دانلود افزونه Yoast SEO Premium فارسی (افزونه یواست سئو پرمیوم اورجینال)

دانلود افزونه Yoast SEO Premium فارسی (افزونه یواست سئو پرمیوم اورجینال)

[آپدیت جدید به نسخه 12.8] به نام خدا. امروز در وردپرس باران با معرفی بهترین افزونه سئوی وردپرس در خدمت شما هستیم. دانلود افزونه Yoast SEO Premium فارسی در این مقاله به طور کامل مورد بررسی قرار می گیرد. ابتدا با یک مقدمه به معرفی کلی افزونه WordPress SEO By Yoast یا افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی می پردازیم. سپس ویژگی های دانلود افزونه سئو یواست پرمیوم را مرور می کنیم. در ادامه نیز به بررسی بیشتر ویژگی ها و امکانات این افزونه سئو خواهیم پرداخت. نهایتا دانلود افزونه Yoast SEO Premium فارسی را ارائه خواهیم داد. نسخه ارائه شده توسط وردپرس باران اورجینال و با لایسنس دائمی و مادام العمر می باشد. افزونه کاملا فارسی سازی شده است. همچنین برای کلیه افزونه های وردپرس باران بروزرسانی رایگان نسخه های جدید ارائه خواهد شد. در ادامه با معرفی کامل این افزونه قدرتمند سئو با ما همراه باشید.

فهرست

افزونه Yoast SEO Premium فارسی

افزونه یواست سئو پرمیوم یا به انگلیسی دانلود افزونه Yoast SEO Premium فارسی یک افزونه حرفه ای برای سئو وردپرس می باشد. دانلود افزونه سئو یواست از مخزن وردپرس به بیش از 5 میلیون نسخه رسیده است. یعنی هم اکنون 5 میلیون سایت وردپرسی از این افزونه برای بهینه سازی سایت خود برای موتورهای جستجو استفاده می کنند. این آمار نشان از محبوبیت بالای این افزونه دارد. بی شک امکانات ویژه و فوق العاده این افزونه برای سئوی سایت وردپرسی دلیل محبوبیت آن می باشد. دانلود افزونه سئو یواست یک پکیج کامل از ابزار های سئوی وردپرس می باشد. در همین ابتدا با افتخار اعلام می کنیم که ما در وردپرس باران برای سئوی سایت خود از افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی موجود در همین صفحه استفاده می کنیم. در ادامه به مرور مهمترین امکانات این افزونه سئو خواهیم پرداخت.

افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی

دانلود افزونه Yoast SEO Premium فارسی - افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی - دانلود افزونه سئو یواست

 • امکان انتخاب چندین کلیدواژه برای تحلیل سئو در هر مطلب
 • امکان انتخاب کلیدواژه های هم خانواده برای تحلیل سئو
 • پیش نمایش مطلب در گوگل، فیسبوک و توییتر
 • لینک بیلدینگ داخلی هوشمند با پیشنهاد لینک دهی به مطالب مشابه
 • نمایش بیشترین کلمات استفاده شده در متن جهت تطابق با کلمه کلیدی هدف
 • ابزار ریدایرکت هوشمند برای لینک های حذف شده یا تغییر یافته بصورت ریدایرکت 301
 • امکان خروجی گرفتن از کلمات کلیدی هدف افزونه سئو یواست
 • امکان مشاهده مستقیم ویدئو های آموزشی یواست سئو
 • راهنمای گام به گام بخش های مختلف افزونه
 • و…

در ادامه با نگاهی دقیق تر به بررسی برخی از مهمترین امکانات دانلود افزونه Yoast SEO Premium فارسی خواهیم پرداخت. با ما در وردپرس باران همراه باشید.

1- سئو برای کلمات کلیدی و کلمات مشابه و مرتبط یا هم خانواده کلید واژه اصلی از امکانات جدید دانلود افزونه سئو یواست

افزونه یواست سئو پرمیوم فارسی

در دانلود افزونه سئو یواست می توانید کلمه کلیدی مورد نظر را برای مطلب مورد نظر سئو کنید. کافی است کلمه کلیدی هدف را در بخش مربوط به افزونه وارد نمایید تا پیشنهاد هایی برای کسب رتبه بهتر در گوگل به شما ارائه شود. در نسخه حرفه ای افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی ارائه شده توسط وردپرس باران امکان تحلیل چندین کلمه کلیدی نیز وجود دارد. همچنین در این نسخه تحلیل کلمات کلیدی مشابه و مرتبط نیز وجود دارد. بنابراین برای سئو مطلب روی کلمات هم خانواده نیز تحلیل های سئوی داخلی محتوا صورت می گیرد. با این ابزار افزونه سئو یواست می توانید بهترین سئوی محتوا را خودتان انجام دهید. کافی است به توصیه های افزونه توجه نمایید و چراغ سبز از یواست سئو دریافت نمایید.

2- لینک بیلدینگ داخلی هوشمند با پیشنهاد لینک دهی به مطالب مشابه از امکانات جدید دانلود افزونه Yoast SEO Premium

با لینک سازی داخلی هوشمند افزونه سئو یواست ساختار سایت خود را بهتر به گوگل معرفی نمایید. لینک سازی به صورت دستی کاری وقت گیر و طاقت فرسا است. اما با ابزار لینک سازی دانلود افزونه Yoast SEO Premium فارسی به راحتی این کار صورت می گیرد. این ابزار به صورت کاملا هوشمند متن شما را تحلیل می کند و مرتبط ترین مطالب مرتبط را جهت لینک سازی ارائه می دهد.

3- پیش نمایش مطلب در گوگل و شبکه های اجتماعی فیسبوک و توییتر ویژه دانلود افزونه Yoast SEO Premium

با کمک ابزار اسنیپ دانلود افزونه سئو یواست خودتان نحوه نمایش مطالب در گوگل را تعیین نمایید. از این پس با دانلود افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی چگونگی نمایش مطالب شما در موبایل یا دسکتاپ گوگل دست شما خواهد بود. در نسخه حرفه ای وردپرس باران علاوه بر تعریف نمایش گوگل، امکان شخصی سازی نحوه نمایش برای شبکه های اجتماعی نیز فراهم شده است.

4- تحلیل خوانایی افزونه یواست فارسی از نظر سئو داخلی

آیا به یک راهنمای ویراستار در نگارش متون سایت خود نیاز دارید؟ ابزار دیگر دانلود افزونه Yoast SEO Premium فارسی در این مورد به کمک شما خواهد آمد. کابران سایت برای مطالعه آنلاین وقت کافی نمی گذارند. در نتیجه تمام مطلب یک صفحه شما را مطالعه نخواهند کرد. جملات در نوشتار باید کوتاه باشد. پاراگراف ها خیلی طولانی نشوند. همچنین حتما باید از عنوان ها به تناسب استفاده شود. نحوه نوشتن مطلب و خوانایی در صفحه می تواند مخاطبان سایتتان را به مطالعه مطالب ترغیب کند. اما چگونه می توان یک محتوای خوانا نوشت؟ با ابزار تحلیل خوانایی مطلب افزونه سئو یواست بهترین و خواناترین متون را برای کاربران سایت تنظیم نمایید.

5- ابزار قدرتمند تولید و مدیریت breadcrumbs یا لینک های خرده نان! فقط در افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی

دانلود افزونه Yoast SEO Premium فارسی - افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی - دانلود افزونه سئو یواست

نوار هدایت موجود در بالای سایت وردرس باران را حتما زیاد دیده اید! دانلود افزونه Yoast SEO Premium فارسی امکان ویژه ای برای این منظور دارد. مطالب سایت شما مطمئنا در دسته بندی های مختلف قرار می گیرند. در اکثر سایت ها نیز ساختار دسته بندی درختی یا سلسله مراتبی وجود دارد. بعضی مطالب نیز ممکن است در چندین دسته قرار بگیرند. افزونه سئو یواست مدیریت کامل تعیین شاخه اصلی و لینک دهی درختی به مطلب را برای شما انجام می دهد. مثلا به لیست دسته بندی های وردپرس باران توجه کنید. اگر وارد یک مطلب شوید، مثلا همین نوشته که در آن حضور دارید، ساختار لینک دهی به این مطلب در بالای صفحه وجود دارد. به این صورت: وردپرس باران – افزونه وردپرس – افزونه سئو – افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی. مدیریت breadcrumbs با تعریف ارائه شده، تماما توسط افزونه یواست سئو انجام می شود.

6- گوگل را گیج نکنید! – ابزار جلوگیری از انتشار محتوای تکراری

ممکن است در وبسایت شما مطالب تکراری با لینک های مختلفی منتشر شود. این کار گوگل را گیج می کند! بنابراین رتبه دهی به مطالب شما ممکن است بین دو مطلب مشابه تقسیم شود. با ابزار تعیین لینک کانونیکال در دانلود افزونه Yoast SEO Premium به سادگی می توانید به گوگل بگویید که مطلب اصلی کدام است. با این کار ترافیک ورودی گوگل به سمت لینک اصلی هدایت خواهد شد.

7- اقدامات فنی بهبود سئو در پشت صحنه سایت!

موتورهای جستجو نظیر گوگل به سایت شما سر می زنند و اقدام به ایندکس مطالب می کنند. با دانلود افزونه Yoast SEO Premium فارسی مراحل خزش ربات موتورهای جستجو را بهینه کنید. به قول توسعه دهنده Yoast افزونه سئو یواست برای ربات موتورهای جستجو فرش قرمز پهن می کند!

افزونه سئو یواست برای ربات موتورهای جستجو فرش قرمز پهن می کند!

افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی با تولید نقشه سایت، بروزرسانی نقشه سایت، پاکسازی آدرس های سایت، ویرایش robots.txt و .htaccess بهترین راه را برای ربات ها جهت خزش در سایت فراهم می کند.

8- بینش محتوا از امکانات جدید دانلود افزونه Yoast SEO Premium فارسی

با ابزار بینش در دانلود افزونه Yoast SEO Premium فارسی 5 مورد از بیشترین کلمات استفاده شده در متن شناسایی می شوند. با استفاده از این ابزار می توانید محتوای خود را جهت کسب رتبه در موتورهای جستجو بررسی نمایید. این امکان نیز از امکانات مختص افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی وردپرس باران می باشد.

9- ابزار ریدایرکت هوشمند ویژه نسخه حرفه ای دانلود افزونه سئو یواست

افزونه سئو یواست پرمیوم

همواره ممکن است مطالبی از سایت حذف کنیم. دانلود افزونه Yoast SEO Premium فارسی در این مورد نیز به کمک شما خواهد آمد. گاهی نیز به دلایل مختلف شاید بخواهیم آدرس یک مطلب را تغییر دهیم. در این حالت وقتی لینک حذف شده بازدید داشته باشد با خطای 404 مواجه خواهد شد. این امر نیز برای سئوی سایت اصلا خوب نیست. با ابزار ریدایرکت هوشمند دانلود افزونه سئو یواست براحتی از شر خطای 404 خلاص شوید. با این ابزار افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی می توانید لینک های پاک شده را به صفحه دلخواه و مرتبط ریدایرکت 301 نمایید. بنابراین ترافیک لینک های پاک شده را که از دست نمی دهید بلکه بازدید کنندگان خطایی نیز دریافت نخواهند کرد.

10- امکان خروجی گرفتن از کلمات کلیدی هدف افزونه سئو یواست

با خروجی گرفتن از لیست کلمات کلیدی هدف در دانلود افزونه Yoast SEO Premium بیشتر در مورد سایت خود بدانید. به راحتی از آنچه تا کنون سئو کرده اید و آنچه نیاز به سئوی بیشتر دارد اطلاع کسب کنید. با این ابزار افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی گزارش کاملی از سئوی سایت خود دریافت نمایید. اطلاعاتی در مورد کلمات کلیدی، لینک ها، رتبه خوانایی و عنوان را در یک فایل گزارش CSV دریافت نمایید.

11- منطبق با جدیدترین الگوریتم های گوگل با بروزرسانی رایگان وردپرس باران

افزونه Yoast SEO Premium فارسی بروزرسانی بسیار منظمی دارد. ممکن است در مورد الگوریتم های گوگل شنیده باشید. اطلاعات کاملی در مورد الگوریتم های گوگل، نحوه رتبه بندی سایت ها و یا جریمه سایت ها توسط گوگل در وردپرس باران منتشر شده است. کلیه الگوریتم های گوگل در آموزش های سئوی وردپرس باران مورد بررسی قرار گرفته اند. دانلود افزونه سئو یواست به صورت دوره ای و منظم و منطبق با جدیدترین تغییرات در الگوریتم های گوگل ارائه می شود. بنابراین دانلود رایگان بروزرسانی های افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی را از وردپرس باران دریافت نمایید. و همواره سایت خود را مطابق جدیدترین الگوریتم های گوگل بهینه سازی نمایید.

12- لایسنس Yoast SEO فعال و دائمی و بدون تبلیغات نسخه پرمیوم افزونه Yoast SEO Premium فارسی

دانلود افزونه Yoast SEO Premium فارسی - افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی - دانلود افزونه سئو یواست - کلید لایسنس Yoast SEO Premium

با نصب نسخه حرفه ای دانلود افزونه سئو یواست دیگر تبلیغاتی مشاهده نخواهید کرد. دانلود افزونه Yoast SEO Premium فارسی وردپرس باران دارای لایسنس فعال و دائمی می باشد. بنابراین از همه امکانات نسخه پرمیوم افزونه یواست سئو به زبان فارسی و بدون تبلیغات لذت ببرید. امکاناتی همچون مدیریت تغییر مسیر برای ریدایرکت و تغییر لینک ها از امکانات ویژه نسخه پرمیوم سئو یواست می باشد. یکی دیگر از امکانات اساسی افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم تحلیل چند کلمه کلیدی و کلمات هم خانواده است. این امکانات ویژه و دیگر امکانات نسخه حرفه ای افزونه سئو در نسخه ارائه شده توسط وردپرس باران بدون محدودیت در دسترس می باشند.

افزونه یواست سئو پرمیوم فارسی وردپرس باران

در وردپرس باران خرید افزونه Yoast SEO Premium فارسی و اورجینال ارائه می گردد. با یک بار خرید افزونه Yoast SEO Premium کلیه بروزرسانی ها نیز به طور رایگان برای خریداران ارائه می گردد.

افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی - دانلود افزونه سئو یواست

 • نسخه اورجینال افزونه Yoast SEO Premium
 • ترجمه شده به زبان فارسی
 • نسخه اصلی و بدون دستکاری
 • لایسنس Yoast SEO فعال
 • لایسنس مادام العمر و دائمی وردپرس باران
 • بروزرسانی رایگان
 • خرید افزونه Yoast SEO Premium یکبار برای همیشه
 • حذف کلیه پیام های تبلیغاتی
 • فعال بودن کلیه تنظیمات
 • امکانات کامل و بدون محدودیت
 • و…

هیج نسخه ای از این افزونه در جهان وجود ندارد که امکانات و فعال سازی کامل و حرفه ای مشابه نسخه وردپرس باران ارائه دهد.

مزیت های افزونه یواست سئو پرمیوم نسخه Pro وردپرس باران

 • در نسخه وردپرس باران تمام بخش های افزونه به صورت حرفه ای و اختصاصی فعال سازی شده اند.
 • تمام امکانات نسخه پرمیوم افزونه به صورت اختصاصی فعال سازی شده اند.
 • امکان افزودن چندین کلیدواژه کانونی در تحلیل سئو فعال است.
 • امکان استفاده از ریدایرکت های هوشمند فعال است.
 • امکان تعیین تگ های Canonical و جلوگیری از محتوای تکراری فعال است.
 • آنالیز سئوی پیشرفته برای چندین عبارت کلیدی و عبارات مشابه فعال است.
 • امکان تعیین محتوای شاخص یا Cornerstone فعال است.
 • تنظیمات متا روبات های پیشرفته فعال است.
 • نقشه سایت هوشمند مطابق با موارد ایندکس و نوایندکس فعال است.
 • ریچ اسنیپت ها و متاهای شبکه های اجتماعی فیسبوک و توییتر با امکان تعیین تصویر، عنوان و توضیحات کاملا فعال است.
 • سازماندهی شبکه های اجتماعی و گراف های فیسبوک، توییتر و پینترست فعال است.
 • تنظیمات مسیر راهنمای breadcrumbs یا نان ریزه ها کاملا فعال است.
 • اطلاعات کامل فعال سازی لایسنس افزونه یواست نمایش داده می شود.
 • هیچ محدودیتی در استفاده از امکانات افزونه با توجه به فعال سازی حرفه ای و اختصاصی وجود ندارد.
 • پیام ارتقا به نسخه حرفه ای و پولی با توجه به فعال سازی حرفه ای و اختصاصی نمایش داده نمی شود.
 • پیام باکس زرد رنگ در متاباکس تحلیل سئو افزونه و هشدار نداشتن پشتیبانی با توجه به فعال سازی حرفه ای و اختصاصی نمایش داده نمی شود.
 • تبلیغات نسخه پولی و معرفی امکانات نسخه پولی در سایبار پیشخوان با توجه به فعال سازی حرفه ای و اختصاصی نمایش داده نمی شود.
 • پشتیبانی و بروزرسانی افزونه یواست سئو پرمیوم در وردپرس باران مادام العمر و بدون محدودیت زمانی است.
 • هیج نسخه ای از این افزونه در جهان وجود ندارد که امکانات و فعال سازی کامل و حرفه ای مشابه نسخه وردپرس باران ارائه دهد.
 • و…

دانلود رایگان افزونه Yoast SEO Premium فارسی اورجینال

با یک بار تهیه نسخه حرفه ای افزونه، کلیه بروزرسانی ها را به صورت رایگان دریافت نمایید. سعی ما در وردپرس باران نیز ارائه منظم بروزرسانی برای دانلود رایگان افزونه Yoast SEO Premium فارسی می باشد.

 • آپدیت: افزونه Yoast SEO Premium 12.8 فارسی در تاریخ 1398.10.18 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 12.7.1 در تاریخ 1398.09.26 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 12.6.1 در تاریخ 1398.09.12 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: افزونه یواست سئو 12.5 در تاریخ 1398.08.25 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 12.4 در تاریخ 1398.08.12 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت:دانلود رایگان نسخه 12.3 در تاریخ 1398.07.25 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 12.2 در تاریخ 1398.07.13 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 12.1 در تاریخ 1398.06.30 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: افزونه Yoast SEO Premium 12.0.1 فارسی در تاریخ 1398.06.23 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 12.0 در تاریخ 1398.06.14 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 11.9 در تاریخ 1398.05.30 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 11.8 در تاریخ 1398.05.16 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 11.7 در تاریخ 1398.05.05 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: افزونه یوست 11.6 در تاریخ 1398.04.31 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 11.5 در تاریخ 1398.04.05 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 11.4 در تاریخ 1398.03.23 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 11.3 در تاریخ 1398.03.08 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 11.2.1 در تاریخ 1398.02.28 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود افزونه یواست سئوی فارسی 11.1.1 در تاریخ 1398.02.21 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 11.1 در تاریخ 1398.02.12 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 11.0 در تاریخ 1398.01.29 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 10.1.3 در تاریخ 1398.01.17 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 10.1.1 در تاریخ 1398.01.14 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود افزونه Yoast SEO Premium 10.0.1 فارسی در تاریخ 1398.01.05 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان افزونه نسخه 10.0 در 1397.12.22 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان افزونه نسخه 9.7 در 1397.12.12 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان افزونه نسخه 9.6.1 در 1397.11.27 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان افزونه نسخه 9.5 در 1397.11.03 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان افزونه یوست 9.4 در 1397.10.19 به وردپرس باران اضافه شد.(ترجمه فارسی بخش تحلیل سئو و خوانایی کامل شد.)
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 9.3 در تاریخ 1397.09.27 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 9.2.1 در تاریخ 1397.09.07 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 9.2 در تاریخ 1397.09.02 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 9.1 در تاریخ 1397.08.25 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: افزونه یواست سئوی فارسی 9.0.3 پریمیوم در 1397.08.11 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 9.0.2 در تاریخ 1397.08.06 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 8.4 در تاریخ 1397.07.20 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 8.3 در تاریخ 1397.07.05 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 8.2.2 در تاریخ 1397.07.01 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: افزونه سئو وردپرس Yoast پرمیوم فارسی نسخه 8.2.1 به وردپرس باران اضافه شد.(فارسی سازی افزونه بهبود یافت)
 • اولین ارائه: افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی نسخه Yoast SEO Premium 8.2 به وردپرس باران اضافه شد.

دانلود افزونه Yoast SEO Premium فارسی

نسخه اورجینال افزونه یواست سئوی وردپرس هم اکنون فارسی سازی شده و آماده خرید می باشد. همچنین دانلود نسخه های بعدی افزونه با یک بار خرید افزونه Yoast SEO Premium فارسی رایگان می باشد. هم اکنون می توانید برای خرید این افزونه از وردپرس باران از لینک زیر اقدام نمایید.

‫4.8/5 (بررسی 52)

دریافت لینک دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین :

فروش ویژه به مدت محدود
خرید با تخفیف 57000 تومان 19000 تومان
پرداخت و دانلود
اگر مطلب را می پسندید لطفا آن را به اشتراک بگذارید.

67
یک پاسخ بگذارید

avatar
31 دیدگاه ها
36 پاسخ ها
25 دنبال کنندگان
 
بیشترین بازخورد
داغ ترین دیدگاه
33 نویسندگان دیدگاه
AliReZaسهندarminمهردادpejman نویسندگان دیدگاه های اخیر
  اشتراک  
مشترک شدن در
فرید
مهمان
فرید

واقعا افزونه خیلی فوق العاده ای برای سئو سایت هست

محمود دبستانی
عضو
محمود دبستانی

با سلام. بنده این افزونه رو از شما خریدم.
نسخه ی ۹٫۲ این افزونه موجوده … لطفا به روزرسانی کنید. باتشکر.

محمود
مهمان
محمود

سلام بر شما
نسخه ی ۹٫۲٫۱ این افزونه رو هم لطفا قرار دهید.
با تشکر

احسان
مهمان
احسان

سلام
رو بنر نوته بود کد تخفیف ۵۰ درصدی پس چرا ۲۰ درصد تخفیف میده؟

سجاد شمس
عضو
سجاد شمس

سلام من افزونه رو خریدم ولی فارسی نیست

بهنام انصاری
عضو
بهنام انصاری

منوی برنامه فارسی نیست

سهیل پورمختار
عضو
سهیل پورمختار

سلام
بنده این افزونه رو از شما خریدم و به من یه کد لایسنس داد
این لایسنس رو کجا باید وارد کنم؟…

مجید تبسمی
مدیر
مجید تبسمی

سلام دوست من. سپاس از خرید شما.
برای پشتیبانی محصولات خریداری شده از طریق پروفایل کاربری خود تیکت ارسال نمایید.
موفق باشید.

سمیرا
مهمان
سمیرا

سلام اولا بنجاه درصد تخفیف را برای یک محصول میشه گرفت یا الان چند تا هم بخریم میشه از پنجاه درصد استفاده کرد؟
شما زدید لایسنس…

مجید تبسمی
مدیر
مجید تبسمی

سلام دوست من. سپاس از نظر شما. کد تخفیف خرید اولی ها برای فاکتور اول با هر تعداد محصول معتبر است. نسخه ارائه شده توسط وردپرس باران به طور کامل فعال است و با لایسنس وردپرس باران ارائه می شود. همچنین امکان بروزرسانی مستقیم افزونه از پیشخوان نیز با لایسنس افزونه یواست که از وردپرس باران تهیه می کنید فراهم شده است که این سیستم به زودی رونمایی می شود. موفق باشید.

مجتبی احمدیان
عضو
مجتبی احمدیان

سلام
خسته نباشید
میخواستم این افزونه رو خرید کنم و روی وب سایت های وردپرسی خودم نصب کنم آیا محدودیتی در نصب داره یا خیر ؟
ممنون میشم پاسخ بدید خرید کنم.
با تشکر

مجید تبسمی
مدیر
مجید تبسمی

سلام دوست من. طبق قوانین سایت، هر خرید برای استفاده در یک دامنه مجاز است. پشتیبانی نیز برای یک دامنه ارائه خواهد شد. ولی در حال حاضر محدودیتی در تعداد نصب از سوی وردپرس باران ایجاد نشده است. موفق باشید.

jalal
مهمان
jalal

افزونه Yoast SEO Premium بدون شک بهترین افزونه وردپرس هست که برای هر کسب و کار آنلاینی از ملزومات اصلی به حساب میاد. با تشکر از شما برای ارائه نسخه اورجینال این افزونه فوق العاده با تخفیف نوروزی.

مجید تبسمی
مدیر
مجید تبسمی

سپاس از حسن نظر شما. موفق باشید

ندا احمدوند
مهمان
ندا احمدوند

واقعا یوئست بهترینه من هم نسخه ارجینال رو خریدم عالیه و راضی هستم ♥

محسن
مهمان
محسن

واقعا عالیه این افزونه

emad
عضو
emad

این نسخه با نسخه رایگان هیچ تفاوتی نداره …
لطفا خریداری نکنید.

امکاناتی که نامبرده شده هیچ کدوم در این افزونه نیس …
قصد نام بردن داشتیم ولی به قدری که تعداد بالاست بهتره که نام نبریم.

فرشید
عضو
فرشید

سلام وقت شما بخیر. بنده این افزونه را خریداری کردم اما هنگام آپلود این خطا به بنده میده
Gateway Timeout
البته yoast رایگان را قبلا نصب کرده بودم باید اول اینو پاک کنم؟

hamid
عضو
hamid

سلام
این افزونه رو فقط روی یک سایت میشه فعال کرد؟

مجید تبسمی
مدیر
مجید تبسمی

سلام دوست من. هر خرید برای استفاده در یک سایت می باشد. موفق باشید.

محمد صادق
مهمان
محمد صادق

من این افزونه را از سایت *** به قیمت ۵۰ هزار تومان خریدم و با وجود اینکه نسخه پرمیوم بود ولی پیام فعالسازی زرد رنگ و هشدار برای فعالسازی در جاهی محتلف می داد. مجددا از سایت *** هم خریدم به قیمت ۴۸ هزار تومان. نسخه ای که میدادن پرمیوم بود ولی بدون فعالسازی بود و پر از تبلیغات! سرانجام بهترین نسخه را در سایت خوب شما پیدا کردم و با وجود قیمت پایین تر بهترین کیفیت را دریافت کردم. خواستم از شما برای سایت خوبتون تشکر کنم. برای خرید های بعدی مطمئنا اولین گزینه سایت شماست.

علیرضا
مهمان
علیرضا

افزونه Yoast SEO Premium در سایت های دیگه به قیمت های بالاتر فروخته میشه. آیا تفاوتی در نسخه ها وجود داره؟

yasin
عضو
yasin

سلام آیا محدودیت دامنه وجود داره در محصولات شما
اگه امکانش هست جواب رو ایمیل کنید مچکر

محمد جواد
مهمان
محمد جواد

سلام و تشکر از ارائه نسخه کامل و فعال افزونه. قبلا از نسخه سایت *** استفاده می کردم ولی مرتب پیام های فعالسازی می داد. خدا خیرتون بده.

saeeded
عضو
saeeded

سلام …
من افزونه yoast پرمیوم رو نصب کردم. ۲ تا مشکل دارم
۱- در قسمت تنظیمات Yoast این عبارت رو نشون میده “افزونه یواست …
۲- کلمات کلیدی مرتبط و مترادف اظافه میکنم ولی در خروجی صفحه ایجاد شده هیچ تفاوتی نمیبینم … ینی کلمات کلیدی مازاد بر یک عدد داخل سورس صفحه نمیاد…

اسفندیار
مهمان
اسفندیار

افزونه یواست را فعال کردم تمام امکانات نسخه پرمیوم هم فعال هست. کارتون درسته. دیگه کمکم دارم مشتری ثابت شما میشم.

shahin
مهمان
shahin

انقد تو مطلبتون از این کلمه وردپرس باران استفاده کردین آدم اعصابش خورد میشه وقتی می خونه

elyas
مهمان
elyas

امکانات نسخه پرمیوم افزونه یواست فعال هست؟ خطای لایسنس و فعالسازی نمیده؟

peji69
عضو
peji69

سلام . چرا وقتی میزنی پرداخت و اطلاعات وارد میکنم این اخطار میده
خطا: در اتصال به درگاه مشکلی پیش آمد.

علی
مهمان
علی

سلام ببخشید میخوام اول روی لوکال نصبش کنم

pejman
مهمان
pejman

سلام چرا در نسخه ی جدید افزونه امکان اضافه کردن چند کلمه ی کلیدی وجود ندارد؟

مهرداد
عضو
مهرداد

سلام به شما عزیزان وردپرس باران
خواستم عرض کنم که خیلی خیلی مرسی بابت این افزونه عالی
کاربران هم بدونند که هرچی در این پست راجب مزایای یواست سئو گفته وردپرس باران،همش درسته و واقعاً اگر بلد باشید بخوبی باش کار کنین،میتونه خیلی واستون مفید باشه و کمک به بهتر دیده شدنتون کنه.
تا الان تقریباً ۳ ماهه که دارم ازش استفاده میکنم و الحمدلله عالی عمل کرده واسم.
دوستان وردپرس باران ازتون واقعاً ممنونم و همیشه بروز و پرقدرت ادامه بدید.

armin
عضو
armin

سلام من این افزونه رو خریداری کردم الان فایل آپدیت کجا قرار داره؟

سهند
مهمان
سهند

بهترین نسخه ی این افزونه را بعد از خرید از چند سایت تونستم در سایت شما پیدا کنم. ای ولله دارید

AliReZa
مهمان
AliReZa

الحق که این جمله را باید با طلا نوشت :
((هیج نسخه ای از این افزونه در جهان وجود ندارد که امکانات و فعال سازی کامل و حرفه ای مشابه نسخه وردپرس باران ارائه دهد.))
کاش زودتر با سایت شما آشنا می شدم.