وردپرس باران / افزونه وردپرس

افزونه ایمیل مارکتینگ وردپرس

در این بخش از افزونه وردپرس بهترین افزونه های ایمیل مارکتینگ وردپرس شامل افزونه های دریافت ایمیل، مدیریت ایمیل و لیست کاربران، ارسال ایمیل و به طور کلی بازاریابی ایمیلی معرفی می شوند.

بهترین افزونه ایمیل مارکتینگ وردپرس

افزونه مدیریت لیست ایمیل

پیش از هر چیز در ایمیل مارکتینگ داشتن یک افزونه برای مدیریت ایمیل کاربران و همچنین سازماندهی لیست ایمیل ها ضروری است. بهترین و کاملترین افزونه در این زمینه افزونه میلستر می باشد.

افزونه دریافت ایمیل کاربران

همچنین برای دریافت ایمیل کاربران باید فرم هایی را به کاربران نمایش دهید. این فرم ها عمومه به صورت پاپ آپ می باشند. اما افزونه های فرم ساز برای درج فرم در سایت نیز می توانند مفید باشند.

افزونه لایر پاپ آپ که اخیرا با نام گرین پاپ آپ منتشر می شود یکی از بهترین افزونه های فرم پاپ آپ برای دریافت ایمیل کاربران است.

افزونه جمع آوری لیست ایمیل های سایت

یکی دیگر از روش های جمع آوری ایمیل کاربران در بازاریابی ایمیلی، استفاده از دارایی های سایت است. همین حالا ممکن است ایمیل های زیادی داشته باشید. مثلا ایمیل کاربران عضو سایت، مشتریان، افرادی که در سایت شما دیدگاه ثبت کرده اند یا در فرم تماس با ما سایت پیامی ارسال کرده اند. برای جمع آوری لیست ایمیل کاربران در اکثر این موارد افزونه میلستر امکاناتی دارد. همچنین به کمک افزونه های جانبی میلستر که به صورت اختصاصی در وردپرس باران ارائه می شود امکانت بسیار بیشتری برای تکمیل لیست ایمیل سایت خود خواهید داشت.

تجربه یا سوالی در مورد افزونه های بازاریابی ایمیلی دارید؟

هم اکنون می توانید افزونه های معرفی شده را از فهرست بالای همین صفحه دانلود کنید. اگر افزونه مناسب دیگری استفاده می کنید که معرفی نکردیم یا تجربه ای در این زمینه دارید در بخش دیدگاه ها به اشتراک بگذارید تا سایر کاربران نیز استفاده کنند. همچنین هر سوالی در این زمینه دارید حتما در بخش دیدگاه ها سوال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دسته بندی ها
فهرست