وردپرس باران / افزونه وردپرس / افزونه های EDD ، افزونه فروشگاهی وردپرس ، افزونه ایمیل وردپرس ، افزونه کاربری وردپرس

افزونه EDD Message فارسی : ارسال ایمیل به خریداران EDD (اورجینال)

افزونه EDD Message فارسی : افزونه ارسال ایمیل به خریدارن EDD

به نام خدا. با معرفی یکی دیگر از افزونه های EDD با عنوان افزونه EDD Message فارسی در این آموزش وردپرس در خدمت شما هستیم. افزونه ارسال ایمیل به خریداران EDD امکان ارسال پیام به مشتریان EDD را در هر زمان و با فرمت دلخواه فراهم می کند. افزونه ارسال ایمیل به مشتریان EDD Message با افزونه EDD Frontend Submissions نیز هماهنگی کامل دارد. بنابراین علاوه بر امکان ارسال پیام به خریداران EDD، ارسال پیام به فروشندگان را در سیستم چند فروشندگی ایزی دیجیتال دانلود نیز فراهم می کند. در این آموزش وردپرس به معرفی کامل این افزونه جانبی EDD خواهیم پرداخت و تفاوت آن با افزونه EDD Per Product Emails را نیز بررسی خواهیم کرد. در پایان نیز دانلود افزونه EDD Message فارسی را برای ارسال ایمیل به خریداران EDD ارائه خواهیم کرد. با معرفی این افزونه ارسال پیام برای EDD با ما در وردپرس باران همراه باشید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
103,600 تومان

دانلود آنی و مستقیم

بلافاصله پس از پرداخت

30 روز ضمانت

بازگشت سفارش مشروط

یک عمر بروزرسانی

رایگان و همیشگی

یک عمر پشتیبانی

رایگان و همیشگی

نصب رایگان قالب ها

توسط پشتیبانی فنی

100+ فونت فارسی

تغییر فونت آسان قالب
مشخصات افزونه در یک نگاه

پیش‌نمایش افزونه

نسخه فعلی

1.2.3

آخرین بروزرسانی

1401.04.22

فارسی و راستچین

ترجمه شده به فارسی

فعال‌سازی امکانات

نسخه کامل

هدیه وردپرس باران

-

معرفی کامل افزونه

افزونه ارسال ایمیل ایزی دیجیتال دانلود Easy Digital Downloads

افزونه EDD Message : ارسال ایمیل به مشتریان EDD

افزونه EDD Message فارسی به سادگی امکان ارسال ایمیل به خریداران EDD و همچنین فروشندگان را در فروشگاه فایل ایزی دیجیتال دانلود فراهم می کند. همچنین فروشندگان می توانند به مشتریان خود، ارسال پیام و ایمیل داشته باشند.

امکان داشتن ارتباط مستقیم با مشتریان در یک فروشگاه مسئله بسیار مهمی است. با افزونه ارسال ایمیل به مشتریان EDD Message فارسی این مهم به سادگی محقق شده است. این افزونه امکان ارسال ایمیل در Easy Digital Downloads را از پیشخوان وردپرس، برای فروشگاه اینترنتی شما فراهم کرده است.

افزونه ارسال ایمیل به خریداران EDD Message (ارسال پیغام مستقیم و منحصر بفرد)

ارسال پیام به مشتریان EDD با افزونه EDD Message فارسی بسیار منعطف است. شما با این افزودنی ایزی دیجیتال دانلود به سادگی می توانید پیام های منحصر بفرد برای مشتریان ارسال نمایید. برای ارسال ایمیل به خریداران EDD نیاز به وارد شدن به حساب ایمیل خود نیز نخواهید داشت. این افزونه با اضافه کردن گزینه ارسال پیغام به صفحه مشتریان در پیشخوان، کلیه امکانات ارسال یک ایمیل سفارشی از پیشخوان وردپرس را برای شما مهیا کرده است.

ارسال ایمیل در EDD با افزونه EDD Message فارسی می تواند شامل ضمیمه نیز باشد. بنابراین به سادگی و سرعت و بدون دردسر می توانید برای مشتریان خود ارسال فایل نیز داشته باشید. همچنین افزونه پیام از افزونه جانبی EDD Amazon S3 نیز برای ارسال ضمیمه پشتیبانی می کند که به دلیل تحریم های کنونی از معرفی این افزونه در وردپرس باران صرف نظر نموده ایم.

افزونه EDD Message : ارسال ایمیل به خریداران EDD

این افزونه وردپرس به عنوان یک افزودنی برای افزونه Easy Digital Downloads توسط توسعه دهنده رسمی این افزونه ارائه شده است. در سایت رسمی این افزونه به قیمت 89 دلار برای استفاده در یک سایت به فروش می رسد و لایسنس نامحدود آن 209 دلار قیمت گذاری شده است. ما در وردپرس باران نسخه اورجینال این افزونه را تهیه و فارسی سازی کرده ایم و برای تهیه شما عزیزان در همین صفحه ارائه کرده ایم. در ادامه به معرفی بیشتر این افزونه حرفه ای وردپرس خواهیم پرداخت.

ویژگی های افزونه EDD Message فارسی (افزونه ارسال پیام برای EDD)

 • افزونه ارسال پیام به مشتریان EDD
 • ارسال پیام های منحصر بفرد و مستقیم برای مشتریان
 • ارسال همزمان ایمیل هنگام ثبت پیغام
 • ارسال ایمیل مستقیم بدون نیاز به وارد شدن در حساب ایمیل
 • امکان سفارشی سازی قالب ایمیل های ارسالی
 • امکان ضمیمه کردن فایل در ارسال ایمیل
 • امکان گذاشتن عکس در متن ایمیل
 • ارسال همزمان پیام به ایمیل افراد دیگر
 • کاملا فارسی سازی شده

افزونه EDD Message فارسی و افزونه EDD Frontend Submissions

برای کاربران افزونه EDD Frontend Submissions ، افزونه EDD Message فارسی کاربردی تر نیز می باشد. افزونه ارسال پیام به مشتریان EDD هماهنگی کاملی با این افزونه دارد و به خوبی با این افزونه کار می کند. بنابراین فروشگاه های چند فروشنده یا مارکت پلیس های مبتنی بر افزونه ایزی دیجیتال دانلود یک سیستم پیام رسانی بی نظیر را تجربه خواهند کرد. علاوه بر اینکه مدیر سایت می تواند از افزونه ارسال ایمیل EDD برای ارسال پیام به مشتریان استفاده کند، امکان ارسال پیام از مدیر به سایر فروشندگان و همچنین ارسال ایمیل به خریداران توسط سایر فروشندگان نیز فراهم شده است. همچنین علاوه بر ارسال ایمیل، ارسال پیام به خریداران EDD در پروفایل کاربری آن ها نیز به طور همزمان انجام می شود. بنابراین مشتریان در پنل کاربری خود پیام ارسالی فروشنده را دریافت خواهند کرد.

افزونه EDD Message : ارسال پیام به خریداران EDD

 • ارسال ایمیل به خریداران EDD از سوی مدیر سایت
 • ارسال پیام به فروشندگان از سوی مدیر
 • ارسال ایمیل به مشتریان از سوی فروشندگان
 • ارسال ایمیل از مشتریان به فروشندگان

افزونه ارسال ایمیل به مشتریان EDD Message (ارسال پیام به خریداران EDD)

افزونه EDD Message فارسی تمام پیام های ارسالی به مشتریان را ذخیره می کند. بنابراین در هر زمان که نیاز باشد می توانید برای دسترسی به پیام های ارسالی، به افزونه ارسال ایمیل به مشتریان EDD مراجعه نمایید. پیام هایی که به یک خریدار خاص فرستاده شده اند، در بخش نمایش پیام ها برای مشتری قابل نمایش بوده و همچنین در بخش گزارش ها نیز دسترسی به این پیام ها برای مدیر فراهم شده است.

تنظیمات افزونه ارسال پیام به مشتریان EDD نیز امکانات شخصی سازی کامل را برای بایگانی و گزارش موارد مورد نظر فراهم می کند. در تنظیمات افزونه که با EDD Frontend Submissions نیز هماهنگی کامل دارد، می توانید تعیین کنید چه نوع پیام های ذخیره شوند. با انتخاب هر نوع پیام جهت گزارش گیری، ثبت پیام های از آن نوع شروع به ذخیره شدن خواهند کرد. بنابراین در هر زمان که نیاز باشد می توانید به این اطلاعات مراجعه نمایید.

افزونه EDD Message : ارسال پیام به مشتریان EDD

انواع پیام های قابل گزارش گیری در افزونه EDD Message فارسی:

 • گزارش ارسال ایمیل به مشتریان EDD از طرف مدیر
 • گزارش ارسال پیام به فروشندگان از طرف مدیر
 • گزارش ارسال ایمیل به خریداران از طرف فروشنده
 • گزارش ارسال ایمیل از خریداران به فروشنده

افزونه EDD Message فارسی یا افزونه ارسال ایمیل EDD Per Product Emails ؟

همان طور که تا اینجا بررسی شد، افزونه EDD Message فارسی یک افزونه جانبی ایزی دیجیتال دانلود می باشد. از این افزونه برای ارسال ایمیل به مشتریان EDD استفاده می شود. با این افزودنی، امکان ارسال هر نوع ایمیلی را با فرمت دلخواه، در هر زمان برای مشتریان یک محصول وجود دارد.

افزونه ارسال ایمیل EDD

پس افزونه EDD Per Product Email که بعضی سایت ها معرفی می کنند چیست؟

افزودنی دیگری با عنوان افزونه ارسال ایمیل EDD Per Product Emails نیز برای افزونه Easy Digital Downloads وجود دارد که اساس کار آن چیز دیگری است. به کمک افزونه جانبی EDD Per Product Emails شما می توانید ایمیل های رسید محصولات خود را سفارشی سازی نمایید. برای مثال برای یکی از محصولات خود یک فاکتور ویژه با فرمت خاص و حاوی کد تخفیف برای خرید بعدی ایجاد نمایید. با این افزونه تنها می توانید فاکتور خرید برای هر محصول را سفارشی سازی نمایید تا در هنگام خرید، یک رسید سفارشی برای کاربر ارسال شود. این افزونه نیز به طور جداگانه در وردرس باران ارائه شده است که برای سفارشی سازی فاکتور خرید هر محصول از آن استفاده نمایید.

لینک صفحه معرفی، دانلود و آموزش افزونه جانبی EDD Per Product Emails فارسی : ارسال ایمیل رسید خرید سفارشی در EDD

پیش از خرید افزونه ارسال ایمیل برای EDD حتما باید بدانید

متاسفانه برخی از فروشندگان محصولات وردپرسی بدون داشتن اطلاعات از عملکرد افزونه های جانبی EDD اقدام به فروش این محصولات می نمایند. در نتیجه افزونه EDD Per Product Emails (که برای سفارشی سازی رسید خرید هر محصول می باشد) را با عناوینی منتشر می کنند که منجر به اشتباه کاربران در انتخاب افزونه صحیح می شود. بنابراین:

در صورتی که می خواهید به مشتریان سایت مبتنی بر ایزی دیجیتال دانلود ایمیل ارسال نمایید، افزونه EDD Message برای این کار مناسب می باشد. همچنین سفارشی سازی ایمیل رسید خرید برای هر محصول، با افزونه ارسال ایمیل EDD Per Product Emails قابل پیاده سازی است.

مقایسه این دو افزونه ارسال ایمیل EDD به طور خلاصه در لیست زیر ارائه شده است.

 • افزونه EDD Message فارسی : افزونه ارسال ایمیل به خریداران EDD با محتوای دلخواه و در هر زمان
 • افزونه EDD Per Product Emails : افزونه ارسال رسید خرید سفارشی برای هر محصول در هنگام خرید

دانلود افزونه EDD Message فارسی برای ارسال ایمیل به خریداران EDD

با یک بار تهیه افزونه ارسال ایمیل به خریداران EDD، دانلود افزونه EDD Message فارسی رایگان برای نسخه های بعدی ارائه می شود. بنابراین با یک بار خرید برای همیشه می توانید اقدام به دانلود رایگان افزونه وردپرس نمایید.

 • آپدیت: دانلود افزونه EDD Message 1.2.3 فارسی در تاریخ 1401.04.22 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 1.2.2 در تاریخ 1400.02.07 به وردپرس باران اضافه شد.
 • اولین ارائه: افزونه ارسال ایمیل به خریداران در EDD به وردپرس باران اضافه شد.

دانلود افزونه ارسال پیام به مشتریان EDD در وردپرس به صورت کاملا فارسی هم اکنون آماده ارائه می باشد. برای خرید و دانلود افزونه می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
103,600 تومان

3 دیدگاه برای افزونه EDD Message فارسی : ارسال ایمیل به خریداران EDD (اورجینال)

 1. Avatar

  ایمان

  من میخوام یک ایمیل رو به کل خریداران و مشتریانم بفرستم چه افزونه ای پیشنهاد میدین

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام آقای ایمان
   افزونه ارسال ایمیل به خریداران EDD مطابق توضیحات محصول که در این صفحه معرفی شده است می تواند به شما کمک کند.
   همچنین به عنوان پیشنهاد حرفه ای تر برای مدیریت لیست ایمیل و ارسال ایمیل به کاربران می توانید از افزونه خبرنامه میلستر استفاده کنید. امکان دورن ریزی فهرست ایمیل، خروجی از ایمیل، ایمیل های زمان بندی شده و خودکار و… نیز از دیگر ویژگی های افزونه میلستر می باشند.
   با سپاس

 2. مجید تبسمی

  مجید تبسمی

  سلام دوستان.
  با توجه به سوالات متداول شما در مشاوره های انتخاب محصولات توضیح دهیم که تمام محصولات وردپرس باران با پشتیبانی و بروزرسانی رایگان و همیشگی همراه با 30 روز ضمانت بازگشت سفارش مشروط ارائه می شوند. قالب ها و افزونه های ارائه شده در وردپرس باران (برخلاف سایت های دیگر) صرفا یک قالب یا افزونه خام نیستند و تا حداکثر امکان فعال سازی می شوند. در نتیجه علاوه بر فارسی سازی و راستچین سازی و نصب فونت های فارسی، امکانات قالب ها نظیر درون ریزی دمو ها و امکانات افزونه ها تا حداکثر امکان فعال می شوند. توضیحات کامل در صفحه هر محصول نیز درج شده است.

  ⭐⭐⭐مزیت های نسخه وردپرس باران نسبت به سایر نسخه ها⭐⭐⭐
  ✅مرجع خرید و دانلود انواع قالب و افزونه وردپرس اورجینال
  ✅ترجمه شده به زبان فارسی و راستچین +100 فونت فارسی
  ✅دانلود آنی و مستقیم و دسترسی همیشگی
  ✅30 روز ضمانت بازگشت سفارش (برای اولین بار در ایران)
  ✅یک عمر بروزرسانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅یک عمر پشتیبانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅فعال سازی امکانات و رفع محدودیت ها (اختصاصی)
  ✅ارائه کاملترین نسخه قالب و افزونه های وردپرس در جهان (اختصاصی)
  ✅همراه با بسته دموها و قالب های آماده (هدیه اختصاصی)
  ✅بسته نصبی آسان با چند کلیک
  ✅همراه با آموزش های ویدئویی ویژه کاربران

 3. Avatar

  علی فیضی

  سلام من تو پیشخوان وردپرس قسمت دانلود ها ندارم الان میشه از این برنامه که خریدم استفاده کنم

  • مجتبی تبسمی

   مجتبی تبسمی

   سلام آقای فیضی
   افزونه ارسال ایمیل edd بر پایه افزونه edd و از افزونه های جانبی این افزونه است و برای ارسال ایمیل به خریداران edd طراحی شده است. با نصب افزونه edd مشخصا در پیشخوان گزینه edd را خواهید داشت. در ادامه برای ارسال ایمیل این افزونه جانبی امکانات جدید لازم را بر روی edd اضافه می کند. برای راهنمایی بیشتر در حساب کاربری بخش پشتیبانی تیکت ثبت کنید تا همکاران فنی شما را راهنمایی کنند.
   با سپاس

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست