افزونه EDD MailPoet فارسی (هماهنگ کننده ایزی دیجیتال دانلود وردپرس)

افزونه EDD MailPoet فارسی (هماهنگ کننده ایزی دیجیتال دانلود وردپرس)

به نام خدا. در این آموزش وردپرس به معرفی یکی دیگر از افزونه های EDD با عنوان افزونه EDD MailPoet فارسی (افزونه Wysija) می پردازیم. افزونه هماهنگ کننده ایزی دیجیتال دانلود با سرویس ایمیل MailPoet یکی از افزونه های کاربردی Easy Digital Downloads می باشد. این افزونه وردپرس، اتصال ایزی دیجیتال دانلود به سیستم ایمیل مارکتینگ میل پوئت را در سایت شما فراهم می کند. امکان مدیریت لیست ایمیل به صورت نامحدود برای محصولات وجود دارد. با تنظیمات افزونه می توانید عضویت خودکار مشتریان در سیستم خبرنامه MailPoet را فعال کنید. همچنین امکان نمایش لیست های مختلف و اشتراک اختیاری کاربر در لیست های دلخواه وجود دارد. امروز در مرجع وردپرس فارسی به معرفی این افزونه کاربردی خواهیم پرداخت. در پایان نیز لینک دانلود افزونه افزونه EDD MailPoet فارسی را جهت تهیه نسخه فارسی ارائه خواهیم داد. با ما در وردپرس باران همراه باشید.

افزونه EDD MailPoet فارسی (هماهنگ کننده ایزی دیجیتال دانلود وردپرس)

افزونه EDD MailPoet فارسی (هماهنگ کننده ایزی دیجیتال دانلود وردپرس)

افزونه EDD MailPoet فارسی، افزونه هماهنگ کننده ایزی دیجیتال دانلود با سرویس ایمیل MailPoet می باشد. این افزونه جانبی Easy Digital Downloads مدیریت کامل لیست های خبرنامه ایمیلی میل پوئت را در فروشگاه محصولات دانلودی شما فراهم می کند. به سادگی می توانید مشتریان سایت خود را به طور خودکار به لیست های ایمیل مورد نظر اضافه نمایید. براساس اینکه کاربر چه محصولی خرید می کند، می توانید ایمیل او را در لیست مشخصی قرار دهید. لایسنس یک ساله و تک دامنه این افزونه حرفه ای وردپرس در سایت رسمی به قیمت 49 دلار به فروش می رسد.

عضویت در خبرنامه MailPoet با افزونه EDD MailPoet فارسی (افزونه Wysija)

با افزونه EDD MailPoet فارسی به سادگی می توانید عضویت در خبرنامه ایمیلی MailPoet را در صفحه پرداخت از کاربر بپرسید. با این روش عضویت اجباری کاربر در لیست های ایمیل نیز وجود ندارد و تنها کاربران علاقه مند وارد سیستم ایمیل مارکتینگ شما خواهند شد. این کارر علاوه بر کاهش هزینه های ارسال ایمیل از اسپم شدن ایمیل های ارسالی شما نیز جلوگیری می کند. چون ارسال ایمیل به افرادی صورت می گیرد که خودشان درخواست عضویت داده اند.

پیشنهاد وردپرس باران: افزونه عضویت خودکار مشتریان EDD

افزونه هماهنگ کننده ایزی دیجیتال دانلود وردپرس و MailPoet و لیست های ایمیل

یکی از ویژگی های بسیار کاربردی افزونه هماهنگ کننده ایزی دیجیتال دانلود وردپرس و MailPoet ساخت لیست خبرنامه عمومی است. این ویژگی به کاربران اجازه می دهد در فرایند خرید و صفحه پرداخت در خبرنامه عمومی سایت مشترک شوند. همچنین امکان عضویت خودکار مشتری در یک یا چند لیست ایمیل علاوه بر اختیاری بودن اشتراک در لیست های نمایشی به کاربر وجود دارد. بنابراین شما می توانید یک لیست ایمیل عمومی کلی تعریف کنید و تمام خریداران را در آن اضافه کنید و در کنار آن عضویت در لیست های دیگر را از کاربر سوال کنید.

دانلود افزونه EDD MailPoet فارسی

دانلود افزونه EDD MailPoet 1.4 به وردپرس باران اضافه شد.

دانلود افزونه هماهنگ کننده ایزی دیجیتال دانلود وردپرس به صورت کاملا فارسی هم اکنون آماده ارائه می باشد. برای خرید و دانلود افزونه می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

‫5/5 (بررسی 1)
‫5/5 (بررسی 2)

دریافت لینک دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین :

قیمت محصول: 29000 تومان
پرداخت و دانلود
اگر مطلب را می پسندید لطفا آن را به اشتراک بگذارید.

یک پاسخ بگذارید

avatar
  اشتراک  
مشترک شدن در