دانلود افزونه WP Review Pro فارسی (سیستم امتیازدهی وردپرس ستاره ای، درصدی و…)

دانلود افزونه WP Review Pro فارسی (سیستم امتیازدهی وردپرس ستاره ای، درصدی و…)

به نام خدا. در این آموزش وردپرس به معرفی افزونه WP Review Pro فارسی می پردازیم. افزونه ریویو پرو یک افزونه ستاره دار کردن مطالب در نتایج گوگل می باشد که امکان ایجاد انواع سیستم امتیازدهی وردپرس را فراهم می کند. با این افزونه وردپرس می تواند انواع امتیاز دهی ستاره ای، دایره ای، امتیازی، انگشتی، درصدی و… را در وردپرس داشته باشید. از مهمترین امکانات این افزونه ستاره شدن در گوگل می باشد. به علاوه این افزونه ستاره دار وردپرس از 14 نوع داده ساختاری یا استراکچر دیتا برای نمایش ریچ اسنیپت در گوگل پشتیبانی می کند. افزودن کدهای اسکیما به قالب وردپرس توسط این افزونه کاملا بدون نیاز کدنویسی می باشد و تنها با چند کلیک از طریق رابط کاربری ساده و قدرتمند آن صورت می گیرد. در این آموزش وردپرس پس از معرفی کامل ریویو پرو، دانلود افزونه WP Review Pro فارسی نسخه اورجینال و با بروزرسانی رایگان دائمی ارائه می شود. با ما در مرجع وردپرس فارسی همراه باشید.

افزونه ستاره دار کردن مطالب در نتایج گوگل (ریویو پرو فارسی)

افزونه ستاره دار کردن مطالب در نتایج گوگل (ریویو پرو فارسی)

نمایش ستاره در نتایج گوگل یکی از مسائل مورد علاقه بسیاری از وبمستران می باشد. کاربران سیستم مدیریت محتوای وردپرس نیز همواره به دنبال افزونه ستاره وردپرس هستند. افزودن ستاره به نتایج گوگل و ستاره شدن در گوگل توسط وردپرس بسیار آسان است. راه حل افزونه ستاره دار کردن مطالب در نتایج گوگل می باشد. کافی است یک افزونه امتیاز دهی ستاره ای برای وردپرس که از استراکچر دیتا یا اسکیما پشتیبانی می کند استفاده کنید و شروع به تولید محتوای اختصاصی در سایت خود نمایید. پیشتر افزونه WP Schema Pro فارسی را برای این منظور معرفی کردیم و امروز با معرفی و دانلود افزونه WP Review Pro فارسی در خدمت شما هستیم. افزونه ریویو پرو فارسی بدون شک بهترین افزونه امتیاز دهی ستاره ای برای وردپرس می باشد که از استراکچر دیتا جهت نمایش ریچ اسنیپت در گوگل نیز پشتیبانی می کند.

در پشت صحنه افزونه ستاره دار کردن مطالب در نتایج گوگل ریویو پرو چه می گذرد؟

در این قسمت تعریف خلاصه ای از مفاهیم استراکچر دیتا، اسکیما و ریچ اسنیپت ارائه خواهیم داد تا بیشتر با نحوه ستاره شدن در گوگل آشنا شوید. تعریف های ارائه شده خلاصه ای از مفاهیم نام برده می باشند که به صورت اختصاصی و به زبان ساده توسط وردپرس باران تنظیم شده اند و پیشتر در صفحه معرفی و دانلود WP Schema Pro نیز ارائه شدند.

Structured Data: استراکچر دیتا داده های ساختاری هستند که در کدهای سایت شما قرار می گیرند و مفهوم کدهای سایت شما را برای گوگل و دیگر موتورهای جستجو قابل درک می کنند.

Schema Markup: نوع استانداردی از Structured Data که برای افزودن کدهای استراکچر دیتا به سایت استفاده می شود و توسط موتورهای جستجو قابل شناسایی است، کدهای اسکیما یا Schema Markup می باشند.

Rich Snippets: پس از درک موتورهای جستجو از کدهای سایت شما ممکن است نحوه نمایش مطالب سایت شما در نتایج جستجو تغییر کند. به نحوه نمایش متفاوت سایت ها در نتایج جستجو اصطلاحا ریچ اسنیپت یا Rich Snippets می گویند. نمونه محبوبی از انواع این نوع نمایش ستاره شدن در گوگل است که در تصویر زیر مشاهده می کنید.

افزونه ستاره دار وردپرس ریویو پرو فارسی Schema markup و Structured Data و Rich Snippets

افزونه WP Review Pro فارسی

افزونه WP Review Pro وردپرس یک افزونه حرفه ای و بسیار قدرتمند در زمینه استراکچر دیتا بوده و امکانات بسیار زیادی در اختیار شما قرار می دهد. افزودن ستاره به نتایج گوگل و ستاره شدن در گوگل یکی از مهمترین ویژگی هایی است که در این افزونه وجود دارد. در این قسمت به معرفی تمام ویژگی ها و امکانات افزونه ریویو پرو وردپرس خواهیم پرداخت. با ما در وردپرس باران همراه باشید.

✅1- افزونه WP Review Pro فارسی و پشتیبانی از 14 نوع Rich Snippet

افزونه WP Review Pro فارسی و پشتیبانی از 14 نوع Rich Snippet

افزونه WP Review Pro فارسی یک افزونه حرفه ای برای ستاره دار کردن مطالب در گوگل یا انواع نمایش Rich Snippet می باشد. افزونه ریویو پرو با پشتیبانی از 14 نوع ریچ اسنیپت امکانات کامل ایجاد Structure Data را در سایت شما فراهم می کند. شما می توانید انواع مطالب جهت ستاره دار شدن در گوگل را پیکربندی نمایید. ایجاد اسکیما برای نقد و بررسی مقاله ها، محصولات، کتاب، فیلم، موسیقی، بازی و… به سادگی قابل پیاده سازی می باشد. شما می توانید به کمک این افزونه حرفه ای و تنها با چند کلیک بدون هیچ دانش برنامه نویسی کدهای اسکیما را به محتوای خود اضافه کنید.

✅2- دارای 16 قالب آماده زیبا

افزونه ریویو پرو فارسی همراه با 16 قالب آماده و بسیار زیبا اراده می شود. برای استفاده از سیستم امتیازدهی وردپرس بدون نیاز به هیچ طراحی و کدنویسی می توانید از این طرح های زیبا استفاده کنید. همچنین ویژگی بی نظیر طرح های آمده در افزونه WP Review Pro فارسی امکان سفارشی سازی قالب های آماده آن می باشد. شما می توانید متناسب با رنگ برند یا سلیقه خود قالب های آماده را ویرایش نمایید. سفارشی سازی طرح های آماده به سادگی و از پنل تنظیمات قدرتمند افزونه که توسط وردپرس باران کاملا فارسی سازی شده است امکان پذیر است.

✅3- بهترین افزونه امتیازدهی وردپرس

محصولات مختلف ممکن است نیازمند انواع متفاوتی از سیستم امتیازدهی وردپرس باشند. افزونه WP Review Pro فارسی علاوه بر اینکه یک افزونه ستاره دار وردپرس است، از انواع گوناگون دیگری از سیستم رای دهی نیز پشتیبانی می کند. به کمک افزونه ریویو پرو فارسی می توانید از امتیاز دهی ستاره ای، امتیازی، درصدی، انگشتی و دایره ای برای محصولات مختلف استفاده کنید و متناسب با هر محصول بهترین سیستم امتیازدهی را فعال کنید.

بهترین افزونه امتیازدهی وردپرس افزونه WP Review Pro فارسی

 • امتیاز دهی ستاره ای
 • امتیاز امتیازی
 • امتیاز درصدی
 • امتیاز دایراه ای
 • امتیاز انگشتی لایک

✅4- امتیاز دهی هماهنگ با سیستم دیدگاه ها

یکی از ویژگی های بی نظیر افزونه WP Review Pro فارسی امکان هماهنگی با سیستم نظرات وردپرس می باشد. به کمک این ویژگی در افزونه ریویو پرو امکان درج دیدگاه کاربران همراه با امتیاز دهی حرفه ای وجود دارد. کاربران می توانند به ویژگی های مختلف یک محصول رای بدهند، دیدگاه خود را درباره محصول درج کنند و حتی به دیدگاه های سایر کاربران به عنوان مفید یا غیر مفید رای دهند.

✅5- سازگاری کامل افزونه WP Review Pro فارسی با تمام قالب های وردپرس

افزونه ستاره دار کردن مطالب در نتایج گوگل براساس دستورالعمل های وردپرس کدنویسی شده است. بنابراین این افزونه امتیازدهی وردپرس با هر قالب وردپرس که داشته باشید هماهنگ خواهد بود. فقط افزونه ریویو پرو را نصب کنید و در هر قالب وردپرس که استفاده می کنید از سیستم امتیاز ستاره ای وردپرس یا انواع دیگر بهره مند شوید.

✅6- سازگاری افزونه WP Review Pro فارسی با سیستم امتیازدهی گوگل

سازگاری افزونه WP Review Pro فارسی با سیستم امتیازدهی گوگل

گوگل یک برند معتبر است و مردم به امتیاز های آن اعتماد دارند. شما می توانید با استفاده از افزونه WP Review Pro فارسی که کاملا با سیستم امتیاز گوگل هماهنگ است مطالب خود را در گوگل ستاره دار کنید. همچنین امکانات افزونه ستاره دار وردپرس به همین خلاصه نمی شود. شما می توانید از امتیاز های ثبت شده در گوگل مپ نیز در سایت خود استفاده کنید. با قرار دادن امتیاز ستاره ای گوگل مپ در سایت خود می توانید اعتماد کاربران را نیز بیشتر جلب نمایید.

✅7- هماهنگ با سیستم امتیاز Yelp

مشابه امکان نمایش ستاره ای مطالب گوگل در سایت می توانید از قابلیت نمایش امتیاز های Yelp نیز بهره مند شوید. Yelp یک دایرکتوری کسب و کار محلی با سیستم امتیاز دهی از هزاران کسب و کار است که البته در ایران خیلی مطرح نیست.

✅8- هماهنگی بی نظیر افزونه Review Pro فارسی با سیستم امتیاز فیسبوک

جایگذاری امتیاز های فیسبوک در وردپرس یکی از ویژگی های اختصاصی و بی نظیر افزونه WP Review Pro فارسی می باشد. شما می توانید به سادگی و تنها با وارد کردن اطلاعات دسترسی Facebook app هر امتیاز و رای مورد نظر از فیسبوک را در سایت خود وارد کنید.

✅9- جدول مقایسه امتیاز های حرفه ای

علاوه بر امکان سیستم امتیاز دهی حرفه ای وردپرس که برای هر محصول قابل استفاده است، افزونه ریویو پرو فارسی امکان نمایش جدول مقایسه ویژگی های چند محصول را نیز دارد. به کمک این ویژگی می توانید جداول مقایسه ای از محصولات ایجاد کنید و به بازدید کنندگان خود در انتخاب و تصمیم گیری در خرید کمک کنید.

✅10- سیستم امتیاز دهی وردپرس مجهز به پاپ آپ و نوتیفیکیشن

تا کنون چندین افزونه ستاره دار کردن وردپرس در گوگل را در وردپرس باران معرفی کرده ایم. اما به جرات می توان گفت که افزونه WP Review Pro فارسی امکاناتی دارد که در هیچ افزونه امتیاز دهی وردپرس وجود ندارد. یکی دیگر از این ویژگی های بی نظیر ریویو پرو، امکان پاپ آپ یا نوتیفیکشن امتیاز ها در وردپرس است. این ویژگی به شما کمک می کند تا کلیک و بازدید بیشتری روی امتیاز ها داشته باشید. همچنین می توانید با نمایش چندین نظر مرتبط در پاپ آپ خروج یا نوتیفیکیشن مطالب مورد نظر خود را تبلیغ کنید.

✅11- هماهنگی افزونه WP Review Pro فارسی با افزونه ووکامرس

یکی از بخش های جدایی ناپذیر و اساسی یک فروشگاه اینترنتی بدون شک بخش نظرات مشتریان و کاربران می باشد. بدون شک برای شما هم پیش آمده که برای خرید یک محصول اطلاعات کافی نداشته باشید و برای انتخاب گزینه مناسب به بخش نظرات محصول در فروشگاه های مختلف مراجعه کرده باشید. نظرات و دیدگاه های مشتریان قبلی و سایر کاربران تاثیر غیر قابل انکاری در حضور کاربران در سایت شما خواهد داشت. هر چقدر کاربران با سایت شما ارتباط بیشتری برقرار کنند بدون شک اعتماد آن ها نیز بیشتر شده و احتمال خرید محصولات شما نیز افزایش می یابد.

افزونه WP Review Pro فارسی با هماهنگی بی نظیر با افزونه فروشگاهی ووکامرس وردپرس تمام امکانات مورد نیاز سیستم ثبت نظر و امتیاز دهی را در فروشگاه شما ایجاد می کند. این افزونه با جایگزین کردن یک سیستم نقد و بررسی حرفه ای با سیستم دیدگاه پیش فرض ووکامرس، فروشگاه شما را دگرگون می کند. با افزونه ریویو پرو یک سیستم نظرات و امتیازدهی محصولات با قابلیت سفارشی سازی نامحدود خواهید داشت.

سایر امکانات افزونه Review Pro فارسی

سایر ویژگی ها و امکانات افزونه در ادامه فهرست شده اند که در بروزرسانی بعدی این مقاله توضیحات تکمیلی آن ها نیز ارائه خواهد شد.

 • 12- پنل تنظیمات حرفه ای کاملا فارسی سازی شده توسط وردپرس باران
 • 13- کاملا ریسپانسیو و سازگار با صفحه نمایش های موبایل
 • 14- کاملا بهینه شده برای سرعت
 • 15- کدنویسی تمیز با امنیت بالا
 • 16- ترجمه شده به زبان فارسی
 • 17- قابلیت توسعه آسان و افزودن ویژگی های بیشتر
 • 18- پشتیبانی و بروزرسانی رایگان وردپرس باران
 • 19- 10 ابزارک وردپرس سفارشی
 • 20- پشتیبانی از وردپرس شبکه
 • 21- قابلیت سفارشی سازی آیکن دلخواه به جای ستاره
 • 22- افزودن متن دلخواه در سیستم امتیاز دهی ستاره ای وردپرس
 • 23- قالب های آماده مشابه برند های محبوب دنیا
 • 24- مدیریت نقش های کاربری
 • 25- گزینه انتخاب تصاویر بندانگشتی
 • 26- پشتیبانی از نمایش محصولات در گوگل

دانلود رایگان افزونه WP Review Pro فارسی برای بروزرسانی های بعدی

دانلود افزونه WP Review Pro فارسی بزودی…

4.4/5 (5 رأی)
اگر مطلب را می پسندید لطفا آن را به اشتراک بگذارید.

یک پاسخ بگذارید

avatar
  اشتراک  
مشترک شدن در