دانلود افزونه Ultimate Member فارسی +25 افزونه جانبی (اورجینال)

دانلود افزونه Ultimate Member فارسی +25 افزونه جانبی (اورجینال)

به نام خدا. با یک آموزش وردپرس دیگر و معرفی یک افزونه وردپرس دیگر در خدمت شما هستیم. افزونه Ultimate Member فارسی وردپرس موضوع مقاله امروز وردپرس باران می باشد. در این مقاله ابتدا افزونه آلتیمیت ممبر وردپرس فارسی را معرفی می کنیم. ویژگی های این افزونه کاربری وردپرس را بررسی می کنیم. ساخت فرم ثبت نام و عضویت وردپرس یا ایجاد حساب کاربری از امکانات اولیه افزونه Ultimate Member وردپرس می باشد. امکانات ویژه ای همچون ویرایش فرم ثبت نام، محدود سازی محتوا، ایمیل های اطلاع رسانی کاربری، قابلیت های شبکه اجتماعی و… ویژگی خاص این افزونه پروفایل کاربری وردپرس می باشد. پس از بررسی ویژگی ها، نسخه اورجینال دانلود افزونه Ultimate Member فارسی همراه با تمام افزونه های جانبی Ultimate Member فارسی (تمام 25 افزونه جانبی) ارائه می شوند. با وردپرس باران همراه باشید.

افزونه Ultimate Member – User Profile & Membership Plugin

سیستم عضویت پیش فرض وردپرس رابط کاربری جذابی ندارد. ارائه خدمات به کاربران و داشتن سایتی با اعضای کاربری که به سایت وارد می شوند مستلزم فرمی برای ورود و ثبت نام کاربران می باشد. در حالت عادی کاربران باید از سیستم پیش فرض وردپرس در سایت ثبت نام کنند. و یا به سایت وارد شوند. پس از ورود نیز به پیشخوان وردپرس هدایت می شوند. این حالت تعامل با سایت با کاربر برای بسیاری از مدیران سایت ها جالب نیست. افزونه های کاربری متعددی برای تغییر سیستم عضویت وردپرس ارائه شده اند. در مقالات قبلی افزونه پروفایل بیلدر را خدمت شما ارائه نمودیم. امروز قصد معرفی یک افزونه کاربری فوق العاده دیگر را داریم.

افزونه کاربری که امروز معرفی و بررسی می کنیم افزونه Ultimate Member – User Profile & Membership Plugin نام دارد. و معمولا با نام خلاصه تر افزونه Ultimate Member وردپرس شناخته می شود. این افزونه با ثبت رکورد بیش از 2 میلیون دانلود و 25 افزودنی جانبی کاربردی یکی از بهترین افزونه های وردپرس برای ساخت پروفایل کاربری می باشد. در این مقاله به معرفی کامل این افزونه می پردازیم. همچنین نسخه اورجینال افزونه آلتیمیت ممبر فارسی را ارائه خواهیم داد. در ادامه با ما در مرجع آموزش وردپرس همراه باشید.

افزونه Ultimate Member وردپرس

در این قسمت قصد داریم با ویژگی ها و امکانات افزونه آلتیمیت ممبر وردپرس آشنا شویم. کلیه ویژگی های افزونه پروفایل کاربری Ultimate Member وردپرس در سایت رسمی توسعه دهنده به طور دقیق بررسی شده اند. ما نیز در وردپرس باران بخش های مهم این ویژگی ها را مرور خواهیم کرد. در ادامه با ما همراه باشید.

افزونه عضویت در وردپرس

دانلود افزونه Ultimate Member فارسی +22 افزونه جانبی (اورجینال)

افزونه Ultimate Member وردپرس هر آن چه که برای سیستم عضویت در وردپرس نیاز دارید را به سایت شما اضافه می کند. کاربران سایت به سادگی در صفحه عضویت اختصاصی ثبت نام می کنند و عضو سایت می شوند. وارد سایت می شوند بدون اینکه وارد پیشخوان وردپرس شوند. به هیچ عنوان حتی متوجه اینکه سایت شما وردپرسی است نیز نخواهند شد. همچنین تایید حساب کاربری توسط مدیر یا ارسال ایمیل نیز در افزونه آلتیمیت ممبر وردپرس فراهم شده است.

افزونه ورود به سایت برای کاربران وردپرس

شاید شما هم از آن دسته از مدیرانی باشید که دوست ندارید کاربران از سیستم پیش فرض وردپرس وارد سایت شما شوند. یا وقتی کاربری وارد سایت شد به پیشخوان سایت وارد شود. افزونه Ultimate Member فارسی این امکان را فراهم می کند تا در هر برگه دلخواه یا ابزارک سایدبار فرم ورود به سایت را اضافه کنید. همچنین امکان تعریف ریدایرکت هر نقش کاربری به صفحه یا برگه دلخواه در سایت نیز وجود دارد. مثلا نویسندگان سایت پس از ورود به صفحه ارسال مطلب منتقل خواهند شد و کاربران عادی به صفحه پروفایل وردپرس خود.

افزونه پروفایل کاربری وردپرس برای اعضای سایت

شاید یکی از بخش های جذاب سایت برای کاربران، بخش پروفایل کاربری وردپرس باشد. یک پروفایل کاربری ساده و زیبا با قابلیت استفاده آسان موجب خلق یک تجربه کاربری لذت بخش می شود. با ایجاد پروفایل کاربری وردپرس توسط افزونه Ultimate Member یک تجربه کاربری به یاد ماندنی به کاربران خود هدیه دهید. کاربران را مجذوب حرفه ای بودن سایت خود کنید و آن ها برای بازدید های بعدی ترغیب نمایید. پروفایل کاربری افزونه آلتیمیت ممبر کاملا قابل سفارشی سازی بوده و استفاده از انواع فیلدهای دلخواه نیز در آن وجود دارد.

ویرایش حساب کاربری وردپرس

افزونه آلتیمیت ممبر فارسی این امکان را به کاربران سایت می دهد تا اطلاعات حساب کاربری خود را ویرایش کنند.

دانلود افزونه Ultimate Member فارسی

افزونه فرم ساز Ultimate Member برای ثبت نام وردپرس

ساخت فرم های ثبت نام، ورود و پروفایل وردپرس با افزونه Ultimate Member فارسی بسیار آسان است. به کمک افزونه آلتیمیت ممبر وردپرس تنها با کشیدن و رها کردن فیلدها می توانید فرم دلخواه خود را بسازید. ردیف ها و ستون های دلخواه در فرم ثبت نام اضافه کنید. فیلدهای مورد نظر را در آن ها بچینید. سپس ترتیب المان ها را نیز مرتب نمایید. به همین سادگی!

فیلدهای دلخواه فرم عضویت و پروفایل کاربری وردپرس

افزونه Ultimate Member فارسی از طیف وسیعی از فیلدهای ورودی فرم پشتیبانی می کند. با این افزونه شما به سادگی می توانید فیلدهای فرم ثبت نام وردپرس را ویرایش کنید. آن ها را کم یا زیاد کنید. با اضافه کردن فیلدهای متنوع نظیر تلفن، آدرس، شغل و… اطلاعات کاملی از کاربران دریافت کنید. یا با کاهش فیلدهای ورودی، عضویت در سایت را تا حد امکان ساده کنید. فیلدهای آماده زیادی نیز در افزونه پیش بینی شده است تا طراحی فرم ثبت نام در وردپرس را برای شما تسریع کند.

افزودن نقش کاربری به وردپرس

اگر بخواهید دسته های مختلفی از اعضا با دسترسی ها مختلف در سایت وردپرس خود ایجاد کنید راه حل شما اینجاست. دانلود افزونه Ultimate Member فارسی امکان اضافه کردن انواع نقش های کاربری مختلف را به شما می دهد. همچنین می توانید دسترسی ها و قابلیت های دلخواه را برای انواع نقش کاربری تعریف نمایید. این قابلیت افزونه آلتیمیت ممبر وردپرس، آن را به بهترین انتخاب برای سایت شما با انواع نقش های کاربری تبدیل کرده است.

نمایش پروفایل کاربری وردپرس به سایر اعضای سایت

یک قابلیت جذاب که شاید بتوان گفت وردپرس را به نحوی به یک شبکه اجتماعی تبدیل می کند، لینک اعضا می باشد. با دانلود افزونه Ultimate Member وردپرس به سادگی می توانید به هر کاربر یک لینک پروفایل اختصاص دهید. کاربران به سادگی می توانند پروفایل یکدیگر را مشاهده نمایند.

محدودکردن دسترسی سایت در وردپرس

شاید سایتی داشته باشید که قصد نمایش عمومی آن را نداشته باشید. مثلا دسترسی به کل سایت یا صفحات خاصی از سایت را محدود به اعضای سایت نمایید. به کمک ویژگی محدودسازی محتوا در وردپرس در افزونه Ultimate Member به سادگی می توانید دسترسی کاربران را کنترل نمایید. نمونه هایی از این سیستم ها را حتما دیده اید. برخی سایت ها برای نمایش برخی مطالب خود بازدیدکنندگان را مجبور به ثبت نام می کنند. یا برخی سایت ها دسترسی به تمام سایت محدود به اعضای خود می کنند.

یکی از بهترین نمونه های معروف در این مورد را شاید بتوان سایت تاینی موویز دانست. این سایت صرفا برای ارائه خدمات به کاربران VIP خود خدمات ارائه می داد. و برای جلوگیری از دسترسی سایر بازدیدکنندگان صرفا فرم ورود به سایت را به نمایش می گذاشت. متاسفانه این سایت هم اکنون تعطیل شده است. با افزونه آلتیمیت ممبر وردپرس شما می توانید چنین سیستمی را در سایت خود داشته باشید.

ایمیل اطلاع رسانی حساب کاربری وردپرس

ایمیل اطلاع رسانی حساب کاربری نشان از حرفه ای بودن سایت شماست. اینکه یک ایمیل معمولی بدون هیچ استایل و طراحی ارسال شود یا یک طرح سازمانی از برند شما نظر کاربر را نسبت سایت شما تغییر خواهد داد. با دانلود افزونه Ultimate Member وردپرس امکان شخصی سازی تک تک ایمیل های ارسالی مربوط به حساب کاربری وجود دارد. شما می توانید تعیین کنید چه ایمیل هایی به کاربر ارسال شود. همچنین ظاهر ایمیل ارسالی را کاملا می توانید شخصی سازی نمایید. استفاده از لوگو و نام برند شما در ایمیل ارسالی و همچنین استفاده از رنگ سازمانی برند شما تاثیر زیادی در اعتماد سازی کاربران به گروه شما خواهد داشت. با افزونه آلتیمیت ممبر اعتماد کاربران خود را جلب کنید!

نمایش گزینه های مختلف منو سایت به کاربران

با استفاده از قوانین شرطی ساخت منو توسط افزونه Ultimate Member فارسی می توانید گزینه های نمایشی در منو را کنترل نمایید. مثلا برخی گزینه های منو وردپرس را برای تمام کاربرن نمایش دهید. برخی دیگر را صرفا به کاربران عضو سایت. و حتی می توانید برخی منوها را اختصاصا برای کاربران مهمان به نمایش بگذارید.

افزونه های جانبی Ultimate Member فارسی (تمام 25 افزونه ارائه شده)

همراه با افزونه آلتیمیت ممبر وردپرس تمام 25 افزونه جانبی Ultimate Member فارسی موجود برای این افزونه نیز ارائه می شود. به کمک افزونه های جانبی Ultimate Member فارسی یکی از قدرتمندترین افزونه های پروفایل کاربری وردپرس در اختیار شما خواهد بود. در ادامه لیست این 25 افزودنی جانبی آمده است.

1- افزونه ووکامرس Ultimate Member (افزونه جانبی WooCommerce)

افزونه آلتیمیت ممبر هماهنگی بی نظیری با سیستم فروشگاهی ووکامرس دارد. با افزونه Ultimate Member فارسی یک حساب کاربری فوق العاده برای فروشگاه ووکامرسی خود ایجاد کنید. با ایجاد یک پنل کاربری حرفه ای در فروشگاه اینترنتی خود یک تجربه کاربری فوق العاده برای کاربران خود ایجاد نمایید.

دانلود افزونه Ultimate Member فارسی +22 افزونه جانبی (اورجینال)

ویژگی های افزونه اتصال ووکامرس به Ultimate Member

 • تب لیست خرید ها در پروفایل کاربری
 • نقد و بررسی محصولات توسط کاربر در پروفایل کاربری
 • نمایش سفارش ها کاربر در صفحه کاربری
 • اضافه شدن تنظیمات آدرس های پستی کاربر در تنظیمات حساب کاربری
 • نمایش مجموع خریدهای کاربر در پروفایل
 • نمایش تعداد سفارش های کاربر در پروفایل
 • امکان مخفی کردن تب برای نقش کاربری مورد نظر
 • هماهنگ با چندین افزونه جانبی محبوب ووکامرس
 • و…

2- افزونه جانبی Ultimate Member برای میل چیمپ (MailChimp)

دانلود افزونه Ultimate Member فارسی +22 افزونه جانبی (اورجینال)

3- گوگل ریکپچا در فرم ورود و ثبت نام وردپرس (Google reCAPTCHA)

دانلود افزونه Ultimate Member فارسی +22 افزونه جانبی (اورجینال)

4- تایید کاربران وردپرس (Verified Users)

دانلود افزونه Ultimate Member فارسی +22 افزونه جانبی (اورجینال)

5- اجبار کاربران به تکمیل پروفایل (Profile Completeness)

دانلود افزونه Ultimate Member فارسی +22 افزونه جانبی (اورجینال)

6- افزودنی جانبی Ultimate Member برای bbPress

7- ورود و عضویت با شبکه های اجتماعی در وردپرس (Social Login)

ورود و عضویت با شبکه های اجتماعی در وردپرس

8- افزونه جانبی برچسب کاربران (User Tags)

دانلود افزونه Ultimate Member فارسی +22 افزونه جانبی (اورجینال)

9- افزونه جانبی کاربران آنلاین وردپرس (Online Users)

دانلود افزونه Ultimate Member فارسی +22 افزونه جانبی (اورجینال)

10- سیستم فالوور کاربران در وردپرس (Followers)

11- پیام خصوصی در وردپرس (Private Messages)

دانلود افزونه Ultimate Member فارسی +22 افزونه جانبی (اورجینال)

12- سیستم امتیازدهی کاربران به یکدیگر (User Reviews)

13- افزودنی جانبی my CRED برای افزونه Ultimate Member

14- افزونه جانبی دوستان در وردپرس (Friends)

دانلود افزونه Ultimate Member فارسی +22 افزونه جانبی (اورجینال)

15- تصاویر کاربر با افزونه جانبی User Photos افزونه آلتیمیت ممبر

16- افزودنی جانبی Ultimate Member برای ساخت گروه (Groups)

17- افزونه جانبی Real-time Notification

دانلود افزونه Ultimate Member فارسی +22 افزونه جانبی (اورجینال)

18- افزونه جانبی Ultimate Member برای اینستاگرام (Instagram)

دانلود افزونه Ultimate Member فارسی +22 افزونه جانبی (اورجینال)

19- افزودنی شرایط و مقررات (Terms & Conditions)

20- محتوای خصوصی در وردپرس (Private Content)

21- امکانات شبکه اجتماعی و فعالیت ها (Social Activity)

22- افزودنی اطلاعیه های کاربر (Notices)

23- افزودنی هماهنگ ساز ForumWP

24- افزودنی انتخاب تصویر پروفایل کاربری از Unsplash

25- افزودنی بوکمارک برای ذخیره سازی نوشته و برگه و… (User Bookmarks)

دانلود رایگان افزونه Ultimate Member فارسی

با یک بار تهیه نسخه حرفه ای افزونه آلتیمیت ممبر وردپرس، دانلود رایگان افزونه Ultimate Member فارسی برای نسخه های بعدی ارائه می شود. بنابراین با یک بار خرید برای همیشه می توانید اقدام به دانلود رایگان افزونه پروفایل کاربری وردپرس نمایید.

 • آپدیت: دانلود رایگان افزونه Ultimate Member 2.1.2 فارسی در تاریخ 1398.09.17 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.1.1 در تاریخ 1398.08.24 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.1.0 در تاریخ 1398.08.20 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.0.56 در تاریخ 1398.05.30 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان نسخه 2.0.55 در تاریخ 1398.05.26 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان افزونه Ultimate Member 2.0.54 فارسی در تاریخ 1398.05.03 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.0.53 در تاریخ 1398.04.27 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.0.52 در تاریخ 1398.04.22 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.0.50 در تاریخ 1398.04.16 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: نسخه 2.0.49 در تاریخ 1398.03.16 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود افزونه آلتیمیت ممبر وردپرس 2.0.48 در تاریخ 1398.02.28 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.0.46 در تاریخ 1398.02.21 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: افزونه های جانبی آلتیمیت ممبر هماهنگ با نسخه 2.0.43 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.0.43 در تاریخ 1398.02.07 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.0.40 در تاریخ 1398.01.05 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.0.39 در تاریخ 1397.11.24 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان افزونه Ultimate Member 2.0.38 فارسی در تاریخ 1397.11.10 به وردپرس باران اضافه شد.
 • اولین ارائه: نسخه حرفه ای دانلود افزونه آلتیمیت ممبر فارسی به وردپرس باران اضافه شد.

خرید افزونه Ultimate Member فارسی (اورجینال)

افزونه آلتیمیت ممبر وردپرس به صورت کاملا فارسی به همراه افزونه های جانبی Ultimate Member فارسی هم اکنون آماده ارائه می باشد. همچنین نسخه قبلی هماهنگ با افزونه های جانبی نیز به خریداران ارائه می شود. برای خرید این افزونه پروفایل کاربری وردپرس می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

‫5/5 (بررسی 11)

دریافت لینک دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین :

فروش ویژه به مدت محدود
خرید با تخفیف 48000 تومان 39000 تومان
پرداخت و دانلود
اگر مطلب را می پسندید لطفا آن را به اشتراک بگذارید.

34
یک پاسخ بگذارید

avatar
12 دیدگاه ها
22 پاسخ ها
10 دنبال کنندگان
 
بیشترین بازخورد
داغ ترین دیدگاه
13 نویسندگان دیدگاه
رسولmostafahosseinمتخصص سئومحمود دبستانی نویسندگان دیدگاه های اخیر
  اشتراک  
مشترک شدن در
sohil
مهمان
sohil

سلام . این افزونه رو میخواستم بخرم جستجو کردم دیدم نسخه ۲٫۰٫۴۳ این افزونه خیلی وقته اومده . بخاطر قیمتت پائین ترتون از جای دیگه نخریدم . آیا آپدیت میکنید ؟

مجید تبسمی
مدیر
مجید تبسمی

سلام دوست من
بله. با یک بار خرید هر یک از محصولات وردپرس باران، کلیه بروزرسانی ها به صورت رایگان ارائه می شوند.
با تشکر

شهرزاد
مهمان
شهرزاد

سلام . آقای مهندس این افزونه رو از شما خریدم . ورژن جدیدش ۲٫۴۳یک ماهه اومده چرا نمیذارید . در مورد اون پیامای مزاحم این افزونه که بالای صفحه وردپرس هم هردم میاد هم اگه میشه یه فکری بکنید لطفا .ممنون

محسن
مهمان
محسن

سلام خسته نباشید
دو تا سوال دارم
من تمام پروفایلمو تو این افزونه تکمیل میکنم(بیوگرافی – بروزرسانی اطلاعات کاربری – عکس کاور و عکس پروفایل) بعدش هنوزم میزنه پروفایل شما خالی است کمی اضافه کنید و شکلک غمگین نشون میده! لطفا راهنمایی کنید این برا کاربرام خیلی مهمه.
دوم اینکه تو تب درباره پروفایل هیچی نیست! تو تنظیماتم تیکش هست فعال کردن برگه درباره اما اصلا برگه ای نداره تو سایت. خواستم ببینم چطوری باید محتوا توش نمایشش بدم؟ فکر میکنم شاید اگر تب درباره محتوا داشته باشه اون پیغامه و شکلکه هم نیاد اینطور نیست؟!
با تشکر

mostafa
عضو
mostafa

شما باید بری تو قسمت تنظیمات فرم پروفایل و فیلدهایی که لازم داری رو اضافه کنی و ذخیره رو بزنی بعد اگر کاربر اون فیلد ها رو پر کنه توی قسمت درباره دیده میشه به همین راحتی:)

حسین
مهمان
حسین

سلام
آیا این افزونه و تمامی افزونه های جانبی اش فارسی سازی شده اند؟
باتشکر

arash
عضو
arash

با سلام
من دیروز افزونه رو از شما خریدم
افزونه جانبی پیام خصوصی…

schot
مهمان
schot

سلام باتشکر از اطلاعاتی که قرار دادین :
بنده نسخه انگلیسی رو الان دارم استفاده میکنم ولی امکانات online – completness و … رو نیاز دارم ، اگر از شما افزونه رو تهیه کنم بصورت ltr میشه استفاده کرد؟ یا کلا نسخه فول انگلیسی رو هم شما ارائه میدین ؟
ممنون

محمود دبستانی
عضو
محمود دبستانی

با سلام.
تم های این افزونه هم فعاله یا نه؟

arash
عضو
arash

سلام و وقت بخیر
اقای تبسمی عزیز با توجه به بروز رسانی افزونه ultimate member در تاریخ ۳۰ مرداد در سبد خرید من این بروز رسانی اضافه نشده است. آیا بروز رسانی مشکلی در افزونه های جانبی ایجاد نمیکنه؟
اگه میشه فایل بروز رسانی رو در پروفایل من بزارید لطفا

arash
عضو
arash

رفتم تو پروفایلم دیدم فایل اپدیت شده قرار داده شده.منتها برای جایگزینی فایل جدید با قبلی در پیشخوان ورد پرس قبلی رو پاک کنم؟ چون سعی کردم روش نصب کنم ارور داد

متخصص سئو
مهمان
متخصص سئو

افزونه Ultimate Member یکی از بهترین افزونه های مدیریت کاربران وردپرس است. افزونه Profile Builder Pro هم گزینه مناسبی است. تشکر بابت ارائه نسخه کامل این افزونه در سایت.

hossein
عضو
hossein

سلام
پیش نمایش نداره ؟؟؟

رسول
مهمان
رسول

اگر پولی پس چرا تبلیغ رایگان زدید سایت های زرد به شما میگن