من ربات نیستم reCaptcha گوگل در وردپرس (راهنمای جامع ریکپچا)

به نام خدا. در این آموزش وردپرس در مورد یک افزونه امنیتی برای جلوگیری از دسترسی ربات ها به سایت می نویسیم. افزونه من ربات نیستم reCaptcha یا همان افزونه من ربات نیستم گوگل (I’m not a robot) موضوع مقاله امروز وردپرس باران می باشد. ابتدا با کلیات کپچا و افزونه آشنا می شویم. راه اندازی افزونه من ربات نیستم در وردپرس را می آموزیم. همچنین مقاله ای جهت معرفی و مقایسه بهترین افزونه های کپچا معرفی می کنیم. نهایتا دانلود افزونه Login No Captcha reCAPTCHA را نیز ارائه خواهیم داد. با ما در مرجع آموزش وردپرس همراه باشید.

این مقاله راهنمای جامع راه اندازی سیستم ریکپچای گوگل در سایت های وردپرس می باشد تا امنیت فرم ها را در برابر ربات ها افزایش دهند. این مقاله ارتباطی به مشکلات ورود به اینستاگرام و مشاهده عبارت من ربات نیستم در سایت ها و مواردی مثل این ندارد !

چرا استفاده از افزونه من ربات نیستم گوگل؟

همواره در هر فضایی از جهان خرابکار هایی وجود دارند. از سرقت ها و جرائم دنیای واقعی گرفته تا نمود آن در فضای مجازی. هکرها و ربات های اسپمر موضوع مورد بحث ما در این نوشتار می باشند. مسلما برای داشتن یک سایت پویا و جذاب ثبت نام و ورود کاربران در سایت، بخش دیدگاه ها و فرم تماس و… نیاز به پر کردن اطلاعات توسط کاربران خواهد داشت. خرابکارهای فضای مجازی از این فرصت سوء استفاده می کنند. به این ترتیب که برای دسترسی به اطلاعات سایت یا ارسال هرزنامه های تبلیغاتی یا مقاصد پلید دیگر از طریق همین فرم ها اقدام می کنند. اما این مسائل چه ربطی به من ربات نیستم گوگل I’m not a robot دارد؟

راه حل جلوگیری ربات ها از دسترسی به اطلاعات سایت

یک راه حل برنامه نویسان امنیتی برای جلوگیری از دسترسی ربات ها در نظر گرفته اند، اضافه کردن یک فیلد امنیتی به فرم ها می باشد. به این ترتیب که مقدار ورودی فیلد برای ربات ها قابل پیش بینی نباشد. برای این منظور روش های مختلفی مثل استفاده از تصویر مخدوش که فقط کاربر انسانی قادر به خواندن آن می باشد. پاسخ به یک سوال یا حل معادله ریاضیاتی یا هر چیزی که پاسخ آن برای ربات ممکن نباشد. به این روش کپچا می گویند. پیشتر در مقاله معرفی بهترین افزونه های کپچا در مورد انواع کپچا و افزونه من ربات نیستم reCaptcha نیز صحبت کردیم. برای مطالعه بیشتر به مقاله مذکور مراجعه نمایید.

من ربات نیستم reCaptcha راه حل گوگل I’m not a robot

در بین انواع کپچا، یکی از محبوب ترین ها استفاده از کپچای گوگل No Captcha reCAPTCHA می باشد. اضافه کردن فیلد من ربات نیستم reCaptcha از دسترسی ربات ها به فرم های سایت جلوگیری می کند. بنابراین من ربات نیستم گوگل یک کپچای مناسب ارائه شده توسط برند معتبر گوگل می باشد. لذا وردپرس باران استفاده از این نوع کپچا پیشنهاد می کند.


دانلود افزونه Login No Captcha reCAPTCHA برای وردپرس

من ربات نیستم reCaptcha گوگل در وردپرس (راهنمای جامع ریکپچا) - من ربات نیستم گوگل

تا اینجا با افزونه من ربات نیستم گوگل یا I’m not a robot آشنا شدیم. نحوه راه اندازی آن را نیز به سادگی توضیح دادیم. امروز به بهانه معرفی و ارائه دانلود افزونه Login No Captcha reCAPTCHA در مورد کپچای گوگل توضیحاتی نوشتیم. من ربات نیستم reCaptcha را به عنوان یک روش امنیتی مناسب جهت جلوگیری از دسترسی ربات ها معرفی نمودیم.

لینک دانلود افزونه Login No Captcha reCAPTCHA در بخش دانلود همین صفحه آمده است. اما افزونه Login No Captcha reCAPTCHA تنها افزونه گوگل کپچا نمی باشد. افزونه های متعددی برای راه اندازی من ربات نیستم در وردپرس نوشته شده اند. همچنین قالب های حرفه ای وردپرس مثل قالب وودمارت، قالب فلت سام، قالب جنه و… به طور داخلی امکان فعال کردن کپچای گوگل را فراهم کرده اند. در ادامه به معرفی مقاله ای جهت معرفی و مقایسه بهترین های کپچا نیز خواهیم پرداخت.


راه اندازی افزونه من ربات نیستم گوگل در وردپرس

برای استفاده از Login No Captcha reCAPTCHA نیاز است ابتدا در بخش ریکپچای گوگل ثبت نام نماییم. سپس گوگل کدی را همراه با کلیدهای اختصاصی سایت ما ارائه می دهد. برای راه اندازی من ربات نیستم گوگل در سایت نیاز است تا کدهای دریافتی را همراه کلیدها در بین کدهای سایت در جای صحیح قرار دهیم. کدنویسی و تغییر کدها برای کاربران مبتدی یا حتی کارکشته ممکن است مشکل ساز شود. لذا توسعه دهندگان افزونه های وردپرس افزونه های متعددی جهت استفاده از افزونه من ربات نیستم reCaptcha توسعه داده اند. کافی است یکی از این افزونه ها را نصب کنیم. سپس کلید دریافتی از گوگل را در بخش تنظیمات افزونه وارد کنیم. در مورد نحوه دریافت کلید های گوگل کپچا پیشتر در مقاله ای آموزش کامل را ارائه نمودیم. برای مشاهده این آموزش به لینک زیر مراجعه نمایید.

لینک مقاله راهنمای دریافت کلیدهای گوگل: Site Key و Secret Key برای Google Captcha را از کجا تهیه کنیم؟


تست من ربات نیستم reCaptcha در وردپرس

پس از اینکه افزونه من ربات نیستم reCaptcha را نصب و راه اندازی کردیم نوبت تست آن است. ابتدا مطمئن شوید در بخش تنظیمات افزونه ریکپچای گوگل را برای بخش مورد نظر مثلا فرم ورود وردرس فعال کرده باشید. برای تست من ربات نیستم گوگل کافی است به صفحه مورد نظر بروید. مثلا برای بررسی امنیت در صفحه ورود وردپرس به این صفحه بروید. مشاهده می کنید که بخشی به عنوان تیک من ربات نیستم در فرم ورود اضافه شده است. برای تست من ربات نیستم بدون زدن تیک اقدام به ورود کنید. در صورتی که پیغام خطای من ربات نیستم را مشاهده کنید همه چیز درست است.


پیشنهاد وردپرس باران: بهینه سازی سایت وردپرسی و افزایش بازدید با افزونه Yoast SEO Premium


حل مشکل من ربات نیستم گوگل

در صورتی که طبق آموزش کلیدهای سایت خود را از گوگل دریافت و در افزونه وارد کنید مشکلی نخواهید داشت. کافی است تنظیمات مورد نظر جهت نمایش تیک من ربات نیستم را برای بخش مورد نظر فعال کنید. با این وجود با بروز هرگونه مشکل من ربات نیستم گوگل داشتید در بخش دیدگاه های همین صفحه مطرح نمایید تا در سریعترین زمان برای حل و رفع مشکل من ربات نیستم وردپرس شما راهنمایی لازم ارائه شود.


حذف من ربات نیستم گوگل

ممکن است به هر دلیل نیاز به حذف من ربات نیستم گوگل داشته باشید. اما ما پیشنهاد می کنیم در صورتی که مشکلی اساسی برای شما وجود ندارد از کپچای گوگل حتما استفاده نمایید. به هر ترتیب برای حذف پیغام من ربات نیستم از فرم های سایت وردپرس خود کافی است تا افزونه را غیرفعال یا حذف نمایید. برای این منظور مشابه حذف دیگر افزونه ها از پیشخوان و هاست خود می توانید اقدام نمایید که آموزش های آن در دوره آموزش وردپرس کاملا شرح داده شده است.


بهترین افزونه من ربات نیستم reCaptcha کدام است؟ I’m not a robot

همانطور که اشاره شد راه اندازی کپچا گوگل بدون افزونه ممکن است کار ساده ای نباشد. بنابراین در سیستم مدیریت محتوایی مثل وردپرس با استفاده از افزونه من ربات نیستم گوگل می توان به سادگی روند راه اندازی ریکپچا را تسهیل کرد. اما با یک نگاه و جستجو در بین افزونه های وردپرس با لیستی از افزونه های کپچای گوگل مواجه می شویم. اما بهترین افزونه من ربات نیستم reCaptcha کدام است؟

ما در وردپرس باران تحقیقی در زمینه افزونه های کپچا انجام دادیم. ابتدا لیستی از بهترین ها را تهیه و سپس براساس بهترین ها لیست خود را مرتب نمودیم. نتیجه این تحقیق در مقاله معرفی 8 بهترین افزونه کد امنیتی برای وردپرس منتشر شده است. دانلود افزونه Login No Captcha reCAPTCHA در رتبه سوم این لیست قرار دارد. لذا پیشنهاد می کنیم جهت انتخاب بهترین افزونه برای راه اندازی من ربات نیستم گوگل در وردپرس به مقاله مذکور در لینک زیر مراجعه نمایید.

معرفی بهترین افزونه های کپچا برای وردپرس: بهترین افزونه کد امنیتی برای وردپرس


نتیجه گیری

در این مقاله در مورد افزونه من ربات نیستم در وردپرس صحبت کردیم. دلیل استفاده از افزونه را به تفصیل بررسی نمودیم. با نحوه راه اندازی من ربات نیستم گوگل در وردپرس آشنا شدیم. گفتیم برای فعالسازی گوگل کپچا به کلیدهای آن نیاز است. راهنمای دریافت کلیدها نیز در مقاله ارائه شد. گفتیم دانلود افزونه Login No Captcha reCAPTCHA تنها افزونه در این زمینه نمی باشد. در ادامه مقاله ای جهت بررسی و مقایسه بهترین افزونه کپچا وردپرس معرفی نمودیم. امیدواریم از این مقاله وردپرس باران استفاده لازم را برده باشید. در صورت هرگونه مشکل در مورد افزونه ها و نحوه کار با آنها سوال خود را در بخش دیدگاه های همان صفحه مطرح نمایید. با ما در سایر مقالات سایت همراه باشید.


آیا می خواهید یک طراح سایت حرفه ای شوید و بدون کدنویسی کسب درآمد کنید؟

وردپرس باران یک دوره آموزشی طراحی سایت بدون کدنویسی طراحی کرده است که در آن به آموزش 0 تا 100 طراحی سایت در موضوعات مختلف پرداخته است.

بدون دانش قبلی طراح سایت شوید و کسب درآمد کنید.

با توجه به درخواست های زیاد کاربران دوره پایه آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی وردپرس باران رایگان شد 👇👇👇

برای شروع آموزش رایگان بر روی لینک زیر کلیک کنید:

فیلم آموزش وردپرس

دانلود افزونه Login No Captcha reCAPTCHA

صفحه افزونه

65 دیدگاه. دیدگاهی بگذارید

 • Avatar
  محمود
  2018-12-29 14:38

  من وارد یه سایت میخوام بشم گزینه من ربات نیستم فعال نیست در نتیجه نمیتونم وارد بشم و پیام ثابت کنید من ربات نیستم میده.
  چکار کنم

  پاسخ
  • مسعود رنجبر
   مسعود رنجبر
   2018-12-29 14:56

   سلام دوست من، با همه ی وبسایت ها این مشکل رو دارید؟ لطفا موارد زیر رو بررسی کنید :

   1- اطمینان حاصل کنید که مرورگر شما به آخرین نسخه بروز شده باشد.
   2- توجه داشته باشید که “جاوااسکریپت” در مرورگر شما فعال باشد.
   3- پلاگین های مرورگر را یکبار غیرفعال کنید ، ممکن است یک پلاگین با ریکپچا هماهنگی ندارد.
   4- از مرورگر دیگری ستفاده کنید. مانند فایرفاکس، اپرا ….
   5- گاهی اوقات این مورد مربوط به وبسایتی که از ریکپچا استفاده می کند باشد.

   پاسخ
   • Avatar
    ماهان
    2021-11-10 07:41

    سلام خسته نباشید من از طریق گوگل کروم وارد اینستاگرام میشم و استفاده میکنم الان هرچی میخام برم داخل تیک آیم نات روبات میخاد بعد تصویر رو کامل نمیاره چیکار کنم؟؟

    پاسخ
  • سلام. خسته نباشید من پیج اینستا برام بالا نمیاد و میگه شما ربات هستین چطوری بهش بفهمونم ربات نیستم

   پاسخ
   • مجتبی تبسمی
    مجتبی تبسمی
    2020-03-23 20:08

    سلام دوست من.
    مقاله من ربات نیستم ریکپچا برای راه اندازی این امکان در سایت های وردپرسی است و در واقع ارتباطی به مورد شما ندارد. حوزه فعالیت ما در زمینه طراحی سایت بدون کدنویسی می باشد و در مورد مشکلات شبکه های اجتماعی تخصص نداریم. برای مشکل پیش آمده برای شما بهتر است با متخصصین شبکه های اجتماعی در تماس باشید.
    با سپاس

    پاسخ
    • سلام.پیچ انستاگرام سوال کرد ربات هستین.و من امتحان انتخاب پل را رد کردم.و بعدش ازم تایدی شماره خواست با ورود تایدی اکانتم بسته شد.و حالا اسم کاربری ام پیدا نمیشه راه حلی داره

     پاسخ
  • Avatar
   محمد صادقی
   2023-05-22 16:57

   سلام من با لپ تاپ وقتی میخواد وارد کانالی بشم مثلا یوتیوپ،هی پیام میاد که باید ثابت بشه تو ربات نیستی.و میگه یه پیام به گوشیت میفرستم اون رو تایید کن.ولی نمیدونم اون پیام کجای گوشی میاد ممنون میشم منو راهنمایی کنید. مثلا میگه تو نوتیفیکیشن میاد ولی چیزی نمیبینم که تایید کنم.

   پاسخ
 • Avatar
  فرزاد
  2019-06-12 14:43

  سلام وقت بخیر من وقتی میخوام از سایت اپلود بوی فایلیو دانلود کنم گزینه من رباط نیستن ک باید بیاد اون کادری ک باید تیک بزنیم نمیاره و پیغام : لطفا با تایید چک باکس “من ربات نیستم” تایید کنید که ربات نیستید.
  کاربران ویژه نیاز به این تایید ندارند را میاره ولی با سایر کامپیوترها این مشکلو ندارم اا لب تابم مشکل داره؟

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2019-06-12 16:58

   سلام دوست من. در صورتی که با سیستم دیگر چنین مشکلی ندارید بهتر است مرورگر خود را بروز کنید یا از مرورگر دیگری استفاده کنید. همچنین می توانید مشکل مربوطه را با پشتیبانی سایت آپلود بوی در میان بگذارید حتما شما را راهنمایی می کنند. موفق باشید

   پاسخ
 • Avatar
  کافی نت
  2019-06-23 10:21

  سلام روزتون بخیر، من از وقتی ویندوز رو عوض کردم همش پیغام من یک ربات نیستم رو برای تمام مرورگرها دارم و خیلی زمان میبره تا وارد سایت بشم چون همش اون پیغام من یک ربات نیستم میاد!!!!

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2019-06-23 10:25

   سلام دوست من. در صورتی که از نرم افزار های تغییر آیپی استفاده کنید عموما با این پیام مواجه خواهید شد. همچنین پیشنهاد می کنم با جیمیل خود در مرورگر کروم ساین این کنید تا از مشاهده پیغام من ربات نیستم تا حد زیادی جلوگیری شود. موفق باشید

   پاسخ
   • سلام من پیج اینستا داشتم با شش هزارفالور
    پیام امد
    من ربات نیستم
    تیک زدم که پیجم پاک شد توروخدا کسی میدونه
    چکار کنم پیجم برگرده
    کسانی هم من فالو داشتن الان جا ایدی من میزنه کاربر اینستاگرام

    پاسخ
    • مجتبی تبسمی
     مجتبی تبسمی
     2020-11-07 00:22

     سلام خانم الهه
     ما در سایت وردپرس باران در زمینه طراحی سایت بدون کدنویسی کار می کنیم و در زمینه اینستاگرام و شبکه های اجتماعی تجربه و تخصصی نداریم. مقاله ریکپچا گوگل نیز برای افزودن من ربات نیستم برای وبمستران تدوین شده است. شما می توانید به مراجع مرتبط با شبکه های اجتماعی مراجعه کنید تا انشاالله مشکل شما برطرف شود.
     با سپاس از حضور شما

     پاسخ
    • Avatar
     MAHYAR FATAHI
     2021-01-06 17:21

     منم همینطور

     پاسخ
   • سلام خوبین تورو خدا یکی به من بگه چکارکنم من اصلا متوجه نشدم من 800خوردی داشتم فالور ولی از بس فالو انفالو کردم کلا پرید پیش هر گوشی فروشی رفتم گفتن صبر کن خب الان اینو خوندم تاجایی که خوندم میشه بر داشت راهنمایم کنید

    پاسخ
    • مجتبی تبسمی
     مجتبی تبسمی
     2021-04-26 13:19

     سلام دوست من
     مقاله راهنمای جامع ریکپچا برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس تدوین شده است و ارتباطی به حل مشکل من ربات نیستم در اینستاگرام یا هر پلتفرم دیگری ندارد. برای این موارد پیشنهاد می کنم به سایت های مرتبط با این زمینه مراجعه کنید.
     با سپاس

     پاسخ
  • سلام من میخوام بازی فال گایز رو گوشی نصب کنم ولی در حین ورود صفحه ی(ثابت کن که ربات نیستی) برام میاره بابا بخدا ربات نیستم بعد ازم خواستم که دوتا برنامه دانلود کنم یکی از قوانینش این بود که تو ی برنامه ای بیشتر از۳۰ ثانیه باید کار کنی، این کار رو انجام دادم، حالا مرحله دوم گفت باید تو ی بازی دیگه کم تر از ۵ روز باید لولت ۱۸ بشه ،انجام دادم دوتاشو رو ولی بازی فال گایز برام باز نشد نمیدونم چکار کنم توی یوتیوب میرم میبیتم اموزش نصب کردن فال گایز رو گوشی ویدیوشون رو دیدم هیچ مشکلی نداشت طرف تو ۲ دقیقه تست من روبات نیستم رو داد بعد برنامه براش باز شد ولی برا من باز نمیشه 😐

   پاسخ
   • مجتبی تبسمی
    مجتبی تبسمی
    2020-12-08 16:17

    سلام آقای محمد
    این سوال شما باید در انجمن های بازی و… بررسی شود و ارتباطی به حوزه کاری وردپرس باران که آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی است ندارد.
    با سپاس

    پاسخ
 • سلام. من یه مشکلی داشتم. تمامی موارد رو هم درست رفتم اما وقتی می خوام چک کنم، فقط یه ایکن اونم گوشه صفحه میاد و نوشته دارای محافظت ریکپچا در صورتی که من میخوام طرف بیاد تیک بزنه.

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2019-11-09 10:34

   سلام دوست من. در هنگام ساخت ریکپچا در سایت گوگل باید از نسخه 2 ریکپچا یعنی reCaptcha V2 استفاده کنید تا حالت من ربات نیستم با چک مارک برای شما فعال شود. با آرزوی موفقیت برای شما

   پاسخ
 • سلام دوستان لطفا کمکم کنید دیشب درحال ساخت اکانت بودم برای بازی کلش اما برایم پیام آمده که شما روبات هستیدواکانتهای بازیم پریده چه کنم

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2019-11-11 10:02

   سلام دوست من. این مقاله راهنمای ریکپچای گوگل است که ارتباطی به اکانت بازی ندارد! پیشنهاد می شود در انجمن های مربوط به این بازی به دنبال پاسخ خود باشید. با آرزوی موفقیت برای شما

   پاسخ
 • سلام ببخشید یه سوال داشتم خاهش میکنم راهنمای کنید
  چرا وقتی میخام وارد اکانت اینستاگرامم بشم مینویسه شما روبات هستید

  پاسخ
  • مجید تبسمی
   مجید تبسمی
   2020-03-22 13:22

   سلام دوست من.
   وردپرس باران در زمینه آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی با وردپرس فعالیت میکند و راهنمای جامع من ربات نیستم برای فعال سازی و استفاده از این امکان در سایت های وردپرسی تهیه شده است. مورد شما در مقوله این مقاله نمی گنجد و بهتر است در انجمن ها و سایت های تحصصی در زمینه شبکه های اجتماعی و… مطرح شود.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام
  من تو فاست وکویین پات ارزهای کلیکی رو میزنم و هر سری 4 یا 5 بار کپچا میده حل میکنم کسی میدونه چه پیامی وچگونه به گوگل پیام بدیم که یکبار این کپچا ها رو بده نه چند بار ممنون لطفا کسی میدونه راهنمایی کنه

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2020-03-26 14:51

   سلام دوست من
   این مورد در حوزه تخصصی سایت وردپرس باران نمی باشد.
   با سپاس

   پاسخ
 • Avatar
  احسان
  2020-04-07 21:38

  سلام هنگام ورود به پنل وردپرسی ریکپچا نشون داده میشه و ارور زیر رو میزنه
  ERROR for site owner: Invalid key type
  و این
  Authentication failed.
  You have entered an incorrect reCAPTCHA value
  باصلا نمیتونم لاگین کنم باید چی کارکنم؟

  پاسخ
  • پشتیبانی فنی
   پشتیبانی فنی
   2020-04-08 13:00

   سلام دوست من
   خطای دریافتی به دلیل تنظیمات نادرست افزونه ریکپچا در وردپرس شما می باشد. با مراجعه به لینک راهنمای دریافت کلیدها در بخش “راه اندازی افزونه من ربات نیستم گوگل در وردپرس” می توانید آموزش دریافت کلیدها را مشاهده کنید. کلیدهای گوگل برای ورژن های مختلف کپچا نیز متفاوت هستند. به ورژن ریکپچا جهت استفاده نیز توجه کنید.
   با سپاس

   پاسخ
 • Avatar
  عرفان
  2020-05-19 10:47

  سلام من وارد یه سایت میشم کادر من رباط نیستم میاد میزنم باز میشه همشو درس میزنم میگ موفق بود ولی دوباره همون کادر میاد

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2020-05-19 19:43

   سلام دوست من
   بهترین کار این است که با پشتیبانی سایت مربوطه تماس بگیرید تا مشکل را برطرف کنند. ما در این صفحه یک آموزش راهنما برای راه اندازی سیستم امنیتی من ربات نیستم برای مدیران سایت های وردپرسی تنظیم کرده ایم.
   با آرزوی موفقیت برای شما

   پاسخ
 • Avatar
  zainabshahreki
  2020-07-12 07:24

  سلام خسته نباشید برام اینستاگرام من پی ام من ربات نیستم امدمن ترسیدم نمیدونستم چکار کنم اینستاگرامو پاک کردم حالا نمیتونم وارد حسابم بشوم چکار باید کنم؟لطفا راهنمایی کنید توروخدا

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2020-07-12 17:21

   سلام دوست من
   حوزه تخصصی وردپرس باران در آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی با سیستم مدیریت محتوای وردپرس می باشد. برای سوال خود می توانید به انجمن ها و سایت های تخصصی شبکه های اجتماعی مراجعه نمایید.
   با سپاس

   پاسخ
 • سلام
  من هنگام ورود و خروج خطا زیر میده؟؟!!!!!

  دسترسی شما به این سایت به طور موقت توسط مدیر سایت محدود شده است
  دسترسی شما به این سرویس به طور موقت محدود شده است. لطفا چند دقیقه ی دیگر دوباره سعی کنید. (کد پاسخ 503 HTTP)

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2020-10-08 10:30

   سلام دوست من
   در این مورد بهتر است با پشتیبان سایت مربوطه در تماس باشید تا مورد را برای شما رفع کنند ولی اگر سایت متعلق به خودتان است می توانید افزونه کپچا را از طریق هاست پاک کنید تا امکان ورود و دسترسی به پیشخوان وردپرس داشته باشید.
   با سپاس

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید
  ببخشید من اشتباه کپچا2،کپچای 3 ر بر روی سایت وردپرسی خودم وارد کردم
  الان نمیزاره من خودم وارد شم
  چی کار کنم دوشتان؟

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2020-11-09 10:21

   سلام دوست من
   برای حل مشکل کپچا باید افزونه نصب شده را غیرفعال کنید.
   برای غیرفعال کردن افزونه وقتی به پیشخوان دسترسی ندارید می توانید از طریق هاست اقدام کنید. برای این کار کافی است وارد مسیر نصب افزونه ها در هاست شوید و فولدر افزونه مورد نظر را پاک کنید.
   با سپاس

   پاسخ
 • سلام منی همشکل با این ریکپچا ی… یعنی احساس میکنم تو دردسر افتادم من ریکپچارو روی سایت فعال کردم ولی اشتباها به جای v3 ,V2 رو انتخاب کردم حالا کلید ریکپچا روی تنظیمات ورود سایت اد شده و پیغام مشکل عدم مالکیت سایت رو نشون میده وقابل تیک زدن نیس و نمی زاره وارد بشم یه بک آپ داشتم که جایگزین کردم درست نشد ف;رکنم به خاطر اینه که روی دامنه اد شده اگه کسی می تونه راهنماییم کنه ممنون میشم

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2020-12-14 10:21

   سلام آقای جواد
   برای غیرفعال کردن افزونه می توانید به مسیر زیر در هاست خود مراجعه کنید:
   public_html/wp-content/plugins/
   سپس فولدری که مربوط به افزونه است را از روی هاست حذف کنید.
   به همین سادگی افزونه از سایت وردپرسی شما حذف خواهد شد و امکان دسترسی مجدد به پیشخوان خواهید داشت.
   با سپاس

   پاسخ
 • افزونه از مخزن ورد پرس گرفتم توی هاست هرچی تو بخش پلاگین گشتم نبود

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2020-12-14 10:27

   مسیر افزونه ها در هاست را در پاسخ قبلی برای شما ارسال کردم. نام فولدر افزونه ها را بررسی کنید تا آن را پیدا کنید.
   با سپاس

   پاسخ
 • Avatar
  amirhosen
  2020-12-21 20:33

  سلام من توی برنامه ی steamتیک من ربات نیستم رو میزنم تستشم میدم ولی بعد که میزم کانتینیو قبول نمیکنه نمیدونم براچی

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2020-12-22 10:32

   سلام دوست من
   پیشنهاد می کنم سوال خود را در انجمن های بازی مطرح کنید تا متخصصان این حوزه شما را راهنمایی کنند. ما در اینجا آموزش طراحی سایت می دهیم.
   با سپاس

   پاسخ
  • سلام …من زیاد آنفالو کردم . الان برام من رباط نیستم میاد بالا . تیک رباط نیستم و میزنم که تصاویر و انتخاب کنم همه تصاویر رو و عکس ها رو بالا نمیاره فقط سه تا عکس پایین و نمایش میده برای همین نمیتونم تمام عکس هارو انتخاب کنم

   پاسخ
   • Avatar
    خدیجه
    2021-08-25 17:26

    من ربات نیستم برای من بالا میاد وقتی کلیک میکنم که تصاویر انتخاب کنم تمام تصاویر که برای انتخاب بهم میده بالا نمیاد که انتخاب کنم بخاطر همین نمیتونم ثابت کنم ربات نیستم ممنون میشم کمکم کنید

    پاسخ
 • Avatar
  ابولفضل
  2021-01-14 21:19

  سلام من وقتی رباط نیستم رو میزنم ۴ تا برنامه میده میگه دوتا شو نصب کن منم نصب میکنم ولی وقتی میام تو سایت که بقیه ی احراز هویتمو انجام بدم انگار هیچ اتفاقی نیوفتاده و قبول نمیکنه که من اون برنامه هارو نصب کردم

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2021-01-16 11:29

   سلام دوست من
   سوال شما مرتبط به حوزه فعالیت سایت ما نیست و ما در زمینه آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی و فروش قالب وردپرس و افزونه ها فعالیت داریم.
   ولی به طور کلی هیچ افزونه ریکپچا از شما نصب نرم افزار درخواست نمی کند و احتمالا شما در یک سیستم نامعتبر اطلاعات وارد کرده اید.
   موفق باشید

   پاسخ
 • سلام
  این ربات ها چی هستن اصلا؟

  پاسخ
  • مجید تبسمی
   مجید تبسمی
   2021-02-06 20:29

   سلام دوست من
   ربات ها نرم افزار هایی هستند که به کمک آن ها تلاش برای پیدا کردن نام کاربری و رمز عبور انجام می شود. به کمک افزونه ریکپچا در سایت های وردپرسی از بسیاری از حملات این ربات ها جلوگیری می شود.
   با سپاس

   پاسخ
 • Avatar
  mhmdthmanp@gmail.com
  2021-02-10 03:55

  من ربات نیستم

  پاسخ
 • Avatar
  محمود
  2021-02-11 23:22

  دوستان من میخام وارد توییتر بشم مینویسه من ربات نیستم روش کلیک میکنم بعد میره رو راستی آزمایی حالا مگه ول میکنه نیمساعت عکسای بیخود میده ضربدرمیزنم تموم شددوباره توئیتر رابازمیکنیم بازمینویسه من ربات نیستم بازم راستی آزمایی شروع میشه

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2021-02-13 10:51

   سلام دوست من
   بهتر است سوال خود را در انجمن های مرتبط با شبکه های اجتماعی و… مطرح کنید تا کارشناسان این حوزه شما را راهنمایی کنند. حوزه فعالیت ما چیز دیگری است.
   با سپاس

   پاسخ
 • سلام من پیجمو مخام برگردونم من ربات نیستمو می زنم ولی تصاویر یرام نمیاد که انتخاب کنم چیکار کنم

  پاسخ
 • Avatar
  مشکل ربات نیستم در توییتر
  2021-06-01 12:21

  چگونه به توییتر ثابت کنیم ربات نیستیم ؟

  پاسخ
 • برای حل مشکل recaptcha در اینستاگرام چه کاری میشه کرد؟ من به یکی از اکانت هام دسترسی ندارم 😐

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2021-06-15 10:48

   سلام خانم رها
   ما در وردپرس باران در حوزه طراحی سایت بدون کدنویسی کار می کنیم و به علاقه مندان آموزش می دهیم که در کمتر از 5 دقیقه یک سایت حرفه ای را بدون کدنویسی راه اندازی و مدیریت کنند.
   مقاله راهنمای جامع ریکپچا هم دقیقا برای استفاده از من ربات نیستم در وردپرس و رفع مشکلات آن در طراحی سایت نوشته شده است.
   برای حل مشکل recaptcha در اینستاگرام پیشنهاد می کنم به سایت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند مراجعه کنید. حتما متخصصین این حوزه بهتر شما را راهنمایی می کنند.
   با سپاس

   پاسخ
 • سلام …من زیاد آنفالو کردم . الان برام من رباط نیستم میاد بالا . تیک رباط نیستم و میزنم که تصاویر و انتخاب کنم همه تصاویر رو و عکس ها رو بالا نمیاره فقط سه تا عکس پایین و نمایش میده برای همین نمیتونم تمام عکس هارو انتخاب کنم

  پاسخ
 • سلام …من زیاد آنفالو کردم . الان برام من رباط نیستم میاد بالا . تیک رباط نیستم و میزنم که تصاویر و انتخاب کنم همه تصاویر رو و عکس ها رو بالا نمیاره فقط سه تا عکس پایین و نمایش میده برای همین نمیتونم تمام عکس هارو انتخاب کنم

  پاسخ
  • با لبتاپ برو با دکمه های بالا و پایین بزن نشون میده

   پاسخ
 • Avatar
  شقایق
  2021-08-26 15:03

  سلام
  من توییتر نصب کردم ولی وقتی وارد میشم میزنه آر یو روبوت و چند ثانیه بعدش یه صفحه باز میشه که میزنه باید توش تایپ کنی من چیکار کنم 🥲

  پاسخ
 • سلام من اینستام مشکل من ربات نیستم پیدا کرده با لبتاپ وارد سایت اینستا میشم و وریفایشم میزنم ولی وقتی تیک سبز میخوره گزینه ورود برام نشون نمیده و قطع میشه دوباره میاره از اول .چیکار کنم =(((((

  پاسخ
 • مطالب سایتتون عالیه. ممنون از سایت خوبتون

  پاسخ
 • سلام من قسمت من ربات نیستم سایت iosrom. com رانمیتوانم رد کنم کمکم کنید.

  پاسخ
  • مجتبی تبسمی
   مجتبی تبسمی
   2022-07-06 17:43

   سلام دوست من
   با پشتیبانی سایت مورد نظر در ارتباط باشید.

   پاسخ
 • Avatar
  محمد صادقی
  2023-05-22 16:57

  سلام من با لپ تاپ وقتی میخواد وارد کانالی بشم مثلا یوتیوپ،هی پیام میاد که باید ثابت بشه تو ربات نیستی.و میگه یه پیام به گوشیت میفرستم اون رو تایید کن.ولی نمیدونم اون پیام کجای گوشی میاد ممنون میشم منو راهنمایی کنید. مثلا میگه تو نوتیفیکیشن میاد ولی چیزی نمیبینم که تایید کنم.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

من ربات نیستم reCaptcha گوگل در وردپرس (راهنمای جامع ریکپچا) - من ربات نیستم گوگل
آموزش وردپرس
آموزش وردپرس
افزونه های ضروری
فهرست