وردپرس باران / قالب وردپرس

قالب خبری وردپرس

در این زیردسته از قالب وردپرس بهترین قالب های خبری وردپرس معرفی و برای دانلود ارائه شده اند.

قالب خبری وردپرس حرفه ای

برای راه اندازی یک سایت خبرگزاری، اطلاع رسانی، خبری، سرگرمی، علمی، پزشکی، تکنولوژی، وبلاگ و… وردپرس بهترین انتخاب می باشد. با امکانات بی نظیر مدیریت محتوای وردپرس به سادگی امکان تولید محتوا و درج مطلب، مدیریت مطالب و دسته بندی آن ها فراهم می شود. با راه اندازی یک سایت در چند دقیقه و نصب یک قالب وردپرس خبری سایت شما تبدیل به یک مجله حرفه ای می شود. فرقی نمی کند حوزه فعالیت شما یک خبرگزاری رسمی باشد یا یک وبلاگ علمی یا اخبار فیلم و بازی. با سیستم مدیریت محتوای وردپرس در کنار یک قالب سایت حرفه ای تمام امکانات مورد نیاز شما برای شروع فعالیت هر نوع سایت خبری مهیا است.

کسب درآمد در قالب وردپرس خبری حرفه ای

یکی از مزایای مهم سایت های خبری کسب درآمد آسان از آن ها است. مهمترین روش های کسب درآمد از یک سایت خبری شامل درج انواع تبلیغات بنری، متنی و رپورتاژ می شود. با داشتن یک قالب خبری وردپرس حرفه ای امکانات بی نظیری برای پذیرش انواع تبلیغات در سایت شما فراهم می شد. یک قالب مجله خبری وردپرس امکانات مدیریتی حرفه ای در اختیار شما قرا می دهند که می توانید تنها با آپلود تصویر با چند کلیک، تبلیغات بنری را در هرکجای سایت که در نظر دارید اضافه کنید. همچنین تبلیغات متنی نیز به سادگی نوشتن متن و لینک تبلیغ در پنل تنظیمات قالب ها انجام می شود.

دانلود قالب خبری فارسی از وردپرس باران

وردپرس باران به عنوان مرجع وردپرس فارسی با ارائه بهترین قالب های وردپرس جهان با خدمات بی نظیر فارسی راه اندازی سایت را برای کاربران ایرانی آسان کرده است.

با دانلود قالب خبری وردپرس فارسی از وردپرس باران یک عمر پشتیبانی و بروزرسانی رایگان دریافت خواهید کرد. تمام قالب های ارائه شده فارسی سازی و راستچین شده و بسته 100+ فونت فارسی اختصاصی نیز به پنل تنظیمات اضافه شده است. بنابراین امکان تغییر فونت آسان بخش های مختلف قالب فراهم شده است.

تمام قالب های معرفی شده به صورت اختصاصی فعال سازی شده اند و تمام امکانات آن ها از جمله درون ریزی دموها در دسترس هستند. بنابرین امکان راه اندازی سایت با ظاهری زیبا و جذاب با چند کلیک وجود دارد. همچنین تمام قالب ها دارای بسته نصبی آسان می باشند که امکان نصب سریع قالب مشابه نسخه پیش نمایش را در اختیار شما قرار می دهند. همچنین امکان درخواست نصب رایگان قالب توسط پشتیبانی فنی جهت راحتی کاربران پیش بینی شده است.

هم اکنون می توانید با بررسی لیست بهترین قالب های خبری وردپرس معرفی شده و مشاهده پیش نمایش آن ها مورد دلخواه خود را انتخاب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دسته بندی ها
فهرست