وردپرس باران / افزونه وردپرس / افزونه های EDD ، افزونه فروشگاهی وردپرس ، افزونه اطلاع رسانی وردپرس ، افزونه ایمیل وردپرس

افزونه اطلاع رسانی آپدیت محصولات EDD Product Updates فارسی

افزونه اطلاع رسانی آپدیت محصولات EDD Product Updates فارسی

به نام خدا. در این آموزش وردپرس به معرفی افزونه EDD Product Updates فارسی می پردازیم. افزونه اطلاع رسانی آپدیت محصولات EDD یکی از افزونه های جانبی EDD جهت ارسال ایمیل اطلاع رسانی آپدیت محصولات EDD می باشد. در صورتی که در فروشگاه مبتنی بر افزونه Easy Digital Downloads محصولات دانلودی و فایل هایی می فروشید که بروزرسانی می شوند، با افزونه آپدیت محصولات EDD می توانید، اطلاع رسانی آپدیت محصولات دانلودی EDD را انجام دهید. در این مقاله از وردپرس باران به معرفی کامل افزونه اعلام آپدیت محصولات ایزی دیجیتال دانلود خواهیم پرداخت. همچنین ویژگی ها و امکانات آن را به صورت کامل معرفی خواهیم کرد. در پایان نیز دانلود نسخه اورجینال و فارسی سازی شده این افزونه وردپرس را ارائه خواهیم داد. با ما در مرجع وردپرس فارسی همراه باشید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
103,600 تومان

دانلود آنی و مستقیم

بلافاصله پس از پرداخت

30 روز ضمانت

بازگشت سفارش مشروط

یک عمر بروزرسانی

رایگان و همیشگی

یک عمر پشتیبانی

رایگان و همیشگی

نصب رایگان قالب ها

توسط پشتیبانی فنی

100+ فونت فارسی

تغییر فونت آسان قالب
مشخصات افزونه در یک نگاه

پیش‌نمایش افزونه

نسخه فعلی

1.2.7

آخرین بروزرسانی

98.10.29

فارسی و راستچین

ترجمه شده به فارسی

فعال‌سازی امکانات

نسخه کامل

هدیه وردپرس باران

-

معرفی کامل افزونه

افزونه EDD Product Updates فارسی

اگر با افزونه ایزی دیجیتال دانلود محصولات دانلودی و فایل می فروشید و فایل های شما بروزرسانی می شوند، برای اطلاع رسانی آپدیت محصولات EDD می توانید از افزونه EDD Product Updates فارسی استفاده کنید. در حالت پیش فرض افزونه Easy Digital Downloads تنها امکان ارسال مجدد رسید خرید را به صورت تکی برای خریدار دارد. ارسال مجدد رسید خرید، شامل تمام محصولات خریداری شده کاربر است و موجب سردرگمی کاربران می شود. در صورتی که تعداد خریداران یک محصول زیاد باشد، عملا ارسال مجدد رسید خرید برای تک تک مشتریان امکان پذیر نخواهد بود. شما با افزونه آپدیت محصولات EDD به سادگی می توانید به اطلاع رسانی آپدیت محصولات دانلودی EDD به صورت گروهی بپردازید. لینک های دانلودی ارسالی در فرمت قابل سفارشی سازی و هماهنگ با سیستم انقضای لینک دانلود Easy Digital Downloads می باشند.

افزونه EDD Product Updates فارسی

ویژگی های افزونه EDD Product Updates فارسی

 • ارسال ایمیل های سفارشی اعلام آپدیت محصولات ایزی دیجیتال دانلود
 • برچسب های ایمیل اضافی اختصاصی افزونه آپدیت محصولات EDD
 • سیستم کامل مدیریت لغو اشتراک توسط کاربر
 • ثبت سابقه مشتریان
 • ارسال ایمیل گروهی دسته ای بدون محدودیت
 • رابط کاربری مدیریت ایمیل کامل افزونه اطلاع رسانی آپدیت محصولات EDD
 • پیش نمایش ایمیل اطلاع رسانی آپدیت محصولات دانلودی EDD شامل تمام برچسب ها پیش از ارسال
 • امکان ارسال ایمیل تست
 • هماهنگی و سازگاری کامل با افزونه EDD Software Licensing
 • ترجمه شده به زبان فارسی
 • و…

ارسال ایمیل های سفارشی با افزونه اعلام آپدیت محصولات ایزی دیجیتال دانلود

پیش تر در وردپرس باران دو افزونه EDD Message فارسی (ارسال ایمیل به خریداران EDD) و افزونه EDD Per Product Emails فارسی (ارسال ایمیل رسید خرید سفارشی در EDD) را معرفی کردیم. افزونه EDD Message فارسی یک افزونه برای ارسال ایمیل دلخواه به خریداران می باشد که امکانات متنوعی به شما می دهد. ارسال ایمیل با این افزونه به صورت دستی و کاملا سفارشی صورت می گیرد. همچنین افزونه EDD Per Product Emails نیز جهت سفارشی سازی ایمیل های رسید خرید است. با این افزونه می توانید برای هر محصول یک رسید خرید سفارشی بفرستید.

افزونه EDD Product Updates فارسی ارسال ایمیل بروزرسانی آپدیت محصولات EDD

افزونه اعلام آپدیت محصولات ایزی دیجیتال دانلود یک افزونه هدفمند برای اطلاع رسانی آپدیت محصولات EDD می باشد. ارسال ایمیل ها با افزونه فارسی آپدیت محصولات EDD Product Updates به صورت گروهی و دسته ای به خریداران یک محصول ارسال می شود. محتوای ایمیل ارسالی شامل لینک دانلود محصولات بروزرسانی شده می باشد. همچنین امکان شخصی سازی کامل متن ایمیل در افزونه اطلاع رسانی آپدیت محصولات EDD وجود دارد. فرقی ندارد بروزرسانی محصول به دلیل خرابی فایل قبلی بوده است یا ارائه یک نسخه جدید از فایل خریداری شده. با ارسال یک ایمیل حرفه ای به تمام خریداران آخرین بروزرسانی فایل به خریداران ارسال می شود.

ارسال ایمیل اطلاع رسانی آپدیت محصولات دانلودی EDD به صورت دسته ای

یکی از محدودیت های سرور ها و هاست های اشتراکی زمان اجرای دستورات PHP است. از آنجایی که ارسال ایمیل به تعداد بالای کاربران ممکن است کمی زمان بر باشد، در صورت وجود محدودیت ممکن است ارسال تعداد ایمیل های زیاد و همزمان با مشکل مواجه شود. افزونه اطلاع رسانی آپدیت محصولات EDD برای جلوگیری از هرگونه اختلال، ارسال ایمیل ها را به صورت دسته ای انجام می دهد. ارسال دسته به دسته ایمیل موجب کوتاه شدن زمان ارسال ایمیل گروهی شده و خطای ارسال ایمیل در وردپرس به حداقل خواهید رسید. بنابرانین هیچ نگرانی در مورد استفاده از افزونه در هاست های اشتراکی وجود ندارد. علاوه براین فرایند ارسال ایمیل توسط افزونه فارسی آپدیت محصولات EDD Product Updates در زمینه انجام می شود. همچنین یک رابط کاربری جهت نمایش فرایند پردازش ارسال ها در سایت پیش بینی شده است.

برچسب های ایمیل اضافی اختصاصی افزونه آپدیت محصولات EDD

یکی از ویژگی های بسیار کاربردی در افزونه EDD Product Updates فارسی تگ های سفارشی ایمیل آن می باشد. افزونه ایزی دیجیتال دانلود برای سفارشی سازی ارسال ایمیل، برچسب های ویژه ای در اختیار شما قرار می دهد. در افزونه آپدیت محصولات EDD نیز به طور مشابه و هماهنگ، برچسب های ویژه ای پیش بینی شده اند.

برچسب های ایمیل افزونه آپدیت محصولات EDD Product Updates

دو تگ ویژه ارسال لیست محصولات دانلود شده یکی به صورت متن ساده و دیگری به صورت لینک دانلود می باشند. با استفاده از این برچسب ها به سادگی می توانید در ایمیل اطلاع رسانی آپدیت محصولات EDD، لیستی از محصولات بروزرسانی شده را ارسال نمایید.

یک برچسب دیگر برای ایجاد لینک لغو عضویت از دریافت ایمیل های بروزرسانی نیز وجود دارد. با استفاده از این برچسب در ایمیل های ارسالی به کاربران خود اجازه انصراف از دریافت ایمیل ها را می دهید. یکی از مهمترین مزایای این کار جلوگیری از اسپم شدن ایمیل ها می باشد. همچنین با این امکان هزینه های ارسال ایمیل شما نیز کاهش می یابد و فقط مخاطبان علاقه مند، اطلاعیه های بروزرسانی را دریافت می کنند.

رابط کاربری مدیریت ایمیل افزونه EDD Product Updates فارسی

افزونه اعلام آپدیت محصولات ایزی دیجیتال دانلود دارای یک رابط کاربری حرفه ای برای مدیریت ایمیل ها نیز می باشد. با پنل مدیریتی قدرتمند افزونه EDD Product Updates فارسی به سادگی می توانید ایمیل ها را به صورت چندگانه ویرایش کنید. همچنین امکان مشاهده ایمیل های ارسالی، لغو ارسال شده و ایمیل های در صف ارسال وجود دارد. این قابلیت برای روند پیشبرد یا به یادآوری نسخه های قبلی ارسالی بسیار کاربردی می باشد.

تنظیمات افزونه فارسی آپدیت محصولات EDD Product Updates

افزونه فارسی آپدیت محصولات EDD Product Updates

یکی از مزیت یک افزونه وردپرس، ساده بودن تنظیمات و پیکربندی سریع آن است. بسیاری از افزونه های وردپرس با وجود دارا بودن تنظیمات و قابلیت سفارشی سازی بالا، از آنجایی که تنظیمات ساده ای ندارند به موفقیت نمی رسند. افزونه فارسی آپدیت محصولات EDD Product Updates با تنظیمات ساده ای که ارائه می دهد، به دور از هرگونه تنظیمات پیچیده آماده کار می شود. همچنین افزونه توسط وردرس باران فارسی سازی شده است و کار با آن بسیار ساده تر نیز شده است.

هماهنگی و سازگاری کامل با افزونه EDD Software Licensing

یکی از افزونه های جانبی ایزی دیجیتال دانلود برای ارائه لایسنس به مشتریان، افزونه EDD Software Licensing می باشد. از این افزونه می توانید برای فروش کلید های لایسنس به مشتریان استفاده کنید. همچنین می توانید لایسنس گذاری را بر روی فایل های فروشی خود انجام دهید. در صورتی که یک محصول دارای لایسنس محدود (مثلا یک ساله) باشد، امکان دانلود فایل ها نیز تا زمان فعال بودن لایسنس برای او امکان پذیر خواهد بود. در نتیجه افزونه اطلاع رسانی آپدیت محصولات EDD باید به صورت هماهنگ با این افزونه، ایمیل اعلام آپدیت محصولات ایزی دیجیتال دانلود را فقط برای کاربرانی که لایسنس فعال دارند ارسال کند. افزونه فارسی آپدیت محصولات EDD Product Updates نیز دقیقا با افزونه EDD Software Licensing هماهنگ است. بنابراین کاربرانی که لایسنس خود را تمدید نکرده باشند، ایمیل اطلاع رسانی آپدیت را دریافت نخواهند کرد.

دانلود افزونه فوق العاده حرفه ای EDD Software Licensing : افزونه فروش لایسنس EDD

افزونه اطلاع رسانی آپدیت محصولات EDD با ارسال ایمیل بروزرسانی

پیش نمایش ایمیل اطلاع رسانی آپدیت محصولات دانلودی EDD

 

افزونه اطلاع رسانی آپدیت محصولات EDD Product Updates فارسی

یکی از امکانات بسیار مفید در ارسال ایمیل های گروهی، مشاهده پیش نمایش ایمیل پیش از ارسال است. از آنجایی که در طراحی ایمیل افزونه آپدیت محصولات EDD از تگ ها و فرمت های ساختار ایمیل مخافی استفاده می شود، دیدن عین ایمیل ارسالی پیش از ایمیل می تواند از ارسال ایمیل های اشتباه جلوگیری کند. به کمک قابلیت پیش نمایش، به سادگی می توانید نمایشی از ایمیل اطلاع رسانی آپدیت محصولات EDD را شامل فرمت ایمیل و برچسب های استفاده شده مشاهده نمایید.

ارسال ایمیل آزمایشی با افزونه EDD Product Updates فارسی

یکی از پر چالش ترین مسائل در دنیای وب، ارسال ایمیل انبوه است. از آن جایی که تنها با یک کلیک، پیام ارسالی به تعداد زیادی از کاربران ارسال می شود، هیچ خطایی در متن و نگارش و … جایز نیست. چون گاهی ممکن است با ارسال یک ایمیل اشتباه، سابقه و اعتبار یک برند زیر سوال برود.

ارسال ایمیل آزمایشی با افزونه EDD Product Updates فارسی

اگر با سیستم ایمیل مارکتینگ میل چیمپ کار کرده باشید و حداقل یک کمپین ایمیلی ارسال کرده باشید حتما با انیمیشن جالب ارسال نهایی برخورد داشته اید. ما خودمان در وردپرس باران گاهی برای ارسال ایمیل انبوه به کاربران از این سرویس استفاده می کنیم. هنگامی که در این سیستم تمام طراحی ها و لیست ایمیل و… تمام شد، دکمه ارسال نهایی به شما نمایش داده می شود. درست در بالای این دکمه یک تصویر انیمیشنی از دست شخصیت گوریل میل چیمپ نمایش داده می شود که با استرس زیاد در فشردن دکمه ارسال نهایی مردد است و قطرات عرق از دست وی چکیده می شود!

در افزونه EDD Product Updates فارسی یک قابلیت بسیار کاربردی اضافه شده است که امکان ارسال ایمیل تست به آدرس دلخواه را فراهم می کند. بنابراین شما می توانید جهت مشاهده ایمیل ارسالی نهایی در هر سرویس دیگر مثل یاهو، جیمیل و… تنها یک ایمیل تست به آن ها ارسال کنید. ایمیل ارسالی شامل تمام تگ ها و فرمت نهایی ارسال بوده و درست همان چیزی که قرار است به تمام کاربران ارسال شود، فرستاده خواهد شد.

لغو اشتراک از اطلاع رسانی آپدیت محصولات EDD

همانطور که در توضیحات بخش برچسب های ایمیل اشاره شد، امکان استفاده از تگ لغو عضویت در ایمیل های ارسالی وجود دارد. افزونه فارسی آپدیت محصولات EDD Product Updates امکانات مدیریتی کامل اشتراک و لغو اشتراک را هم در سمت کاربر و هم برای مدیر سایت فراهم می کند. با افزودن تگ لغو عضویت به ایمیل ها، لینکی در ایمیل قرار می گیرد که کاربر می تواند اشتراک دریافت ایمیل خود را حذف کند. اگر کاربر به صورت تصادفی بر روی لینک لغو عضویت کلیک کنید، می تواند با کلیک بر روی اشتراک مجدد، دوباره ایمیل ها را دریافت کند. همچنین مدیر سایت می تواند در صفحه سابقه پرداخت، خریداران مورد نظر را در لیست اطلاع رسانی آپدیت محصولات EDD مشترک یا لغو عضویت نماید.

ثبت سابقه مشتریان توسط افزونه EDD Product Updates فارسی

افزونه اطلاع رسانی آپدیت محصولات EDD از یک سیستم ثبت وقایع هوشمند نیز بهره می برد. تمام ایمیل های ارسالی افزونه اعلام آپدیت محصولات ایزی دیجیتال دانلود در گزارش ها ثبت می شوند. همچنین در صورتی که کاربر از لیست ایمیل لغو اشتراک کند یا مجددا عضو خبرنامه آپدیت ها شود در گزارش های افزونه EDD Product Updates فارسی ثبت می شود.

دانلود افزونه فارسی آپدیت محصولات EDD Product Updates

دانلود افزونه EDD Product Updates 1.2.7 فارسی  به وردپرس باران اضافه شد.

دانلود افزونه آپدیت محصولات EDD به صورت کاملا فارسی هم اکنون آماده ارائه می باشد. برای خرید و دانلود افزونه می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
103,600 تومان

2 دیدگاه برای افزونه اطلاع رسانی آپدیت محصولات EDD Product Updates فارسی

 1. Avatar

  ali8000

  درود بر شما
  این افزونه در نسخه جدید edd درست کار می کند؟ قسمت برچسب ها و در مواردی ویرایش محتوا …

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام دوست من
   شما خریدار این محصول هستید و برای سوالات پس از خرید و پشتیبانی رایگان و همیشگی می توانید با همکاران فنی از بخش پشتیبانی در حساب کاربری خود در ارتباط باشید.
   باسپاس

 2. مجید تبسمی

  مجید تبسمی

  سلام دوستان.
  با توجه به سوالات متداول شما در مشاوره های انتخاب محصولات توضیح دهیم که تمام محصولات وردپرس باران با پشتیبانی و بروزرسانی رایگان و همیشگی همراه با 30 روز ضمانت بازگشت سفارش مشروط ارائه می شوند. قالب ها و افزونه های ارائه شده در وردپرس باران (برخلاف سایت های دیگر) صرفا یک قالب یا افزونه خام نیستند و تا حداکثر امکان فعال سازی می شوند. در نتیجه علاوه بر فارسی سازی و راستچین سازی و نصب فونت های فارسی، امکانات قالب ها نظیر درون ریزی دمو ها و امکانات افزونه ها تا حداکثر امکان فعال می شوند. توضیحات کامل در صفحه هر محصول نیز درج شده است.

  ⭐⭐⭐مزیت های نسخه وردپرس باران نسبت به سایر نسخه ها⭐⭐⭐
  ✅مرجع خرید و دانلود انواع قالب و افزونه وردپرس اورجینال
  ✅ترجمه شده به زبان فارسی و راستچین +100 فونت فارسی
  ✅دانلود آنی و مستقیم و دسترسی همیشگی
  ✅30 روز ضمانت بازگشت سفارش (برای اولین بار در ایران)
  ✅یک عمر بروزرسانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅یک عمر پشتیبانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅فعال سازی امکانات و رفع محدودیت ها (اختصاصی)
  ✅ارائه کاملترین نسخه قالب و افزونه های وردپرس در جهان (اختصاصی)
  ✅همراه با بسته دموها و قالب های آماده (هدیه اختصاصی)
  ✅بسته نصبی آسان با چند کلیک
  ✅همراه با آموزش های ویدئویی ویژه کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست