وردپرس باران / افزونه وردپرس / افزونه های EDD ، افزونه فروشگاهی وردپرس

افزونه پرداخت مبلغ دلخواه EDD Custom Prices فارسی (دانلود + آموزش)

افزونه پرداخت مبلغ دلخواه EDD Custom Prices فارسی (دانلود + آموزش)

به نام خدا. در این آموزش وردپرس، یکی دیگر از افزودنی های EDD Easy Digital Downloads با عنوان افزونه EDD Custom Prices فارسی را معرفی خواهیم کرد. افزونه پرداخت مبلغ دلخواه ایزی دیجیتال دانلود امکان پرداخت قیمت دلخواه توسط مشتری را فراهم می کند. در افزونه پرداخت دلخواه وردپرس برای EDD امکان تعیین حداقل مبلغ پرداخت نیز وجود دارد. همچنین می توانید برای پرداخت مبلغ دلخواه وردپرس پاداش نیز در نظر بگیرید. برای مثال برای پرداخت های سفارشی بیش از یک مقدار تعیین شده یک محصول دیگر سایت را به صورت رایگان هدیه دهید. در این آموزش وردپرس باران امکانات این افزونه جانبی EDD را بررسی خواهیم کرد. همچنین به آموزش نحوه استفاده از افزونه مبلغ دلخواه EDD خواهیم پرداخت. در پایان نیز دانلود افزونه EDD Custom Prices فارسی را به صورت اورجینال ارائه خواهیم داد. با ما در مرجع وردپرس فارسی همراه باشید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
103,600 تومان

دانلود آنی و مستقیم

بلافاصله پس از پرداخت

30 روز ضمانت

بازگشت سفارش مشروط

یک عمر بروزرسانی

رایگان و همیشگی

یک عمر پشتیبانی

رایگان و همیشگی

نصب رایگان قالب ها

توسط پشتیبانی فنی

100+ فونت فارسی

تغییر فونت آسان قالب
مشخصات افزونه در یک نگاه

پیش‌نمایش افزونه

نسخه فعلی

1.5.8

آخرین بروزرسانی

1401.04.22

فارسی و راستچین

ترجمه شده به فارسی

فعال‌سازی امکانات

نسخه کامل

هدیه وردپرس باران

-

معرفی کامل افزونه

افزونه پرداخت مبلغ دلخواه EDD Custom Prices فارسی

افزونه پرداخت مبلغ دلخواه EDD Custom Prices فارسی

با افزونه EDD Custom Prices فارسی به کاربران اجازه دهید مبلغ دلخواه را برای محصول پرداخت کنند. افزونه پرداخت مبلغ دلخواه EDD وردپرس این امکان را به فروشگاه اینترنتی مبتنی بر افزونه ایزی دیجیتال دانلود شما اضافه می کند که کاربران پرداخت مبلغ دلخواه را در سایت وردپرس شما انجام دهند. افزونه پرداخت دلخواه EDD یک ویژگی برای محصولات افزونه Easy Digital Downloads جهت فعال کردن پرداخت دلخواه وردپرس اضافه می کند. پس از تنظیم یک محصول با مبلغ قیمت پرداخت دلخواه، کاربران می توانند مبلغ مورد نظر را در صفحه خرید وارد و پراخت کنند. این افزونه در سایت توسعه دهنده به قیمت 29 دلار برای یک سایت و برای مدت یک سال به فروش می رسد. شما کاربران محترم می توانید نسخه اورجینال و فارسی سازی شده این افزونه حرفه ای را با قیمت بسیار مناسب از وردپرس باران تهیه نمایید.

ویژگی های افزونه EDD Custom Price فارسی

 • افزونه پرداخت مبلغ دلخواه EDD توسط کاربر
 • تعیین حداقل مبلغ پرداختی توسط مدیر
 • تشویق کاربران به پرداخت مبلغ دلخواه بیشتر با ارائه پاداش
 • پشتیبانی از محصولات با قیمت ثابت و متغیر
 • سفارشی سازی متن دکمه پرداخت دلخواه
 • تنظیمات و رابط کاربری آسان
 • هماهنگ با افزونه چند فروشندگی EDD
 • هماهنگ با دیگر افزودنی های EDD Easy Digital Downloads
 • کاملا فارسی سازی شده توسط وردپرس باران
 • و…

حدقل مبلغ دلخواه با افزونه EDD Custom Prices فارسی

یکی از ویژگی های کاربردی این افزونه جانبی EDD امکان تعیین حداقل مبلغ دلخواه می باشد. مثلا می توانید برای فروش یک پروژه آزاد پرداخت مبلغ حمایتی با حداقل مقدار 10000 تومان تعریف کنید. در این حالت کاربران به سادگی می توانند مبلغ دلخواه خود را از حداقل 10000 تومان تا هر پرداخت دلخواه دیگر وارد کرده و سفارش را پرداخت کنند. تعیین حداقل مبلغ، اختیاری بوده و می توانید اجازه پرداخت مبلغ سفارشی با هر مقدار (حتی مبلغ 0 تومان برای دانلود رایگان) را به مشتریان سایت خود بدهید.

افزونه مبلغ دلخواه ایزی دیجیتال دانلود و محصولات با قیمت متغیر

افزونه پرداخت مبلغ دلخواه ایزی دیجیتال دانلود Easy Digital Downloads

دانلود افزونه EDD Custom Prices فارسی از محصولات با قیمت گذاری ثابت و متغیر پشتیبانی می کند. بنابراین علاوه بر قیمت گذاری متغیر برای یک محصول می توانید از امکانات افزونه پرداخت مبلغ دلخواه EDD برای محصولات چند قیمتی نیز استفاده کنید.

آموزش افزونه EDD Custom Prices فارسی

افزونه پرداخت مبلغ دلخواه وردپرس برای EDD تنظیمات ساده ای دارد و کاملا نیز توسط وردپرس باران فارسی سازی شده است. آموزش مختصری از نحوه کار با افزونه در سایت سازنده ارائه شده است. ما نیز در این بخش از مقاله وردپرس باران یک آموزش ساده به زبان فارسی آماده کرده ایم. پیش از هر چیز دانلود افزونه EDD Custom Prices فارسی که در این صفحه ارائه شده است را تهیه و نصب نمایید. سپس در مرجع آموزش وردپرس با ما همراه باشید.

تنظیمات افزونه پرداخت مبلغ دلخواه EDD

پرداخت دلخواه وردپرس برای EDD تنها با دانلود و نصب افزونه EDD Custom Prices فارسی فعال می شود. بنابراین بدون نیاز به هیچ تنظیمات و پیکربندی خاصی امکانات افزونه پرداخت مبلغ دلخواه ایزی دیجیتال دانلود در سایت شما فعال می شود.

افزودن محصول با افزونه پرداخت مبلغ دلخواه وردپرس در EDD

پس از دانلود و نصب افزونه کافی است مراحل افزودن محصول جدید را مانند قبل انجام دهید. یعنی از مسیر زیر یک محصول اضافه نمایید:

پیشخوان ← دانلود ها ← افزودن

سپس عنوان و توضیحات محصول را نیز تکمیل نمایید. در صورت نیاز دسته بندی ها و برچسب و… را نیز تنظیم نمایید. تا اینجا همه چیز مطابق مراحل اضافه کردن یک محصول به ایزی دیجیتال دانلود می باشد.

اکنون به قسمت قیمت گذاری می رسیم. در این قسمت مشاهده می کنید که گزینه قیمت گذاری دلخواه موجود است. با انتخاب این گزینه تنظیمات افزونه EDD Custom Prices برای پرداخت دلخواه وردپرس نمایش داده می شوند. تعدادی گزینه در این قسمت قابل تعریف می باشند که در ادامه این مقاله از وردپـرس بـاران مرجـع آمـوزش وردپـرس بررسی می کنیم. تنظیمات در هر دو حالت محصول با قیمت ثابت و متغیر یکسان است.

افزونه پرداخت مبلغ دلخواه وردپرس در EDD

گزینه های افزونه پرداخت دلخواه EDD Custom Prices فارسی برای ایزی دیجیتال دانلود

پیش فرض:

این گزینه به شما به عنوان مدیر سایت اجازه می دهد تا مقدار پیش فرض مبلغ را وارد نمایید. با این کار هنگامی که کاربر وارد صفحه محصول می شود مبلغ پیش فرض تعیین شده برای او نمایش داده می شود که البته قابل ویرایش می باشد!

حداقل:

در این قسمت می توانید مقدار حداقل را برای پرداخت دلخواه تعیین کنید. با تعریف مقدار حداقل، کاربر نمی تواند مبلغی کمتر از مقدار مورد نظر وارد نماید و با پیام “لطفا یک مقدار دلخواه بیشتر از حداقل مبلغ وارد کنید” مواجه می شود.

متن دکمه:

برای محصولاتی که قیمت دلخواه را فعال می کنید، امکان تغییر متن دکمه خرید به متن دلخواه وجود دارد. کافی است متن مورد نظر برای دکمه را در این بخش سفارشی سازی کنید. برای مثال ما برای این مورد عبارت “قیمت گذاری این محصول وردپرس باران به عهده خودتان!” را در نظر گرفته ایم.

تشویق کاربران به پرداخت مبلغ دلخواه بیشتر با ارائه پاداش

برای مورد دلخواه در افزونه EDD Custom Prices فارسی امکان تعیین پاداش نیز وجود دارد. مثلا می توانید برای پرداخت های بیش از یک مقدار یک محصول هدیه در نظر بگیرید. در این حالت کاربرانی که بیش از مبلغ تعریف شده را پرداخت کنند یک هدیه نیز دریافت خواهند کرد. برای تنظیم پاداش برای پرداخت های مبلغ دلخواه ابتدا باید شرایط را تعریف نمایید. گزینه های بیشتر از مقدار، برابر مقدار یا کمتر از مقدار قابل انتخاب می باشند. در ادامه نیز قیمت مورد نظر را تعیین کرده و پاداش را از میان سایر محصولات سایت انتخاب کنید.

هماهنگی افزونه EDD Custom Prices و افزونه EDD Frontend Submission

در مورد هماهنگی افزونه قیمت دلخواه با افزونه EDD Frontend Submission نیز یک نکته آموزشی وجود دارد. در استفاده از این افزونه در سایت های مبتنی بر افزونه چند فروشندگی EDD ابتدا فروشنده باید محصول مورد نظر را ارسال نماید و سپس مدیر سایت قیمت گذاری دلخواه را در صورت نیاز فعال نماید.

امیدواریم از این آموزش وردپرس باران استفاده لازم را برده باشید. در صورتی که هنوز این افزونه جانبی EDD را تهیه نکرده اید، هم اکنون می توانید برای تهیه این افزونه کاربردی از بخش دانلود همین صفحه اقدام نمایید.

دانلود افزونه EDD Custom Prices فارسی (افزونه پرداخت مبلغ دلخواه ایزی دیجیتال دانلود)

دانلود افزونه EDD Custom Prices فارسی افزونه پرداخت مبلغ دلخواه ایزی دیجیتال دانلود

 • آپدیت: دانلود افزونه EDD Custom Prices 1.5.8 فارسی در تاریخ 1401.04.22 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 1.5.6 در تاریخ 1400.02.29 به وردپرس باران اضافه شد.
 • اولین ارائه: دانلود افزونه EDD Custom Prices 1.5.5 به وردپرس باران اضافه شد.

دانلود افزونه پرداخت مبلغ دلخواه EDD به صورت کاملا فارسی هم اکنون آماده ارائه می باشد. برای خرید و دانلود افزونه می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
103,600 تومان

2 دیدگاه برای افزونه پرداخت مبلغ دلخواه EDD Custom Prices فارسی (دانلود + آموزش)

 1. Avatar

  ربیعی

  سلام
  آیا با این افزونه میشه امکان دونیت برای سایت قرار داد ؟
  افزونه ای برای EDD برای دونیت وجود داره ؟

  • مجید تبسمی

   مجید تبسمی

   سلام دوست من
   بله. شما می توانید یک محصول با هر عنوان دلخواه مثلا دونیت، کمک به سایت، حمایت یا… ایجاد کنید و کاربران برای پرداخت مبلغ دلخواه اقدام کنند. همچنین امکان تعیین حداقل مبلغ، پاداش برای پرداخت های بیشتر و… نیز وجود دارد.
   با تشکر

 2. مجید تبسمی

  مجید تبسمی

  سلام دوستان.
  با توجه به سوالات متداول شما در مشاوره های انتخاب محصولات توضیح دهیم که تمام محصولات وردپرس باران با پشتیبانی و بروزرسانی رایگان و همیشگی همراه با 30 روز ضمانت بازگشت سفارش مشروط ارائه می شوند. قالب ها و افزونه های ارائه شده در وردپرس باران (برخلاف سایت های دیگر) صرفا یک قالب یا افزونه خام نیستند و تا حداکثر امکان فعال سازی می شوند. در نتیجه علاوه بر فارسی سازی و راستچین سازی و نصب فونت های فارسی، امکانات قالب ها نظیر درون ریزی دمو ها و امکانات افزونه ها تا حداکثر امکان فعال می شوند. توضیحات کامل در صفحه هر محصول نیز درج شده است.

  ⭐⭐⭐مزیت های نسخه وردپرس باران نسبت به سایر نسخه ها⭐⭐⭐
  ✅مرجع خرید و دانلود انواع قالب و افزونه وردپرس اورجینال
  ✅ترجمه شده به زبان فارسی و راستچین +100 فونت فارسی
  ✅دانلود آنی و مستقیم و دسترسی همیشگی
  ✅30 روز ضمانت بازگشت سفارش (برای اولین بار در ایران)
  ✅یک عمر بروزرسانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅یک عمر پشتیبانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅فعال سازی امکانات و رفع محدودیت ها (اختصاصی)
  ✅ارائه کاملترین نسخه قالب و افزونه های وردپرس در جهان (اختصاصی)
  ✅همراه با بسته دموها و قالب های آماده (هدیه اختصاصی)
  ✅بسته نصبی آسان با چند کلیک
  ✅همراه با آموزش های ویدئویی ویژه کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست