وردپرس باران / افزونه وردپرس / افزونه های EDD ، افزونه فروشگاهی وردپرس ، افزونه عضویت و مدیریت کاربران وردپرس ، افزونه کاربری وردپرس

افزونه پیشخوان مشتری برای EDD : افزونه EDD Customer Dashboard فارسی (پنل کاربری EDD)

افزونه پیشخوان مشتری برای EDD : افزونه EDD Customer Dashboard فارسی (پنل کاربری EDD)

به نام خدا. در این آموزش وردپرس به معرفی یکی از افزونه های EDD برای ایجاد صفحه اکانت مشتری در EDD با عنوان افزونه EDD Customer Dashboard فارسی می پردازیم. افزونه پیشخوان مشتری برای EDD که در این مقاله معرفی می کنیم یک افزونه پنل کاربری EDD کامل می باشد. این افزونه با ایجاد یک صفحه حساب کاربری در سایت مبتنی ایزی دیجیتال دانلود امکان نمایش و ویرایش پروفایل حساب کاربری EDD را به مشتریان شما می دهد. در این مقاله از سری مقالات معرفی افزونه های Easy Digital Downloads به معرفی کامل این افزونه وردپرس می پردازیم. در پایان نیز دانلود EDD Customer Dashboard فارسی را ارائه خواهیم داد. تا پایان این آموزش وردپرس با ما در مرجع وردپرس فارسی همراه باشید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
88,800 تومان

دانلود آنی و مستقیم

بلافاصله پس از پرداخت

30 روز ضمانت

بازگشت سفارش مشروط

یک عمر بروزرسانی

رایگان و همیشگی

یک عمر پشتیبانی

رایگان و همیشگی

نصب رایگان قالب ها

توسط پشتیبانی فنی

100+ فونت فارسی

تغییر فونت آسان قالب
مشخصات افزونه در یک نگاه

پیش‌نمایش افزونه

نسخه فعلی

3.0

آخرین بروزرسانی

99.09.11

فارسی و راستچین

ترجمه شده به فارسی

فعال‌سازی امکانات

نسخه کامل

هدیه وردپرس باران

-

معرفی کامل افزونه

افزونه EDD Customer Dashboard فارسی (پنل کاربری EDD)

افزونه حساب کاربری EDD برای ایجاد صفحه اکانت مشتری در EDD

افزونه EDD Customer Dashboard فارسی امکان ایجاد صفحه اکانت مشتری در EDD را تنها با یک شورتکد فراهم می کند. پس از ایجاد پنل کاربری EDD کلیه امکانات مورد نیاز برای ارائه اطلاعات به مشتری در یک صفحه شکیل فراهم می شود. به کمک افزونه پیشخوان مشتری برای EDD کاربر می تواند اطلاعت حساب خود را مشاهده یا ویرایش نماید. همچنین می تواند لیست خرید ها، لیست های دلخواه و لینک دانلود ها و… را مشاهده نماید.

برای ایجاد صفحه اکانت مشتری در EDD کافی است یک برگه جدید ایجاد کنید و شورکد [edd_customer_dashboard] را در این برگه قرار دهید.

در ادامه به معرفی بیشتر این افزونه جانبی ایزی دیجیتال دانلود خواهیم پرداخت.

پروفایل حساب کاربری EDD

در بخش پروفایل افزونه EDD Customer Dashboard فارسی اطلاعات جامعی از مشخصات کاربر در پنل کاربری EDD به او نمایش داده می شود. مشتریان سایت به سادگی می توانند به کمک این افزونه پیشخوان مشتری برای EDD اطلاعات پروفایل کاربری خود را مشاهده و ویرایش نمایند.

افزونه حساب کاربری EDD برای ایجاد صفحه اکانت مشتری در EDD

تغییر نام از پنل کاربری EDD با ایجاد صفحه اکانت مشتری در EDD

با ایجاد صفحه اکانت مشتری در EDD، خریداران در بخش تغییر نام خود، می توانند اطلاعات نام و نام خانوادگی خود را بروز نمایند. همچنین از بخش نام نمایشی و ایمیل اصلی نیز اقدام به انتخاب موارد مورد نظر نمایند. همچنین امکان حذف ایمیل های اضافه نیز در افزونه حساب کاربری EDD پیش بینی شده است.

 • نام
 • نام خانوادگی
 • نام نمایشی
 • ایمیل اصلی
 • ایمیل‌های اضافه

تغییر آدرس در افزونه پیشخوان مشتری برای EDD

در بخش آدرس خود را تغییر دهید، امکان تعریف و ویرایش آدرس پستی مشتری فراهم شده است. خریداران می توانند آدرس پستی خود را در دو سطر آدرس، شهر، کدپستی، کشور و استان تعریف نمایند. این اطلاعات دقیقا منطبق با حساب کاربری EDD می باشد.

 • خط اول
 • خط دوم
 • شهر
 • کدپستی
 • کشور
 • استان / ایالت

کمیسیون ها و افزونه افزونه EDD Customer Dashboard فارسی

در صورتی که از افزونه چند فروشندگی مبتنی بر کمیسیون فروشندگان استفاده می کنید، پس از ایجاد صفحه اکانت مشتری در EDD، بخشی با عنوان کمیسیون ها نیز در پروفایل کاربری افزونه EDD Customer Dashboard فارسی نیز به کاربر نمایش داده می شود. مشتری که در این حالت یک کاربر بازاریاب برای سایت شما محسوب می شود، می تواند آدرس ایمیل حساب PayPal خود را جهت تسویه حساب وارد نماید که این مورد در ایران کاربرد آنچنانی نخواهد داشت!

تغییر رمز عبور در افزونه حساب کاربری EDD

بخش رمز عبور خود را عوض کنید، یکی از بخش های کاربردی در افزونه پیشخوان مشتری برای EDD می باشد. مشتریان با مراجعه به این بخش به سادگی می توانند رمز عبور حساب کاربری خود را از همین پنل کاربری EDD تغییر دهند. برای این کار کافی است رمز عبور جدید را در دو باکس مربوطه تکرار کنند و ذخیره اطلاعات را کلیک نمایند.

افزونه پیشخوان مشتری برای EDD (افزونه حساب کاربری EDD)

در افزونه حساب کاربری EDD علاوه بر امکانات پروفایل کاربری که اشاره شد، چند بخش مهم دیگر نیز به عنوان یک افزونه پیشخوان مشتری برای EDD وجود دارد. در واقع با دانلود افزونه EDD Customer Dashboard فارسی و ایجاد صفحه اکانت مشتری در EDD، امکانات کاملی از یک افزونه پنل کاربری برای EDD را تجربه خواهید کرد. در ادامه سایر بخش های این افزونه کاربردی Easy Digital Downloads را بررسی خواهیم کرد.

سوابق خرید مشتریان در پنل کاربری EDD

افزونه EDD Customer Dashboard فارسی - پنل کاربری EDD

یکی از مهمترین بخش ها در یک فروشگاه اینترنتی ارائه فاکتور و رسید خرید به مشتریان می باشد. افزونه پیشخوان مشتری برای EDD یا همان افزونه EDD Customer Dashboard فارسی در یک بخش جداگانه سوابق خرید مشتری را لیست می کند و به خریدار نمایش می دهد. بنابراین کاربران در هر زمان قادر خواهند بود از فاکتور های خرید خود کپی یا پرینت تهیه نمایند.

دانلود محصولات خریداری شده از طریق افزونه پیشخوان مشتری برای EDD

افزونه پیشخوان مشتری برای EDD : افزونه EDD Customer Dashboard فارسی

ارائه لینک دانلود ها که هدف یک فروشگاه فایل اینترنتی است نیز در افزونه پنل کاربری EDD جایگاه ویژه ای دارد. در بخش دانلود ها در حساب کاربری مشتریان لیست دانلود های خریداری شده در جدولی شکیل نمایش داده می شوند.

نمایش لیست دلخواه در حساب کاربری EDD

افزونه پیشخوان مشتری برای EDD برای ایجاد صفحه اکانت مشتری در EDD که در این مقاله معرفی می شود کاملا با افزونه EDD Wishlist هماهنگ است. بنابراین در افزونه حساب کاربری EDD امکانات لیست دلخواه نیز به خوبی برای کاربر در دسترس خواهند بود. مشتریان با مراجعه به بخش لیست دلخواه می توانند لیست های دلخواه خود را مشاهده و مدیریت نمایند. استفاده از افزونه لیست دلخواه می تواند یکی از عوامل بسیار تاثیر گذار در افزایش فروش سایت شما باشد. پیشنهاد ویژه وردپرس باران استفاده از این افزونه حرفه ای ایزی دیجیتال دانلود در کنار افزونه EDD Customer Dashboard فارسی می باشد. جهت اطلاعات بیشتر در مورد این افزونه، هم اکنون می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

ایجاد امکان لیست دلخواه کاربر با افزونه EDD Wishlist : افزونه لیست علاقه مندی EDD

دانلود افزونه EDD Customer Dashboard فارسی برای ایجاد صفحه اکانت مشتری در EDD

دانلود افزونه EDD Customer Dashboard فارسی به صورت کاملا فارسی هم اکنون آماده ارائه می باشد. برای خرید و دانلود افزونه پیشخوان مشتری برای EDD فارسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
88,800 تومان

5 دیدگاه برای افزونه پیشخوان مشتری برای EDD : افزونه EDD Customer Dashboard فارسی (پنل کاربری EDD)

 1. Avatar

  rastin.mousavian88

  ببخشید

  چگونه فعال می شود

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام خانم موسویان
   برای ایجاد صفحه حساب کاربری EDD کافی است یک برگه جدید ایجاد کنید و شورکد [edd_customer_dashboard] را در این برگه قرار دهید.
   لطفا برای سوالات مربوط به محصولات خریداری شده از حساب کاربری خود بخش پشتیبانی در ارتباط باشید.
   سوالات پس از خرید در بخش دیدگاه ها تائید نمی شوند.
   با سپاس

 2. Avatar

  محمد

  سلام ، کاربر هایی که هنوز خریدی از سایت نکرده اند نیز میتوانند در ابتدا با استفاده از این افزونه ثبت نام کنند و بعد خرید خود را انجام دهند ؟ یا خوده افزونهedd برای کاربر ها حساب کاربری درست میکند ؟

  متشکرم

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   برای ثبت نام خودکار کاربران در هنگام خرید می توانید از افزونه عضویت خودکار EDD استفاده کنید. با اینکار بدون اینکه کاربر کار خاصی انجام دهد پس از خرید، عضو سایت شده و یک حساب کاربری برای او ایجاد می شود.
   سپس با استفاده از افزونه پیشخوان مشتری که در این صفحه معرفی شده است می توانید اطلاعات حساب کاربری مثل سفارش ها و دانلودها و… را به کاربر نمایش دهید.
   با سپاس

 3. Avatar

  حمید

  سلام
  افزونه ذکر شده با افزونه پیشخوان کاربری فروشندگان frontend submissions قابل ادغام هست ؟ ینی اینکه پیشخوان فروشنده نیز باشه!

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   افزونه چندفروشندگی EDD دارای پیشخوان فروشندگان می باشد و نیازی به پیشخوان مشتری نیست.
   با سپاس

 4. Avatar

  فربد نیک اقبالی سی سختی

  در وبسایت من از آلتیمت ممبرشیپ پرو برای عضویت و دسترسی به مطالب و محتوا استفاده می شود. با نصب این افزونه و ثبت نام، تداخلی با ثبت نام و اعضای سایت در افزونه ممبرشیپ پرو ایجاد نمی شود؟
  مشتریان EDD با ثبت نام در هنگام خرید، بعنوان عضو سایت شناخته نمی شوند؟ و آیا به مطالب و محتوای سطح بندی شده و پولی سایت دسترسی پیدا نمی کنند؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام آقای نیک اقبالی
   محدود کردن دسترسی کاربران به محتوای سایت ارتباطی به عضویت کاربران ندارد و اگر کاربری در سایت شما عضو شود دسترسی به محتوای محدود و سطح بندی شده نخواهد داشت.
   افزونه پیشخوان مشتری برای EDD یک پنل کاربری در سایت شما نمایش می دهد که کاربران به فاکتورها و دانلودها و… دسترسی داشته باشند. برای عضویت خودکار نیز می توانید از افزونه EDD Auto Register استفاده کنید.
   با سپاس

 5. مجید تبسمی

  مجید تبسمی

  سلام دوستان.
  با توجه به سوالات متداول شما در مشاوره های انتخاب محصولات توضیح دهیم که تمام محصولات وردپرس باران با پشتیبانی و بروزرسانی رایگان و همیشگی همراه با 30 روز ضمانت بازگشت سفارش مشروط ارائه می شوند. قالب ها و افزونه های ارائه شده در وردپرس باران (برخلاف سایت های دیگر) صرفا یک قالب یا افزونه خام نیستند و تا حداکثر امکان فعال سازی می شوند. در نتیجه علاوه بر فارسی سازی و راستچین سازی و نصب فونت های فارسی، امکانات قالب ها نظیر درون ریزی دمو ها و امکانات افزونه ها تا حداکثر امکان فعال می شوند. توضیحات کامل در صفحه هر محصول نیز درج شده است.

  ⭐⭐⭐مزیت های نسخه وردپرس باران نسبت به سایر نسخه ها⭐⭐⭐
  ✅مرجع خرید و دانلود انواع قالب و افزونه وردپرس اورجینال
  ✅ترجمه شده به زبان فارسی و راستچین +100 فونت فارسی
  ✅دانلود آنی و مستقیم و دسترسی همیشگی
  ✅30 روز ضمانت بازگشت سفارش (برای اولین بار در ایران)
  ✅یک عمر بروزرسانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅یک عمر پشتیبانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅فعال سازی امکانات و رفع محدودیت ها (اختصاصی)
  ✅ارائه کاملترین نسخه قالب و افزونه های وردپرس در جهان (اختصاصی)
  ✅همراه با بسته دموها و قالب های آماده (هدیه اختصاصی)
  ✅بسته نصبی آسان با چند کلیک
  ✅همراه با آموزش های ویدئویی ویژه کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست