افزونه Yasr Yet Another Stars Rating فارسی (علامت ستاره در سرچ گوگل)

به نام خدا. در مقالات قبلی آموزش ستاره شدن در گوگل و فهرست معرفی 45 افزونه ستاره وردپرس را ارائه دادیم. در این آموزش وردپرس به معرفی افزونه Yasr Yet Another Stars Rating فارسی برای افزودن علامت ستاره در سرچ گوگل می پردازیم. افزونه Yasr یک افزونه رایگان برای افزودن سیستم امتیازدهی و نقد و بررسی به وردپرس می باشد که امکانات مناسبی برای امتیاز ستاره ای و علامت ستاره در سرچ گوگل دارد. این افزونه با پشتیبانی از ویرایشگر کلاسیک و همچنین گوتنبرگ هماهنگی کاملی با تمام نسخه های وردپرس دارد. در این مقاله به معرفی کامل امکانات این افزونه، متاباکس ویرایشگر کلاسیک و بلوک های گوتنبرگ می پردازیم. در مورد افزونه های حرفه ای مشابه و پیشنهادی صحبت می کنیم و در پایان دانلود افزونه Yasr Yet Another Stars Rating فارسی را ارائه خواهیم داد. اینجا وردپرس باران است. با معرفی این افزونه کاربردی با ما همراه باشید.

افزونه Yasr Yet Another Stars Rating فارسی

افزونه Yasr Yet Another Stars Rating فارسی یک افزونه برای افزودن علامت ستاره در سرچ گوگل می باشد. این افزونه و افزونه KK Star Ratings به عنوان دو افزونه رایگان ستاره دار کردن مطالب وردپرس در گوگل بهترین انتخاب های رایگان در این زمینه می باشند. البته باید به این نکته توجه داشت که افزونه های حرفه ای مثل افزونه WP Schema Pro فارسی و افزونه WP Review Pro فارسی امکانات بی نظیری دارند که مطمئنا انتخاب های هوشمندانه تری خواهند بود. پیشنهاد وردپرس باران نیز بدون شک استفاده از یک افزونه ستاره حرفه ای در این زمینه می باشد. اما اگر قصد استفاده از یک افزونه رایگان را داشته باشید در این مقاله به معرفی و دانلود افزونه Yasr Yet Another Stars Rating فارسی خواهیم پرداخت.

افزونه Yasr Yet Another Stars Rating فارسی

بهبود تجربه کاربری سایت یا UX برای کاربران یکی از عوامل بسیار مهم در هر فعالیت آنلاین می باشد. چرا که داشتن یک رابط کاربری مناسب و ایجاد یک تجرربه کاربری لذت بخش برای کاربر موجب برندسازی و ایجاد کاربران وفادار برای شما خواهد شد. افزونه Yasr Yet Another Stars Rating فارسی یک افزونه ستاره وردپرس برای افزودن علامت ستاره در سرچ گوگل برای انواع نوشته ها، برگه ها و هر نوع نوشته دلخواه می باشد. ستاره های اضافه شده به وردپرس که نتیجه آن علامت ستاره در سرچ گوگل می باشد توسط امتیاز کاربران سایت ساخته خواهد شد. این مورد برای سئو وردپرس نیز بسیار مفید می باشد. به علاوه کارکرد افزونه بسیار بهینه بوده و در سرعت سایت نیز تاثیری نخواهد گذاشت. در ادامه کمی در مورد نحوه استفاده از این افزونه وردپرس صحبت می کنیم.

1️⃣ علامت ستاره در سرچ گوگل با امتیاز کلی

در افزونه Yasr Yet Another Stars Rating فارسی امکان امتیازدهی ستاره ای یا ایجاد نقد و بررسی توسط مدیر وجود دارد. علامت ستاره در سرچ گوگل با این روش با ثبت رای مدیر به سادگی قابل فعال سازی می باشد.

متاباکس افزونه Yasr Yet Another Stars Rating

در صورتی که از ویرایشگر کلاسیک وردپرس استفاده می کنید یک متاباکس برای افزودن نقد و بررسی به نوشته ها در اختیار خواهید داشت. به کمک این ابزار شما می توانید رای کلی نوشته را مشخص کنید و در سایت نمایش دهید. همچنین این امتیاز به عنوان امتیاز نمایشی علامت ستاره در سرچ گوگل استفاده خواهد شد.

علامت ستاره در سرچ گوگل با امتیاز کلی افزونه Yet Another Stars Rating

افزونه Yasr Yet Another Stars Rating و گوتنبرگ

اگر از ویرایشگر جدید گوتنبرگ وردپرس استفاده می کنید نیز افزونه Yet Another Stars Rating کاملا هماهنگ خواهد بود. با نصب این افزونه یک بلوک اختصاصی برای ثبت امتیاز کلی مدیر به لیست بلوک های گوتنبرگ اضافه می شود. شما می توانید تنها با کلیک بر روی + و افزوندن بلوک امتیاز کلی Yasr نقد و بررسی خود را اضافه کنید.

افزودن دستی و خودکار جهت اختصاص به عنوان علامت ستاره در سرچ گوگل

برای افزودن نقد و بررسی مدیر می توانید از تنظیمات افزونه، افزودن خودکار امتیاز ستاره ای به ابتدا یا انتهای مطلب را انتخاب کنید. به علاوه در هر کجای نوشته که مورد نظر شما باشد امکان افزودن امتیاز جهت اختصاص به علامت ستاره در سرچ گوگل با یک شورتکد وجود خواهد داشت. با استفاده از شورتکد می توانید امتیاز کلی را به کمک هر ادیتور ساده مثل ویرایشگر کلاسیک یا صفحه ساز حرفه ای مثل ویژوال کامپوزر به نوشته ها اضافه کنید.

علامت ستاره در سرچ گوگل

این نوع سیستم نقد و بررسی صرفا توسط مدیر سایت امتیازدهی می شود و پیشنهاد وردپرس باران استفاده از روش دوم یعنی امتیاز دهی توسط کاربران است.

2️⃣ علامت ستاره در سرچ گوگل با امتیاز بازدیدکنندگان

در بخش قبل در مورد امتیاز کلی افزونه Yasr Yet Another Stars Rating فارسی صحبت کردیم. امتیاز کلی توسط مدیر سایت تعیین می شود و یک مقدار ثابت می باشد. در روش بهتر که پیشنهاد وردپرس باران نیز می باشد، به جای ثبت امتیاز ثابت توسط مدیر، امتیازدهی ستاره جهت ثبت آرای کاربران به نوشته ها اضافه خواهد شد. علامت ستاره در سرچ گوگل ممکن است با حساسیت هایی از جانب گوگل همراه باشد. ثبت امتیاز جعلی یا ثابت که کاربر در آن نقشی ندارد ممکن است منجر به جریمه هایی برای سایت شما شود. اما با افزودن سیستم امتیاز کاربران وردپرس به نوشته ها بدون هیچ مشکلی سایت شما در گوگل ستاره دار خواهد شد.

شورتکد افزودن امتیازدهی کاربران برای علامت سرچ در گوگل

امتیازدهی کاربران برای علامت سرچ در گوگل

افزودن امتیازدهی کاربران وردپرس به سادگی با قرار داده شورتکد افزونه در هر کجای نوشته، برگه یا هر نوع نوشته دلخواه دیگر امکان پذیر است. استفاده از شورتکد طبیعتا هیچ محدودیتی ندارد و می توانید در ویرایشگر کلاسیک یا هر صفحه ساز ساده یا حرفه ای مثل ویژوال کامپوزر از آن استفاده کنید. نکته جالب توجه در استفاده از شورتکد های افزونه ارائه ابزار های ساده برای ساخت شورتکد ها است. شما به سادگی فشردن یک دکمه در ویرایشگر و تعیین پارامترهای مورد نظر می توانید شورتکد مورد نظر را به محتوای خود اضافه کنید. بدو اینکه نیاز باشد شورتکد را تایپ نمایید.

نمودار امتیازدهی افزونه Yasr Yet Another Stars Rating و علامت سرچ در گوگل

همچنین مشابه نقد و بررسی کلی، امکان اضافه کردن خودکار بخش امتیازدهی توسط کاربران در افزونه امتیاز ستاره ای Yasr موجود است. به سادگی از بخش تنظیمات افزونه می توانید تعیین کنید که امتیاز ستاره ای که برای علامت ستاره در سرچ گوگل نیز کاربرد دارد در ابتدا یا انتهای نوشته اضافه شود.

علامت ستاره در سرچ گوگل با امتیازدهی در گوتنبرگ

اگر از گوتنبرگ استفاده می کنید افزونه Yet Another Stars Rating فارسی یک بلوک برای افزودن امتیازدهی در اختیار شما قرار می دهد. کافی است در ویرایشگر گوتنبرگ بر روی + برای افزودن یک بلوک کلیک کنید و از بلوک امتیاز کاربران Yasr استفاده کنید.

افزونه Yasr Yet Another Stars Rating فارسی و هماهنگی با افزونه های کش

یکی از مهمترین مسائل در افزونه های امتیازدهی وردپرس، هماهنگ بودن با افزونه های کش می باشد. در بسیاری از موارد دیده می شود که یک افزونه نقد و بررسی به دلیل عدم هماهنگی با افزونه کش وردپرس قادر به ثبت امتیاز ها نمی باشد. در نتیجه ثبت امتیاز صورت نمی گیرد و علامت ستاره در سرچ گوگل نمایش داده نخواهد شد. افزونه رای دهی Yasr به ادعای توسعه دهنده هماهنگی کاملی با بهترین افزونه های کش وردپرس دارد.

فهرست افزونه های کش هماهنگ با Yet Another Stars Rating:

در مقاله ای جداگانه به معرفی بهترین افزونه های بهینه سازی وردپرس جهت افزایش سرعت سایت پرداخته ایم. پیشنهاد می شود حتما برای بهینه سازی سایت وردپرس خود از این مقاله راهنما استفاده نمایید.

✅ لینک مقاله راهنمای معرفی و مقایسه بهترین افزونه های کش وردپرس

معیار های امتیازدهی افزونه Yasr Yet Another Stars Rating فارسی

افزونه Yasr علاوه بر امکان ایجاد و ثبت امتیاز برای یک نوشته یا محصول، امکان ایجاد نقد و بررسی های حرفه ای تر را نیز دارد. به کمک این افزونه می توانید برای نقد و بررسی های وردپرس در موضوعات مختلف، معیار های مختلفی تنظیم کنید. مثلا برای نقد و بررسی یک فیلم سینمایی می توانید معیار هایی مثل: کارگردانی، فیلم برداری، تدوین و موسیقی متن تعریف کنید و برای هر کدام امتیاز جداگانه ای در نظر بگیرید. در این مورد علامت ستاره در سرچ گوگل براساس میانگین معیار های تعریف شده تعیین خواهد شد.

علامت ستاره در سرچ گوگل با افزونه Yasr Yet Another Stars Rating

نمونه کامل تر این نوع نقد و بررسی را پیش تر با بررسی دو افزونه فوق حرفه ای در زمینه ایجاد نقد و بررسی در وردپرس معرفی کردیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد ایجاد نقد و بررسی های حرفه ای در وردپرس می توانید به صفحه معرفی افزونه WP Review Pro و همچنین افزونه Taqyeem مراجعه کنید.

بلوک های افزونه Yasr Yet Another Stars Rating فارسی

در قسمت های قبل دو نوع بلوک افزونه نقد و بررسی Yasr را معرفی کردیم. افزونه Yasr Yet Another Stars Rating فارسی در مجموع 6 بلوک نقد و بررسی به وردپرس اضافه می کند.

  • بلوک Yasr: Overall Rating
  • بلوک Yasr: Visitor Votes
  • بلوک Yasr: Top 10 Reviews
  • بلوک Yasr: Top 10 By Visitors Votes
  • بلوک Yasr: Most Active Authors
  • بلوک Yasr: Most Active Visitors

بلوک Yasr: Overall Rating برای افزودن نقد و بررسی و امتیاز کلی به نوشته ها یا محصولات استفاده می شود. در این بلوک نقد و بررسی توسط مدیر انجام می شود و یک امتیاز کلی و ثابت نمایش داده خواهد شد.

بلوک Yasr: Visitor Votes سیستم امتیازدهی کاربران را به نوشته یا محصول اضافه می کند. با افزودن این بلوک به محتوا امکان رای دهی برای کاربران فراهم می شود و برای علامت ستاره در سرچ گوگل استفاده خواهد شد.

بلوک Yasr: Top 10 Reviews لیست 10 منتقد یا رای دهنده برتر را نمایش می دهد.

بلوک Yasr: Top 10 By Visitors Votes لیستی از 10 مطلب برتر را براساس تعداد آرای کاربران نمایش می دهد.

بلوک های Yasr: Most Active Authors و Yasr: Most Active Visitors نیز برترین نویسندگان و برترین بازدیدکنندگان را نمایش می دهند.

مهاجرت از افزونه kk Star Ratings یا دیگر افزونه ها به افزونه Yet Another Stars Rating

در نسخه جدید افزونه Yasr Yet Another Stars Rating فارسی امکان مهاجرت از دیگر افزونه ها نیز اضافه شده است. به کمک این ویژگی به سادگی می توانید سیستم امتیاز ستاره ای خود را از افزونه kk Star Ratings، افزونه WP-PostRatings یا Rate My Post به این افزونه انتقال دهید. بنابراین اگر از افزونه فعلی خود رضایت ندارید، مهاجرت به Yasr آسان است. کافی است از تنظیمات افزونه به تب مربوط به ابزار مهاجرت افزونه قبلی که تشخیص داده شده است مراجعه کرده و با یک کلیک، تمام اطلاعات نقد و بررسی ها و امتیاز های قبلی را منتقل کنید. تغییر افزونه، بدون از دست رفتن اطلاعات انجام می شود. از این پس فقط کافی است منتظر نمایش علامت ستاره در سرچ گوگل باشید. به همین سادگی!


✅بهترین افزونه علامت ستاره در سرچ گوگل چیست؟❓

همان طور که اشاره شد افزونه Yasr Yet Another Stars Rating فارسی یک افزونه رایگان وردپرس می باشد. این افزونه امکانات معقولی برای افزودن علامت ستاره در سرچ گوگل برای وردپرس دارد. اما اگر به دنبال یک افزونه حرفه ای در این زمینه هستید مطمئنا افزونه Yasr بهترین انتخاب نیست!

در مقاله ای جداگانه از وردپرس باران به معرفی و مقایسه 45 افزونه ستاره گوگل برای وردپرس پرداخته ایم. در این مقاله ابتدا لیستی از تمام افزونه های ستاره وردپرس برای ایجاد سیستم امتیازدهی را فهرست کرده ایم. سپس با مقایسه و بهترین ها در این زمینه یک نتیجه گیری ارائه داده ایم. نتایج ارائه شده در این مقاله تماما حاصل تجربه ما در سایت های دارای بازدید بوده و پیشنهاد می کنیم حتما به مقاله راهنمای معرفی بهترین افزونه های ستاره وردپرس مراجعه کنید. و یکی از افزونه های حرفه ای معرفی شده در این زمینه را برای سایت وردپرسی خود نصب کنید. هم اکنون می توانید برای مشاهده نتیجه این بررسی و مقایسه افزونه ها به لینک زیر مراجعه نمایید. 👇👇👇

✅ لینک مقاله معرفی و مقایسه بهترین افزونه های ستاره در سرچ گوگل: بهترین افزونه ستاره وردپرس


اگر قصد دانلود افزونه امتیازدهی Yasr فارسی را دارید می توانید از طریق لینک های دانلود موجود در همین صفحه اقدام کنید.

دانلود افزونه Yasr Yet Another Stars Rating فارسی

صفحه افزونه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

افزونه Yasr Yet Another Stars Rating فارسی (علامت ستاره در سرچ گوگل)
آموزش وردپرس
آموزش وردپرس
افزونه های ضروری
فهرست