ستاره شدن در گوگل: چگونه در گوگل ستاره دار شویم؟ (راهنمای جامع)

چگونه در گوگل ستاره دار شویم؟ به نام خدا. در این آموزش وردپرس به نمایش ستاره در نتایج گوگل می پردازیم. ستاره شدن در گوگل و نمایش ستاره در جستجوی گوگل یکی از عوامل بسیار موثر در سئو و افزایش نرخ کلیک می باشد. در این مقاله 2 روش ستاره دار کردن مطالب در نتایج جستجوی گوگل را بررسی می کنیم. در ادامه لیستی از 45 افزونه ستاره وردپرس را معرفی خواهیم کرد. همچنین آموزش افزودن ستاره به نتایج گوگل با افزونه وردپرس و بدون کدنویسی ارائه خواهیم داد. در پایان نیز به مشکل ستاره دار نشدن مطالب در گوگل و عوامل موثر بر آن می پردازیم. در این آموزش وردپرس سعی کرده ایم یک راهنمای جامع ستاره شدن در گوگل برای وردپرس ارائه دهیم و مشکلات ستاره نشدن را نیز بررسی و برای رفع آن ها راه کار ارائه دهیم. امیدواریم این مقاله مورد استفاده شما قرار گیرد. با ما در مرجع وردپرس فارسی همراه باشید.

✅ نمایش ستاره در نتایج گوگل (ستاره در جستجوی گوگل)

نمایش ستاره در نتایج گوگل ستاره در جستجوی گوگل

 • آیا به دنبال روشی برای نمایش ستاره در نتایج گوگل برای سایت خود هستید؟
 • آیا می خواهید سایت شما هم با ستاره در جستجوی گوگل متمایز شود؟
 • به دنبال آموزش ستاره شدن در گوگل هستید؟
 • اقداماتی انجام داده اید ولی مشکل ستاره دار نشدن مطالب در گوگل دارید؟

امروزه با گسترش کسب و کارهای اینترنتی و ظهور سایت های مختلف در یک حوزه کاری موجب افزایش رقابت در کسب و کار آنلاین شده است. گوگل به عنوان یکی از مهمترین کانال های ورودی سایت ها می تواند مهمترین عامل موفقیت آن ها باشد. گوگل همواره در تلاش است تا بهترین نتایج را به کاربران خود نمایش دهد. به همین منظور برای شناسایی بهترین ها، پارامترهای متعددی را مورد بررسی قرار می دهد. در این مقاله قصد نداریم در مورد سئو و عوامل موثر بر آن صحبت کنیم. اما ذکر این نکته ضروری است که بدانید هر چقدر تعداد کلیک کاربران در نتایج جستجوی گوگل برای یک سایت بیشتر باشد، به مرور آن سایت رتبه بهتری در نتایج کسب خواهد کرد. اما چطور کلیک بیشتری دریافت کنیم؟

افزایش نرخ کلیک در نتایج جستجوی گوگل به چندین عامل بستگی دارد. این عوامل دقیقا همان بخش هایی هستند که در نتایج نمایش داده می شوند.

عوامل موثر بر افزایش نرخ کلیک در نتایج جستجوی گوگل

 • جایگاه مطلب در نتایج جستجو: هر چه رتبه بهتر باشد احتمال کلیک بیشتر است.
 • عنوان: انتخاب یک عنوان مناسب، جذاب و متمایز می تواند نرخ کلیک را افزایش دهد.
 • توضیحات: نوشته هایی که در زیر عنوان در نتایج جستجوی گوگل قرار می گیرند نیز در دریافت کلیک بسیار مهم هستند.
 • ریچ اسنیپت ها: نمایش متفاوت در نتایج جستجو که شامل نمایش ستاره در نتایج گوگل نیز می شود یکی دیگر از عوامل بسیار مهم در سئو سال های اخیر می باشد.

تعاریف مهم برای نمایش ستاره در نتایج گوگل

پیش از هر چیز تعریف خلاصه ای از سه اصطلاح مهم را ارائه می دهیم. در ادامه کمی در مورد ریچ اسنیپت ها و اختصاصا ستاره در جستجوی گوگل بیشتر توضیح می دهیم.

Structured Data: استراکچر دیتا داده های ساختاری هستند که در کدهای سایت شما قرار می گیرند و مفهوم کدهای سایت شما را برای گوگل و دیگر موتورهای جستجو قابل درک می کنند.

Schema Markup: نوع استانداردی از Structured Data که برای افزودن کدهای استراکچر دیتا به سایت استفاده می شود و توسط موتورهای جستجو قابل شناسایی است، کدهای اسکیما یا Schema Markup می باشند. این استاندارد توسط وبسایت Schema.org با هماهنگی موتورهای جستجو نظیر گوگل و بینگ تعیین می شود.

Rich Snippets: پس از درک موتورهای جستجو از کدهای سایت شما ممکن است نحوه نمایش مطالب سایت شما در نتایج جستجو تغییر کند. به نحوه نمایش متفاوت سایت ها در نتایج جستجو اصطلاحا ریچ اسنیپت یا Rich Snippets می گویند. نمونه محبوبی از انواع این نوع نمایش ستاره شدن در گوگل است که اختصاصا در این مقاله به همین موضوع می پردازیم.

در این مقاله به طور کامل بررسی می کنیم که چگونه در گوگل ستاره دار شویم. انواع روش های افزودن ستاره به نتایج گوگل را بررسی می کنیم. همچنین آموزش ستاره شدن در گوگل برای وردپرس را ارائه خواهیم داد. در پایان نیز دلایل مشکل ستاره دار نشدن مطالب در گوگل را بررسی خواهیم کرد. در ادامه با راهنمای جامع ستاره دار کردن مطالب در جستجوی گوگل با ما در وردپـرس بـاران همراه باشید.

✅ چگونه در گوگل ستاره دار شویم؟

ستاره شدن در گوگل نیازمند قرار دادن کدهای اسکیما در سایت می باشد. در حالت کلی برای ستاره دار کردن مطالب در گوگل نیازمند دانش کدنویسی می باشیم. اما شاید بگویید ما که کدنویسی بلد نیستیم 😢 پس چگونه در گوگل ستاره دار شویم؟

ما در وردپرس باران، در پاسخ به سوالات کسانی که می گویند ما کدنویسی بلد نیستیم، تنها یک پاسخ می دهیم. پاسخ ما این است: تا شما وردپرس را دارید نیاز به کدنویسی ندارید 😍

ستاره شدن در گوگل: چگونه در گوگل ستاره دار شویم؟

بنابراین برای ستاره دار شدن در گوگل دو روش وجود دارد.

2 روش ستاره شدن در گوگل

 • کدنویسی اسکیما برای سایت
 • استفاده از افزونه اسکیما برای وردپرس

طبیعتا با توجه به تخصص ما و مخاطبان مراجعه کننده که سایت وردپرسی دارند به روش بدون کدنویسی خواهیم پرداخت. این روش در وردپرس تنها با نصب یک افزونه اسکیما و تنظیمات آن و بدون هیچ دانش برنامه نویسی انجام می شود. به کمک افزونه ستاره در نتایج گوگل به سادگی چند کلیک می توانید سایت خود را آماده تحولی بزرگ در نتایج جستجو کنید. در ادامه، مقاله ای که برای مقایسه کاملترین فهرست افزونه های ستاره وردپرس آماده کرده ایم را معرفی خواهیم کرد. سپس به آموزش ستاره شدن در گوگل با افزونه پیشنهادی خواهیم پرداخت. اینجا وردپرس باران است. با ما همراه باشید.

✅ ستاره شدن در گوگل (افزودن ستاره به نتایج گوگل برای وردپرس)

در مقاله ای جداگانه از وردپرس باران فهرست کاملی از افزونه ستاره وردپرس را معرفی و مقایسه کرده ایم. در آن مقاله ابتدا یک لیست 45 تایی از تمام افزونه های امتیازدهی و نقد و بررسی وردپرس تهیه کرده ایم. سپس با معرفی و مقایسه بهترین ها، لینک صفحه دانلود موارد معرفی شده را ارائه داده ایم. پیشنهاد ویژه وردپرس باران مطالعه مقاله مذکور و انتخاب بهترین افزونه های ستاره وردپرس برای گوگل می باشد. برای مشاهده لیست کامل افزونه های ستاره گوگل وردپرس و دانلود می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

افزونه های ستاره دار کردن مطالب وردپرس در گوگل

✅ مقاله معرفی و مقایسه 45 افزونه ستاره دار کردن مطالب در نتایج گوگل:

افزونه ستاره شدن در گوگل نتایج جستجو برای وردپرس

👇👇👇

👈 بهترین افزونه ستاره وردپرس 👉

👆👆👆

آموزش ستاره شدن در گوگل و افزونه وردپرس پیشنهادی

در این قسمت، به ستاره شدن در گوگل به کمک افزونه وردپرس و بدون کدنویسی می پردازیم. همانطور که اشاره شد، ستاره دار کردن مطالب در نتایج جستجو نیازمند قرار دادن کدهای اسکیما در سایت می باشد. فرقی ندارد که قالب وردپرس شما چه باشد. افزونه های اسکیما، نمایش ستاره در نتایج جستجوی گوگل را با افزودن خودکار کدهای مورد نیاز در سایت بدون نیاز به کدنویسی فراهم می کنند.

آموزش ستاره شدن در گوگل و افزونه وردپرس WP Schema Pro فارسی

یکی از بهترین افزونه های ستاره وردپرس که پیشنهاد ویژه وردپرس باران نیز می باشد، افزونه WP Schema Pro فارسی است. این افزونه با پشتیبانی از انواع اسکیما یکی از کاملترین افزونه ها در این زمینه می باشد. در یک آموزش ساده به چگونگی ستاره شدن در گوگل به کمک افزونه اسکیما پرو پرداخته ایم. برای مشاهده امکانات کامل افزونه اسکیما و دانلود و آموزش آن به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک صفحه معرفی، آموزش و دانلود افزونه WP Schema Pro فارسی

⚠️ مشکل ستاره دار نشدن مطالب در گوگل + راه حل

گاهی ممکن است با وجود فراهم کردن مقدمات ستاره دار شدن در گوگل با مشکل ستاره دار نشدن مطالب در گوگل مواجه شوید. در این بخش قصد داریم موارد مختلفی که ممکن است موجب اشکال در روند نمایش ستاره در نتایج گوگل شوند را بررسی کنیم. همچنین برای هر مشکل به صورت موردی را حل رفع آن را نیز ارائه خواهیم داد. با آموزش وردپرس در این بخش که حاصل تجربه ما در وردپرس باران می باشد، همراه باشید.

مشکل ستاره دار نشدن مطالب در گوگل و ستاره شدن در گوگل

0️⃣ آپدیت جدید گوگل و حذف ستاره ها از محتوا از نوع مقالات Article

در آپدیت جدید گوگل سرچ که نمایش نتایج گوگل در آن تغییر کرده است، حذف ستاره ها از نتایج گوگ برای نوشته ها و محتوا از نوع مقالات یا Article هستیم. بنابراین حتی در صورت استفاده از کدنویسی یا افزونه بخواهید مقالات سایت را ستاره دار کنید چنین موضوعی در گوگل نمایش داده نمی شود.

در حال حاضر ستاره ها برای محتوای نوع محصول یا Product و تعدادی دیگر از انواع اسکیما فعال است و در نتایج گوگل نیز نمایش داده می شوند.

1️⃣ استفاده از افزونه دارای مشکل و مشکل ستاره دار نشدن مطالب در گوگل

یکی از مهمترین مسائل برای افزودن ستاره به نتایج گوگل برای وردپرس، انتخاب افزونه مناسب می باشد. انتخاب اشتباه در افزونه مناسب ممکن است ماه ها موجب اتلاف وقت شما شود و باز هم با مشکل ستاره دار نشدن مطالب در گوگل مواجه باشید. بسیار مشاهده شده است که یک افزونه امتیازدهی به دلیل بروز نبودن یا اشکال در ساختار کدنویسی به هیچ وجه امکان ستاره دار کردن وردپرس را نخواهد داشت. همچنین گاهی در اثر ترجمه غیر اصولی یک افزونه ممکن است ساختار کدهای اسکیما بهم بریزد و نتیجه آن شتاره نشدن در گوگل شود.

✅ روش حل مشکل: استفاده از افزونه بدون نقص و کامل

✅ پیشنهاد ویژه وردپرس باران: استفاده از افزونه WP Schema Pro

استفاده از افزونه دارای مشکل و مشکل ستاره دار نشدن مطالب در گوگل

❓چگونه صحت عملکرد یک افزونه اسکیما را بررسی کنیم؟

اگر یک افزونه ستاره گوگل در سایت خود نصب کرده اید و می خواهید صحت عملکرد آن را بررسی کنید، یک راه حل وجود دارد. برای بررسی اینکه کدهای اسکیما به درستی در سایت شما فعال شده است می توانید از ابزار رسمی Structured Data گوگل در لینک Testing Tool استفاده کنید.

آپدیت جدید:

ابزار تست داده های غنی گوگل آپدیت شده است و در ظاهری مشابه سرچ کنسول جدید و با امکاناتی متفاوت در دسترس است. بنابراین پیشنهاد می شود برای بررسی صحت عملکرد افزونه اسکیما حتما از ابزار جدید با عنوان Rich Results Test استفاده کنید. برای استفاده از این ابزار جدید می توانید به لینک مراجعه کنید.

لینک ابزار تست اسکیما گوگل: rich results test

2️⃣ پراکندگی موضوعی سایت و عدم تمرکز در یک حوزه

اگر یک سایت با موضوعات پراکنده دارید و در یک حوزه تخصصی کار نمی کنید احتمالا با مشکل ستاره دار نشدن مطالب در گوگل مواجه خواهید شد. موتور جستجوی گوگل معمولا برای نمایش ستاره در نتایج گوگل به این موضوع اهمیت می دهد. اگر در سایت خود مقالات یا محصولاتی در موضوعات مختلف تولید می کنید، شانس کمتری برای ستاره شدن در گوگل خواهید داشت.

✅ روش حل مشکل: فعالیت سایت خود را با تمرکز در یک حوزه مشخص پیش ببرید.

3️⃣ مشکل ستاره دار نشدن مطالب در گوگل به دلیل تداخل با افزونه وردپرس فارسی

یکی از مشکلاتی که در برخی از افزون های ستاره دار شدن مطالب در گوگل وجود دارد اعداد مربوط به امتیاز است. در بسیاری از سایت ها برای نمایش اعداد فارسی در سایت از افزونه وردپرس فارسی استفاده می شود. در تنظیمات این افزونه گزینه ای برای تبدیل اعداد به فارسی در وردپرس وجود دارد. با فعال کردن این گزینه در تنظیمات تمام اعداد در وردپرس از جمله عدد مربوط به امتیاز مطلب یا محصول نیز به فارسی تبدیل می شود. این مورد موجب عدم شناسایی عدد مربوط به امتیاز توسط موتور جستجوی گوگل می شود در نتیجه هیچ امتیازی در کدهای اسکیما شناسایی نمی شود و مشکل ستاره دار نشدن مطالب در گوگل به وجود می آید.

ستاره شدن در گوگل مشکل ستاره دار نشدن مطالب در گوگل به دلیل تداخل با افزونه وردپرس فارسی

✅ روش حل مشکل: برای رفع این مشکل تیک گزینه تبدیل اعداد به فارسی برای متن نوشته ها و همچنین تنظیمات خاص را از تنظیمات افزونه وردپرس فارسی غیرفعال نمایید.

4️⃣ عدم صبر و عجله برای ستاره شدن در گوگل

اگر تازه به فکر ستاره شدن در گوگل افتاده اید و یک افزونه اسکیما نیز نصب کرده اید، طبیعی است که در نتایج گوگل ستاره دار نباشید. در واقع اگر مدت کمی است که اسکیما را در سایت خود فعال کرده اید، شاید شما مشکل ستاره دار نشدن مطالب در گوگل نداشته باشید و تنها چیزی که شما نیاز دارید زمان باشد. از نصب افزونه تا ستاره دار شدن مطالب در نتایج گوگل گاهی ممکن است تنها یک هفته طول بکشد و گاهی نیز تا 9 ماه ستاره دار نشوید(عددها صرفا به عنوان مثال هستند ولی با توجه به تجربه سعی شده است حداقل و حداکثر موارد دیده شده آورده شوند). یکی از دلایل می تواند پراکندگی موضوعات باشد که پیشتر اشاره شد. اما مطمئنا گوگل پارامترهای دیگری نیز دارد که در مورد خاص اسکیما تاکنون اطلاعات دقیقی از سوی این شرکت ارائه نشده است.

✅ روش حل مشکل: صبر، صبر و صبر !

آیا ستاره دار شدن در گوگل یا مشکل ستاره نشدن در گوگل را تجربه کرده اید؟

در بخش دیدگاه های همین صفحه تجربه خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید. حتما تجربه ارزشمند شما نیز برای سایر کاربران مفید خواهد بود.

2 دیدگاه. دیدگاهی بگذارید

 • با سلام خسته نباشید ببخشید برای استیکر زدن به توضیحات متا یه افزونه هست میشه راهنمایی کنید که اسم اون افزونه چیه?

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2021-02-14 12:46

   سلام دوست من
   شما در توضیحات متا می توانید هر نوع متن ترغیب کننده ای بنویسید تا کاربران را برای کلیک تشویق کنید.
   با استفاده از یک افزونه ستاره دار کردن مطالب وردپرس نیز می توانید اسکیما مارک آپ هایی مثل ستاره و… به نتایج اضافه کنید تا نرخ کلیک را افزایش دهید.
   اما در مورد سوالی که پرسیدید:
   منظور شما از استیکر زدن به توضیحات متا دقیقا چیست؟
   لطفا بیشتر توضیح دهید تا بهتر بتوانیم شما را راهنمایی کنیم.
   اگر منظور شما ایموجی ها هستند می توانید از هرجایی ایموجی ها را کپی و استفاده کنید.

   برای مثل فهرست کاملی برای استفاده از ایموجی در وردپرس برای شما قرار می دهم که با کپی کردن می توانید استفاده کنید:

   اسمایلی ها و مردم ایموجی های اصلی
   😀 😃 😄 😁 😆 😅 😂 🤣 😇 😉 😊 🙂 🙃 ☺ 😋 😌 😍 🥰 😘 😗 😙 😚 🤪 😜 😝 😛 🤑 😎 🤓 🧐 🤠 🥳 🤗 🤡 😏 😶 😐 😑 😒 🙄 🤨 🤔 🤫 🤭 🤥 😳 😞 😟 😠 😡 🤬 😔 😕 🙁 ☹ 😬 🥺 😣 😖 😫 😩 🥱 😤 😮 😱 😨 😰 😯 😦 😧 😢 😥 😪 🤤 😓 😭 🤩 😵 🥴 😲 🤯 🤐 😷 🤕 🤒 🤮 🤢 🤧 🥵 🥶 😴 💤 😈 👿 👹 👺 💩 👻 💀 ☠ 👽 🤖 🎃 😺 😸 😹 😻 😼 😽 🙀 😿 😾 👐 🤲 🙌 👏 🙏 🤝 👍 👎 👊 ✊ 🤛 🤜 🤞 ✌ 🤘 🤟 👌 🤏 👈 👉 👆 👇 ☝ ✋ 🤚 🖐 🖖 👋 🤙 💪 🦾 🖕 ✍ 🤳 💅 🦵 🦿 🦶 👄 🦷 👅 👂 🦻 👃 👁 👀 🧠 🦴 👤 👥 🗣 👶 👧 🧒 👦 👩 🧑 👨 👩‍🦱 🧑‍🦱 👨‍🦱 👩‍🦰 🧑‍🦰 👨‍🦰 👱‍♀️ 👱 👱‍♂️ 👩‍🦳 🧑‍🦳 👨‍🦳 👩‍🦲 🧑‍🦲 👨‍🦲 🧔 👵 🧓 👴 👲 👳‍♀️ 👳 👳‍♂️ 🧕 👼 👸 🤴 👰 🤵‍♀️ 🤵 🤵‍♂️ 🙇‍♀️ 🙇 🙇‍♂️ 💁‍♀️ 💁 💁‍♂️ 🙅‍♀️ 🙅 🙅‍♂️ 🙆‍♀️ 🙆 🙆‍♂️ 🤷‍♀️ 🤷 🤷‍♂️ 🙋‍♀️ 🙋 🙋‍♂️ 🤦‍♀️ 🤦 🤦‍♂️ 🧏‍♀️ 🧏 🧏‍♂️ 🙎‍♀️ 🙎 🙎‍♂️ 🙍‍♀️ 🙍 🙍‍♂️ 💇‍♀️ 💇 💇‍♂️ 💆‍♀️ 💆 💆‍♂️ 🤰 🤱 🧎‍♀️ 🧎 🧎‍♂️ 🧍‍♀️ 🧍 🧍‍♂️ 🚶‍♀️ 🚶 🚶‍♂️ 👩‍🦯 🧑‍🦯 👨‍🦯 🏃‍♀️ 🏃 🏃‍♂️ 👩‍🦼 🧑‍🦼 👨‍🦼 👩‍🦽 🧑‍🦽 👨‍🦽 💃 🕺 👫 🧑‍🤝‍🧑 👩‍❤️‍👨 💑 👩‍❤️‍💋‍👨 💏 ❤ 🧡 💛 💚 💙 💜 🤎 🖤 🤍 💔 ❣ 💕 💞 💓 💗 💖 💘 💝 💟

   حیوانات و طبیعت
   🐶 🐱 🐭 🐹 🐰 🐻 🧸 🐼 🐨 🐯 🦁 🐮 🐷 🐽 🐸 🐵 🙈 🙉 🙊 🐒 🦍 🦧 🐔 🐧 🐦 🐤 🐣 🐥 🐺 🦊 🦝 🐗 🐴 🦓 🦒 🦌 🦘 🦥 🦦 🦄 🐝 🐛 🦋 🐌 🐞 🐜 🦗 🕷 🕸 🦂 🦟 🦠 🐢 🐍 🦎 🐙 🦑 🦞 🦀 🦐 🦪 🐠 🐟 🐡 🐬 🦈 🐳 🐋 🐊 🐆 🐅 🐃 🐂 🐄 🐪 🐫 🦙 🐘 🦏 🦛 🐐 🐏 🐑 🐎 🐖 🦇 🐓 🦃 🕊 🦅 🦆 🦢 🦉 🦩 🦚 🦜 🐕 🦮 🐕‍🦺 🐩 🐈 🐇 🐀 🐁 🐿 🦨 🦡 🦔 🐾 🐉 🐲 🦕 🦖 🌵 🎄 🌲 🌳 🌴 🌱 🌿 ☘ 🍀 🎍 🎋 🍃 🍂 🍁 🌾 🌺 🌻 🌹 🥀 🌷 🌼 🌸 💐 🍄 🌰 🐚 🌎 🌍 🌏 🌕 🌖 🌗 🌘 🌑 🌒 🌓 🌔 🌙 🌚 🌝 🌛 🌜 ⭐ 🌟 💫 ✨ ☄ 🪐 🌞 ☀ 🌤 ⛅ 🌥 🌦 ☁ 🌧 ⛈ 🌩 ⚡ 🔥 💥 ❄ 🌨 ☃ ⛄ 🌬 💨 🌪 🌫 🌈 ☔ 💧 💦 🌊

   خوراکی و نوشیدنی
   🍏 🍎 🍐 🍊 🍋 🍌 🍉 🍇 🍓 🍈 🍒 🍑 🥭 🍍 🥥 🥝 🍅 🥑 🍆 🌶 🥒 🥬 🥦 🧄 🧅 🌽 🥕 🥗 🥔 🍠 🥜 🍯 🍞 🥐 🥖 🥨 🥯 🥞 🧇 🧀 🍗 🍖 🥩 🍤 🥚 🍳 🥓 🍔 🍟 🌭 🍕 🍝 🥪 🌮 🌯 🥙 🧆 🍜 🥘 🍲 🥫 🧂 🧈 🍥 🍣 🍱 🍛 🍙 🍚 🍘 🥟 🍢 🍡 🍧 🍨 🍦 🍰 🎂 🧁 🥧 🍮 🍭 🍬 🍫 🍿 🍩 🍪 🥠 🥮 ☕ 🍵 🥣 🍼 🥤 🧃 🧉 🥛 🍺 🍻 🍷 🥂 🥃 🍸 🍹 🍾 🍶 🧊 🥄 🍴 🍽 🥢 🥡

   فعالیت‌ها
   ⚽ 🏀 🏈 ⚾ 🥎 🎾 🏐 🏉 🎱 🥏 🏓 🏸 🥅 🏒 🏑 🏏 🥍 🥌 ⛳ 🏹 🎣 🤿 🥊 🥋 ⛸ 🎿 🛷 ⛷ 🏂 🏋️‍♀️ 🏋 🏋️‍♂️ 🤺 🤼‍♀️ 🤼 🤼‍♂️ 🤸‍♀️ 🤸 🤸‍♂️ ⛹️‍♀️ ⛹ ⛹️‍♂️ 🤾‍♀️ 🤾 🤾‍♂️ 🧗‍♀️ 🧗 🧗‍♂️ 🏌️‍♀️ 🏌 🏌️‍♂️ 🧘‍♀️ 🧘 🧘‍♂️ 🧖‍♀️ 🧖 🧖‍♂️ 🏄‍♀️ 🏄 🏄‍♂️ 🏊‍♀️ 🏊 🏊‍♂️ 🤽‍♀️ 🤽 🤽‍♂️ 🚣‍♀️ 🚣 🚣‍♂️ 🏇 🚴‍♀️ 🚴 🚴‍♂️ 🚵‍♀️ 🚵 🚵‍♂️ 🎽 🎖 🏅 🥇 🥈 🥉 🏆 🏵 🎗 🎫 🎟 🎪 🤹‍♀️ 🤹 🤹‍♂️ 🎭 🎨 🎬 🎤 🎧 🎼 🎹 🥁 🎷 🎺 🎸 🪕 🎻 🎲 🧩 ♟ 🎯 🎳 🪀 🪁 🎮 👾 🎰 👮‍♀️ 👮 👮‍♂️ 👩‍🚒 🧑‍🚒 👨‍🚒 👷‍♀️ 👷 👷‍♂️ 👩‍🏭 🧑‍🏭 👨‍🏭 👩‍🔧 🧑‍🔧 👨‍🔧 👩‍🌾 🧑‍🌾 👨‍🌾 👩‍🍳 🧑‍🍳 👨‍🍳 👩‍🎤 🧑‍🎤 👨‍🎤 👩‍🎨 🧑‍🎨 👨‍🎨 👩‍🏫 🧑‍🏫 👨‍🏫 👩‍🎓 🧑‍🎓 👨‍🎓 👩‍💼 🧑‍💼 👨‍💼 👩‍💻 🧑‍💻 👨‍💻 👩‍🔬 🧑‍🔬 👨‍🔬 👩‍🚀 🧑‍🚀 👨‍🚀 👩‍⚕️ 🧑‍⚕️ 👨‍⚕️ 👩‍⚖️ 🧑‍⚖️ 👨‍⚖️ 👩‍✈️ 🧑‍✈️ 👨‍✈️ 💂‍♀️ 💂 💂‍♂️ 🕵️‍♀️ 🕵 🕵️‍♂️ 🤶 🎅 🕴️‍♀️ 🕴 🕴️‍♂️ 🦸‍♀️ 🦸 🦸‍♂️ 🦹‍♀️ 🦹 🦹‍♂️ 🧙‍♀️ 🧙 🧙‍♂️ 🧝‍♀️ 🧝 🧝‍♂️ 🧚‍♀️ 🧚 🧚‍♂️ 🧞‍♀️ 🧞 🧞‍♂️ 🧜‍♀️ 🧜 🧜‍♂️ 🧛‍♀️ 🧛 🧛‍♂️ 🧟‍♀️ 🧟 🧟‍♂️ 👯‍♀️ 👯 👯‍♂️ 👪 👨‍👩‍👧 👨‍👩‍👧‍👦 👨‍👩‍👦‍👦 👨‍👩‍👧‍👧 👩‍👦 👩‍👧 👩‍👧‍👦 👩‍👦‍👦 👩‍👧‍👧 👨‍👦 👨‍👧 👨‍👧‍👦 👨‍👦‍👦 👨‍👧‍👧

   مسافرت و مکان ها
   🚗 🚙 🚕 🛺 🚌 🚎 🏎 🚓 🚑 🚒 🚐 🚚 🚛 🚜 🏍 🛵 🚲 🦼 🦽 🛴 🛹 🚨 🚔 🚍 🚘 🚖 🚡 🚠 🚟 🚃 🚋 🚝 🚄 🚅 🚈 🚞 🚂 🚆 🚇 🚊 🚉 🚁 🛩 ✈ 🛫 🛬 🪂 💺 🛰 🚀 🛸 🛶 ⛵ 🛥 🚤 ⛴ 🛳 🚢 ⚓ ⛽ 🚧 🚏 🚦 🚥 🛑 🎡 🎢 🎠 🏗 🌁 🗼 🏭 ⛲ 🎑 ⛰ 🏔 🗻 🌋 🗾 🏕 ⛺ 🏞 🛣 🛤 🌅 🌄 🏜 🏖 🏝 🌇 🌆 🏙 🌃 🌉 🌌 🌠 🎇 🎆 🏘 🏰 🏯 🏟 🗽 🏠 🏡 🏚 🏢 🏬 🏣 🏤 🏥 🏦 🏨 🏪 🏫 🏩 💒 🏛 ⛪ 🕌 🛕 🕍 🕋 ⛩

   اشیاء
   ⌚ 📱 📲 💻 ⌨ 🖥 🖨 🖱 🖲 🕹 🗜 💽 💾 💿 📀 📼 📷 📸 📹 🎥 📽 🎞 📞 ☎ 📟 📠 📺 📻 🎙 🎚 🎛 ⏱ ⏲ ⏰ 🕰 ⏳ ⌛ 🧮 📡 🔋 🔌 💡 🔦 🕯 🧯 🗑 🛢 🛒 💸 💵 💴 💶 💷 💰 💳 🧾 💎 ⚖ 🦯 🧰 🔧 🔨 ⚒ 🛠 ⛏ 🪓 🔩 ⚙ ⛓ 🧱 🔫 🧨 💣 🔪 🗡 ⚔ 🛡 🚬 ⚰ ⚱ 🏺 🔮 📿 🧿 💈 🧲 ⚗ 🧪 🧫 🧬 🔭 🔬 🕳 💊 💉 🩸 🩹 🩺 🌡 🏷 🔖 🚽 🚿 🛁 🛀 🪒 🧴 🧻 🧼 🧽 🧹 🧺 🔑 🗝 🛋 🪑 🛌 🛏 🚪 🧳 🛎 🖼 🧭 🗺 ⛱ 🗿 🛍 🎈 🎏 🎀 🧧 🎁 🎊 🎉 🎎 🎐 🏮 🪔 ✉ 📩 📨 📧 💌 📮 📪 📫 📬 📭 📦 📯 📥 📤 📜 📃 📑 📊 📈 📉 📄 📅 📆 🗓 📇 🗃 🗳 🗄 📋 🗒 📁 📂 🗂 🗞 📰 📓 📕 📗 📘 📙 📔 📒 📚 📖 🔗 📎 🖇 ✂ 📐 📏 📌 📍 🧷 🧵 🧶 🔐 🔒 🔓 🔏 🖊 🖋 ✒ 📝 ✏ 🖍 🖌 🔍 🔎 👚 👕 🥼 🦺 🧥 👖 👔 👗 👘 🥻 🩱 👙 🩲 🩳 💄 💋 👣 🧦 👠 👡 👢 🥿 👞 👟 🩰 🥾 🧢 👒 🎩 🎓 👑 ⛑ 🎒 👝 👛 👜 💼 👓 🕶 🥽 🧣 🧤 💍 🌂 ☂

   نشانه ها
   ☮ ✝ ☪ 🕉 ☸ ✡ 🔯 🕎 ☯ ☦ 🛐 ⛎ ♈ ♉ ♊ ♋ ♌ ♍ ♎ ♏ ♐ ♑ ♒ ♓ 🆔 ⚛ ⚕ ☢ ☣ 📴 📳 🈶 🈚 🈸 🈺 🈷 ✴ 🆚 🉑 💮 🉐 ㊙ ㊗ 🈴 🈵 🈹 🈲 🅰 🅱 🆎 🆑 🅾 🆘 ⛔ 📛 🚫 ❌ ⭕ 💢 ♨ 🚷 🚯 🚳 🚱 🔞 📵 🚭 ❗ ❕ ❓ ❔ ‼ ⁉ 💯 🔅 🔆 🔱 ⚜ 〽 ⚠ 🚸 🔰 ♻ 🈯 💹 ❇ ✳ ❎ ✅ 💠 🌀 ➿ 🌐 ♾ Ⓜ 🏧 🚾 ♿ 🅿 🈳 🈂 🛂 🛃 🛄 🛅 🚰 🚹 ♂ 🚺 ♀ ⚧ 🚼 🚻 🚮 🎦 📶 🈁 🆖 🆗 🆙 🆒 🆕 🆓 0⃣ 1⃣ 2⃣ 3⃣ 4⃣ 5⃣ 6⃣ 7⃣ 8⃣ 9⃣ 🔟 🔢 ▶ ⏸ ⏯ ⏹ ⏺ ⏏ ⏭ ⏮ ⏩ ⏪ 🔀 🔁 🔂 ◀ 🔼 🔽 ⏫ ⏬ ➡ ⬅ ⬆ ⬇ ↗ ↘ ↙ ↖ ↕ ↔ 🔄 ↪ ↩ 🔃 ⤴ ⤵ #⃣ *⃣ ℹ 🔤 🔡 🔠 🔣 🎵 🎶 〰 ➰ ✔ ➕ ➖ ➗ ✖ 💲 💱 © ® ™ 🔚 🔙 🔛 🔝 🔜 ☑ 🔘 🔴 🟠 🟡 🟢 🔵 🟣 🟤 ⚫ ⚪ 🟥 🟧 🟨 🟩 🟦 🟪 🟫 ⬛ ⬜ ◼ ◻ ◾ ◽ ▪ ▫ 🔸 🔹 🔶 🔷 🔺 🔻 🔲 🔳 🔈 🔉 🔊 🔇 📣 📢 🔔 🔕 🃏 🀄 ♠ ♣ ♥ ♦ 🎴 👁‍🗨 🗨 💭 🗯 💬 🕐 🕑 🕒 🕓 🕔 🕕 🕖 🕗 🕘 🕙 🕚 🕛 🕜 🕝 🕞 🕟 🕠 🕡 🕢 🕣 🕤 🕥 🕦 🕧

   با سپاس

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

چگونه در گوگل ستاره دار شویم؟ نمایش ستاره در نتایج جستجوی گوگل
آموزش وردپرس
آموزش وردپرس
افزونه های ضروری
فهرست