وردپرس باران / افزونه وردپرس / افزونه های EDD ، افزونه فروشگاهی وردپرس ، افزونه چند فروشندگی وردپرس ، افزونه کاربری وردپرس ، افزونه تبلیغات و بازاریابی وردپرس ، افزونه افزایش فروش وردپرس

افزونه کمیسیون فروشندگان EDD Commissions فارسی + 6 افزودنی جانبی + آموزش

افزونه کمیسیون فروشندگان EDD Commission فارسی

به نام خدا. در این آموزش وردپرس به معرفی یکی دیگر از افزونه های EDD با عنوان افزونه EDD Commissions فارسی یا افزونه کمیسیون فروشندگان EDD خواهیم پرداخت. از این افزونه در کنار افزونه ایزی دیجیتال دانلود به عنوان یک افزونه جانبی EDD استفاده می شود. این افزودنی امکان چند فروشندگی مبتنی بر کسب درآمد از کمیسیون را به افزونه Easy Digital Downloads اضافه می کند. در این مقاله از وردپرس باران به معرفی کامل افزونه EDD Commissions فارسی خواهیم پرداخت. در پایان نیز نسخه اورجینال افزونه کمیسیون فروشندگان EDD را با ترجمه فارسی ارائه خواهیم داد. همچنین همراه با افزونه کمیسیون، تعداد 6 افزودنی جانبی مکمل نیز به خریداران ارائه می شود که امکانات این افزونه را برای کاربردهای بیشتر اضافه می کنند. با معرفی این افزونه وردپرس با ما همراه باشید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
88,800 تومان

دانلود آنی و مستقیم

بلافاصله پس از پرداخت

30 روز ضمانت

بازگشت سفارش مشروط

یک عمر بروزرسانی

رایگان و همیشگی

یک عمر پشتیبانی

رایگان و همیشگی

نصب رایگان قالب ها

توسط پشتیبانی فنی

100+ فونت فارسی

تغییر فونت آسان قالب
مشخصات افزونه در یک نگاه

پیش‌نمایش افزونه

نسخه فعلی

3.5.2

آخرین بروزرسانی

1401.04.22

فارسی و راستچین

ترجمه شده به فارسی

فعال‌سازی امکانات

نسخه کامل

هدیه وردپرس باران

+6 افزودنی هدیه

معرفی کامل افزونه

افزونه کمیسیون فروشندگان EDD Commissions فارسی

افزونه EDD Commissions فارسی یکی از افزونه های کاربردی EDD برای فروشگاه اینترنتی مبتنی بر افزونه Easy Digital Downloads وردپرس می باشد. به کمک افزونه جانبی کمیسیون EDD می توانید برای فروشگاه محصولات مجازی خود، پورسانت همکاری در فروش تعریف نمایید. این افزونه جانبی EDD به شما این امکان را می دهد تا به سادگی، کمیسیون کاربران را ثبت نمایید. اگر می خواهید درآمد را بین چند کاربر تقسیم کنید و همچنین محاسبات ریاضی و محاسبات شرطی پیچیده ای برای کمیسیون کاربران در نظر بگیرید، افزونه کمیسیون فروشندگان EDD مناسب فروشگاه شماست.

افزونه کمیسیون فروشندگان EDD Commissions فارسی برای فروشگاه هایی که می خواهند سیستم چند فروشندگی مبتنی بر کسب درآمد از کمیسیون راه اندازی کنند، بسیار مناسب است.

افزونه EDD Commissions فارسی یک افزونه مکمل برای ایزی دیجیتال دانلود می باشد. با نصب افزونه کمیسیون فروشندگان EDD فارسی در کنار افزونه EDD بر روی وردپرس تمامی امکانات مورد نیاز برای راه اندازی سیستم مدیریت کمیسیون فروشندگان EDD را در سایت خود خواهید داشت. با نصب افزونه، یک گزینه کمیسیون ها در به زیر منوی دانلود ها در پیشخوان وردپرس سایت شما اضافه می شود. در این بخش امکانات کامل تعریف کمیسیون ها و همچنین امکانات مدیریتی کاملی برای کنترل و بررسی پورسانت کاربران EDD در اختیار شما قرار می گیرد.

📊 آمار گزارش فروش و کمیسیون فروشندگان افزونه EDD Commissions

یکی دیگر از امکانات مدیریتی فروش پورسانتی که هر مدیری به آن نیاز دارد، امکانات گزاش و آمار فروش و کمیسیون ها می باشد. افزونه کمیسیون فروشندگان EDD Commissions فارسی امکانات کامل ارائه آمار و گزارش از فروشندگان را در اختیار مدیر فروشگاه قرار می دهد. گزارش های ارائه شده در قالب فایل خروجی با پسوند CSV قابل دریافت می باشد. همچنین خروجی گزارش کاملا قابل شخصی سازی بوده و امکان گرفتن خروجی دلخواه بر اساس فیلتر های مختلف فراهم شده است.

 • لیست تمام کمیسیون های پرداخت نشده فروشندگان
 • لیست کمیسیون های پرداخت نشده تا تاریخ مشخص
 • لیست کمیسیون های پرداخت نشده در بازه زمانی مورد نظر
 • لیست کمیسیون های پرداخت شده
 • گزارش کاملا کاربردی برای عملیات مورد نظر جهت پرداخت
 • گزارش میزان کمیسیون پرداختی به فروشندگان
 • و…

🎯 شورتکد های افزونه EDD Commissions فارسی

کار با افزونه کمیسیون فروشندگان EDD Commissions فارسی بسیار ساده می باشد. با کدهای کوتاه (شورتکد) تعریف شده در افزونه به سادگی امکان نمایش امکانات مورد نظر به فروشندگان فراهم شده است. در ادامه لیست شورتکد های افزونه آمده است.

 • [edd_commissions] : نمایش مقدار کمیسیون کسب شده توسط کاربری که وارد سایت شده است.
 • [edd_commissioned_products] : نمایش لیستی از محصولات که کاربر از فروش آن ها کمیسیون دریافت می کند.
 • [edd_commissions_overview] : نمایش خلاصه ای از فروش ها و کمیسیون های دریافتی کاربری که وارد سایت شده است.
 • [edd_commissions_graph] : نمایش یک نمودار قابل فیلتر از کمیسیون های کاربر برای ماه و سال خاص.

آموزش افزونه EDD Commissions فارسی

آموزش افزونه EDD Commissions فارسی نیاز به توضیح خاصی ندارد و با ترجمه فارسی وردپرس باران کار با افزونه بسیار واضح است. در این بخش به آموزش مختصری از افزونه خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

➕ اضافه کردن کمیسیون برای یک دانلود با افزونه EDD Commissions فارسی

برای اضافه کردن کمیسیون به یک دانلود کافی است پس از نصب و فعال سازی افزونه به ویرایش دانلود مورد نظر مراجعه نماییم. سپس در بخش کمیسیون ها با فعال کردن کمیسیون ها و تعریف مقادیر مورد نظر کمیسیون را برای دانلود تعریف نماییم.

آموزش افزونه EDD Commission فارسی - اضافه کردن کمیسیون به یک دانلود

➕ مشاهده کمیسیون های افزونه EDD Commissions فارسی

برای مشاهده لیست کمیسیون های افزونه کمیسیون فروشندگان EDD و مدیریت آن ها می توانید از منوی دانلود ها – کمیسیون ها اقدام کنید. در این بخش لیستی از کمیسیون ها موجود مشاهده می شوند. همچنین امکان مدیریت آن ها نیز وجود دارد. برای اضافه کردن یک کمیسیون جدید به افزونه EDD Commissions نیز می توانید بر روی دکمه افزودن کمیسیون کلیک کنید.

➕ افزودن کمیسیون فروشندگان به صورت دستی

برای اضافه کردن یک کمیسیون دلخواه به روش دستی نیز می توانید از دانلود ها – کمیسیون ها اقدام کنید. با فشردن دکمه افزودن کمیسیون می توانید یک کمیسیون دلخواه اضافه نمایید.

آموزش افزونه EDD Commission فارسی - افزودن کمیسیون به روش دستی

افزونه EDD Commissions فارسی + 6 افزونه جانبی فارسی

افزونه کمیسیون EDD توسط توسعه دهنده رسمی ایزی دیجیتال دانلود ارائه شده است. این افزونه امکانات کامل مدیریت فروشندگان و پورسانت ها را به افزونه Easy Digital Downloads اضافه می کند. علاوه بر امکاناتی که این افزونه در اختیار شما قرار می دهد تعدادی از توسعه دهندگان دیگر نیز برای این افزونه جانبی EDD، افزودنی های مکملی ارائه داده اند. وردپرس باران جهت ارائه یک محصول کامل و جامع، همراه با افزونه کمیسیون فروشندگان EDD، افزونه های جانبی EDD Commissions را نیز تهیه و فارسی سازی نموده و به خریداران تقدیم می کند. بنابراین با خرید افزونه اصلی از وردپرس باران 6 افزونه جانبی فارسی دیگر نیز دریافت خواهید کرد.

افزونه کمیسیون فروشندگان EDD Commission فارسی

✅ لیست افزونه های جانبی EDD Commissions فارسی

افزودنی های جانبی ارائه شده برای کمیسیون فروشندگان توسط سایر توسعه دهندگان در این قسمت لیست شده اند. افزونه های ارائه شده برای کاربردهای دقیق تر و حرفه ای تر به کار می آیند که در لیست زیر عنوان افرونه های جانبی برای افزونه EDD Commissions فارسی آمده است.

 • افزودنی مکمل EDD Commission Taxonomy Rates
 • افزودنی مکمل EDD Commission Thresholds
 • افزودنی مکمل EDD Tiered Commission Rates
 • افزودنی مکمل EDD Commission Fees
 • افزودنی مکمل EDD Commission Notes
 • افزودنی مکمل EDD All Access Flat Rates

در ادامه توضیح مختصری از هر یک افزونه های جانبی ارائه شده نیز آمده است.

1️⃣ افزونه کمیسیون EDD Commission Taxonomy Rates فارسی

شاید بخواهید کمیسیون ها را براساس دسته بندی ها، برچسب ها یا هر تاکسونامی دلخواه دیگر تعریف کنید. در افزونه Commissions به طور پیش فرض امکان پیش بینی نشده است. اما به کمک افزودنی جانبی Commission Taxonomy Rates فارسی کمیسیون دلخواه خود را برای تاکسونامی های پیش فرض یا دلخواه وردپرس و EDD تعریف نمایید.

2️⃣ افزونه کمیسیون EDD Commission Thresholds فارسی

بسیاری از فروشندگان تمایل دارند پیش از اینکه پورسانت فروش به کاربران بدهند، کار تعامل بیشتری در سایت داشته باشد. معمولا این مورد می تواند با تعریف مقدار حداقل فروش یا حداقل کسب درآمد در فروشگاه تعیین شود. با وجود اینکه این امکان در در افزونه EDD Commissions فارسی به صورت پیش فرض در نظر گرفته نشده است، اما با افزونه Commission Thresholds فارسی این امکان به فروشگاه شما اضافه خواهد شد.

3️⃣ افزونه کمیسیون EDD Tiered Commission Rates فارسی برای افزونه EDD Commissions

یکی دیگر از امکانات جالبی که در افزونه جانبی EDD Commissions وجود ندارد کمیسون های چندگانه است. در صورتی که بخواهید کمیسیون های چندگانه در افزونه کمیسیون فروشندگان EDD داشته باشید افزودنی Tiered Commission Rates فارسی تنها انتخاب ممکن خواهد بود. در ادامه چند نمونه کاربردی از کمسیون های چندگانه آمده است.

نمونه کمیسون چندگانه فروشندگان براساس میزان فروش:

 • 0 – 50 فروش = 50% کمیسیون
 • 51 – 100 فروش = 60% کمیسیون
 • بیشتر از 100 فروش = 70% کمیسیون

نمونه کمیسون چندگانه فروشندگان براساس میزان کمیسیون کسب شده:

 • 0 – 50 هزار توان پورسانت = 50% کمیسیون
 • 51 – 100 هزار توان پورسانت = 60% کمیسیون
 • بیش از 100 هزار تومان پورسانت = 60% کمیسیون

4️⃣ افزونه کمیسیون EDD Commission Fees فارسی

در صورتی که بخواهید برای هر فروش یک پورسانت اضافی به فروشندگان اختصاص دهید می توانید از افزونه Commission Fees فارسی استفاده کنید. افزونه کمیسیون به طور یکتا این امکان را ندارد ولی با این افزودنی به سادگی می توانید یک درصد یا مبلغ مشخص به ازای هر فروش را علاوه بر کمیسیون برای فروشندگان در نظر بگیرید.

5️⃣ افزونه کمیسیون EDD Commission Notes فارسی

افزونه Commission Notes فارسی یک افزودنی ساده و در عین حال کاربردی برای افزونه کمیسیون فروشندگان EDD می باشد. با نصب این افزودنی بر روی افزونه EDD Commissions به سادگی می توانید یادداشت هایی را برای هر کمیسیون ثبت کنید و فروشندگان آن ها را مشاهده نمایند.

6️⃣ افزونه کمیسیون EDD All Access Flat Rates فارسی

در صورتی که از افزونه EDD All Access استفاده می کنید و می خواهید کمیسیون اختصاص یافته توسط این افزونه را تغییر دهید، افزودنی EDD All Access Flat Rates فارسی به کار شما خواهد آمد. این افزونه جانبی امکان لغو محاسبات All Access و اختصاص یک کمیسیون ساده برای هر دانلود را فراهم می کند.

دانلود رایگان افزونه EDD Commissions فارسی

با یک بار تهیه افزونه کمیسیون برای EDD وردپرس، دانلود رایگان افزونه EDD Commissions فارسی برای نسخه های بعدی ارائه می شود. بنابراین با یک بار خرید برای همیشه می توانید اقدام به دانلود رایگان این افزونه وردپرس نمایید.

 • آپدیت: دانلود افزونه EDD Commissions 3.5.2 فارسی در تاریخ 1401.04.22 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 3.4.12 در تاریخ 1400.05.20 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 3.4.11 در تاریخ 1400.02.29 به وردپرس باران اضافه شد.
 • اولین ارائه: دانلود افزونه EDD Commissions فارسی + 6 افزودنی جانبی فارسی به وردپرس باران اضافه شد.

دانلود افزونه کمیسیون فروشندگان EDD فارسی + 6 افزودنی مکمل

نسخه اورجینال این افزونه حرفه ای وردپرس هم اکنون فارسی سازی شده و آماده خرید می باشد. همچنین دانلود نسخه های بعدی افزونه با یک بار خرید افزونه EDD Commissions فارسی رایگان می باشد. هم اکنون می توانید برای خرید این افزونه از وردپرس باران همراه با 6 افزونه مکمل جانبی از لینک زیر اقدام نمایید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
88,800 تومان

8 دیدگاه برای افزونه کمیسیون فروشندگان EDD Commissions فارسی + 6 افزودنی جانبی + آموزش

 1. Avatar

  علی

  سلام خدمت شما با این افزونه میشه به کاربرهای سایت در ازای خرید محصولی درصدی به edd-wallet آنها داده شود
  یا افزونه دیگری باید باشه
  ممنون میشم جواب بدید

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من.
   در صفحه معرفی افزونه در سایت رسمی ایزی دیجیتال دانلود در مورد هماهنگی افزونه کمیسون با افزونه کیف پول edd توضیحی ارائه نشده است.
   پیشنهاد می شود افزونه امتیاز دهی به کاربران EDD Points and Rewards را بررسی بفرمایید که احتمالا امکانات مورد نظر شما را داشته باشد.
   با آرزوی موفقیت برای شما

 2. Avatar

  ابوبکر

  سلام من افزونه را از سایت اصلی نصب کردم ولی شورت کدها کار نمی کنند و چیزی را نشان نمی دهند اگر از سایت شما تهیه کنم. این مشکل حل می شود.

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   سایت رسمی ارائه دهنده افزونه های جانبی EDD این افزونه را در سایت خود در این لینک و به قیمت 89 دلار برای یک سایت ارائه کرده است و تنها اگر از سایت رسمی که لینک دادم این افزونه را تهیه کرده باشید می توانید از پشتیبانی همین سایت برای رفع مشکل کمک بگیرید.
   در صورتی که از هر منبع دیگری این افزونه را تهیه کرده اید، مرجع رسمی فروش افزونه های ایزی دیجیتال دانلود نیست. ما در وردپرس باران تمام افزونه ها را از منابع رسمی تهیه و فارسی سازی می کنیم و پس آزمایش عملکرد برای تهیه کاربران ایرانی ارائه می کنیم.
   افزونه کمیسیون EDD Commission همراه با 6 افزودنی جانبی مانند سایر محصولات سایت دارای 30 روز ضمانت مشروط به قوانین و مقررات سایت می باشد و با پشتیبانی و بروزرسانی رایگان و همیشگی ارائه می شود.
   با سپاس

 3. Avatar

  محمد

  چجوری میشه کل کمیسیون های یک فرد را پرداخت کرد ؟ مثلا یک فروشنده 40 هزار تومان فروش داشته و میخواد کل فروش هاشو یکدفعه تسویه کنه. چطور میشه کل فروش های یک فرد رو یکدفعه تسویه حساب کرد ؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   لطفا با آدرس ایمیل واقعی در سایت فعالیت کنید! برای سوالات مربوط به محصولات خریداری شده نیز می توانید از حساب کاربری بخش پشتیبانی با همکاران فنی در ارتباط باشید.
   با سپاس

 4. Avatar

  donyaekar

  با سلام
  ایا کمیسیونهای پزداختی به کیف پول کار اضافه میشه ؟ و پرداخت مدیر سایت به چه شکلی است

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من.
   در سایت رسمی ایزی دیجیتال دانلود و بخش توضیحات و خرید افزونه کمیسیون edd توضیحی در مورد هماهنگی با افزونه کیف پول edd wallet ارائه نشده است. پرداخت های کمیسیون، همکاری در فروش و… در تمام افزونه های وردپرس به صورت دستی انجام می گیرد.
   با سپاس

 5. Avatar

  donyaekar

  با سلام دوباره
  یه سوال
  من می خوام توی سایت کاری کنم که نفر به عنوان فروشنده ثبت نام کنه و بعداز فروش محصولش سایت درصد خودشو از فروش برداره و مابقی مبلغ به کیف پول فروشنده واریز بشه
  شما پیشنهاد می دین من از چه افزونه ای استفاده کنم

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   در صورتی که از ایزی دیجیتال دانلود استفاده می کنید افزونه چندفروشندگی EDD را برای امکانات مورد نظر بررسی کنید.
   همچنین برای ووکامرس نیز افزونه چندفروشندگی ووکامرس می تواند امکانات بیشتری در اختیار شما قرار دهد.
   با سپاس

 6. مجید تبسمی

  مجید تبسمی

  سلام دوستان.
  با توجه به سوالات متداول شما در مشاوره های انتخاب محصولات توضیح دهیم که تمام محصولات وردپرس باران با پشتیبانی و بروزرسانی رایگان و همیشگی همراه با 30 روز ضمانت بازگشت سفارش مشروط ارائه می شوند. قالب ها و افزونه های ارائه شده در وردپرس باران (برخلاف سایت های دیگر) صرفا یک قالب یا افزونه خام نیستند و تا حداکثر امکان فعال سازی می شوند. در نتیجه علاوه بر فارسی سازی و راستچین سازی و نصب فونت های فارسی، امکانات قالب ها نظیر درون ریزی دمو ها و امکانات افزونه ها تا حداکثر امکان فعال می شوند. توضیحات کامل در صفحه هر محصول نیز درج شده است.

  ⭐⭐⭐مزیت های نسخه وردپرس باران نسبت به سایر نسخه ها⭐⭐⭐
  ✅مرجع خرید و دانلود انواع قالب و افزونه وردپرس اورجینال
  ✅ترجمه شده به زبان فارسی و راستچین +100 فونت فارسی
  ✅دانلود آنی و مستقیم و دسترسی همیشگی
  ✅30 روز ضمانت بازگشت سفارش (برای اولین بار در ایران)
  ✅یک عمر بروزرسانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅یک عمر پشتیبانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅فعال سازی امکانات و رفع محدودیت ها (اختصاصی)
  ✅ارائه کاملترین نسخه قالب و افزونه های وردپرس در جهان (اختصاصی)
  ✅همراه با بسته دموها و قالب های آماده (هدیه اختصاصی)
  ✅بسته نصبی آسان با چند کلیک
  ✅همراه با آموزش های ویدئویی ویژه کاربران

 7. Avatar

  گلدسته

  سلام.
  شما فرمودید خرید از لینک معرفی شده ۸۹ دلار شامل پشتیبانی میشه.
  الان این قیمت دانلود ۲۹۴۰۰ پس چی هست؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   تمام محصولات وردپرس باران با پشتیبانی و بروزرسانی رایگان و همیشگی ارائه می شوند. قیمت سایت سازنده صرفا جهت اطلاع رسانی است و نسخه ارائه شده در واقع همان نسخه اورجینال و بدون دستکاری سایت سازنده است که فقط فعال سازی و فارسی سازی شده است و با پشتیبانی فارسی و بروزرسانی دائمی ارائه می شود.
   با سپاس

 8. Avatar

  گلدسته

  ممنون از پاسخ.
  یک سوال دیگه
  من میخوام چند نوع مشتری(عمده،انلاین شاپ،مهمان)تعریف کنم
  بعد کد معرف تعریف کنم.
  حالا برای تقسیم کمیسیون به افزونه ای نیاز دارم که در ازای خرید هر کاربرم (عمده،انلاین،مهمان)بتونم درصدی کمیسیون تعیین کنم که هرکدومشون خرید کردن در ازاش کمسیون مربوطه بهش تعلق بگیره
  مثلا من خریدار عمده معرفی کردم ۵ درصد کمیسون از خریدش بیاد در خساب من و اگه خریدار انلاین شاپ که معرفی کردم ۱۰ درصد خریدش بیاد به حساب من
  این افزونه این توانایی داره؟
  اگه نداره چه افزونه ای بدردم میخوره

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   این امکانات و مواردی که تعریف کرده اید نیاز به بررسی بیشتر دارد که شاید بهتر است در جلسه های مشاوره یا تعریف پروژه مطرح شود. اما در حالت کلی بهترین و تنها افزونه کمیسیون برای ایزی دیجیتال دانلود همین افزونه است که در وردپرس باران همراه با 6 افزودنی هدیه نیز ارائه شده است.
   با سپاس

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست