افزونه چند فروشندگی EDD Frontend Submissions فارسی افزونه داشبورد فروشندگان EDD FES

افزونه چند فروشندگی EDD Frontend Submissions فارسی افزونه داشبورد فروشندگان EDD FES

به نام خدا. با یک آموزش وردپرس دیگر و معرفی یکی دیگر از افزونه های EDD با عنوان افزونه EDD Frontend Submissions فارسی در خدمت شما هستیم. افزونه EDD FES (افزونه داشبورد فروشندگان EDD) به عنوان افزونه چند فروشندگی EDD مشابه افزونه دکان برای EDD عمل می کند. افزونه رابط ظاهری فروشندگان EDD یک افزونه پیشخوان کاربری فروشندگان EDD می باشد که تمام امکانات لازم به عنوان یک افزونه پنل فروشندگان EDD را برای فروشگاه فایل مبتنی بر ایزی دیجیتال دانلود فراهم می کند. کاربران به کمک این رابط ظاهری می توانند به عنوان فروشنده ثبت نام کنند. افزونه چند فروشندگی EDD امکان ارسال از رابط ظاهری EDD را برای افزودن محصول توسط فروشندگان فراهم می کند. در این مقاله به معرفی کامل افزونه EDD Frontend Submissions فارسی خواهیم پرداخت. در پایان نیز نسخه اورجینال و فارسی این افزونه کاربردی EDD را ارائه خواهیم کرد. با ما در وردپرس-باران همراه باشید.

افزونه EDD Frontend Submissions فارسی (افزونه EDD FES فارسی)

افزونه EDD Frontend Submissions فارسی (افزونه EDD FES فارسی)

با افزونه EDD Frontend Submissions فارسی به سادگی می توانید سیستم چند فروشنگی یا مارکت پلیس را در سایت خود راه اندازی کنید. این افزونه چند فروشندگی برای EDD یا افزونه Easy Digital Downloads طراحی شده است. به کمک این افزونه جانبی ایزی دیجیتال دانلود به سادگی می توانید فروشگاه فایل خود را به یک سایت چند فروشندگی فایل حرفه ای تبدیل کنید. به کمک افزونه EDD FES فارسی تمام امکانات لازم برای ایجاد یک مارکت پلیس کامل فروش فایل در اختیار شما قرار دارد.

افزونه رابط ظاهری فروشندگان EDD یک پیشخوان کاربری کامل

EDD FES به افزونه پیشخوان کاربری فروشندگان EDD (افزونه داشبورد فروشندگان EDD) نیز معروف می باشد. چرا که با نصب آن یک افزونه پنل فروشندگان EDD کامل در وردپرس و ایزی دیجیتال دانلود خواهید داشت. افزونه رابط ظاهری فروشندگان EDD به این دلیل به این نام شناخته می شود، چون امکان ارسال از رابط ظاهری EDD را برای فروشندگان فراهم می کند.

در سایت رسمی ایزی دیجیتال دانلود توضیحات مختصری جهت معرفی این افزونه ارائه شده است. ما نیز در وردپرس باران در ادامه همین مقاله به معرفی کامل افزونه EDD Frontend Submissions فارسی خواهیم پرداخت. همچنین امکانات کامل این افزونه چند فروشندگی EDD را بررسی خواهیم کرد. پس در ادامه با معرفی افزونه داشبورد فروشندگان EDD با ما در وردپـرس بـاران همراه باشید.

افزونه EDD Frontend Submissions فارسی

افزونه چند فروشندگی EDD فارسی

افزونه Frontend Submissions Vendor Dashboard یا به اختصار افزونه EDD FES فارسی (افزونه رابط ظاهری EDD) با نام های مختلفی در زبان فارسی شناخته می شود که در ادامه لیستی از این عناوین را فهرست کرده ایم.

 • افزونه چند فروشندگی EDD
 • افزونه داشبورد فروشندگان EDD
 • افزونه پیشخوان کاربری فروشندگان EDD
 • افزونه داشبورد فروشندگان برای EDD
 • افزونه چند فروشندگی EDD FES
 • افزونه رابط ظاهری فروشندگان EDD
 • افزونه پنل فروشندگان EDD
 • ارسال از رابط ظاهری EDD
 • افزونه رابط ظاهری EDD
 • جایگزین افزونه دکان برای EDD
 • جایگزین افزونه Dokan برای EDD
 • و…

افزونه داشبورد فروشندگان EDD

با افزونه EDD FES فارسی کاربران می توانند از رابط ظاهری EDD به عنوان یک فروشنده ثبت نام کنند. سپس بعد از اینکه به عنوان یک فروشنده تایید شدند می توانند به امکانات کامل داشبورد فروشندگان EDD دسترسی داشته باشند. افزونه چند فروشندگی EDD به عنوان یک افزونه پیشخوان کاربری فروشندگان EDD تمام امکانات ایزی دیجیتال دانلود را از افزونه رابط ظاهری EDD در اختیار فروشنده قرار می دهد. بنابراین فروشنده به کمک افزونه پنل فروشندگان EDD به سادگی می تواند ارسال از رابط ظاهری EDD را برای اضافه کردن محصولات داشته باشد.

علاوه بر امکان افزودن محصول جدید، امکان ویرایش محصولات قبلی و بروزرسانی نیز وجود دارد. افزونه EDD Frontend Submissions فارسی امکانات کامل دیگری نیز در افزونه داشبورد فروشندگان برای EDD فراهم می کند که در ادامه فهرست شده اند.

 • ارسال محصول جدید از رابط ظاهری EDD
 • بروزرسانی محصولات قبلی
 • مشاهده سفارشات از پیشخوان فروشندگان EDD
 • مشاهده آمار فروش و درآمد کسب شده
 • ارتباط با مشتریان از داشبورد فروشندگان
 • ویرایش مشخصات و جزئیات حساب کاربری

افزونه چند فروشندگی EDD FES فارسی (افزونه Frontend Submissions فارسی)

افزونه EDD FES فارسی و پرداخت کمیسیون فروشندگان

یکی از مسائل مهم در فروشگاه مبتنی بر افزونه چند فروشندگی EDD پرداخت درآمد فروشندگان است. افزونه EDD Frontend Submissions فارسی هماهنگی کاملی با افزونه کمیسیون ایزی دیجیتال دانلود دارد. بنابراین با نصب همزمان این دو افزونه جانبی EDD به سادگی می توانید ثبت و پرداخت درآمد فروشندگان را مدیریت کنید. همچنین درآمد کسب شده هر فروشنده نیز توسط افزونه داشبورد فروشندگان EDD برای او قابل مشاهده می باشد. پرداخت درآمد فروشندگان نیز برای کمیسیون های کسب شده بسیار آسان است. افزونه کمیسیون برای Easy Digital Downloads نیز در وردپرس باران معرفی و ارائه شده است. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و دانلود این افزونه کاربردی برای افزونه EDD FES هم اکنون می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

افزونه EDD FES فارسی و پرداخت کمیسیون فروشندگان

معرفی و دانلود افزونه کمیسیون همراه با 6 افزونه جانبی فارسی : افزونه کمیسیون فروشندگان EDD

مدیریت فروشندگان و محصولات افزونه EDD Frontend Submissions فارسی

تمام فروشگاه های مبتنی بر سیستم چند فروشندگی بزرگ دنیا اصل فروشگاه خود را بر پایه کیفیت بنا می کنند. اما چگونه می توان کیفیت محصولات که توسط فروشندگان دیگر ارائه می شود تضمین کرد؟! چگونه می توان فروشندگان خوب را شناسایی نمود؟! ارزیابی محصولات چگونه صورت می گیرد؟!

افزونه چند فروشندگی EDD FES فارسی (افزونه Frontend Submissions فارسی)

افزونه EDD Frontend Submissions فارسی امکان بازبینی کامل فروشندگان جدید و همچنین محصولات ارسالی را در اختیار شما قرار می دهد. این گزینه به شما کمک می کند پیش از انتشار محصول در سایت، بررسی های لازم را انجام دهید و محصول را با پس از تائید خودتان در سایت منتشر نمایید. همچنین فروشندگان جدید برای دسترسی به افزونه داشبورد فروشندگان EDD و ارسال از رابط ظاهری EDD نیازمند تائید مدیر سایت می باشند.

 • تائید فروشندگان پیش از فعالیت
 • تائید محصولات ثبت شده پیش از انتشار

اطلاع رسانی ایمیلی افزونه پنل فروشندگان EDD

مدیریت یک سایت چند فروشنده شاید کار دشواری باشد. بررسی و اطلاع از فروشندگان جدید یا ارسال محصول جدید از رابط ظاهری EDD نیازمند صرف زمان زیادی می باشد. افزونه افزونه داشبورد فروشندگان EDD FES برای مدیریت آسان تر فروشندگان و محصولات جدید، سیستم اطلاع رسانی ایمیلی کاملی پیش بینی کرده است. امکانات کامل ارسال ایمیل اطلاع رسانی برای ارسال محصول جدید، فروشنده جدید، بروزرسانی یک محصول، کمیسیون جدید و… در افزونه EDD Frontend Submissions فارسی قابل استفاده می باشند.

 • اطلاع رسانی ارسال از رابط ظاهری EDD و درج محصول جدید
 • ایمیل بروزرسانی محصول توسط فروشنده
 • ایمیل ثبت نام کاربر جدید به عنوان فروشنده
 • ایمیل کمیسیون های جدید ثبت شده
 • و…

ایمیل های ارسالی توسط افزونه پیشخوان کاربری فروشندگان EDD کاملا قابل سفارشی سازی می باشند. فرمت بندی و تعیین محتوای ارسالی ایمیل های اطلاع رسانی افزونه EDD FES فارسی نیز برای یک به یک انواع ایمیل ها قابل تعریف می باشد. هر نوع ایمیل به طور جداگانه قابل پیکربندی می باشد و هیچ محدودیتی در فرمت و قالب ایمیل نخواهید داشت.

افزونه داشبورد فروشندگان EDD (افزونه EDD FES Vendor Dashboard فارسی)

فرم های افزونه EDD Frontend Submissions فارسی

افزونه داشبورد فروشندگان EDD ویرایش فرم ها

معمولا برای دریافت اطلاعات از کاربران در دنیای اینترنت از فرم ها استفاده می شود. افزونه Frontend Submissions فارسی نیز برای دریافت اطلاعات هنگام عضویت فروشندگان، ارسال محصول جدید توسط فروشنده از رابط ظاهری EDD، پروفایل حساب کاربری فروشنده و… فرم هایی را به کاربر نمایش می دهد.

برای مدیریت بهتر و بیشتر فروشگاه فایل، این امکان در افزونه چند فروشندگی EDD فراهم شده است که فرم های پیشخوان کاربری فروشندگان را ویرایش و شخصی سازی نمایید. این افزونه داشبورد فروشندگان EDD یک بخش ویژه برای ویرایش فرم های رابط ظاهری فروشندگان در نظر گرفته است. در این بخش به سادگی و تنها با کشیدن و رها کردن فیلدها می توانید فرم های پنل فروشندگان EDD را سفارشی سازی کنید.

ارتباط مشتریان و فروشندگان

ارتباط بین مشتریان و فروشندگان یکی از مهمترین مسائل در حفظ انسجام یک فروشگاه اینترنتی می باشد. دیدگاه های ثبت شده برای محصولات و همچنین سوالات هر محصول در افزونه داشبورد فروشندگان EDD برای فروشندگان نمایش داده می شود. فروشندگان می توانند از پنل کاربری خود در افزونه چند فروشندگی EDD به سوالات پیش از خرید و دیدگاه ها پاسخ دهند. همچنین امکان پاسخ به سوالات و درخواست پشتیبانی خریداران از افزونه پیشخوان کاربری فروشندگان EDD نیز وجود دارد.

ارسال ایمیل به خریداران و فروشندگان

یکی دیگر از ویژگی های فوق العاده افزونه Frontend Submissions فارسی هماهنگی کامل آن با افزونه EDD Message فارسی می باشد. این افزونه جانبی و مکمل EDD امکان ارسال ایمیل و پیام بین فروشنده و خریدار را فراهم می کند. همچنین مدیر سایت نیز می تواند به فروشندگان یا خریداران ایمیل ارسال نماید. نکته جالب توجه این افزونه ارسال ایمیل، عدم نیاز به ورود حساب کاربری ایمیل می باشد. این افزونه حرفه ای یکی از بهترین افزونه های کاربردی ایزی دیجیتال دانلود می باشد که در وردپرس باران نیز ارائه شده است.

افزونه EDD Frontend Submissions فارسی و افزونه EDD Message

 • ارسال ایمیل به خریداران EDD از سوی مدیر سایت
 • ارسال پیام به فروشندگان از سوی مدیر
 • ارسال ایمیل به مشتریان از سوی فروشندگان
 • ارسال ایمیل از مشتریان به فروشندگان
 • ارسال ایمیل مستقیم بدون نیاز به وارد شدن در حساب ایمیل
 • امکان سفارشی سازی قالب ایمیل های ارسالی
 • امکان ضمیمه کردن فایل در ارسال ایمیل
 • امکان گذاشتن عکس در متن ایمیل
 • ارسال همزمان پیام به ایمیل افراد دیگر
 • کاملا فارسی سازی شده توسط وردپرس باران

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر و دانلود این افزونه کاربردی می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

معرفی و دانلود افزونه EDD Message فارسی برای ارسال ایمیل به خریداران EDD

آموزش EDD FES و نحوه کار با افزونه EDD Frontend Submissions فارسی

آموزش EDD FES در سایت رسمی افزونه به طور کامل ارائه شده است. در آینده سعی می کنیم یک آموزش فارسی نیز به عنوان راهنمای فارسی کار با افزونه تهیه و ارائه دهیم.

دانلود رایگان افزونه FES فارسی

با یک بار تهیه افزونه پیشخوان کاربری فروشندگان در EDD، دانلود رایگان افزونه FES فارسی برای نسخه های بعدی ارائه می شود. بنابراین با یک بار خرید برای همیشه می توانید اقدام به دانلود رایگان افزونه وردپرس نمایید.

 • آپدیت: دانلود رایگان افزونه EDD Frontend Submissions 2.6.3 فارسی در تاریخ 1398.03.04 به وردپرس باران اضافه شد.
 • اولین ارائه: دانلود افزونه FES فارسی به وردپرس باران اضافه شد.

دانلود افزونه EDD Frontend Submissions فارسی

دانلود افزونه EDD Frontend Submissions فارسی به صورت کاملا فارسی هم اکنون آماده ارائه می باشد. برای خرید و دانلود افزونه می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

افزونه پیشخوان کاربری فروشندگان EDD – افزونه داشبورد فروشندگان برای EDD – افزونه چند فروشندگی EDD FES – افزونه رابط ظاهری فروشندگان EDD – افزونه پنل فروشندگان EDD – افزونه Frontend Submissions Vendor Dashboard – ارسال از رابط ظاهری EDD – افزونه رابط ظاهری EDD

5/5 (7 رأی)

دریافت لینک دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین :

قیمت محصول: 29000 تومان
پرداخت و دانلود
اگر مطلب را می پسندید لطفا آن را به اشتراک بگذارید.

4
یک پاسخ بگذارید

avatar
1 دیدگاه ها
3 پاسخ ها
1 دنبال کنندگان
 
بیشترین بازخورد
داغ ترین دیدگاه
2 نویسندگان دیدگاه
مجتبی تبسمیمحمد بهدادنیا نویسندگان دیدگاه های اخیر
  اشتراک  
مشترک شدن در
محمد بهدادنیا
عضو
محمد بهدادنیا

سلام

آیا این افزونه فارسی و راستچین هست تا خرید کنم
چون من یک افزونه خرید کردم فارسی نبود