دانلود افزونه iThemes Security Pro فارسی (اورجینال)

دانلود افزونه iThemes Security Pro فارسی (اورجینال)

افزونه iThemes Security Pro در وردپرس به عنوان بهترین افزونه امنیتی با رتبه 1 شناخته می شود. افزونه iThemes Security Pro بیش از 30 راه برای افزایش امنیت سایت وردپرسی شما جهت جلوگیری از هک شدن به شما ارائه خواهد. به طور متوسط در روز بیش از 30000 سایت وردپرسی هک می شود. متاسفانه سیستم مدیریت محتوای وردپرس به دلیل استفاده از افزونه های متعدد و بعضا منسوخ شده و همچنین استفاده از رمز عبور بسیار ضعیف، بسیار آسیب پذیر بوده و ورود به بخش مدیریت و هک کردن سایت ها وردپرسی بسیار آسان است. در ادامه با افزونه iThemes Security Pro فارسی در وردپرس باران بیشتر آشنا خواهید شد.

افزونه iThemes Security Pro فارسی

افزونه iThemes Security Pro در سال 2008 به جهت افزایش امنیت سایت ها  همانند افزونه BackupBuddy  توسط iThemes طراحی و ساخته شد. با وجود طراحی و ساخت انواع قالب وردپرس، افزونه ها و … به شدت وجود این افزونه امنیتی توسط صاحبان سایت ها حس می شد. اکثر صاحبان سایت های ودپرسی، از حفره های امنیتی که در سایت آن ها وجود دارد، بی اطلاع هستند. اما افزونه iThemes Security Pro با شناسایی این حفره ها و جلوگیری از حملات هکر ها امنیت سایت وردپرس شما را افزایش خواهد داد. این افزونه با فراهم نمودن شرایط پیشرفته و راه کارهای امنیتی بالا، ورود به مدیریت سایت را سخت تر خواهد کرد.

قابلیت های افزونه iThemes Security Pro

دانلود افزونه iThemes Security Pro فارسی (اورجینال)

شما با خرید افزونه iThemes Security Pro به ویژگی های منحصر بفردی که این افزونه برای سایت شما فراهم کرده است، دست خواهید یافت. در زیر امکانات نسخه حرفه ای این افزونه برای شما لیست شده است.

امن نگه داشتن رمز های وردپرس

افزونه iThemes Security Pro با بروزرسانی متعدد در وردپرس رمز های عبور تازه ای برای ورود به بخش مدیریت ایجاد خواهد نمود. همچنین یکی از راه های مهم برای حفاظت از سایت شما، رمز دو مرحله ای می باشد که این افزونه برای شما فراهم نموده است.

زمانبندی اسکن خودکار

شما با استفاده از افزونه iThemes Security Pro می توانید با استفاده زمان بندی دلخواه، سایت خود را بطور خودکار برای نرم افزار های مخرب اسکن نمایید. در صورت وجود هرگونه فایل مخرب و یا هر گونه مشکل در سایت شما، این افزونه از طریق یک ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد نمود.

ایجاد رمز عبور قوی و زمان بندی شده

کاربران می توانند از صفحه پروفایل خود یک رمز عبور قوی ایجاد نمایند. شما به عنوان مدیر سایت می توانید برای رمز های عبور کاربران، یک مدت انقضاء تعریف نمایید. پس از آن زمان کاربران مجبورند برای ورود به حساب کاربری خود پس از وارد کردن رمز خود، دوباره یک رمز جدید انتخاب نمایند تا برای ورودهای مجدد از رمز جدید استفاده نمایند.

استفاده از Google reCAPTCHA

یکی دیگر از قابلیت های افزونه iThemes Security Pro استفاده از Google reCAPTCHA برای جلوگیری از ورود اسپمر ها می باشد. این افزونه با این قابلیت سایت شما را از اسپمر ها محافظت خواهد نمود. اگر با قابلیت های افزونه Google reCAPTCHA آشنا نیستید می توانید افزونه من ربات نیستم گوگل را مطالعه نمایید.

بررسی رفتار کاربر

در افزونه iThemes Security Pro فارسی، کلیه رفتار های کاربران مانند، تاریخ ورود تاریخ خروج و تاریخ تغییرات ثبت خواهد شد.

قابلیت Import/Export تنظیمات

از ویژگی های خوب این افزونه امنیتی، قابلیت Import/Export تنظیمات می باشد. اگر شما چندین سایت وردپرسی دارید، و در تمامی این سایت ها از این افزونه استفاده می کنید، می توانید یک بار تنظیمات را انجام داده  یک خروجی از تنظیمات بگیرید. سپس در سایت های دیگر خود این تنظیمات را دوباره فراخوانی نمایید. با این قابلیت دیگر نیاز به تنظیم های تکراری در همه سایت ها نیست. با این کار شما در زمان خود صرفه جویی قابل ملاحظه ای انجام خواهید داد.

نمایش خلاصه وضعیت در داشبورد

شما می توانید در وردپرس برخی از اطلاعات مانند تعداد کاربران ممنوع شده از ورود، وضعیت اسکن سایت، تعداد محافظت های سایت توسط افزونه، تعداد کاربرانی که پسورد ضعیف دارند و … را به صورت آسان تر در داشبورد مشاهده نمایید.

بررسی فایل به صورت آنلاین

هنگامی که یک تغییر فایل شناسایی می شود، منشاء فایل ها برای تعیین اینکه آیا تغییر مخرب بوده یا نه، اسکن می خواهد شد. در حال حاضر این قابلیت تنها در هسته وردپرس کار می کند، اما به زودی این قابلیت برای افزونه ها و قالب ها اجرایی خواهد شد.

جلوگیری از حملات شبکه ای

افزونه iThemes Security Pro با بررسی کلیه کاربران و فعالیت همه آن ها از ورود به سایت ها جهت خراب کاری جلوگیری می کند. متصل بودن به یک شبکه جهانی و آگاه بودن از حملات جهانی یکی از قابلیت های خوب افزونه iThemes Security Pro می باشد. این افزونه به طور خودکار آدرس های IP های تلاش های ورود ناموفق را گزارش می دهد و آنها را برای مدت زمان لازم برای محافظت از سایت شما بر اساس تعداد سایت هایی که حمله مشابهی را دیده اند، مسدود می کند.

همگام سازی سایت ها با افزونه iThemes Security Pro

دانلود افزونه iThemes Security Pro فارسی (اورجینال)

آیا شما صاحب چندین سایت هستید؟ آیا می خواهید با افزونه iThemes Security Pro امنیت همگی آن ها کنترل کنید؟ یکی از ویژگی های خوب و کاربردی این افزونه همگام سازی سایت ها با پنل داشبورد می باشد. شما می توانید تا 10 سایت را بصورت رایگان همگام سازی انجام دهید و مدیریت نمایید. اما برای بیشتر از این تعداد می بایست اکانت های موجود در سایت این افزوونه را تهیه نمایید.

 • مدیریت چند سایت از یک داشبورد
 • امکان مدیریت از راه دور
 • بروزرسانی هر 10 سایت با انجام یک بروزرسانی
 • جابجایی آسان بین حساب های کاربری
 • مدیریت همه کاربران در یک پتل وردپرس
 • بهینه سازی پایگاه داده های سایت سایت ها
 • و …

ورود دو مرحله ای در افزونه iThemes

بالا بردن امنیت با استفاده رمز عبور دو مرحله یکی از امن ترین را ها برای بالا بردن امنیت وب سایت شما می باشد. چرا که اگر رمز عبور شما ناخواسته فاش شود، بدون وارد کردن رمز دوم هرگز امکان ورود به سایت را نخواهید داشت. و نکته جالب تر این است که این رمز دوم در افزونه iThemes Security Pro یک رمز خودکار ساخته شده زمان دار می باشد.

برای استفاده از این کد می بایست یک نرم افزار مانند Google Authenticator و یا Authy بر روی تلفن همراه خود نصب کرده و پس از برقراری ارتباط بین این افزونه و نرم افزار مد نظر کد تولید شده نوسط نرم افزار را وارد نمایید تا بتوانید وارد محیط مدیریت شوید. لازم به ذکر است که این کد فقط 60 ثانیه مدت انقضا دارد پس از آن دوباره یک کد جدید برای شما سواخته خواهد شد. این کدها را از سه طریق می توانید دریافت نمایید.

تغییر آدرس ورود به مدیریت

یکی دیگر از قابلیت های حوب افزونه iThemes این است که شما می توانید آدرس ورود به پنل مدیریت خود را تغییر دهید. همان طور که می دانید، آدرس پیش فرض برای ورود به مدیریت در سایت های وردپرس بصورت yourdomain.com/wp-login.php می باشد. به همین دلیل بدون هیچ گونه تکنیک خاصی آدرس ورود برای کسانی که قصد خرابکاری دارند مشخص شد. اما شما می توانید توسط افرونه iThemes Security Pro آرس ورود را تغییر داره و به عنوان مثال به آدرس yourdomain.com/voroud.php تغییر دهید. در انتخاب آدرس شما هیچ گونه محدودیتی نداشته و هر اسم و آدرس خاصی را می توانید انتخاب نمایید.

دانلود رایگان افزونه iThemes Security Pro فارسی (اورجینال)

با یک بار خرید افزونه iThemes Security Pro فارسی از وردپرس باران، کلیه بروزرسانی ها را به صورت رایگان دریافت نمایید. سعی ما در وردپرس باران نیز ارائه منظم بروزرسانی برای دانلود رایگان افزونه iThemes Security Pro فارسی می باشد. لذا دانلود رایگان افزونه iThemes Security Pro فارسی به صورت دائمی و مادام العمر خدمت خریداران محترم این افزونه ارائه خواهد شد.

 • آپدیت: دانلود رایگان افزونه iThemes Security Pro 5.9.4 فارسی در تاریخ 1398.01.06 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان افزونه iThemes Security Pro 5.9.3 فارسی در تاریخ 1397.12.23 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان افزونه iThemes Security Pro 5.9.2 فارسی در تاریخ 1397.12.04 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان افزونه iThemes Security Pro 5.9.0 فارسی در تاریخ 1397.12.02 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان افزونه iThemes Security Pro 5.8.0 فارسی در تاریخ 1397.11.27 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان افزونه iThemes Security Pro 5.7.0 فارسی در تاریخ 1397.11.04 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان افزونه iThemes Security Pro 5.6.1 فارسی در تاریخ 1397.10.29 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان افزونه iThemes Security Pro 5.6.0 فارسی در تاریخ 1397.10.27 به وردپرس باران اضافه شد.
 • اولین ارائه: دانلود افزونه iThemes Security فارسی به وردپرس باران اضافه شد.

دانلود افزونه iThemes Security Pro پرو فارسی

 • نسخه اورجینال افزونه iThemes Security Pro وردپرس
 • فارسی سازی شده
 • لایسنس فعال و مادام العمر وردپرس باران
 • دانلود رایگان بروزرسانی ها
5/5 (3 رأی)
کد تخفیف اعیاد شعبانیه وردپرس باران
تخفیف ویژه شعبانیه

دریافت لینک دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین :

29000 تومان – خرید
اگر مطلب را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

4
یک پاسخ بگذارید

avatar
2 دیدگاه ها
2 پاسخ ها
1 دنبال کنندگان
 
بیشترین بازخورد
داغ ترین دیدگاه
3 نویسندگان دیدگاه
مسعود رنجبرمجتبی تبسمیپریا کمالی نویسندگان دیدگاه های اخیر
  اشتراک  
مشترک شدن در
پریا کمالی
مهمان
پریا کمالی

سلام من خریدم این افزونه اما اپدیتش نیومد

مجتبی تبسمی
مدیر
مجتبی تبسمی

سلام دوست من
نسخه نهایی افزونه امنیتی قرار گرفته و می توانید از پنل کاربری خودتان دانلود کنید.
موفق باشید

پریا کمالی
مهمان
پریا کمالی

اپدیت شده افزونه