وردپرس باران / افزونه وردپرس / افزونه های EDD ، افزونه فروشگاهی وردپرس

افزونه ساخت فاکتور EDD PDF Invoices فارسی (صدور فاکتور پی دی اف)

افزونه ساخت فاکتور EDD PDF Invoices فارسی (صدور فاکتور پی دی اف)

به نام خدا. در این آموزش وردپرس به معرفی یکی دیگر از افزونه های EDD برای ساخت فاکتور PDF و ارسال به مشتریان می پردازیم. افزونه EDD PDF Invoices فارسی یکی از افزودنی های ایزی دیجیتال دانلود می باشد که امکان صدور فاکتور پی دی اف برای مشتریان را فراهم می کند. ایجاد فاکتور PDF در افزونه Easy Digital Downloads به کمک این افزونه مکمل به سادگی امکان پذیر است. با تنظیمات ساده و قابلیت سفارشی سازی زیاد می توانید فاکتور PDF دلخواه خود را تنظیم کنید. همچنین 12 نمونه فاکتور کامل و آماده نیز برای راه اندازی سریع در نظر گرفته شده است. در این آموزش وردپرس پس از معرفی کامل، دانلود نسخه اورجینال افزونه ساخت فاکتور EDD PDF Invoices فارسی را ارائه خواهیم داد. با معرفی و دانلود این افزونه وردپرس با ما در مرجع وردپرس فارسی همراه باشید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
88,800 تومان

دانلود آنی و مستقیم

بلافاصله پس از پرداخت

30 روز ضمانت

بازگشت سفارش مشروط

یک عمر بروزرسانی

رایگان و همیشگی

یک عمر پشتیبانی

رایگان و همیشگی

نصب رایگان قالب ها

توسط پشتیبانی فنی

100+ فونت فارسی

تغییر فونت آسان قالب
مشخصات افزونه در یک نگاه

پیش‌نمایش افزونه

نسخه فعلی

2.2.29

آخرین بروزرسانی

1400.05.20

فارسی و راستچین

ترجمه شده به فارسی

فعال‌سازی امکانات

افزودن فونت فارسی

هدیه وردپرس باران

12 قالب فاکتور

معرفی کامل افزونه

ساخت فاکتور PDF و ارسال به مشتریان

صدور فاکتور خرید و ارائه به مشتری یکی از مهمترین مسائل در یک کسب و کار است که محصولاتی را برای فروش ارائه می دهد. چاپ صورت حساب و فاکتور خرید نه تنها در بازار سنتی، بلکه در کسب و کار اینترنتی نیز می تواند بسیار مهم باشد. در صورتی یک کالای فیزیکی را به صورت آنلاین به فروش می رسانید، به سادگی می توانید یک نسخه کاغذی از رسید خرید کالا تهیه نمایید. سپس نسخه چاپی فاکتور را همراه با بسته محصول برای خریدار ارسال کنید.

افزونه EDD PDF Invoices فارسی ساخت فاکتور PDF و ارسال به مشتریان

ساخت فاکتور PDF و ارسال به مشتریان برای فروشگاه محصولات دانلودی

در مورد فروشگاه فایل، روند کار کمی متفاوت است. چون اصولا در یک فروشگاه محصولات مجازی، کالایی برای خریدار ارسال نمی شود. در نتیجه امکان چاپ فاکتور و فرستادن برای مشتری وجود ندارد. ایجاد فاکتور PDF از رسید خرید مشتری و ارائه لینک دانلود فاکتور پی دی اف یکی از حرفه ای ترین روش ها برای ارائه فاکتور به مشتری می باشد. فایل های PDF بدون هیچ گونه به هم ریختگی و تغییر به سادگی قابل انتقال می باشند. همچنین امکان چاپ این نوع فایل ها بسیار آسان است.

افزونه ساخت PDF فاکتور PDF Invoices ایزی دیجیتال دانلود

در این مقاله از وردپرس باران افزونه EDD PDF Invoices فارسی را معرفی خواهیم کرد. این افزونه توسط توسعه دهنده رسمی افزونه Easy Digital Downloads برای فروشگاه های محصولات مجازی و دانلودی مبتنی بر ایزی دیجیتال دانلود ارائه شده است. این افزونه به سادگی امکان صدور فاکتور پی دی اف و ارسال به مشتری را فراهم می کند. در ادامه با معرفی این افزونه ساخت فاکتور PDF و ارسال به مشتریان با ما در مرجع وردپرس همراه باشید.

ساخت فاکتور PDF و ارسال به مشتریان

افزونه EDD PDF Invoices فارسی

افزونه EDD PDF Invoices فارسی با صدور فاکتور پی دی اف، امکان دانلود فاکتور PDF را برای کاربر و مدیر ایجاد می کند. این افزونه یک سیستم کامل برای ساخت فاکتور PDF و ارسال به مشتریان ایزی دیجیتال دانلود می باشد. افزونه ساخت PDF فاکتور PDF Invoices اجازه دانلود، چاپ صورت حساب و فاکتور خرید زیبا را هم به مدیر سایت و هم به مشتری می دهد. این افزونه جانبی EDD امکان طراحی فاکتور برای سایتتان با تنظیمات قابل سفارشی سازی را فراهم می کند.

افزونه فاکتور PDF کاملا توسط وردپرس باران فارسی سازی شده، برای زبان فارسی بهینه سازی شده و فونت محبوب یکان نیز به آن اضافه شده است.

افزونه EDD PDF Invoices فارسی

دانلود فاکتور PDF در Easy Digital Downloads

رابط کاربری افزونه EDD PDF Invoices فارسی کاملا با سابقه پرداخت ایزی دیجیتال دانلود هماهنگ است. شما به عنوان مدیر سایت می توانید با مراجعه به بخش سابقه پرداخت، لینک دانلود فاکتور PDF هر پرداخت به صورت جداگانه مشاهده کنید.

مشتریان سایت نیز با مراجعه به صفحه سابقه خرید ها می توانند لینک دانلود فاکتور پی دی اف هر خرید را مقابل آن مشاهده کنند. صفحه تاریخچه خرید ایزی دیجیتال دانلود نیز تنها با قرار دادن شورتکدی که به این منظور در نظر گرفته شده است در یک برگه خالی به سادگی ایجاد می شود.

افزونه EDD PDF Invoices فارسی دانلود فاکتور PDF در Easy Digital Downloads

برچسب ایمیل افزونه EDD PDF Invoices فارسی

یکی دیگر از ویژگی های افزونه ساخت PDF فاکتور برای وردپرس EDD PDF Invoices برچسب اختصاصی ایمیل آن است. افزونه Easy Digital Downloads به طور پیش فرض امکان ارسال رسید خرید به مشتریان را فراهم می کند. همچنین امکان سفارشی سازی ایمیل های رسید خرید با افزونه جانبی Per Product Emails وجود دارد. پیش تر در مقاله ای جداگانه، این افزونه ارسال ایمیل رسید خرید سفارشی EDD را معرفی کردیم. در صورتی که از ایمیل رسید خرید پیش فرض ایزی دیجیتال دانلود استفاده می کنید یا افزونه معرفی شده تفاوتی ندارد. با برچسب افزونه EDD PDF Invoices فارسی، ساخت فاکتور PDF و ارسال به مشتریان در ایمیل های رسید خرید به سادگی امکان پذیر خواهد بود.

ایمیل افزونه EDD PDF Invoices فارسی

ساخت فاکتور PDF و ارسال به مشتریان در Easy Digital Downloads

افزونه صدور فاکتور پی دی اف ایزی دیجیتال دانلود امکان سفارشی سازی تمام اجرای فاکتور را به شما می دهد. با تنظیمات افزونه EDD PDF Invoices فارسی به سادگی می توانید متن ها، برچسب ها، یادداشت ها و… همان طور که می خواهید بسازید. به علاوه افزونه ساخت فاکتور PDF و ارسال به مشتریان شامل 12 طرح فاکتور آماده به همراه 12 قالب ایمیل هماهنگ نیز می باشد.

ساخت فاکتور PDF و ارسال به مشتریان در Easy Digital Downloads

ویژگی های افزونه EDD PDF Invoices فارسی

 • ساخت فاکتور PDF و ارسال به مشتریان به صورت کاملا خودکار
 • ارسال فاکتور پی دی اف همراه با ایمیل رسید خرید ایزی دیجیتال دانلود
 • امکان سفارشی سازی بخش های مختلف فاکتور
 • امکان سفارشی سازی سربرگ فاکتور
 • استفاده از لوگوی دلخواه شما در فاکتور
 • درج نام شرکت یا برند شما
 • امکان سفارشی سازی پابرگ فاکتور
 • درج آدرس فروشگاه
 • درج ایمیل فروشگاه
 • درج شماره تماس فروشگاه
 • اضافه کردن متن و یادداشت های دلخوه
 • و…

دانلود رایگان افزونه EDD PDF Invoices فارسی

با یک بار تهیه افزونه ساخت فاکتور PDF فارسی وردپرس، دانلود رایگان برای نسخه های بعدی ارائه می شود. بنابراین با یک بار خرید برای همیشه می توانید اقدام به دانلود رایگان این افزونه وردپرس نمایید.

 • آپدیت: دانلود افزونه EDD PDF Invoices 2.2.29 فارسی در تاریخ 1400.05.20 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.2.28 در تاریخ 1400.01.26 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.2.27 در تاریخ 1399.09.11 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.2.26 در تاریخ 1398.07.24 به وردپرس باران اضافه شد.
 • اولین ارائه: دانلود افزونه نسخه 2.2.25 به وردپرس باران اضافه شد.

دانلود افزونه EDD PDF Invoices فارسی

افزونه ساخت فاکتور PDF و ارسال به مشتریان توسط وردپرس باران کاملا فارسی سازی شده است. در نسخه ارائه شده از سوی سازنده به دلیل هماهنگ نبودن با زبان فارسی برخی متون به صورت علامت سوال نمایش داده می شوند. این مشکل در نسخه وردپرس باران حل شده است. همچنین فونت فارسی یکان جایگزین فونت های اصلی افزونه شده تا هماهنگی کاملتری با زبان فارسی ایجاد شود. در هر 12 فرمت نمونه فاکتور ارائه شده فونت یکان جایگزین شده است و صدور فاکتور با هر 12 قالب آماده به خوبی با زبان فارسی هماهنگ خواهد بود.

ویژگی های نسخه وردپرس باران

 • ترجمه شده به زبان فارسی
 • بهینه شده برای زبان فارسی و رفع مشکل نمایش علامت سوال
 • 12 نمونه فاکتور آماده فارسی
 • همراه با فونت فارسی محبوب “یکان”

دانلود افزونه ساخت فاکتور PDF به صورت کاملا فارسی هم اکنون آماده ارائه می باشد. برای خرید و دانلود افزونه می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
88,800 تومان

3 دیدگاه برای افزونه ساخت فاکتور EDD PDF Invoices فارسی (صدور فاکتور پی دی اف)

 1. Avatar

  مهدی

  چطور میتونم در edd فاکتور پرداخت بسازم و برای کاربر بفرستم یا داخل پنل کاربریش برای پرداختش بره

  ممنون میشم کمک کنید

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من. برای ایجاد فاکتور به صورت دستی می توانید از افزونه خرید دستی EDD Manual Purchase استفاده کنید. برای مشاهده لیست تمام افزونه های ایزی دیجیتال دانلود نیز می توانید به صفحه معرفی افزونه های EDD مراجعه کنید. با آرزوی موفقیت برای شما

 2. مجید تبسمی

  مجید تبسمی

  سلام دوستان.
  با توجه به سوالات متداول شما در مشاوره های انتخاب محصولات توضیح دهیم که تمام محصولات وردپرس باران با پشتیبانی و بروزرسانی رایگان و همیشگی همراه با 30 روز ضمانت بازگشت سفارش مشروط ارائه می شوند. قالب ها و افزونه های ارائه شده در وردپرس باران (برخلاف سایت های دیگر) صرفا یک قالب یا افزونه خام نیستند و تا حداکثر امکان فعال سازی می شوند. در نتیجه علاوه بر فارسی سازی و راستچین سازی و نصب فونت های فارسی، امکانات قالب ها نظیر درون ریزی دمو ها و امکانات افزونه ها تا حداکثر امکان فعال می شوند. توضیحات کامل در صفحه هر محصول نیز درج شده است.

  ⭐⭐⭐مزیت های نسخه وردپرس باران نسبت به سایر نسخه ها⭐⭐⭐
  ✅مرجع خرید و دانلود انواع قالب و افزونه وردپرس اورجینال
  ✅ترجمه شده به زبان فارسی و راستچین +100 فونت فارسی
  ✅دانلود آنی و مستقیم و دسترسی همیشگی
  ✅30 روز ضمانت بازگشت سفارش (برای اولین بار در ایران)
  ✅یک عمر بروزرسانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅یک عمر پشتیبانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅فعال سازی امکانات و رفع محدودیت ها (اختصاصی)
  ✅ارائه کاملترین نسخه قالب و افزونه های وردپرس در جهان (اختصاصی)
  ✅همراه با بسته دموها و قالب های آماده (هدیه اختصاصی)
  ✅بسته نصبی آسان با چند کلیک
  ✅همراه با آموزش های ویدئویی ویژه کاربران

 3. Avatar

  امیرعبادی

  سلام
  وقت بخیر
  چند تا سوال داشتم.
  1- این افزونه کامل هستش (افزونه های EDD : افزونه های جانبی کاربردی و مکمل (63 افزودنی اورجینال فارسی)؟
  2- آیا امکان تغییر آیتم (کم و اضافه کردن) در فاکتور وجود دارد؟

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام آقای عبادی
   این افزونه فاکتور را برای سفارش های کاربر صادر می کند. یعنی کاربر در سایت محصولات دلخواه را خرید می کند و در پایان پس از پرداخت یک فاکتور PDF از سفارش خود نیز دریافت می کند.
   اگر هدف شما ساخت سفارش با محصولات دلخواه توسط مدیر سایت است تا فاکتور جهت پرداخت برای کاربر صادر شود باید از افزونه خرید دستی EDD استفاده کنید.
   با سپاس

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست