبت نام هم وجود دارد. اما در صورتی که از افزونه ثبت نام خودکار بعد از خرید EDD استفاده کنید، بلافاصله بعد از خرید از افزونه Easy Digital Downloads، یک حساب کاربری برای مشتری ایجاد می شود. از افزونه EDD Auto Register فارسی می توانید در سایت خود استفاده نمایید تا بدون تحمیل ثبت نام قبل از خرید، امکان خرید را برای کاربران خود فراهم نمایید. در این آموزش وردپرس به معرفی کامل این افزونه جانبی EDD خواهیم پرداخت. همچنین آموزش افزونه EDD Auto Register را نیز ارائه می دهیم. در پایان آموزش نیز، نسخه فارسی افزونه عضویت خودکار EDD را ارائه خواهیم کرد. با معرفی این افزونه وردپرس با ما در مرجع وردپرس همراه باشید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
103,600 تومان

دانلود آنی و مستقیم

بلافاصله پس از پرداخت

30 روز ضمانت

بازگشت سفارش مشروط

یک عمر بروزرسانی

رایگان و همیشگی

یک عمر پشتیبانی

رایگان و همیشگی

نصب رایگان قالب ها

توسط پشتیبانی فنی

100+ فونت فارسی

تغییر فونت آسان قالب
مشخصات افزونه در یک نگاه

پیش‌نمایش افزونه

نسخه فعلی

1.3.13

آخرین بروزرسانی

98.10.02

فارسی و راستچین

ترجمه شده به فارسی

فعال‌سازی امکانات

نسخه کامل

هدیه وردپرس باران

-

معرفی کامل افزونه

افزونه عضویت خودکار در ایزی دیجیتال دانلود Easy Digital Downloads

افزونه Easy Digital Downloads یکی از محبوب ترین افزونه های ساخت فروشگاه فایل در وردپرس می باشد. با ایجاد یک فروشگاه محصولات دیجیتالی در وردپرس به کمک EDD به سادگی امکان دانلود به ازای پرداخت در وردپرس فراهم می شود. اما یکی از چالش هایی که در فروشگاه های اینترنتی و بخصوص فروشگاه فایل وجود دارد، ثبت نام کاربران است. بسیاری از فروشگاه ها با اجباری کردن ثبت نام پیش از خرید فرایند خرید را برای کاربران طولانی و خسته کننده می کنند. همچنین برای وبسایتی که خدمات پس از فروش یا آپدیت محصولات را نیز ارائه می دهد، حساب کاربری مشتریان امری ضروری می باشد. بنابراین مسئله سهولت در خرید و ایجاد حساب کاربری برای خریداران دو نقطه مقابل هم می باشند. اما چاره کار افزونه EDD Auto Register فارسی می باشد که توسط توسعه دهنده رسمی ای دی دی ارائه شده است.

افزونه عضویت خودکار EDD Auto Register فارسی

یکی از افزونه های EDD کاربردی برای سایت هایی که خدمات پس از فروش یا آپدیت محصولات را نیز ارائه می دهند، افزونه EDD Auto Register فارسی می باشد. این افزونه عضویت خودکار در ایزی دیجیتال دانلود امکان عضویت خودکار خریداران EDD را بدون دریافت اطلاعات اضافی یا مرحله اضافی در فرایند خرید، فراهم می کند. بنابراین کاربر بدون اینکه مراحل اضافی و خسته کنند در فرایند خرید طی نماید، به خرید خود ادامه خواهد داد. از سوی دیگر بلافاصله پس از خرید یک حساب کاربری برای کاربر ایجاد خواهد شد که با استفاده از آن می تواند وارد سایت شود. از خدمات پس از فروش محصول خریداری شده استفاده نماید یا آپدیت های بعدی را در حساب کاربری خود دریافت کند. در ادامه به معرفی بیشتر این افزونه رایگان EDD خواهیم پرداخت.

افزونه عضویت خودکار خریداران EDD (افزونه EDD Auto Register فارسی)

شاید بپرسید افزونه EDD Auto Register وردپرس چگونه کار می کند. اساس کار این افزونه ویرایش فرم ثبت نام پیش فرض افزونه EDD می باشد. به این ترتیب که با فعال کردن افزونه عضویت خودکار EDD فرم ثبت نام EDD حذف می شود. سپس با اطلاعاتی که در صفحه پرداخت از کاربر دریافت می شود یک حساب کاربری برای کاربر ایجاد می کند. به این ترتیب اساس کار این افزونه جانبی EDD در ویرایش فرایند خرید پیش فرض EDD می باشد. مزیت این کار، افزایش فروش سایت به دلیل ساده تر کردن فرایند خرید می باشد.

مهمترین ویژگی های افزونه EDD Auto Register فارسی

 • حذف فرم ورود و ثبت نام پیش فرض EDD از صفحه پرداخت
 • عضویت خودکار خریداران EDD
 • استفاده از ایمیل کاربر به عنوان نام کاربری (کاربر هیچگاه ایمیل خود را فراموش نمی کند!)
 • افزایش فروش با ساده کردن فرایند خرید از سایت
 • ارائه خدمات یا آپدیت محصولات خریداری شده با حساب کاربری ایجاد شده هنگام خرید
 • فارسی سازی شده توسط وردپرس باران

افزونه عضویت خودکار خریداران EDD Auto Register فارسی

هنگامی که کاربر یک خرید موفق در سایت انجام دهد، بلافاصله به صورت خودکار عضو سایت می شود. اطلاعات حساب کاربری نیز برای او ایمیل می شود. فرمت ایمیل ارسالی نیز مشابه فرمت پیش فرض ایمیل EDD می باشد. همچنین کاربر به طور خودکار نیز وارد سایت خواهد شد. دقیقا مانند فرم ثبت نام پیش فرض EDD که پس از عضویت، ورود انجام می شود. همچنین کدنویسی این افزونه جانبی EDD به نحوی بوده که کار توسعه آن بسیار آسان است. فیلتر های متعددی در این افزونه به کار رفته است که امکان غیرفعال کردن ارسال ایمیل، ویرایش عنوان ایمیل، بدنه ایمیل، پیغام های خطا، نقش پیش فرض عضویت و… را به توسعه دهندگان می دهد.

اگر در پیکربندی افزونه Easy Digital Downloads گزینه اجبار با ورود فعال باشد، افزونه EDD Auto Register فارسی پیام خودش را برای سازگاری بیشتر نمایش می دهد. همچنین در صورتی که نمایش فرم ورود و ثبت نام فعال باشد، افزونه عضویت خودکار فرم اصلی را نمایش داده تا تداخلی با پیکربندی افزونه ایزی دیجیتال دانلود ایجاد نشود.

آموزش افزونه EDD Auto Register فارسی (عضویت خودکار در EDD)

همان طور که می دانید برای ایجاد عضویت خودکار در EDD از افزونه EDD Auto Register فارسی استفاده می کنیم. این افزونه فرایند خرید را برای کاربر آسان کرده و به طور خودکار تبدیل مشتریان جدید به کاربران وردپرس را انجام می دهد. به طور معمول کاربران برای پیش از خرید در سایت عضو شوند یا در فرایند خرید و پیش از پرداخت، فرم ثبت نام به آن ها نمایش داده می شود. افزونه عضویت خودکار ایزی دیجیتال دانلود مرحله ثبت نام را از فرایند خرید حذف کرده و با اطلاعات موجود یک حساب کاربری برای مشتری ایجاد می کند. در این بخش قصد داریم به آموزش افزونه EDD Auto Register برای راه اندازی این سیستم عضویت خودکار خریداران EDD بپردازیم. آموزش کوتاهی در سایت رسمی توسعه دهنده ارائه شده است که ترجمه فارسی آن را در ادامه ارائه خواهیم داد. با ما در وردپرس باران همراه باشید.

نصب افزونه EDD Auto Register برای EDD

افزونه جانبی عضویت خودکار EDD همانند هر افزونه وردپرسی دیگر نصب می شود. پس از تهیه نسخه فارسی افزونه EDD Auto Register فارسی از همین صفحه می توانید اقدام به نصب افزونه نمایید. سپس آموزش های راه اندازی آن را طبق آموزش های زیر ادامه دهید. در صورت نیاز به آموزش نصب افزونه نیز می توانید از آموزش نصب افزونه وردپرس استفاده نمایید.

راه اندازی عضویت خودکار در EDD

آموشز افزونه EDD Auto Register فارسی

پس از دانلود، نصب و فعال سازی افزونه EDD Auto Register فارسی، نوبت به راه اندازی اولیه آن می رسد. تنظیمات این افزونه به تنظیمات پیکربندی افزونه Easy Digital Downloads اضافه می شوند. برای دسترسی یه تنظیمات این افزونه کافی است از پیشخوان وردپرس خود وارد مسیر زیر شوید:

دانلود ها ← پیکربندی ← افزودنی ها

در تب اصلی و در زیر عنوان عضویت خودکار می توانید تنظیمات این افزونه را مشاهده نمایید. دو گزینه در این بخش وجود دارد که می توانید به دلخواه تنظیم نمایید.

گزینه اول مربوط به ارسال ایمیل به کاربر می باشد. در حالت پیش فرض بلافاصله پس از خرید و عضویت خودکار خریداران EDD در سایت، ایمیلی شامل اطلاعات ورود به سایت برای کاربر ارسال می شود. با فعال کردن چک مارک این گزینه این مورد غیر فعال شده و ایمیلی به کاربر ارسال نخواهد شد.

گزینه دوم مربوط به ایمیل اطلاع رسانی مدیر می باشد. در حالت پیش فرض پس از خرید و ایجاد حساب کاربری برای مشتری، ایمیلی جهت اطلاع به مدیر سایت ارسال می شود. توسط این گزینه می توانید ارسال ایمیل اطلاع رسانی برای مدیر فروشگاه را غیر فعال نمایید.

تجربه کاربری در استفاده از افزونه EDD Auto Register فارسی

آموزش افزونه EDD Auto Register فارسی

با استفاده از افزونه عضویت خودکار EDD بهترین تجربه کاربری را برای کاربران خود فراهم خواهید کرد. در فرایند خرید از سایت فروشگاهی شما که با افزونه EDD ساخته شده است، کاربر هیچ چیزی را در صفحه پرداخت مشاهده نمی کند که نشان دهد اطلاعات او به عنوان یک کاربر سایت ذخیره می شود. افزونه EDD Auto Register فارسی دقیقا از فرم پرداخت پیش فرض EDD برای ایجاد حساب کاربری استفاده می کند. همچنین بلافاصله پس از خرید، کاربر با نام کاربری خود وارد سایت نیز خواهد شد.

اگر کاربر قبلا عضو سایت باشد و وارد سایت نشده باشد عملکرد افزونه عضویت خودکار چگونه است؟

در صورتی که یک کاربر قبلا از سایت خرید داشته باشد یا عضو سایت باشد، برای امنیت حساب ها در فرایند خرید باید وارد سایت شود و خرید های بعدی در حساب کاربری قبلی او ثبت خواهند شد.

دانلود افزونه جانبی EDD برای عضویت خودکار خریداران

دانلود افزونه عضویت خودکار EDD هم اکنون توسط وردپرس باران فارسی سازی شده و آماده ارائه می باشد. برای خرید و دانلود افزونه EDD Auto Register فارسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
103,600 تومان

6 دیدگاه برای عضویت خودکار خریداران EDD با افزونه EDD Auto Register (فارسی + آموزش)

 1. Avatar

  نعیم احمدی

  افزونه رو خریدم ولی … تیکتم نمیشه ارسال کرد

  • مجید تبسمی

   مجید تبسمی

   سلام دوست من
   برای سوالات پس از خرید می توانید از حساب کاربری خود، بخش پشتیبانی تیکت ثبت کنید. در صورت مشکل در حساب کاربری با پشتیبانی سایت از طریق راه های مندرج در صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.
   با تشکر

 2. Avatar

  salam202087

  با سلام،
  اقدام به خرید افزونه عضویت خودکار با خرید ایزی دیجیتال دانلود کرده ایم، آیا امکان راستچین کردن ایمیل ارسالی حاوی رمز و نام کاربری(که این افزونه ارسال میکند) یا استفاده از قالب ایمیل html اختصاصی برای ارسال رمز و نام کاربری وجود دارد؟

  • مجید تبسمی

   مجید تبسمی

   سلام دوست من
   در تنظیمات افزونه امکانی برای ویرایش ایمیل ثبت نام پیش بینی نشده است و در صورت نیاز باید کدهای افزونه را سفارشی سازی کنید. ما در وردپرس باران بخش خدمات نداریم ولی در صورتی که کمی در مورد ویرایش کدها آشنایی دارید، در بخش پشتیبانی تیکت ثبت کنید تا راهنمایی لازم جهت ویرایش کدهای بخش ایمیل افزونه خدمت شما ارائه شود.
   با تشکر

 3. Avatar

  محمد

  سلام وقت بخیر ، ببخشید ۳ سوال داشتم از شما :
  ۱. این رنگبندیی که این افزونه داره قابل تغییر هستش ؟ ۲. اینکه با توجه به قالب های رسپانسیو ، این پیکر بندی که به کاربر نمایش داده میشود هم رسپانسیو است ؟ ۳. رمز عبور کاربر پس از اولین خرید موفق چه خواهد بود ؟ آیا خوده کاربر رمزی انتخاب نخواهد کرد ؟

  از زحمات شما متشکرم‌.

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   افزونه عضویت خودکار خریداران EDD از فرم پیش فرض ثبت سفارش ایزی دیجیتال دانلود برای ثبت نام کاربران استفاده می کند و فرم جدیدی به سایت اضافه نمی کند. بنابراین همان فرم پرداختی که هم اکنون در سایت دارید در فرآیند خرید نمایش داده می شود.
   در واقع وقتی هدف ثبت نام خودکار کاربران باشد نباید فرم جدیدی به کاربر نمایش داده شود. کاربر برای خرید اقدام می کند و مشخصات ایمیل و نام خود را مطابق یک خرید معمولی وارد می کند و از همین اطلاعات و بدون اضافه کردن مرحله جدیدی به فرآیند خرید، یک حساب کاربری برای کاربر ساخته می شود. رمز عبور نیز به طور خودکار ایجاد و برای کاربر ایمیل می شود.
   برای ساخت ناحیه کاربری می توانید از افزونه پنل کاربری EDD استفاده کنید و کاربر می تواند در حساب کاربری خود رمز عبور و سایر مشخصات را ویرایش کند یا به سفارش ها و دانلودها دسترسی داشته باشد.
   با سپاس

 4. Avatar

  علیرضا

  سلام وقت بخیر
  ببخشید این افزونه پسوردی که برای مشتری میفرسته معمولا خیلی طولانیه و حاوی کاراکترهای مختلفی هست . آیا میشه کاری کرد که پسورد یه چیز خیلی ساده و معمولی باشه؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام آقای علیرضا
   برای امنیت حساب کاربری کاربران و سایت شما وردپرس به صورت پیش فرض تمام حساب های کاربری ایجاد شده را با رمز عبور قوی ایجاد می کند. اما اگر در کنار افزونه عضویت خودکار ایزی دیجیتال دانلود از افزونه پیشخوان مشتری برای EDD استفاده کنید یک پنل کاربری برای مشتریان ایجاد می شود و هر کاربر امکان تغییر رمز خود را خواهد داشت.
   با سپاس

 5. Avatar

  محمد

  سلام وقت شما بخیر ، آیا پس از عضویت کاربر در سایت ، کاربر میتواند به پروفایل کاربری ای که ما با استفاده از سایر افزونه ها آماده کرده ایم ، دانلود ها و سفارش ها و…. خود را ببیند و وارد شود ؟ یا این افزونه خود پروفایل کاربری دارد ؟ از توجه شما متشکرم.

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   افزونه EDD Auto Register یا هر افزونه دیگری که در وردپرس امکان عضویت کاربران را فراهم می کند در نهایت یک پروفایل کاربری در بخش کاربران وردپرس (پیشخوان – کاربران) اضافه می کند.
   بنابراین با استفاده از این افزونه می توانید ثبت نام خودکار را داشته باشید و در هر جایی از سایت با استفاده از هر افزونه ای به اطلاعات کاربر دسترسی داشته باشید.
   مثلا در کنار افزونه ارائه شده در این صفحه می توانید از افزونه پیشخوان مشتری EDD برای نمایش فاکتور ها و سفارش ها و دانلود ها و… استفاده کنید.
   با سپاس

 6. مجید تبسمی

  مجید تبسمی

  سلام دوستان.
  با توجه به سوالات متداول شما در مشاوره های انتخاب محصولات توضیح دهیم که تمام محصولات وردپرس باران با پشتیبانی و بروزرسانی رایگان و همیشگی همراه با 30 روز ضمانت بازگشت سفارش مشروط ارائه می شوند. قالب ها و افزونه های ارائه شده در وردپرس باران (برخلاف سایت های دیگر) صرفا یک قالب یا افزونه خام نیستند و تا حداکثر امکان فعال سازی می شوند. در نتیجه علاوه بر فارسی سازی و راستچین سازی و نصب فونت های فارسی، امکانات قالب ها نظیر درون ریزی دمو ها و امکانات افزونه ها تا حداکثر امکان فعال می شوند. توضیحات کامل در صفحه هر محصول نیز درج شده است.

  ⭐⭐⭐مزیت های نسخه وردپرس باران نسبت به سایر نسخه ها⭐⭐⭐
  ✅مرجع خرید و دانلود انواع قالب و افزونه وردپرس اورجینال
  ✅ترجمه شده به زبان فارسی و راستچین +100 فونت فارسی
  ✅دانلود آنی و مستقیم و دسترسی همیشگی
  ✅30 روز ضمانت بازگشت سفارش (برای اولین بار در ایران)
  ✅یک عمر بروزرسانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅یک عمر پشتیبانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅فعال سازی امکانات و رفع محدودیت ها (اختصاصی)
  ✅ارائه کاملترین نسخه قالب و افزونه های وردپرس در جهان (اختصاصی)
  ✅همراه با بسته دموها و قالب های آماده (هدیه اختصاصی)
  ✅بسته نصبی آسان با چند کلیک
  ✅همراه با آموزش های ویدئویی ویژه کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست