وردپرس باران / افزونه وردپرس / افزونه نقد و بررسی وردپرس ، افزونه اسکیما وردپرس ، افزونه سئو وردپرس ، افزونه افزایش بازدید وردپرس ، افزونه امتیازدهی وردپرس

افزونه Taqyeem فارسی + افزودنی ها (نقد و بررسی وردپرس و ووکامرس)

افزونه نقد و بررسی وردپرس و ووکامرس : افزونه Taqyeem فارسی + افزودنی ها

به نام خدا. در این آموزش وردپرس به معرفی یک افزونه نقد و بررسی وردپرس و ووکامرس با عنوان افزونه Taqyeem فارسی می پردازیم. افزونه تقییم یک افزونه وردپرس حرفه ای برای ایجاد انواع سیستم نقد و بررسی وردپرس، ووکامرس و انواع پست تایپ های دیگر می باشد. این افزونه از سه نوع امتیازدهی ستاره ای، درصدی و امتیازی پشتیبانی می کند و امکانات سئوی اسکیما با پشتیبانی از Rich Snippet و ستاره دار کردن مطالب وردپرس در گوگل را نیز دارد. این افزونه با امکانات سفارشی سازی بسیار بالا بوده و دو افزونه جانبی Taqyeem – Buttons Addon و Taqyeem – Predefined Criteria Addon نیز برای افزایش امکانات آن ارائه شده اند. در این آموزش وردپرس پس از معرفی کامل تقییم و افزودنی ها، لینک خرید و دانلود افزونه Taqyeem فارسی را همراه با افزودنی های آن ارائه خواهیم کرد. با ما در وردپرس باران همراه باشید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
59,400 تومان

دانلود آنی و مستقیم

بلافاصله پس از پرداخت

30 روز ضمانت

بازگشت سفارش مشروط

یک عمر بروزرسانی

رایگان و همیشگی

یک عمر پشتیبانی

رایگان و همیشگی

نصب رایگان قالب ها

توسط پشتیبانی فنی

100+ فونت فارسی

تغییر فونت آسان قالب
مشخصات افزونه در یک نگاه

پیش‌نمایش افزونه

نسخه فعلی

2.6.2

آخرین بروزرسانی

99.02.01

فارسی و راستچین

ترجمه شده به فارسی

فعال‌سازی امکانات

نسخه کامل

هدیه وردپرس باران

+2 افزودنی فارسی

معرفی کامل افزونه

افزونه Taqyeem فارسی (افزونه نقد و بررسی وردپرس و ووکامرس)

افزونه نقد و بررسی وردپرس و ووکامرس Taqyeem

افزونه Taqyeem فارسی یک افزونه نقد و بررسی وردپرس حرفه ای می باشد. به کمک این افزونه می توانید انواع نقد و بررسی و امتیاز را برای برگه ها، نوشته ها و انواع نوع نوشته دیگر سایت خود اضافه کنید. افزونه تقییم امکانات سفارشی سازی بسیار زیادی دارد که ساخت هر نوع سیستم نقد و بررسی وردپرس را برای شما فراهم می کند. از مهمترین گزینه های قابل شخصی سازی در افزونه Taqyeem وردپرس می توانیم به امکان تغییر فونت، رنگ، تصاویر، استایل و همچنین معیار ها اشاره کنیم.

در آموزش های قبلی وردپرس باران به معرفی روش های ستاره دار کردن مطالب وردپرس در گوگل به کمک افزونه WP Schema Pro و ایجاد سیستم امتیازدهی با افزونه WP Review Pro پرداختیم. افزونه تقییم نیز امکانات مشابهی برای ایجاد نقد و بررسی و امتیازدهی و همچنین ستاره دار شدن در گوگل دارد که در این آموزش به بررسی کامل آن خواهیم پرداخت.

با استفاده از تقییم به سادگی می توانید نقد و بررسی های مشابه تصاویر زیر با هر رنگ بندی و معیاری تنظیم کنید و به کاربران نیز امکان امتیازدهی بدهید. همچنین امتیاز های ثبت شده امکان ستاره دار شدن در گوگل را نیز با پشتیبانی از ریچ اسنیپت فراهم می کنند.

افزونه Taqyeem فارسی (افزونه نقد و بررسی وردپرس و ووکامرس)

این پلاگین در سایت سازنده یعنی tielabs و همچنین در مارکت codecanyon به قیمت 29 دلار قیمت گذاری شده است. همچنین قیمت این افزونه همراه با افزونه های جانبی آن جمعا به مبلغ 69 دلار می باشد. اما شما می توانید این افزونه را با قیمت بسیار مناسب در همین صفحه از وردپرس باران تهیه نمایید و افزودنی های آن را نیز به عنوان هدیه دریافت کنید. در ادامه فهرستی از امکانات اصلی افزونه تقییم را برای شما آماده کرده ایم.

امکانات افزونه نقد و بررسی وردپرس Taqyeem فارسی

امکانات افزونه نقد و بررسی وردپرس افزونه Taqyeem فارسی

 • جعبه رنگ حرف ای و نامحدود
 • افزودن معیار های نقد و بررسی نامحدود
 • افزودن سیستم نقد و بررسی وردپرس برای هر نوع نوشته سفارشی
 • نوشته های وردپرس
 • برگه های وردپرس
 • محصولات ووکامرس
 • ایزی دیجیتال دانلود
 • نوع نوشته های دلخواه
 • تنظیمات فونت افزونه Taqyeem فارسی
 • پشتیبانی از بیش از 500 فونت گوگل
 • سفارشی سازی فونت ها برای المان ها
 • کاملا راست چین شده و متناسب با زبان های راست به چپ
 • ستاره دار کردن مطالب وردپرس در گوگل
 • سئوی اسکیما با پشتیبانی از Rich Snippet نقد و بررسی
 • رای و امتیاز دهی توسط کاربران وردپرس
 • ابزارک بهترین نقد و بررسی وردپرس یا نمایش اتفاقی
 • امتیاز دهی ستاره ای وردپرس
 • امتیاز دهی بر اساس امتیاز
 • امتیاز دهی درصدی وردپرس
 • تنظیمات قدرتمند انتخاب تصاویر امتیاز دهی
 • افزودن دکمه های زیبا به کمک افزودنی Taqyeem – Buttons Addon
 • افزودن معیارهای آماده به کمک افزودنی Taqyeem – Predefined Criteria Addon
 • ترجمه شده به زبان فارسی

افزونه های جانبی Taqyeem فارسی نقد و بررسی وردپرس

همان طور که اشاره شد افزونه Taqyeem فارسی یک افزونه نقد و بررسی وردپرس، ووکامرس و هر نوع پست تایپ دیگر می باشد که امکانات بسیاری دارد. از سوی توسعه دهنده افزونه تقییم دو افزودنی جانبی نیز ارائه شده است که امکانات این افزونه را باز هم بیشتر می کنند. در بسته ارائه شده در وردپرس باران علاوه بر افزونه اصلی که کاملا فارسی سازی شده می باشد، هر دو افزونه جانبی آن نیز به عنوان هدیه ارائه می شوند. در ادامه به معرفی افزونه های اضافی می پردازیم.

افزونه Taqyeem – Buttons Addon فارسی

در این بخش یک افزونه جانبی فوق العاده برای افزونه Taqyeem فارسی معرفی می کنیم. افزونه Taqyeem – Buttons Addon فارسی یک افزونه حرفه ای و بی نظیر برای افزودن انواع دکمه های زیبا و جذاب به نقد و بررسی ها می باشد. به کمک این افزونه به سادگی و زیبایی می توانید به سیستم امتیاز دهی خود دکمه های زیبایی اضافه کنید تا در بخش بررسی ها در سایت شما نمایش داده شود.

افزودن دکمه با رنگ بندی نامحدود به افزونه نقد و بررسی وردپرس و ووکامرس

رنگ دکمه افزونه Taqyeem - Buttons Addon فارسی

در افزونه Taqyeem – Buttons Addon فارسی با استفاده از جعبه رنگ نامحدود به سادگی می توانید انواع دکمه های زیبا را به افزونه Taqyeem فارسی خود اضافه کنید. هیچ محدودیتی در انتخاب رنگ مورد نظر شما وجود ندارد. اگر رنگ برند شما رنگ خاصی است یا قالب وردپرس شما از فضای رنگی خاصی ساخته شده است نگران نباشید. دقیقا رنگ مورد نظر شما برای دکمه های در افزونه دکمه های Taqyeem قابل استفاده است.

اندازه دکمه ها در افزونه Taqyeem – Buttons Addon فارسی

یکی دیگر از ویژگی های کاربردی افزونه دکمه های تقییم، تعیین اندازه دکمه ها می باشد. در افزودن دکمه به افزونه Taqyeem وردپرس سه انتخاب وجود دارد.

اندازه دکمه ها در افزونه Taqyeem - Buttons Addon فارسی

 • دکمه کوچک
 • دکمه متوسط
 • دکمه بزرگ

شکل دکمه ها در افزونه نقد و بررسی وردپرس Taqyeem فارسی

تفاوتی ندارد که در قالب شما از چه نوع طراحی و سلیقه ای استفاده شده است. لبه های گرد و نرم یا کاملا تیز و برنده! افزونه Taqyeem – Buttons Addon فارسی از 3 نوع شکل ظاهری برای دکمه های افزونه نقد و بررسی وردپرس و ووکامرس استفاده می کند.

شکل دکمه ها در افزونه نقد و بررسی وردپرس Taqyeem فارسی

 • دکمه مربعی مستطیلی
 • دکمه مستطیلی لبه نرم یا گرد
 • دکمه لبه گرد به شکل قرص

نوع دکمه های افزونه نقد و بررسی وردپرس تقییم

در طراحی سایت شما ممکن است از انواع المان ها با رنگ بندی های مختلف استفاده شده باشد. ام نوع المان ها معمولا دارای ظاهری یکپارچه و یک دست می باشد. دکمه های افزونه Taqyeem نیز می تواند شامل دو نوع محبوب فلت یا گرادینت باشد. بنابراین با توجه به نوع ظاهر سایت خود و طراحی آن می توانید از یکی از این دو نوع استفاده کنید تا زیبایی و یک دستی ظاهر سایت شما کاملا حفظ شود.

افزونه Taqyeem فارسی (افزونه نقد و بررسی وردپرس و ووکامرس)

 • دکمه فلت یا تخت
 • دکمه گرادینت

بیش از 470 آیکن برای دکمه های افزونه نقد و بررسی وردپرس و ووکامرس

470 آیکن برای دکمه های افزونه نقد و بررسی وردپرس و ووکامرس

یکی از بزرگترین تغییرات و دگرگونی های طراحی سایت در سال های اخیر بدون شک ظهور فونت آیکن ها می باشند. فونت آیکن ها این امکان را فراهم می کنند تا بدون کاهش سرعت سایت و تنها با بارگذاری یک فونت از امکانات بی نظیر افزودن انواع اشکال و نماد ها در سایت خود استفاده کنیم. افزونه Taqyeem فارسی و همچنین افزونه جانبی دکمه های آن کاملا از فونت آیکن ها پشتیبانی می کنند. در این افزونه، از کتابخانه بزرگ و محبوب فونت آوسام با پشتیبانی از بیش از 470 آیکن استفاده شده است. به کمک این مجموعه آیکن فوق العاده می توانید هر آیکونی که در نظر دارید را به دکمه های خود اضافه کنید.

افزونه Taqyeem – Predefined Criteria Addon فارسی

یکی دیگر از افزونه های جانبی افزونه Taqyeem فارسی که به خریداران این افزونه از وردپرس باران هدیه داده می شود، افزونه Taqyeem – Predefined Criteria Addon فارسی می باشد. این افزودنی اضافی تقییم امکان ایجاد و تعریف معیار های آماده برای افزونه نقد و بررسی وردپرس و ووکامرس را فراهم می کند. بنابراین با پیش تعریف معیار های نظرسنجی مورد خود می توانید بارها و بارها از آن ها استفاده کنید و در زمان خود صرفه جویی کنید.

مثلا می توانید یک سیستم نقد و بررسی وردپرس برای بررسی های موبایل در نظر بگیرید و در تمام نوشته های مربوط به این دسته از آن استفاده کنید. یک دسته معیار جداگانه دیگر نیز برای لپ تاپ تعریف کنید و معیار های اختصاصی دیگری برای امتیاز دهی آن تعریف نمایید و در نقد و بررسی های مربوط به دسته لپ تاپ از آن استفاده کنید.

بهترین افزونه نقد و بررسی وردپرس و ووکامرس

افزونه Taqyeem فارسی یکی از بهترین افزونه های نقد و بررسی وردپرس و ووکامرس می باشد. این افزونه با امکانات بی نظیر ایجاد انواع سیستم نقد و بررسی وردپرس، ووکامرس و هر نوع پست تایپ دیگر می تواند یکی از بهترین انتخاب ها در این زمینه باشد. علاوه بر این با استفاده از افزونه های جانبی ارائه شده، امکانات آن چندین برابر نیز می شود. علاوه بر افزونه نقد و بررسی وردپرس و ووکامرس Taqyeem فارسی، افزونه های حرفه ای دیگری نیز در وردپرس باران معرفی شده اند که امکانات مشابهی را به سایت وردپرسی شما اضافه می کنند. برای بررسی و مقایسه افزونه های نقد و بررسی و امتیازدهی به زودی در یک مقاله راهنمای جامع به معرفی تمام افزونه های وردپرسی در این زمینه خواهیم پرداخت.

دانلود رایگان افزونه Taqyeem فارسی + افزودنی ها

با یک بار تهیه افزونه نقد و بررسی وردپرس، دانلود رایگان افزونه Taqyeem فارسی برای نسخه های بعدی ارائه می شود. بنابراین با یک بار خرید برای همیشه می توانید اقدام به دانلود رایگان این افزونه وردپرس نمایید.

 • آپدیت: دانلود رایگان افزونه Taqyeem 2.6.2 فارسی در تاریخ 1399.02.01 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.6.1 در تاریخ 1398.10.19 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.5.0 در تاریخ 1398.08.24 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود نسخه 2.3.1 در تاریخ 1398.07.30 به وردپرس باران اضافه شد.
 • آپدیت: دانلود رایگان افزونه Taqyeem 2.2.6 فارسی در تاریخ 1398.06.16 به وردپرس باران اضافه شد.
 • اولین ارائه: دانلود افزونه نقد و بررسی وردپرس Taqyeem فارسی به وردپرس باران اضافه شد.

دانلود افزونه نقد و بررسی وردپرس Taqyeem فارسی + افزودنی ها

افزونه Taqyeem به صورت کاملا فارسی هم اکنون آماده ارائه می باشد. برای خرید افزونه Taqyeem فارسی می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

دانلود بلافاصله پس از پرداخت آنلاین:
59,400 تومان

2 دیدگاه برای افزونه Taqyeem فارسی + افزودنی ها (نقد و بررسی وردپرس و ووکامرس)

 1. Avatar

  نام ویرایش شد

  امکانش هست که فقط کاربرانی که اون کالا رو خرید کردن بتونن بهش امتیاز بدن؟

  • مجید تبسمی

   مجید تبسمی

   سلام دوست من. امکان محدود کردن امتیازدهی به کاربران سایت در افزونه Taqyeem وجود دارد. افزونه WP Review Pro فارسی هم مقایسه کنید افزونه حرفه ای تری است. با تشکر

 2. مجید تبسمی

  مجید تبسمی

  سلام دوستان.
  با توجه به سوالات متداول شما در مشاوره های انتخاب محصولات توضیح دهیم که تمام محصولات وردپرس باران با پشتیبانی و بروزرسانی رایگان و همیشگی همراه با 30 روز ضمانت بازگشت سفارش مشروط ارائه می شوند. قالب ها و افزونه های ارائه شده در وردپرس باران (برخلاف سایت های دیگر) صرفا یک قالب یا افزونه خام نیستند و تا حداکثر امکان فعال سازی می شوند. در نتیجه علاوه بر فارسی سازی و راستچین سازی و نصب فونت های فارسی، امکانات قالب ها نظیر درون ریزی دمو ها و امکانات افزونه ها تا حداکثر امکان فعال می شوند. توضیحات کامل در صفحه هر محصول نیز درج شده است.

  ⭐⭐⭐مزیت های نسخه وردپرس باران نسبت به سایر نسخه ها⭐⭐⭐
  ✅مرجع خرید و دانلود انواع قالب و افزونه وردپرس اورجینال
  ✅ترجمه شده به زبان فارسی و راستچین +100 فونت فارسی
  ✅دانلود آنی و مستقیم و دسترسی همیشگی
  ✅30 روز ضمانت بازگشت سفارش (برای اولین بار در ایران)
  ✅یک عمر بروزرسانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅یک عمر پشتیبانی رایگان و همیشگی (هدیه ویژه)
  ✅فعال سازی امکانات و رفع محدودیت ها (اختصاصی)
  ✅ارائه کاملترین نسخه قالب و افزونه های وردپرس در جهان (اختصاصی)
  ✅همراه با بسته دموها و قالب های آماده (هدیه اختصاصی)
  ✅بسته نصبی آسان با چند کلیک
  ✅همراه با آموزش های ویدئویی ویژه کاربران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست