وردپرس باران / افزونه وردپرس / افزونه های ضروری وردپرس / افزونه اسکیما وردپرس ، افزونه سئو وردپرس ، افزونه افزایش بازدید وردپرس ، افزونه امتیازدهی وردپرس ، افزونه نقد و بررسی وردپرس

افزونه WP Schema Pro فارسی (موشک سئو وردپرس) + آموزش

دانلود افزونه WP Schema Pro فارسی استفاده از اسکیما در وردپرس

به نام خدا. در این آموزش وردپرس به معرفی، آموزش و دانلود افزونه WP Schema Pro فارسی، افزونه موشک سئو وردپرس می پردازیم. افزونه اسکیما پرو وردپرس یک افزونه حرفه ای برای افزودن کدهای اسکیما به وردپرس و قالب وردپرس می باشد. برای استفاده از اسکیما در وردپرس با این افزونه نیاز به هیچ دانش برنامه نویسی و کدنویسی نخواهید داشت. در این آموزش وردپرس ابتدا به تعریف Schema markup و Structured Data و Rich Snippets به زبان ساده خواهیم پرداخت.  همچنین در مورد اهمیت کدهای اسکیما در وردپرس و ضرورت آن صحبت خواهیم کرد. در ادامه نیز به آموزش افزونه WP Schema Pro فارسی و معرفی انواع اسکیما خواهیم پرداخت. روش افزودن و استفاده از کدهای اسکیما در وردپرس را ارائه می دهیم. در پایان نیز نسخه اورجینال و فارسی سازی شده افزونه WP Schema Pro وردپرس را ارائه خواهیم داد. تا پایان این آموزش وردپرس با ما در مرجع وردپرس فارسی همراه باشید.

فروش ویژه به مدت محدود:
148,800 تومان

دانلود آنی و مستقیم

بلافاصله پس از پرداخت

30 روز ضمانت

بازگشت سفارش مشروط

یک عمر بروزرسانی

رایگان و همیشگی

یک عمر پشتیبانی

رایگان و همیشگی

نصب رایگان قالب ها

توسط پشتیبانی فنی

100+ فونت فارسی

تغییر فونت آسان قالب
مشخصات افزونه در یک نگاه

پیش‌نمایش افزونه

نسخه فعلی

2.7.3

آخرین بروزرسانی

1401.04.26

فارسی و راستچین

ترجمه شده به فارسی

فعال‌سازی امکانات

نسخه کامل

هدیه وردپرس باران

-

معرفی کامل افزونه

افزونه WP Schema Pro فارسی (موشک سئو وردپرس)

افزونه WP Schema Pro فارسی و استفاده از اسکیما در وردپرس

اسکیما چیست؟

حتما در نتایج جستجو از گوگل با مواردی مثل ستاره دار بودن، نمایش قیمت یا حتی نمایش دستور العمل انجام یک کار مواجه شده اید. این موارد که Rich Snippets نامیده می شوند، به کمک استفاده از اسکیما در وردپرس یا استراکچر دیتا ها در سایت ایجاد می شوند. گوگل این ساختار غنی و کدهای معنایی را درک می کند و از آن ها برای نمایش بهتر نتایج جستجو استفاده می کند. افزونه WP Schema Pro فارسی یا موشک سئو وردپرس یک روش سریع و آسان برای استفاده از اسکیما در وردپرس می باشد. به کمک این افزونه وردپرس به سادگی می تواند Structured Data یا داده های ساختاری را به سایت وردپرس خود اضافه کنید.

تعریف Schema markup و Structured Data و Rich Snippets به زبان ساده

در این قسمت تعریف خلاصه ای از مفاهیم فوق که به صورت اختصاصی و به زبان ساده توسط وردپرس باران تنظیم شده است می پردازیم.

Structured Data: استراکچر دیتا داده های ساختاری هستند که در کدهای سایت شما قرار می گیرند و مفهوم کدهای سایت شما را برای گوگل و دیگر موتورهای جستجو قابل درک می کنند.

Schema Markup: نوع استانداردی از Structured Data که برای افزودن کدهای استراکچر دیتا به سایت استفاده می شود و توسط موتورهای جستجو قابل شناسایی است، کدهای اسکیما یا Schema Markup می باشند.

Rich Snippets: پس از درک موتورهای جستجو از کدهای سایت شما ممکن است نحوه نمایش مطالب سایت شما در نتایج جستجو تغییر کند. به نحوه نمایش متفاوت سایت ها در نتایج جستجو اصطلاحا ریچ اسنیپت یا Rich Snippets می گویند. نمونه محبوبی از انواع این نوع نمایش ستاره دار کردن مطالب در نتایج گوگل است که در تصویر زیر مشاهده می کنید.

افزونه اسکیما چیست؟ تعریف Schema markup و Structured Data و Rich Snippets

یک مثال ساده از کاربرد اسکیما و افزونه موشک سئو وردپرس

برای مثال وجود یک عدد در یک صفحه از سایت خود را در نظر بگیرید. این عدد در سایت شما ممکن است مربوط به موارد مختلفی باشد که کاربران با مشاهده آن به سادگی به مفهوم آن که مثلا قیمت، امتیاز یا… است پی خواهند برد. اما موتورهای جستجو در حالت عادی تنها یک عدد مشاهده می کنند و درک خاصی از آن ندارند. شما با افزودن کدهای اسکیما به سایت می توانید مفهوم وجود این عدد را که قیمت، امتیاز یا… است، به گوگل انتقال دهید. در وردپرس نیز با کمک افزونه WP Schema Pro فارسی حتی نیاز به کدنویسی نخواهید داشت و این مورد تنها با یک رابط کاربری ساده قابل پیاده سازی است.

افزونه موشک سئو وردپرس و اهمیت کدهای اسکیما در وردپرس

استفاده از اسکیما در وردپرس و فعال کردن Structured Data علاوه بر نمایش Rich Snippets ها در نتایج گوگل، در سئو سایت بسیار مفید است. همانطور که گوگل برای بررسی سایت توسط خزنده های خود، سایت شما را اسکن می کند با درک بهتر از ساختار سایت شما، جایگاه بهتری در نتایج جستجو برای آن در نظر می گیرد. از طرف دیگر نمایش متفاوت سایت شما در نتایج جستجو به فراخور استفاده از اسکیما در وردپرس و نمایش استراکچر دیتای سایت شما به صورت Rich Snippets ها موجب افزایش نرخ کلیک می شود. در نتیجه با توجه به اهمیت CTR در بهبود سئو و رتبه صفحات سایت، استفاده از اسکیما در وردپرس می تواند سئوی سایت شما را به طرز چشمگیری افزایش دهد. به همین دلیل به این پلاگین، افزونه موشک سئو وردپرس نیز می گویند.

افزونه WP Schema Pro فارسی و افزودن اسکیما به وردپرس به طور خودکار

با دانلود افزونه WP Schema Pro فارسی، موشک سئو وردپرس، دیگر استفاده از اسکیما در وردپرس و افزودن استراکچر دیتا کار سختی نیست. بدون نیاز به کدنویسی و دانش برنامه نویسی و تنها با رابط کاربری آسان و چند کلیک ساده می توانید نشانه گذاری اسکیما را در وردپرس خود انجام دهید. تنظیمات اسکیما مارک آپ وردپرس که در پیکربندی انجام می دهید، استراکچر دیتا و کدهای اسکیما را به طور خودکار به تمام برگه ها و نوشته های سایت یا موارد مشخص شده اعمال می کنند. شما می توانید اسکیما را برای تک تک نوشته ها و برگه به صورت جداگانه تعریف کنید یا با تعریف حالت های کلی، آن ها را به دسته ای از مطالب اختصاص دهید.

آموزش افزونه WP Schema Pro فارسی (استفاده از اسکیما در وردپرس)

در همین ابتدا خدمت شما بگوییم که کار با افزونه بسیار ساده می باشد. افزودن کدهای اسکیما به وردپرس با افزونه WP Schema Pro فارسی نیاز به هیچ دانش برنامه نویسی یا کدنویسی ندارد. بدون اینکه نیاز باشد که دست به کد شوید، تنها با رابط کاربری افزونه موشک سئو وردپرس می توانید نشانه گذاری محتوای وردپرس را انجام دهید. برای استفاده از اسکیما در وردپرس با افزونه اسکیما پرو فارسی کافی است طبق مراحل زیر عمل کنید.

چک لیست افزودن کد های اسکیما به وردپرس بدون کدنویسی با افزونه اسکیما پرو

 1. نوع اسکیما را از انواع متنوعی که افزونه WP Schema Pro فارسی در اختیار شما قرار می دهد انتخاب کنید.
 2. موارد مورد نظر جهت اعمال کدهای اسکیما در وردپرس را تعیین کنید.
 3. فیلدهای مربوط به Structured Data را به آسانی پر کردن یک فرم ساده کنید.
 4. تمام! بقیه کار را به افزونه موشک سئو وردپرس بسپارید. سایت وردپرس شما برای نمایش Rich Snippets در گوگل آماده شده است!

در ادامه توضیح مختصری از هر مرحله ارائه خواهیم داد.

1- انتخاب نوع اسکیما در افزونه WP Schema Pro فارسی

آموزش افزونه WP Schema Pro فارسی اسکیما پرو

افزونه اسکیما پرو وردپرس با ارائه انواع مختلفی از اسکیما امکان افزودن انواع Structured Data را برای بخش های مختلف وردپرس فراهم می کند. در اولین گام برای افزودن یک داده ساختاری به وردپرس کافی است از لیست اسکیما مارک آپ های موجود، مورد مورد نظر را با توجه به نوع محتوای خود انتخاب نمایید. برای مثال گزینه Article یا مقاله برای مطالب وبلاگ استفاده می شوند و یکی از محبوب ترین فواید آن، ستاره دار کردن مطالب وردپرس در گوگل می باشد.

2- افزودن کدهای اسکیما به وردپرس در بخش های مختلف

افزودن کدهای اسکیما به وردپرس با افزونه Schema Pro فارسی

در مرحله قبل از آموزش افزونه موشک سئو وردپرس، شما یک داده ساختار اسکیما مارک آپ را ایجاد کردید و تنظیمات آن را انجام دادید. اما تا اینجا هیچ تغییر ساختاری در سایت شما ایجاد نشده است. در گام دوم استفاده از اسکیما در وردپرس باید اسکیمای ساخته شده افزونه WP Schema Pro فارسی را به بخش های مورد نظر سایت خود اعمال کنید. این موارد می تواند شامل یک یا تعدادی از برگه ها با خواص یکسان باشد. همچنین ممکن است بخواهید داده های ساختاری به نوشته های سایت شما اعمال شوند.

ساخت انواع اسکیما در وردپرس و اعمال آن ها به بخش های مورد نظر در افزونه اسکیما پرو هیچ محدودیتی ندارد. شما می توانید برای تک تک برگه ها و نوشته ها Structured Data تعریف کنید یا با تعریف موارد کلی آن را به تعداد زیادی از صفحات اختصاص دهید. به طور خلاصه، کنترل کامل اعمال اسکیما مارک آپ برای نمایش Rich Snippets گوگل در اختیار شما خواهد بود.

آموزش wp schema pro افزونه اسکیما پرو فارسی

 • تعریف و اعمال داده ساختاری Structured Data برای یک برگه یا نوشته
 • استفاده از اسکیما مارک آپ برای تعدادی از برگه ها یا نوشته ها
 • امکان افزودن اسکیما به وردپرس برای تمام برگه ها یا نوشته ها
 • قابلیت خارج کردن برگه یا نوشته خاص جهت جلوگیری از اعمال داده های ساختاری افزونه موشک سئو وردپرس

3- تکمیل فیلد های مربوط به Structured Data وردپرس

پس از تعیین موارد مورد نظر جهت افزودن کدهای اسکیما به وردپرس نوبت به مقدار دهی فیلدهای اسکیما می شود. تمام فیلد های ضروری Structured Data برای انواع Rich Snippets ها در افزونه اسکیما پرو پیش بینی شده اند. هر نوع اسکیما مارک آپ که در افزونه WP Schema Pro فارسی انتخاب می کنید تعدادی فیلد ضروری دارد که برای اعمال صحیح داده های ساختاری باید تکمیل شوند. تکمیل این موارد می تواند با مقادیر ثابت دلخواه یا مقادیر متغیر با پشتیبانی از زمینه های دلخواه باشد. برای مثال شما می توانید امتیاز یک مقاله را به طور ثابت 5 ستاره تعریف کنید! یا از زمینه دلخواه مربوط به افزونه امتیاز دهی ستاره ای استفاده کنید. حتی در افزونه موشک سئو وردپرس گزینه ای برای افزودن امکان امتیازدهی ستاره ای به نوشته های وردپرس توسط کاربران وجود دارد.

4- ادامه کار به عهده افزونه WP Schema Pro فارسی است

افزونه WP Schema Oro فارسی و Schema markup و Structured Data و Rich Snippets

کار شما تمام است! به همین سادگی سایت وردپرس شما برای نمایش Rich Snippets در گوگل آماده شده است! افزونه اسکیما پرو به طور خودکار کدهای معنایی و داده های ساختاری را به سایت شما اضافه می کند.

در ادامه به معرفی انواع گزینه های قابل استفاده در  اسکیما پرو فارسی خواهیم پرداخت. با ما در وردپرس باران همراه باشید.

انواع اسکیما مارک آپ افزونه WP Schema Pro برای استفاده از اسکیما در وردپرس

افزونه WP Schema Pro فارسی از محبوب ترین انواع داده های ساختاری Structured Data جهت نمایش محتوای غنی Rich Snippets در گوگل پشتیبانی می کند. در حال حاضر انواع متعددی از اسکیما مارک آپ ها در افزونه اسکیما پرو فارسی قابل استفاده بوده و در هر بروزرسانی به تعداد آن ها نیز افزودنه می شود.

انواع اسکیما در افزونه WP Schema Pro فارسی

 • Schema Review
 • Schema Local Business
 • Schema Article
 • Schema Service
 • Schema Product
 • Schema Course
 • Schema Recipe
 • Schema Persona
 • Schema Job Offer
 • Schema Software Application
 • Schema for Books
 • Schema Event
 • Rich Snippet for videos

در آینده سعی می کنیم در مورد انواع اسکیما و داده های سختاری نمایش ریچ اسنیپت ها مطالب بیشتری نیز ارائه دهیم.

آیا خرید افزونه WP Schema Pro فارسی ضروری است؟

در ابتدا بگوییم اگر می خواهید یک سایت موفق داشته باشید و به سئوی سایت خود اهمیت می دهید، خرید افزونه WP Schema Pro فارسی یک انتخاب هوشمندانه است. چون شما با تهیه این افزونه حرفه ای که خیلی ها از آن به عنوان موشک سئو وردپرس یاد می کنند، سئوی سایت خود را چندین درجه ارتقا خواهید داد.

فراموش نشود که برای سئو سایت وردپرسی پیش از هر چیز، شما به افزونه های ضروری دیگری نیز نیاز خواهید داشت. اولین گزینه برای سئو وردپرس داشتن یک افزونه سئو مناسب مثل افزونه یواست سئو می باشد. در گام های بعدی افزایش سرعت سایت (که یکی از مهمترین عوامل در سئو سایت است) به کمک افزونه کش وردپرس و افزونه بهینه سازی تصاویر وردپرس پیشنهاد می شود. در گام آخر نیز که سوخت جت سئو سایت شما است، افزونه اسکیما پرو فارسی پیشنهاد ویژه وردپرس باران می باشد.

دانلود رایگان افزونه WP Schema Pro فارسی

با یک بار تهیه افزونه اسکیما پرو فارسی وردپرس، دانلود رایگان افزونه WP Schema Pro فارسی برای نسخه های بعدی ارائه می شود. بنابراین با یک بار خرید برای همیشه می توانید اقدام به دانلود رایگان این افزونه وردپرس نمایید.

 • آپدیت: دانلود افزونه WP Schema Pro 2.7.3 فارسی در تاریخ 1401.04.26 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.7.2 در تاریخ 1400.09.11 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.7.1 در تاریخ 1400.06.31 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.6.5 در تاریخ 1400.06.07 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.6.4 در تاریخ 1400.05.31 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.6.3 در تاریخ 1400.04.28 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.6.2 در تاریخ 1400.04.12 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.6.0 در تاریخ 1400.03.17 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.5.2 در تاریخ 1400.02.06 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.5.1 در تاریخ 1400.01.24 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.5.0 در تاریخ 1400.01.17 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.4.0 در تاریخ 1399.12.23 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.3.0 در تاریخ 1399.11.06 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.2.3 در تاریخ 1399.09.27 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.2.2 در تاریخ 1399.08.29 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.2.1 در تاریخ 1399.08.04 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.2.0 در تاریخ 1399.07.30 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.1.2 در تاریخ 1399.05.25 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.1.1 در تاریخ 1399.04.26 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.1.0 در تاریخ 1399.04.24 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.0.1 در تاریخ 1399.03.31 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.0.0 در تاریخ 1399.03.18 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 1.7.0 در تاریخ 1399.02.04 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 1.6.1 در تاریخ 1399.01.17 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 1.6.0 در تاریخ 1399.01.12 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان افزونه اسکیما پرو فارسی 1.5.2 در تاریخ 1398.11.21 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 1.5.1 در تاریخ 1398.11.07 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 1.5.0 در تاریخ 1398.10.07 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 1.4.1 در تاریخ 1398.07.30 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 1.4.0 در تاریخ 1398.07.20 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان افزونه WP Schema Pro 1.3.1 فارسی در تاریخ 1398.06.05 به وردپرس باران اضافه شد.
 • اولین ارائه: دانلود افزونه اسکیما پرو فارسی به وردپرس باران اضافه شد.

دانلود افزونه WP Schema Pro فارسی (افزونه موشک سئو وردپرس)

افزونه اسکیما پرو وردپرس به صورت کاملا فارسی هم اکنون آماده ارائه می باشد. برای خرید افزونه WP Schema Pro فارسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

فروش ویژه به مدت محدود:
148,800 تومان

13 دیدگاه برای افزونه WP Schema Pro فارسی (موشک سئو وردپرس) + آموزش

 1. Avatar

  شیرین

  سلام
  اسکیما جیسون مارک اپ یواست کدوم قسمت یواست میشه

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من. برای پشتیبانی محصولات خریداری شده از طریق ارسال تیکت پشتیبانی با همکاران فنی در تماس باشید. با سپاس

 2. Avatar

  علی طاعتی مرفه

  سلام
  وقتتون بخیر
  من چندتا سایت دارم. یک بار که بخرم، روی همه سایتهام میتونم نصب کنم؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من.
   افزونه ها و قالب های وردپرس باران (برخلاف سایر مراجع)، صرفا یک پوسته یا افزونه خام نیستند و همراه با فعال ساز اختصاصی وردپرس باران ارائه می شوند. با استفاده از فعال ساز، تمام امکانات محصول نظیر امکانات بخش پرمیوم، رفع محدودیت ها، امکان درون ریزی دموها و… فعال می شوند. برای استفاده از محصول در دامنه جدید نیاز است تا نسخه جدیدی از محصول تهیه شود تا امکان فعال سازی در دامنه بیشتر فراهم شود. محدودیتی در تهیه هر تعداد نسخه از قالب نیز وجود نخواهد داشت. همچنین تمام محصولات علاوه بر یک عمر پشتیبانی و بروزسانی رایگان دارای 30 رو ضمانت مشروط نیز می باشند تا هیچ ریسکی برای تهیه محصول وجود نداشته باشد.
   در صورت هر سوال یا نکته ای می توانید با شماره های مستقیم ما در تماس باشید.
   با آرزوی موفقیت برای شما

 3. Avatar

  حامد اقاجانی

  درود
  من افزونه را طبق دستورات اجرا کردم
  ولی داخل سرچ کنسول سایت
  ارور missing id field میده !!!
  صفحاتی هم که این ارور را داره در حال اضافه شدن هست

  • مجید تبسمی

   مجید تبسمی

   سلام دوست من
   در نسخه وردپرس باران تغییراتی ایجاد شده است تا این مشکل که در سایر نسخه ها وجود دارد برطرف شود و به بهترین شکل بتوانید اسکیمای سایت خود را تنظیم نمایید. در صورتی که از نسخه وردپرس باران استفاده می کنید لطفا برای سوالات مربوط به محصولات خریداری شده از طریق ارسال تیکت در پشتیبانی فنی در ارتباط باشید.
   با تشکر

 4. Avatar

  بابک وفایی

  با عرض سلام من این افزونه رو خریدم و…

  • مجید تبسمی

   مجید تبسمی

   سلام دوست من
   برای سوالات پس از خرید می توانید از حساب کاربری خود در وردپرس باران در بخش پشتیبانی در ارتباط باشید.
   با تشکر

 5. Avatar

  تادگستران

  من از افزونه یواست سئو پرمیوم را برای سئو سایتم استفاده می کنم. ولی امکانات اسکیما را مثلا برای ستاره کردن مقالات یا محصولات پیدا نمی کنم. آیا باید افزونه اسکیما را برای اینکار تهیه کنم؟

  • مجید تبسمی

   مجید تبسمی

   سلام دوست من
   برای افزودن خودکار کدهای اسکیمای مقالات، محصولات، نقد و بررسی و امتیازدهی و… به سایت وردپرسی به افزونه WP Schema Pro نیاز دارید. افزونه اسکیما در همین صفحه معرفی شده است.
   افزونه Yoast SEO Premium امکانات اسکیما برای مقالات و محصولات و… ندارد و برای مثال امکان ستاره کردن مطالب در گوگل با یواست سئو نخواهید داشت.
   با تشکر

 6. Avatar

  حسن معصومیان

  سلام
  من این افزونه و همچنین افزونه Yoast SEO Premium را از سایت شما تهیه کردم افزونه Yoast SEO Premium آپدیت شد ولی موفق به آپدیت WP Schema Pro نشدم.
  لطفا راهنمایی کنید.
  ممنون

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام آقای معصومیان
   آخرین نسخه محصولات خریداری شده را همواره می توانید از بخش دانلودها در حساب کاربری خود در وردپرس باران دانلود کنید. همچنین برای سوالات پس از خرید می توانید با همکاران فنی از طریق بخش پشتیبانی در حساب کاربری در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند. بخش دیدگاه ها برای سوالات قبل از خرید است و سوالات پس از خرید تائید نمی شوند.
   با سپاس

 7. Avatar

  محمد

  سلام ایا افزونه Schema Pro
  با EDD هم سازگار هست و میشه برای محصولات دانلودی استفاده کرد

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   بله. افزونه اسکیما پرو با EDD ، ووکامرس، لرن پرس و هر نوع افزونه و قالب دیگری که از پست تایپ اختصاصی استفاده می کند 100% سازگار است.
   مثلا شما می توانید برای تمام محصولات EDD سایت خود یک اسکیما تعریف کنید و تمام محصولات با همین یک مورد دارای اسکیما شوند.
   یا می توانید برای محصولات موجود در هر دسته بندی اسکیماهای مختلف تعیین کنید.
   یا حتی برای هر محصول به طور جداگانه اسکیمای اختصاصی تعریف کنید.
   همچنین واحد پولی ایران نیز به طور اختصاصی توسط وردپرس باران به افزونه اضافه شده تا درج قیمت در اسکیمای محصول کاملا سازگار با سایت های فارسی زبان شود.
   با سپاس

 8. Avatar

  حامد اقاجانی

  سلام آموزش ست کردن تنظیمات جهت محصولات فروشکاهی را میزارین ؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام آقای آقاجانی
   مسیر کلی افزودن اسکیما برای محصولات تقریبا مشابه افزودن اسکیمای مقالات است. ابتدا در هنگام تعریف اسکیما باید آن را برای اعمال بر روی محصولات تنظیم کنید. البته فیلد هایی که برای اسکیمای محصولات باید تکمیل کنید مربوط به قیمت گذاری، وضعیت موجودی و… است که می توانید موارد دلخواه را تکمیل نمائید. به زودی سعی می کنیم آموزش جداگانه ای برای این مورد نیز تهیه کنیم.
   با سپاس

 9. Avatar

  mohamadreza1714810

  من تیکت هم میزنم پاسخ شمارو نمیتونم باز کنم لینک دانلود افزونه باز میشه…

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من. برای رفع مشکلات حساب کاربری می توانید از طریق فرم تماس، آیدی تلگرام یا آدرس ایمیل سایت منرج در صفحه تماس با ما در ارتباط باشید. با سپاس

 10. مجید تبسمی

  مجید تبسمی

  سلام دوستان.
  با توجه به سوالات متداول شما در مشاوره های انتخاب محصولات توضیح دهیم که تمام محصولات وردپرس باران با پشتیبانی و بروزرسانی رایگان و همیشگی همراه با 30 روز ضمانت بازگشت سفارش مشروط ارائه می شوند. قالب ها و افزونه های ارائه شده در وردپرس باران (برخلاف سایت های دیگر) صرفا یک قالب یا افزونه خام نیستند و تا حداکثر امکان فعال سازی می شوند. در نتیجه علاوه بر فارسی سازی و راستچین سازی و نصب فونت های فارسی، امکانات قالب ها نظیر درون ریزی دمو ها و امکانات افزونه ها تا حداکثر امکان فعال می شوند. توضیحات کامل در صفحه هر محصول نیز درج شده است.

  ⭐⭐⭐مزیت های نسخه وردپرس باران نسبت به سایر نسخه ها⭐⭐⭐
  ✅مرجع خرید و دانلود انواع قالب و افزونه وردپرس اورجینال
  ✅ترجمه شده به زبان فارسی و راستچین +100 فونت فارسی
  ✅دانلود آنی و مستقیم و دسترسی همیشگی
  ✅30 روز ضمانت بازگشت سفارش (برای اولین بار در ایران)
  ✅یک عمر بروزرسانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅یک عمر پشتیبانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅فعال سازی امکانات و رفع محدودیت ها (اختصاصی)
  ✅ارائه کاملترین نسخه قالب و افزونه های وردپرس در جهان (اختصاصی)
  ✅همراه با بسته دموها و قالب های آماده (هدیه اختصاصی)
  ✅بسته نصبی آسان با چند کلیک
  ✅همراه با آموزش های ویدئویی ویژه کاربران

 11. Avatar

  محمد کائیدزاده

  سلام وقت شما بخیر
  من افزونه رو از شما خریداری کردم ولی توی قسمت مقالات امکان اضافه کردن رتبه بندی رو ندارم چیجوری باید اینکارو انجام داد؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   مطابق آخرین استاندارد های اسکیما مارک آپ مورد تائید گوگل اسکیمای مقاله یا Article امتیازدهی ندارد و در صورت نیاز باید از اسکیماهای دیگر استفاده کنید.
   لطفا برای سوالات پس از خرید از طریق حساب کاربری بخش پشتیبانی در ارتباط باشید تا همکاران فنی بهتر شما را راهنمایی کنند. سوالات پس از خرید در بخش دیدگاه ها تائید نمی شوند.
   با سپاس

 12. Avatar

  شهربانو اختگان

  سلام استاد عزیز من افزونه اسکیما را خریداری و نصب کردم افزونه را فعال کردم اما روش پرکردن فیلدها را نمیدانم لطفا راهنماییم کنید. ممنونم

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام خانم اختگان
   تیکت ثبت کنید همکاران راهنمای افزونه را برای شما ارسال می کنند.
   با سپاس

 13. Avatar

  شهربانو اختگان

  سلام استاد گرامی ممنونم چشم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست