وردپرس باران / افزونه وردپرس / افزونه های EDD ، افزونه فروشگاهی وردپرس ، افزونه ایمیل مارکتینگ وردپرس ، افزونه تبلیغات و بازاریابی وردپرس ، افزونه ربات خودکارسازی وردپرس

افزونه EDD Mailchimp اتصال میل چیمپ به ایزی دیجیتال دانلود (فارسی + آموزش)

افزونه EDD Mailchimp اتصال میل چیمپ به ایزی دیجیتال دانلود (فارسی + آموزش)

به نام خدا. با معرفی یکی دیگر از افزونه های EDD در این آموزش وردپرس باران در خدمت شما هستیم. افزونه EDD Mailchimp Subscribe فارسی برای اتصال میل چیمپ به ایزی دیجیتال دانلود وردپرس موضوع آموزش امروز می باشد. افزونه EDD Mailchimp فارسی یک افزونه هماهنگ کننده میل چیمپ و ایزی دیجیتال دانلود وردپرس می باشد. به کمک این افزونه به سادگی می توانید لیستی از مشتریان Easy Digital Downloads را به لیست ایمیل خبرنامه میل چیمپ خود اضافه نمایید. در این آموزش وردپرس باران به معرفی و آموزش کامل این افزونه و تنظیمات آن خواهیم پرداخت. در پایان نیز دانلود نسخه فارسی سازی شده افزونه توسط وردپرس باران را ارائه خواهیم کرد. تا پایان این آموزش کاربردی با ما در مرجع وردپرس فارسی همراه باشید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
74,000 تومان

دانلود آنی و مستقیم

بلافاصله پس از پرداخت

30 روز ضمانت

بازگشت سفارش مشروط

یک عمر بروزرسانی

رایگان و همیشگی

یک عمر پشتیبانی

رایگان و همیشگی

نصب رایگان قالب ها

توسط پشتیبانی فنی

100+ فونت فارسی

تغییر فونت آسان قالب
مشخصات افزونه در یک نگاه

پیش‌نمایش افزونه

نسخه فعلی

3.0.16

آخرین بروزرسانی

1401.04.22

فارسی و راستچین

ترجمه شده به فارسی

فعال‌سازی امکانات

نسخه کامل

هدیه وردپرس باران

+2 افزونه

معرفی کامل افزونه

افزونه EDD Mailchimp Subscribe فارسی

افزونه EDD Mailchimp Subscribe فارسی یک افزونه برای اتصال میل چیمپ به ایزی دیجیتال دانلود می باشد. این افزونه به سادگی امکان ثبت نام کاربران را در صفحه پرداخت EDD فراهم می کند. امکانات و نحوه کار افزونه تقریبا مشابه افزونه اتصال میلرلایت به ایزی دیجیتال دانلود می باشد که پیشتر در وردپرس باران معرفی کردیم.

هماهنگ کننده میل چیمپ و وردپرس برای ایزی دیجیتال دانلود

افزونه EDD Mailchimp Subscribe فارسی هماهنگ ساز کاملی برای اتصال میل چیمپ به ایزی دیجیتال دانلود وردپرس می باشد. این افزونه با تنظیمات کامل و ساده ای که ارائه می دهد به عنوان یک هماهنگ کننده وردپرس و میل چیمپ برای Easy Digital Downloads به خوبی از پس وظایف خود بر می آید. در این افزونه می توانید عضویت اختیاری و افزودن به لیست ایمیل مارکتینگ میل چیمپ را برای کاربران فعال نمایید. به این صورت که با افزودن یک چک باکس در صفحه پرداخت، امکان عضویت مشتریان در لیست خبرنامه ایمیلی را اضافه کنید.

افزونه EDD Mailchimp Subscribe فارسی هماهنگ کننده میل چیمپ و وردپرس برای ایزی دیجیتال دانلود

مهمترین ویژگی های افزونه EDD Mailchimp Subscribe فارسی

 • اتصال میل چیمپ به ایزی دیجیتال دانلود وردپرس
 • نمایش عضویت در خبرنامه به مشتریان در صفحه پرداخت
 • هماهنگ با فرم پرداخت EDD
 • استفاده از نام، نام خانوادگی و ایمیل برای ثبت نام در خبرنامه
 • تنظیمات و پیکربندی آسان
 • راه اندازی سریع
 • هماهنگ کننده سرویس ایمیل میل چیمپ
 • امکان تایید دو مرحله ای
 • متن دلخواه برای ثبت نام در خبرنامه میل چیمپ
 • کاملا فارسی سازی شده توسط وردپرس باران

آموزش اتصال میل چیمپ به ایزی دیجیتال دانلود با افزونه EDD Mailchimp فارسی

برای اتصال میل چیمپ به ایزی دیجیتال دانلود وردپرس، ابتدا افزونه را از بخش دانلود همین صفحه دریافت و نصب نمایید. پس از فعالسازی افزونه به مسیر زیر از پیشخوان وردپرس خود مراجعه کنید.

دانلود ها ← پیکربندی ← تب افزودنی ها

در ادامه به توضیحات لازم جهت تنظیمات افزونه که کاملا توسط وردپرس باران فارسی سازی شده است خواهیم پرداخت.

راه اندازی سریع افزونه EDD Mailchimp Subscribe فارسی

اتصال میل چیمپ به ایزی دیجیتال دانلود Easy Digital Downloads Mailchimp

یکی از ویژگی های فوق العاده در افزونه EDD Mailchimp Subscribe فارسی امکان راه اندازی سریع آن است. کافی است پس از نصب و فعالسازی به تنظیمات آن مراجعه نمایید. سپس در بخش مربوط به “کلید API میل چیمپ”، کلید مربوط به حساب خود در سرویس ایمیل مارکتینگ میل چیمپ را وارد نمایید. سپس یکبار تنظیمات را ذخیره کنید تا لیست ایمیل های موجود در حساب کاربری شما در سرویس میل چیمپ نمایش داده شوند. با انتخاب لیست مورد نظر و ذخیره مجدد افزونه راه اندازی شده است. به همین سادگی!

لیست های سرویس ایمیل مارکتینگ میل چیمپ در ایزی دیجیتال دانلود وردپرس

همانطور که در مقاله افزونه EDD Mailerlite نیز اشاره شد، ممکن است در سیستم خبرنامه شما لیست های متعددی وجود داشته باشد. مدیریت لیست های ایمیل در خبرنامه ایمیلی یکی از مهمترین مسائل در ایمیل مارکتینگ موفق می باشد. داشتن لیستی مدیریت شده از کاربران و مشتریان و ارسال ایمیل های اختصاصی برای مشتریان قبلی، ضمن اهمیت دادن به آن ها می تواند مشتری مداری و برندسازی شما را تضمین نماید. به کمک افزونه EDD Mailchimp Subscribe فارسی نیز شما می توانید به سادگی لیستی از ایمیل های مشتریان خود را در لیست مشخصی از حساب میل چیمپ خود جمع آوری و مدیریت کنید.

افزونه EDD Mailchimp Subscribe فارسی و لیست های جدید

افزونه EDD Mailchimp Subscribe فارسی ایزی دیجیتال دانلود میل چیمپ

گاهی ممکن است پس نصب و راه اندازی افزونه و اتصال ایزی دیجیتال دانلود به میل چیمپ بخواهید تغییراتی در تنظیمات اعمال کنید. از آنجایی که تغییرات در لیست ایمیل های حساب کاربری سرویس ایمیل مارکتینگ شما در سایت میل چیمپ ممکن است تغییر کرده باشد بهتر است لیست ایمیل موجود در افزونه نیز بروزرسانی شود. در تنظیمات افزونه گزینه “میل چیمپ را مجبور کنید تا لیست را نوسازی کند” برای همین منظور پیش بینی شده است. کافی است این گزینه را انتخاب و تنظیمات را ذخیره کنید. مشاهده می کنید که لیست ایمیل مارکتینگ شما بروز شده و لیست های جدید نیز به افزونه اضافه خواهند شد.

سفارشی سازی افزونه EDD Mailchimp Subscribe فارسی

هماهنگ کننده میل چیمپ و وردپرس برای ایزی دیجیتال دانلود هماهنگ ساز EDD Mailchimp

در اتصال میل چیمپ به ایزی دیجیتال دانلود وردپرس با افزونه EDD Mailchimp فارسی امکان سفارشی سازی متن عضویت در خبرنامه نیز وجود دارد. به سادگی با وارد کردن متن دلخواه در بخش مربوط به “برچسب عضویت در خبرنامه” می توانید متن مورد نظر جهت تشویق کاربران برای ثبت نام در خبرنامه را وارد نمایید. این متن در کنار یک چک باکس در صفحه پرداخت ظاهر می شود و مشتریان می توانند در صورت تمایل در خبرنامه ایمیلی سایت شما مشترک شوند.

ثبت نام دو مرحله ای مشتریان EDD در خبرنامه میل چیمپ

هماهنگ کننده وردپرس و میل چیمپ افزونه EDD Mailchimp Subscribe فارسی

در سیستم های ایمیل مارکتینگ مثل میل چیمپ، جلوگیری از ثبت ایمیل های نامعتبر یکی از مسائل بسیار مهم می باشد. قرار گرفتن ایمیل های نامعتبر علاوه بر اینکه موجب بالا بردن هزینه های ایمیل مارکتینگ می شود، موجب سردرگمی شما و عدم اطلاع صحیح از آمار کاربران عضو خبرنامه می شود. افزونه EDD Mailchimp فارسی برای جلوگیری از این موضوع، یک ویژگی کاربردی با عنوان عضویت دو مرحله ای در تنظیمات افزونه قرار داده است. این مورد که با هماهنگی افزونه با قابلیتی برای همین منظور در سرویس خبرنامه میل چیمپ در نظر گرفته شده است، امکان عضویت کاربران پس از تایید ایمیل را فراهم می کند.

افزودن خودکار مشتریان EDD به لیست خبرنامه میل چیمپ (هدیه ویژه)

به عنوان یک هدیه ویژه، افزونه دیگری به عنوان هماهنگ کننده وردپرس و میل چیمپ نیز به خریداران افزونه از وردپرس باران ارائه می شود. به کمک افزونه هدیه ارائه شده می توانید لیست های مجزا برای خریداران هر محصول را تعیین می کنید. همچنین امکان عضویت خودکار مشتریان EDD در خبرنامه ایمیلی میل چیمپ در این افزونه وجود دارد. بنابراین ایجاد یک لیست ایمیلی از مشتریان هر محصول یا محصولات مرتبط و… به سادگی با این افزونه هماهنگ کننده وردپرس و Mailchimp امکان پذیر خواهد بود.

دانلود افزونه EDD Mailchimp فارسی + هدیه ویژه

 • آپدیت: دانلود افزونه EDD Mailchimp 3.0.16 فارسی در تاریخ 1401.04.22 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 3.0.13 در تاریخ 1400.02.29 به وردپرس باران اضافه شد.
 • اولین ارائه: دانلود افزونه EDD Mailchimp فارسی +2 افزونه هدیه به وردپرس باران اضافه شد.

دانلود افزونه اتصال میل چیمپ به ایزی دیجیتال دانلود به صورت کاملا فارسی هم اکنون آماده ارائه می باشد. برای خرید و دانلود افزونه می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
74,000 تومان

1 دیدگاه برای افزونه EDD Mailchimp اتصال میل چیمپ به ایزی دیجیتال دانلود (فارسی + آموزش)

 1. مجید تبسمی

  مجید تبسمی

  سلام دوستان.
  با توجه به سوالات متداول شما در مشاوره های انتخاب محصولات توضیح دهیم که تمام محصولات وردپرس باران با پشتیبانی و بروزرسانی رایگان و همیشگی همراه با 30 روز ضمانت بازگشت سفارش مشروط ارائه می شوند. قالب ها و افزونه های ارائه شده در وردپرس باران (برخلاف سایت های دیگر) صرفا یک قالب یا افزونه خام نیستند و تا حداکثر امکان فعال سازی می شوند. در نتیجه علاوه بر فارسی سازی و راستچین سازی و نصب فونت های فارسی، امکانات قالب ها نظیر درون ریزی دمو ها و امکانات افزونه ها تا حداکثر امکان فعال می شوند. توضیحات کامل در صفحه هر محصول نیز درج شده است.

  ⭐⭐⭐مزیت های نسخه وردپرس باران نسبت به سایر نسخه ها⭐⭐⭐
  ✅مرجع خرید و دانلود انواع قالب و افزونه وردپرس اورجینال
  ✅ترجمه شده به زبان فارسی و راستچین +100 فونت فارسی
  ✅دانلود آنی و مستقیم و دسترسی همیشگی
  ✅30 روز ضمانت بازگشت سفارش (برای اولین بار در ایران)
  ✅یک عمر بروزرسانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅یک عمر پشتیبانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅فعال سازی امکانات و رفع محدودیت ها (اختصاصی)
  ✅ارائه کاملترین نسخه قالب و افزونه های وردپرس در جهان (اختصاصی)
  ✅همراه با بسته دموها و قالب های آماده (هدیه اختصاصی)
  ✅بسته نصبی آسان با چند کلیک
  ✅همراه با آموزش های ویدئویی ویژه کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست