وردپرس باران / افزونه وردپرس / افزونه های ضروری وردپرس / افزونه شبکه اجتماعی وردپرس ، افزونه ربات خودکارسازی وردپرس

دانلود افزونه Social Auto Poster فارسی ربات شبکه اجتماعی وردپرس

دانلود افزونه Social Auto Poster فارسی

به نام خدا. در این مقاله از وردپرس باران با معرفی و دانلود افزونه Social Auto Poster فارسی در خدمت شما هستیم. این پلاگین وردپرس یکی از بهترین افزونه های وردپرس برای انتشار خودکار مطلب در شبکه های اجتماعی می باشد. در این آموزش وردپرس از مرجع آموزش وردپرس به معرفی کامل این افزونه حرفه ای خواهیم پرداخت. ویژگی ها و امکانات آن را بررسی خواهیم کرد. نهایتا نسخه اورجینال دانلود افزونه Social Auto Poster فارسی را ارائه خواهیم کرد. با معرفی افزونه SAP تا پایان این آموزش وردپرس با ما همراه باشید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
58,800 تومان

دانلود آنی و مستقیم

بلافاصله پس از پرداخت

30 روز ضمانت

بازگشت سفارش مشروط

یک عمر بروزرسانی

رایگان و همیشگی

یک عمر پشتیبانی

رایگان و همیشگی

نصب رایگان قالب ها

توسط پشتیبانی فنی

100+ فونت فارسی

تغییر فونت آسان قالب
مشخصات افزونه در یک نگاه

پیش‌نمایش افزونه

نسخه فعلی

4.1.8

آخرین بروزرسانی

1401.04.15

فارسی و راستچین

ترجمه شده به فارسی

فعال‌سازی امکانات

نسخه کامل

هدیه وردپرس باران

افزونه جانبی اینستاگرام

معرفی کامل افزونه

پلاگین Social Auto Poster فارسی

دانلود افزونه Social Auto Poster فارسی یک انتخاب عالی برای انتشار خودکار مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی است. این افزونه وردپرس از محبوب ترین شبکه های اجتماعی نظیر Facebook, Twitter, LinkedIn, Tumblr, Buffer App, Instagram و Pinterest پشتیبانی می کند. امکان اتصال وردپرس به شبکه های اجتماعی با پلاگین Social Auto Poster فارسی به سادگی و با تنظیمات ساده فراهم شده است. پس از اتصال وردپرس به شبکه های اجتماعی شود به سادگی می توانید محتوای جدید سایت خود را به طور خودکار در شبکه های اجتماعی خود داشته باشید. همچنین با ویرایش نوشته های گذشته نیز می توانید آن ها را در صفحات اجتماعی خود بازنشر کنید. بازنشر مطالب قدیمی سایت موجب بازدید بیشتر سایت و زنده نگه داشتن مطالب شما خواهد شد.

پست هایتان را برای شبکه های اجتماعی خود برنامه ریزی کنید. با دانلود افزونه Social Auto Poster فارسی، مطالب وردپرس به طور خودکار در شبکه های اجتماعی شما منتشر می شوند.

 • حساب ها یا پیج و گروه فیسبوک
 • حساب های توییتر
 • حساب ها یا پیج لینکدین
 • حساب های پینترست
 • تامبلر
 • اینستاگرام (هدیه ویژه وردپرس باران)
 • و…

افزونه جانبی اینستاگرام برای آخرین نسخه افزونه انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی نیز به عنوان هدیه به خریداران وردپرس باران ارائه می شود.

افزونه SAP همچنین امکان برنامه ریزی انتشار محتوا در شبکه های اجتماعی را به شما می دهد. امکان بی نظیری که به کمک آن می توانید محتوای سایت را دقیقا در ساعت و دقیقه مورد نظر در شبکه های اجتماعی خود منتشر کنید.

همچنین افزونه جانبی اینستاگرام وردپرس برای افزونه ارسال خودکار به عنوان هدیه در وردپرس باران ارائه می شود. افزودنی جانبی اینستاگرام از سوی سایت سازنده پشتیبانی نمی شود و به صورت یک افزونه جانبی ارائه شده است. بنابراین افزونه هدیه اینستاگرام شامل پشتیبانی وردپرس باران نیز نمی باشد. همچنین ذکر این نکته نیز الزامی است که گزارش هایی از اختلال این افزودنی هدیه برای برخی کاربران نیز به دست ما رسیده است. سعی ما در وردپرس باران همواره ارائه بهترین و کاملترین نسخه از هر افزونه می باشد. بنابراین همراه با آخرین نسخه افزونه، آخرین نسخه افزونه جانبی اینستاگرام نیز به خریداران هدیه می شود. اتصال به سایر شبکه های اجتماعی از امکانات اصلی افزونه Social Auto Poster بوده و دارای یک عمر پشتیبانی رایگان می باشند.

این افزونه علاوه بر هماهنگی کامل برای ارسال مطالب در پروفایل شخصی، امکان ارسال مطالب وردپرس به صفحات تجاری، گروه ها و… را به شما خواهد داد.

 • ارسال مطالب وردپرس به پروفایل شبکه اجتماعی
 • ارسال مطالب سایت به صفحات شبکه اجتماعی (Page)
 • ارسال نوشته ها به گروه های شبکه های اجتماعی (Group)
 • و…

Social Auto Poster دانلود افزونه ارسال مطالب به شبکه اجتماعی در 3 مرحله

تنظیمات افزونه Social Auto Poster فارسی بسیار ساده بود و فرایند ارسال مطلب به شبکه اجتماعی تنها در 3 قدم راه اندازی می شود.

1- اتصال شبکه اجتماعی به وردپرس:

در قدم یکم شبکه اجتماعی خود مثل فیسبوک، اینستاگرام، توییتر، لینکدین، تامبلر، بافراپ، پینترست و… را توسط پلاگین Social Auto Poster فارسی به وردپرس متصل کنید. همچنین تنظیمات لازم جهت انتشار محتوا در شبکه ها تنظیم کنید. همچنین می توانید برای هر یک از سوشیال ها تنظیمات جداگانه انجام دهید.

2- تولید محتوا در سایت:

در قدم دوم یک نوشته برای انتشار خودکار در شبکه های اجتماعی تولید کنید. برای مثال می توانید یک نوشته، برگه یا هر نوع نوشته دلخواه دیگری را در سایت منتشر کنید.

3- کاری نکنید! بقیه کار را به افزونه Social Auto Poster فارسی بسپارید:

در قدم سوم کاری نیاز نیست انجام دهید. افزونه SAP به طور خودکار و همزمان با انتشار نوشته در سایت، محتوای شما را در شبکه های اجتماعی مورد نظر منتشر می کند. با این کار محتوای شما در شبکه های اجتماعی مختلف در سطح جهانی بیشتر دیده خواهد شد.

شبکه های اجتماعی پشتیبانی شده توسط افزونه SAP

 • فیسبوک
 • توییتر
 • لینکدین
 • یوتیوب
 • تلگرام
 • پینترست
 • تامبلر
 • اینستاگرام (هدیه ویژه وردپرس باران)
 • Google My Business
 • وردپرس
 • Reddit
 • BufferApp
 • و…

افزونه Social Auto Poster فارسی

در این قسمت به معرفی مهمترین ویژگی های افزونه سوشیال اتو پوستر می پردازیم. امکانات کامل در صفحه سایت توسعه دهنده و صفحه رسمی فروش آن ارائه شده اند. ما در وردپرس باران نیز جهت معرفی این افزونه به شما فارسی زبانان عزیز به معرفی کامل این افزونه خواهیم پرداخت. با معرفی امکانات شگفت انگیز این افزونه وردپرس با ما همراه باشید.

دانلود افزونه Social Auto Poster فارسی

پست خودکار محتوای جدید

دانلود افزونه Social Auto Poster فارسی این امکان را به شما می دهد که محتوای جدید را به طور خودکار در شبکه های اجتماعی ارسال کنید. همچنین به کمک پلاگین SAP امکان انتشار نوشته های قدیمی سایت شمت نیز فراهم شده است. محبوب ترین شبکه های اجتماعی در این افزونه وردپرس پشتیبانی می شوند.

پشتیبانی از پست تایپ دلخواه

افزونه SAP فارسی برای سایت های اختصاصی با انواع نوشته دلخواه نیز برنامه ویژه ای تدارک دیده است. با دانلود افزونه Social Auto Poster وردپرس تفاوتی ندارد از چه قالبی و در چه نوع نوشته ای مطلب می نویسید. این پلاگین از تمام پست تایپ های محبوب نظیر مطالب وبلاگ، برگه ها، محصولات ووکامرس، دانلود های افزونه EDD و هر نوع پست تایپ سفارشی دیگر پشتیبانی می کند. با نوشتن مطلب خود در هر نوع نوشته در وردپرس امکان انتشار خودکار مطالب آن در شبکه های اجتماعی را خواهید داشت.

انتشار هوشمند محتوا در شبکه اجتماعی خاص

به کمک تنظیمات قدرتمند افزونه Social Auto Poster فارسی به راحتی می توانید مطالب ارسالی را مدیریت نمایید. با این تنظیمات پیشرفته امکان تعریف انتشار مطالب یک دسته بندی خاص به یک حساب شبکه اجتماعی خاص نیز وجود دارد. بنابراین مطالب دسته بندی خاص شما فقط برای دنبال کنندگان کانال خاص مخاطبان شما ارسال خواهند شد. مثلا مطالب دسته آشپزی در صفحه اختصاصی آشپزی شما در قیسبوک ارسال می شود و مطالب دسته آموزشی شما در لینکدین سایت شما. بنابراین یک سوشیال هدفمند برای سایت خود خواهید داشت که به مراتب نتیجه بهتری در این زمینه خواهید گرفت.

تنظیم نامحدود اکانت ها در هر شبکه اجتماعی

در دانلود افزونه Social Auto Poster فارسی امکان اتصال به چندین اکانت در یک شبکه اجتماعی را نیز خواهید داشت. مثلا شما می توانید در چند پیج فیسبوک، چند گروه فیسبوک، چند صفحه توییتر، چند حساب تامبلر و… به طور همزمان متصل شوید و مطلب ارسال نمایید. هیچ محدودیتی در کار نیست! افزونه با پروفایل، صفحه بیزنسی، صفحات کامیونیتی، گروه ها و… حتی چندین اکانت در یک شبکه به خوبی کار خواهد کرد.

درج هشتگ ها براساس دسته بندی و تگ های وردپرس

هشتگ ها یکی از عوامل بسیار محبوب در شبکه های اجتماعی می باشند. یکی از عامل موفقیت کسب و کار شما در فضای مجازی همین هشتگ ها خواهند بود. هنگام ارسال مطالب به شبکه های اجتماعی با پلاگین Social Auto Poster فارسی نگران ارسال هشتگ ها نباشید. با افزونه SAP کار برای شما بسیار آسان شده است. با تنظیمات دلخواه می توانید دسته بندی ها، تگ ها یا تکسونامی دلخواه خود را به عنوان هشتگ، همراه با مطالب به شبکه های اجتماعی ارسال کنید.

انتشار زمان بندی شده

انتشار خودکار مطالب در شبکه های اجتماعی با دانلود افزونه Social Auto Poster فارسی کاملا در دست شماست. شما می توانید زمان انتشار شبکه اجتماعی را متفاوت از زمان انتشار مطلب در سایت در نظر بگیرید. مثلا شما روزانه ساعت 13 در سایت خود مطلب منتشر می کنید. با تنظیمات دلخواه می توانید زمان انتشار مطلب در شبکه اجتماعی را روی ساعت 21 تنظیم نمایید. زمان ارسال سوشیال مستقل از زمان انتشار مطلب در سایت و کاملا در کنترل شما خواهد بود.

انتشار خودکار و مجدد پست های موجود

انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی شما با دانلود افزونه Social Auto Poster وردپرس متوقف نخواهد شد. شما می توانید طبق برنامه ریزی دلخواه یک مطلب را بارها و بارها به شبکه های اجتماعی خود ارسال کنید. افزونه SAP امکان ارسال مجدد مطلب دلخواه را با فیلترهای مختلفی در اختیار شما قرار می دهد.

دانلود افزونه Social Auto Poster فارسی

هماهنگ با سرویس های کوتاه کننده لینک

دانلود افزونه Social Auto Poster فارسی فکر همه جای کار را کرده است: یکی از مسائل مهم در شبکه های اجتماعی محدودیت کاراکتر در ارسال مطلب می باشد. آدرس لینک مطالب وردپرس ممکن است به دلیل طولانی شدن زیبایی پست ارسالی در سوشیال نتورک را کاهش دهد. این مشکل در زبان فارسی بیشتر به چشم می خورد. لینک های شامل حروف فارسی در اکثر سرویس های خارجی با کاراکترهای ناخوانا نمایش داده می شوند. راه حل کلی برای رفع این مشکل استفاده از سرویس های کوتاه کننده لینک می باشد. اما کوتاه کردن تک تک لینک ها و آمده کردن آن ها برای انتشار در شبکه های اجتماعی کار دشوار و زمان بری خواهد بود.

دانلود افزونه Social Auto Poster فارسی با توجه به این مسئله، امکاناتی جهت کوتاه کردن لینک ها، برای انتشار در شبکه های اجتماعی در نظر گرفته است. این افزونه با چندین سرویس کوتاه کننده لینک محبوب هماهنگی کامل دارد. کافی است در تنظیمات افزونه گزینه کوتاه کردن لینک را بر روی سرویس مورد نظر تنظیم نمایید. همچنین سرویس کوتاه کننده لینک داخلی وردپرس نیز در این افزونه پشتیبانی می شود.

سرویس های کوتاه کننده لینک در افزونه SAP

 • کوتاه کننده لینک وردپرس
 • سرویس bit.ly
 • سرویس TinyURL
 • سرویس shorte.st

آمار پست های شبکه های اجتماعی با افزونه Sosial Auto Poster

در پلاگین Social Auto Poster فارسی امکان مشاهده آمار دقیق برای هر شبکه اجتماعی وجود دارد. همچنین با نمودار گرافیکی ارائه شده در این افزونه مکان مقایسه بازخورد شبکه های اجتماعی مختلف نیز وجود خواهد داشت. همچنین فیلتر های متعددی جهت بررسی دقیقتر نظیر بازه زمانی دلخواه و… در این آمارها پیش بینی شده است.

کنترل کامل بر اشتراک گذاری های شبکه های اجتماعی

فرقی ندارد شما برای انتشار محتوا در شبکه های اجتماعی چه چیزی در نظر دارید. با دانلود افزونه Social Auto Poster وردپرس هر آنچه در نظر دارید را می توانید پیاده سازی نمایید.

 • شاید بخواهید تنها عنوان مطلب خود را همراه با هشتگ ها ارسال کنید.
 • یا شاید بخواهید یک نام کاربری را در پست خود منشن کنید.
 • یا شاید بخواهید مقداری متن دلخواه به نوشته ارسالی اضافه کنید.

به کمک افزونه SAP تمام این موارد و موارد دیگری که در نظر دارید امکان پذیر خواهند بود. همچنین امکان درج تصویر از مطالب وبلاگ شما و ضمیمه کردن آن در مطالب شبکه اجتماعی شما نیز فراهم شده است.

ردیابی کلیک ها

یکی از بهترین ابزار ها برای بررسی و آنالیز کمپین های ایجاد شده گوگل آنالیتیکس می باشد. به کمک ابزار آمارگیر محبوب گوگل می توانید آمار دقیقی از وبسایت خود داشته باشید. دانلود افزونه Social Auto Poster فارسی به سادگی با آنالیتیک یکپارچه می شود. با هماهنگ کننده افزونه SAP با آنالیتیکس می توانید میزان محبوبیت مطالب خود را در شبکه های اجتماعی رسد کنید. میزان ترافیک و آمار کلیک های شبکه های اجتماعی خود را نیز دنبال کنید.

گزارش های دقیق

گزارش دقیقی از مطالب ارسالی و زمان و توضیحات تکمیلی هر ارسال در افزونه ذخیره می شوند. همچنین امکان فیلتر کردن لیست گزارش ها و دسترسی سریعتر به گزارش مورد نظر وجود دارد.

سایر ویژگی ها

 • عدم انتشار مطالب دسته بندی خاصی
 • انتشار چندباره یک مطلب
 • سفارشی سازی فرمت پیام ها
 • انتشار یک مطلب دلخواه در تمام شبکه های اجتماعی با یک کلیک
 • ساخت آدرس لینک منحصر بفرد
 • ایموجی ها در شبکه های اجتماعی
 • افزایش سئو خارجی سایت با سوشیال سیگنال
 • داکیومنت آموزش کار با افزونه

سازگار با بهترین افزونه های وردپرس

برای دانلود افزونه Social Auto Poster فارسی جای هیچ نگرانی از نظر سازگاری با سایت شما نیست. این افزونه از تمام انواع نوشته پشتیبانی کامل دارد. از نوشته و برگه پیش فرض وردپرس گرفته تا محصولات ووکامرس و EDD در سوشیال اتو پوستر پشتیبانی می شوند. پشتیبانی از انواع پست تایپ های سفارشی نیز در افزونه SAP پیش بینی شده است. همچنین این پلاگین با بهترین افزونه های وردپرس نیز همانگی کامل دارد.

دانلود افزونه Social Auto Poster فارسی

 • بهترین فروشگاه ساز وردپرس، ووکامرس
 • بهترین فروشگاه فایل وردپرس، ایزی دیجیتال دانلودز
 • بهترین افزونه کش رایگان وردپرس، افزونه توتال کش
 • بهترین افزونه سئو وردپرس، افزونه یوست سئو
 • بهترین افزونه ساخت شبکه اجتماعی وردپرس، افزونه بی بی پرس
 • بهترین افزونه انجمن ساز وردپرس، افزونه بادی پرس
 • ربات های نویسنده خودکار وردپرس
 • و بسیاری از افزونه های دیگر

دانلود رایگان افزونه Social Auto Poster فارسی

با یک بار تهیه افزونه Social Auto Poster فارسی، دانلود رایگان برای نسخه های بعدی ارائه می شود. بنابراین با یک بار خرید برای همیشه می توانید اقدام به دانلود رایگان این افزونه نمایید.

 • آپدیت: دانلود افزونه سوشیال اتو پوستر فارسی 4.1.8 در تاریخ 1401.04.15 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 4.1.6 در تاریخ 1401.02.19 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 4.1.5 در تاریخ 1400.11.23 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 4.1.4 در تاریخ 1400.10.15 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 4.1.2 در تاریخ 1400.10.02 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 4.1.0 در تاریخ 1400.08.12 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 4.0.13 در تاریخ 1400.06.17 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 4.0.11 در تاریخ 1400.03.13 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 4.0.9 در تاریخ 1400.02.26 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 4.0.7 در تاریخ 1399.10.22 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 4.0.4 در تاریخ 1399.10.04 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 4.0.3 در تاریخ 1399.09.09 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 4.0.2 در تاریخ 1399.09.09 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 4.0.1 در تاریخ 1399.08.21 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 4.0.0 در تاریخ 1399.08.18 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 3.9.2 در تاریخ 1399.07.24 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 3.9.1 در تاریخ 1399.07.13 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 3.9.0 در تاریخ 1399.06.30 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 3.8.3 در تاریخ 1399.06.02 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 3.8.2 در تاریخ 1399.05.25 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 3.8.0 در تاریخ 1399.05.07 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 3.7.0 در تاریخ 1399.04.24 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 3.5.0 در تاریخ 1399.03.08 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 3.4.1 در تاریخ 1399.02.20 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 3.4.0 در تاریخ 1399.02.04 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان افزونه Social Auto Poster 3.3.2 فارسی در تاریخ 1399.01.17 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 3.3.1 فارسی در تاریخ 1399.01.10 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 3.3.0 فارسی در تاریخ 1398.12.18 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 3.2.4 فارسی در تاریخ 1398.11.09 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 3.1.7 فارسی در تاریخ 1398.09.02 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان افزونه سوشیال اتو پوستر فارسی 3.1.6 در تاریخ 1398.08.22 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 3.1.4 در تاریخ 1398.06.20 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 3.1.3 در تاریخ 1398.05.13 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 3.1.2 در تاریخ 1398.05.03 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 3.0.0 در تاریخ 1398.01.25 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان افزونه Social Auto Poster 2.9.9 فارسی در تاریخ 1397.12.08 به وردپرس باران اضافه شد.
 • اولین ارائه: دانلود افزونه سوشیال اتو پوستر فارسی به وردپرس باران اضافه شد.

خرید افزونه Social Auto Poster دانلود نسخه اورجینال

نسخه اورجینال افزونه ربات شبکه اجتماعی وردپرس هم اکنون فارسی سازی شده و آماده خرید می باشد. همچنین دانلود نسخه های بعدی افزونه با یک بار خرید افزونه Social Auto Poster فارسی رایگان می باشد.

3 افزونه که پس از خرید این افزونه از وردپرس باران دریافت می کنید (پکیج اختصاصی)

 • آخرین نسخه افزونه Social Auto Poster فارسی
 • آخرین نسخه افزونه اینستاگرام وردپرس (هدیه)
 • آخرین نسخه افزونه دارای ماژول اینستاگرام (هدیه)

هم اکنون می توانید برای خرید این افزونه و دریافت 3 افزونه معرفی شده (افزونه اصلی همراه با 2 هدیه) از لینک زیر اقدام نمایید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
58,800 تومان

9 دیدگاه برای دانلود افزونه Social Auto Poster فارسی ربات شبکه اجتماعی وردپرس

 1. Avatar

  حمیدرضا

  سلام میخواستم از سایتتون خرید کنم کد تخفیف شعبانیه رو زدم برام ایمیل اومد طبق دستورتون پیج اینستاگرامتون رو دنبال کردم اما کد مخصوص شعبانیه وجود نداشت ممنون میشم اگر بهم کد تخفیف بدید

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   کد تخفیف شعبانیه برای خرید کلیه قالب ها و افزونه ها فعال است و می توانید از تخفیف استفاده نمایید.
   موفق باشید

 2. Avatar

  محمد

  سلام خسته نباشید
  من شنیدم در ورژن جدید api اینستاگرام حدف شده در صورت خریداری آیا نسخه های قبلی که اینستاگرام کار می کرد هم ارائه میدید؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من. بروزرسانی رایگان آخرین نسخه افزونه Social Auto Poster همواره برای خریداران در دسترس است. همچنین آخرین نسخه دارای ماژول اینستاگرام نیز همراه با آخرین نسخه در وردپرس باران ارائه می شود.

 3. Avatar

  Sina68

  نیاز ضروری به انتشار خودکار مطالب وردپرس در اینستاگرام داشتم. با خرید این افزونه از ارسال دستی و دردسرهای مدیریت جداگانه تو اپ اینستاگرام خلاص شدم. ممنون برای اشتراک این افزونه.

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من. خوشحالیم که معرفی افزونه Social Auto Poster فارسی مورد توجه شما قرار گرفته است. با آرزوی موفقیت برای شما

 4. Avatar

  ابراهیم

  سلام. ((ارسال خودکار به اینستاگرام)) کار میکنه؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من. بله. ارسال به اینستاگرام تست شده است و مشکلی ندارد. موفق باشید

 5. Avatar

  محسن

  سلام با اینستا مشکلی نداره ؟
  ممنون

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من. افزونه توسط تیم فنی وردپرس باران کاملا تست شده است و هیچ مشکلی در ارسال خودکار مطالب به اینستاگرام وجود ندارد. همچنین تعداد زیادی سایت، هم اکنون از نسخه وردپرس باران در حال استفاده می باشند. با سپاس

 6. Avatar

  mostafa

  با تلگرام هم هماهنگه؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من.
   تلگرام یک پیام رسان است و شبکه اجتماعی محسوب نمی شود. افزونه Social Auto Poster فارسی برای انتشار مطالب در شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک، توییتر، اینستاگرام و… مناسب است.
   برای انتشار خودکار مطالب وردپرس در تلگرام می توانید از افزونه و راهنمای رایگان موجود در لینک آموزش اتصال وردپرس به تلگرام استفاده کنید.
   با آرزوی موفقیت برای شما

 7. Avatar

  سحری

  برای انتشار خودکار مطلب در شبکه های اجتماعی Facebook و Twitter و LinkedIn برای بهبود سئو سایت آیا این افزونه مناسب هست؟

  • مجید تبسمی

   مجید تبسمی

   سلام دوست من
   بله. بدون شک یکی از بهترین افزونه های اشتراک گذاری مطالب و محصولات وردپرس در فیسبوک، توییتر، لینکدین و… همین افزونه Social Auto Poster بوده که امکان اشتراک گذاری دستی و خودکار را با امکان سفارشی سازی کامل متن، تصویر، هشتگ و… در اختیار شما قرار می دهد. همچنین امکان تعیین ساختار و قالب ارسال محتوا نیز در این افزونه فراهم شده است.
   با تشکر

 8. Avatar

  مجید

  سلام آقا الان جدیدا تمام افزونه های اینستاگرام قطع شده
  این افزونه شما هنوز کار میکنه با اینستا گرام یا نه؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام آقای مجید عابدی
   افزونه Social Auto Poster وردپرس باران یک افزونه جامع برای ارسال خودکار مطالب وردپرس به طیف گسترده ای از شبکه های اجتماعی، سرویس های اشتراک ویدئو و پیام رسان ها می باشد. ارسال خودکار به فیسبوک، توییتر، لینکدین، پینترست و… که فهرست شبکه های اجتماعی پشتیبانی شده را می توانید در توضیحات همین صفحه مشاهده نمایید. ارسال مطالب وردپرس به Instagram از امکانات اصلی این افزونه نیست ولی یک افزودنی جانبی اینستاگرام برای این افزونه ارائه شده است تا امکانات اینستاگرام را به افزونه اصلی اضافه کند. این افزونه جانبی توسط وردپرس باران به عنوان هدیه به خریداران تقدیم می شود که پیش تر توسط پشتیبانی فنی تست شده است و بروزرسانی نیز می شود ولی در نسخه های اخیر برخی کاربران گزارش عدم هماهنگی برای ما ارسال کرده اند. در صورتی که به ارسال مطالب به شبکه های اجتماعی مختلف نیاز دارید این افزونه پرفروش ترین افزونه جهان در این زمینه است که امکانات کاملی را در این زمینه در اختیار شما قرار می دهد.
   با سپاس

 9. مجید تبسمی

  مجید تبسمی

  سلام دوستان.
  با توجه به سوالات متداول شما در مشاوره های انتخاب محصولات توضیح دهیم که تمام محصولات وردپرس باران با پشتیبانی و بروزرسانی رایگان و همیشگی همراه با 30 روز ضمانت بازگشت سفارش مشروط ارائه می شوند. قالب ها و افزونه های ارائه شده در وردپرس باران (برخلاف سایت های دیگر) صرفا یک قالب یا افزونه خام نیستند و تا حداکثر امکان فعال سازی می شوند. در نتیجه علاوه بر فارسی سازی و راستچین سازی و نصب فونت های فارسی، امکانات قالب ها نظیر درون ریزی دمو ها و امکانات افزونه ها تا حداکثر امکان فعال می شوند. توضیحات کامل در صفحه هر محصول نیز درج شده است.

  ⭐⭐⭐مزیت های نسخه وردپرس باران نسبت به سایر نسخه ها⭐⭐⭐
  ✅مرجع خرید و دانلود انواع قالب و افزونه وردپرس اورجینال
  ✅ترجمه شده به زبان فارسی و راستچین +100 فونت فارسی
  ✅دانلود آنی و مستقیم و دسترسی همیشگی
  ✅30 روز ضمانت بازگشت سفارش (برای اولین بار در ایران)
  ✅یک عمر بروزرسانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅یک عمر پشتیبانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅فعال سازی امکانات و رفع محدودیت ها (اختصاصی)
  ✅ارائه کاملترین نسخه قالب و افزونه های وردپرس در جهان (اختصاصی)
  ✅همراه با بسته دموها و قالب های آماده (هدیه اختصاصی)
  ✅بسته نصبی آسان با چند کلیک
  ✅همراه با آموزش های ویدئویی ویژه کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست