وردپرس باران / افزونه وردپرس / افزونه های ضروری وردپرس / افزونه فرم ساز وردپرس ، افزونه آزمون ساز وردپرس ، افزونه نظرسنجی وردپرس

گراویتی فرم دانلود افزونه Gravity Forms فارسی (+46 افزودنی جانبی)

دانلود افزونه Gravity Forms فارسی دانلود افزونه گراویتی فرم فارسی

به نام خدا. در این آموزش وردپرس با معرفی بهترین افزونه فرم ساز وردپرس با نام دانلود افزونه Gravity Forms فارسی در خدمت شما هستیم. همچنین در پایان دانلود افزونه گراویتی فرم فارسی را ارائه خواهیم داد. افزونه گرویتی فرم فارسی در ایران با نام های افزونه گراویتی فرم، افزونه گراویتی فرمز یا افزونه گرویتی فرمز نیز شناخته می شود! در این مقاله با پرسش افزونه فرم ساز Gravity Forms چیست شروع به معرفی این افزونه قدرتمند می کنیم. سپس ویژگی های دانلود افزونه Gravity Forms فارسی را به طور کامل بررسی می کنیم. نسخه اورجینال دانلود افزونه فرم ساز گرویتی فرم را نیز ارائه خواهیم داد. نسخه ارائه شده اورجینال💎 بوده و دارای لایسنس مادام العمر وردپرس باران می باشد. بروزرسانی همیشگی دانلود رایگان افزونه گراویتی فرم با یک بار خرید افزونه Gravity Forms فارسی به خریداران ارائه می شود. در ادامه با معرفی این افزونه فرم ساز حرفه ای وردپرس با ما مرجع وردپرس فارسی همراه باشید.

فروش ویژه به مدت محدود:
148,800 تومان

دانلود آنی و مستقیم

بلافاصله پس از پرداخت

30 روز ضمانت

بازگشت سفارش مشروط

یک عمر بروزرسانی

رایگان و همیشگی

یک عمر پشتیبانی

رایگان و همیشگی

نصب رایگان قالب ها

توسط پشتیبانی فنی

100+ فونت فارسی

تغییر فونت آسان قالب
مشخصات افزونه در یک نگاه

پیش‌نمایش افزونه

نسخه فعلی

2.7.13

آخرین بروزرسانی

1402.06.20

فارسی و راستچین

ترجمه شده به فارسی

فعال‌سازی امکانات

نسخه کامل

هدیه وردپرس باران

+46 افزودنی جانبی

معرفی کامل افزونه

فهرست

گراویتی فرم چیست؟ – معرفی افزونه Gravity Forms

دانلود گراویتی فرم وردپرس یک افزونه فرم ساز حرفه ای وردپرس می باشد. با دانلود افزونه Gravity Forms فارسی می توانید هر گونه فرمی را سایت خود طراحی نمایید. ممکن است فرم مورد نظر شما یک فرم تماس با ما ساده باشد. شاید هم یک فرم ثبت نام یک آزمون با دریافت اطلاعات در چند مرحله مجزا و حرفه ای نیاز داشته باشید. مثلا برای ثبت نام یک دوره آموزشی نیاز به دریافت اطلاعات شخصی، عمومی، تخصصی افراد در سه مرحله هستید. با طراحی یک فرم چند مرحله ای به سادگی می توانید به هدف خود دست یابید(شبیه فرم ثبت نام آزمون کنکور یا استخدامی). حال بهتر است کمی با امکانات این افزونه حرفه ای وردپرس بیشتر آشنا شوید.

دانلود افزونه Gravity Forms فارسی

پلاگین گراویتی فرم وردپرس - دانلود افزونه Gravity Forms فارسی

ساختن فرم ها در افزونه گراویتی فرم وردپرس محدودیت ندارد. شما می توانید بی نهایت فرم متفاوت با ساختار دلخواه بسازید. همچنین فرم های ساخته شده با دانلود افزونه Gravity Forms فارسی را می توانید به یک سیستم اطلاع رسانی نظیر ایمیل متصل نمایید. افزونه گرویتی فرم دارای انواع فیلد ها از قبیل نام، آدرس، تلفن، ایمیل، آدرس سایت، آپلود، بند نوشته، فیلد های انتخابی نظیر کمبو باکس، چک باکس ها و انتخاب های رادیویی و… می باشد. در ادامه بیشتر در مورد ویژگی های بی نظیر افزونه گرویتی فرم صحبت می کنیم.

1- قدرتمند با کارایی آسان

افزونه گرویتی فرم این  امکان را به شما می دهد تا در کمترین زمان ممکن و با ابزارهای فرم ساز گرافیکی فرم خود را طراحی کنید. فیلد های دلخواه خود را انتخاب و به فرم اضافه کنید. تنظیمات مورد نیاز در دانلود گراویتی فرم وردپرس را انجام دهید. فرم را برای نمایش در سایت قرار دهید. به همین سادگی!

2- امکان استفاده از بیش از 30 نوع فیلد ورودی در افزونه Gravity Forms

دانلود گراویتی فرم وردپرس انواع مختلف فیلد های ورودی را برای استفاده شما فراهم کرده است. به قول توسعه دهنده: “شما به ما اعتماد کنید، انگشتانتان از شما تشکر خواهند کرد!”. یکی از امکانات کاربردی دیگر در دانلود افزونه Gravity Forms فارسی فرم های انتخابی آماده آن می باشد. مثلا فیلد انتخابی افزونه گرویتی فرم برای مذکر یا مونث، موافقت یا مخالفت، فروشنده یا خریدار، درجه سنی، محل زندگی و… فیلد های اصلی دانلود گراویتی فرم وردپرس:

 • فیلد تک خطی : افزودن فیلد های شامل یک خط اطلاعات مثل نام و نام خانوادگی و …
 • فیلد بند یا پاراگراف : افزودن فیلدهای توضیح بیشتر، آدرس، شرح درخواست و …
 • لیست بازشو : فیلدهای انتخاب مثل انتخاب جنسیت، محل زندگی و …
 • چک باکس : فیلد های چک باکس یا تایید مثل پذیرفتن شرایط و …
 • دکمه های رادیویی : برای انتخاب یک مورد از چند مورد مثل انتخاب یک مورد از بین موارد 1-کمتر از 13 سال 2-بین 13 تا 20 سال 3-بیشتر از 20 سال و…
 • فیلد اعداد : برای دریافت شماره ملی، تلفن، موبایل و …
 • چند انتخاب : برای انتخاب چند مورد مثل علاقه مندی ها، تخصص ها و…
 • برگه یا تب : برای ایجاد فرم های چند مرحله ای و چند صفحه ای و…

فیلد های پیشرفته دانلود گراویتی فرم وردپرس: برای دریافت اطلاعات براساس فرمت خاص در دانلود افزونه Gravity Forms فارسی استفاده می شوند:

 • فیلد تاریخ
 • فیلد زمان
 • فیلد تلفن
 • فیلد آدرس
 • فیلد وبسایت
 • فیلد ایمیل
 • فیلد کد ملی
 • فیلد کد امنیتی
 • بارگذاری فایل
 • فیلدهای قیمت گذاری
 • فیلدهای ارسال نوشته توسط افزونه گرویتی فرم فارسی
 • و…

3- استفاده از منطق شرطی در افزونه گرویتی فرم وردپرس

ممکن است بخواهید در فرم خود شرایط خاصی قرار دهید. مثلا اگر کاربر در فرم عمومی مذکر را انتخاب کرد یک فرم برای او نمایش داده شود و برای انتخاب مونث اطلاعات دیگری ارائه گردد. با منطق شرطی در افزونه گراویتی فرم وردپرس به سادگی قادر می شوید چنین فرم هایی را پیاده سازی نمایید.

4- اطلاع رسانی از طریق ایمیل در افزونه Gravity Forms فارسی

پلاگین گراویتی فرم وردپرس - دانلود افزونه Gravity Forms فارسی

با اطلاع رسانی ایمیلی افزونه گراویتی فرم فارسی دیگر نگران از دست دادن مشتری نباشید. با تنظیم ایمیل به سادگی از فرم های ثبت شده در ایمیل خود با خبر شوید.

5- آپلود فایل در افزونه فرم ساز

پلاگین گراویتی فرم وردپرس - دانلود افزونه Gravity Forms فارسی

ممکن است در یک فرم نیاز باشد فایلی از کاربر دریافت کنید. مثلا برای دریافت رسید واریزی یا تایید هویت به تصویر فیش بانکی یا کارت ملی نیاز باشد. یا شاید از کاربر بخواهید رزومه خود را در یک فایل PDF برایتان ارسال نماید. با فیلد آپلود فایل در دانلود افزونه Gravity Forms فارسی به سادگی می توانید امکان آپلود فایل را در فرم خود ایجاد کنید. دانلود گراویتی فرم فکر همه جا را کرده است!

6- ذخیره فرم های نیمه پر شده توسط کاربر برای تکمیل در فرصت دیگر فقط توسط افزونه گرویتی فرم وردپرس

پلاگین گراویتی فرم وردپرس - دانلود افزونه Gravity Forms فارسی

ممکن است یک فرم ثبت اطلاعات با فیلدهای متعددی داشته باشید. حتی ممکن است فرم شما چند مرحله ای باشد. در این حالت اگر کاربری فرم را تا بخشی از آن پر نماید. ولی برای ثبت بخشی از اطلاعات مثلا تهیه یک تصویر یا… مجبور به بستن فرم و تکمیل آن در فرصتی دیگر شود. با بستن فرم عموما کل اطلاعات وارد شده حذف می شوند. اما در افزونه گراویتی فرم وردپرس چنین نیست. این امکان در دانلود افزونه Gravity Form فارسی وجود دارد تا کاربر در زمان های مختلفی یک فرم را تکمیل نماید.

7- ماشین حساب دانلود گراویتی فرم وردپرس

پلاگین گراویتی فرم وردپرس - دانلود افزونه Gravity Forms فارسی

دانلود گرویتی فرم همچنین امکان تعریف فرم هایی که نیاز است محاسباتی در آن انجام شود را فراهم می کند. مثلا فرض کنید در یک فرم ثبت سفارش خدمات کاربر با انتخاب موارد مورد نیاز خود در هر بخش شخصی ترین فاکتور را برای خود تنظیم می کند. در حالت معمول برای ثبت چنین سفارشاتی نیاز به محاسبه هزینه توسط شما می باشد. اما با تعریف گزینه های مورد نظر در افزونه Gravity Forms کلیه محاسبات به طور خودکار انجام می پذیرد.

8- ایجاد محدودیت در ثبت فرم برای زمان خاص یا تعداد ثبت در افزونه Gravity Forms

پلاگین گراویتی فرم وردپرس - دانلود افزونه Gravity Forms فارسی

ممکن است بخواهید فراخوان ثبت نام در یک بازه زمانی خاصی را برای کاربران داشته باشید. مثلا برای ثبت نام در یک سمینار یا وبینار مدت زمان مشخصی رابرای ثبت نام در نظر بگیرید. یا ممکن است قصد ارائه تخفیف برای رونمایی یک محصول را به 5 خریدار اول داشته باشید. در چنین شرایطی افزونه گراویتی فرم وردپرس این امکان را به شما می دهد تا مهلت زمانی یا تعداد فرم های ثبت شده را محدود نمایید. با دانلود افزونه Gravity Forms فارسی همه چیز ممکن است!

9- ساخت نوشته وردپرس توسط افزونه فرم ساز گراویتی فرم فارسی

پلاگین گراویتی فرم وردپرس - دانلود افزونه Gravity Forms فارسی

ممکن است بخواهید توسط کاربرانتان محتوا تولید کنید. دانلود افزونه Gravity Forms فارسی این امکان را به شما می دهد. با افزونه گرویتی فرم  می توانید در بخش نمایش سایت خود از فرم ها برای تولید نوشته استفاده کنید.

10- محافظت از فرم ها در برابر اسپم توسط افزونه گرویتی فرم

پلاگین گراویتی فرم وردپرس - دانلود افزونه Gravity Forms فارسی

یکی از مسائل بسیار آزار دهنده برای مدیر سایت، اسپم ها هستند. با ابزارهای ریکپچای گوگل، Really Simple Captcha و افزونه اکیسمت در افزونه Gravity Forms فارسی اسپم دریافت نمی کنید.

11- طراحی فرم ریسپانسیو در وردپرس با افزونه Gravity Forms 📱

پلاگین گراویتی فرم وردپرس - دانلود افزونه Gravity Forms فارسی

یکی از چالش های بزرگ در افزونه های فرم ساز وردپرس، داشتن نمایش مناسب برای موبایل و تبلت می باشد. در دانلود گراویتی فرم وردپرس نگران نمایش فرم ها در گوشی یا تبلت نباشید. کلیه طراحی ها به طور هوشمند توسط افزونه Gravity Forms فارسی انجام می شود.

12- فرم ثبت سفارش در وردپرس و پرداخت آنلاین 🛒💰

دانلود افزونه گراویتی فرمز امکان طراحی فرم های ثبت سفارش را بسیار آسان کرده است. با طراحی یک فرم چند مرحله می توانید مشخصات سفارش مشتری را دریافت و در پایان نیز فرم پرداخت را برای وی نمایش دهید. تمام این کارها تنها با همین دانلود افزونه Gravity Forms فارسی صورت می گیرد. یعنی به جز افزونه گرویتی فرم به چیز دیگری نیاز نخواهید داشت.

افزونه گراویتی فرم فارسی و یکپارچه سازی با سیستم های مختلف ✉

با یکپارچه سازی افزونه گرویتی فرم با سیستم ها و اپلیکیشن های خود لذت دریافت اطلاعات از کاربران را چندین برابر کنید. سیستم های متعددی توسط افزونه Gravity Forms برای یکپارچه سازی پشتیبانی می شوند. برخی از این امکانات به طور پیش فرض در افزونه گراویتی فرم فارسی موجود هستند. برخی دیگر نیز با استفاده از افزونه های جانبی این فرم ساز حرفه ای وردپرس امکان پذیر هستند.

پلاگین گراویتی فرم وردپرس - دانلود افزونه Gravity Forms فارسی

 • میل چیمپ
 • AWeber
 • Mailster
 • پی پال (برای فرم پرداخت در دانلود افزونه Gravity Forms فارسی)
 • پنل پیامک Twilio
 • Stripe
 • Highrise
 • Freshbooks
 • دراپ باکس
 • Zapier
 • iContact
 • Campiagn Monitor
 • GetResponse
 • emma
 • Help Scout
 • Slack
 • و…

افزونه های جانبی گراویتی فرم وردپرس 📒📕📗📘📙 (46+ افزدنی هدیه)

توسعه دهنده افزونه Gravity Forms با ارائه افزونه های مکمل امکانات این افزونه فرم ساز را چندین برابر کرده است. افزونه های جانبی یا Add-Ons رایگان یا افزونه های گرویتی فرم فارسی پرمیوم در وردپرس باران معرفی شده اند. در بسته ارائه شده در وردپرس باران علاوه بر دانلود هسته اصلی افزونه و فارسی ساز، تعداد 46 افزودنی هدیه نیز به کاربران محترم تقدیم می شود.

وردپرس باران علاوه بر دانلود هسته اصلی گرویتی فرم، فعال ساز اختصاصی، بسته فارسی ساز و تعداد 46+ افزودنی جانبی هدیه نیز به کاربران تقدیم می کند.

فهرست افزونه های پرمیوم هدیه وردپرس باران برای این افزونه فرم ساز عبارت اند از:

 • 2checkout
 • Active Campaign
 • Agile CRM
 • Authorize.net
 • Aweber
 • batchbook
 • Breeze
 • Campaign Monitor
 • Campfire
 • Capsulecrm
 • Chainedselects
 • Cleverreach
 • Collapsiblesections
 • Constantcontact
 • Debug
 • Dropbox
 • Emma
 • Freshbooks
 • Getresponse
 • Gutenberg
 • Help scout
 • Highrise
 • Hipchat
 • iContact
 • Imagechoices
 • listedit
 • Madmimi
 • MailChimp
 • Mailgun
 • Mysqlconnect
 • Partialentries
 • Paypal
 • Paypal Payments Pro
 • Pipe
 • Postmark
 • Rangeslider
 • Sendgrid
 • Signature دریافت امضای الکترونیکی کاربران
 • Slack
 • Stripe
 • Survey
 • Trello
 • Twilio
 • Webhooks
 • Zapier
 • Zohocrm

افزودنی های گرویتی فرم 📒📕📗📘📙 سایر توسعه دهندگان

افزودنی های Gravity Forms به فهرست 46+ افزونه های گرویتی فرم سایت سازنده هدیه وردپرس باران خلاصه نمی شود. سایر توسعه دهندگان افزونه در سراسر جهان نیز برای این فرم ساز محبوب افزونه های جانبی متعددی ارائه داده اند. ما در وردپرس باران نیز سعی می کنیم تا بهترین افزودنی های گرویتی فرم سایر توسعه دهندگان جهان را شناسایی کرده و موارد کاربردی را در بخش افزونه وردپرس معرفی کنیم. در ادامه فهرستی از بهترین و پرفروش ترین افزونه های جانبی از سایر توسعه دهندگان آمده است.

فهرست سایر افزودنی ها:

 • GravityView
 • Gravity Wiz
 • Gravity Flow
 • Gravity +
 • ForGravity
 • JetSloth
 • GravityPDF
 • ایجاد کد تخفیف Coupons
 • سفارشی سازی ظاهر و استایل فرم ها با Gravity Forms Styles Pro
 • جمع آوری اطلاعات فرم های نیمه پر شده
 • ایجاد انواع کوئیز و آزمون آنلاین Quiz
 • ایجاد نظرسنجی با دانلود گراویتی فرم فارسی Polls
 • ایجاد پرسشنامه آنلاین حرفه ای
 • ثبت نام کاربران در سایت وردپرس با افزونه گرویتی فرم فارسی User Registration

در آینده سعی می کنیم افزونه های جانبی گراویتی فرم را در یک بسته کامل به عنوان یک محصول جدید ارائه دهیم.

لایسنس Gravity Forms وردپرس باران 🔑

نسخه ارائه شده افزونه Gravity Forms فارسی دارای لایسنس مادام العمر از وردپرس باران می باشد. لایسنس گراویتی فرم به صورت داخلی فعال بوده و بدون محدودیت می توانید از تمام امکانات افزونه استفاده نمایید. بنابراین هزینه لایسنس Gravity Forms اورجینال را فقط یکبار پرداخت می کنید. و برای استفاده از نسخه های بعدی نیازی به تمدید و پرداخت هزینه نخواهید داشت.

لایسنس Gravity Forms اورجینال وردپرس باران دائمی بوده و نیازی به تمدید و پرداخت هزینه مجدد برای بروزرسانی نخواهید داشت.

خرید افزونه Gravity Forms فارسی (خرید افزونه گراویتی فرم اورجینال💎)

پلاگین گراویتی فرم وردپرس - دانلود افزونه Gravity Forms فارسی (اورجینال)

 • نسخه اورجینال 💎 دانلود افزونه Gravity Forms فارسی
 • لایسنس فعال وردپرس باران
 • لایسنس Gravity Forms مادام العمر و دائمی وردپرس باران
 • همراه با 46+ افزونه جانبی هدیه
 • بروزرسانی رایگان
 • ترجمه شده به زبان فارسی
 • فعال بودن کلیه تنظیمات
 • امکانات کامل
 • بدون محدودیت

مزیت های افزونه گرویتی فرم وردپرس باران

✅آیا ترجمه فارسی، آدرس شهرها و واحد پولی ایران به افزونه اضافه شده است؟

بله. همراه با افزونه اصلی، یک بسته فارسی ساز کامل برای افزودن ترجمه فارسی، آدرس شهرهای ایران، واحد پولی ایران و بسیاری امکانات دیگر نیز تقدیم می شود تا نهایت استفاده را از این افزونه در سایت های فارسی زبان داشته باشید. همچنین با توجه به فارسی سازی اصولی افزونه امکان استفاده در سایت های انگلیسی یا استفاده هم زمان چندین زبان در سایت های چندزبانه نیز وجود دارد.

✅آیا همه 46+ افزونه جانبی گرویتی فرم سایت سازنده ارائه می شود؟

بله. وردپرس باران همواره افزونه های ارائه شده را همراه با تمام افزونه های جانبی هدیه می دهد تا کاربران با یکبار تهیه افزونه بدون نیاز به هیچ هزینه اضافی امکان استفاده از تمام افزونه های جانبی را نیز داشته باشند.

✅آیا بروزرسانی و آپدیت های افزونه رایگان است؟ برای چه مدت؟

تمام محصولات وردپرس باران دارای یک عمر پشتیبانی و بروزرسانی رایگان می باشند و تمام آپدیت های افزونه به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

✅ضمانت و پشتیبانی افزونه به چه صورت است؟ برای چه مدت؟

تمام محصولات وردپرس باران علاوه بر 30 روز ضمانت بازگشت سفارش دارای یک عمر پشتیبانی رایگان بوده و پشتیبانی فنی وردپرس باران در خدمت کاربران محترم خواهد بود.

✅آیا افزونه گراویتی فرم وردپرس باران نسخه اورجینال است؟

بله. تمام محصولات وردپرسی ارائه شده در وردپرس باران نسخه اصلی، اورجینال و بدون دستکاری می باشند. تغییرات تنها شامل افزودن خدمات فارسی سازی و فعال سازی می باشد تا تمام امکانات افزونه بدون هیچ محدودیتی و با ترجمه فارسی قابل استفاده باشند.

✅آیا لایسنس افزونه گراویتی فرم فعال است؟

بله. تمام محصولات وردپرس باران به صورت اختصاصی فعال سازی می شوند و با تمام امکانات و بدون هیچ محدودیتی قابل استفاده باشد.

دانلود رایگان گراویتی فرم (دانلود رایگان افزونه Gravity Forms فارسی)

با یک بار تهیه نسخه حرفه ای افزونه فرم ساز Gravity Forms، دانلود رایگان گراویتی فرم فارسی برای نسخه های بعدی ارائه می شود. بنابراین با یک بار خرید برای همیشه می توانید اقدام به دانلود رایگان افزونه Gravity Forms فارسی نمایید.

 • آپدیت: دانلود افزونه گراویتی فرم فارسی 2.7.13 در تاریخ 1402.06.20 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.6.9 در تاریخ 14001.11.01 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.6.8.1 در تاریخ 14001.09.22 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.6.7 در تاریخ 14001.07.06 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.6.5 در تاریخ 14001.06.01 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.6.4.5 در تاریخ 14001.05.18 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.6.4.2 در تاریخ 14001.05.04 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.6.4 در تاریخ 14001.04.21 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.6.3.4 در تاریخ 14001.04.15 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.6.3.2 در تاریخ 14001.03.19 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.6.1.2 در تاریخ 14001.01.29 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.5.16.3 در تاریخ 1400.11.23 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.5.16.1 در تاریخ 1400.11.09 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.5.15.2 در تاریخ 1400.09.27 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.5.15 در تاریخ 1400.09.01 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.5.14.3 در تاریخ 1400.08.22 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.5.14.1 در تاریخ 1400.08.09 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.5.14 در تاریخ 1400.08.03 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.5.12.2 در تاریخ 1400.07.28 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.5.12 در تاریخ 1400.07.11 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.5.10.1 در تاریخ 1400.07.05 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.5.10 در تاریخ 1400.06.25 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.5.9.3 در تاریخ 1400.06.07 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.5.9.2 در تاریخ 1400.05.31 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.5.9 در تاریخ 1400.05.24 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.5.8 در تاریخ 1400.05.11 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.5.7.5 در تاریخ 1400.04.28 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.5.7.2 در تاریخ 1400.04.23 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.5.6.4 در تاریخ 1400.04.19 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.5.6.3 در تاریخ 1400.04.15 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.5.6.2 در تاریخ 1400.04.10 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.5.5.1 در تاریخ 1400.03.17 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.5.2.4 در تاریخ 1400.03.03 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.5.1 در تاریخ 1400.02.26 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.5.0.2 در تاریخ 1400.02.19 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.4.24 در تاریخ 1400.01.31 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.4.23.3 در تاریخ 1400.01.17 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.4.23.2 در تاریخ 1400.01.02 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.4.23 در تاریخ 1399.12.19 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.4.22.5 در تاریخ 1399.11.29 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.4.22.3 در تاریخ 1399.11.06 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.4.22.1 در تاریخ 1399.10.22 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.4.22 در تاریخ 1399.10.09 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.4.21.7 در تاریخ 1399.09.27 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.4.21.6 در تاریخ 1399.09.16 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.4.21.4 در تاریخ 1399.08.29 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.4.21.3 در تاریخ 1399.08.04 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.4.21 در تاریخ 1399.07.05 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.4.20.5 در تاریخ 1399.07.05 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.4.20.4 در تاریخ 1399.06.24 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.4.20.1 در تاریخ 1399.06.04 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.4.20 در تاریخ 1399.05.26 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.4.19.3 در تاریخ 1399.05.12 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.4.19 در تاریخ 1399.04.30 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.4.18.10 در تاریخ 1399.04.08 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.4.18.9 در تاریخ 1399.04.03 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.4.18.7 در تاریخ 1399.03.27 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.4.18.5 در تاریخ 1399.03.11 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.4.18.4 در تاریخ 1399.03.07 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.4.18.3 در تاریخ 1399.03.01 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.4.18.2 در تاریخ 1399.02.28 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.4.18 در تاریخ 1399.02.20 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.4.17.25 در تاریخ 1399.02.08 به وردپرس باران اضافه شد.
 • بسته هدیه شامل 46+ افزونه جانبی به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.4.17.22 در تاریخ 1399.01.31 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان افزونه گرویتی فرم فارسی 2.4.17.20 در تاریخ 1399.01.23 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.4.17.17 در تاریخ 1399.01.12 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.4.17.11 در تاریخ 1398.12.16 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.4.17.9 در تاریخ 1398.12.13 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.4.17.6 در تاریخ 1398.12.04 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان افزونه Gravity Forms 2.4.17 فارسی در تاریخ 1398.11.21 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.4.16.10 در تاریخ 1398.11.09 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.4.16.7 در تاریخ 1398.10.23 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.4.16.3 در تاریخ 1398.10.16 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.4.16.1 در تاریخ 1398.10.01 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان افزونه گراویتی فرم 2.4.15.15 فارسی در تاریخ 1398.09.24 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.4.15.13 در تاریخ 1398.09.20 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.4.15.6 در تاریخ 1398.09.04 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.4.15.5 در تاریخ 1398.08.30 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.4.15.2 در تاریخ 1398.08.22 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان افزونه Gravity Forms 2.4.14.4 فارسی در تاریخ 1398.07.06 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.4.14 در تاریخ 1398.07.06 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.4.12.4 در تاریخ 1398.06.23 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.4.12.1 در تاریخ 1398.06.17 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.4.12 در تاریخ 1398.06.09 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود افزونه گراویتی فرم 2.4.11.6 فارسی در تاریخ 1398.06.03 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.4.11.4 در تاریخ 1398.04.31 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.4.11 در تاریخ 1398.04.22 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.4.10.9 در تاریخ 1398.04.09 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.4.10.6 در تاریخ 1398.04.02 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان افزونه Gravity Forms 2.4.10.1 فارسی در تاریخ 1398.03.27 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.4.9.5 در تاریخ 1398.03.08 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.4.9.2 در تاریخ 1398.02.28 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.4.9 در تاریخ 1398.02.21 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.4.8.13 در تاریخ 1398.02.12 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان افزونه گراویتی فرم 2.4.8.5 فارسی در تاریخ 1398.01.29 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.4.8.3 در تاریخ 1398.01.24 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.4.8 در تاریخ 1398.01.20 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.4.7.3 در تاریخ 1398.01.17 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.4.6.15 در تاریخ 1398.01.05 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود افزونه Gravity Forms 2.4.6.12 فارسی در تاریخ 1398.01.03 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.4.6.11 در تاریخ 1397.12.26 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.4.6.8 در تاریخ 1397.12.19 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.4.6.6 در تاریخ 1397.12.11 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.4.6.2 در تاریخ 1397.12.04 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود افزونه گرویتی فرم فارسی نسخه 2.4.6.1 در تاریخ 1397.11.29 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.4.6 فارسی در تاریخ 1397.11.27 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.4.5.10 فارسی در تاریخ 1397.11.21 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.4.5.8 فارسی در تاریخ 1397.11.13 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.4.5.2 فارسی در تاریخ 1397.11.04 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان افزونه گراویتی فرم 2.4.5.1 فارسی در تاریخ 1397.10.29 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.4.5 فارسی در تاریخ 1397.10.26 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.4.4 فارسی در تاریخ 1397.10.15 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.4.3.5 فارسی در تاریخ 1397.10.06 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.4.3 فارسی در تاریخ 1397.09.29 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان افزونه Gravity Forms 2.4.1 فارسی در تاریخ 1397.09.22 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.4.0.1 فارسی در تاریخ 1397.09.14 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.4 فارسی در تاریخ 1397.09.12 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.3.6 فارسی در تاریخ 1397.08.08 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.3.5 فارسی در تاریخ 1397.08.01 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان گرویتی فرم فارسی نسخه 2.3.4.1 در تاریخ 1397.07.20 به وردپرس باران اضافه شد.
 • اولین ارائه: نسخه حرفه ای دانلود Gravity Forms فارسی به وردپرس باران اضافه شد.

دانلود افزونه گراویتی فرم فارسی وردپرس

نسخه اورجینال افزونه گراویتی فرم وردپرس هم اکنون آماده خرید می باشد. همچنین دانلود نسخه های بعدی افزونه با یک بار خرید افزونه Gravity Forms فارسی رایگان می باشد. هم اکنون می توانید برای خرید این افزونه از وردپرس باران و دریافت هدایای ویژه شامل بسته فارسی ساز، فعال ساز و 46+ افزونه جانبی از لینک زیر اقدام نمایید.

فروش ویژه به مدت محدود:
148,800 تومان

24 دیدگاه برای گراویتی فرم دانلود افزونه Gravity Forms فارسی (+46 افزودنی جانبی)

 1. Avatar

  حسین

  با سلام
  آیا با gravity forms میشه در برگه اول فرم نیاز به ورود به سایت باشه و بدون عضویت به مرحله بعد نره؟
  آیا با خرید از شما مشکلی برای افزونه پیش نمیاد و میشه مستقیم با وردپرس هم آپدیت کرد؟

  • مجید تبسمی

   مجید تبسمی

   سلام دوست من. با استفاده از افزونه Ultimate Member (کلیک کنید) به سادگی می توانید نوشته ها، برگه ها یا بخشی از محتوای یک صفحه را به کاربران عضو سایت محدود کنید. با محدود سازی برگه ای که در آن گراویتی فرم قرار دارد (یا محدودسازی بخش فرم در برگه) می توانید پر کردن فرم را به کاربران سایت محدود کنید. در این حالت کاربران پیش از ورود به سایت با صفحه ورود به سایت مواجه می شوند و در صورت ورود فرم به آنها نمایش داده می شود. با تشکر

 2. Avatar

  ab azizi

  سلام، قیمت این افزونه در سایت اصلی 59 دلاره چطور شما آن را 39 تومن می فروشید! آیا افزونه شما افزونه ی فارسی اش است که در مخزن ورد پرس رایگانه؟ یا اینکه افزونه اصلی را با این قیمت می فروشید؟ من وقتی افزونه اصلی را نصب می کنم کار نمی کند و لایسنس می خواد لطفا راهنمایی کنید. با تشکر

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من. افزونه گراویتی فرم ارائه شده در وردپرس باران همان نسخه اورجینال افزونه می باشد که در سایت رسمی افزونه ارائه می شود. افزونه به طور کامل توسط API وردپرس باران فعالسازی می شود و به تمام امکانات نسخه پرمیوم دسترسی دارید و مشکلی از نظر خطای لایسنس و… نخواهید داشت. افزونه گرویتی فرم فارسی موجود در مخزن تنها یک فارسی ساز برای افزونه اصلی بوده و بر روی نسخه اصلی نصب می شود و به تنهایی کاربردی ندارد. با آرزوی موفقیت برای شما

   • Avatar

    ab azizi

    ممنون

 3. Avatar

  محمود دبستانی

  سلام جناب تبسمی عزیز…
  بنده قبلا لایسنس گراویتی فرم رو از سایتتون تهیه کردم.
  الان به شدت به gravity view که از موارد جانبی این افزونه است احتیاج دارم.
  میشه محبت کنید بفرمایید چطور باید این امکان رو روی افزونه ی فعلی فعال کنم؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام آقای دبستانی. افزونه گراویتی ویو یک افزونه جداگانه است که از اطلاعات افزونه گراویتی فرم که در دیتابیس ذخیره شده اند، استفاده می کند و در سایت نمایش می دهد. گراویتی ویو یک افزونه مجزا است و باید به صورت جداگانه تهیه شود. با آرزوی موفقیت برای شما

   • Avatar

    محمود دبستانی

    درود… آخه تو توضیحات همین صفحه تو لیست add on های افزونه ی گراویتی فرم آوردید…
    در هر صورت میشه لینک خریدش رو محبت کنید؟

    • مجتبی تبسمی

     مجتبی تبسمی

     سلام مجدد خدمت شما. همان طور که در توضیحات شرح داده شده، در آینده سعی می کنیم افزونه های جانبی گراویتی فرم را در یک بسته کامل به عنوان یک محصول جدید ارائه دهیم. در حال حاضر افزونه های جانبی گراویتی فرم در وردپرس باران ارائه نشده اند. با آرزوی موفقیت برای شما

     • Avatar

      mostafa

      سلام من گرویتی فرم رو از شما خریدم حالا نیاز به افزونه های جانبیش دارم که شما ندارید اگر از جای دیگه بخرم روی افزونه ای که از شما خریدم کار میکنه؟؟! یا باید گرویتی فرم هم از همون جا بخرم؟ من به شدت نیاز دارم به افزونه های جانبیش و نمیتونم بیشتر از این صبر کنم.

     • مجید تبسمی

      مجید تبسمی

      سلام دوست من
      درخواست خود را از بخش تیکت پشتیبانی ثبت کنید تا همکاران شما را راهنمایی کنند.
      با تشکر

 4. Avatar

  مسعود

  سلام
  دو سوال داشتم
  1- همراه با این افزونه چه Add on های پرمیومی وجود دارد؟
  2- همراه با این افزونه نمونه فرمهای آماده فارسی (مثل فرم استخدام و …) هم وجود دارد؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من. تمام محصولات وردپرس باران نسخه اصلی و بدون دستکاری سایت سازنده می باشند و تنها تغییرات شامل فعال سازی امکانات افزونه و قالب، فارسی سازی و راستچین و افزودن بسته 72 فونت فارسی اختصاصی می باشد. پشتیبانی و بروزرسانی رایگان نیز به صورت همیشگی ارائه می شود. افزونه گراویتی فرم نیز نسخه اورجینال افزونه، بدون دستکاری و افزونه جانبی ارائه می شود. همراه با نسخه اصلی بسته فارسی ساز گرویتی فرم برای رابط کاربری فارسی، واحد پولی ایران، آدرس ها و… نیز تقدیم می شود.

 5. Avatar

  فرهاد

  سلام
  وقتتون بخیر
  من یه سوالی دارم ممنون میشم راهنمایی کنید. من از درگاه پی دات آی آر استفاده می کنم.
  من یه صفحه برای محصولم ساختم منتها نمی خوام محصول ووکامرسی بسازم.فقط یه پیج توضیحات درست کردم و محصول رو بعد از پرداخت با ایمیل به کاربر تحویل خواهم داد.
  میخوام توی اون صفحه یه دکمه بزارم که وقتی کاربر روش کلیک کرد مستقیما وارد صفحه پرداخت بانک بشه و قیمت از قبل تعیین شده رو پرداخت کنه.بعد از پرداخت هم میخوام به صفحه ای که تعیین می کنم برگرده تا محصولش رو بهش بدم.
  خود پی دات آی آر یه اسکریپت آماده داره منتها این قابلیت رو نداره که تعیین کنی بعد از پرداخت کاربر به کجا هدایت بشه. بعد از پرداخت فقط یه پیغام نمایش میده و تمام.
  من با گرویتی فرمز تونستم یه فرم بدون فیلد بسازم که در واقع فقط یه دکمه است. چون می دونم که گرویتی فرمز به درگاه های ایرانی وصل میشه.
  منتها اولا نمی دونم این دکمه رو چطور باید توی صفحه محصولم قرار بدم چون هیچ شورت کدی چیزی پیدا نکردم.
  ثانیا نمی دونم چطور باید قیمت رو تعیین کنم و اون رو به درگاه پرداخت متصل کنم و بعد هم صفحه مقصد مورد نظرم رو براش تنظیم کنم.

  لطفا کمک کنید.
  با تشکر

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من. برای سوالات فنی یا آموزشی محصولات، لطفا با پشتیبانی فنی از طریق تیکت در ارتباط باشید. با سپاس

 6. Avatar

  میرسعید

  سلام.
  آیا می توان از اطلاعات وارد شده در فرم، گزارش تهیه کرد؟

  • مجید تبسمی

   مجید تبسمی

   سلام دوست من
   افزونه های فرم ساز به طور پیش فرض امکان گزارش گیری ندارند. به زودی افزونه جانبی گزارش گیری برای گراویتی فرم در وردپرس باران ارائه می شود.
   موفق باشید

 7. Avatar

  مجتبی

  با عرض سلام و ادب
  چگونه می توان پیام ” این فیلد ضروری است” را تغییر داد؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من. در صورتی که افزونه گراویتی فرم را از وردپرس باران تهیه کرده اید می توانید سوالات آموزشی خود را نیز از طریق تیکت ارسال کنید. همکاران تا جای امکان راهنمایی لازم را خدمت شما ارائه خواهند کرد. با آرزوی موفقیت برای شما

 8. Avatar

  sherafat

  من افزونه گراویتی فرم را قبلا از جای دیگه خریدم ولی افزونه های جانبی همراهش نیست و امکان نصب هم نداره.
  پشتیبانی اون سایت هم میگه باید افزونه های مکمل را جداگانه تهیه کنم که قیمتش از مجموعه کامل شما بیشتره !!!
  من میتونم فقط افزودنی ها را از وردپرس باران تهیه کنم یا باید کامل خرید کنم؟
  اگر میشه بفرمایید هزینه خرید افزونه های گرویتی فرم به صورت جداگانه چقدر هست و چطور باید تهیه و دانلود کنم؟
  اگر هم نه که همین مجموعه کامل را خریداری کنم.

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام آقای شرافت
   با تهیه افزونه گراویتی فرم وردپرس باران مجموعه بیش از 40 افزونه جانبی هدیه همراه محصول ارائه می شود. همچنین افزونه اصلی کاملا فعال سازی شده و همراه با بسته فعال ساز، فارسی ساز و پشتیبانی و بروزرسانی رایگان ارائه می شود. افزودنی ها به صورت جداگانه در سایت معرفی نشده اند و پیشنهاد می شود بسته کامل این پلاگین را که به جرات کاملترین نسخه جهان است از همین صفحه تهیه کنید.
   با سپاس

 9. Avatar

  علی جسیمی

  با سلام و خسته نباشید
  آیا افزونه شما لیست شهرهای ایرانی رو دارد ؟ آیا با درگاه های پرداخت ایرانی به خوبی کار میکند ؟ آیا تومان و ریال در گزینه های ارزش موجود می باشد ؟
  آخه گرویتی فرمز فارسی مدتی هست آپدیت نداده و آخرین نسخه این گراویتی فرمز فارسی با آخرین نسخه گراویتی و وردپرس ناسازگار هست و شهرهای استان نمایش نمیده از طرفی اگر غیرفعال بشه و از گراویتی فارسی سازی شده استفاده بشه با نبودن لیست شهرها و اتصال نداشتن با درگاه پرداخت مشکلش هست
  آیا شما این رو تضمین میدید که من مشلاکتی که گفتم بعد از خرید از شما نداشته باشم ؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام آقای جسیمی
   بله. افزونه گراویتی فرم وردپرس باران همراه با بسته فارسی ساز ارائه می شود:
   بسته کامل ایرانی ساز گرویتی فرم
   ترجمه گرویتی فرم و افزونه های جانبی
   راستچین سازی مدیریت و فرم ها
   استان های ایران
   شهرهای ایران
   فیلد کد ملی هوشمند
   دیت پیکر و تاریخ شمسی
   پیش نیاز و هسته مرکزی درگاه های پرداخت
   واحد پولی ریال و تومان
   اسنیپت های بکار رفته کاربردی
   امکانات فراوان دیگر
   آخرین نسخه هسته اصلی افزونه و گرویتی فرم فارسی توسط واحد فنی محصولات وردپرس باران تست شده و همچنین نمونه هایی از فرم های ساخته شده با این افزونه را می توانید در سایت خود ما در صفحه فرم پرداخت و صفحه فرم تماس با ما مشاهده کنید.
   کاملترین نسخه افزونه Gravity Forms همراه با بسته فارسی ساز + 46 افزونه جانبی با فعال سازی کامل همراه با 30 روز ضمانت و یک عمر پشتیبانی و بروزرسانی رایگان تقدیم می شود. شرایط کامل پشتیبانی را می توانید در قوانین سایت مطالعه بفرمایید.
   با سپاس

 10. Avatar

  امین

  سلام. من مدتهاست که از نسخه رایگان گرویتی فرم استفاده میکنم. با آپدیت وردپرس به جدیدترین ورژن یعنی 5.5.1 فرم های من دیگه قابل ویرایش نیستند.
  سوال اینجاست که آیا با خرید این افزونه از شما و جایگزین کردن با نسخه فعلی، این مشکل برطرف خواهد شد؟
  و اینکه همه ی فرم های من پاک خواهند شد؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام آقای امین
   افزونه Gravity Forms به طور کلی نسخه رایگان ندارد و در صورتی که افزونه خود را از منابع نامعتبر و غیر رسمی به صورت رایگان دانلود کرده اید بدون شک نسخه نال شده را نصب کرده اید. در یک فیلم 5 دقیقه ای در لینک افزونه نال شده وردپرس چیست اطلاعات کامل در مورد خطرات استفاده از افزونه های نال شده و اینکه چگونه از این خطرات در امان باشید را توضیح داده ایم.
   با یکبار تهیه افزونه Gravity Forms از وردپرس باران می توانید نسخه اورجینال را با تمام بروزرسانی های بعدی همراه با پشتیبانی همیشگی دریافت کنید. همچنین تعداد زیادی افزونه جانبی هدیه نیز همراه با افزونه اصلی تقدیم می شود که ارزش افزودنی ها حتی از افزونه اصلی بیشتر است.
   آموزش بروزرسانی افزونه های پرمیوم به صورت فیلم آموزش ویدئویی برای کاربران تهیه شده است تا به سادگی افزونه نسخه وردپرس باران را جایگزین نسخه قبلی کنید و تمام اطلاعات به نسخه جدید منتقل خواهند شد. در مورد نسخه های جدید وردپرس نیز جای نگرانی نیست و توسعه دهندگان افزونه ها معمولا خیلی سریع هماهنگی با نسخه های جدید را فراهم می کنند و با دریافت بروزرسانی منظم و رایگان افزونه ها از وردپرس باران مشکلی نخواهید داشت.
   با سپاس

 11. Avatar

  سعید

  با سلام صفحه لینک ذخیره و ادامه شما ترجمه شده است؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   افزونه گرویتی فرم همراه با بسته فارسی ساز ارائه می شود و تمام بخش های شامل تابع ترجمه توسط فارسی ساز ترجمه می شوند. در مورد بخش لینک ذخیره و ادامه اگر دقیق تر بفرمایید منظور شما کجاست بهتر می توانیم شما را راهنمایی کنیم.
   با سپاس

 12. Avatar

  پدرام اغنامیان

  سلام
  آیا این افزونه داخل این پیک نیست؟
  Woo Gravity Forms Product Add-Ons

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام آقای اغنامیان
   فهرست کامل افزونه های گراویتی فرم (افزودنی های جانبی هدیه وردپرس باران) در توضیحات همین صفحه درج شده است و می توانید بررسی کنید. افزونه جانبی هماهنگ کننده گراویتی فرم و ووکامرس توسط توسعه دهنده رسمی این افزونه ارائه نشده است.
   با سپاس

 13. Avatar

  حسین

  سلام
  چطور میشه برای فیلد دلخواهی مثل نام خانوادگی یک id در نظر گرفت تا هنگام ثبت فرم به کاربر هنگام تاییده ها اون id استفاده بشه و بگه
  “کاربر id ممنون از ثبت اطلاعاتتون”
  امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم
  ممنون میشم جوابتون بهم اطلاع رسانی بشه و ایمیل بزنید بهم

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام آقای محرابی
   برای سوالات مربوط به پس از خرید افزونه و قالب ها می توانید از بخش پشتیبانی در حساب کاربری با همکاران فنی در ارتباط باشید تا بهتر شما را راهنمایی کنند.
   با سپاس

 14. Avatar

  امیر

  سلام
  وقت بخیر
  شما سیستمی برای بروز کردن اتومات از خود وردپرس دارید؟
  پلاگین هایی که از شما تهیه می کنیم، فکر می کنم کلا می بایست ،‌دستی آپدیت شوند درسته؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام آقای امیر
   امکان بروزرسانی خودکار افزونه های پرمیوم از پیشخوان مستلزم تغییرات و دستکاری در کدهای افزونه است که اینکار ممکن است مشکلات امنیتی در افزونه ایجاد کند. بنابراین اگر شرکتی امکان آپدیت خودکار بر روی افزونه یا قالب وردپرس ارائه دهد به این معنی است که سرورهای آپدیت افزونه با دستکاری در کدها عوض شده اند. تمام افزونه های ارائه شده در وردپرس باران نسخه های اورجینال و بدون دستکاری افزونه ها هستند و آپدیت رایگان افزونه ها نیز در اختیار کاربران قرار می گیرد.
   با سپاس

 15. Avatar

  محمود ریاحی

  با سلام من اشتباهی کردم و این افزونه رو از سایت دیگری خریدم اون کلاهبردارا 98تومن پول گرفتن اما فقط 9 افزونه ضمیمه دادند به من!!!!
  راحی پیش پام بگذارید تا بتونم بقیه این افزونه هارو هم داشته باشم لطفا

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   با تهیه افزونه گراویتی فرم یا هر افزونه دیگر از وردپرس باران کاملترین نسخه محصول با فارسی سازی و فعال سازی اختصاصی و هدایای ویژه شامل افزونه های جانبی تقدیم می شود. همچنین تمام محصولات با 30 روز ضمانت بازگشت سفارش مشروط و پشتیبانی و بروزرسانی رایگان و همیشگی ارائه می شوند. شما هم اکنون می توانید از همین صفحه برای تهیه نسخه کامل این افزونه همراه با بسته هدیه 46+ افزونه جانبی اقدام نمایید. ارائه افزودنی های کمتر در سایر سایت ها به معنی کلاهبرداری دیگر سایت ها نیست و هزینه های تهیه و آماده سازی محصولات بسیار بالا است. ولی هدف ما ارائه کاملترین و بهترین ها برای کاربران با تعرفه قیمت کاملا رقابتی می باشد.
   با سپاس

 16. Avatar

  عل

  سلام وقت بخیر… لطفا به سوالات زیر جواب دهید ممنونم چون لازمم هست بسیار زیاد
  1- آیا افزونه گروویتی فرمز به همراه افزودنی ها مثل گرویتی ویو یا دیگر موارد فارسی سازی شدند؟و همه اونا در این افزونه هستن؟
  2-آیا بعد از خرید این افزونه یا قالب یا هر چیز دیگه از وبسایت شما می تونم توی لوکال هاست استفاده کنم؟چون ما توی یه ساختمون هستیم و به اینترنت وصل نیستیم و میخوایم همه همکارام از این لوکال داخل استفاده کنند یعنی مثل اینترانت داخل یه ساختمون میمونه ممنون جواب بدین

  • مجید تبسمی

   مجید تبسمی

   سلام دوست من
   برای استفاده از همه امکانات افزونه ها و قالب ها، فعال ساز، ضمانت 30 روزه و دریافت پشتیبانی فنی نیاز است تا سایت شما به اینترنت متصل و در دسترس باشد.
   افزونه های جانبی هدیه ارائه شده همراه افزونه گرویتی فرم به صورت اختصاصی توسط وردپرس باران تهیه و آماده سازی شده اند و شامل تعداد زیادی از افزونه های رسمی این شرکت می باشند که در هیچ سایت دیگری ارائه نمی شوند و این موارد به عنوان هدیه و فقط در وردپرس باران تقدیم خواهند شد. گرویتی ویو افزودنی رسمی نیست، فهرست افزودنی های گراویتی فرم در همین صفحه درج شده اند.
   با تشکر

 17. Avatar

  عل

  سلام ببینید من توی اداه دولتی هستم و نمیتونم به نت متصل بکنم ولی میتونم هر چند روز توی خونه دانلود کنم و ببرم اداره بریزم آیا میشه؟
  آیا برای فعالسازی باید به اینترنت وصل بشم؟اگه نیاز به وصل اینترنت نیست به من بگین با تشکر…
  یا میتونم برای بار اول کیس رو به نت وصل کنم و فعال بشه؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلامی دوباره
   بله اگر سایت شما یک بار به اینترنت متصل شود می توانید فعال سازی را برای سایت مورد نظر انجام دهید.
   با سپاس

 18. Avatar

  عل

  خودتون بالا گرویتی ویو رو جز افزودنی ها نوشتین چطور نیست؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   خیر دوست من. همان طور که در همین صفحه معرفی افزونه توضیح داده شده است، افزودنی های این فرم ساز به موارد ارائه شده در سایت رسمی خلاصه نمی شوند و گراویتی ویو و بسیاری دیگر از توسعه دهندگان ثالث نیز برای این افزونه امکاناتی را به عنوان ادان پلاگین منتشر کرده اند که به زودی در سایت معرفی خواهند شد. با سپاس

 19. Avatar

  مشفق

  سلام. در نسخه سایت شما علاوه بر دانلود هسته اصلی گرویتی فرم افزونه های اضافی هم همراهش میدید یا هزینه اضافی داره؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام
   با خرید افزونه گراویتی فرم در این صفحه:
   ⭐ دانلود هسته اصلی گرویتی فرم
   ⭐ دانلود گرویتی فرم فارسی ساز
   ⭐ لایسنس فعال ساز اختصاصی
   ⭐ بسته هدیه بیش از 40 افزودنی جانبی
   ⭐ یک عمر پشتیبانی رایگان و همیشگی
   ⭐ یک عمر بروزرسانی رایگان و همیشگی
   ⭐ بدون نیاز به تمدید یا هزینه اضافی
   ⭐ با 30 روز ضمانت بازگشت سفارش مشروط
   ❤️ تقدیم می شود ❤️

 20. Avatar

  هادی مظلومی

  سلام آیا این افزونه پس از تکمیل فرم و ثبت برای کاربر و ثبت کننده اس ام اس ارسال میکند

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام آقای مظلومی
   برای ارسال پیامک باید ابتدا از یکی از سرویس دهنده های پنل SMS یک پنل تهیه کنید. سرویس دهنده ها معمولا افزونه جانبی جهت هماهنگی با افزونه های محبوب وردپرس مثل افزونه گرویتی فرم، ووکامرس و… را نیز در اختیار شما قرار می دهند. با نصب افزونه جانبی پنل پیامک در کنار افزونه وردپرس باران می توانید امکانات مورد نظر را جهت ارسال پیامک به کاربران داشته باشید.
   با سپاس

 21. Avatar

  پدرام

  با سلام
  آیا به جز گرویتی فرم، افزودنی هاش م فارسی شده؟
  اگر بعضی از افزودنی ها فارسی شدن و بعضی نشدن، ممنون میشم بفرمایید کدومها فارسی شدن؟
  و سوال آخر اینکه افزودنی های گرویتی فرم نسخه های پرو هستن؟
  ممنون

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام آقای پدرام
   افزونه گراویتی فرم + گرویتی فرم فارسی +46 افزودنی جانبی به عنوان هدیه تقدیم می شود. فهرست افزونه های جانبی در همین صفحه درج شده اند و شامل افزودنی های پرو رسمی سایت سازنده می باشند. افزونه های جانبی امکانات گراویتی فرم را افزایش می دهند که معمولا نیازی به ترجمه ندارند اما برای جزئیات بیشتر می توانید جهت مشاوره رایگان انتخاب محصولات با همکارم در تلگرام در ارتباط باشید تا در صورت امکان برای شما بررسی کنند. افزونه های جانبی هدیه ارائه شده همراه افزونه اصلی به صورت اختصاصی توسط وردپرس باران تهیه و آماده سازی شده اند و شامل تعداد زیادی از افزونه های رسمی این شرکت می باشند که در هیچ سایت دیگری ارائه نمی شوند و این موارد به عنوان هدیه و فقط در وردپرس باران تقدیم خواهند شد.
   با سپاس

 22. Avatar

  Rahim

  با سلام
  آپدیت جدیدش رو قرار نمیدید ؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   آپدیت تمام محصولات سایت به صورت رایگان در اختیار خریداران قبلی نیز قرار می گیرد. کانال تلگرام وردپرس باران را برای اطلاع از آخرین بروزرسانی ها دنبال کنید.
   با سپاس

 23. مجید تبسمی

  مجید تبسمی

  سلام دوستان.
  با توجه به سوالات متداول شما در مشاوره های انتخاب محصولات توضیح دهیم که تمام محصولات وردپرس باران با پشتیبانی و بروزرسانی رایگان و همیشگی همراه با 30 روز ضمانت بازگشت سفارش مشروط ارائه می شوند. قالب ها و افزونه های ارائه شده در وردپرس باران (برخلاف سایت های دیگر) صرفا یک قالب یا افزونه خام نیستند و تا حداکثر امکان فعال سازی می شوند. در نتیجه علاوه بر فارسی سازی و راستچین سازی و نصب فونت های فارسی، امکانات قالب ها نظیر درون ریزی دمو ها و امکانات افزونه ها تا حداکثر امکان فعال می شوند. توضیحات کامل در صفحه هر محصول نیز درج شده است.

  ⭐⭐⭐مزیت های نسخه وردپرس باران نسبت به سایر نسخه ها⭐⭐⭐
  ✅مرجع خرید و دانلود انواع قالب و افزونه وردپرس اورجینال
  ✅ترجمه شده به زبان فارسی و راستچین +100 فونت فارسی
  ✅دانلود آنی و مستقیم و دسترسی همیشگی
  ✅30 روز ضمانت بازگشت سفارش (برای اولین بار در ایران)
  ✅یک عمر بروزرسانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅یک عمر پشتیبانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅فعال سازی امکانات و رفع محدودیت ها (اختصاصی)
  ✅ارائه کاملترین نسخه قالب و افزونه های وردپرس در جهان (اختصاصی)
  ✅همراه با بسته دموها و قالب های آماده (هدیه اختصاصی)
  ✅بسته نصبی آسان با چند کلیک
  ✅همراه با آموزش های ویدئویی ویژه کاربران

 24. Avatar

  امیرعلی

  سلام وقت بخیر
  آیا می توان بر روی وب خارجی هم نصب کرد افزونه رو نسخه اورجینال هم تحویل میدین
  و اینکه افزونه های پی پال یا استریپ داخل بسته هست یا باید جدا تهیه شود؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   محدودیتی در استفاده از محصولات برای نصب در سایت های ایرانی یا خارجی وجود ندارد. فهرست کاملی از افزودنی ها تهیه شده است و به عنوان هدیه همراه با افزونه هسته گرویتی فرم تقدیم می شود. فهرست افزونه های هدیه در همین صفحه درج شده است و می توانید بررسی کنید.
   با سپاس

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست