وردپرس باران / افزونه وردپرس / افزونه های ضروری وردپرسافزونه سئو وردپرس ، افزونه افزایش بازدید وردپرس ، افزونه ربات خودکارسازی وردپرس

دانلود افزونه Interlinks Manager فارسی مدیریت لینک های داخلی (اورجینال)

دانلود افزونه Interlinks Manager فارسی افزونه مدیریت لینک های داخلی - افزونه لینک سازی داخلی وردپرس

به نام خدا. امروز قصد داریم افزونه Interlinks Manager فارسی به عنوان یک افزونه مدیریت لینک های داخلی وردپرس را معرفی نماییم. پس در این مقاله با یک آموزش وردپرس دیگر در خدمت شما هستیم. این افزونه برای لینک سازی داخلی خودکار به صورت هوشمند به کار می رود. اینترلینک منیجر یکی از بهترین افزونه ها برای سئو داخلی وردپرس می باشد. این افزونه وردپرس را می توانید به عنوان یک ربات دستیار برای لینک سازی داخلی خود در نظر بگیرید. در این مقاله ابتدا به معرفی کامل این افزونه سئوی کابردی می پردازیم. آموزش مختصری از آن را نیز ارائه می دهیم. نهایتا خرید افزونه Interlinks Manager فارسی نسخه اورجینال را ارائه خواهیم داد. با ما در وردپرس باران همراه باشید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
68,600 تومان

دانلود آنی و مستقیم

بلافاصله پس از پرداخت

30 روز ضمانت

بازگشت سفارش مشروط

یک عمر بروزرسانی

رایگان و همیشگی

یک عمر پشتیبانی

رایگان و همیشگی

نصب رایگان قالب ها

توسط پشتیبانی فنی

100+ فونت فارسی

تغییر فونت آسان قالب
مشخصات افزونه در یک نگاه

پیش‌نمایش افزونه

نسخه فعلی

1.30

آخرین بروزرسانی

1401.04.15

فارسی و راستچین

ترجمه شده به فارسی

فعال‌سازی امکانات

نسخه کامل

هدیه وردپرس باران

-

معرفی کامل افزونه

افزونه لینک سازی داخلی وردپرس

یکی از مسائل مهم در سئو سایت موضوع لینک سازی داخلی می باشد. اما چرا به افزونه لینک سازی داخلی وردپرس نیاز داریم؟

فرض کنید شما یک سایت با هزاران محتوا دارید که در آن لینک سازی داخلی انجام نداده اید. آیا ویرایش تمام نوشته ها برای ایجاد لینک داخلی به کلمات کلیدی مورد نظر امکان پذیر است؟ یقینا حتی با داشتن نیروی انسانی کافی این کار منظقی نمی باشد.

حال فرض کنید قصد سرمایه گذاری روی یک کلمه کلیدی جدید داشته باشید. اگر بخواهید لینک سازی داخلی برای این کلمه کلیدی را نیز بهینه کنید باید مجددا تمام مطالب قبلی را ویرایش نمایید.

همان طور که می بینید لینک بیلدینگ داخلی به صورت دستی کاری تقریبا غیر ممکن می باشد. در اینجا استفاده از افزونه لینک سازی داخلی وردپرس با عنوان افزونه Interlinks Manager فارسی بهترین پیشنهاد خواهد بود.

افزونه مدیریت لینک های داخلی وردپرس

دانلود افزونه Interlinks Manager فارسی افزونه مدیریت لینک های داخلی - افزونه لینک سازی داخلی وردپرس

با استفاده از افزونه مدیریت لینک های داخلی وردپرس به سادگی می توانید لینک های داخلی در سراسر سایت خود ایجاد نمایید. در این بخش آموزش مختصری از روش کار با افزونه Interlinks Manager فارسی می پردازیم. اساس کار در این افزونه سئو داخلی وردپرس را در ادامه بررسی می کنیم.

ایجاد لینک هدف برای کلمه کلیدی هدف در وردپرس

ابتدا لیستی از کلمات کلیدی هدف برای سئو را انتخاب می کنید. سپس به تولید محتوا برای هر کدام می پردازید. ممکن است حتی بخواهید یک کلمه کلیدی را روی یک دسته بندی از وردپرس سئو نمایید. جای نگرانی نیست! کلیه دسته ها و محتواهای مورد نظر را در ابتدا ایجاد می کنید. پس از تولید محتوا و ایجاد دسته بندی های سایت براساس اهداف سئوی کلمات کلیدی، نوبت به لینک سازی داخلی می رسد.

در مرحله تولید محتوا و ایجاد ساختار دسته بندی سایت دو مورد اساسی ایجاد شده است. یکی صفحاتی از سایت که تولید کرده اید. که این صفحات شامل محتوا یا دسته بندی می باشند. توجه داشته باشید که هر صفحه با دسته دارای یک لینک می باشد. ما به این لینک، لینک هدف می گوییم. مورد دیگر که در اختیار دارید کلمه کلیدی هدف است که قصد دارید در گوگل برای آن ها جایگاه کسب کنید.

دو مورد اساسی مورد نیاز در ایجاد لینک داخلی

 • لینک هدف (لینک های محتوا یا دسته بندی)
 • کلمه کلیدی هدف

حال نوبت به لینک بیلدینگ داخلی به کمک افزونه Interlinks Manager فارسی می باشد. ابتدا در این افزونه باید کلمات کلیدی هدف خود را به افزونه معرفی نمایید. سپس لینک صفحه یا دسته مورد نظر را برای آن کلمه کلیدی هدف تعیین کنید. پس از ایجاد عبارات کلیدی هدف در افزونه لینک سازی داخلی وردپرس، کار شما تمام است. ادامه کار به صورت لحظه ای در سایت اعمال می شود. به همین سادگی!

در ادامه به معرفی افزونه Interlinks Manager فارسی و ویژگی ها و امکانات آن خواهیم پرداخت. با ما در مرجع آموزش وردپرس همراه باشید.

افزونه Interlinks Manager فارسی

تا اینجا به معرفی افزونه مدیریت لینک های داخلی وردپرس به طور کلی پرداختیم. آموزش مختصری از روش کار را ارائه نمودیم. افزونه Interlins Manager فارسی ویژگی های منحصربفردی را به سایت شما اضافه خواهد کرد. این افزونه با وجود سادگی و کارایی آسان تاثیر فوق العاده ای در سئوی سایت وردپرسی شما خواهد داشت. معرفی ویژگی های کامل این افزونه در Codecanyon به زبان انگلیسی ارائه شده است. در این قسمت به معرفی بیشتر این افزونه لینک سازی داخلی خودکار وردپرس می پردازیم. با ما همراه باشید.

تحلیل و آنالیز لینک های داخلی

در منوی داشبورد در تنظیمات افزونه به سادگی می توانید کلمات کلیدی هدف و لینک هدف را تعریف نمایید. سپس تحلیل و آنالیز لینک های داخلی را به افزونه Interlinks Manager فارسی بسپارید. در این افزونه آنالیز کاملی از لینک های داخلی سایت وردپرسی شما ارائه می شود. این افزونه اطلاعاتی نظیر تعداد لینک داخلی دستی، تعداد لینک داخلی خودکار، تعداد کلیک و بازدید ها و… را نشان می دهد. همچنین گزارشی از وضعیت سئوی داخلی سایت با تحلیل لینک های داخلی ارائه می دهد.

دانلود افزونه Interlinks Manager فارسی افزونه مدیریت لینک های داخلی - افزونه لینک سازی داخلی وردپرس

تحلیل و آنالیز توسط افزونه مدیریت لینک های داخلی ارائه می شود. بنابراین شما با در اختیار داشتن اطلاعات مفیدی از وضعیت سئو و لینک سازی داخلی سایت خود می توانید برای بهبود سئوی خود اقدام کنید. مثلا می توانید با حذف و اضافه کردن لینک ها تعداد لینک های موجود در هر پست را کنترل نمایید. بنابراین با اطلاعات و ابزارهایی که این افزونه لینک سازی خودکار وردپرس در اختیار شما قرار می دهد می توانید به بهبود سئو سایت خود بپردازید.

محاسبه لینک Juice یا عصاره

دانلود افزونه Interlinks Manager فارسی افزونه مدیریت لینک های داخلی - افزونه لینک سازی داخلی وردپرس

در منوی عصاره اطلاعاتی در مورد ارتباط لینک ها در سایت ارائه می شود. در این بخش برای هر لینک، لیست کاملی از لینک های مرتبط ارائه می شود. به این صورت که تمامی صفحات تکی که به یک صفحه لینک شده اند یا بصورت زنجیر وار به لینک هدف متصل شده اند ارائه می شود.

پیشنهاد لینک های داخلی

متاباکس پیشنهاد های افزونه Interlinks Manager یک ابزار فوق العاده است. این ابزار کمک می کند تا نوشته های ویرایش شده مرتبط با هر پست را به سادگی مشاده کنید. با استفاده از این روش شما با صرفه جویی در زمان می توانید خیلی سریع لینک های داخلی مناسب را ایجاد کنید.

دانلود افزونه Interlinks Manager فارسی افزونه مدیریت لینک های داخلی - افزونه لینک سازی داخلی وردپرس

افزونه مدیریت لینک های داخلی کاملا هوشمند عمل می کند. این افزونه می تواند اولویت هایی برای لینک سازی داخلی خودکار در نظر بگیرد.

اولویت بندی ایجاد لینک های داخلی

 • زمانی که عنوان های آن ها شامل کلمه ای باشند که در نوشته ویرایشی نیز وجود داشته باشد
 • پست هایی که شامل دسته یا برچسب خاص باشند
 • پست هایی که دارای دسته یا برچسب خاص نباشند

همچنین چگونگی برخورد الگوریتم هوشمند افزونه می تواند با تنظیمات مناسب شخصی سازی شود. بنابراین شما می توانید عملکرد و دقت افزونه را مطابق نیاز خود تغییر دهید. بنابراین شما با یک ربات قابل تنظیم سر و کار دارید.

لینک سازی داخلی خودکار

دانلود افزونه Interlinks Manager فارسی افزونه مدیریت لینک های داخلی - افزونه لینک سازی داخلی وردپرس

در منوی لینک های داخلی افزونه Interlnks Manager فارسی شما می توانید لینک سازی داخلی مورد نظر را ایجاد نمایید. برای این منظور کلمه کلیدی هدف و لینک مورد نظر را تعریف می کنیم. در موارد زیر می توانید از این ویژگی فوق العاده استفاده نمایید.

 • ساخت یک پایگاه دانش برای سایت وردپرسی شما
 • لینک دادن به صفحه فروش محصول
 • لینک سازی داخلی برای مقالات مهم سایت

دنبال کردن و ردیابی لینک ها

تا اینجا افزونه مدیریت لینک های داخلی وردپرس فعال شد و تنظیمات صورت گرفت. و اکنون آغاز ماجراست! افزونه Interlinks Manager فارسی در تحلیل عملکرد لینک سازی نیز به شما کمک می کند. با ردیابی لینک ها توسط افزونه می توانید آمار کلیک ها یا اطلاعات بیشتری را بدست آورید.

دانلود افزونه Interlinks Manager فارسی افزونه مدیریت لینک های داخلی - افزونه لینک سازی داخلی وردپرس

آمار ردیابی لینک های داخلی سایت

 • پستی که کلیک دریافت کرده
 • تاریخی که لینک کلیک شده
 • لینک هدف کلیک شده
 • کلیک لینک دستی یا لینک داخلی خودکار
 • آمار بازدید پست از لینک های داخلی

راستی این نکته را هم متذکر شویم که امکان غیر فعال کردن ردیابی لینک ها نیز در تنظیمات افزونه فراهم شده است.

سازگار با ویرایشگر گوتنبرگ و وردپرس 5

همانطور که می دانید پس از مدت ها انتظار وردپرس 5 هم منتشر شد. یکی از نکات بسیار مهم در وردپرس 5 ویرایشگر متن گوتنبرگ می باشد. در وردپرس 5 به طور رسمی این ویرایشگر جایگزین TinyMCE شده است. گوتنبرگ یک ویرایشگر متنی جدید برای ایجاد صفحات در قالب بلوک ها می باشد.

دانلود افزونه Interlinks Manager فارسی افزونه مدیریت لینک های داخلی - افزونه لینک سازی داخلی وردپرس

افزونه Interlinks Manager فارسی کاملا با ویرایشگر جدید وردپرس 5 هماهنگ است. حتی امکاناتی در افزونه مدیریت لینک های داخلی وردپرس تعبیه شده تا از امکانات گوتنبرگ به بهترین شکل بهره ببرد.

در افزونه لینک سازی داخلی وردپرس امکان ایجاد لینک های داخلی در بلوک های خاصی از صفحه نیز امکان پذیر است. بنابراین با امکانات ویرایشگر گوتنبرگ در وردپرس 5 به طور دقیق تری بر لینک های داخلی توسط این افزونه کنترل خواهید داشت.

ارائه گزارش با امکان گرفتن خروجی

دانلود افزونه Interlinks Manager فارسی افزونه مدیریت لینک های داخلی - افزونه لینک سازی داخلی وردپرس

امکان گرفتن گزارش آمار و اطلاعات تحلیلی افزونه Interlinks Manager فارسی نیز وجود دارد. آمار لینک های داخلی سایت، گزارش ردیابی لینک ها و عصاره لینک ها را می توانید در یک فایل CSV دریافت کنید. سپس این فایل را در یک نرم افزار صفحه گسترده مثل Excel باز کنید. همچنین بسته به نیاز خود می توانید تغییرات لازم را ایجاد و تحلیل مورد نظر را نیز انجام دهید. نهایتا می توانید گزارش نهایی را ایجاد و به اشتراک بگذارید یا آن را چاپ کنید.

افزونه Interlinks Manager فارسی وردپرس باران

دانلود افزونه Interlinks Manager فارسی افزونه مدیریت لینک های داخلی - افزونه لینک سازی داخلی وردپرس

افزونه مدیریت لینک های داخلی وردپرس به طور پیش فرض فقط دارای زبان انگلیسی و ایتالیایی می باشد. امام نگران نباشید! در نسخه وردپرس باران افزونه Interlinks Manager به طور کامل فارسی سازی شده است. بنابراین کلیه تنظیمات و گزینه های افزونه کاملا فارسی می باشند.

دانلود افزونه Interlinks Manager رایگان

با یک بار تهیه نسخه حرفه ای افزونه مدیریت لینک های داخلی وردپرس، دانلود رایگان افزونه Interlinks Manager فارسی برای نسخه های بعدی ارائه می شود. بنابراین با یک بار خرید برای همیشه می توانید اقدام به دانلود رایگان افزونه لینک سازی داخلی وردپرس نمایید.

 • آپدیت: دانلود افزونه Interlinks Manager 1.30 فارسی در تاریخ 1401.04.15 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 1.29 در تاریخ 1400.11.23 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 1.27 در تاریخ 1400.03.19 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 1.26 در تاریخ 1400.01.24 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 1.25 در تاریخ 1399.07.07 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 1.24 در تاریخ 1399.05.29 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 1.23 در تاریخ 1399.01.12 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 1.22 در تاریخ 1398.11.13 به وردپرس باران اضافه شد.
 • اولین ارائه: نسخه حرفه ای دانلود افزونه مدیریت لینک های داخلی به وردپرس باران اضافه شد.

خرید افزونه Interlinks Manager اورجینال و فارسی

افزونه مدیریت لینک های داخلی وردپرس به صورت کاملا فارسی هم اکنون آماده ارائه می باشد. برای خرید افزونه Interlinks Manager فارسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
68,600 تومان

8 دیدگاه برای دانلود افزونه Interlinks Manager فارسی مدیریت لینک های داخلی (اورجینال)

 1. Avatar

  Morteza N

  بهترین افزونه لینک سازی داخلی وردپرس با آسودگی خاطر و بدون دردسر. لینک سازی داخلی ساخت برای سئو خیلی مهمه و من برای سایتم هیچ لینک داخلی تا الان نداشتم و با راهنمایی شما با این افزونه تونستم عبارات کلیدی مورد نظرم را سئو داخلی کنم. از مجموعه وردپرس باران برای معرفی این افزونه حرفه ای برای مدیریت لینک های داخلی ممنونم. پایدار باشید

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من. سپاس از نظر لطف شما. خوشحالیم که رضایت مندی کاربرانی مثل شما را می بینیم. امیدواریم در افزایش سئوی سایت خود هر روز بدرخشید. موفق باشید

 2. Avatar

  میلاد

  سلام هنوز افزونه کار میکنه یا نه؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من. کلیه افزونه ها و قالب ها در وردپرس باران پس از نصب و آزمایش، فارسی سازی شده و برای تهیه شما عزیزان ارائه شده اند و مشکلی در نصب و اجرا نخواهید داشت. همچنین پشتیبانی فنی برای رفع مشکلات احتمالی به صورت مادام العمر در خدمت شما می باشند.

 3. Avatar

  روجا

  سلام من از این افزونه استفاده می کنم اما لینک داخلی در قسمت پورتفولیو اعمال نمیشه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید چطور حلش کنم.

  • مجید تبسمی

   مجید تبسمی

   سلام دوست من. لطفا برای پشتیبانی محصولات خریداری شده تیکت ثبت کنید. با تشکر

 4. Avatar

  سعید رزمجو قلایی

  با سلام.
  بعد از دانلود، چگونه افزونه نصب می شود؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من. افزونه مدیریت لینک های داخلی وردپرس مانند هر افزونه دیگر نصب می شود و تفاوتی وجود ندارد. در دوره آموزش رایگان وردپرس تمام آموزش های وردپرس ارائه شده است. برای شروع می توانید از لینک آموزش وردپرس استفاده نمایید. موفق باشید

 5. Avatar

  امید کریمی

  سلام وقت بخیر
  ما یه کلمه داریم به اسم(x) این کلمه در همه مقالات به صفحه اصلی لینک سازی شده در صورتی که با توجه به استراتژی جدید سئومون میخواهیم به صفحه خاصی اون لینک داده شود .(تعداد مقالات مان بیش از 300 تا هست که این اشتباه مرتکب شده است و دستی چیز زیادی می شود )
  ایا این افزونه میتواند لینک های قبلی را به لینک دهی جدید انتقال بدهید
  ینی اگر الان با کلمه x به صفحه اصلی لینک شده است با ایجاد دستی لینک به صفحه دلخواه ما تگ شود و دیگر به صفحه اصلی تگ نشود

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من.
   این مورد که اگر یک کلمه در محتوا دارای لینک باشد و توسط افزونه نیز هدف گذاری شود توسط وردپرس باران تست نشده است. اما برای مدیریت لینک های داخلی وردپرس افزونه ای بهتر از Interlinks Manager وجود ندارد. به این مورد نیز توجه داشته باشید تغییر آدرس انبوه لینک های داخلی برای یک کلیدواژه که قبلا لینک سازی شده است می تواند برای سئوی سایت شما بسیار خطرناک باشد.
   با سپاس

 6. Avatar

  محمدرضا

  سلام این افزونه در داخل محصولات هم لینک سازی می کنه و چطور این کار رو باید کرد؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام آقای محمدرضا
   افزونه مدیریت لینک های داخلی وردپرس ارائه شده در وردپرس باران امکان لینک سازی خودکار در هر بخش دلخواه از سایت را دارد. مثلا لینک بیلدینگ داخلی برای نوشته، برگه، محصولات، دوره ها، دروس و… با کنترل کامل بر روی مواردی که میخواهید لینک ساخته شود یا نشود، تعداد لینک ها و بسیاری ویژگی های دیگر امکان پذیر است.
   اگر تاکنون لینک های داخلی سایت شما به درستی هدف گذاری نشده است این افزونه سئو محتوای قبلی و جدید شما را با ایجاد ارتباط بین تمام سایت و تنها با چند کلیک دگرگون می کند.
   با سپاس

 7. مجید تبسمی

  مجید تبسمی

  سلام دوستان.
  با توجه به سوالات متداول شما در مشاوره های انتخاب محصولات توضیح دهیم که تمام محصولات وردپرس باران با پشتیبانی و بروزرسانی رایگان و همیشگی همراه با 30 روز ضمانت بازگشت سفارش مشروط ارائه می شوند. قالب ها و افزونه های ارائه شده در وردپرس باران (برخلاف سایت های دیگر) صرفا یک قالب یا افزونه خام نیستند و تا حداکثر امکان فعال سازی می شوند. در نتیجه علاوه بر فارسی سازی و راستچین سازی و نصب فونت های فارسی، امکانات قالب ها نظیر درون ریزی دمو ها و امکانات افزونه ها تا حداکثر امکان فعال می شوند. توضیحات کامل در صفحه هر محصول نیز درج شده است.

  ⭐⭐⭐مزیت های نسخه وردپرس باران نسبت به سایر نسخه ها⭐⭐⭐
  ✅مرجع خرید و دانلود انواع قالب و افزونه وردپرس اورجینال
  ✅ترجمه شده به زبان فارسی و راستچین +100 فونت فارسی
  ✅دانلود آنی و مستقیم و دسترسی همیشگی
  ✅30 روز ضمانت بازگشت سفارش (برای اولین بار در ایران)
  ✅یک عمر بروزرسانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅یک عمر پشتیبانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅فعال سازی امکانات و رفع محدودیت ها (اختصاصی)
  ✅ارائه کاملترین نسخه قالب و افزونه های وردپرس در جهان (اختصاصی)
  ✅همراه با بسته دموها و قالب های آماده (هدیه اختصاصی)
  ✅بسته نصبی آسان با چند کلیک
  ✅همراه با آموزش های ویدئویی ویژه کاربران

 8. Avatar

  اشکان رئیسی

  سلام قابلیت نصب برروی گوشب تلفن همراه را دارد

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   تمام افزونه های وردپرس بر روی سایت های وردپرسی نصب می شوند و مستقل از اینکه سیستم شما کامپیوتر دسکتاپ لپ تاپ یا موبایل باشد قابل استفاده هستند. این افزونه به لینک سازی خودکار بین محتوا در سایت وردپرسی شما کمک می کند.
   با سپاس

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست