افزونه EDD Mailerlite اتصال میلرلایت به ایزی دیجیتال دانلود (فارسی + آموزش)

افزونه EDD Mailerlite اتصال میلرلایت به ایزی دیجیتال دانلود (فارسی + آموزش)

به نام خدا. با یک آموزش رایگان وردپرس دیگر و معرفی یکی دیگر از افزونه های EDD در خدمت شما هستیم. افزونه EDD Mailerlite فارسی برای اتصال میلرلایت به ایزی دیجیتال دانلود وردپرس موضوع آموزش امروز می باشد. در این مقاله ضمن معرفی این افزونه هماهنگ ساز میلرلایت و ایزی دیجیتال دانلود به آموزش تنظیمات و راه اندازی آن نیز خواهیم پرداخت. افزونه هماهنگ کننده میلرلایت و وردپرس برای Easy Digital Downloads توسعه داده شده است و امکان عضویت خودکار مشتریان در لیست خبرنامه ایمیلی میلرلایت را فراهم می کند. همچنین این افزونه گزینه های برای ثبت نام اختیاری با نمایش چک باکس عضویت در خبرنامه، تنظیم لیست ایمیل دلخواه، عضویت دو مرحله ای و… نیز برای سفارشی سازی در اختیار شما قرار می دهد. در پایان همین آموزش، لینک دانلود افزونه EDD Mailerlite فارسی نیز ارائه شده است. با ما در مرجع وردپرس فارسی همراه باشید.

افزونه هماهنگ کننده میلرلایت و وردپرس برای ایزی دیجیتال دانلود

افزونه هماهنگ کننده میلرلایت و وردپرس برای ایزی دیجیتال دانلود

به کمک افزونه هماهنگ کننده میلرلایت و وردپرس برای EDD به سادگی می توانید اتصال میلرلایت به ایزی دیجیتال دانلود را پیکربندی کنید. افزونه EDD Mailerlite فارسی امکان اضافه کردن خودکار مشتریان به لیست ایمیل دلخواه در میلرلایت را فراهم می کند. این افزونه بلافاصله پس از یک خرید موفق، کاربر را مستقیم و بدون هیچ کاری از سوی شما به لیست ایمیل مارکتینگ شما اضافه می کند. همچنین امکانات ثبت نام اختیاری و سفارشی سازی های دیگر نیز در افزونه پیش بینی شده است. در ادامه سعی می کنیم به آموزش کار با افزونه، ضمن معرفی کامل بخش های مختلف تنظیمات آن که توسط وردپرس باران فارسی سازی شده است بپردازیم.

افزونه EDD Mailerlite و اتصال میلرلایت به ایزی دیجیتال دانلود

افزونه EDD Mailerlite و اتصال میلرلایت به ایزی دیجیتال دانلود

افزونه EDD Mailerlite فارسی هماهنگ ساز کاملی برای اتصال میلرلایت به ایزی دیجیتال دانلود وردپرس می باشد. این افزونه با تنظیمات کامل و ساده ای که ارائه می دهد به عنوان تنها هماهنگ کننده وردپرس و میلرلایت برای Easy Digital Downloads به خوبی از پس وظایف خود بر می آید. در این افزونه می توانید افزودن به لیست ایمیل مارکتینگ میلرلایت را برای کاربران، اختیاری یا اجباری در نظر بگیرید. شما می توانید در فرم پرداخت یک چک باکس برای انتخاب عضویت کاربران در لیست خبرنامه ایمیلی اضافه می کند. همچنین امکان مخفی کردن چک باکس در صفحه پرداخت جهت عضویت اجباری مشتریان در خبرنامه میلرلایت وجود دارد.

راه اندازی سریع افزونه EDD Mailerlite فارسی

یکی از مزیت های فوق العاده در افزونه EDD Mailerlite فارسی راه اندازی سریع آن می باشد. کافی است افزونه هماهنگ کننده میلرلایت برای ایزی دیجیتال دانلود را نصب نمایید. سپس در تنظیمات آن که کاملا توسط وردپرس باران فارسی سازی شده است، کلید API سرویس میلرلایت را وارد نمایید. در ادامه لیست ایمیل دلخواه را انتخاب کنید و گزینه عضویت در خبرنامه را برای سبد خرید و پرداخت فعال کنید. به همین سادگی اتصال میلرلایت به ایزی دیجیتال دانلود در وردپرس برای شما راه اندازی می شود.

لیست ایمیل اتصال میلرلایت به ایزی دیجیتال دانلود وردپرس

هماهنگ کننده اتصال میلرلایت به ایزی دیجیتال دانلود وردپرس هماهنگ ساز EDD Mailerlite Easy Digital Downloads فارسی

ممکن است در سیستم خبرنامه میلرلایت شما لیست های متعددی وجود داشته باشد. مدیریت لیست های ایمیل در خبرنامه ایمیلی یکی از مهمترین مسائل در ایمیل مارکتینگ موفق می باشد. داشتن لیستی جداگانه از مشتریان و ارسال ایمیل های اختصاصی برای مشتریان قبلی، ضمن اهمیت دادن به مشتریان قبلی می تواند مشتری مداری و برندسازی شما را تضمین نماید. به کمک افزونه EDD Mailerlite فارسی شما می توانید بدون هیچ گونه دردسری لیستی از ایمیل های مشتریان خود را جمع آوری و مدیریت کنید.

افزودن مشتریان ایزی دیجیتال دانلود به خبرنامه ایمیلی میلرلایت به صورت اختیاری

افزودن مشتریان ایزی دیجیتال دانلود به خبرنامه میلرلایت با افزونه EDD Mailerlite فارسی

پس از اتصال میلرلایت به ایزی دیجیتال دانلود، امکان افزودن خودکار مشتریان ایزی دیجیتال دانلود به لیست ایمیل میلرلایت یا ثبت نام اختیاری آن ها انجام می شود. با گزینه ای که در تنظیمات افزونه در نظر گرفته شده است شما به سادگی می توانید چک باکس عضویت در خبرنامه را در صفحه پرداخت نمایش دهید. بنابراین کاربران می توانند در صورت تمایل در لیست ایمیل شما عضو شوند.

سفارشی سازی افزونه EDD Mailerlite فارسی

تنظیمات افزونه EDD Mailerlite فارسی

در تنظیمات سفارشی سازی افزونه، گزینه ای جهت تعیین حالت پیش فرض چک باکس ثبت نام وجود دارد. با این گزینه نیز می توانید در حالت پیش فرض تعیین کنید که کاربران عضو شوند یا خیر و کاربر در صورت تمایل می توانید این وضعیت را تغییر دهد. علاوه بر این در تنظیمات افزونه EDD Mailerlite فارسی گزینه ای جهت سفارشی سازی متن برچسب عضویت در خبرنامه پیش بینی شده است. به این ترتیب با انتخاب عنوان هایی جذاب می توانید کاربران را تشویق به ثبت نام در خبرنامه نمایید. مثلا می توانید عنوان برچسب را چنین تعریف نمایید: در خبرنامه ایمیلی وردپرس باران ثبت نام می کنم تا جدیدترین کدهای تخفیف را دریافت کنم!

افزودن خودکار مشتریان EDD به لیست ایمیل مارکتینگ میلرلایت

افزودن خودکار مشتریان EDD به لیست ایمیل مارکتینگ میلرلایت با افزونه Easy Digital Downloads Mailerlite فارسی

علاوه بر ثبت نام اختیاری کاربران در خبرنامه ایمیلی میلرلایت، امکان افزودن خودکار مشتریان EDD به سیستم ایمیل مارکتینگ نیز وجود دارد. به این صورت که در صفحه پرداخت، می توانید چک باکس ثبت نام در خبرنامه ایمیلی را مخفی نمایید. بنابراین با تنظیمات کامل افزودن مشتریان به خبرنامه میلرلایت در این افزونه، هر گونه نیاز شما برای مدیریت لیست ایمیل مشتریان برطرف خواهد شد.

عضویت دو مرحله ای مشتریان در افزونه EDD Mailerlite فارسی

افزونه EDD Mailerlite فارسی هماهنگ کننده میلرلایت و وردپرس برای ایزی دیجیتال دانلود

یکی از مسائل موجود در سیستم های خبرنامه ایمیلی مثل میلرلایت، جلوگیری از ثبت نام ایمیل های نامعتبر می باشد. اضافه شدن ایمیل های نامعتبر علاوه بر بالا بردن هزینه های ایمیل مارکتینگ، موجب سردرگمی شما و عدم اطلاع صحیح از آمار کاربران عضو خبرنامه می شود. افزونه EDD Mailerlite فارسی با در نظر گرفتن این موضوع، یک ویژگی کاربردی با عنوان عضویت دو مرحله ای در تنظیمات افزونه قرار داده است. با فعال کردن این گزینه، عضویت کاربران پس از تایید ایمیل تکمیل خواهد شد.

دانلود افزونه EDD Mailerlite فارسی (هماهنگ ساز میلرلایت و ایزی دیجیتال دانلود وردپرس)

دانلود افزونه EDD Mailerlite 1.0.0 به وردپرس باران اضافه شد.

دانلود افزونه اتصال میلرلایت به ایزی دیجیتال دانلود به صورت کاملا فارسی هم اکنون آماده ارائه می باشد. برای خرید و دانلود افزونه می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

5/5 (7 رأی)

دریافت لینک دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین :

قیمت محصول: 29000 تومان
پرداخت و دانلود
اگر مطلب را می پسندید لطفا آن را به اشتراک بگذارید.

یک پاسخ بگذارید

avatar
  اشتراک  
مشترک شدن در