وردپرس باران / افزونه وردپرس / افزونه های ضروری وردپرس / افزونه عضویت و مدیریت کاربران وردپرس

دانلود افزونه Ultimate Member فارسی +29 افزونه جانبی (اورجینال)

دانلود افزونه Ultimate Member فارسی +25 افزونه جانبی (اورجینال)

به نام خدا. با یک آموزش وردپرس دیگر و معرفی یک افزونه وردپرس دیگر در خدمت شما هستیم. افزونه Ultimate Member فارسی وردپرس موضوع مقاله امروز وردپرس باران می باشد. در این مقاله ابتدا افزونه آلتیمیت ممبر وردپرس فارسی را معرفی می کنیم. ویژگی های این افزونه کاربری وردپرس را بررسی می کنیم. ساخت فرم ثبت نام و عضویت وردپرس یا ایجاد حساب کاربری از امکانات اولیه افزونه Ultimate Member وردپرس می باشد. امکانات ویژه ای همچون ویرایش فرم ثبت نام، محدود سازی محتوا، ایمیل های اطلاع رسانی کاربری، قابلیت های شبکه اجتماعی و… ویژگی خاص این افزونه پروفایل کاربری وردپرس می باشد. پس از بررسی ویژگی ها، نسخه اورجینال دانلود افزونه Ultimate Member فارسی همراه با تمام افزونه های جانبی Ultimate Member فارسی (تمام 29 افزونه جانبی) ارائه می شوند. با وردپرس باران همراه باشید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
124,000 تومان

دانلود آنی و مستقیم

بلافاصله پس از پرداخت

30 روز ضمانت

بازگشت سفارش مشروط

یک عمر بروزرسانی

رایگان و همیشگی

یک عمر پشتیبانی

رایگان و همیشگی

نصب رایگان قالب ها

توسط پشتیبانی فنی

100+ فونت فارسی

تغییر فونت آسان قالب
مشخصات افزونه در یک نگاه

پیش‌نمایش افزونه

نسخه فعلی

2.8.4

آخرین بروزرسانی

1403.01.04

فارسی و راستچین

ترجمه شده به فارسی

فعال‌سازی امکانات

نسخه کامل

هدیه وردپرس باران

+29 افزودنی جانبی

معرفی کامل افزونه

افزونه Ultimate Member – User Profile & Membership Plugin

سیستم عضویت پیش فرض وردپرس رابط کاربری جذابی ندارد. ارائه خدمات به کاربران و داشتن سایتی با اعضای کاربری که به سایت وارد می شوند مستلزم فرمی برای ورود و ثبت نام کاربران می باشد. در حالت عادی کاربران باید از سیستم پیش فرض وردپرس در سایت ثبت نام کنند. و یا به سایت وارد شوند. پس از ورود نیز به پیشخوان وردپرس هدایت می شوند. این حالت تعامل با سایت با کاربر برای بسیاری از مدیران سایت ها جالب نیست. افزونه های کاربری متعددی برای تغییر سیستم عضویت وردپرس ارائه شده اند. در مقالات قبلی افزونه پروفایل بیلدر را خدمت شما ارائه نمودیم. امروز قصد معرفی یک افزونه کاربری فوق العاده دیگر را داریم.

افزونه کاربری که امروز معرفی و بررسی می کنیم افزونه Ultimate Member – User Profile & Membership Plugin نام دارد. و معمولا با نام خلاصه تر افزونه Ultimate Member وردپرس شناخته می شود. این افزونه با ثبت رکورد بیش از 2 میلیون دانلود و 29 افزودنی جانبی کاربردی یکی از بهترین افزونه های وردپرس برای ساخت پروفایل کاربری می باشد. در این مقاله به معرفی کامل این افزونه می پردازیم. همچنین نسخه اورجینال افزونه آلتیمیت ممبر فارسی را ارائه خواهیم داد. در ادامه با ما در مرجع آموزش وردپرس همراه باشید.

افزونه Ultimate Member وردپرس

در این قسمت قصد داریم با ویژگی ها و امکانات افزونه آلتیمیت ممبر وردپرس آشنا شویم. کلیه ویژگی های افزونه پروفایل کاربری Ultimate Member وردپرس در سایت رسمی توسعه دهنده به طور دقیق بررسی شده اند. ما نیز در وردپرس باران بخش های مهم این ویژگی ها را مرور خواهیم کرد. در ادامه با ما همراه باشید.

افزونه عضویت در وردپرس

دانلود افزونه Ultimate Member فارسی +22 افزونه جانبی (اورجینال)

افزونه Ultimate Member وردپرس هر آن چه که برای سیستم عضویت در وردپرس نیاز دارید را به سایت شما اضافه می کند. کاربران سایت به سادگی در صفحه عضویت اختصاصی ثبت نام می کنند و عضو سایت می شوند. وارد سایت می شوند بدون اینکه وارد پیشخوان وردپرس شوند. به هیچ عنوان حتی متوجه اینکه سایت شما وردپرسی است نیز نخواهند شد. همچنین تایید حساب کاربری توسط مدیر یا ارسال ایمیل نیز در افزونه آلتیمیت ممبر وردپرس فراهم شده است.

افزونه ورود به سایت برای کاربران وردپرس

شاید شما هم از آن دسته از مدیرانی باشید که دوست ندارید کاربران از سیستم پیش فرض وردپرس وارد سایت شما شوند. یا وقتی کاربری وارد سایت شد به پیشخوان سایت وارد شود. افزونه Ultimate Member فارسی این امکان را فراهم می کند تا در هر برگه دلخواه یا ابزارک سایدبار فرم ورود به سایت را اضافه کنید. همچنین امکان تعریف ریدایرکت هر نقش کاربری به صفحه یا برگه دلخواه در سایت نیز وجود دارد. مثلا نویسندگان سایت پس از ورود به صفحه ارسال مطلب منتقل خواهند شد و کاربران عادی به صفحه پروفایل وردپرس خود.

افزونه پروفایل کاربری وردپرس برای اعضای سایت

شاید یکی از بخش های جذاب سایت برای کاربران، بخش پروفایل کاربری وردپرس باشد. یک پروفایل کاربری ساده و زیبا با قابلیت استفاده آسان موجب خلق یک تجربه کاربری لذت بخش می شود. با ایجاد پروفایل کاربری وردپرس توسط افزونه Ultimate Member یک تجربه کاربری به یاد ماندنی به کاربران خود هدیه دهید. کاربران را مجذوب حرفه ای بودن سایت خود کنید و آن ها برای بازدید های بعدی ترغیب نمایید. پروفایل کاربری افزونه آلتیمیت ممبر کاملا قابل سفارشی سازی بوده و استفاده از انواع فیلدهای دلخواه نیز در آن وجود دارد.

ویرایش حساب کاربری وردپرس

افزونه آلتیمیت ممبر فارسی این امکان را به کاربران سایت می دهد تا اطلاعات حساب کاربری خود را ویرایش کنند.

دانلود افزونه Ultimate Member فارسی

افزونه فرم ساز Ultimate Member برای ثبت نام وردپرس

ساخت فرم های ثبت نام، ورود و پروفایل وردپرس با افزونه Ultimate Member فارسی بسیار آسان است. به کمک افزونه آلتیمیت ممبر وردپرس تنها با کشیدن و رها کردن فیلدها می توانید فرم دلخواه خود را بسازید. ردیف ها و ستون های دلخواه در فرم ثبت نام اضافه کنید. فیلدهای مورد نظر را در آن ها بچینید. سپس ترتیب المان ها را نیز مرتب نمایید. به همین سادگی!

فیلدهای دلخواه فرم عضویت و پروفایل کاربری وردپرس

افزونه Ultimate Member فارسی از طیف وسیعی از فیلدهای ورودی فرم پشتیبانی می کند. با این افزونه شما به سادگی می توانید فیلدهای فرم ثبت نام وردپرس را ویرایش کنید. آن ها را کم یا زیاد کنید. با اضافه کردن فیلدهای متنوع نظیر تلفن، آدرس، شغل و… اطلاعات کاملی از کاربران دریافت کنید. یا با کاهش فیلدهای ورودی، عضویت در سایت را تا حد امکان ساده کنید. فیلدهای آماده زیادی نیز در افزونه پیش بینی شده است تا طراحی فرم ثبت نام در وردپرس را برای شما تسریع کند.

افزودن نقش کاربری به وردپرس

اگر بخواهید دسته های مختلفی از اعضا با دسترسی ها مختلف در سایت وردپرس خود ایجاد کنید راه حل شما اینجاست. دانلود افزونه Ultimate Member فارسی امکان اضافه کردن انواع نقش های کاربری مختلف را به شما می دهد. همچنین می توانید دسترسی ها و قابلیت های دلخواه را برای انواع نقش کاربری تعریف نمایید. این قابلیت افزونه آلتیمیت ممبر وردپرس، آن را به بهترین انتخاب برای سایت شما با انواع نقش های کاربری تبدیل کرده است.

نمایش پروفایل کاربری وردپرس به سایر اعضای سایت

یک قابلیت جذاب که شاید بتوان گفت وردپرس را به نحوی به یک شبکه اجتماعی تبدیل می کند، لینک اعضا می باشد. با دانلود افزونه Ultimate Member وردپرس به سادگی می توانید به هر کاربر یک لینک پروفایل اختصاص دهید. کاربران به سادگی می توانند پروفایل یکدیگر را مشاهده نمایند.

محدودکردن دسترسی سایت در وردپرس

شاید سایتی داشته باشید که قصد نمایش عمومی آن را نداشته باشید. مثلا دسترسی به کل سایت یا صفحات خاصی از سایت را محدود به اعضای سایت نمایید. به کمک ویژگی محدودسازی محتوا در وردپرس در افزونه Ultimate Member به سادگی می توانید دسترسی کاربران را کنترل نمایید. نمونه هایی از این سیستم ها را حتما دیده اید. برخی سایت ها برای نمایش برخی مطالب خود بازدیدکنندگان را مجبور به ثبت نام می کنند. یا برخی سایت ها دسترسی به تمام سایت محدود به اعضای خود می کنند.

یکی از بهترین نمونه های معروف در این مورد را شاید بتوان سایت تاینی موویز دانست. این سایت صرفا برای ارائه خدمات به کاربران VIP خود خدمات ارائه می داد. و برای جلوگیری از دسترسی سایر بازدیدکنندگان صرفا فرم ورود به سایت را به نمایش می گذاشت. متاسفانه این سایت هم اکنون تعطیل شده است. با افزونه آلتیمیت ممبر وردپرس شما می توانید چنین سیستمی را در سایت خود داشته باشید.

ایمیل اطلاع رسانی حساب کاربری وردپرس

ایمیل اطلاع رسانی حساب کاربری نشان از حرفه ای بودن سایت شماست. اینکه یک ایمیل معمولی بدون هیچ استایل و طراحی ارسال شود یا یک طرح سازمانی از برند شما نظر کاربر را نسبت سایت شما تغییر خواهد داد. با دانلود افزونه Ultimate Member وردپرس امکان شخصی سازی تک تک ایمیل های ارسالی مربوط به حساب کاربری وجود دارد. شما می توانید تعیین کنید چه ایمیل هایی به کاربر ارسال شود. همچنین ظاهر ایمیل ارسالی را کاملا می توانید شخصی سازی نمایید. استفاده از لوگو و نام برند شما در ایمیل ارسالی و همچنین استفاده از رنگ سازمانی برند شما تاثیر زیادی در اعتماد سازی کاربران به گروه شما خواهد داشت. با افزونه آلتیمیت ممبر اعتماد کاربران خود را جلب کنید!

نمایش گزینه های مختلف منو سایت به کاربران

با استفاده از قوانین شرطی ساخت منو توسط افزونه Ultimate Member فارسی می توانید گزینه های نمایشی در منو را کنترل نمایید. مثلا برخی گزینه های منو وردپرس را برای تمام کاربرن نمایش دهید. برخی دیگر را صرفا به کاربران عضو سایت. و حتی می توانید برخی منوها را اختصاصا برای کاربران مهمان به نمایش بگذارید.

افزونه های جانبی Ultimate Member فارسی (تمام 29 افزونه ارائه شده)

همراه با افزونه آلتیمیت ممبر وردپرس تمام 29 افزونه جانبی Ultimate Member فارسی موجود برای این افزونه نیز ارائه می شود. به کمک افزونه های جانبی Ultimate Member فارسی یکی از قدرتمندترین افزونه های پروفایل کاربری وردپرس در اختیار شما خواهد بود. در ادامه لیست این 29 افزودنی جانبی آمده است.

1- افزونه ووکامرس Ultimate Member (افزونه جانبی WooCommerce)

افزونه آلتیمیت ممبر هماهنگی بی نظیری با سیستم فروشگاهی ووکامرس دارد. با افزونه Ultimate Member فارسی یک حساب کاربری فوق العاده برای فروشگاه ووکامرسی خود ایجاد کنید. با ایجاد یک پنل کاربری حرفه ای در فروشگاه اینترنتی خود یک تجربه کاربری فوق العاده برای کاربران خود ایجاد نمایید.

دانلود افزونه Ultimate Member فارسی +22 افزونه جانبی (اورجینال)

ویژگی های افزونه اتصال ووکامرس به Ultimate Member

 • تب لیست خرید ها در پروفایل کاربری
 • نقد و بررسی محصولات توسط کاربر در پروفایل کاربری
 • نمایش سفارش ها کاربر در صفحه کاربری
 • اضافه شدن تنظیمات آدرس های پستی کاربر در تنظیمات حساب کاربری
 • نمایش مجموع خریدهای کاربر در پروفایل
 • نمایش تعداد سفارش های کاربر در پروفایل
 • امکان مخفی کردن تب برای نقش کاربری مورد نظر
 • هماهنگ با چندین افزونه جانبی محبوب ووکامرس
 • و…

2- افزونه جانبی Ultimate Member برای میل چیمپ (MailChimp)

دانلود افزونه Ultimate Member فارسی +22 افزونه جانبی (اورجینال)

3- گوگل ریکپچا در فرم ورود و ثبت نام وردپرس (Google reCAPTCHA)

دانلود افزونه Ultimate Member فارسی +22 افزونه جانبی (اورجینال)

4- تایید کاربران وردپرس (Verified Users)

دانلود افزونه Ultimate Member فارسی +22 افزونه جانبی (اورجینال)

5- اجبار کاربران به تکمیل پروفایل (Profile Completeness)

دانلود افزونه Ultimate Member فارسی +22 افزونه جانبی (اورجینال)

6- افزودنی جانبی Ultimate Member برای bbPress

7- ورود و عضویت با شبکه های اجتماعی در وردپرس (Social Login)

ورود و عضویت با شبکه های اجتماعی در وردپرس

8- افزونه جانبی برچسب کاربران (User Tags)

دانلود افزونه Ultimate Member فارسی +22 افزونه جانبی (اورجینال)

9- افزونه جانبی کاربران آنلاین وردپرس (Online Users)

دانلود افزونه Ultimate Member فارسی +22 افزونه جانبی (اورجینال)

10- سیستم فالوور کاربران در وردپرس (Followers)

11- پیام خصوصی در وردپرس (Private Messages)

دانلود افزونه Ultimate Member فارسی +22 افزونه جانبی (اورجینال)

12- سیستم امتیازدهی کاربران به یکدیگر (User Reviews)

13- افزودنی جانبی my CRED برای افزونه Ultimate Member

14- افزونه جانبی دوستان در وردپرس (Friends)

دانلود افزونه Ultimate Member فارسی +22 افزونه جانبی (اورجینال)

15- تصاویر کاربر با افزونه جانبی User Photos افزونه آلتیمیت ممبر

16- افزودنی جانبی Ultimate Member برای ساخت گروه (Groups)

17- افزونه جانبی Real-time Notification

دانلود افزونه Ultimate Member فارسی +22 افزونه جانبی (اورجینال)

18- افزونه جانبی Ultimate Member برای اینستاگرام (Instagram)

دانلود افزونه Ultimate Member فارسی +22 افزونه جانبی (اورجینال)

19- افزودنی شرایط و مقررات (Terms & Conditions)

20- محتوای خصوصی در وردپرس (Private Content)

21- امکانات شبکه اجتماعی و فعالیت ها (Social Activity)

22- افزودنی اطلاعیه های کاربر (Notices)

23- افزودنی هماهنگ ساز ForumWP

24- افزودنی انتخاب تصویر پروفایل کاربری از Unsplash

25- افزودنی بوکمارک برای ذخیره سازی نوشته و برگه و… (User Bookmarks)

26- افزودنی تب های اضافی به پروفایل (Profile tabs)

27- افزودنی Jobboardwp

28- افزودنی User locations به کاربران اجازه می دهد مکان خود را اضافه کرده و مکان کاربران را بر روی نقشه نشان دهند

29- افزودنی User notes به کاربران اجازه دهید یادداشت های عمومی و خصوصی را از نمایه خود ایجاد کنند.

دانلود رایگان افزونه Ultimate Member فارسی

با یک بار تهیه نسخه حرفه ای افزونه آلتیمیت ممبر وردپرس، دانلود رایگان افزونه Ultimate Member فارسی برای نسخه های بعدی ارائه می شود. بنابراین با یک بار خرید برای همیشه می توانید اقدام به دانلود رایگان افزونه پروفایل کاربری وردپرس نمایید.

 • آپدیت: دانلود افزونه Ultimate Member 2.8.4 فارسی در تاریخ 1403.01.04 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.6.11 در تاریخ 1402.06.20 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.5.3 در تاریخ 1401.11.02 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.5.1 در تاریخ 1401.08.29 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.4.2 در تاریخ 1401.05.04 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.4.1 در تاریخ 1401.04.01 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.3.2 در تاریخ 1401.02.07 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.3.1 در تاریخ 1400.12.25 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.3.0 در تاریخ 1400.10.02 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.2.5 در تاریخ 1400.07.01 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.2.4 در تاریخ 1400.06.18 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.2.2 در تاریخ 1400.05.14 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.2.0 در تاریخ 1400.05.03 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.1.21 در تاریخ 1400.03.30 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.1.20 در تاریخ 1400.02.18 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.1.19 در تاریخ 1400.02.06 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.1.18 در تاریخ 1400.01.31 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.1.17 در تاریخ 1400.01.26 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.1.16 در تاریخ 1399.12.23 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: افزونه های جانبی آلتیمیت ممبر به 29 افزودنی افزایش یافت.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.1.15 در تاریخ 1399.10.04 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.1.14 در تاریخ 1399.10.03 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.1.13 در تاریخ 1399.09.19 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.1.12 در تاریخ 1399.08.11 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.1.11 در تاریخ 1399.07.15 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.1.10 در تاریخ 1399.07.05 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.1.9 در تاریخ 1399.06.23 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.1.8 در تاریخ 1399.06.13 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.1.7 در تاریخ 1399.05.25 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.1.6 فارسی در تاریخ 1399.03.15 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.1.5 در تاریخ 1399.01.14 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.1.4 در تاریخ 1398.12.06 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.1.3 در تاریخ 1398.11.07 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان افزونه Ultimate Member 2.1.2 فارسی در تاریخ 1398.09.17 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.1.1 در تاریخ 1398.08.24 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.1.0 در تاریخ 1398.08.20 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.0.56 در تاریخ 1398.05.30 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.0.55 در تاریخ 1398.05.26 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان افزونه Ultimate Member 2.0.54 فارسی در تاریخ 1398.05.03 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.0.53 در تاریخ 1398.04.27 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.0.52 در تاریخ 1398.04.22 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.0.50 در تاریخ 1398.04.16 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.0.49 در تاریخ 1398.03.16 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود افزونه آلتیمیت ممبر وردپرس 2.0.48 در تاریخ 1398.02.28 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.0.46 در تاریخ 1398.02.21 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: افزونه های جانبی آلتیمیت ممبر به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.0.43 در تاریخ 1398.02.07 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.0.40 در تاریخ 1398.01.05 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.0.39 در تاریخ 1397.11.24 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان افزونه Ultimate Member 2.0.38 فارسی در تاریخ 1397.11.10 به وردپرس باران اضافه شد.
 • اولین ارائه: نسخه حرفه ای دانلود افزونه آلتیمیت ممبر فارسی به وردپرس باران اضافه شد.

خرید افزونه Ultimate Member فارسی (اورجینال)

افزونه آلتیمیت ممبر وردپرس به صورت کاملا فارسی به همراه افزونه های جانبی Ultimate Member فارسی هم اکنون آماده ارائه می باشد. همچنین نسخه قبلی هماهنگ با افزونه های جانبی نیز به خریداران ارائه می شود. برای خرید این افزونه پروفایل کاربری وردپرس می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
124,000 تومان

32 دیدگاه برای دانلود افزونه Ultimate Member فارسی +29 افزونه جانبی (اورجینال)

 1. Avatar

  sohil

  سلام . این افزونه رو میخواستم بخرم جستجو کردم دیدم نسخه 2.0.43 این افزونه خیلی وقته اومده . بخاطر قیمتت پائین ترتون از جای دیگه نخریدم . آیا آپدیت میکنید ؟

  • مجید تبسمی

   مجید تبسمی

   سلام دوست من
   بله. با یک بار خرید هر یک از محصولات وردپرس باران، کلیه بروزرسانی ها به صورت رایگان ارائه می شوند.
   با تشکر

 2. Avatar

  شهرزاد

  سلام . آقای مهندس این افزونه رو از شما خریدم . ورژن جدیدش 2.43یک ماهه اومده چرا نمیذارید . در مورد اون پیامای مزاحم این افزونه که بالای صفحه وردپرس هم هردم میاد هم اگه میشه یه فکری بکنید لطفا .ممنون

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من. بروزرسانی محصولات را از کانال تلگرام وردپرس باران دنبال کنید. کلیه بروزرسانی ها اطلاع رسانی و به پنل کاربری خریداران اضافه می شوند. پشتیبانی نیز مختص خریداران است. خریداری با ایمیل شما در دیتابیس ما موجود نیست. لطفا با نام و ایمیل واقعی در سایت فعالیت داشته باشید و همچنین برای دریافت پشتیبانی تیکت ثبت بفرمایید. موفق باشید

 3. Avatar

  محسن

  سلام خسته نباشید
  دو تا سوال دارم
  من تمام پروفایلمو تو این افزونه تکمیل میکنم(بیوگرافی – بروزرسانی اطلاعات کاربری – عکس کاور و عکس پروفایل) بعدش هنوزم میزنه پروفایل شما خالی است کمی اضافه کنید و شکلک غمگین نشون میده! لطفا راهنمایی کنید این برا کاربرام خیلی مهمه.
  دوم اینکه تو تب درباره پروفایل هیچی نیست! تو تنظیماتم تیکش هست فعال کردن برگه درباره اما اصلا برگه ای نداره تو سایت. خواستم ببینم چطوری باید محتوا توش نمایشش بدم؟ فکر میکنم شاید اگر تب درباره محتوا داشته باشه اون پیغامه و شکلکه هم نیاد اینطور نیست؟!
  با تشکر

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من. برای سوالات مربوط به محصولات خریداری شده لطفا تیکت پشتیبانی ثبت بفرمایید. همکاران در واحد پشتیبانی فنی، شما را راهنمایی خواهند کرد. سپاس از شما

  • Avatar

   mostafa

   شما باید بری تو قسمت تنظیمات فرم پروفایل و فیلدهایی که لازم داری رو اضافه کنی و ذخیره رو بزنی بعد اگر کاربر اون فیلد ها رو پر کنه توی قسمت درباره دیده میشه به همین راحتی:)

   • مجتبی تبسمی

    مجتبی تبسمی

    سپاس از توضیحات شما

 4. Avatar

  حسین

  سلام
  آیا این افزونه و تمامی افزونه های جانبی اش فارسی سازی شده اند؟
  باتشکر

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من. بله. افزونه آلتیمیت ممبر با تمام افزونه های جانبی به صورت فارسی سازی شده ارائه می شوند.

 5. Avatar

  arash

  با سلام
  من دیروز افزونه رو از شما خریدم
  افزونه جانبی پیام خصوصی…

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من. برای مشکلات و سوالات فنی مرتبط با محصولات خریداری شده، از بخش ارسال تیکت در پروفایل کاربری خود تیکت ثبت بفرمایید تا همکاران در پشتیبانی فنی شما را راهنمایی کنند. سپاس از شما

   • Avatar

    arash

    وارد تیکت پشتیبانی شدم اما… برای من ارسال کنید .خیلی حیاتیه این افزونه برای سایت ما

    • مجتبی تبسمی

     مجتبی تبسمی

     سلام دوست من. نسخه قبلی افزونه Ultimate Member 2.0.43 فارسی به پنل کاربری شما اضافه شد. هم اکنون می توانید نسخه قبلی را دانلود و نصب بفرمایید. با آرزوی موفقیت برای شما

     • Avatar

      arash

      ممنون از پشتیبانی خوبتون. من فقط افزونه ارسال پیام خصوصی را می خواستم. لطف کنید نسخه های قبلی افزونه های جانبی رو هم ارسال کنید. شما فقط ورژن قبلی نسخه اصلی رو ارسال کردید

     • مجتبی تبسمی

      مجتبی تبسمی

      سلام مجدد خدمت شما. افزونه آلتیمیت ممبر نسخه قبلی را نصب بفرمایید با آخرین نسخه افزونه های جانبی ارائه شده تست شده و هماهنگ است. با آرزوی موفقیت برای شما

     • Avatar

      arash

      آقا دست مریزاد دمتون گرم.درست شد.کارتون درسته.فقط یه سوال نسخه قبلی رو که نصب کردم وردپرس پیغام میده. راه حلش چیه؟بزرام بم.نه یا بعدا به مشکل بر میخورم.

     • مجتبی تبسمی

      مجتبی تبسمی

      مشکلی نیست. در صورت هرگونه مشکل می توانید از طریق تیکت پشتیبانی در تماس باشید. موفق باشید

 6. Avatar

  schot

  سلام باتشکر از اطلاعاتی که قرار دادین :
  بنده نسخه انگلیسی رو الان دارم استفاده میکنم ولی امکانات online – completness و … رو نیاز دارم ، اگر از شما افزونه رو تهیه کنم بصورت ltr میشه استفاده کرد؟ یا کلا نسخه فول انگلیسی رو هم شما ارائه میدین ؟
  ممنون

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   افزونه مدیریت کاربران آلتیمیت ممبر و تمام محصولات دیگر ارائه شده در وردپرس باران به صورت اصولی فارسی سازی شده اند و قابلیت استفاده در سایت فارسی و هم انگلیسی را دارند.
   افزونه به طور خودکار به زبان سایت شما سویچ می کند و با توجه به زبان وردپرس به شکل صحیح نمایش داده می شود.
   همچنین شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان خرید محصولات و سوالات پیش از خرید، در ساعات کاری دفتر با ما در تماس باشید.
   با آرزوی موفقیت برای شما

 7. Avatar

  محمود دبستانی

  با سلام.
  تم های این افزونه هم فعاله یا نه؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام بر شما آقای دبستانی. افزونه آلتیمیت ممبر و تمام 22 افزونه جانبی آن در این محصول ارائه شده اند و به تم خاصی نیاز ندارند و با تمام قالب های وردپرس سازگار هستند. قالب Ultimate Member Theme یک محصول جداگانه از توسعه دهنده این افزونه است و با توجه به وجود قالب های بسیار حرفه ای موجود برای وردپرس عملا کاربردی ندارد. در واقع تم موجود در سایت سازنده فقط یک قالب وردپرسی می باشد. با آرزوی موفقیت برای شما

 8. Avatar

  arash

  سلام و وقت بخیر
  اقای تبسمی عزیز با توجه به بروز رسانی افزونه ultimate member در تاریخ 30 مرداد در سبد خرید من این بروز رسانی اضافه نشده است. آیا بروز رسانی مشکلی در افزونه های جانبی ایجاد نمیکنه؟
  اگه میشه فایل بروز رسانی رو در پروفایل من بزارید لطفا

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من. برای سوالات و پشتیبانی محصولات خریداری شده لطفا از طریق تیکت پشتیبانی اقدام کنید. برزورسانی های رایگان تمام نسخه ها به طور خودکار به پنل کاربری خریداران قبلی اضافه می شوند و از طریق کانال تلگرام سایت اطلاع رسانی می شوند. با آرزوی موفقیت برای شما

 9. Avatar

  arash

  رفتم تو پروفایلم دیدم فایل اپدیت شده قرار داده شده.منتها برای جایگزینی فایل جدید با قبلی در پیشخوان ورد پرس قبلی رو پاک کنم؟ چون سعی کردم روش نصب کنم ارور داد

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   افزونه را از طریق هاست نصب کنید. پیش از نصب نسخه جدید حتما نسخه قبلی را از روی هاست پاک کنید. با آرزوی موفقیت برای شما

 10. Avatar

  متخصص سئو

  افزونه Ultimate Member یکی از بهترین افزونه های مدیریت کاربران وردپرس است. افزونه Profile Builder Pro هم گزینه مناسبی است. تشکر بابت ارائه نسخه کامل این افزونه در سایت.

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من. سپاس از شما برای بیان دیدگاه های ارزشمند در مورد افزونه های معرفی شده در وردپرس باران که یقینا راهنمای سایر کاربران خواهد بود. با آرزوی موفقیت برای شما

 11. Avatar

  hossein

  سلام
  پیش نمایش نداره ؟؟؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من. دموی افزونه در وردپرس باران قرار نگرفته است ولی دموی انگلیسی افزونه را می توانید با آیپی خارجی در این لینک ببینید. نسخه وردپرس باران کاملا فارسی سازی شده و همراه با 22 افزونه جانبی ارائه می شود. با آرزوی موفقیت برای شما

 12. Avatar

  رسول

  اگر پولی پس چرا تبلیغ رایگان زدید سایت های زرد به شما میگن

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من.
   همان طور که در توضیحات آمده دانلود رایگان افزونه آلتیمیت ممبر به صورت مادام العمر به خریداران محصول ارائه می شود و لیست دانلودهای رایگان نیز درج شده است. آلتیمیت ممبر و 25 افزودنی جانبی به عنوان بهترین افزونه مدیریت کاربران وردپرس توسط وردپرس باران خریداری شده است و به صورت اورجینال با خدمات فارسی سازی، پشتیبانی و بروزرسانی رایگان ارائه می شود. با مشاهده قیمت تعرفه سالانه افزونه در سایت سازنده به سادگی متوجه خواهید شد که هزینه پرداختی شما در برابر ارزش واقعی محصول بسیار ناچیز است.
   موفق باشید

   • Avatar

    رسول

    سلام مجدد
    من افزونه ویژوال کامپوزر رو نیاز دارم برای ورد پرس 5.3
    افزونه ای که از قبل داشتم وقتی وردپرس رو آپدیت کردم فعال ولی اصلا صفحه ساز در برگه ها هیچ جای دیگه اصلا دکمش نیست
    در تنظیمات هم رفتم فعال بود برای برگه ها و نوشته ها
    آیا به خاطر 5.3 هست که پشتیبانی نمیکنه
    یا این که باید این افزونه رو مجدد با ورژن جدید که سازگار با ویندوز 5.3 هست خریداری کنم

    • مجتبی تبسمی

     مجتبی تبسمی

     سلام دوست من.
     لطفا دیدگاه های مربوط به هر افزونه را در زیر صفحه مربوط به خودش ثبت کنید تا سایر کاربران نیز استفاده کنند.
     آخرین نسخه افزونه ویژوال کامپوزر به صورت کاملا فارسی و فعال سازی شده همراه با بسته قالب های آماده در صفحه افزونه ویژوال کامپوزر ارائه شده است و با آخرین نسخه وردپرس نیز هماهنگ است. همچنین تمام محصولات وردپرس باران دارای پشتیبانی و بروزرسانی رایگان و همیشگی می باشند.
     با آرزوی موفقیت برای شما

 13. Avatar

  سهیل

  درود
  من این پلاگینو ازتون خریدم به خاطر اینکه نسخه فارسی شدش رو میخواستم
  وقتی پلاگینو آپلود کردمو فعال چک که کردم همچنان انگلیسیه
  چیکار باید بکنم؟

  • مجید تبسمی

   مجید تبسمی

   سلام دوست من
   افزونه مدیریت کاربران ارائه شده در وردپرس باران کاملا فارسی است. در صورت هر گونه مشکل تیکت ثبت کنید تا راهنمایی لازم خدمت شما ارائه شود.
   موفق باشید.

 14. Avatar

  پوریا

  سلام
  آیا این افزونه با گرویتی فرمز هماهنگ هست ؟ یا چه افزونه عضویتی با گرویتی فرمز هماهنگ می باشد؟
  متشکرم

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   افزونه Ultimate Member حرفه ای ترین افزونه عضویت و مدیریت کاربران وردپرس است و امکان ساخت فرم های دلخواه عضویت یا ویرایش حساب با فیلدهای دلخواه را دارا می باشد و محدودیتی در تعداد فیلدها یا ساخت فرم های سفارشی ندارد. فیلدهای قابل استفاده در افزونه آلتیمت ممبر بسیار متنوع بوده و تقریبا هر نوع فرم ثبت نامی را بدون نیاز به افزونه دیگری می توانید طراحی کنید.
   در صورتی که پروژه خاصی تعریف شده است می توانید با شماره های مستقیم ما جهت مشاوره رایگان جهت پیاده سازی پروژه خود در تماس باشید.
   با سپاس

 15. Avatar

  seyyed ali dehghani

  سلام و وقت بخیر
  ممنون میشم افزودنی profile tab رو به این افزونه اضافه کنید خیلی لازمش دارم

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام آقای دهقانی
   وردپرس باران به عنوان مرجع وردپرس، کاملترین نسخه افزونه مدیریت کاربران را ارائه می دهد و هدف ما نیز این است که بهترین ها را برای کاربران فراهم کنیم.
   در آپدیت بعدی سعی می کنیم افزودنی درخواستی شما را نیز به مجموعه افزونه های جانبی هدیه این پلاگین اضافه کنیم و دانلود رایگان آن برای خریداران قبلی نیز اضافه می شود.
   با سپاس

 16. Avatar

  مسعود اقابیگلو

  سلام افزونه رو از سایت خریدم از کجا باید افزونه رو فارسی کنم

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   افزونه های وردپرس باران چندزبانه هستند و امکان استفاده از زبان فارسی، انگلیسی و چند زبان دیگر فراهم شده است. در صورت هر سوالی در مورد محصولات خریداری شده می توانید از حساب کاربری بخش پشتیبانی در ارتباط باشید.
   با سپاس

 17. Avatar

  حسین

  یا خداا
  شما چقدر قیمتاتون خوبه!
  اگه پشتیبانی هم همینطور خوب باشه و مثل بچه های سایت دیگر نباشه دیگه عالی میشه

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   هدف ما ارائه بهترین و کاملترین نسخه محصولات با تعرفه قیمت گذاری کاملا رقابتی و پشتیبانی و بروزرسانی رایگان و همیشگی می باشد. امیدواریم کیفیت محصولات و خدمات پشتیبانی من و همکارانم مورد توجه شما قرار بگیرد. لطفا با نام واقعی خود در سایت فعالیت داشته باشید و از اسامی مختلف برای فعالیت در سایت استفاده نکنید.
   با سپاس

 18. Avatar

  اسکندری

  سلام …من این افزونه رو میخوام از سایت شما خریداری کنم… ولی قبلش نسخه دیگری از افزونه رو از پیشخوان وردپرس دریافت کردم و همه چیز خوبه ولی هنگام ثبت نام کاربر با ارور زیر مواجه میشه…
  ( Forbidden
  You don’t have permission to access this resource. ……….مشکل از چیه؟؟؟
  اگه اصلیش رو بخرم هم همینطوره ؟؟؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام آقای اسکندری
   تمام افزونه های ارائه شده در وردپرس باران پیش از معرفی هر یک از نسخه ها کاملا تست و بررسی می شوند و نسخه کاملا سالم در سایت معرفی می شود. همچنین قالب ها و افزونه های ارائه شده دارای پشتیبانی رایگان و همیشگی هستند و مشکلات احتمالی که از طرف محصول باشد توسط همکاران فنی بررسی و رفع می شود. پس خرید از وردپرس باران هیچ ریسکی را برای شما نخواهد داشت و از دریافت یک محصول اورجینال، فارسی و فعال سازی شده با پشتیبانی و بروزرسانی رایگان و 30 روز ضمانت بازگشت سفارش مشروط بهره مند خواهید شد.
   با سپاس

 19. Avatar

  نعیم دادرس

  من یه افزونه مدیریت کاربران میخوام که بتونم چند تا فرم ثبت نام مختلف برای نقش های کاربری مختلف ایجاد کنم. چه افزونه ای پیشنهاد می کنید؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام آقای دادرس
   افزونه آلتیمیت ممبر وردپرس که در همین صفحه معرفی شده است دقیقا امکان ساخت انواع فرم های ثبت نام مختلف را به شما می دهد.
   هر کدام از فرم ها نیز می توانید سطح دسترسی مختلفی برای کاربران ایجاد کند.
   مثلا یک فرم ثبت نام ساده که شاید فقط ایمیل و نام کاربر را دریافت می کند و به عنوان مشترک عضو سایت می کند.
   و یک فرم ثبت نام کامل دیگر که مشخصات ایمیل و نام، آدرس و شماره تلفن، شماره موبایل، شماره حساب بانکی و… را از کاربر می خواهد و در وردپرس او را به عنوان نویسنده سایت ثبت نام می کند.
   پس در این مثال دو فرم ثبت نام کاملا مستقل داریم که نقش کاربری مشترک و نقش کاربری نویسنده را برای شما ایجاد می کنند.
   تعداد فرم های ثبت نام و… نیز در این افزونه کاملا نامحدود هستند.
   همچنین نسخه حرفه ای افزونه مشابه دیگری در صفحه افزونه پروفایل بیلدر معرفی شده است.
   با سپاس

 20. Avatar

  parsi.gooyan

  سلام ، آیا افزونه Ultimate Member بعد نصب به صورت فارسی مدیریت کاربران در وردپرس فعال می شود یا خیر ؟ چرا بعد از نصب من چیزی با عنوانUltimate Member پیدا نکردم ؟ با سپاس

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   بله. افزونه آلتیمیت ممبر با عنوان مدیریت کاربران در پیشخوان وردپرس ترجمه شده است و تمام تنظیمات و گزینه های آن در همین منو قرار دارند. با نصب هر یک از افزونه های جانبی نیز گزینه های جدیدی در همین بخش برای امکانات بیشتر اضافه می شود.
   با سپاس

 21. Avatar

  lianshop

  سلام
  بهترین افزونه پنل کاربری پیشرفته برای وردپرس که با افزونه ووکامرس هم همانگ باشه و سفارش ها و دانلود ها هم در حساب کاربری نمایش بده چه افزونه ای هست؟
  در واقع یک افزونه مدیریت کاربران حرفه ای برای یک سایت فروشگاهی میخواستم.

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   در حال حاضر بهترین افزونه حساب کاربری پیشرفته وردپرس افزونه آلتیمیت ممبر است که در این صفحه معرفی شده است و امکانات مورد نظر شما برای سایت های فروشگاهی ووکامرس را نیز شامل می شود.
   با سپاس

 22. Avatar

  منتظر

  در نسخه ی افزونه ultimate member فارسی که گذاشتید برای دانلود چه تعداد افزودنی جانبی همراه پلاگین اصلی هست؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام خانم منتظر
   تمام افزونه های جانبی Ultimate Member در بسته هدیه وردپرس باران موجود هستند و
   تا امروز تعداد این افزودنی ها به 29 افزونه جانبی رسیده است.
   با افتخار وردپرس باران برای اولین بار در ایران کاملترین نسخه افزونه آلتیمیت ممبر مدیریت کاربران را همراه با تمام افزونه های اضافی جانبی ارائه می دهد.
   با سپاس

 23. Avatar

  سایت ورزشی

  با سلام
  من تصمیم دارم این افزونه رو بخرم و چند سوال دارم
  1 – اینکه این افزونه با افزونه member ship pro چه تفاوتی دارد؟
  2 – این افزونه با افزونه دیجیتس ورود با مبایل سازگار است ؟ و نیازی به ثبت نام با ایمیل ندارد ؟
  3 – آیا این افزونه امکان این را دارد که فرم بیوگرافی و رزومه برای کاربران درست کنیم و وقتی کاربر فرم را پر میکند به صورت پست نمای داده شود؟ یا در قسمت بیوگرافی ها نمایش داده شود؟
  با تشکر

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   افزونه آلتیمیت ممبرشیپ پرو برای ایجاد عضویت ویژه است و کاربرد آن با آلتیمیت ممبر متفاوت است.
   در توضیحات سایت سازنده این افزونه در مورد هماهنگی با افزونه دیجیتس به موردی اشاره نشده است ولی با افزودن فیلد موبایل در فرم های این افزونه می توانید گزینه موبایل را هم در فرم ثبت نام و ویرایش و… داشته باشید.
   امکان ایجاد دایرکتوری کاربران و نمایش اطلاعات پروفایل، نوشته ها و… به صورت لیست کاربران و همچنین پروفایل کاربران وجود دارد.
   به طور کلی کاملترین افزونه مدیریت کاربران موجود برای وردپرس ((افزونه Ultimate Member همراه با 29+ افزونه جانبی مکمل)) است که نسخه کامل با تمام افزونه های جانبی آن در همین صفحه معرفی شده است.
   با سپاس

 24. Avatar

  اکبر اکبروند

  باسلام
  برای نصب افزونه های جانبی سوال داشتم چیکار کنم

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام آقای اکبروند
   آموزش استفاده از افزونه های جانبی در حساب کاربری بخش آموزش های ویژه کاربران آماده شده است.
   همچنین برای سوالات پس از خرید می توانید از حساب کاربری بخش پشتیبانی با همکاران فنی در ارتباط باشید.
   با سپاس

 25. Avatar

  ramtin.majidzadeh

  سلام برای من کاملا به صورت انگلیسی نشون داده میشه

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام آقای مجیدزاده
   افزونه کاملا فارسی سازی شده و حتی چندزبانه نیز است. احتمالا ترجمه فارسی در سایت شما فعال نشده است. برای بررسی بیشتر با همکاران فنی از حساب کاربری بخش پشتیبانی در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند.
   با سپاس

 26. Avatar

  مهران ساعدی

  سلام برای پرتال مشتریان باید از این استفاده کرد یا افزونه جدا داره ؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام آقای ساعدی
   افزونه آلتیمیت ممبر و افزونه های جانبی آن امکانات کاملی برای ایجاد ناحیه کاربری با ویژگی های بی نظیری دارد.
   اما اگر امکانات خاصی مورد نظر شماست دقیقا امکانات مورد نظر را بفرمایید تا بهترین افزونه متناسب با نیازتان به شما پیشنهاد شود.
   با سپاس

 27. مجید تبسمی

  مجید تبسمی

  سلام دوستان.
  با توجه به سوالات متداول شما در مشاوره های انتخاب محصولات توضیح دهیم که تمام محصولات وردپرس باران با پشتیبانی و بروزرسانی رایگان و همیشگی همراه با 30 روز ضمانت بازگشت سفارش مشروط ارائه می شوند. قالب ها و افزونه های ارائه شده در وردپرس باران (برخلاف سایت های دیگر) صرفا یک قالب یا افزونه خام نیستند و تا حداکثر امکان فعال سازی می شوند. در نتیجه علاوه بر فارسی سازی و راستچین سازی و نصب فونت های فارسی، امکانات قالب ها نظیر درون ریزی دمو ها و امکانات افزونه ها تا حداکثر امکان فعال می شوند. توضیحات کامل در صفحه هر محصول نیز درج شده است.

  ⭐⭐⭐مزیت های نسخه وردپرس باران نسبت به سایر نسخه ها⭐⭐⭐
  ✅مرجع خرید و دانلود انواع قالب و افزونه وردپرس اورجینال
  ✅ترجمه شده به زبان فارسی و راستچین +100 فونت فارسی
  ✅دانلود آنی و مستقیم و دسترسی همیشگی
  ✅30 روز ضمانت بازگشت سفارش (برای اولین بار در ایران)
  ✅یک عمر بروزرسانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅یک عمر پشتیبانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅فعال سازی امکانات و رفع محدودیت ها (اختصاصی)
  ✅ارائه کاملترین نسخه قالب و افزونه های وردپرس در جهان (اختصاصی)
  ✅همراه با بسته دموها و قالب های آماده (هدیه اختصاصی)
  ✅بسته نصبی آسان با چند کلیک
  ✅همراه با آموزش های ویدئویی ویژه کاربران

 28. Avatar

  محمد مومنیان راد

  سلام
  1- این افزونه عضویت پولی هم داره ؟
  2- عضویت زمانبندی میشه ؟
  3- تقویم فارسی داره ؟
  4- چه درگاه های ایرانی رو پشتیبانی میکنه ؟
  ممنونم

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام آقای مومنیان راد
   آلتیمیت ممبر برای مدیریت کاربران و فرم های ثبت نام و ورود و بخش حساب کاربری است.
   برای ساخت بخش اشتراک ویژه در سایت های وردپرسی می توانید از افزونه Restrict Content Pro استفاده کنید.
   با سپاس

 29. Avatar

  رضا

  با سلام
  برای استفاده ازrestrict contant احتیاج به لایسنس کی هست آیا این افزونه شامل لایسنس کی هست ؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   کاملترین نسخه افزونه مدیریت کاربران با تمام امکانات و همراه با 29 افزونه جانبی هدیه در وردپرس باران ارائه شده است.
   با سپاس

 30. Avatar

  mehrdad hamidi

  با عرض سلام، همین الان این افزونه رو خریدم و دانلود کردم. خودش نصب شد و آپدیت هم کردم و مشکلی نیست چطور 29 اد آن اش رو نصب کنم؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   در حساب کاربری بخش آموزش های ویژه کاربران تمام آموزش های لازم برای نصب، بروزرسانی و استفاده از افزونه های جانبی به صورت ویدئویی آماده شده است. حتما آموزش نصب، آموزش فعال سازی، آموزش بروزرسانی و آموزش نصب افزونه های جانبی را مشاهده کنید. همچنین برای پشتیبانی و سوالات پس از خرید از حساب کاربری بخش پشتیبانی در ارتباط باشید.
   با سپاس

 31. Avatar

  ارمان

  افزونه مربوط به WooCommerce در لیست این 29 افزونه نیست؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   فهرست بسته هدیه افزونه های جانبی Ultimate Member در توضیحات همین صفحه درج شده اند.
   با سپاس

 32. Avatar

  حمید

  سلام
  عرض ادب
  بزرگوار این افزونه رو که بروز کردین، افزودنی هاش رو هم در کنارش نسخه بروز رو قرار میدین؟
  ممنون

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   افزودنی های هدیه همراه محصولات نیز در بازه های زمانی مختلف بروزرسانی می شوند و به صورت رایگان به پنل کاربری خریداران قبلی اضافه می شوند. در صفحه قوانین و مقررات سایت شرایط کامل بروزرسانی محصولات توضیح داده شده است.
   با سپاس

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست