وردپرس باران / افزونه وردپرس / افزونه های EDD ، افزونه فروشگاهی وردپرس

افزونه خرید دستی EDD Manual Purchases فارسی (دانلود + آموزش)

افزونه خرید دستی EDD Manual Purchases فارسی (دانلود + آموزش)

به نام خدا. در این آموزش وردپرس فارسی به معرفی افزونه EDD Manual Purchases فارسی می پردازیم. افزونه خرید دستی EDD یکی از افزودنی های EDD Easy Digital Downloads است که به عنوان افزونه انجام خرید دستی برای کاربران EDD نیز شناخته می باشد. در این آموزش وردپرس به معرفی کامل این افزونه کاربردی ایزی دیجیتال دانلود می پردازیم. این افزونه به طور کامل توسط وردپرس باران فارسی سازی شده است. همچنین آموزش کامل کار با افزونه جهت ایجاد خرید دستی در EDD در این مقاله ارائه خواهد شد. در پایان نیز نسخه اورجینال و فارسی سازی شده افزونه خرید دستی EDD را ارئه خواهیم داد. برای آشنایی، آموزش کار و دانلود افزونه خرید دستی EDD Manual Purchases فارسی تا پایان این آموزش با ما در مرجع وردپرس فارسی همراه باشید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
74,000 تومان

دانلود آنی و مستقیم

بلافاصله پس از پرداخت

30 روز ضمانت

بازگشت سفارش مشروط

یک عمر بروزرسانی

رایگان و همیشگی

یک عمر پشتیبانی

رایگان و همیشگی

نصب رایگان قالب ها

توسط پشتیبانی فنی

100+ فونت فارسی

تغییر فونت آسان قالب
مشخصات افزونه در یک نگاه

پیش‌نمایش افزونه

نسخه فعلی

2.0.5

آخرین بروزرسانی

98.10.29

فارسی و راستچین

ترجمه شده به فارسی

فعال‌سازی امکانات

نسخه کامل

هدیه وردپرس باران

-

معرفی کامل افزونه

افزونه خرید دستی EDD Manual Purchases فارسی

افزونه خرید دستی EDD Manual Purchases فارسی امکان انجام خرید دستی برای کاربران ایزی دیجیتال دانلود را فراهم می کند. افزونه ایجاد خرید دستی EDD این امکان را به شما می دهد که خریدهای دلخواه با ویژگی های سفارشی را برای مشتریان یا کاربران مهمان ایجاد کنید. به سادگی می توانید دانلود های مورد نظر را انتخاب و پرداخت مورد نظر اختصاص دهید. نام کاربری و ایمیل را وارد کنید و یک خرید شخصی سازی شده ایجاد کنید.

افزونه خرید دستی EDD Manual Purchases فارسی

کاربرد افزونه EDD Manual Purchases فارسی

افزونه EDD Manual Purchases فارسی معمولا برای سایت هایی استفاده می شود که پرداخت آن ها به صورت حضوری یا واریزی انجام می شود. بسیاری از فروشگاه های اینترنتی نیز امکان پرداخت های آفلاین یا حضوری دارند که نیاز است پس از پرداخت، یک فاکتور خرید دستی برای مشتری ایجاد شود. در چنین حالتی افزونه Easy Digital Downloads به طور پیش فرض امکان مدیریت پرداخت های آفلاین را ندارد. اما افزونه خرید دستی EDD این امکان را به ایزی دیجیتال دانلود اضافه می کند که به سادگی انجام خرید دستی برای کاربران را مدیریت کنید.

آیا سفارش ثبتی افزونه خرید دستی با پرداخت واقعی تفاوتی دارد؟

افزونه انجام خرید دستی برای کاربران EDD خریدهایی ایجاد می کند که دقیقا مشابه پرداخت های آنلاین در لیست پرداخت ها قرار می گیرند. کلیه اطلاعات مشتری و خرید های اضافه شده در حساب او ثبت و قابل پیگیری خواهند بود. همچنین تمام پرداخت های ثبت شده در لیست خرید ها قرار گرفته و در آمار و سوابق پرداخت و… نیز محاسبه خواهند شد. درست همانند اینکه یک خرید واقعی صورت گرفته باشد.

پشتیبانی بی نظیر از امکانات افزونه ایزی دیجیتال دانلود

افزونه EDD Manual Purchases فارسی به خوبی از تمام امکانات افزونه Easy Digital Dowenloads پشتیبانی می کند. پلاگین خرید دستی ایزی دیجیتال دانلود به خوبی از محصولات قیمت متغیر نیز پشتیبانی می کند. بنابراین امکان اضافه کردن محصولات با قیمت متغیر را نیز در افزونه ایجاد خرید دستی EDD خواهید داشت.

در این افزونه جانبی EDD امکان تعیین مبلغ دلخواه برای محصول نیز وجود دارد. بنابراین فارغ از اینکه قیمت محصول چه مقدار باشد می توانید رسید خرید با قیمت سفارشی بسازید. این امکان اجباری نبوده و در صورتی که مبلغی برای آن در نظر نگیرید قیمت اصلی محصول به طور خودکار درج و محاسبه خواهد شد.

علاوه بر ایجاد خرید دستی برای کاربران، رسید خرید محصول نیز دقیقا همانند یک خرید واقعی به ایمیل مشتری ارسال خواهد شد.

هماهنگی افزونه خرید دستی EDD Manual Purchases فارسی با افزودنی های Easy Digital Downloads

یکی از ویژگی های بسیار خوب در افزونه خرید دستی، هماهنگی بی نظیر آن با دیگر افزونه های جانبی EDD می باشد. با نصب هر یک از افزودنی های ایزی دیجیتال دانلود در صورتی که با پرداخت دستی مرتبط باشد گزینه مربوط آن به تنظیمات افزونه اضافه خواهد شد. در ادامه لیستی از افزونه های هماهنگ آمده است.

 • افزونه کیف پول و موجودی حساب EDD Wallet
 • افزونه کمیسیون فروشندگان EDD Commissions
 • افزونه فروش محصولات فیزیکی EDD Simple Shipping
 • و…

آموزش افزونه EDD Manual Purchases فارسی

افزونه انجام خرید دستی برای کاربران EDD بسیار ساده بوده و کار با آن نیز بسیار آسان است. در سایت رسمی توسعه دهنده، آموزشی ساده ای برای نحوه کار با افزونه ارائه شده است. با توجه به اینکه نسخه اورجینال این افزونه همراه با ترجمه فارسی در وردپرس باران ارائه شده است، کار با افزونه بسیار واضح و مشخص خواهد بود. ما نیز در وردپرس باران برای ارائه یک آموزش کامل و منطبق با نسخه فارسی ارائه شده، به آموزش افزونه EDD Manual Purchases فارسی خواهیم پرداخت. در ادامه با آموزش افزونه خرید دستی edd با ما همراه باشید.

دانلود و شروع کار با افزونه EDD Manual Purchases فارسی

پیش از هر چیز باید افزونه را دانلود، نصب و فعال نمایید. مراحل نصب افزونه بسیار ساده بوده و مانند هر افزونه ساده دیگری و بدون نیاز به تنظیمات و پیکربندی پیچیده ای قابل نصب می باشد. دانلود نسخه اورجینال افزونه EDD Manual Purchases فارسی نیز در همین صفحه از وردپرس باران ارائه شده است.

برای شروع، ابتدا به مسیر زیر در پیشخوان وردپرس خود مراجعه نمایید:

دانلود ها ← سابقه پرداخت

در این صفحه با کلیک بر روی دکمه “ایجاد پرداخت” صفحه ای برای انجام خرید دستی برای کاربران EDD باز می شود.

در ادامه بخش های مختلف این صفحه و تنظیمات موجود برای افزونه خرید دستی EDD Manual Purchases را آموزش خواهیم داد.

تنظیمات افزونه خرید دستی EDD Manual Purchases فارسی

دانلود ها:

افزونه EDD Manual Purchases فارسی

در بخش دانلود ها می توانید محصولات مورد نظر را برای افزودن به سفارش انتخاب کنید. این بخش کاملا با امکانات افزونه Easy Digital Downloads هماهنگ بوده و از تمام گزینه های یک خرید واقعی پشتیبانی می کند. در صورتی که در حالت کلی امکان خرید چند مورد از یک محصول فعال باشد، در این بخش نیز می توانید تعداد محصول را تعیین کنید. همچنین قیمت گذاری پیش فرض محصول را می توانید تغییر دهید. همانطور که پیشتر اشاره شده افزونه خرید دستی EDD Manual Purchases فارسی از محصولات با قیمت متغیر نیز پشتیبانی می کند. در صورتی که قصد افزودن یک محصول قیمت متغیر به سفارش داشته باشید، گزینه های انتخاب قیمت مورد نظر نیز نمایش داده می شود. در صورت فعال بودن هزینه ها یا مالیات نیز این موارد قابل تعریف خواهند بود.

مشتری:

تنظیمات افزونه خرید دستی EDD Manual Purchases فارسی

در بخش مشتری باید نام کاربری را انتخاب کنید که قصد دارید ایجاد سفارش دستی را برای او ایجاد کنید. یکی از امکانات پیشرفته افزونه EDD Manual Purchases فارسی امکان ایجاد مستقیم حساب کاربری از همین بخش می باشد. بنابراین می توانید از بین مشتریان موجود یکی را انتخاب کنید یا بر روی ایجاد مشتری جدید کلیک کنید و یک کاربر جدید به لیست مشتریان قبلی اضافه کنید و برای این سفارش نیز استفاده کنید.

در صورتی که بر روی ایجاد مشتری جدید کلیک کنید فیلد های افزودن یک کاربر جدید نمایش داده می شوند. در ادامه می توانید مشخصات کاربر جدید را شامل ایمیل مشتری، نام و نام خانوادگی او وارد نمایید. تکمیل موارد نام و نام خانوادگی اختیاری می باشد.

مقدار:

در این بخش می توانید مقدار کل خرید را وارد کنید. همچنین برای محاسبه خودکار قیمت بر اساس موارد انتخاب شده می توانید آن را خالی بگذارید. به توصیه توسعه دهنده برای تعیین مبلغ 0 از 0.00 استفاده کنید.

تنظیمات پرداخت دستی افزونه EDD Manual Purchases فارسی

تنظیمات پرداخت دستی افزونه EDD Manual Purchases فارسی

وضعیت پرداخت:

یکی از بخش های کاربردی افزونه EDD Manual Purchases فارسی امکان تعیین وضعیت پرداخت می باشد. در صورتی که قصد دارید از افزونه خرید دستی برای ایجاد یک فاکتور ساده استفاده کنید که پرداخت آن به صورت آفلاین صورت گرفته است کافی است وضعیت پرداخت را بر روی کامل قرار دهید. وضعیت در انتظار برای زمانی مفید خواهد بود که بخواهید یک فاکتور جهت پرداخت ایجاد کنید یا پیش فاکتور را پیش از پرداخت خدمت مشتری ارائه دهید. از سایر موارد نیز جهت بازگشت سفارش و… می توانید مطابق با وضعیت های تعریف شده در افزونه ایزی دیجیتال دانلود استفاده نمایید.

روش پرداخت و شناسه تراکنش:

قسمت روش پرداخت برای درج این مورد در رسید خرید استفاده شده است و همچنین در سابقه پرداخت ثبت خواهد شد. در این بخش می توانید یکی از درگاه های پرداخت موجود را انتخاب کنید. همچنین یک گزینه با عنوان پرداخت دستی به لیست درگاه ها اضافه شده است که برای ثبت در سوابق پرداخت می تواند بسیار مفید باشد.

در صورتی که از افزونه کیف پول EDD Wallet استفاده می کنید، امکان پرداخت سفارش از موجودی کیف پول مشتری نیز وجود دارد. برای این کار کافی است از همین بخش، روش پرداخت را بر روی گزینه wallet قرار دهید و در تنظیماتی که در ادامه وجود دارد گزینه برداشت از کیف پول را فعال کنید.

در بخش شناسه تراکنش نیز در صورت نیاز می توانید شناسه پرداخت مورد نظر را وارد نمایید.

تاریخ:

مشخصا در این بخش تاریخ ثبت سفارش را برای افزونه خرید دستی EDD Manual Purchases تعیین می کنید. در صورتی که می خواهید خرید برای روز جاری تنظیم شود کافی است این بخش را خالی رها کنید.

افزونه انجام خرید دستی برای کاربران EDD و  هماهنگی با سایر افزونه های جانبی

افزونه EDD Manual Purchases فارسی هماهنگی بی نظیری با افزودنی هی جانبی EDD دارد. با در اختیار داشتن هر یک از افزونه های جانبی مرتبط، کلیه تنظیمات آن نیز در انجام خرید دستی برای کاربران EDD در دسترس خواهد بود. در ادامه به آموزش تنظیمات مربوط به این موارد خواهیم پرداخت.

افزونه انجام خرید دستی برای کاربران EDD و  هماهنگی با سایر افزونه های جانبی

کمیسیون:

در صورتی که از افزونه همکاری در فروش مبتنی بر افزونه کمیسیون فروشندگان EDD استفاده می کنید می توانید تعیین کنید که خرید دستی ثبت شده شامل کمیسیون باشد یا خیر.

پرداخت از کیف پول:

اگر از افزونه کیف پول EDD Wallet اسفاده می کنید و در صورتی که بخواهید مبلغ سفارش از موجودی کیف پول مشتری کسر شود کافی است این گزینه را فعال کنید.

ارسال رسید خرید:

برای ارسال رسید خرید سفارش مشتری از طریق ایمیل کافی است این گزینه را فعال کنید. رسید خرید مطابق با فرمت پیکربندی پیش فرض ایزی دیجیتال دانلود ارسال خواهد شد. در صورتی که می خواهید رسید خرید های ارسالی Easy Digital Downloads را برای هر محصول سفارشی  سازی کنید، می توانید از افزونه ارسال ایمیل سفارشی EDD استفاده کنید.

ارسال شده:

در صورتی که از افزونه فروش محصولات فیزیکی با EDD با عنوان EDD Simple Shipping استفاده می کنید این گزینه را نیز در اختیار خواهید داشت. در این بخش می توانید وضعیت ارسال پستی محصول را در صورت ارسال برای حمل و نقل بر روی ارسال شده تنظیم نمایید.

دانلود افزونه EDD Manual Purchases فارسی

دانلود افزونه EDD Manual Purchases 2.0.5 فارسی به وردپرس باران اضافه شد.

دانلود افزونه افزونه خرید دستی EDD به صورت کاملا فارسی هم اکنون آماده ارائه می باشد. برای خرید و دانلود افزونه می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
74,000 تومان

3 دیدگاه برای افزونه خرید دستی EDD Manual Purchases فارسی (دانلود + آموزش)

 1. Avatar

  محمد

  ایا در این فاکتور فایل خصوصی می توان قرار داد که بعد از پرداخت فقط آن شخص بتواند دانلود کند

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   بله. شما می توانید یک محصول دانلودی جدید شامل لینک دانلود فایل مورد نظر را ایجاد کنید و یک فاکتور دستی نیز برای کاربر صادر کنید. کاربر بلافاصله پس از پرداخت یا تائید شما به لینک های دانلود محصول دسترسی خواهد داشت.
   با سپاس

 2. Avatar

  وحید

  بسیار عالی ، مشابه این افزونه برای ووکامرس هست ؟ ، خود این افزونه با ووکامرس هماهنگی داره ؟

  • مجید تبسمی

   مجید تبسمی

   این افزونه اختصاصی برای ایزی دیجیتال دانلود (edd) است و در ووکامرس نیاز به استفاده از این افزونه نیست.

 3. مجید تبسمی

  مجید تبسمی

  سلام دوستان.
  با توجه به سوالات متداول شما در مشاوره های انتخاب محصولات توضیح دهیم که تمام محصولات وردپرس باران با پشتیبانی و بروزرسانی رایگان و همیشگی همراه با 30 روز ضمانت بازگشت سفارش مشروط ارائه می شوند. قالب ها و افزونه های ارائه شده در وردپرس باران (برخلاف سایت های دیگر) صرفا یک قالب یا افزونه خام نیستند و تا حداکثر امکان فعال سازی می شوند. در نتیجه علاوه بر فارسی سازی و راستچین سازی و نصب فونت های فارسی، امکانات قالب ها نظیر درون ریزی دمو ها و امکانات افزونه ها تا حداکثر امکان فعال می شوند. توضیحات کامل در صفحه هر محصول نیز درج شده است.

  ⭐⭐⭐مزیت های نسخه وردپرس باران نسبت به سایر نسخه ها⭐⭐⭐
  ✅مرجع خرید و دانلود انواع قالب و افزونه وردپرس اورجینال
  ✅ترجمه شده به زبان فارسی و راستچین +100 فونت فارسی
  ✅دانلود آنی و مستقیم و دسترسی همیشگی
  ✅30 روز ضمانت بازگشت سفارش (برای اولین بار در ایران)
  ✅یک عمر بروزرسانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅یک عمر پشتیبانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅فعال سازی امکانات و رفع محدودیت ها (اختصاصی)
  ✅ارائه کاملترین نسخه قالب و افزونه های وردپرس در جهان (اختصاصی)
  ✅همراه با بسته دموها و قالب های آماده (هدیه اختصاصی)
  ✅بسته نصبی آسان با چند کلیک
  ✅همراه با آموزش های ویدئویی ویژه کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست