دانلود افزونه Yoast SEO Premium فارسی (اورجینال)

دانلود افزونه Yoast SEO Premium فارسی (اورجینال)

به نام خدا. امروز در وردپرس باران با معرفی بهترین افزونه سئوی وردپرس در خدمت شما هستیم. دانلود افزونه Yoast SEO Premium فارسی در این مقاله به طور کامل مورد بررسی قرار می گیرد. ابتدا با یک مقدمه به معرفی کلی افزونه WordPress SEO By Yoast یا افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی می پردازیم. سپس ویژگی های دانلود افزونه سئو یواست پرمیوم را مرور می کنیم. در ادامه نیز به بررسی بیشتر ویژگی ها و امکانات این افزونه سئو خواهیم پرداخت. نهاتا دانلود افزونه Yoast SEO Premium فارسی را ارائه خواهیم داد. نسخه ارائه شده توسط وردپرس باران اورجینال و با لایسنس دائمی و مادام العمر می باشد. افزونه کاملا فارسی سازی شده است. همچنین برای کلیه افزونه های وردپرس باران بروزرسانی رایگان نسخه های جدید ارائه خواهد شد. در ادامه با معرفی کامل این افزونه قدرتمند سئو با ما همراه باشید.

افزونه Yoast SEO Premium فارسی

افزونه یواست سئو پرمیوم یا به انگلیسی دانلود افزونه Yoast SEO Premium فارسی یک افزونه حرفه ای برای سئو وردپرس می باشد. دانلود افزونه سئو یواست از مخزن وردپرس به بیش از 5 میلیون نسخه رسیده است. یعنی هم اکنون 5 میلیون سایت وردپرسی از این افزونه برای بهینه سازی سایت خود برای موتورهای جستجو استفاده می کنند. این آمار نشان از محبوبیت بالای این افزونه دارد. بی شک امکانات ویژه و فوق العاده این افزونه برای سئوی سایت وردپرسی دلیل محبوبیت آن می باشد. دانلود افزونه سئو یواست یک پکیج کامل از ابزار های سئوی وردپرس می باشد. در همین ابتدا با افتخار اعلام می کنیم که ما در وردپرس باران برای سئوی سایت خود از افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی موجود در همین صفحه استفاده می کنیم. در ادامه به مرور مهمترین امکانات این افزونه سئو خواهیم پرداخت.

افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی

دانلود افزونه Yoast SEO Premium فارسی - افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی - دانلود افزونه سئو یواست

 • امکان انتخاب چندین کلیدواژه برای تحلیل سئو در هر مطلب
 • امکان انتخاب کلیدواژه های هم خانواده برای تحلیل سئو
 • پیش نمایش مطلب در گوگل، فیسبوک و توییتر
 • لینک بیلدینگ داخلی هوشمند با پیشنهاد لینک دهی به مطالب مشابه
 • نمایش بیشترین کلمات استفاده شده در متن جهت تطابق با کلمه کلیدی هدف
 • ابزار ریدایرکت هوشمند برای لینک های حذف شده یا تغییر یافته بصورت ریدایرکت 301
 • امکان خروجی گرفتن از کلمات کلیدی هدف افزونه سئو یواست
 • امکان مشاهده مستقیم ویدئو های آموزشی یواست سئو
 • راهنمای گام به گام بخش های مختلف افزونه
 • و…

در ادامه با نگاهی دقیق تر به بررسی برخی از مهمترین امکانات دانلود افزونه Yoast SEO Premium فارسی خواهیم پرداخت. با ما در وردپرس باران همراه باشید.

1- سئو برای کلمات کلیدی و کلمات مشابه و مرتبط یا هم خانواده کلید واژه اصلی از امکانات جدید دانلود افزونه سئو یواست

دانلود افزونه Yoast SEO Premium فارسی - افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی - دانلود افزونه سئو یواست

در دانلود افزونه سئو یواست می توانید کلمه کلیدی مورد نظر را برای مطلب مورد نظر سئو کنید. کافی است کلمه کلیدی هدف را در بخش مربوط به افزونه وارد نمایید تا پیشنهاد هایی برای کسب رتبه بهتر در گوگل به شما ارائه شود. در نسخه حرفه ای افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی ارائه شده توسط وردپرس باران امکان تحلیل چندین کلمه کلیدی نیز وجود دارد. همچنین در این نسخه تحلیل کلمات کلیدی مشابه و مرتبط نیز وجود دارد. بنابراین برای سئو مطلب روی کلمات هم خانواده نیز تحلیل های سئوی داخلی محتوا صورت می گیرد. با این ابزار افزونه سئو یواست می توانید بهترین سئوی محتوا را خودتان انجام دهید. کافی است به توصیه های افزونه توجه نمایید و چراغ سبز از یواست سئو دریافت نمایید.

2- لینک بیلدینگ داخلی هوشمند با پیشنهاد لینک دهی به مطالب مشابه از امکانات جدید دانلود افزونه Yoast SEO Premium

با لینک سازی داخلی هوشمند افزونه سئو یواست ساختار سایت خود را بهتر به گوگل معرفی نمایید. لینک سازی به صورت دستی کاری وقت گیر و طاقت فرسا است. اما با ابزار لینک سازی دانلود افزونه Yoast SEO Premium فارسی به راحتی این کار صورت می گیرد. این ابزار به صورت کاملا هوشمند متن شما را تحلیل می کند و مرتبط ترین مطالب مرتبط را جهت لینک سازی ارائه می دهد.

3- پیش نمایش مطلب در گوگل و شبکه های اجتماعی فیسبوک و توییتر ویژه دانلود افزونه Yoast SEO Premium

با کمک ابزار اسنیپ دانلود افزونه سئو یواست خودتان نحوه نمایش مطالب در گوگل را تعیین نمایید. از این پس با دانلود افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی چگونگی نمایش مطالب شما در موبایل یا دسکتاپ گوگل دست شما خواهد بود. در نسخه حرفه ای وردپرس باران علاوه بر تعریف نمایش گوگل، امکان شخصی سازی نحوه نمایش برای شبکه های اجتماعی نیز فراهم شده است.

4- تحلیل خوانایی مطلب از نظر سئو داخلی

آیا به یک راهنمای ویراستار در نگارش متون سایت خود نیاز دارید؟ ابزار دیگر دانلود افزونه Yoast SEO Premium فارسی در این مورد به کمک شما خواهد آمد. کابران سایت برای مطالعه آنلاین وقت کافی نمی گذارند. در نتیجه تمام مطلب یک صفحه شما را مطالعه نخواهند کرد. جملات در نوشتار باید کوتاه باشد. پاراگراف ها خیلی طولانی نشوند. همچنین حتما باید از عنوان ها به تناسب استفاده شود. نحوه نوشتن مطلب و خوانایی در صفحه می تواند مخاطبان سایتتان را به مطالعه مطالب ترغیب کند. اما چگونه می توان یک محتوای خوانا نوشت؟ با ابزار تحلیل خوانایی مطلب افزونه سئو یواست بهترین و خواناترین متون را برای کاربران سایت تنظیم نمایید.

5- ابزار قدرتمند تولید و مدیریت breadcrumbs یا لینک های خرده نان! فقط در افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی

دانلود افزونه Yoast SEO Premium فارسی - افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی - دانلود افزونه سئو یواست

نوار هدایت موجود در بالای سایت وردرس باران را حتما زیاد دیده اید! دانلود افزونه Yoast SEO Premium فارسی امکان ویژه ای برای این منظور دارد. مطالب سایت شما مطمئنا در دسته بندی های مختلف قرار می گیرند. در اکثر سایت ها نیز ساختار دسته بندی درختی یا سلسله مراتبی وجود دارد. بعضی مطالب نیز ممکن است در چندین دسته قرار بگیرند. افزونه سئو یواست مدیریت کامل تعیین شاخه اصلی و لینک دهی درختی به مطلب را برای شما انجام می دهد. مثلا به لیست دسته بندی های وردپرس باران توجه کنید. اگر وارد یک مطلب شوید، مثلا همین نوشته که در آن حضور دارید، ساختار لینک دهی به این مطلب در بالای صفحه وجود دارد. به این صورت: وردپرس باران – افزونه وردپرس – افزونه سئو – افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی. مدیریت breadcrumbs با تعریف ارائه شده، تماما توسط افزونه یواست سئو انجام می شود.

6- گوگل را گیج نکنید! – ابزار جلوگیری از انتشار محتوای تکراری

ممکن است در وبسایت شما مطالب تکراری با لینک های مختلفی منتشر شود. این کار گوگل را گیج می کند! بنابراین رتبه دهی به مطالب شما ممکن است بین دو مطلب مشابه تقسیم شود. با ابزار تعیین لینک کانونیکال در دانلود افزونه Yoast SEO Premium به سادگی می توانید به گوگل بگویید که مطلب اصلی کدام است. با این کار ترافیک ورودی گوگل به سمت لینک اصلی هدایت خواهد شد.

7- اقدامات فنی بهبود سئو در پشت صحنه سایت!

موتورهای جستجو نظیر گوگل به سایت شما سر می زنند و اقدام به ایندکس مطالب می کنند. با دانلود افزونه Yoast SEO Premium فارسی مراحل خزش ربات موتورهای جستجو را بهینه کنید. به قول توسعه دهنده Yoast افزونه سئو یواست برای ربات موتورهای جستجو فرش قرمز پهن می کند!

افزونه سئو یواست برای ربات موتورهای جستجو فرش قرمز پهن می کند!

افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی با تولید نقشه سایت، بروزرسانی نقشه سایت، پاکسازی آدرس های سایت، ویرایش robots.txt و .htaccess بهترین راه را برای ربات ها جهت خزش در سایت فراهم می کند.

8- بینش محتوا از امکانات جدید دانلود افزونه Yoast SEO Premium فارسی

با ابزار بینش در دانلود افزونه Yoast SEO Premium فارسی 5 مورد از بیشترین کلمات استفاده شده در متن شناسایی می شوند. با استفاده از این ابزار می توانید محتوای خود را جهت کسب رتبه در موتورهای جستجو بررسی نمایید. این امکان نیز از امکانات مختص افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی وردپرس باران می باشد.

9- ابزار ریدایرکت هوشمند ویژه نسخه حرفه ای دانلود افزونه سئو یواست

دانلود افزونه Yoast SEO Premium فارسی - افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی - دانلود افزونه سئو یواست

همواره ممکن است مطالبی از سایت حذف کنیم. دانلود افزونه Yoast SEO Premium فارسی در این مورد نیز به کمک شما خواهد آمد. گاهی نیز به دلایل مختلف شاید بخواهیم آدرس یک مطلب را تغییر دهیم. در این حالت وقتی لینک حذف شده بازدید داشته باشد با خطای 404 مواجه خواهد شد. این امر نیز برای سئوی سایت اصلا خوب نیست. با ابزار ریدایرکت هوشمند دانلود افزونه سئو یواست براحتی از شر خطای 404 خلاص شوید. با این ابزار افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی می توانید لینک های پاک شده را به صفحه دلخواه و مرتبط ریدایرکت 301 نمایید. بنابراین ترافیک لینک های پاک شده را که از دست نمی دهید بلکه بازدید کنندگان خطایی نیز دریافت نخواهند کرد.

10- امکان خروجی گرفتن از کلمات کلیدی هدف افزونه سئو یواست

با خروجی گرفتن از لیست کلمات کلیدی هدف در دانلود افزونه Yoast SEO Premium بیشتر در مورد سایت خود بدانید. به راحتی از آنچه تا کنون سئو کرده اید و آنچه نیاز به سئوی بیشتر دارد اطلاع کسب کنید. با این ابزار افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی گزارش کاملی از سئوی سایت خود دریافت نمایید. اطلاعاتی در مورد کلمات کلیدی، لینک ها، رتبه خوانایی و عنوان را در یک فایل گزارش CSV دریافت نمایید.

11- منطبق با جدیدترین الگوریتم های گوگل با بروزرسانی رایگان وردپرس باران

افزونه Yoast SEO Premium فارسی بروزرسانی بسیار منظمی دارد. ممکن است در مورد الگوریتم های گوگل شنیده باشید. اطلاعات کاملی در مورد الگوریتم های گوگل، نحوه رتبه بندی سایت ها و یا جریمه سایت ها توسط گوگل در وردپرس باران منتشر شده است. کلیه الگوریتم های گوگل در آموزش های سئوی وردپرس باران مورد بررسی قرار گرفته اند. دانلود افزونه سئو یواست به صورت دوره ای و منظم و منطبق با جدیدترین تغییرات در الگوریتم های گوگل ارائه می شود. بنابراین دانلود رایگان بروزرسانی های افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی را از وردپرس باران دریافت نمایید. و همواره سایت خود را مطابق جدیدترین الگوریتم های گوگل بهینه سازی نمایید.

12- لایسنس Yoast SEO فعال و دائمی و بدون تبلیغات نسخه پرمیوم افزونه Yoast SEO Premium فارسی

دانلود افزونه Yoast SEO Premium فارسی - افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی - دانلود افزونه سئو یواست - کلید لایسنس Yoast SEO Premium

با نصب نسخه حرفه ای دانلود افزونه سئو یواست دیگر تبلیغاتی مشاهده نخواهید کرد. دانلود افزونه Yoast SEO Premium فارسی وردپرس باران دارای لایسنس فعال و دائمی می باشد. بنابراین از همه امکانات نسخه پرمیوم افزونه یواست سئو به زبان فارسی و بدون تبلیغات لذت ببرید. امکاناتی همچون مدیریت تغییر مسیر برای ریدایرکت و تغییر لینک ها از امکانات ویژه نسخه پرمیوم سئو یواست می باشد. یکی دیگر از امکانات اساسی افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم تحلیل چند کلمه کلیدی و کلمات هم خانواده است. این امکانات ویژه و دیگر امکانات نسخه حرفه ای افزونه سئو در نسخه ارائه شده توسط وردپرس باران بدون محدودیت در دسترس می باشند.

خرید افزونه Yoast SEO Premium فارسی وردپرس باران

در وردپرس باران خرید افزونه Yoast SEO Premium فارسی و اورجینال ارائه می گردد. با یک بار خرید افزونه Yoast SEO Premium کلیه بروزرسانی ها نیز به طور رایگان برای خریداران ارائه می گردد.

افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی - دانلود افزونه سئو یواست

 • نسخه اورجینال افزونه Yoast SEO Premium
 • ترجمه شده به زبان فارسی
 • نسخه اصلی و بدون دستکاری
 • لایسنس Yoast SEO فعال
 • لایسنس مادام العمر و دائمی
 • بروزرسانی رایگان
 • خرید افزونه Yoast SEO Premium یکبار برای همیشه
 • حذف کلیه پیام های تبلیغاتی
 • فعال بودن کلیه تنظیمات
 • امکانات کامل و بدون محدودیت
 • و…

دانلود رایگان افزونه Yoast SEO Premium فارسی اورجینال

با یک بار تهیه نسخه حرفه ای افزونه، کلیه بروزرسانی ها را به صورت رایگان دریافت نمایید. سعی ما در وردپرس باران نیز ارائه منظم بروزرسانی برای دانلود رایگان افزونه Yoast SEO Premium فارسی می باشد.

آپدیت: افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی نسخه Yoast SEO Premium 9.0.3 در 1397.08.11 به وردپرس باران اضافه شد.

آپدیت: افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی نسخه Yoast SEO Premium 9.0.2 در 1397.08.06 به وردپرس باران اضافه شد.

آپدیت: افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی نسخه Yoast SEO Premium 8.4 در 1397.07.20 به وردپرس باران اضافه شد.

آپدیت: افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی نسخه Yoast SEO Premium 8.3 در 1397.07.05 به وردپرس باران اضافه شد.

آپدیت: افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی نسخه Yoast SEO Premium 8.2.2 در 1397.07.01 به وردپرس باران اضافه شد.

آپدیت: افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی نسخه Yoast SEO Premium 8.2.1 به وردپرس باران اضافه شد.(فارسی سازی افزونه بهبود یافت)

اولین ارائه: افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی نسخه Yoast SEO Premium 8.2 به وردپرس باران اضافه شد.

دانلود افزونه Yoast SEO Premium

 • در صورتی که از نسخه قدیمی دانلود افزونه سئو یواست استفاده می کنید، کافی است نسخه قبلی را از هاست حذف کنید و نسخه جدید افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی را جایگزین نمایید.
 • بروزرسانی خودکار در افزونه سئوی وردپرس Yoast پرمیوم فارسی غیرفعال شده است. لذا برای دریافت نسخه های جدید صرفا از طریق وردپرس باران اقدام نمایید.
 • دانلود بروزرسانی های افزونه ها از وردپرس باران رایگان می باشد.
5/5 (7 رأی)

دریافت لینک دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین :

29000 تومان – خرید
اگر مطلب را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

2
یک پاسخ بگذارید

avatar
1 دیدگاه ها
1 پاسخ ها
1 دنبال کنندگان
 
بیشترین بازخورد
داغ ترین دیدگاه
2 نویسندگان دیدگاه
مجتبی تبسمیفرید نویسندگان دیدگاه های اخیر
  اشتراک  
مشترک شدن در
فرید
مهمان
فرید

واقعا افزونه خیلی فوق العاده ای برای سئو سایت هست