وردپرس باران / افزونه وردپرس

افزونه اطلاع رسانی وردپرس

در این بخش از افزونه وردپرس بهترین افزونه های اطلاع رسانی وردپرس شامل اطلاعیه آپدیت محصولات، خبرنامه ایمیلی و نوار اطلاع رسانی وردپرس معرفی شده اند.

افزونه های اطلاع رسانی در وردپرس

در ادامه بهترین افزونه های این دسته را معرفی و فهرست می کنیم.

افزونه Mailster

میلستر بدون شک بهترین و قدرتمندترین افزونه مدیریت و ارسال ایمیل خبرنامه در وردپرس است. این افزونه تمام ابزارهای یک سیستم ایمیل مارکتینگ حرفه ای را در وردپرس شما ایجاد می کند. هم اکنون می توانید نسخه اورجینال این افزونه را با ترجمه فارسی و تمام افزودنی های جانبی از لینک زیر تهیه کنید.

لینک دانلود افزونه Mailster

افزونه نوار اطلاع رسانی WP Notification Bars

این افزونه برای نوار اطلاع رسانی وردپرس است که کاملا رایگان امکانات ساخت نوارهای رنگی با متن های دلخواه را در وردپرس شما اضافه می کند.

لینک دانلود نسخه رایگان

افزونه Top Bar

تاپ بار نیز یک افزونه دیگر مشابه WP Notification Bars است و امکانات مشابهی در این زمینه ارائه می دهد. اگر با افزونه قبلی که معرفی کردیم مشکل داشتید می توانید افزونه Top Bar را نیز آزمایش کنید. این افزونه کاملا رایگان در مخزن وردپرس منتشر شده است.

افزونه نوار اطلاع رسانی WPFront Notification Bar

لینک دانلود نسخه رایگان

افزونه نوار اطلاع رسانی Apex Notification Bar

در بین افزونه های ساخت نوار اطلاعیه به جرات می توان گفت افزونه Apex Notification Bar بهترین گزینه در این زمینه است. این افزونه رایگان نیست و به صورت تجاری ارائه شده است. امکاناتی مثل نمایش متن و نوار رنگی با سفارشی سازی دلخواه و همچنین المان هایی مثل شمارنده معکوس این افزونه را از دیگر نمونه های مشابه متمایز می کند. به زودی ترجمه فارسی این افزونه را در وردپرس باران معرفی خواهیم کرد.

افزونه پوش نوتیفیکیشن وردپرس One Signal Push Notification

اگر یک افزونه ارسال پوش نوتیفیکیشن می خواهید یکی از بهترین گزینه ها افزونه One Signal Push Notification است.

افزونه Icegram

اگر انعطاف بیشتری در نمایش اطلاعیه ها می خواهید افزونه Icegram برای شما مناسب است. این افزونه نمایش اطلاع رسانی را در هر گوشه ای از صفحه سایت شما امکان پذیر می کند. نوار رنگی سفارشی در بالا، پایین، گوشه های بالا یا پایین در سمت راست یا چپ و حتی نمایش به صورت پاپ آپ. هم اکنون برای دانلود این افزونه رایگام می توانید لینک زیر را بررسی کنید.

لینک دانلود نسخه رایگان

دیگر افزونه های اطلاع رسانی وردپرس

 • افزونه Hello Bar
 • افزونه WP Notification Bar Pro
 • افزونه Notification
 • افزونه myStickymenu
 • افزونه Sumo
 • افزونه HashBar
 • افزونه Foobar
 • افزونه Announcement Bar
 • افزونه Poptin
 • افزونه Advanced Floating Content
 • افزونه MailChimp Top Bar

اگر افزونه مناسبی در این زمینه می شناسید که معرفی نکردیم در بخش دیدگاه ها مطرح کنید تا به لیست خود اضافه کنیم. همچنین اگر سوالی در این موارد دارید حتما بپرسید. تمام سوالات پاسخ داده می شوند و همچنین تجربیات شما منتشر می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دسته بندی ها
فهرست