افزونه پیشخوان مشتری برای EDD : افزونه EDD Customer Dashboard فارسی (پنل کاربری EDD)

افزونه پیشخوان مشتری برای EDD : افزونه EDD Customer Dashboard فارسی (پنل کاربری EDD)

به نام خدا. در این آموزش وردپرس به معرفی یکی از افزونه های EDD برای ایجاد صفحه اکانت مشتری در EDD با عنوان افزونه EDD Customer Dashboard فارسی می پردازیم. افزونه پیشخوان مشتری برای EDD که در این مقاله معرفی می کنیم یک افزونه پنل کاربری EDD کامل می باشد. این افزونه با ایجاد یک صفحه حساب کاربری در سایت مبتنی ایزی دیجیتال دانلود امکان نمایش و ویرایش پروفایل حساب کاربری EDD را به مشتریان شما می دهد. در این مقاله از سری مقالات معرفی افزونه های Easy Digital Downloads به معرفی کامل این افزونه وردپرس می پردازیم. در پایان نیز دانلود EDD Customer Dashboard فارسی را ارائه خواهیم داد. تا پایان این آموزش وردپرس با ما در مرجع وردپرس فارسی همراه باشید.

افزونه EDD Customer Dashboard فارسی (پنل کاربری EDD)

افزونه حساب کاربری EDD برای ایجاد صفحه اکانت مشتری در EDD

افزونه EDD Customer Dashboard فارسی امکان ایجاد صفحه اکانت مشتری در EDD را تنها با یک شورتکد فراهم می کند. پس از ایجاد پنل کاربری EDD کلیه امکانات مورد نیاز برای ارائه اطلاعات به مشتری در یک صفحه شکیل فراهم می شود. به کمک افزونه پیشخوان مشتری برای EDD کاربر می تواند اطلاعت حساب خود را مشاهده یا ویرایش نماید. همچنین می تواند لیست خرید ها، لیست های دلخواه و لینک دانلود ها و… را مشاهده نماید.

برای ایجاد صفحه اکانت مشتری در EDD کافی است یک برگه جدید ایجاد کنید و شورکد [edd_customer_dashboard] را در این برگه قرار دهید.

در ادامه به معرفی بیشتر این افزونه جانبی ایزی دیجیتال دانلود خواهیم پرداخت.

پروفایل حساب کاربری EDD

در بخش پروفایل افزونه EDD Customer Dashboard فارسی اطلاعات جامعی از مشخصات کاربر در پنل کاربری EDD به او نمایش داده می شود. مشتریان سایت به سادگی می توانند به کمک این افزونه پیشخوان مشتری برای EDD اطلاعات پروفایل کاربری خود را مشاهده و ویرایش نمایند.

افزونه حساب کاربری EDD برای ایجاد صفحه اکانت مشتری در EDD

تغییر نام از پنل کاربری EDD با ایجاد صفحه اکانت مشتری در EDD

با ایجاد صفحه اکانت مشتری در EDD، خریداران در بخش تغییر نام خود، می توانند اطلاعات نام و نام خانوادگی خود را بروز نمایند. همچنین از بخش نام نمایشی و ایمیل اصلی نیز اقدام به انتخاب موارد مورد نظر نمایند. همچنین امکان حذف ایمیل های اضافه نیز در افزونه حساب کاربری EDD پیش بینی شده است.

 • نام
 • نام خانوادگی
 • نام نمایشی
 • ایمیل اصلی
 • ایمیل‌های اضافه

تغییر آدرس در افزونه پیشخوان مشتری برای EDD

در بخش آدرس خود را تغییر دهید، امکان تعریف و ویرایش آدرس پستی مشتری فراهم شده است. خریداران می توانند آدرس پستی خود را در دو سطر آدرس، شهر، کدپستی، کشور و استان تعریف نمایند. این اطلاعات دقیقا منطبق با حساب کاربری EDD می باشد.

 • خط اول
 • خط دوم
 • شهر
 • کدپستی
 • کشور
 • استان / ایالت

کمیسیون ها و افزونه افزونه EDD Customer Dashboard فارسی

در صورتی که از افزونه چند فروشندگی مبتنی بر کمیسیون فروشندگان استفاده می کنید، پس از ایجاد صفحه اکانت مشتری در EDD، بخشی با عنوان کمیسیون ها نیز در پروفایل کاربری افزونه EDD Customer Dashboard فارسی نیز به کاربر نمایش داده می شود. مشتری که در این حالت یک کاربر بازاریاب برای سایت شما محسوب می شود، می تواند آدرس ایمیل حساب PayPal خود را جهت تسویه حساب وارد نماید که این مورد در ایران کاربرد آنچنانی نخواهد داشت!

تغییر رمز عبور در افزونه حساب کاربری EDD

بخش رمز عبور خود را عوض کنید، یکی از بخش های کاربردی در افزونه پیشخوان مشتری برای EDD می باشد. مشتریان با مراجعه به این بخش به سادگی می توانند رمز عبور حساب کاربری خود را از همین پنل کاربری EDD تغییر دهند. برای این کار کافی است رمز عبور جدید را در دو باکس مربوطه تکرار کنند و ذخیره اطلاعات را کلیک نمایند.

افزونه پیشخوان مشتری برای EDD (افزونه حساب کاربری EDD)

در افزونه حساب کاربری EDD علاوه بر امکانات پروفایل کاربری که اشاره شد، چند بخش مهم دیگر نیز به عنوان یک افزونه پیشخوان مشتری برای EDD وجود دارد. در واقع با دانلود افزونه EDD Customer Dashboard فارسی و ایجاد صفحه اکانت مشتری در EDD، امکانات کاملی از یک افزونه پنل کاربری برای EDD را تجربه خواهید کرد. در ادامه سایر بخش های این افزونه کاربردی Easy Digital Downloads را بررسی خواهیم کرد.

سوابق خرید مشتریان در پنل کاربری EDD

افزونه EDD Customer Dashboard فارسی - پنل کاربری EDD

یکی از مهمترین بخش ها در یک فروشگاه اینترنتی ارائه فاکتور و رسید خرید به مشتریان می باشد. افزونه پیشخوان مشتری برای EDD یا همان افزونه EDD Customer Dashboard فارسی در یک بخش جداگانه سوابق خرید مشتری را لیست می کند و به خریدار نمایش می دهد. بنابراین کاربران در هر زمان قادر خواهند بود از فاکتور های خرید خود کپی یا پرینت تهیه نمایند.

دانلود محصولات خریداری شده از طریق افزونه پیشخوان مشتری برای EDD

افزونه پیشخوان مشتری برای EDD : افزونه EDD Customer Dashboard فارسی

ارائه لینک دانلود ها که هدف یک فروشگاه فایل اینترنتی است نیز در افزونه پنل کاربری EDD جایگاه ویژه ای دارد. در بخش دانلود ها در حساب کاربری مشتریان لیست دانلود های خریداری شده در جدولی شکیل نمایش داده می شوند.

نمایش لیست دلخواه در حساب کاربری EDD

افزونه پیشخوان مشتری برای EDD برای ایجاد صفحه اکانت مشتری در EDD که در این مقاله معرفی می شود کاملا با افزونه EDD Wishlist هماهنگ است. بنابراین در افزونه حساب کاربری EDD امکانات لیست دلخواه نیز به خوبی برای کاربر در دسترس خواهند بود. مشتریان با مراجعه به بخش لیست دلخواه می توانند لیست های دلخواه خود را مشاهده و مدیریت نمایند. استفاده از افزونه لیست دلخواه می تواند یکی از عوامل بسیار تاثیر گذار در افزایش فروش سایت شما باشد. پیشنهاد ویژه وردپرس باران استفاده از این افزونه حرفه ای ایزی دیجیتال دانلود در کنار افزونه EDD Customer Dashboard فارسی می باشد. جهت اطلاعات بیشتر در مورد این افزونه، هم اکنون می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

ایجاد امکان لیست دلخواه کاربر با افزونه EDD Wishlist : افزونه لیست دلخواه EDD بزودی…

دانلود افزونه EDD Customer Dashboard فارسی برای ایجاد صفحه اکانت مشتری در EDD

دانلود افزونه EDD Customer Dashboard فارسی به صورت کاملا فارسی هم اکنون آماده ارائه می باشد. برای خرید و دانلود افزونه پیشخوان مشتری برای EDD فارسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

5/5 (4 رأی)

دریافت لینک دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین :

قیمت محصول: 19000 تومان
پرداخت و دانلود
اگر مطلب را می پسندید لطفا آن را به اشتراک بگذارید.

یک پاسخ بگذارید

avatar
  اشتراک  
مشترک شدن در