وردپرس باران / افزونه وردپرس

افزونه پاپ آپ وردپرس – افزونه Popup

در این زیردسته از افزونه وردپرس بهترین افزونه های پاپ آپ وردپرس شامل افزونه های Popup رایگان و حرفه ای معرفی و برای دانلود ارائه شده اند.

بهترین افزونه پاپ آپ وردپرس

در این قسمت توضیح مختصری در مورد اینکه بهترین افزونه نمایش پاپ آپ چیست ارائه می دهیم. پیش از هر چیز توضیح در این مورد ضروری است که منظور از پاپ آپ چیست.

Popup یا پاپ آپ چیست؟

خیلی از کاربران تصور می کنند که پاپ آپ یعنی باز شدن ناگهانی یک سایت برای کاربر مثلا وقتی وارد یک صفحه می شود. اما در وردپرس منظور از Popup نمایش یک لایه محتوا بر روی صفحه است. مثلا نمایش یک فرم دریافت ایمیل یا یک بنر اطلاعیه جشنواره برای کاربر.

افزونه Popup وردپرس چیست؟

افزونه های پاپ وردپرس دقیقا برای مدیریت نمایش محتوا بر روی مرورگر استفاده می شوند. یعنی شما یک محتوا طراحی می کنید. این محتوا می تواند یک بنر معرفی جشنواره یا فرم دریافت ایمیل از کاربر باشد. شما تعیین می کنید که این پاپ آپ چه زمانی نمایش داده شود. در چه صفحاتی نمایش داده شود. دقیقا در کجای فضای مرورگر نمایش داده شود و مواردی مثل این.

محل نمایش پاپ آپ

در افزونه های پاپ آپ وردپرس البته حرفه ای ها می توانید تعیین کنید که دقیقا محتوای پاپ آپ در کجای صفحه نمایشگر ظاهر شود. مثلا در وسط صفحه، در پایین یا بالای صفحه یا گوشه ای از لبه های نمایشگر کاربر. حتی امکان نمایش تمام صفحه در افزونه های حرفه ای فراهم شده است تا هر نوع برنامه ای که در نظر دارید را بتوانید پیاده سازی کنید.

 • وسط صفحه نمایش روی تمام المان های صفحه
 • پایین صفحه نمایش در مرورگر
 • بالای صفحه
 • گوشه کناری سمت راست یا چپ در پایین یا بالای صفحه (مثل محل کرنر فوتبال!)
 • نوار اطلاع رسانی بالای صفحه
 • نوار اطلاعیه پایین مرورگر
 • و…

زمان نمایش پاپ آپ

اینکه چه زمانی پاپ آپ نمایش داده شود نیز در بازاریابی اهمیت ویژه ای دارد. شاید نمایش یک بنر دریافت ایمیل درست پس از باز شدن صفحه کاربر را از صفحه فرار دهد. گاهی نمایش با تاخیر پاپ آپ نیز ممکن است موجب دیده نشدن آن می شود. به کمک افزونه های حرفه ای این زمینه همه چیز دست شماست که چه زمانی فرم ها و بنر ها را برای کاربر نمایش دهید.

 • بلافاصله پس از باز شدن صفحه
 • بعد از مدت زمان خاصی مثلا 30 ثانیه بعد از باز شدن صفحه
 • بعد از اینکه کاربر مقداری صفحه را اسکرول کرد مثلا بعد از 500 پیکسل اسکرول
 • نمایش در هنگام بسته شده صفحه
 • نمایش فقط برای اولین بازدید کاربر
 • نمایش برای بازدید هر صفحه از سایت
 • نمایش فقط در اولین صفحه برای هر دوره بازدید از سایت
 • و…

اتصال افزونه پاپ آپ به سرویس های ایمیل مارکتینگ

یکی از ویژگی های مهم در افزونه ها دریافت ایمیل کاربران است. این افزونه ها باید با سرویس های ایمیل مارکتینگ هماهنگ باشند تا لیست ایمیل های دریافتی به طور خودکار با سرویس ها منتقل شوند. مثلا اگر شما از افزونه میلستر برای ایمیل مارکتینگ استفاده می کنید یا از سرویس میلرلایت یا هر سرویس دیگر باید افزونه شما ایمیل ها را به لیست ایمیل این سرویس ها ارسال کند. بنابراین پیش از تهیه یک افزونه پاپاپ حتما باید به این نکته توجه داشته باشید.

19 افزونه پاپ آپ وردپرس بررسی شده توسط وردپرس باران

 1. افزونه Green Popups (همان Layered Popups قدیم) (بهترین افزونه و پیشنهاد ویژه وردپرس باران)
 2. افزونه Ninja Popups
 3. افزونه Convert Plug (همان Convert Plus قدیم)
 4. افزونه Bloom (محصول الگانت تمز)
 5. افزونه OptinMonster (محبوب ترین افزونه پاپ آپ رایگان که دیگر رایگان نیست!)
 6. افزونه Convert Pro
 7. افزونه Icegram
 8. افزونه Popup Builder
 9. Master Popups
 10. Popups
 11. ARI Fancy Lightbox
 12. ITRO Popup Plugin
 13. Popup Maker
 14. Popup by Supsystic
 15. Sumo
 16. MailOptin
 17. Modal Window
 18. Exit Popup
 19. SMNTCS Shortcode Popup

افزونه Popup پیشنهادی وردپرس باران چیست؟

ما در وردپرس باران با بررسی و آزمایش تعداد زیادی از افزونه های پاپ آپ وردپرس که در بالا فهرست کردیم، سرانجام افزونه Layered Popups را برای ایمیل مارکتینگ سایت خود انتخاب کردیم. این افزونه که اخیرا با نام Green Popups منتشر می شود، تقریبا با تمام سرویس های ایمیل مارکتینگ محبوب جهان هماهنگ است. همچنین امکانات کامل ساخت انواع طراح ها و چیدمان های دلخواه را در اختیار شما قرار می دهد. تمام امکانات حرفه ای مارکتینگ مطرح شده در این صفحه نیز در این افزونه موجود است تا بهترین نتیجه گیری را در سایت خود داشته باشید.

هم اکنون می توانید نسخه اورجینال و فارسی سازی شده این افزونه را همراه با تمام دموها و همچنین 100+ فونت فارسی اختصاصی از وردپرس باران تهیه کنید.

سوال یا تجربه ای در این زمینه دارید؟

در صورتی که هر سوال یا تجربه ای در مورد افزونه های پاپ آپ وردپرس Popup دارید یا از افزونه مناسبی استفاده می کنید که امکانات مناسبی دارد حتما در بخش دیدگاه های این صفحه معرفی کنید. تمام سوالات پاسخ داده می شوند و دیدگاه ها و تجربیات ارزشمند شما نیز منتشر خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دسته بندی ها
فهرست