1. وردپرس باران
 2. افزونه وردپرس
 3. افزونه لایسنس وردپرس
 4. افزونه EDD Software Licensing فارسی (فروش لایسنس در وردپرس)

افزونه EDD Software Licensing فارسی (فروش لایسنس در وردپرس)

افزونه EDD Software Licensing فارسی (فروش لایسنس در وردپرس)

به نام خدا. با معرفی یکی دیگر از افزونه های EDD این بار با افزونه فروش لایسنس در وردپرس با EDD در خدمت شما هستیم. افزونه EDD Software Licensing فارسی یکی از بهترین افزونه های وردپرس برای فروش کد، فروش کارت شارژ، فروش اکانت و فروش لایسنس در وردپرس می باشد. به کمک این افزودنی ایزی دیجیتال دانلود به سادگی می توانید در سایت وردپرسی خود، سیستم مدیریت و فروش لایسنس راه اندازی کنید. این افزونه امکانات بی نظیری برای لایسنس گذاری روی نرم افزار، قالب و افزونه های وردپرسی و… دارد. با سیستم API آن، امکان فعالسازی، غیر فعالسازی و اعتبارسنجی لایسنس از راه دور فراهم شده است. در این آموزش وردپرس باران به معرفی کامل این افزونه وردپرس می پردازیم. در پایان نیز نسخه اورجینال دانلود افزونه EDD Software Licensing فارسی را خدمت شما ارائه خواهیم داد. با معرفی این افزونه حرفه ای وردپرس با ما در وردپرس باران همراه باشید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
89,000 تومان

دانلود آنی و مستقیم

بلافاصله پس از پرداخت

30 روز ضمانت

بازگشت سفارش مشروط

یک عمر بروزرسانی

رایگان و همیشگی

یک عمر پشتیبانی

رایگان و همیشگی

نصب رایگان قالب ها

توسط پشتیبانی فنی

100+ فونت فارسی

تغییر فونت آسان قالب
مشخصات افزونه در یک نگاه

پیش‌نمایش افزونه

نسخه فعلی

3.6.10

آخرین بروزرسانی

99.02.07

فارسی و راستچین

ترجمه شده به فارسی

فعال‌سازی امکانات

نسخه کامل

هدیه وردپرس باران

-

معرفی کامل افزونه

فروش لایسنس در وردپرس با افزونه EDD Software Licensing فارسی

در وردپرس کلید لایسنس بفروشید یا برای نرم افزار ها، قالب و افزونه وردپرس و محصولات دانلودی خود کلید لایسنس ارائه دهید

فروش لایسنس در وردپرس با افزونه EDD Software Licensing فارسی

افزونه EDD Software Licensing فارسی یک سیستم کامل فروش و مدیریت لایسنس در وردپرس می باشد. به کمک افزونه فروش لایسنس وردپرس برای ایزی دیجیتال دانلود، تمام امکانات ساخت کلید لایسنس، فعالسازی و بررسی وضعیت لایسنس به وردپرس اضافه می شود. این پلاگین که برای Easy Digital Downloads ارائه شده است، امکان فروش محصولات با کلید لایسنس را فراهم می کند. همچنین مدیریت کامل ثبت لایسنس خریداران توسط همین افزونه انجام می شود.

شما به کمک این افزونه می توانید به فروش کد، فروش کارت شارژ، فروش اکانت و فروش لایسنس در وردپرس بپردازید. فرقی ندارد محصول فروشی شما قالب یا افزونه وردپرسی باشد یا بازی ویدئویی و نرم افزار دسکتاپ. افزونه EDD Software Licensing فارسی یک پلاگین بسیار کاربردی و قدرتمند برای مدیریت کامل سیستم لایسنس محصولات شما خواهد بود که کسب و کار شما را کامل خواهد کرد.

مدیریت و فروش لایسنس در وردرپس

یکی از مزیت هایی که یک افزونه وردپرسی می توانید داشته باشد، رابط کاربری و بدون پیچیدگی می باشد. افزونه EDD Software Licensing فارسی با ارائه یک پنل تنظیمات و مدیریتی کاربر پسند مدیریت و فروش لایسنس در وردپرس را بسیار ساده کرده است. مدیر سایت می تواند لایسنس های فروخته شده، تمدید شده یا منقضی شده، مدت اعتبار باقی مانده، لایسنس های فعال و غیرفعال و… را مدیریت نماید.

با فروش لایسنس در وردپرس برای هر کلید مجوز صادر شده یک صفحه مدیریتی کامل برای آن ایجاد می شود. در این صفحه جزئیات کامل مربوط به لایسنس شامل پرداخت های مرتبط، اطلاعات کامل مشتری و… قابل مشاهده می باشند.

سیستم فروش لایسنس وردپرس برای ایزی دیجیتال دانلود، تنظیمات سفارشی سازی بسیار زیادی دارد. همچنین امکان فعال سازی فروش لایسنس برای هر محصول به طور جداگانه قابل تعریف می باشد. شما می توانید در سایت خود محصولاتی را با لایسنس و محصولاتی را بدون لایسنس به فروش بگذارید.

افزونه EDD Software Licensing فارسی

مدیریت لایسنس در وردپرس با API

افزونه EDD Software Licensing فارسی همراه با یک API بسیار قدرتمند با استفاده آسان ارائه شده است. با استفاده از سیستم API افزونه لایسنس محصولات EDD در وردپرس، فعالسازی، بررسی وضعیت و اعتبارسنجی لایسنس صورت می گیرد. این ویژگی یک مزیت بزرگ برای توسعه دهندگان قالب ها و افزونه های وردپرسی و همچنین نرم افزار است که مدیریت فعال سازی و اعتبارسنجی لایسنس را از راه دور ممکن می سازد.

امکانات مدیریت لایسنس در وردپرس با API

 • فعال سازی لایسنس
 • غیر فعال سازی لایسنس
 • اعتبار سنجی لایسنس
 • جزئیات آخرین نسخه و بروزرسانی ها

تمدید لایسنس محصولات در وردپرس با لایسنس های محدود

افزونه لایسنس محصولات EDD در وردپرس امکان فروش لایسنس های محدود و نامحدود را دارا است. محدودیت می تواند شامل تعداد فعالسازی یا مدت اعتبار لایسنس باشد. در صورتی که لایسنس به صورت زمان دار ارائه شود، برای ادامه استفاده از محصول پس از مدت زمان مشخص، لازم است تا مشتری مجوز خود را تمدید کند. افزونه EDD Software Licensing فارسی امکان مدیریت تمدید لایسنس را به طور کامل برای مشتری فراهم می کند. سیستم تمدید لایسنس این افزودنی ایزی دیجیتال دانلود با ارسال ایمیل هایی در نزدیکی زمان منقضی شدن مجوز، تمدید لایسنس را به مشتری یادآوری می کند. ایمیل ارسالی می تواند شامل لینک مستقیم جهت هدایت خریدار به صفحه تمدید لایسنس باشد.

مدیر سایت می تواند با تعریف کد های تخفیف جهت تمدید لایسنس کاربران را تشویق به این کار نماید. همچنین امکان فعال سازی لایسنس توسط مدیر به طور دستی وجود دارد. علاوه بر این مدیریت می تواند با ارسال ایمیل یادآوری تمدید در هر زمان کاربران را برای تمدید فراخوانی کند.

آمار تمدید و فروش لایسنس در وردپرس با افزونه Software Licensing فارسی

افزونه Software Licensing فارسی از یک سیستم آمار و گزارش حرفه ای برخوردار است. افزونه فروش لایسنس EDD در وردپرس با ارائه نمودار، گزارش کاملی از فروش ها و تمدید ها، امکان تحلیل رفتار مشتریان را فراهم می کند.

پیش تر در وردپرس باران، افزونه EDD User History برای بررسی رفتار مشتریان سایت EDD در وردپرس را معرفی کردیم. پیشنهاد می کنیم در صورتی که نیاز به تحلیل کاملتری از مشتریان خود دارید، از این افزونه استفاده نمایید. برای مشاهده صفحه معرفی و دانلود این افزونه می توانید از لینک زیر اقدام کنید.

لینک صفحه معرفی و دانلود افزونه EDD User History برای بررسی رفتار مشتریان سایت EDD

افزونه فروش لایسنس در وردپرس به صورت چند سطحی (تک کاربره، چند کاربره، نامحدود)

اگر به جدول قیمت فروش لایسنس در شرکت های مختلف توجه کرده باشید، حتما با تعرفه های مختلف برای ارائه محصول برخورد کرده اید. یکی از مزایای تعریف لایسنس چند سطحی، ارائه خدمات متناسب با نیاز طیف وسیع تری از کاربران است. با ارائه پلن های مختلف می توانید به کاربران خود حق انتخاب دهید.

افزونه EDD Software Licensing فارسی با امکان فروش لایسنس در وردپرس به صورت چند سطحی به سادگی چنین امکانی را در سایت شما فراهم می کند. مثلا می توانید لایسنس تک کاربره، دو کاربره، لایسنس نامحدود و… تعریف کنید و برای هر کدام تعرفه مشخصی در نظر بگیرید. ممکن است نرم افزار شما دارای چند نسخه با امکانات مختلف باشد و هر کدام ویژگی های بیشتری نسبت به نسخه پایین تر داشته باشد. برای مثال اکثر توسعه دهندگان نرم افزار برای محصول خود نسخه معمولی، خانگی و تجاری تعریف می کنند.

یکی دیگر از ویژگی های بی نظیر افزونه فروش لایسنس EDD امکان ارتقای لایسنس کاربر می باشد. در این افزودنی ایزی دیجیتال دانلود امکانات کامل مدیریت و ارائه لایسنس های چند سطحی ارائه شده است. کاربران به سادگی می توانند لایسنس خریداری شده را به نسخه بالاتر ارتقا دهند.

دانلود افزونه Software Licensing فارسی

 • آپدیت: دانلود رایگان افزونه Software Licensing 3.6.10 فارسی در تاریخ 1399.02.07 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 3.6.9 در تاریخ 1399.01.20 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان افزونه Software Licensing 3.6.8 فارسی در تاریخ 1398.05.13 به وردپرس باران اضافه شد.
 • اولین ارائه: افزونه فروش لایسنس به وردپرس باران اضافه شد.

دانلود افزونه فروش لایسنس در وردپرس به صورت کاملا فارسی هم اکنون آماده ارائه می باشد. برای خرید و دانلود افزونه می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

‫5/5 (بررسی 3)
دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
89,000 تومان

3 دیدگاه برای افزونه EDD Software Licensing فارسی (فروش لایسنس در وردپرس)

 1. Avatar

  محمد صادقی

  با سلام سایت من با ووکامرس هستش این افزونه به دردم میخوره . یا باید سایتمون با edd باشه…؟؟؟
  ممنون

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من.
   برای مدیریت و فروش لایسنس و کد و… در وردپرس بهترین انتخاب افزونه EDD Software Licensing است که با افزونه ایزی دیجیتال دانلود هماهنگ است. مشکلی در نصب افزونه EDD در کنار ووکامرس نیز وجود ندارد. بزودی افزونه لایسنس ووکامرس نیز در وردپرس باران معرفی خواهد شد.
   با آرزوی موفقیت برای شما

 2. Avatar

  امین

  سلام ایا این قابلیت فروش لایسنس برای فروشنده ها هم کار میکنه؟ که اونا هم بتونن سی دی کی و یا اکانت بفروشن؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من.
   افزونه EDD Software Licensing توسط توسعه دهنده رسمی ایزی دیجیتال دانلود ارائه شده است. این شرکت برای چند فروشندگی افزونه EDD Frontend Submissions را معرفی کرده اند. در صفحه معرفی افزونه لایسنس در سایت این شرکت اشاره ای به هماهنگی با افزونه چند فروشندگی نشده است.
   با آرزوی موفقیت برای شما

 3. Avatar

  محسن پارسا

  سلام
  افزونه آپدیت شده. میشه بزارید تو سایت؟
  ممنون

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   با یکبار خرید تمام بروزرسانی های بعدی به صورت رایگان به حساب کاربری خریداران قبلی نیز اضافه می شوند. برای اطلاع از بروزرسانی ها نیز می توانید کانال تگرام وردپرس باران را دنبال کنید.
   با سپاس

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست