وردپرس باران / افزونه وردپرس / افزونه های EDD ، افزونه فروشگاهی وردپرس ، افزونه افزایش فروش وردپرس ، افزونه کاربری وردپرس

افزونه امتیاز دهی به کاربران EDD Points and Rewards فارسی

افزونه امتیاز دهی به کاربران EDD Points and Rewards فارسی

به نام خدا. بهترین آموزش وردپرس شایسته شماست. با معرفی یکی دیگر از افزونه های EDD در خدمت شما هستیم. افزونه EDD Points and Rewards فارسی یک افزونه امتیاز دهی به کاربران EDD و موضوع مقاله امروز مرجع وردپرس فارسی می باشد. افزونه EDD Points and Rewards فارسی امکان پاداش و امتیاز دادن به کاربران ایزی دیجیتال دانلود را برای خرید یا کارهای دیگر فراهم می کند. کاربران از امتیاز های کسب شده می توانند برای تخفیف در خرید از سایت استفاده نمایند. نرخ تبدیل امتیاز و واحد پولی کاملا در کنترل مدیر سایت می باشد. همچنین امکان تعیین نرخ تبدیل متفاوت برای خرید امتیاز توسط مشتریان نیز وجود دارد. مدیریت کامل امتیاز ها توسط مدیر سایت، تعیین امتیاز برای خرید محصولات، دسته بندی ها یا محصول خاص، پاداش عضویت، نمایش امتیاز ها توسط شورتکد، نمایش در صفحه محصولات، تنظیمات کاملا قابل سفارشی و… از مهترین ویژگی های افزونه EDD Points and Rewards فارسی که در این آموزش وردپرس بررسی خواهیم کرد. با ما در وردپرس باران همراه باشید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
88,800 تومان

دانلود آنی و مستقیم

بلافاصله پس از پرداخت

30 روز ضمانت

بازگشت سفارش مشروط

یک عمر بروزرسانی

رایگان و همیشگی

یک عمر پشتیبانی

رایگان و همیشگی

نصب رایگان قالب ها

توسط پشتیبانی فنی

100+ فونت فارسی

تغییر فونت آسان قالب
مشخصات افزونه در یک نگاه

پیش‌نمایش افزونه

نسخه فعلی

2.1.11

آخرین بروزرسانی

1401.04.22

فارسی و راستچین

ترجمه شده به فارسی

فعال‌سازی امکانات

نسخه کامل

هدیه وردپرس باران

-

معرفی کامل افزونه

فهرست

افزونه EDD Points and Rewards فارسی (افزونه امتیاز دهی به کاربران EDD)

افزونه EDD Points and Rewards فارسی

افزونه EDD Points and Rewards فارسی امکان امتیاز دادن به کاربران ایزی دیجیتال دانلود را در ازای خرید یا کارهای دیگر فراهم می کند. مشتریان می توانند از امتیاز های کسب شده برای خریدهای بعدی به عنوان تخفیف استفاده کنند. افزونه امتیاز دهی به کاربران EDD تنظیمات قابل سفارشی سازی بسیار زیادی دارد که کنترل سیستم پاداش دادن به کاربران را بسیار ساده می کند. این افزونه جانبی Easy Digital Downloads به شما اجازه تعریف امتیازدهی به صورت کلی یا براساس دسته بندی و یا محصول خاص را می دهد.

امتیاز دهی به کاربران EDD با خرید محصول یا کار های دیگر

هر آنچه که برای ایجاد یک فروشگاه با سیستم اعتباری نیاز دارید در افزونه EDD Points and Rewards فارسی پیش بینی شده است. می خواهید در ازای کمک کاربران در انجمن سایت یا گزارش یک خطا به آن ها پاداش دهید؟ به سادگی و به کمک افزونه امتیاز دهی به کاربران امتیاز هایی بدهید که بتوانند به عنوان تخفیف در خرید های بعدی از آن ها استفاده کنند. امکان ارائه پاداش یا امتیاز در ازای عضویت در سایت، خرید از سایت یا کار های دیگر به سادگی در این افزونه حرفه ای فراهم شده است. شما می توانید امتیاز دهی به کاربران EDD را برای بسیاری از کار ها به طور خودکار و با تعداد امتیاز دلخواه تعریف نمایید. همچنین امکان مدیریت دستی امتیاز ها وجود دارد.

افزونه امتیاز دهی به کاربران EDD Points and Rewards

کسب امتیاز افزونه EDD Points and Rewards برای خرید کاربران

در افزونه پاداش دادن به مشتریان EDD شما می توانید تعداد امتیاز را برای هر شرایط مشخص کنید. همچنین ارزش هر امتیاز براساس مبلغ ریالی نیز دست شما خواهد بود. برای مثال می توانید ارزش هر امتیاز را 1000 تومان در نظر بگیرید یا هر 100 امتیاز را برابر با 1000 تومان تعریف کنید. بنابراین تعریف نرخ تبدیل امتیاز و مبلغ ریالی کتملا توسط شما قابل تعریف می باشد.

استفاده از امتیاز ها به عنوان تخفیف در سبد خرید

افزونه EDD Points and Rewards فارسی (افزونه امتیاز دهی به کاربران EDD)

مشتریان می توانند امتیاز های خود را جمع کنند تا در زمان نیاز از آن به عنوان تخفیف استفاده کنند. بنابراین مدیریت کامل امتیاز کاربران در دست خودشان است و در زمان دلخواه قابل استفاده می باشد. تخفیف ها براساس نرح تبدیلی که شما به عنوان مدیر تعیین کرده اید محاسبه خواهند شد. مثلا اگر کاربر 100 امتیاز کسب کند می تواند 1000 تومان تخفیف بگیرد.

افزونه امتیاز دهی به کاربران در ازای خرید محصولات

افزونه EDD Points and Rewards امتیاز دهی به کاربران در ازای خرید محصولات

در بخش های پیشین در مورد نرخ تبدیل افزونه EDD Points and Rewards فارسی صحبت کردیم. اما بگذارید نحوه تعریف و محاسبه نرخ تبدیل را کمی بیشتر بررسی کنیم. امتیاز در افزونه امتیازدهی به کاربران EDD در واقع همانند یک نرخ ارز جدید می باشد. شما با تعریف واحد پولی دلخواه خود با عنوان امتیاز می توانید معاملات سایت فروشگاهی خود را اختصاصی کنید. نرخ تبدیل نیز با دقت بالایی قابل تعریف است. شما می توانید با دقت اعشار نسبت تبدیل امتیاز به واحد پولی را تعریف نمایید. مثلا با تعریف ارزش هر 1 امتیاز به مبلغ 1.5 تومان می توانید نسبت 1.5 برابری تعریف نمایید. بنابراین کاربری که 10000 امتیاز کسب کند می تواند 15000 تومان تخفیف خرید در سایت داشته باشد.

خرید امتیاز توسط مشتریان در افزونه EDD Points and Rewards

علاوه بر روش های مختلف کسب امتیاز که برای کاربران تعریف می کنید، می توانید امکان خرید امتیاز را نیز به آن ها بدهید. خرید امتیاز توسط مشتریان با نرخ تبدیل سفارشی که تعریف می کنید قابل ارائه می باشد. این نرخ تبدیل کاملا جدا از نرخ تبدیل خرج کردن امتیاز برای خرید محصولات است. شما می توانید با تعیین نرخ تبدیل تشویقی کاربران را به خرید امتیاز تشویق نمایید. مثلا با تعریف قیمت هر 1 امتیاز به قیمت 1 تومان امکان خرید محصولات بیشتری را به کاربر بدهید. به این ترتیب که کاربر با خرید 10000 امتیاز به مبلغ 10000 تومان می تواند محصولی به ارزش 15000 تومان را خریداری نماید!

محدود کردن حداکثر تخفیف استفاده امتیاز

در شرایطی که کسب امتیاز رایگان برای مشتریان سایت خود فراهم می کنید همواره ممکن است کاربران ثابت قدمی وجود داشته باشند که در راستای کسب امتیاز های نجومی گام بردارند! البته از نظر حضو کاربران در سایت و مسائل سئو این مورد می تواند بسیار برای شما مفید باشد. اما شاید نخواهید تخفیف خیلی زیادی نیز برای این موارد در نظر بگیرید. شما می توانید در تنظیمات افزونه EDD Points and Rewards فارسی برای استفاده از امتیاز ها محدودیت هایی در نظر بگیرید. امکان محدود کردن استفاده از امتیاز کسب شده به عنوان تخفیف در هر فاکتور، برای هر محصول یا محصولات هر دسته بندی وجود دارد.

شامل مشتریان وفادار قبلی در سیستم امتیاز

شاید شما فروشگاه اینترنتی مبتنی بر افزونه ایزی دیجیتال دانلود خود را مدت ها قبل راه اندازی کرده باشید و هم اکنون مشتریان قبلی زیادی داشته باشید. اکنون که این افزونه پاداش به کاربران و خریداران EDD را نصب می کنید طبیعتا زمان زیادی از فعالیت سایت شما گذشته است و امتیاز خرید های قبلی نیز محاسبه نشده است. اما در این مورد جای نگرانی نیست. افزونه EDD Points and Rewards فارسی این امکان را به شما می دهد تا در در صورت نیاز بتوانید تنها با یک کلیک، امتیاز خریداران قبلی را محاسبه و منظور نمایید. بنابراین مشتریان قبلی نیز می توانند از امتیاز خرید های قبلی خود بهره مند شوند.

افزونه امتیاز دهی به کاربران در ازای کارهای مختلف مثل عضویت در سایت

افزونه امتیاز دهی به کاربران EDD Points and Rewards

افزونه امتیاز دهی به کاربران EDD امکان پاداش دهی به اعمال مختلف مثل ثبت نام در سایت را نیز دارد. با فعال کردن این مورد و تعیین امتیاز مشخصی برای عضویت، می توانید کاربران جدید بیشتری را (که می توانند مشتریان جدید شما نیز باشند) داشته باشید.

مدیریت امتیاز کاربران افزونه EDD Points and Rewards فارسی

علاوه بر انواع روش های کسب امتیاز توسط کاربران، مدیر سایت نیز می تواند هر زمانی که بخواهد امتیاز کاربران را مدیریت نماید. مدیریت امتیاز ها و پاداش ها می تواند شامل افزایش یا کاهش امتیاز ها باشد. این موارد توسط مدیر سایت و به روش دستی از پیشخوان  وردپرس انجام شود.

نمایش تاریخچه کسب پاداش و امتیاز کاربران

نمایش امتیاز کاربران و تاریخچه کسب امتیاز به آن ها می تواند یکی از عوامل تشویق کننده به فعالیت بیشتر آنها در سایت باشد. افزونه EDD Points and Rewards فارسی با یک شورتکد این امکان را به شما می دهد تا در برگه یا محل دلخواه دیگر، امتیاز فعلی و جدولی از تاریخچه امتیاز های کسب شده را به کاربر نمایش دهید. همچنین در صورتی که تولبار بالایی پیشخوان وردپرس در سایت شما برای کاربران فعال باشد، امتیاز آن ها با ایستادن ماوس روی نام کاربریشان قابل مشاهده است.

حذف امتیاز سفارش های برگشتی

همواره در یک فروشگاه ممکن است به هر دلیلی با سفارش های برگشتی مواجه شوید. تصور کنید کاربری محصولی خرید کرده و تعدادی امتیاز نیز کسب کرده است. حال سفارش خود را برگشت داده است. آیا پاداش دادن به خرید برگشتی کار خوبی است؟ بستگی به خود شما دارد! در این مواد شما باید در مورد امتیاز های کسب شده در این سفارش ها سیاست مورد نظر را در نظر بگیرید. شما می توانید امتیاز های کسب شده از سفارش برگشتی را حذف کنید یا بگذارید امتیاز ها همچنان برای کاربر باقی بمانند. در تنظیمات افزونه EDD Points and Rewards فارسی شما می توانید به سادگی روشن و خاموش کردن یک چک مارک این مورد را کنترل نمایید.

صفر کردن امتیاز های افزونه EDD Points and Rewards فارسی

در صورتی که بخواهید امتیاز های کسب شده کاربران یا یک کاربر خاص را صفر کنید، این امکان در افزونه امتیاز دهی به کاربران EDD وجود دارد. این مورد به سادگی موارد مدیریتی دیگر وردپرس می تواند از طریق ویرایش یک کاربر یا کارهای دسته جمعی صورت گیرد.

نمایش امتیازی که کاربر بعد از خرید محصول کسب می کند در صفحه محصول

یکی از امکانات بسیار کاربردی و جذاب افزونه EDD Points and Rewards فارسی، امکان نمایش میزان امتیاز خرید یک محصول است. کاربر با مراجعه به صفحه محصول پیش از خرید می تواند میزان امتیازی که پس از خرید کسب می کند را مشاهده نماید. پاداش دادن به کاربر بسیار جذاب است. ولی اگر کاربر نداند که پاداشی در کار است، تاثیر گذاری آن برای افزایش فروش از بین خواهد رفت. افزونه پاداش دهی امکان نمایش امتیاز در صفحه محصول را فراهم می کند. این ویژگی علاوه بر تشویق کاربر به خرید محصول از سایت شما، وی را برای خرید های بعدی نیز مشتری وفادار شما خواهد کرد.

افزونه امتیاز دهی به کاربران EDD و دیگر افزونه ها

سازگاری افزونه امتیاز دهی به کاربران EDD با افزونه های محبوب وردپرس

افزونه EDD Points and Rewards فارسی برای پاداش دادن به کاربران، سازگاری کاملی با وردپرس و افزونه های دیگر دارد. محبوب ترین افزونه هایی که سازگاری کامل آن ها در صفحه codecanyon توسط توسعه دهنده افزونه لیست شده اند عبارتند از:

هماهنگی افزونه EDD Points and Rewards فارسی با سایر افزونه های جانبی EDD

افزونه امتیاز دهی به کاربران EDD علاوه بر هماهنگی با افزونه های محبوب وردپرس، با تمام افزونه های جانبی EDD نیز هماهنگ است. محبوب ترین افزودنی هایی که توسط توسعه دهنده افزونه در لیست سازگاری کامل آمده است به شرح زیر می باشد.

دانلود افزونه EDD Points and Rewards فارسی

دانلود افزونه EDD Points and Rewards فارسی

دانلود افزونه EDD Points and Rewards فارسی برای پاداش و امتیاز دهی به کاربران EDD

با یک بار تهیه افزونه امتیاز دهی به کاربران EDD، کلیه بروزرسانی ها را به صورت رایگان دریافت نمایید. سعی ما در وردپرس باران نیز ارائه منظم بروزرسانی برای دانلود رایگان افزونه EDD Points and Rewards فارسی می باشد.

 • آپدیت: دانلود افزونه EDD Points and Rewards 2.1.11 فارسی در تاریخ 1401.04.22 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.1.10 در تاریخ 1399.05.01 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.1.9 در تاریخ 1399.02.07 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.1.8 در تاریخ 1398.09.19 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.1.7 در تاریخ 1398.06.23 به وردپرس باران اضافه شد.
 • اولین ارائه: دانلود افزونه EDD Points and Rewards 2.1.2 به وردپرس باران اضافه شد.

دانلود افزونه امتیاز دهی به کاربران EDD به صورت کاملا فارسی هم اکنون آماده ارائه می باشد. برای خرید و دانلود افزونه می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
88,800 تومان

4 دیدگاه برای افزونه امتیاز دهی به کاربران EDD Points and Rewards فارسی

 1. Avatar

  حسین

  سلام.
  با معرفی محصول و یا بازاریابی لینک دلخواه برای افراد دیگر.امتیاز تعلق میگیرد؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   تمام امکانات افزونه EDD Points an Rewards مستقیما از سایت سازنده برگردان و در این صفحه ترجمه شده است و می توانید امکانات کامل افزونه را در همین صفحه مطالعه کنید.
   همچنین لینک سایت توسعه دهنده نیز در توضیحات آمده است و می توانید توضیحات سایت سازنده را نیز بررسی کنید.
   این افزونه طبق توضیحات سایت سازنده با افزونه EDD Commissions و EDD Frontend Submission و چند افزونه جانبی EDD دیگر هماهنگ است.
   به طور کلی تنها افزونه امتیازدهی به کاربران EDD همین افزونه است و نمونه مشابه دیگری برای ایزی دیجیتال دانلود موجود نیست.
   با سپاس

 2. Avatar

  علینقی

  با سلام و احترام
  سوالم اینکه در این افزونه امکان امتیاز بندی به صورت تصاعدی وجود دارد
  یعنی تا یک امتیاز مشخص یک تخفیف مشخص و بعد از آن مقدار با یک تناسب بیشتر تخفیف بیشتر اعمال گردد.
  با سپاس فراوان

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام خانم/آقای علینقی
   به طور کلی بهترین افزونه امتیاز و پاداش کاربران ایزی دیجیتال دانلود همین افزونه EDD Points and Rewards می باشد و انتخاب بهتری در این مورد وجود ندارد. اما در مورد ویژگی مورد نظ شما اطلاعاتی از طرف سایت سازنده ارائه نشده است. با این وجود می توانید توضیحات همین صفحه و یا سایت سازنده را بیشتر بررسی نمایید.
   با سپاس

 3. Avatar

  بهروز علینقی

  با سلام مجدد
  من این افزونه را خریداری نموده ام
  دانلود ونصب نموده ام و چند سوال دارم
  لطفا راهنمایی فرمایید
  با سپاس

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام آقای علینقی
   بسیار هم عالی. تمام محصولات وردپرس باران دارای پشتیبانی و بروزرسانی رایگان و همیشگی هستند. برای سوالات پس از خرید می توانید از حساب کاربری بخش پشتیبانی با همکاران فنی در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند.
   با سپاس

 4. مجید تبسمی

  مجید تبسمی

  سلام دوستان.
  با توجه به سوالات متداول شما در مشاوره های انتخاب محصولات توضیح دهیم که تمام محصولات وردپرس باران با پشتیبانی و بروزرسانی رایگان و همیشگی همراه با 30 روز ضمانت بازگشت سفارش مشروط ارائه می شوند. قالب ها و افزونه های ارائه شده در وردپرس باران (برخلاف سایت های دیگر) صرفا یک قالب یا افزونه خام نیستند و تا حداکثر امکان فعال سازی می شوند. در نتیجه علاوه بر فارسی سازی و راستچین سازی و نصب فونت های فارسی، امکانات قالب ها نظیر درون ریزی دمو ها و امکانات افزونه ها تا حداکثر امکان فعال می شوند. توضیحات کامل در صفحه هر محصول نیز درج شده است.

  ⭐⭐⭐مزیت های نسخه وردپرس باران نسبت به سایر نسخه ها⭐⭐⭐
  ✅مرجع خرید و دانلود انواع قالب و افزونه وردپرس اورجینال
  ✅ترجمه شده به زبان فارسی و راستچین +100 فونت فارسی
  ✅دانلود آنی و مستقیم و دسترسی همیشگی
  ✅30 روز ضمانت بازگشت سفارش (برای اولین بار در ایران)
  ✅یک عمر بروزرسانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅یک عمر پشتیبانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅فعال سازی امکانات و رفع محدودیت ها (اختصاصی)
  ✅ارائه کاملترین نسخه قالب و افزونه های وردپرس در جهان (اختصاصی)
  ✅همراه با بسته دموها و قالب های آماده (هدیه اختصاصی)
  ✅بسته نصبی آسان با چند کلیک
  ✅همراه با آموزش های ویدئویی ویژه کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست